Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Chyby v seriálu

Goto down 
+24
lenkka
Zizi
Anwiel
wiktoriano
lajda
Pa001
CrazyD
Madlen
SkreechTina
beruss
Kristine
LenkaX22
bookika
Ettie
Weronička
dion-fortune
janka410
Silvia
Kaja
Sarinka
Samabel
SNlois
sisel
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 1:13

okey, tak ja som to našla Very Happy lebo mne to fakt príde ako nejaký divný tieň Suspect

Chyby v seriálu - Stránka 5 Untitl10 označila som to bielou ceruzkou lol!
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 1:30

no vidím tam ten tieň ale musím sa naozaj veľmi dobre pozrieť aby mi to pripomínalo človeka. takže ak si si to všimla tak klobúk dolu sleduješ veľmi pozorne. ja sa skôr zameriavam na to ak je chyba v príbehu niektorej časti tých by som mohla vypísať niekoľko. teda možno nesedí len mne
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 1:42

heh ono som to pozerala na našom domácom kinečku, takže uhlopriečka spraví svoje Laughing Laughing Laughing a proste ja sa tiež väčšinou zamieravam na deana, ale tu mi segra povedala, že tam niečo zachytila a tak som sa na to mrkla a fakt Laughing akože na tej foto to až tak nie je vidno, ale v epke trocha hej
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 11:40

Tak tohohle bych si vážně nevšimla Shocked Laughing ... já se taky v té scéně zaměřuji spíše na tu určitou osobu. 702
A mě do očí vždycky udeří hlavně jedna chyba...co je v 1x22 když "papa" mučí Deana... to s tou krví na bradě.
Ale jinak se je snažím co nejvíc vypouštět, takže o nich třeba vím, ale prostě se na ty chybky nesoustředím.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 17:14

tak ja sem teda napíšem jednu chybu teda neviem či je to chyba alebo som len niečo nepochopila Chyby v seriálu - Stránka 5 999804 ak áno tak mi to možno niekto vysvetli, v časti 2x14 ked ten chlapík zobudí Deana potom čo ho Sam omráčil tak mu povie že Sam odišiel aj z jeho autom ale potom nechápem ako sa dostal tak rýchlo k Jo ked nemal auto? čo nejaké ukradol? a potm ked odchádza od Jo za Bobbym tak je tam scéna ako šoféruje a pokúša sa dovolať Bobymu. a na konci sa Dean Sama pýta či si spomenie kde zaparkoval. a tiež mi tam nesedí že ak bol v Samovi démon načo mu bolo auto ved démoni sa predsa vedia dostať z miesta na miesto aj bez auta.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 21:46

Presvetlila som tú fotku od dion a fakt to vyzerá ako postava, ako by tam niekto stál...ale zasa, nemôžeme si byť úplne istí, mohlo to by čokoľvek... confused

Chyby v seriálu - Stránka 5 Th_16244_untitl10_122_225lo

Wiktoriano, ono tam vidno, že nejde v impale, ale niečom inom, kradnutom...Wink

Chyby v seriálu - Stránka 5 Th_16691_SN214_594_122_1182lo
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 21:49

Tak teď bych řekla, že je to určitě postava.
Já sama bych si toho opravdu nevšimla. Chyby v seriálu - Stránka 5 232827
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 21:49

Tak to vážně vypadá, ajko nějakej člověk!!! Ale kdyby ste mě na to neupozornili, tak se toho vůbec nevšimnu!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 21:49

Wav Dion : paráda affraid Sarinka: super že si to presvetlila Chyby v seriálu - Stránka 5 312566
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 21:53

Tiež by som si to nevšimla, taká tma tam bola...dion ma oči ako straka.. Chyby v seriálu - Stránka 5 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 22:01

Když si to teď pustim, tak to vidim, ale předtim by mě to ani nenapadlo (lépe řečeno, nikdy by mě nenapadlo věnovat pozornost něčemu jinýmu než je zničenej Dean)
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 22:03

Anwiel: Teď jsi to napsala nejlíp, jak se dalo. Já bych nemohla věnovat pozornost stínu na zdi, když je na obrazovce tak úžasný výhled na zlomenýho Deana. 603 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 22:05

Vidim, že nás všechny zajímá stejná věc. Tahle scéna je prostě úžasná a tak dojemná, že nějakej stín na zdi je mi u ....... 603 603
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 22:18

Ja som si ten tieň tiež nevšimla. Ale tak keď plače Dean tak bulím aj ja, takže som mala zahmlené videnie Chyby v seriálu - Stránka 5 99937 Chyby v seriálu - Stránka 5 99937 Chyby v seriálu - Stránka 5 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty07.09.08 22:39

no wow, tak to si pekne spravila sarinka, fakt to dobre vidno teraz Very Happy no a ono si toho vlastne všimla sestra 603 ale tak ono keď som si to pustila na našej obrazovke, tak to bolo fakt vidno Laughing

a tie ostatné chyby, no wow Shocked
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:35

Tak dnes teda včera Laughing som odhalila chybu v seriály. Aspoň myslím
Scéna Titanic - keď je záber z vnútra auta, tak keby Anna rukou zotrela to zahmlené okno, musela by zotrieť ľavé zadné (pohľad od zadu auta) lebo tam mali hlavy a keď je pohľad z vonka ako sa to okno zotrie, tak je záber na pravé zadné okno. Proste je to opačná strana auta 603 603
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:37

Šmankote tak koukám,že tady se někdo teda ale hodně u vodky zabral do pozorování určitých scén Chyby v seriálu - Stránka 5 284389 Chyby v seriálu - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:39

Ja som si tiež všimla jednu chybu....V jednom zábere ma Castiel kabát pokrčený a v ďalšom ho ma vyžehlený.... Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:41

lenkka možno zmenili polohu veď je to Dean 603
cleo je anjel neráta sa to ako zázrak Question
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:44

Teraz sorry ale musím sa vyjadriť takže teraz vyjadrenie aj od Zizi
ZIZI:
Ja som jej to najskôr neverila, ale lenkka mi to vrátila a má pravdu a no vrátila to síce trošku dosť a Dean a to rameno drool drool ale aj tak som si to všimla a neviem lentilka, či sa dá tak ľahko v tej malej Impale manévrovať Chyby v seriálu - Stránka 5 934194 Chyby v seriálu - Stránka 5 934194 603 Chyby v seriálu - Stránka 5 99937 Chyby v seriálu - Stránka 5 578527
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:45

Asi áno veď Misha to v jednom rozhovore spomínal že Castiel vie obnovovať oblečenie keď ho vtedy Dean!!!!! rozstrielal.... Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty01.01.09 0:46

no tak ten alkohol asi pôsobí na to aby ste videli detaily baby Chyby v seriálu - Stránka 5 99937 asi by som si tiež mala niečo pozreiť a uvidím čo som ešte nevidela aj ked som tú časť videla 10x
tak to s tým Cystielovým kabátom som si vôbrc nevšimla Shocked
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty10.01.09 20:35

Přesunuto z "01x13 Route 666"

Noludia tak som obajvila dalsiu chybu v seriali neviem ci to uz niekto objavilale nie ale ked chlapci vytahuju track z vody tak ide predok a neskor zadok auta. ale ked ich tam ti mlady muzi hadzali tak isiel predok a potom zadok. Hadam chapete ze to auto ked vyberali malo ist opacne 603 603
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty11.04.09 18:04

neviem ci to mam dat sem, lebo to nie je chyba ako taka, len ma napadlo- ked Dean bodol Alastaira s dykou, Alastairovi to vela skody nesposobilo... dokonca aj ked ho neskor Castiel bodol a zacal dykou otacat, tak to nebolo prilis silne...
tak preco sa vzdy Lilith tej dyky tak boji, ked je silnejsia ako Alastair?
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty11.04.09 19:06

Nemusíš s tou dýkou trafiť démona do srdca? Či to sa mi marí? Bo preto asi povedal Alastair, že skoro a že dnes Boj stojí na jeho strane, pretože ho skoro trafil do srdca...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chyby v seriálu
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: