Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 10:44

ludia, som totalne v extaze a nic som, prisaham, nebrala!!! dnes nadranom som docitala Eclipse a bolo to... wow!
Spoiler:
ked som pretocila poslednu stranu, tak som sa citila tak divne... viete, tak prazdno, ze boze, uz je to za mnou...a potom som nasla na policke este Breaking Dawn, ako tam majestatne stoji a ciha na mna, tak ma to troska upokojilo Very Happy

Dion vdaka za tie piesne, si zlaticko Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 891817
Kaja no tak ono to bude urcite aj tym, ze ludia, ktori su fascinovani knihou, tak chcu vidiet ten film a su nim fascinovani tiez, i ked ma i svoje chyby... ale tak ci onak, navstevnost to ma a ludia si zamilovali Edwarda aj Bellu aj ostatnych hercov 702 kritici...to je vzdy ina vec Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 12:53

Faith:

akože si ma zabila tým svojím príspevkom Laughing no súhlasím úplne, to čo si opisovala bolo proste super a aj mňa to totálne dostalo 702

no a nz, ja rada upnem všetko, čo mám Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 934194
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 14:40

Dion az tak? Laughing uz som pri tretej kapitole Breaking Dawn a...
Spoiler:
ako fakt...neviem co by som robila bez teba. ty mas vsetko o Twilighte, az zasnem Shocked

edit: okey...toto sa neda citat bez toho, aby som kazdych pat minut s niekym "neprediskutovala" moje pocity 603
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 15:42

Faith: ty tu napíšeš všetko a ja potom nemám čo dodať Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 316745

no, ale mne sa fakt ohromne páčilo veľa vecí... tento breaking dawn si myslím, že je asi najvtipnejší diel... emment aké bude mať zápoty... no koniec Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 316745

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 15:49

Dion sorrac, ale ked ja sa potrebujem tak brutalne vykecat 603 Very Happy ja sa uz tesim na tie haluze, co bude davat Emmet, co si spominala na meete s tou chatou a tak Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 284389
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 16:12

Faith:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 17:36

Dion
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 17:50

Faith:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 20:31

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:17

Dion
Spoiler:
cleo to som teraz vyhukana Shocked fakt?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:21

kurna ten druhý Edward by byl fakt lepší..hm kurna prečo??? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 99937 (sorry ještě neodezněly známky našeho meetu)

Dionka: hmm já jsem tedy ted četla hodně povídek na twilight ságu v angličtině a musím teda říci že jak sem byla rosekaná po 3 knize pač mi bylo Eddyho fakt líto...tak ted už se moje srdíčko spravilo a tedy musím přiznat že tedy toho Jacoba(psa zablešenýho) už tak trochu chápu víc..stejně myslím...a to jsem myslela i předtím...že hlavně nechápu jak to mohla udělat Bella, když v nějaké kapitole možná i zrovna v té slyšela co si Edward myslí a řekla si tam pro sebe že svůj život zasvětí tomu aby mu neublížila..no akože seriozně.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 934194 kdo mu žral že se nechá zabít Suspect já tedy ne...a právě tohle se mi vůbec nelíbilo totiž využít její slabosti pro ostatní kteří se trápí...a ona mu prostě udělá co mu na těch zablešených očí vidí..no tohle mě trochu více namýchlo..ale tak já už to překonávám..věřím že v breaking down bude víc momentů kdy Belly Edwardovi vysvětlí že ho miluje a..prostě všechno 702 upřímně doufám..a jestli to tam nebude....pohoda zase se začtu do povídky anticipation a užiju si další sexůální harašení Belly a Eddiho Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 886945 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 99937 (VÁŽNĚ TUHLE POVÍDKU DOPORUČUJI---I KDYŽ JE TAM TĚŽKÁ ANGLIČTINA TAK TO NEBUDE PRO VŠECHNY ALE MYSLÍM, ŽE BY TO TAKÝ PROBLÉM PRO VĚTŠINU BÝT NEMUSEL) Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 284389 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 284389 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 284389

PRO VŠECHNY PŘÍPADY ODKAZ NA NI:
kód:
http://www.fanfiction.net/s/4660162/1/Anticipation

dIONKA??? TO BREAKING DAWN JE CELÉ??? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 328356 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 328356 že bych porušila předsevzetí a poslechla si to rovnou? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 328356
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:26

Faith
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:34

SNlois to s tou Bellou, uplne suhlasim... Jacob vyuzil jej slabe miesto Evil or Very Mad
ta poviedka...preboha, vela kapitol,ale idem si ju precitat, ked hovoris, ze je tam taka dobra tema Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 284389
cleo
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:38

Faith: hejjj ono se to celé točí kolem té jedné scény..a hlavní na tom je že tam není ani jedna malá blbá zmínka o tom psovi..prostě tam vůbec neexistuje a já jsem thrilled with pleasure 702 702 oh my god..já už chci mít breaking dawn...kde si to můžu přečíst?? já chci tu knihu nebo tu pojdu..seriózně Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 807248 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 52351
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:43

Já teda mám přečtenou jen první knížku...Stmívání a to už je delší doba. Ale díky dion Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 104346 jsi zlato dion že jsi to uložila Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 891817 se můžu dát do čtení druhého dílu Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 170639
A jen takovou zajímavost....na nějakém Sn foru jsem četla,že by se jim líbilo,když by postavu Jacoba hrál Jared Shocked no tak to teda nevím,nevím Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:43

SNlois napísal:
udělá co mu na těch zablešených očí vidí..

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 316745 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 316745 pomóóc

Faith


Spoiler:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:51

aaaa ja vás nestíham Sad a už musím ísť spať Sad no nič, len rýchlo

ff si prečítam hneď ako budem mať čas- nedeľu Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 999804

janka: nemáš zač, rada som to upla Wink

SNlois: pár stránok dozadu je link na amatérsky preklad, ale ak chceš počkať, tak si počkaj. máš tam ale aj originále upnuté, takže je to na tebe Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 934194
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 21:58

SNlois tak to je parada...vidim, ze ani ty nemas Jacoba v laske, takze som rada, ze v tom nie som sama... hoci sa tu taki najdu viaceri Laughing
tu je niekde amatersky preklad Breaking Dawn? tusim aj Midnight Sun tu niekde bol, nie? ja radsej v anglictine 603
Janka to akoze fakt??? Shocked Jared?? no way!
cleo
Spoiler:
Dion
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty02.01.09 22:02

Faith:

zatiaľ mi to príde take divné uvidím keď to dočítam Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 934194

Spoiler:
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty03.01.09 11:43

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 999804 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 999804 počkat já myslela že jakože anglicky breaking dawn tu je jenom v audio book a ne jako napsanej..já bych ho totiž chtěla raděj v té knižní podobě...abych si to mohla překládat.. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 328356
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty03.01.09 14:46

cleo
Spoiler:

SNlois je tu niekde aj knizne
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty03.01.09 18:02

SNlois: úplne prvé, čo bolo, čo som upovala, boli práve knižné pdf všetkých kníh v anj, takže ak pohľadáš pár strán dozadu nájdeš to tu Wink

Faith:
Spoiler:

jacob:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty03.01.09 19:44

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty05.01.09 10:24

Dion myslis koniec Breaking Dawn?

Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty05.01.09 12:25

cleo napísal:
inak mám aj všetkých 12 kapitol midnight sun v sk keby niekto chcel...

ja by som chcela...keby ťa to samozrejme neotravovalo Wink ďakujem I love you

edit : už mám za sebou začiatok breaking dawn a je to dosť o ničom Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 873139 bella je tehotná a chce to čo v nej rastie??dúfam, že sa to vyrieši nejak dobre, lebo neviem, neviem...chudák edward.neznášam keď je bella tak tvrdohlavá....však sa to skončí dobre??však, však, však? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 260605
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 10 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: