Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Smallville

Goto down 
+21
Lex
Violet
sonca12
evetka
Anwiel
Faith
Kacena222
CrazyD
Soniq
SNlois
bookika
Sarinka
Kristine
LenkaX22
janka410
dion-fortune
keksiiq
Kaja
Ettie
Chrystelle
Samabel
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty23.06.08 19:03

ale tak viete... Clark a Lana... to bola lovestory od malicka Smallville - Stránka 5 261136
ale ja na jej mieste som spokojna s Jensenom. ale polovicku veci si uz zo serialu nepamatam :cry:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty23.06.08 19:08

No veru ,ale nech ide celí Smallvill do kelu my máme Supernatural Smallville - Stránka 5 707500
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty23.06.08 19:12

Soniq TO MAS TEDA OBROVSKU PRAVDU!!!! uplne suhlasim, my mame SN, Smallville je aj tak hovadina. koho zaujima nejaky vysportovany superman vo flanelke, ktory dokaze lietat a rozfukavat oblaky??? ako trapne to je...

Edit: ja myslela, ze bude s Lanou... sak oni sa miluju nekonecne.tak nech sa premiluju az do hrobu...
my sme dnes mali burku Smallville - Stránka 5 99937 chvalabohu,ale zasa je tu teplo...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty24.06.08 20:32

Faith:vidíš na Lanu by som uuplne zabudla Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 no ale ja tú moju teóriu vytvorila vlastne z toho staršieho seriálu, kde je jakože už "dospelý Clark a Lois" - nevim kdo tam hraal..ale ono to bou taký seriál Very Happy Very Happy Very Happy a ved aj teraz v Smallville hra daka Lois,niee?? Smallville - Stránka 5 999804 tak hádam ich osud spojí cesty Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745

ani nehoovor! Very Happy Very Happy aj my sme tu mali včeraa brutaal búrku, som sa až bála miestami :shame: :shame:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 8:39

Kacena hej, ja si spominam na serial Superman a tam to bolo tak Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 a je aj v Smallville Lois, ibaze ona chodila s Oliverom a potom neviem co sa s nou stalo. inak tu postavu mam rada, ona je tak ironicky vtipna, ze ona je proste moja krvna skupina Very Happy A sak Lana je tehotna s Lexom! uz som nevidela posledne casti poslednej serie a brat mi vcera povedal, ze v septembri zacina nova. ach boze Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 zeby som znova zacala sledovat? Smallville - Stránka 5 258431
chvalabohu, nam to rychlo prehrmelo, som sa bala, ze sa na net nedostanem, lebo nemam rada, ked hrmi, lebo potom sa bojim, ze udrie blesk a vypne elektrinu Smallville - Stránka 5 71416
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 8:58

Ak by si to naaahodou chcela vediet, tak Oliver uz je pasé(odisiel zachranovat svet), Lana nie je tehotna uz hodnu chvilu a po mnohych utrapach na koniec zdrhla od Klarka. Taze momentalne je sam a asi sa splni tvoja predpoved, ze skonci s Lois. So segrou sme si stahovali Smallville (najprv som v noci pozrela Supernatural a potom k nedelnemu obedu sme si pustili Smallville-kedze v telke nic neslo Very Happy ). Ak by si chcela vediet viac, kludne sa spytaj 601
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 9:05

Violet Smallville - Stránka 5 92299 Smallville - Stránka 5 92299 Smallville - Stránka 5 92299 si moja zachrana, moj brat je skupy na slovo Smallville - Stránka 5 71416
joj a ja som mala Olivera tak rada. a oni sa nahodou nespojili s Clarkom, ze oni dvaja nezachranovali isty cas svet? lebo najskor bol on za toho zleho...alebo nie? mam to popletne. a lana uz nie je tehotna???? to je aky sok! a ja myslela, ze bude maly Lexik Smallville - Stránka 5 80513 a je este s Lexom??
a co s Kal Elom? ci ako sa to pise Smallville - Stránka 5 999804 nebola tam nejaka Ria? co sa potom Clark dostal z toho divneho sveta...
ja mam take medzery v tomto seriali : Smallville - Stránka 5 202744
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 10:14

Tvoje medzery su priam obrovske Very Happy
Zopar akcii na zachranu Smallvillu spolu Klark a Oliver podnikli. Ibaze Oliverovi nestacilo zachranovat len Smallvillakov, tak sa rozhodol ist dalej (opustil Lois,Klarka sa tiez snazil prehovorit aby siel s nim-no ta truba samozrejme nechcela).Aj mne bolo luto, ze uz tam nebude No Ale v jednej casti sa este vratil aj s takou skupinkou ludi s meteoritickymi schopnostami (pracuju teraz akoze spolu) Very Happy
Tak Lana prisla o dieta, Lex jej to dlhy cas tajil(co som celkom nechapala, pretoze zena by mala vediet ked uz nema baby Smallville - Stránka 5 999804 Ale tak to je Lana)Potom na to prisla a aj na to, ze Klark mal pravdu a Lex je potvora. Takze predstierala svoju smrt a naraficila to tak, aby z toho obvinili Lexa. Lenze potom prisla dalsia seria a Lana sa potom vratila a zhrnala materialy proti Lexovi-chcela sa veeelmi pomstit. Lenze zas jej to akosi nevyslo-aj vdaka Klarkovim moralnym preslovom. S ktorym sa len tak mimochodom dala do kopy. Chvilu to bolo idilicke. No potom sa vratil brainiac, ktory Lanu oslepil, Klarkovu sesternicu Karu (nova blondava postava) odviedol do minulosti na Kripton tesne pred jeho znicenim.
Ked ju odtial dostal tak po nejakom case prisiel na to, ze je to ten brianiac a zabil ho. Teraz v tom divnom svete (Zone prizrakov-blbsi nazov snad uz ani vymyslieť nemohli) je Kara.
Zabitim brianiaca Lana vyzdravela a ked sa Klark cely nateseny dohnal do jej nemocnicnej izby, tak nesiel len kazetu. Pustil si ju doma a tam mu ta hnusoba Lana vysvetlovala, ze s nim nemoze byt pretoze Klark ma vyssie poslanie a take ti kidy Smallville - Stránka 5 595650 Väcsinu z toho pocula Lois, prisla k nemu a objala ho(to bolo take zlate Smallville - Stránka 5 430869 )
V poslednej casti siedmej serie prisiel Lex na to, ze Klark je :alien: , prisiel do jeho pevnosti na severnom pole, prehodili zopar slov a posledny zaber nam ukazal rucajucu sa pevnost, Klarka zmietaneho krcmi posobenim kriptonitu, ktory drzal Lex
No a este si Lex stihol aj zabit otca (vyhodil ho z okna) aby sa dostal k jednemu klucu, ktory mal odhalit tajomstvo spolku do ktoreho patrili Luthor, Tougue(Jasonov otec), Oliverov otec a este jeden. To tajomstvo sa tykalo "cestovatela", ktory mal prist na zem a vladnut mu. To je samozrejme Klark Rolling Eyes
Ibaze on taketo ambicie zjavne nema a tak sa ho Tougue(ktori si zil v klastore ako mnich) pokusil zabit. Ale mu to navyslo vdaka Chloe. A o cast neskor Jasonovho nepodareneho otecka aj tak zabili.
Dufam, ze je to zrozumitelne confused Ak nie, pytaj sa dalej 603 601
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 13:26

Soniq zistila som, ze som trosku zmatena ohladom poslednych serii Smallvillu, tak mi to Violet vsetko napisala, ze co udialo odvtedy, co som to prestala sledovat Very Happy
Violet dakujem pekne... ja nemozem uverit, ze sa toho tak vela udialo! najviac ma dostalo to, ze Lana prisla o dieta a ani o tom nevedela.... akoze viem, ze je troska mimo to dievca, ale ze az tak, tak to som netusila Suspect Kara! to mi nieco hovori...viem, ze to meno som tam uz pocula, lebo mi pripadalo vtipne;)
to s tou Lois muselo byt nadherne 702 ja som ju vzdy videla len ako Clarka podpichuje. nikdy nezabudnem na toho psa, ked ho pomenovala Clark Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937
a Lexovho otca som mala rada, skoda, ze ho zabil. nemal on nahodou, pocas mojej nevedomosti, nieco s Clarkovou matkou? lebo viem, ze sa tam nieco riesilo a potom ona sa stala tou primatorkou ci co to maju v Amerike. to som z toho debil. Clark ma tolko uzasnych poslani na tejto zemi a nijakej sa nevenuje... no nechapem ho No
a co sa stalo s Chloe?? este je ziva? ona nechodila s tym redaktorom co ten herec dakde hral,ale neviem si ani za nic spomenut kde Very Happy
inak fakt vdaka, konecne mi to niekto zrozumitelne vysvetlil Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 17:32

Chloe je ziva a objavila svoju meteoriticku schopnost- vie liecit ludi dotykom. Len chvilu citi bolest toho druheho. Sak skoro prisla o zivot ked to urobila prvykrat Loys. A s tym fotografom chodila, potom nechodila a teraz zas chodi.
Klarkova matka sa mu viac ako pacila. Ale ona milovala stale svojho zosnuleho manzela-taze nic z toho. A je ta"primatorka" teraz. Normalne ti nechala Klarka sameho na tej veeelkej farme. Ale aspon ho uz neobmedzuje. Uz mi liezli na nervy tie ich neustale rodicovske rady do zivota. Velky silny :alien: , kazdu chvilu niekoho zachranoval a oni Klark, to nemozes... Sklamal si nas... Rolling Eyes
Lana je fakt mimo a riadne Smallville - Stránka 5 71174 So segrou sme boli take stastne ked konecne odysla. Len skoda ze jej to tak dlho trvalo Very Happy
Aj mne spacili tie Loysine podpichovacky-konecne nejaka zaujimava, vtipna postava
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 17:42

co??????? Chloe ma taku super schopnost??? ejha, to som ani netusila. sak to je uplne bombasticke?? a s Clarkom nic neriesia? ci uz ho ani nechce?Wink
jeho matka ho nechala na farme sama??? co jej drblo??? ale inak ani ja som ju nemala rada. tie ich stupidne rady, ako si ma zariadit zivot boli dost odveci. a vyskytuje sa este v seriali??
no to teda hej, trvalo jej to pekne dlho. ale isto sa este vrati Smallville - Stránka 5 487389
mne je inak aj ta herecka,co hra Lois velmi sympaticka.strasne zlata. neviem si ju predstavit spolu s Clarkom Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745 Smallville - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 18:08

Tak je "ochrankyna" jeho tajomstva. A su velmi, velmi dobri khamosi. No ale ktovie Smallville - Stránka 5 284389
Klarkiho matku neukazali celu 7. seriu
A nestras! Teraz ked sme sa jej konecne zbavili, tak nemozu Lanu vratit! To sa nerobi! Evil or Very Mad Very Happy Pretoze bola fakt dost mimo tieto posledne serie. A tie reci co viedla-no údesné! Smallville - Stránka 5 71174
Ale nahodou s klarkom im to celkom pristane. Lana ho brzdila, ale Loys je taka dravejsia a hlavne vtipnejsia a vyssia Very Happy Dokonca Klarkimu na konci serie aj priniesla prihlasku do Daily Planet. Uz len cakam kedy sa daju dokopy Smallville - Stránka 5 999804 Smallville - Stránka 5 207306
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 18:23

ja mam Chloe rada... je velmi mile, ze to o Clarkovi nikomu nepovedala a ze su taki dobri kamosi a ze mu vzdy pomaha Very Happy to som si vybavila tu scenu s tym jeho kychanim v Daily Planet Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937
jaj, tak skoda no...alebo teda nie. sak ta herecka tam nic podstatne ani nerobila...
Lana bola mimo cely serial podla mna Smallville - Stránka 5 284389 ja som ju nikdy nemala rada. pripominala mi spiacu princeznu...
ked mne Lois sla najma k tomu Oliverovi. vzhladom ku Clarkovi mi pripada ako sesternica, taka mila, ktora si ho vzdy dobera...takze Clark bude robit v DP?? to je super Smallville - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 18:29

Tak zatial sa nevie. Vyjadril sa v tom zmysle, ze pod Lexom(on teraz vlastni DP) rozhodne pracovat nebude.
A Oliho mi je luto. Dokonca sa mi este viac pozdaval ako Klark Kent. Podla mna je to postava na vlastny serial Smallville - Stránka 5 430869 Ale ja zboznujem Deana. Naozaj! Smallville - Stránka 5 886945
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty25.06.08 18:33

Lex vlastni DP?? co on este nevlastni?? aj tak je pre mna sexi Very Happy
hej, Oliver by mohol mat svoj vlastny serial a zachranovat v nom svet Smallville - Stránka 5 99937
aj ja zboznujem Deana, najviac na svete 702 702 702
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Lex
Pocestný duch
Pocestný duch
Lex


Počet príspevkov : 84
Age : 32
Bydlisko : DNV
Nálada : prisposobuje sa okoliu
Registration date : 17.06.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty07.07.08 19:15

No podla toho ako sa to vezme...Vlastnim toho naozaj dost
Ludom sa to velmi nepaci, no viete, bohatym vzdy vsetci zavidia...
lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.google.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty07.07.08 19:30

Lex Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 99937 Smallville - Stránka 5 316745 Ale máš recht. Smallville - Stránka 5 284389 Smallville - Stránka 5 316745

Já si nemůžu pomoct, ale mě postrava Lexe už od začátku fascinovala a pořád fascinuje. 702
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty07.07.08 19:35

ja lutujem toho herca co hra Lexa lebo mu stale musia holit hlavu...
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty08.07.08 19:30

ja Lexa zboznujem najviac z celeho serialu. je to strasne zaujimava postava. a dokonca sa mi paci ten dabing, co mu dali na Markize,aj ked bol uz raz zmeneny Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ...........   Smallville - Stránka 5 Empty05.08.08 23:59

Takže mám pár otázok na znalcov tohto serialu (alebo Jensena?), Viem že Jensen bol v 4. epizode ale chcela by som vedieť presne v ktorých častiach , teda tato informacia je dosť lachko (si myslím) ziskatelná , len ja už nevládzem.
A moja dalšia otázka je taká: keby sme všetky jeho sceny zo Smallvillu spojili kolko by to bolo približne minut alebo hodin? Laughing blbá otázka.
No dobre pýtam sa hlavne preto žeby som si veľmi rada pozrela všetky sceny s ním na youtube je to tak porozhadzovane že už mám z toho guláš
nechcem vidieť nič navyše len to kde je on Evil or Very Mad lebo viem že ste skôr hovorili že by to tam malo byť niejako spojene aj som sa o to pokušala to niejako poprezerat a tak , ale už nevládzem. I love you Dakujem.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty06.08.08 1:42

no tak epizody su tieto:

4.1 Crusade, 4.2 Gone, 4.3 Facade, 4.4 Devoted, 4.5 Run, 4.6 Transference, 4.7 Jinx, 4.8 Spell!, 4.9 Bound, 4.10 Scare, 4.11 Unsafe, 4.12 Pariah, 4.13 Recruit, 4.14 Krypto, 4.15 Sacred, 4.16 Lucy, 4.18 Spirit, 4.19 Blank, 4.21 Forever, 4.22 Commencement

co sa tyka toho kolko by to zabralo, tak to netusim Smallville - Stránka 5 999804 ja momentalne stahujem dark angela odznovu, lebo mi odisiel disk, ale potom planujem aj smallville tuto seriu a mohla by som ti to skusit nastrihat, ak chces Smallville - Stránka 5 999804 no jednoznacne toho bude dost. nie nejako extremne vela, ale ak sa zozbiera vsetko, tak to par hodin bude .... ti navrhujem si to na YT pozriet podla nazvu epizody, lebo tam su tusim z kazdej epizody vystrihnute jeho casti Smallville - Stránka 5 999804
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Smallville - Stránka 5 Empty06.08.08 22:36

Dion: ach , Dakujem Smallville - Stránka 5 430869 krásne, ako si to pekne zhrnula Velká
Vdaka Smallville - Stránka 5 328356 inak ako ti odišiel disk?( čo to znamená,?asi sa pokazil)to mi je ľuto, No Fuha a to strihanie je ťažke? ja by som ti bola veľmi vdačná, ale asi to bude jedna z ťažších prác na PC, tak by som Ta tým nechcela otravovať len keby to bolo niečo na pár minutiek tak by som Ti bola Vdačná ale to predpokladám je na viac minutiek tak radšej nie nechcem Ta oberať o čas ,ale Dakujem Smallville - Stránka 5 469569 a Dakujem už si to pohľadám na YT ,len som mala z toho zmätok velký, teraz už budem vedieť, nevedela som, že až tak často sa objavoval. Smallville - Stránka 5 261136
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty06.08.08 23:01

no hej pokazil sa mi Rolling Eyes ale tak to strihanie nie az tak tazke, tak az budem mat opat smallville stiahnuty, lebo momentalne bohuzial nemam, ti postupne budem strihat z kazdej epky momenty, len musis pockat, kym to nestiahnem Laughing co by mohlo byt niekedy buduci tyzden, pokial nepojdeme na dovolenku. 603
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Smallville - Stránka 5 Empty07.08.08 1:57

Dion: Si veľmi zlatá, 702 Dakujem , ale vieš čo dnes som písala jednemu kamaáratovi a nemôžem tomu uveriť, vedela som že má rad Smallville ale netušila som že až tak mám vraj všetky epizody zo 4 ktovie možno aj uplne všetky z toho len som ho pýtala 4 epizodu a donesie mi to na Cd-čku som taká rada, vraj má aj dabing , mne stačí original s titulkami, som taká rada takže to budem mať, cheers takže nemusíš som rada že to budem mať a aspoň nemusiš mať práce s tým strihaním, ja by som si to tiež stiahla len momentálne je moj PC v rozklade 601 (tak to vyzerá) ale Dakujem krásne za ochotu Smallville - Stránka 5 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty07.08.08 2:35

jeej tak super a nemas zac. ja by som to v poho spravila ak by bolo treba Very Happy ale tak sa tesim s tebou, ze to budes mat Smallville - Stránka 5 170639 mne sa jensen v smallville velmi pacil drool 702
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Smallville - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smallville   Smallville - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Smallville
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: