Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 15:03

bookika, příspěvky smějí mazat jen administrátoři a moderátoři. Ty si můžeš svůj příspěvek smazat jen do té doby, dokud za něj někdo nenapíše další. pak už ho smáznout nemůžeš, jen upravovat. Wink
Takže ti nic neblbne, ale funguje to takhle na všech forech, pokud vím. Wink
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 15:04

aha Very Happy tak dakujem HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 312566
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 15:05

bookika: není zač Wink

Janna: Jak jsme hned obě vystřelily s odpovědí, kolego HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 673161 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 15:08

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937 No koukám, koukám. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937 Zrovna jsem přišla na forum a tohle téma se mi nabídlo jako první s novým příspěvkem, takže jsem se hned pustila do odpovědi a vidím, že jsem nebyla jediná. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 325299 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937
No, lepší 2 zaráz, než ani jedna odpověď, že. Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 19:16

No pekne sa dopĺňate dievčence.... HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 312566 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 284389 Bookika, pokiaľ chceš nejaký príspevok zmažať, daj nám vedieť a my sa o to postaráme.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 19:43

nechcem nic mazat Razz Razz len som bola prekvapena ze niekde mam x a Very Happy niekde nie.... nevsimla som si suvislosti 603
ale keby nieco, ja sa ozvem Razz
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty24.04.08 23:24

No ja mám x všade, takže si neviem predstaviť, že by tam nebolo.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 14:37

Ono to tak trochu súvisí so SN, presnejšie je to z diára J.W. ale neviem tam preložiť toto slovíčko: seeing a shrink celé znenie nájdete v sekcii postavy, potom John Winchester a ten jeho denník, je to tretí záznam November 17, 1983. Veľmi by ste mi tým pomohli, lebo moja anglina nie je tak super....Ďakujem moc pekne za pomoc!
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 14:41

shrink je cvokař... takže to má být něco jako... navštívení psychiatra (cvokaře)
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 21:22

Samabel: Si King!!!!! HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 469569 Neskutočne ti ďakujem, potrebovala som to totiž do básničky, DIKI! HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 104346 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 104346 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 104346
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 21:25

není zač... já ráda pomohla Wink Very Happy
ono Shrink je vlastně hovorový výraz, tak někdy může být porblém s tím to najít.... těším se na básničku HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 325299
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 21:27

Ja som až teraz pochopila, o čo ide, no my to máme aj na stránke
http://www.supernatural.cinemaview.sk/november.html
...čo si myslím, že sa tú noc stalo. Len sa na mňa pozrel tým pohľadom, že si je istý, že som sa zbláznil. Taktiež musel niečo povedať Kate. Z ničoho nič mi dnes ráno povedala, aby som pouvažoval o vyhľadaní nejakého psychiatra. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty27.04.08 21:59

Jeeej, Sarinka, keby som to vedela, nepýtala by som sa, prepáč 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 18:40

pomoooooooooooooc HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 769418 kam zmizli linky na stiahnutie prvej série v angličtine. Nikde ich nemôžem nájsť HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 460216 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 460216
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 19:55

Zizi, linky na první sérii v angličtině zde nikdy nebyly. Zmizely jen ty, které sem dal kdysi Dr.Bna a ten tam ani neuvedl, v jakém je to jazyce. Psala jsem tam před nějakou dobou upozornění, ať se ozve ten, kdo to začal stahovat nebo stahuje, protože to budeme mazat. Nikdo se neozval, takže jsem to už vyhodila. Cool Pokud jsi z těch linků stahovala (byly na uloz.to a první part byl v tom formátu exe), tak mi prosím dej vědět a poslala bych ti přes SZ ten zbytek, co potřebuješ. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:06

ja by som sa vas chcela spytat, ze ked robite videa ako do nich nastrihate tie casti vidka, ktore chcete? toto je asi dost blba otazka, ale ja som ozaj pc amater, takze by som vam bola vdacna ak by ste mi pomohli Very Happy to je nejaka schopnost v prehravaci alebo potom kokretne v programe na tvorbu videi?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:15

Já osobně používám klasický trapný Windows Movie Maker Rolling Eyes a tam je to úplně jednoduché. Prostě si tam natáhneš video - film, ze kterého chceš stříhat, spustíš si ho a pomocí "tlačítka" prostě stříháš jak potřebuješ a výsledné kousky si vkládáš do "scénáře. Very Happy Ono se to blbě vysvětluje, pokud ten program nemáš po ruce. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 999804 Nebo máš?
Holky myslím používají i nějaké složitější programy, s těmi zkušenost nemám. Very Happy
V přehrávači stříhat nejde, musí na to být opravdu speciální program. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:24

no ja mam wmm aj otvorene teraz, ale mne to tam nechce na casti strihat....... bud mi to vymaze cele alebo nic
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:27

V Movie Makeru je to vážně jednoduché...to jsem překvapivě zvládla dobře, když jsem dělala to první video.... natáhneš si to video, ze kterýho to chceš vystříhávat a opravdu stačí pak jen vyznačit co konkrétně chceš... a dole v tom řádku, kde se to video dělá už to jen skládáš za sebe, případně trochu překrýváš a upravuješ pomocí pár těch triků, co MM má. Laughing

Já jinak používám Sony Vegas, ale to ti na začátek nedoporučuju, pokud chceš dělat nějaký první video, protože tam je ten systém o něco jiný a složitější.

to video si naklikneš a objeví se ti v pravo v tom rámečku, kde si ho mlžeš i pustit...a jak tam je to Play, tak něde o kus vpravo vedle je takové lačítko, které ti ten obraz rozdělí, kde potřebuješ...můj MM je vtahu, tak radím jen po paměti lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:31

to si to znacim dole v tom timeline?
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:52

Ne tam dole....tam dole v tom řádku si už vytváříš to video z těch vystříhaných scén.

Ale víš vpravo máš to okno jako když si normálně spouštíš WMPlayer a ty si musíš nahrát ty videa, ze kterých to chceš dělat do toho MM, ty by se ti měly zobrazovat víš vlevo... klikneš jednou na to video, ze kterého chceš něco vystřihovat a to video se ti zobrazí v té obrazovce... vlastně oknu na přehrávání... a pod tím oknem je v pravo vedle té časové osy pod tím je vpravo takové tlačítko, kde je naznačený předel.... a ty si na té časové ose vyznačíš, kde to chceš rozdělit a pak zmáčkeš to dělící tlačítko.... a takhle si vystříháš ten úsek, který potřebuješ.

Uf, omlouvám se, pokud něco popisuju špatně, ale jak říkám, já už MM nemám. 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:54

ahaaaaaaaaaaaa uz chapem, tak to najblizsie skusim spravit nejake videjko Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 21:59

Chápeš? Já to vysvětlila aspoň trochu srozumitelně?....Jupí HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 325299 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937
To byl teda můj vrcholný výkon, protože jsem vážně šla poslepu po paměti. lol! Což není většinou nejlepší lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 22:09

nie nie super si to vysvetlila, uz mi to ide, takze robim na jednom vidku uz. velke diiiiiiiiiiiik HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 214863 ja by som na to sama asi neprisla HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty02.05.08 22:13

No kdybys věděla, jak jsme se s tím prvně potýkala já HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937 to byl gól HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 99937 .
On je ještě jeden způsob dělení toho videa... když je to video větší, tak si můžeš nastavit, že se ti to na menší kusy rozdělí automaticky...ale tam je problém, že jsem za boha nepřišla na to, podle čeho se to dělí, protože každá ta vzniklá část je jinak dlouhá a někdy můžeš mít smůlu, že se ti to předělí zrovn, kde nechceš...v tomhle MM nechápu lol! , ale někdy ti to zase může pomoct při orientaci v tom videu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 8 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: