Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 0:26

No čo už, nič zaujímavejšie ma nenapadlo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Len by ma tak zaujímalo, kedy chodíte spať a kedy potom vstávate. O mne si asi musíte myslieť svoje, keď sem píšem tak neskoro, resp. skoro ráno, ale teraz vstávam zväčša okolo deviatej a ešte neskôr, pretože ranné prednášky zvysoka Razz..veď komu by sa chcelo vstávať o šiestej, keď môže ešte niekoľko hodín hajať.. Wink a druhá otázka znie, ako dlho sedíte pri PC? Buďte úprimní, na mňa aj tak nikto nemá, a to myslím v oboch bodoch... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 99937


Naposledy upravil Janna dňa 24.02.08 21:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 0:34

Tak já musím říct Sarinko, že teď co jsem na neschopenku a nechodím do práce,tak jsem u pc hooodně často :shame: No a spát chodím tak nějak kolem té půlnoci a nebo něco po - jako dneska Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745
Jinak teda když chodím do práce, tak musím vstávat v 5.00 ráno Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 555452 a to chodím spát nejpozději v 23.00 a to se ale musím někdy ukecávat abych už konečně vypadla od pc Laughing Co si budeme povídat,je ze mě závislák Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 0:48

Tak to sme dve, s bratom sa o PC vyslovene bijeme Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 ....momentálne sme asi jediné, čo tu trčia o jednej ráno. Mala by som ísť už spať pomaly, alebo na to aspoň začať myslieť, ale akosi sa mi nechce ešte... Cool Uff, o piatej, tak to je drsné. Tiež som vstávala o 4:30, kým som sa na to nevykašlala, pretože som tam aj tak spala a nepočúvala, o čom profesor točí, raz - dvakrát za pol roka stačí... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 99937 Ono sa strašne ťažko o PC "odlepuje". Si vždy poviem, a ešte skočím sem, sem a sem a už je neviem koľko hodín. Je to vážne droga... bounce..Želám ti skoré uzdravenie, hlavne mysli na SN, zdravšie myšlienky ani nemôžu byť... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 1:52

no ja travim za pc cely den a o tom, ze som zavislacka zrela do ustavu ani nehovorim. vstavam o 6 kazdy bezny den okrem pondelka to vstavam o 7 lebo skola mi zacina az o 9 no a spat chodim tak okolo tej polnoci. cez vikend neskor bo to rano spinkam. avsak ja som tu zvycajne o takomto case ako teraz-co je pre vas dost sialene, ale u mna je o 9 hodin menej takze mam len poobedie.
Návrat hore Goto down
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 12:03

tak ja u pc netravim tolik casu, asi jen 8 hodin denne :shame:
vstavam tak v pul sedmy a hadejte co je prvni vec co udelam? odpoved: sednu si k pc a vycekuju svoje oblibeny stranky Laughing no a potom trcim ve skole...ve 3 sem zpet na sve pohodlne zidli a vydrzim na ni az tak do 11...
...pak mam mit dobry znamky :shame:
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty05.12.07 17:35

Tiež sa pridám Wink
Vstávam každý pracovný deň o 5:10 do práce.
Tam sedím tiež za PC, lebo mám takú robotu, no a potom keď prídem domov, tak ma už PC čaká doma Very Happy
Každý deň si poviem, že idem spať aspoň o pol desiatej, ale nikdy sa mi to nepodarí a na druhý deň v práci ledva vnímam, ak mi niekto niečo povie Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty07.12.07 20:11

Přes týden vstávám v 6:03 (poslední dobou 6:08 přičemž nestíhám autobus a musím jet zdlouhavě a ani mi těch pět minut nepomůže abych se vyspala) o víkendu jsem z toho vstávání tak zblblá, že i když bych šla spát o půlnoci, vzbudím se okolo půl deváté. A čas jakej strávím u PC? Počítat to nebudu, byla bych tu do příštích Vánoc. Vždycky, když přijdu ze školy jdu na comp, občas se jdu kouknout na telku, když máme hooooodně těžkou písemku, tak se na to kouknu a když je taťka o víkendech doma, tak hrajeme hry jiank jsem pořád na compu. Ve škole na angličtině jsme taky často na compech a jak teď máme záskok za naší profesorku, tak jsme na compech furt a děláme si co chceme, protože jsme profesorovi řekli, že s p. prof. jsme chodili na YT a koukali na anglický videa (což jsme udělali jenom jednou a chtěla ať se kouknem na konkrétní písníčku). Já jsem na compu vlastně vždycky, když to jde ale závislá nejsem jenom nemám co jinýho dělat Sad
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty10.12.07 20:36

Já vstávám mezi 7 a 8 hodinou a spát chodím kolem 23 hodiny. Každý den si říkám, že bych měla chodit spát dřív, ale téměř pokaždé zde stejně sedím do těch jedenácti. Rolling Eyes Laughing
Kolik času denně za PC trávím, se spočítat nedá, ale kdybych mohla, sedím zde od nevidím, do nevidím. :shame: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Jsem prostě jasný závislák a ani se z toho nechci nijak léčit. Laughing
Návrat hore Goto down
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Katka


Počet príspevkov : 9
Age : 33
Bydlisko : A town called Hypocrisy
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty11.12.07 20:39

No uznam si som maniak Very Happy rano vsttanem o 7 .Idem do skoly a o 13:15 uz sedim za PC Very Happy dalo by sa poveadt ze az do 1.Ale su tam aj pauzy.No a vikend stanem o 11 a spat..teda vypinam PC o 3 v noci.
A kto je tu teraz zavislak? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty11.12.07 22:05

Tak to si kľudne môžeme podať ruky. Mne sa už pár krát stalo, že som cez víkend vypínala pc o piatej ráno. Niektoré letné prázdniny tuším už vonku svitalo a ja som šla spať... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 19:24

Vstávání... to je dost různý... od pondělí do středy vstávám kvůli škole o půl šesté ( mám od sedmi... vražedný čas, stejně se dopravdy probudím až kolem 9:00 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 868694 ) jinak asi o hodku dýl.... a v sobotu a neděli se snažím vstávat kolem deváté, ale někdy se probudím, už už, chci vstát a najednou tma.... a probudím se o další dvě hodiny pozdějc.
A chodím spát kolem půlnoci, ať je jaký chce den... nojo, pak se mám divit, že když jedu do školy, tak ještě spím Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 886945
Čas strávený u pc, myslím si, že to se mnou ještě není úplně kritický, ale nějak se to poslední dobou zhoršuje Laughing jenže - musím se přece udržovat v obraze, že? Laughing každpádně pc jednoznačne vyhrává nad televizí Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 707500
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 21:00

Tak to jsme na tom stejně, Samabel. Posledních pár měsíců už televizi skoro nezapínám a ani se nedívám do programu. A to jsem měla vždycky už týden dopředu zakroužkovanou hromadu "zajímavých" pořadů, které za žádnou cenu nesmím propásnout. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Teď už neshledávám v televizi zajímavého skoro nic. Všechno, co mě zajímá, je v PC a na netu. Twisted Evil Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 21:22

V telke nič nie je. Seriály, ktoré mi poznáme odzadu aj spredu oni začnú dávať o tri roky - minimálne a my sa potom smejeme na dabingu a vysielacom čase, pretože nám to môže byť tak jedno....internet rulez... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 21:25

No přesně tak, telka je ted opravu o ničem Wink Když slyším to nadšení kolem mě třeba teď z Prison Breaku a řeknu jim,že není nad originál bez dabingu,tak mi nevěří -neví o co přichází Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 284389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 21:32

Jejda, Prison Break. Nedávno Jojka vysielala prvú sériu a rodičia na tom strašne fičali. A si tak medzi sebou rozprávali, že už utečú a podobné veci. My s bratom sme z nich nemohli, pretože sme vedeli, ako celá séria skončí a že sa im to nebude veľmi páčiť.... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 ...to isté aj Lost. Otec na to furt nadával, že aká to je blbosť a stále to pozeral... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 99937 a my sme fičali už na tretej sérii... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 22:05

Dneska se mě zrovna spolužačka ptala, kolik má Prison Break dílů a když jsem jí řekla, že 22, tak řekla- tolik( dívá se na Nově a je teď asi u 14 dílu) ..... a když jsem řekla, že tolik dílů má jen první řada, tak to bych vám příla vidět ten nevěřícný výraz Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 a co teprv, když jsem se vytasila s tím, že už běží i třetí Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745
...no jo, také bývaly doby ( a není tomu tak dávno) kdy jsem v oblasti seriálů a internetového stahování byla absolutní lůzr a a lol! matér
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 22:10

A ted si vemte o kolik super seriálů by jsme přišli, kdyby jsme neměli net Evil or Very Mad Evil or Very Mad A nebo po jak dlouhé době by jsme je viděli od premiéry.
No představa že bych neměla možnost netu a viděla na Primě 1 řadu SN a v tom okamžiku v jakém skončila affraid tak to bych teda nechtěla vidět co by to se mnou udělalo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 87642
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 22:10

Sarinka, to je přesně jako u nás. Fakt není nad PC. Twisted Evil Laughing Já bych třeba ani nevydržela na ten PB v televizi koukat už z toho důvodu, že bych tak dlouho musela čekat na další díl. Shocked Měla jsem totiž celé seriály už stažené, když jsem se začínala dívat. Tak jsem zvládla jednu sérii zhruba za týden. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 284389 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Lost už jsem taky měla za sebou polovinu 3 série a u nás se všichni nervovali zatím u druhé. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Mě tedy Lost už v té 3. sérii skoro nebavil, takže jsem byla ráda, že to mám vypálené a můžu si "zajímavé" pasáže přetočit. lol!
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 22:20

citácia :
No představa že bych neměla možnost netu a viděla na Primě 1 řadu SN a v tom okamžiku v jakém skončila tak to bych teda nechtěla vidět co by to se mnou udělalo

No já právě tehdy, když skončila první řada na Primě tu možnost internetu ještě nevyužila....... tak jsem trnula a pak jsem se asi kolem prosince odvážila si konečně zkusit něco stáhnout........ nelituju ani v nejmenším Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 22:32

no internet je bozim dielom na nezaplatenie. ako ja by som to po tej prvej serii asi nevydrzala a ked si predstavim, ze serialy ako heroes sa u nas este stale nevysielaju....no neviem neviem, ale ja filmy a hudba a obrazky a hry no a hlavne FORA!!!! ved tak ja v okoli nemam vela fandov sn tak sa len tu mozem riadne vyblaznit s spriaznenymi dusickami Very Happy a potom, ze co tolko robim za pc sa rodicia cuduju, no co asi? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty12.12.07 23:45

Najväčšia sranda je, že aj ľudia, ktorí to náhodou sledujú v telke, neskôr začnú zháňať a napaľovať...a potom sa televízie čudujú, prečo tým seriálom neskôr klesne sledovanosť... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 Jediný seriál, o ktorom som sa dozvedela cez Markízu, bol Hex, no aj ten som neskôr začala sťahovať, pretože sa mi nechcelo čakať do ďalšej soboty. No hej heroes, chúďatka tí, čo ani nevedia, čo to je... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 284389..videli ste niekto Lost room? Parádny "jednohubkový" seriál, ktorý sa k nám nikdy nedostane. Boh žehnaj internetu... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 214863 Tiež som happy, že môžem kecať s ľudkami, ktorí vedia, o čom rozprávam a nepozerajú na mňa, že "moja, o čom to trepeš? choď sa dať vyšetriť!"... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 312566
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty13.12.07 0:50

Tak Lost room mám už pěkně dlouho nachystaný že kouknu,ale zatím nějak jsem se k tomu nedostala :oops: Tak říkáš Sarinko že to stojí za to kouknout,jo?

Já jsem moc ráda,že jste vytvořili tohle forum- fakt je to super Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 312566 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 348507
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty13.12.07 1:02

Veľmi, veľmi, veľmi ho odporúčam. Je ozaj skvelý, škoda, že má len tri časti... Rolling Eyes Ja som tiež rada, že sme sa dokopali k tomu, si ho konečne zriadiť.. Wink Pravdupovediac, nečakala som, že to tu bude takéto super a denne sem pribudne niekoľko desiatok nových príspevkov, strašne sa z toho teším... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 170639 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 258431
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty13.12.07 1:09

No já když zjistila,že tam hraje Peter Krause (strašně se mi líbil v seriálu Odpočívej v pokoji) tak jsem to prostě musela mít.A když jsem ještě četla o čem to je,tak mě to vážně zaujalo Wink

Je paráda že nás tu je tolik věrných fanoušků SN Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 325299
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty13.12.07 13:57

Sarinko, no vidíš, to je náhoda! Exclamation Zrovna včera jsem psala jance, že bych se na ten Last Room už měla podívat, protože jsem se probírala seriály, které mám na DVD a ještě jsem se k nim nedotala a tenhle mě podle popisu a hodnocení na netu dost zaujal. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 258431 A vidím, že tobě se taky líbil, tak to já z něj budu určitě taky nadšená. Musím si v tom vánočním shonu udělat čas, abych na to koukla. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 258431
A jinak, to fórum je opravdu skvělé, protože já se prostě potřebuju se SN vždycky někde vykecat Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 316745 a zatím nebylo pořádně kde. Škoda, že teď mám přes ty Vánoce tak málo času. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 999804 Teď už jsem dokonce vděčná i za tu měsíční pauzu mezi díly, protože když SN běží, tak neudělám doma vůbec nic. :oops: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? 328356 :pirat:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: