Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Oznamy prekladatelov čitatelom

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty05.04.08 11:54

takze dala som vam tam dalsi kusocek, je toho malo, ale mam strasne vela prace tento vikend. chcem vam vsak povedat, ze uz mam celu druhu cast doprekladanu, len sa mi raz nestastnou nahodou vymazala z pc a momentalne ozaj nestiham prepisovat, no pokusim sa vam sem este dnes alebo zajtra dalsi kusocek hodit. dakujem za strpenie.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty28.04.08 18:58

takze viem, ze som slubila, ze cez vikend to sem uz prepisem, ale nieco mi do toho prislo, takze som to nestihla, ale v stvrtok- piatok by som uz mala dokoncit celu druhu cast guardiana. pokial viem, tak samabel uz ma tretiu doprekladanu, takze to potom pojde zase rychlejsie. velmi sa ospravedlnujem, ale skola na mna v poslednej dobe velmi tlaci, takze skoro nic nestiham Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty02.05.08 15:52

takze prepisala som vam tam dalsi kusocek, velmi skoro mozte ocakavat viac Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty02.05.08 19:14

Já už se taky pomalu připravuji s přepisy, takže až bude dion hotová s 2.částí, tak brzy můžete očekávat i kousek z části 3. Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty04.05.08 17:09

takze prepisujem vam dalsi kusocek a za chvilu ho sem hodim Wink nic velmi dlhe, lebo dnes som nestihla, ale tak aspon nieco Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty04.05.08 17:52

takze zeditovala som svoj posledny prispevok a mozete teda najst par novych riadkov ku guardianovi. oddelila som to ----- takto, takze by ste nemali mat problem s tym odkial som pridala nove veci.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty11.07.08 10:30

Přihodila jsem vám začátek třetí části ... zbytek bude, až se vrátím z dovolené.
Doufám, že se vám příběh líbí... je to teď takové ponuré, ale věřím, že u někoho z vás to určitě vyvolá nepříjemné zimomrávky a bude netrpělivě očekávat další část. Podle mě, je tahle část (myslím celý Guardian) napsaná moc hezky a zajímavě a je v ní pěkně vystupňované napětí... tak, jak to má u Supernaturalu být.
Všem, kteří tuto povídku, kterou s dion překládáme, čtou moc děkujeme. Smile
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty12.08.08 18:03

Takže ...sice o něco později, než jsem předpokládala, jsem sem vložila další pokračování Guardina. Ale to nevadí... Tak přeji příjemné počtení.
A pokud se vám tahle povídka líbí, neváhejte se podělit o vlastní dojmy. My budeme jen rády. Twisted Evil Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty26.08.08 22:06

Do konce týdne bych se konečně měla dostat k přepsání zbylých několika stránek 3.části Guardina. A kdo má rád napětí, určitě si přijde na své. Oznamy prekladatelov čitatelom 707500 Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty30.08.08 15:38

Jak jsem slíbila... máte tady zbývající kousek předposlední části Guardiana. Wink Enjoy!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty02.11.08 18:19

doplnila som malý kúsok ku guardianovi, začína sa od toho zvýrazneného textu. zvyšok už mám doprekladaný, lenže mám pokazený pc, takže akonáhle sa mi opraví môj počítač, tak by to tu malo byť. samozrejme ak neprídem o všetky údaje.
Návrat hore Goto down
Detmar
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Detmar


Počet príspevkov : 10
Age : 36
Bydlisko : On the Highway to Hell(sinki)
Nálada : Back in Black
Registration date : 05.04.2008

Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty24.12.08 15:29

Ahojte všetci.
Keďže sú dnes Vianoce a Sn spí spánkom spravodlivých, tak som sa rozhodla pre menší darček pre vás.
Pridala som prvú časť z poviedky, tak si to užite a majte pohodové Vianoce...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Oznamy prekladatelov čitatelom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy prekladatelov čitatelom   Oznamy prekladatelov čitatelom Empty

Návrat hore Goto down
 
Oznamy prekladatelov čitatelom
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» OZNAMY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Virtual Supernatural Seasons :: Všeobecná diskusia-
Prejdi na: