Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 20:54

No, keď si kliknem na svoju ikonku, aby som sa dostala do svojiho konta, vyhodí mi to túto blbosť:

citácia :
V aplikaci Explorer.EXE došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Ak tam stlačím hocijaké tlačidlo, všetko mi razom zmizne z plochy preč a nič nemôžem urobiť. Ak tú tabuľku ignorujem a mám ju len zapnutú, ikonky mi na ploche zostanú. Neviem, prečo mi to takto magorí Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 21:06

No tak já asi tuším, proč. Budeš tam mít nejspíš "pěkného" vira. Možná několik. 603 Takhle totiž umí zavařit právě vir. Mně to před lety dělalo úplně stejně. A jediné, co mi nakonec pomohlo, bylo kompletní přeinstalovaní windows a vůbec výměna PC. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 71416
Ale třeba ti ještě pomůže antivir...zkus si projet celý PC. Ale řekla bych, že i když ten vir najdeš, po čase ti to začne dělat znovu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Já s tím tak bojovala několik měsíců HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744 a nakonec jsem boj prohrála. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 199226 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 968235
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 21:26

affraid affraid affraid affraid affraid No do p....e affraid affraid Krucinál HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744 Ešte posledná otázka - ak si všetky dokumenty a obrázky nahrám na CD-R, prenesie sa ten virus aj na CD?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 21:50

Je to možné, že se tam přenese. Jedině bys mohla zkusit (pokud vypaluješ v Neru) zakliknout možnost "vyhledat před vypálením viry" . Nebo tak nějak to tam je. Nakolik je to účinné ti bohužel nepovím. Jinak bych doporučila počkat na odborníka, ať se na to podívá. Mně to všechno zálohoval on, teprve až se podíval, jaký je tam problém a našel ty viry. Pak jsem si byla jistá, že si nic nepřetáhnu zase do PC. Ony jsou některé ty viry (a taky spyware) pěkné mrchy a jen tak někdo je neodhalí, tedy ani antivirové programy. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 555452
Ve fotkách jsem zatím vira nenašla, ale s jistotou ti nemůžu říct, že si jejich zálohováním něco nepřetáhneš. Horší už je to s dokumenty a hlavně s programy. Ty jsou prolezlé nejčastěji, v různých souborech. Suspect
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:03

neviem čo sa deje tento príspevok píšem len tak ledva, aj ten predtým v off topicu som písala len- tak cez ine forum a som si to len skopírovala.Mám problem kliknem na to kde už idem písať a všetko mi začne skakať proste ako keby som mala virus lenže to mi neskáče nič ine iba toto forum , skáče aj vám takto? Ledva niečo napíšem , smajliky nevidiím pretože to skáče horšie než keby som klikla tisickrát na hore a dole šipku, a robilo mi to aj na inom PC doma , ale nebrala som to za nič vážne. A čo ma najviac udivuje su tie šestky ktore sa hocikedy zjavuju pri tom niekedy su hore raz dole , fakt mi už šibe z toho. Nechápem.Niekedy sa mi to aj začiernuje a proste to skáče a seká.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:21

Shocked Kaja, tak v tom se nějak ztrácím. Jaké šestky, nahoře a dole? A co ti skáče? Celá obrazovka? Nějak si to neumím představit, s tím jsem se ještě nesetkala. Nebo možná fakt nechápu, jak to myslíš. Mně to jde v pohodě. Jen občas, když je přetížená síť, mi poskakuje stránka, jak se pomalu načítají jednotlivé příspěvky, bannery a tak. Ale jinak v pohodě. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:26

Tini, pripájam sa k Chrys, to bude vírus...pekne to na to sedí...také niečo sa aj mne už stalo..nám zasa nešlo sa pripojiť na net..normálne sme otvorili mozillu či IE a vybehlo, že sa stránku nepodarilo nájsť a keď sme volali poskytovateľovi inter. pripojenia povedal, že z ich strany je všetko ok, tak sme preinštalovali win a potom už to šlo, vírusy sú svi.e... Twisted Evil Twisted Evil
Kaja, tak také niečo počujem prvýkrát...mne ide všetko v poriadku... affraid affraid
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:29

no sak presne to aj mne robi moj komp kedze je zavireny nejde absolutne net ale tak uz sa pracuje na tom aby frcal ako ma
Kaja: inak toto sa aj mne dneska stalo tiez som kukala jak puk ze co to robi affraid Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: .............   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:39

Mám teraz šťastie teraz mi všetko ide , zatiaľ Wink

No ako začne to tak hrozne skakať, sekať proste neviem myslíš si vtedy že chyba je v tvojom pripojení v PC a tak ale nie Very Happy nechcem obvinovať forum ale ak sa nad tým zamyslím tak to musí byť niečo s nim ak mi všetko ide super a len to tak skače ako šialene. Shocked Neviem robilo mi to včera preto som nemohla nič písať teda niektore príspevky , dnes tiež našťastie teraz už nie, a minule tiež ale to bola pred pár týždnami. Minule mi k tomu naskočil aj ARES ten program sám od seba tam boli niejake čísla a písalo že niečo online, no ja som nechápala že čo. No pri tom skakani sa to okno zjavila hore take čierne male.No a ked Ti to dlhšie skáče a tak začnu sa objavoať same šestky už si fakt myslím že je to niejake diaboske presne ako to číslo , no a tie šestky skaču raz je jedna tam raz jedna tam no proste nechápem affraid No a pozerám že aj LittleDewil to má, tak veru aspon viem že chýba nie je u mna. Shocked Je to zaujimavé.

Edit: Chrys: nie stránka stránka neskače, ked idem písať nový príspevok vtedy vtedy mi začne všetko skakať tabulka do ktorej píšem proste celá stránka, smajliky skaču proste skače Ti to ako keby ťažko vysvetliť ako keby si milionkrát klikla na niečo a pri tom by sa ti zasekol PC a všetko začne skakať, uplne všetko. Shocked
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty17.07.08 23:47

affraid No tak o tom fakt slyším poprvé! Díky za upřesnění situace, Kaja. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 214863 Nechápu, jak je možné, že to někomu dělá a někomu ne. doors HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804
Je možné, že je to nějaká dočasná chyba fora, podobné "výpadky" mívá občas každé forum. Jen jsem do teď nepřišla na to, proč to dělá vždycky jen někomu a ne všem. Jako třeba mě před několika měsíci, když mi nešly odesílat příspěvky a vůbec forum stagnovalo. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 555452 A ostatní to měli v pohodě. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 555452
Takže doporučuji jen trpělivost a čekat, až se to zase umoudří. S tím asi nic jiného bohužel dělat nejde. No
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty18.07.08 0:47

kaja: no ja neviem, aj mne ide forum v pohode HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804 skus este zcheckovat pripojenie k netu, ci nemas chybu v kabli alebo tak Suspect ale toto je vazne divne, co ti to robi... o takom niecom som este nepocula confused
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty18.07.08 11:51

Ty kokso dúfam ,že mne to nezačne robiť to čo jako má byť Suspect
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty19.07.08 12:29

SkreechTina napísal:
Chcela by som sa opýtať veľkých počítačových machrov - pri spustení svojho prihlasovacieho konta sa mi na obrazovke ukáže rámček, ktorý kecá niečo o uzavretí programu a keď ho zruším, mám len čistú obrazovku, alais len wallpaper. Teraz otázka - Čo to do kelu znamená? Mám počítať už s tým najhorším? Skúšala som všeličo, ale vždy sa mi to okienko vyhodí a furt mám čustú plochu, nič sa mi nedá na ploche kliknúť....Ach jo, neviem, čo to znamená HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 202744
docasna rada- spust spravcu uloh(Ctrl+Alt+Delete) tam klikni na Súbor>Nová úloha a tam do okienka napis explorer.exe
asi ti to vypne znova ale mozes to skusit
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty21.07.08 10:51

sisel: dikes za radu 703

Teraz mám takú menšiu SN otázku - v 3x03 Sam ako 12 ročný to vyhral akú cenu? Je to takto: Sam wins a Division Championship Soccer trophy....Len by som chcela vedieť, ako to správne preložiť, dikes moc každému za odpoveď! I love you
Návrat hore Goto down
renáta
Pocestný duch
Pocestný duch
renáta


Počet príspevkov : 128
Nálada : black and white
Registration date : 27.05.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty21.07.08 15:18

Pracuje z vás niekto v PhotoFiltre? Chcela by som nový podpis /aj tento súčasný som robila v tomto programe/, lenže stále to vyzerá ako fotomontáž. Nevie mi niekto poradiť ako zaretušovať prechody postáv do pozadia, problém sú hlavne vlasy ak niekto skúšal postavu vybrať s pomocou nástroja laso al. polygon určite vie o čom hovorím /aj keď teda neviem či to nerobím nejako zle/. A ďalšia vec je že ak vyberiem postavu z jednej a druhú z druhej fotky je iné osvetlenie vidieť a vadí to hl. na pokožke, potom to musím dofarbovať a znovu to nevyzerá najlepšie. Ak by mal niekto nejakú radu budem vďačná /al. sa s tým radšej nemám trápiť a nájsť lepší program? Či to vôbec stojí za to/.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty21.07.08 15:27

Tina ech, tak to ti neviem... ziskal trofej v nejakej Majstrovskej lige vo futbale? blbost... tieto veci ja netusim prekladat HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804
Renáta ja mam PhotoFiltre, ale nikdy som toto nerobila,pretoze som to nikdy nevedela... mne PF pripada skor na ine veci, ja v tom osobne len menim formaty a davam jednoduche ramceky, niekedy doladujem osvetlenie pri fotkach a vkladam v nom pismo,pretoze v photoshope sa mi to robi zle. ale ak mozem poradit,tak na toto by bol najvhodnejsi Photoshop, tam to vyzera pekne a neviem teda, ci existuju v PF nejake stetce, ale v PS sa mi proste lepsie pracuje... Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
renáta
Pocestný duch
Pocestný duch
renáta


Počet príspevkov : 128
Nálada : black and white
Registration date : 27.05.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty21.07.08 16:16

Faith Ďakujem za radu, s tým textom tam nemám problém ani ja, pozriem sa teda po inom programe. Smile
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty21.07.08 19:22

Renáta ked ti mozem poradit, tak celkom dobry program je Amazin Photo editor
kód:
http://www.slunecnice.cz/sw/amazing-photo-editor/
ja som to kedysi pouzivala.velmi si na to uz nespominam, pretoze to bolo uz pekne davno, no vtedy mi vyhovoval a bola som s nim spokojna Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty24.07.08 18:08

baby myslíte ,že mám zavirovaný comp ,keď ho pustím tak ide a zrazu sa tam ukáže ,že zmena softwaru alebo hardveru neviem ako sa to píše a sú tam nejaké možnosti a ked na nejakú kliknem tak sa tam normálne ukáže okno widows a načítava sa to a potom sa to vráti naspäť k tomu zmena softwaru a to ostatné HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 199226 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 199226 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 199226
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty24.07.08 18:55

Hmm, tak to tedy bohužel netuším, co přesně by to mohlo znamenat, to bych musela vidět. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804 Mám pocit, že jsem se už s tímto taky setkala u svého PC, ale nejsem si jistá, jestli to bylo kvůli viru. Zkoušela jsi restarovat PC, případně použít správce úloh a ukončit jím tuhle hlášku? HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 999804
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty25.07.08 20:55

ja mam jednu otazocku...
chcem sa opytat ako dlho trva cakacie clenstvo????
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty02.08.08 8:25

Baby neviete nejakú stránku kde by som mohla zadarmo stiahnuť antivírusový program lebo všade sú len platené HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 260605
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty02.08.08 10:46

Soniq ja mam dve
kód:
www.slunecnice.cz
a
kód:
 www.stahuj.cz
najdes tam aj kopec inych programov... Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty02.08.08 22:33

CrazyD, čoho členkou by si sa chcela stať? Zväčša to totiž určujem ja..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty07.08.08 20:39

Sarinka chcela by som byt clenkou skupiny VIP...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 12 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: