Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 JENSEN - archiv 1

Goto down 
+22
Weronička
beruss
aryana7
Ettie
SkreechTina
Blanka
Kaja
Kristine
SNlois
LenkaX22
Madlen
Katka
bookika
Kika
Silvia
Night Angel
Chrystelle
zoehart
janka410
Samabel
Sarinka
dion-fortune
26 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 4:58

No tak neda mi nezacat temu na tohto uzasne sexy a talentovaneho herca. Mne sa okrem SN pacil v Dark angel a coskoro by som tiez mohla vidiet Devour co je vraj velmi dobry film s nim, tak vam potom poviem moj nazor. Dufam, ze sa mi tiez podari zohnat still life lebo to vyzera slubne....hmm no a kde sa vam jensen pacil?
Btw mna asi najviac dostava pri interview, na tych je tak zlatyyy


Naposledy upravil Chrystelle dňa 07.05.08 23:20, celkom upravené 3 krát. (Reason for editing : oprava názvu)
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 13:58

Ja som Jensena videla len v Smallville. V tej ukážke z Ten inch hero je ale brutálny, to číro a suknička... JENSEN - archiv 1 316745 Mne v niektorých interviews pripadá trocha hanblivý. Neviem, či si videla fotky z Creation Conu. Jared tam každú fanúšičku div "neudusí" a Jensen je tak "opodiaľ", akoby sa hanbil alebo čo.. :|
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 19:05

Tak je zajímavý, že když jsem ho viděla prvně v seriálu - bylo to ve Smallville, tak mě tam nějak zvlášť nezaujal....... pozdějc se sice stal mojí oblíbenou postavou a naštvalo mě, že ho tam zabili, ale prostě nevím jak jinak to popsat....vždycky to bude znít trochu pošahaně - jiskra nepřeskočila Laughing
Devour se mi líbilo - i když recenze měl ten film všelijaký....ale ten konec... No
Dark Angel - tam hrál dobrýho týpka .... a přišlo mi, že ten seriál dost ožival.... navíc ta proměna jeho osobnosti jako Aleca...
Na to Ten Inch Hero se těším jak blázen - když jsem viděla tu ukázku - padla jsem na zadek Razz
Viděli jste někdo ukázku z minisérie Blondie, kde hrál - když tam tancoval v kimonu ....z toho jsem taky nemohla :drunken:
a k těm rozhovorům, možná mi taky přijde malinko střídmější než Jared, ale to mi vůbec nevadí lol!
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 19:36

Tak Jensen, toho vážně můžu I love you
Poprvé jsem ho viděla v Dark Angel,ale nejdřív mě nějak nezaujal Rolling Eyes pak jsem ho viděla v SN,tady mě totálně dostal JENSEN - archiv 1 430869 a znovu se koukla na DA a je zajímavé, jak se to najednou změnilo Wink
DeVour je zajímavej film, taky se mi v něm moc líbí,ale ten konec Sad
V Smallville byl mojí oblíbenou postavou a docela mě naštvalo, jak to s ním dopadlo Evil or Very Mad
Ten Inch Hero jsem nejdřív vidět ani nechtěla,ale teď po tom videu si to rozhodně nenechám ujít Very Happy

A to video co zmiňuje Samabel jak Jensen tancuje v tom kimonu jsem taky viděla a fakt jsem se super bavila JENSEN - archiv 1 99937 to vážně nemělo chybu JENSEN - archiv 1 316745
Návrat hore Goto down
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 19:57

ja jensena poprve videla v dawsonove svete a nijak me nezaujal...ale o par dnu pozdeji sem ho videla v SN (no uprimne nez mi doslo ze to je ten samej herec jako v dawsonovy, tak to dalsich par dnu trvalo Very Happy )...ale v SN me primo nadchnul...od ty doby sem ho videla skoro ve vsem v cem hral...
a to kimono opravdu chybu nemelo...jen moje kamaradka, ktera je amaterska japonolozka se na nej trochu zlobila, ze takle zneuctil kimono Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty01.12.07 20:11

Sarinka napísal:
Mne v niektorých interviews pripadá trocha hanblivý. Neviem, či si videla fotky z Creation Conu. Jared tam každú fanúšičku div "neudusí" a Jensen je tak "opodiaľ", akoby sa hanbil alebo čo.. :|

Přesně tohle mi taky vrtá už dlouho hlavou. Wink Zvláště ty poslední fotky, které zde zmiňuješ, úplně bijí do očí, jaký je rozdíl mezi ním a Jaredem.

Já jsem znala Jensena hned ze začátku, z jeho prvních seriálů, ani už nevím, který jsem viděla dřív...jestli Dawsonův svět nebo Dark Angel. Každopádně se mi moc líbil, ale taky jsem z něj nebyla kdovíjak unešená. Laughing
Zlom nastal v SN. Laughing Laughing Na ten seriál jsem si kvůli němu doslova počíhala..... Laughing a naprosto jsem si ho zamilovala, protože ta role mu úplně skvěle sedne a navíc se mi jako Dean líbí úplně nejvíc. JENSEN - archiv 1 430869 JENSEN - archiv 1 430869 JENSEN - archiv 1 430869 JENSEN - archiv 1 949816


Naposledy upravil dňa 23.12.07 9:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 2:05

Ja som niekde čítala, že Jensen bol od malička strašne hanblivý a veľa ľudí z jeho okolia nechápalo, ako sa z tak hanblivého človeka stal herec. Niekedy mám pocit, že ho Jared tak vedie, pretože vidí, že sa necíti zrovna "vo svojej koži".
Prvé minúty tohto interview a hneď ten prvý moment, úplne vidno, ako ťažko prehĺta a chcel by odtiaľ najradšej "zdrhnúť":
kód:
http://www.dailymotion.com/video/x2jc9p_jensen-ackles-interview-for-japanes_ads
Nechápem, prečo sa tak hanbí, veď sa nemá za čo... I love you


Naposledy upravil dňa 02.12.07 13:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 10:29

Tak v tom interview byl dost nervózní - nevěděl jak vyjádřit, co chce říct, hrál s prstýnkem, pak jak se zpletl a řekl syn místo bratr (něco podobnýho se mi taky stalo - měla jsem refrát na Ludvíka XVI. tak jsem omylem řekla, že měl za manželku Marii Terezii). Byl hodně nervózní, ale já bych taky byla. Vadilo by mi kdybych se měla s někým vybavovat a ke všemu to natáčeli a já tam neměla žádnou pdychyckou podporu.

Jinak Jensena mám ráda. Je hezkej, vysokej, svalnatej a má určitý charisma. Ani mi nevadí jeho stydlivost. Mám ho ráda takovýho jaký je

Poprvý jsem ho viděla kdysy dávno v Dark Angel. Jednou jsem byla dlouho vzhůru a náhodou to dávali. Moc se mi tam líbil. Když to pak opakovali po tom, co jsem se už začala dívat na SN, tak jsem jednou měla možnost vydžet a kouknout na to, shodou náhod to byl ten samej díl, což mě naštvalo. Pak jsem viděla ještě jeden necelej díl přes TVU, ale tam se Jensen zrovna neobjevil. Ve Smallvillu jsem ho viděla jenom útržkovitě, a to mi vadilo, že chodí s Lanou (to bylo asi v době než mi tam žačala Lana vadit, protože jinak si nevodu vysvětlit, že mi tam vadil Jensen) pak jsem ho viděla jenom v tom díle jak ho sejmul meteorit.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: reply :Jensen Ackles   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 13:33

Jensena som videla prvýkrát tiež v
Smallville,no Jason mu nejak nesadol aj ked bol v tej role veľmi dobrý. Very Happy ,
SN - rola pre neho podľa mňa ako šitá na mieru, ako Dean je úúúúžastnýý. JENSEN - archiv 1 998745 skvelý.
film Devour zvláštny film,Jensen sa mi v ňom hrozne páčil,bol veľmi zlatý.A ako som už raz spomenula,ten okamih ked hral so svojím otcom bounce
Dark Angel Jensen sťa čierny anjel.veľmi sa mi páčil trebárs v tej časti
kde boli útržky z jeho minulosti.V tých okuliaroch seklo mu to. lol!
a interwiu aj mne pripadá trocha hanblivý no v interwiu trebárs Paley festival
bol tak hrozne zlatý,a aj v iných ked začnú spolu z Jaredom robiť tie svoje vtípky aj ked im máločo rozumiem,vždy ma to rozosmeje. JENSEN - archiv 1 258431
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 18:45

Sarinka napísal:
Niekedy mám pocit, že ho Jared tak vedie, pretože vidí, že sa necíti zrovna "vo svojej koži".

Tak to mi taky už několikrát napadlo,že opravdu se necítí moc dobře a kdyby tam nebyl Jared,že by nejraději "zdrhnul" :shame:
A když vidím ty fotky z CC, tak opravdu Jared je na nich bezprostřední,rozesmátej a Jensen si drží takovej odstup :|
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 19:59

Teď jsem se koukala na nějaký interview a když je Jensen s Jaredem tak je celkem sebejistej, ale tady byl celkem v pohodě
kód:
http://youtube.com/watch?v=eR2gwkBn9JI


*Používajte prosím "code" na takéto odkazy, viď pravidlá, vďaka.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 20:52

no tak mne sa na tych interview prave paci, ze je taky hanblivy. strasne ma to dojima, ale tak na niektorych je v poho a zabavny no skratka z neho nemozem nech uz je kdekolvek a robi cokolvek. v smallville mna naopak celkom zaujal lebo nic v zlom, ale "clark" nie je prave moj tip a hoci som sm pozerala od zaciatku nemozem povedat, ze by som pri tom nedychala a ked tam nabehol on....wow to som sa na to konecne aj riadne tesila a ked ho zabili som z trucu nepozerala asi 10 dielov, ale potom som si ich aj tak dostahovala a pokracovala v sledovani. videla som ukazky z blonde a to kimono bolo uzasne, ale mne sa tam pacil aj ako k nej na konci prisiel taky citlivy a ona ho odohnala...ach no ako vravim jensen je jensen a ja ho total milujem

no ja som creation con aj videla na youtube vo forme videi a mne sa tam teda jensen pacil aj ked nebol taky uvolneny ako jared no takze ano je tu velky rozdiel medzi nimi dvoma, ale ja ich aj tak zboznujem oboch-no mozno trosicku viac jensena a na comic cone bol perfektny....ach no co sa tu budem rozplivat na vsetkom...

boze prave som prisla na zaujimavy fakt. ked ma jensen interview, ale je tam viac ludi okolo neho tak neni az taky nervozny ako ked odpoveda sam (hlavne ak je tam jared:D)no zaujimavy fakt ako zaujimavy uz ste na to aj vy zrejme prisli vsakze?
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty02.12.07 22:24

Ja som Jensena prvý krát videla - neukameňujte ma - v Day of Our Lives...
Videla som len pár častí, ale nejak ma nezaujal, bol to taký ten sladký sweetboy... Ale teraz v SN je na zakusnutie JENSEN - archiv 1 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty03.12.07 1:58

ja som si pozrela videa z days in our lives kvoli jensnovi a bol tam zlaty...aach, ale tak mna telenovely uz presli (aj ked kedysi som im riadne holdovala)
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty06.12.07 16:44

Ja som Jensena videla prvykrat tiez v Smallvile aj ked ten som nikdy velmi nemusela, ale koli nemu som hadam videla aj polovicku tej serie v ktorej hral.Ale raz som ho nahodou videla aj s Jaredom v Sn, epizoda Wendigo a tam ma dostal jeho postoj a tie jeho vtipy Laughing a odvtedy sa od neho nemozem odtrhnut santa I love you
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Katka


Počet príspevkov : 9
Age : 33
Bydlisko : A town called Hypocrisy
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty08.12.07 19:34

Prvy krat som ho videla Very Happy nesmejte sa ale bolo to v Dawson's Creek .Ano pozerala som to a hambim sa. a neskor v Smallville a tam sa mi celkom zapacil ale v Supernatural ma chytila mania. a som fan
Návrat hore Goto down
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty09.12.07 12:56

prave jsem si vzpomnela, ze jsem jensena poprve videla v serialu sladke udoli (sweet valley high), ale to mi bylo asi tak 10 (mozna min)...tak me v te dobe nak zvlast nezaujal...a taky sem si to uvedomila, az kdyz sem asi pred pul rokem videla tu epizodu, ve ktere hral, na youtube a doslo mi ze sem ji uz videla, ale jak rikam v te dobe to pro me byl jenom nejakej neznamej herec JENSEN - archiv 1 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 4:18

hm no akosi to tu zamrzlo takze nova temicka, co si myslite o jeho pritalke?hodi sa k nemu alebo by ste si predstavovali niekoho ineho? teda okrem samych seba-mne sa k nemu hodila jessica alba.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 19:13

vzhedem k tomu, že jsem pozadu a vůbec nemám tušení, jak vypadá jeho přítelkyně, tak nemůžu soudit Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 19:18

Samabel tohle je ta jeho přítelkyně a hrají spiolu v Ten Inch hero Wink

kód:
http://www.imdb.com/name/nm1566486/
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 19:30

hmm, hmm, hmm ... tak je mi celkem sympatická ... nemá vyumělkovaný obličej ... zajímavý rysy ... a strašný štěstí, protože má Jensena! JENSEN - archiv 1 618406
S Jessicou Alba? - v Dark Angel, tam možná, tam mi k sobě seděli, ale jinak se podle mě k němu moc nehodí
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 19:40

Ta jeho přítelkyně se mi k němu celkem hodí. Jak říkala Samabel - není vyumělkovaná. Jess Alba se mi k němu taky nehodí, to už by mi víc šel dohromady s Holly M. Combs. Ale jinak fakt nvm. Nenapadá mě teď nikdo kdo by se mi k němu hodil
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 20:30

No neviem...
Mne sa k nemu ani veľmi nehodí... Rolling Eyes
To už skôr Jessica Biel....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 21:47

no mne sa aj jeho priatelka paci, je celkom sympaticka, ale v dark angel ma proste k nemu uputala jess. hmm no a potom aj alyssa milano, ale holy? no to nie velmi....ale ved tak este sa nam neozenil takze aj my mame nadej Very Happy
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty12.12.07 21:56

Aly mi na něj přijde až moc divoká a to samý s Albou. K němu se hodí nějaká klidná holka, upřímná ale hlavně ne nesmělá
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sponsored content





JENSEN - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 Empty

Návrat hore Goto down
 
JENSEN - archiv 1
Návrat hore 
Strana 1 z 40Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» JENSEN - archiv 2
» JENSEN
» One Day with Jared and Jensen
» Misha Collins

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: