Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Čoho sa bojíte?

Goto down 
+35
evetka
janicag
wiktoriano
Faith
bareness
lenkka
sonca12
calla
FeeBee
SNAdeline
Anwiel
ivan2321
CrazyD
Soniq
Zizi
sisel
keksiiq
veronika
funny
SNlois
Silvia
dion-fortune
Sarinka
Samabel
bookika
Madlen
Night Angel
Kaja
aryana7
Kristine
Weronička
jana7413
LenkaX22
SkreechTina
Ettie
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorSpráva
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:17

aa d-f spomenula si vodu....ja mam vazne strach z hlbokej vody ale nepanikarim len mi vadi....heh prave som si spomenula na ten horoskop co sme raz citali ze ja nespanikarim ani ked mi bude horiet kuchyna Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:18

No áno, aj kobylky, dobre, že si mi to pripomenula, dion..už 2x sa nám dostali do izby na siedme poschodie a ja som sa tam bála spať potom..jedného som musela zabiť, pretože sa mi ho nedarilo dostať z izby..použila som varechu a quelle.. Čoho sa bojíte? - Stránka 2 316745 nemal čo chodiť do izby.. Čoho sa bojíte? - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:21

Z broukama jsem měla problém asi jenom jednou. Bylo to nějaký léto, v době, kdy byl jenom jeden komp - u bráchy. Tehdy mu do pokoje (ve 4.patře) furt lítaly berušky a já jsem je furt vyhazovala ven. Jinak pokud jde o vodu, tak z ní jsem ještě nikdy fóbii neměla. Já jsem vodní živel a klidně bych v ní i žila
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:22

čo sa týka vody tak tam mi vadia všeliaké tie potvory typu medúz a ježkov.... affraid affraid no a samozrejme ani žraloka by som nechcela stretnúť.... Čoho sa bojíte? - Stránka 2 999804 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:25

NO vodní ježky ty taky nemám ráda. Vždy když jsem nad nimi plavala, tak jsem měla hrůzu z toho, že bych o některýho, nebo některé nechtíc zavadila nohou... brrr
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:27

tak ja vody tiez nie, len tych zralokov Very Happy

aryana: jj pametam, ako sme sa na tom sulali, ze kuchyna je v plamenoch? no a co, pokojne si pokric Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 ja som z toho vtedy nedychala, ze ako flegma Very Happy
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:41

moje nočné mory sú dve ja nemám rada búrky,kvôli bleskom takže sorry milovníci nemôžem za to a neznášam silný vietor to asi odvtedy ked som videla ako strhol strechu susedom :504: plus pavúci a podobná háveď.brrrr Čoho sa bojíte? - Stránka 2 677692
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:46

no a to ma teraz napadlo d-f vie ze neznasam hmyz koly mne musela v slovenskom raji do jednej v noci nahanat tie nocne motyle velke...su take nechutne vazne brrr doors Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:51

Teď jsem si vzpomněla ještě na jednu věc, který se bojím - reklam u filmů, na který se mnou dívá můj brácha u mně v pokoji. Mám velkou postel, tak na ní ležíme oba. Vždycky když začne reklama, tak nenápadně natahuje prsty a začne mě lechtat. Jenže on může být silnej asi jako Jensen a chodí na aikido, takže proti němu sama moc nezmůžu. Dneska mě štval při SV, protože on už to viděl, tak mě lechtal celou dobu.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 21:57

aryana: ach slovensky raj.... to boli casy Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 ale to ste tam tak panikarili,ze ste az mna zmagorili a tiez mi prasilo z tych motylov potom, normalne ste zo mna hysterku spravili, ale tak hadzal som po nich o dusu Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937

night angel: heh no mat takeho brata.... to ja robim podobne kraviny svojim sestram akurat, ze tam praveze oni robia to aikido, ale bohuzial 7 a 12 rocny rozdiel este stale hraju v moj prospech Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 22:34

Kristine: Takže to povedal ASH, no ja Asha ešte nepoznám Laughing ale v

sobotu ho uvidím ,konečne. cheers

Aj mňa fascinuju búrky.A rada sa pozerám na krásnu oblohu s bleskami.Ale predstavte si - teda každá z vás žeby ste boli na niejakej otvorenej planine vonku a prišla by burka,nebola by daleko ale veľmi blízko teda hlavne blesky,neviem či by si až tak to páčilo.Ten pocit toho,že vás môže blesk zasiahnuť ,veľakrát sa tak stalo práve v takýchto pripádoch,ked usmrtilo veľa ludí.Obdivujem (alebo skôr krutim hlavou nad tým)--tých ktorí dokážu utekať počas burky,alebo chodiť,po vonku a neprekaža im ani to že blesky su uplne blízko a môžu ich trafiť.No a možno ten strach mám skôr z toho,že veľmi veľmi veľakrát som sa ocitla na miestach vonku kde sa nedalo nikde utniknuť pred burkou. Wink A blesky boli naozaj veľmi blízko.
Tak trošičku sa bojím aj aut -to tiež koli skusenosti.
Ale inak hmyzu sa nebojím,ani jašterov a plazov,hada som držala v ruke už.Zvierat vôbedz. scratch inak už asi ani ničoho.Výšiek nie,ani vody zbožnujem plavať v obrovitanskej vode lol! veľa veľa metrov.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 22:39

Brácha říká, že při bouřce to chce běhat venku nahej, bo když do tebe vletí blesk, tak to tebou projede a nemá to šanci zapálit ti oblečení, a tím tě popálit. Celkem by mě ale zajímalo, kdo by to udělal
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 22:41

Tiež sa mi pridávam k milovníkom búrok, hlavne mám rada to obdobie pred ňou...keď sa všetko zatiahne a vidno tie obrovské mraky, cítiť to vo vzduchu..proste skvelé.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 22:42

Kaja: aha....ty si si tú nahranú epku ešte nepozrela....no tak ho spoznáš v sobotu....len neviem či sa dočkáš toho s tou búrkou....už si nepamätám ako to markíza preložila.... Suspect Suspect
no takých ľudí aj ja obdivujem....ja len tak z okna....to mám rada.... to je proste krása... lol! lol!
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 22:58

Night Angel- Laughing Wav tak to je inak pravda.Tiež by som rada niekoho

takeho odvážneho videla,alebo radšej nie lol!

Sarinka:Tak to obdobie pred ňou je krásne,a ten vzduch zbožnujem vzduch ktorý je počas burky a hlavne po nej,viackrát sa mi stalo v lete že som bola vo vode veľmi veľmi daleko od brehu vo velkej vode a prišla búrka, a ta panika toho že nestihnem doplávať Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 ale ja zbožnujem dobrodružstvo a aj nebezpečenstvo,rada sa vyžívam v tom ked niečo akčne zažijem. Wink

Kristine: Nie nepozerala ,ale veľmi sa teším už,v sobotu si to pozriem.Niežeby som nechcela pozerať skôr som si nechcela kaziť skvelu náladu zo SN školou study

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Jaj tak na to som aj zabudla že ešte to bude preložene aj niečo ine,nevadí ja si to raz pozriem aj v povodnej verzii. Wink

No a najhoršie su guľove blesky ktore vedia prejsť,cez stenu väčšinou zvyknu byť v oblastiach kde su roviny. doors
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty27.02.08 23:16

Ale zas ne vždy ubližujou. Četla jsem, že holka si hrala s kočkou, přešel tam kulovej blesk, holka byla úplně v pohodě a kočka to nepřežila
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 8:37

no, pri mojom šťastí by to prežila tá mačka...
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 17:08

janka7413 nám opäť perlí.. Čoho sa bojíte? - Stránka 2 316745 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 21:10

Janka: Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 21:18

ale ne tak zásahu blesku sa netreba báť pokial ste neni 50cent a nemate na sebe 3 kilá kovu Čoho sa bojíte? - Stránka 2 261136
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 22:00

musim sa este priznat, ze sa bojim mat pocas spanku nohy vytrcene nad postelou bez paplona affraid affraid vzdy mi na nu tak divne taha a potom mam cudne pocity affraid Laughing 603 601 602
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 22:06

heh no ja mam tiez rada burky pokial nie su take riadne, ze sa bojim aby mi neskratovali pc a vsetko musim povypinat, to mam potom amok, ze nie som na nete, ale tak vacsinou mi pridu super a ja mam uchvatny vyhlad na cele mesto, tak ked sa zablyska som cela hotova, ibaze my sme na kopci, takze praveze vacsnou blizka okolo nas, ale ja tak ma daaako neheceuje. len si pametam, ze hned na zaciatku, ked sme dostavali dom, tak tu bol otec a udrel nam do domu blesk a vyhodil poistky, ale inak pohoda. mame bleskozvod ci ako sa to vola, takze ja verim, tomu, ze som doma v bezpeci Very Happy a to ticho pred burkou je ozaj tak krasne mysticke Very Happy

no ale so spanim nemam problem, ani s vystrcenymi nohami lol!
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty28.02.08 23:59

No nie je to vždy takto s tým kovom.Je pravda že pravdepodobnosť je väčši ak máš na sebe kovove a neviem ake všelijake veci.Ale nemyslím si ,že sa netreba ničoho bať ak nič take na sebe nemáš.Veľa ludí zomrelo zasiahnutím blesku a nemali na sebe nič vodive Wink

Inak taká zaujimavosť jedneho Americkeho strážcu narodneho parku zasiahol blesk až 7 krát. lol! A doteraz ešte žije.
Návrat hore Goto down
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty29.02.08 8:44

nooo vidíte neni sa čoho báť Čoho sa bojíte? - Stránka 2 316745 a teraz vyjdem von a bum ne Čoho sa bojíte? - Stránka 2 284389 Čoho sa bojíte? - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty29.02.08 16:24

prave som objavila skrytu fobiu z aut affraid ja tu sprostu autoskolu nedam Čoho sa bojíte? - Stránka 2 460216
Čoho sa bojíte? - Stránka 2 968235 impala,impala... Čoho sa bojíte? - Stránka 2 975638 aaaaaaaa Čoho sa bojíte? - Stránka 2 11674
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sponsored content





Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Čoho sa bojíte?
Návrat hore 
Strana 2 z 15Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: