Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty08.04.08 22:21

citácia :
a aj tak mi potom to decko prišla zobrať sociálka
- sarinka,tak to je gool,toto ma dostalo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937

OMG Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 to co je za hru..to chcem aj ja hrat Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745..teeeda nie ze by zo mna bola daka macocha,ale ked citam ti vase prispevky,tak ma to dost laka 603
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty08.04.08 22:24

Keď dlho plakalo a rodičia ho mali na háku, tak prišla taká teta a zobrala ho preč a rodičia opäť zostali bezdetní, tiež sa mi dosť aj počúravali, niekedy som to spravila aj naschvál, že som ich neposlala na záchod.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 284389 alebo som postavila izbu a zamurovala ich tam...oni potom sa tam pocikávali, boli špinaví a nemali čo jesť a potom im došla energy a zomreli.. Laughing treba trocha týrať.. 703 Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty08.04.08 22:27

tak toto uz nieeee Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 .. sarinka vazne ma chces zabit Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 .. paani ja nemozem dychat Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 .. chudence deti Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty08.04.08 22:31

To už som potom týrala normálne dospelých, strašne sa mi páčilo, ako si čupli a skrížili nohy, keď sa im chcelo cikať a začala mávať, že hej ty, chce sa mi čúrať...a potom už len mláčka pod nimi... Very Happy mne sa zdá, že tam potom po nich zostávali aj hrobčeky a potom, keď som tam postavila nový dom, chodili ich tí utýraní strašiť ako duchovia, strašná sranda.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 13:13

Sims jsem jeden čas taky strašně dlouho a ráda, ale pak mě to přešlo, přišlo mi to, že je to pořád dokolečka dokola.

Sarinka- takhle je týrat chudáky Very Happy To já zase měla jednoho chlapa a ten chtěl být starostou, no a k tomu potřeboval plno známých... tak jsem mu nadělala plno milenek a milenců a ejhle jak postupoval vysoko Very Happy
Jinak ti duchové se mi taky strašně líbili. Dokonce se mi stalo, že mi i jednoho zabili, jak na něj vybafli.

Sisel- brácha to jeden čas hrával, ale mě to nějak nikdy nezaujalo.... lol!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 15:02

Tiež sa mi to stalo, že zomreli od strachu alebo čo, som nemohla, ako sa ich vždy zľakli.. Very Happy Normálne ma teraz chytá chuť si to znova zahrať.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: ..........   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 16:13

Sims 2 moja oblubená hra Laughing mi to príde take smiešne.Teda nedávno som to hrala.Ale niečo sa mi tam pokazilo proste nejde mi nič kupiť si nabýtok ani stavebný režím tak som to proste odložila - možno sa to pokazilo preto že nemám originálku ale vraj sa hocikomu aj s originalkou hocičo kazi nemám nervy na hry ktore nejdu tak ako by mali tak som to len tak nechala,chápete veľa hodín to hrate teda nie zaradom ale počas dni a mate už založenu rodinu proste ste hrdí Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 na všetko o čo ste sa tam snažili a zrazu sa vám to pokazí.Ja som sa niekedy musela zmieriť aj s Jendnotkou a vždy som si tam našla niečo čo ma zaujalo a zabavilo takže ma to nikdy neprestalo nudiť.Napriklad vymyslela som si vlastnu reality show - pravidlá ktore naozaj fungovali ,a proste bolo to zaujimave.Napriklad mala som big-brother,vyvolených ale najviac som hrdá na Nevestu pre milionara v dvojke Sims, Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Vybrala som nahodne 7 žien tak že som hádzala kockou takže kocka vybrala ich podobu uplne všetko takže vyzerali ako mimozemšťanky Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 hlavy mali ako melony vlasy ešte horšie ,všetko hrozne ,každý týžden jedna vypadla samozrejme aj Vvolený tam býval s nimi a podľa vzťahu boli jednotlive vyhodene bolo to dosť napínave a vyhrala ta najkrajšia jedina bola pekná Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 a ten vzťah aby ste si nemysleli že to len tak hra sa hrala sama nikdy som im nedala ani jeden prikaz iba ak mali platiť inak sami robili to čo chceli inak by to nebolo platne,nakoniec som ich vydala Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 mali tri deti jedno malo zle známky prišla socialka zobrala všetky Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 zasekli sa tam takže to bolo komplikovane a teraz maju dva deti ale čo je najhoršie všetky dievačatá,všetky uplne podobne,všetky v rovnakom znamení narodene Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 no a bohužiaľ moja rodinka už asi nebude fungovať aj som ich presťahovala ale vždy mi zmizne možnosť niečo dokupiť a aj staviať proste ,pokazene niečo je. Wink Takže to už nehrám
a daľšia moja naj hra mam ju ešte radšej je GTA SAN ANDREAS Laughing už asi rok som ju nehrala ,ale zbožnujem tu hru a nehrám ju tak ako hocikto iný že len chodím po meste ale naozaj plním misie a všetko , a bez kodov nepoužila som ani jeden kod - teda ak poznáte tu hru tak viete o čo ide.
Ale žiadnu hru nehrám momentálne Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Takže to boli moje časy počitačove.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 16:26

Kaja- GTA San Andreas jsem asi pře 2-3 rokama hrála taky Very Happy Jednou mi ji nainstaloval u nás bratranec a nechal ji tu. Mě to ze začátku moc nebralo, ale pak jsme zjistila, že tam jsou na plněn mise, tak to bylo hned o něčem jiném. V té době ke mě dojela na prázky sestřenka a s ní jsme to hráli jako magoři, každá misi... Very Happy Very Happy No jo, už jsme byli skoro u konce hry, málem jsme ji vyhráli. Jenže ona potom odjela domů a bratranec si brzo hru zase odinstaloval a odvezl... Sad takže jsem ji nedohlála do konce.
Už víc jak rok jsem nehrála žádnou hry, prostě mě to tak nebaví nebo není čas. Jako poslední hru, co jsem před rokem hrávala bylo Heart of Darkness. Taky už jsem byla skoro u konce, ale pak mě to nějak přešlo a tak možná ji někdy přece jen dohraju do konce, jestli zase chytnu hráčskou hru.
Svého času mě taky bralo dost Need for Speed Underground, ale po čase mě omrzel, tak jako Sims, přišlo mi to pořád stejné...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: .........   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 16:48

Madlen: Tak to je super som rada Very Happy že aj ty.To je to najhoršie čo sa môže stať.Fakt škoda ,že to zobral,nechela by som.Mne sa stalo niečo hrozne,neviem prečo ale proste sa mi uložená hra a bola som už dosť daleko vymazala Sad bolo to už dávno ale bola som z toho dosť vedľa.Hrala som to plnila misie ktore boli veľmi náročne a len-tak sa mi to vymazalo.Tak som sa prekonala a začala hrať uplne bez kodov a už som celkom daleko ale nemám čas a ani sa mi nechce.Tuto hru mám našťastie ako originál , aj s veľmi peknou knižkou. lol! k tomu.Najradšej však mám hudbu pretože zbožnujem po hudobnej stranke tieto roky teda mna bralo aj Vice-city ešte viac boli tam 80 roky ktore zbožnujem.S Andreas je samozrejme kusoček novšia doba ale aj tak je to geniálne tie mestá,príbeh,auta proste všetko.Sims na to ani zdaleka nemá ale inak je sims moja druha naj hra. Laughing
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 18:16

Kaja- mě to taky dost zlobilo, protože ta hra už byla skoro vyhraná, tož co se dalo dělat... a po pár dnech mi to už ani nechybělo Very Happy To mě mrzí, že se ti to vymazalo, mě by to už asi nebavilo hrát od začátku.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 18:41

medzio moje najvacsie hracie vasne patri uz styri roky hitman2 Twisted Evil Twisted Evil zboznujem prechadzat misie, a ked dosiahnem rating silent assasin tak som stastna ako blcha Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 733500 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 733500
tiez nesmiem zabudat na age of empires, tu hru som vzdy milovala. fascinovali ma tie postavicky aj pribehy a nezriedka som si vytvarala feministike usadlosti bez muzov Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 325299
a doteraz hram port royale Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 284389 bavi ma aj piratsvto, no v hre som vacsinouz obchodnik a hromadim sa peniazky Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 284389 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 a úpriznam sa, mam ich dost Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 20:34

No baby vy ste jaké gamesáčky 601
Ja som asi najčastejšie hrávala hry Resident Evil a Silent Hill neviem či niekto poznáte,tie mám dosť zmáknute Cool GTA Vice City alebo San Andreas boli tiež u nás dosť oprášené,ale San Andreas začalo akosi sekať Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 202744
Ked som bola naštvaná tak som hrávala Tekena a mlátila všetko čo sa dalo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty09.04.08 23:30

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 170639 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 170639 Začula som správne slovo Tekken? Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 170639 To je moja srdcovka....Niekedy sa mi ľudia čudovali ako môžem byť až moc kľudná aj keď okola mňa to zrovna ružovo nevyzeralo, mne stačilo zapnúť Tekken3, 4 alebo 5 a bolo po problémoch Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 868694 Ale tak túto hru mam na PS-ke, ale čo sa týka hry na PC, poznáte Ridicka? Ja absolútny anti-rpg hráč, ale ako som počula V. Dieslov hlas z obrazovky, dostalo ma to totálne :shame:
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty11.04.08 8:22

raz som hral hru Return to Castle Wolfenstein bez prestavky(nesiel som ani na zachod a najest sa) asi 7 hodin

lol!
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty11.04.08 9:28

to muselo byt tvrde Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty11.04.08 22:41

normalne to bolo divne, ale ani som velmi na zachod nepotreboval, ani som velmi hladny nebol Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: ............   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty11.04.08 22:48

Tomu sa hovorí Hráčská vášen Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 mne by bolo zle asi zopár-krát som hrávala aj rozne auta preteky- dosť takých hier máme doma názvy už neviem ale veľmi dobre aj kvalitne hry a viac-krát sa mi stávalo ,že ked som išla v aute tak mi bolo zle prichádzalo mi zle ako keby som v tom aute naozaj sedela alebo v autobuse,nevoľnosť pri tej rýchlosti a tak ale naozaj taketo hry som zbožnovala u mňa sa nedalo aby som nevyhrala to som proste musela pretože inak u mňa hra nemala zmysel,isť isť isť až pokiaľ neporazím všetkých. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 975638

Ale to bolo veľmi dávno,asi by som už cítila to že som toľko hodín a hrám hru Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 99937 bolo by mi zle lol!
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 17:01

mno teraz vstavam okolo 10....a pri compe by som bola schopna stravit aj 6 hodin v kuse(keby som bola jedinacikom) Wink
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 17:21

och, no až teraz som zistila, že je tu takýto topic Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 71174 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 202744 lol! ja vstávam vždy okolo 12 - keď sa náhodou zobudím o 10, tak mám pocit, že mi matka upečie od samej radosti tortu Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 a pred kompom by som bola aj celý deň, ale keďže, ako každého človeka, ma zrádza tráviaci trakt, musím odbehnúť do chladničky a ešte si aj niekedy trochu zdriemnuť lol! inak som na pc denne tak 5 hodín (+- hodinka) a chudák brat to akceptuje, lebo musí Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 707500
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 17:30

dzajnisko moj brat by sa zblaznil keby som bola na nete dlhsie ako on... No No 601
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 17:33

calla: tak toto poznam teda poznala som ked sme mali s bratom spolocny komp vzdy ma vyhadzoval a bol tam neviem kolko ... ale potom sme zistili ze sa to neda tak mame kazdy vlastny Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 17:40

no ja som si tieto prázdniny presadila svoje - o dvanástej vstanem, o piatej idem na komp a o desiatej púšťam brata Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 198137 on je tam aj tak od dákej desiatej do tej piatej a potom ešte večer Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 449740 ale tak teraz sa s ním dohodnúť je hrozne ľahké, bo bude mať 15, takže puberta volá a asi má babu Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 316745 takže pc is my world now Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 18:27

Môj brat teraz furt pobehuje vonku a čo ja viem kde..takže keď môžem, som tam ja, ja, ja, ja, a len ja.. Laughing dokonca aj teraz je doma pustený, bo si niečo sťahujem na večer a nikto za ním nie je...chudatko osamelé, ešte pár hodín a som u teba, my love.. 702 702 702 Laughing
Dzajnisko, tak to s tou mamou poznám, vstanem skôr ako o dvanástej a už sa čuduje, že kam idem alebo prečo som tak skoro hore.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 18:34

to ja som potom ranne vtaca Laughing Laughing Laughing ja stavam okolo 11 Laughing Laughing Laughing ale pred pc som hlavne vecer, to som tu do rana, od takej 7,6... cez den tiez na skok este vzdy zbehnem... teraz ako je moj pc kaputt, tak sa musim krotit, lebo segra potrebuje ukojit jej hracsku vasen Laughing Laughing Laughing ale tak kedze je mladsia, ak dojde k boju, suverenne vyhram- a to ide o jej pc Laughing Laughing Laughing Laughing ale tak smola, maniactvo je maniactvo....
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty13.07.08 18:43

LittleDevil aj mi mame dve compi alle ten druhy je totalna srotka a ktomu tam nema net... Suspect Suspect
ale ked ho presvedcim tak zmyzne na hodinku dve drvit nejaku hru.... cheers cheers

dion-fortune: presne ako môj brat...trochu na seba pokričime ale vždy vyhra silnejší Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 707500 ciže ja... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 487389
tak sa potom urazi a na chvilu da pokoj... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 198137




* Přesunula jsem ti sem tvůj druhý příspěvek. Nepiš, prosím, dva pod sebe,
ale použij "edit", viz.: Pravidla. Díky, Chrystelle.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: