Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
AutorSpráva
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty27.03.09 19:34

Ďakujeeeem AnwielHELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 214863 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 214863 konečne mi to dáva zmysel. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 92299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty29.03.09 15:59

nemáte náhodou niekto linky na stiahnutie prvých troch dielov šiestej série CSI Las Vegas? najlepšie nejako z megauploadu alebo netloadu alebo tak nejako. please HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 260605
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty29.03.09 16:15

poslala som ti to do PM.. je to s ceskym dabingom
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty01.04.09 16:55

okey idem zase otravovať Laughing ale tak potrebujem pomoc od graficky nadaných ľudí- takú dlhodobejšiu- no možno týždeň alebo dva.... ako máme spraviť projekt do školy a ja by som potrebovala mierne helfnúť s úpravou lebo to má vyzerať ako časák... akože ja by som poslala obrázky aj všetko, len by som potrebovala spraviť jednotlivé strany, aby vyzerali ako časopis a hlavne titulnú stranu by som chcela nejakú peknú 603 ono od tohto projektu viac menej závisí moja koncoročná známka, takže mi na tom dosť záleží... niežeby som bola nejaký pedant alebo čo, ale toto fakt potrebujem mať dobre spravené, keďže nemčina mi nejako extra nejde, musím si to žehliť práve takýmito projektami.

takže neviem či by bol niekto ochotný mi pomôcť... ono je to možno aj na pár hodín robota, tak neviem ako zaneprázdnený ste... no bola by som vám fakt veľmi vďačná 603

ps: cleo, janicag HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 71416 :puppy eyes:
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 11:21

Mám takový problém. Co se nám znovu přeinstaloval počítač, tak mi nefungují titulky. Normálně si je ve winraru stáhnu k sobě do složky, ale když je z toho souboru vytáhnu, tak se objeví úplně v jiném formátu než mají (než když jsou ještě "zabalené") a nejdou No Včera se k nám stavoval ten chlap co to opravoval, tak jsem se ho na to ptala, ale nevěděl si s tím rady. Říkal mi něco ve smyslu, že to mám zkusit stáhnout od jinud, že to bude nejspíš tím. Ale já jsem to teda teď zkoušela ještě z CZ stránky o SN a furt je to nastejno. Suspect
Já si myslím, že mi třeba chybí nějaký prográmek nainstalovat, aby to fungovalo nebo co... ale já se v tom nevyznám, tak jestli někdo víte co a jak, tak budu moc ráda!
Včera se mi to stalo třeba i s fotkama. Měla jsem na mailu fotky od kámošky, tak jsem je všechny naráz ukládala k sobě do složky, ale když jsem je vyndala z winraru, tak se znovu objevili úplně ve stejném nefunkčním formátu, jako titulky. Ale když jsem si je stahovala po jedné, tak bylo vše v pořádku.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 19:50

Jejda, mně tenhle topic vůbec nesvítil. Shocked No nic, koukám, že budeš mít problém asi v tom samotném Winraru nebo prostě archivovacím programu, který by měl ty soubory rozbalit. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 999804 Jakým způsobem je "vybaluješ"? Dáš normálně extrahovat? Protože já jsem podobný problém měla u mamky na jejím novém PV, ale to jsme pak zjistili, že nemá Winrar ani Zip, takže jí ani ty fotky stažené z mailu nešly normálně vybalit. Ale u tebe mě zaráží to, že se to vybalí, jen v jiném souboru. S tím jsem se ještě nesetkala. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 999804 Když to vybalíš, v jakém to máš tedy formátu? Neznámý soubor? Nepomůže třeba když si tam normálně připíšeš koncovku srt k těm titulkům?
Samozřejmě dopisování by nic neřešilo, protože kdybys to musela dělat s každým takto vybaleným souborem, bylo by to celkem na dvě věci Rolling Eyes , ale jen chi vědět, jak ten tvůj "špatný soubor" pak vypadá, protože potřebuji co nejvíc přiblížit situaci, abych mohla zkusit nějak pomoct. scratch

Jen se raději pro jistotu zeptám...jsi si jistá, že máš fungující Winrar? 603 Tedy jestli se to opravdu extrahuje. Raději se ptám jak blbec, protože fakt potřebuji vědět všechny detaily, abysme složitě něco neřešili a nakonec v tom nebyl ten nejbanálnější problém. 603 Laughing
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 20:14

Winrar normálně funguje... nejsem jediná kdo stahuje z netu, ale rodiče si na to nestěžovali, když jsem jim to říkala. Dávám to normálně extrahovat a vše je ok, ale ten soubor co se vybalí tak je formát srt, ale asi nějaký pokažený, protože fakt nefunguje... Nevím, mám to třeba zkusit znovu přeinstalovat nebo stáhnout, kdyby se do něj vloudila nějaká chybka?
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 20:31

Ježiš to je fakt divný. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 999804 No vypadá to vážně na ten vadný winrar, protože pokud stahuješ titulky stejné jako my ostatní, tak to znamená, že soubor poškozený není a dojde k němu tedy až při samotném vybalení. Jedině by se ti to ještě mohlo špatně stáhnout...ale to je zase malá pravděpodobnost u tak malého souboru.
No jediná možnost je vážně zkusit nainstalovat nejnovější winarar (případně znovu, pokud ho máš), ale napřed si řádně odinstalovat ten předchozí. No a pokud ani potom to nepůjde, tak to už fakt nevím. Protože to by ti to extrahované jedině musel "rušit" něco dalšího v PC a to už bez podívání těžko člověk odhadne. confused Zkus to přeinstalovat a uvidíš. Doporučuji opravdu nejnovější verzi, protože starší někdy dělají problémy, nevím, jakou te´d máš, takže těko říct, jestli je to tou verzí nebo ne.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 21:01

Tak přeinstalovali jsme winrar a nic, tak jsme stáhli novou verzi a nic. Táta furt nechápal, co se mu snažím vysvětlit... nechápal že stáhnuté to je dobře ale vybalí se to špatně... Nakonec jsem dala do pc dvd s jinou sérií, aby viděl, jak má ten formát titulek vypadat. No, dopadlo to tak, že i ty titulky na dvd se objevili v tom divném formátu, ale měly všechny koncovku srt (ačkoliv jsem ji tam předtím nikdy nedopisovala) ale fungovali... Takže budu muset připisovat koncovky... ale stejně je to nějaké divné... Podle mě v tom počítači něco musí chybět, ale co? Suspect
Děkuju za pomoc, Chrys! Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 21:12

Ještě mě napadá jedna věc, ale to napíšu jen tak pro info, protože netuším, jestli je to tvůj problém.... 603 ....moc totiž nechápu, jak to s tím srt, nesrt myslíš. 603 Laughing Spustí se ti ty "špatně vybalené" titulky s tím filmem nebo vůbec ne?
Moje zkušenost z nedávna:
Stáhla jsem si seriál, ke kterému byly titulky ve formátu ASS a SSA. Můj přehrávač mi je nepřehraje, takže jsem si je spustila v KMPlayeru. Ovšem u těch ASS jsem musela pokaždé mít dopsanou koncovku ass, jinak se titulky hodily do neznámého souboru a nespustili se. Trochu jsem se nakonec porýpala v tom KMP, protože se mi nechtělo neustále dopisovat tu koncovku a v tom přehrávači jsem si dala tyto formáty titulků "Asociovat". Automaticky se mi změnily v daný formát, už se tam nemusí dopisovat ta koncovka a přehrávač je v pohodě bere. Změnila se i ikona těchto titulků - je na ní logo KPM. Tak mě napadlo, že budeš mít MOŽNÁ podobný problém. Že jsou třeba titulky v pořádku, jen s nimi není "sladěný" tvůj přehrávač nebo něco. Wink Nic jiného mě momentálně nenapadá, protože bych ten tvůj podivný soubor vážně musela vidět na vlastní oči, abych věděla, co s tím dál.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty09.04.09 21:42

Madlen a skúšala si tie titulky rozbalovať cez total comander? Aj on je na to dobrý, inak netuším, čo by mohol byť za problém, prečo ti win rar robil takú neplechu... confused No
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 18:05

da sa bloknut uzivatel ak rozposiela urcitu formu spamov?
neviem ako vam ale pisala mi daka americanka a pripomina mi to one spamy na mailoch...ahoj ako sa mas...paci sa mi tvoj profil uvidime co ukaze buducnost Suspect Rolling Eyes ...

EDIT: ak to tu nepatri tak srry,len som nevedala na koho sa obratit Very Happy okrem ignorovania spravy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 18:06

jj aj mne to prišlo 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 18:34

aj mne to prislo...to akoze co ma byt?....ci to len tak posiela vsetkym??? HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 71174
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 18:59

prišlo to aj mne... to naozaj prišlo všetkým? confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 19:02

Všem to nepřišlo, mně např. ne. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 934194 Twisted Evil Laughing Asi jsem imunní vůči spamu. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 707500
Samozřejmě se na to Sarinka mrkne a kdyžtak hodí ban, takže zůstaňte v klidu a nijak se nad tou PM nepozastavujte, prostě to smažte. Snad nezačne rozposílat binec i po fóru. Suspect
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 19:16

Aj mne to prislo Shocked Laughing
Hned som to zmazala Wink
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 19:23

Mě to taky přišlo a hned to letělo... nemá cenu se tím zabývat. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 20:16

Už je fuč, zmazala som ju.... Wink je zaujímavé, že keď nám nejde spamovať v topicoch, tak si nájdu iný spôsob.. Suspect
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 23:17

Tiež som kukala asi takto Shocked že prečo by sem niekto na SLOVESKOM fóre niečo niekto trepal po anglicky Shocked Ale diki Sari, že si sa o to postarala, vážne som bola mierne na pochybách, že čo to sakra zase je I love you
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty18.04.09 23:56

a mne nič neprišlo Shocked asi bude tiez imúnna voči spamu.no aspon sa to uz vyriešilo HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 312566
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty19.04.09 9:50

lol! Ahaaa konečne som pochopila prečo keď som dnes prišla na fórum a blikala mi nová PM a klikla som na to tak tam žiadna nebola. Díky Sari za skore vymazanie HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 949816 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 312566
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty20.04.09 1:22

Need little help 603 Nasľubovala som, že napálim epky aj s titlami, ale keď už som sa prehrabovala v compe a nejaké čudo napálila, epky boli samozrejme bez titlov a ako vždy sa mi nedali prehrať potom v prehrávači. Mohla by mi niektorá dobrá duša poradiť, cez aký program to napalovať tak,aby teda aj title a aj epky sa spustili v tom správnom čase, či si mám zaobstarať nejaký zase iný program na to, aby mi potom dané dvd išlo aj na prehrávači a tak 603 V druhom compe, kde niečo máme za napalovačky je: Nero a Alcohol200% . Moc mi helfnete, ak by sa mi to nejako vysvetlilo a mohla tak šíriť SN vlny aj inde I love you
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty20.04.09 7:57

Ahoj, ak som to správne pochopila, problém nie je v napalovacom programe.. Aby sa ti automaticky spustili titulky, mali by mat rovnaky nazov, ako .avi - napriklad - 2.01 - In My Time Of Dying.avi a titulky 2.01 - In My Time Of Dying.srt (pripadne mozes skusit 2.01 - In My Time Of DyingCZ.srt, mne to ide aj tak).. a zalezi aj na tom, aky prehravac pouzivas, codeky - ja osobne som spokojna s KMPlayerom a K-Lite codec.. Wink skus, ked ti to nepojde, tak vymyslime nieco ine.. Very Happy ja ked niekomu napalujem nejaky serial, napalujem rovno aj instalacku na player a codecy.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty20.04.09 9:43

Presne tak ako Fay napisala musis mat ten video subor a titulky pod rovnakym nazvom potom by ti to malo bez problemu napalit a titulky sa tis pustia automaticky pri prehrani videa... Wink ja tak napalujem stale a ide mi to....ked su titulky pod tym istym nazvom ako video a pasuju na tu urcitu epku a maju dobre nacasovanie tak bez problemov to pojde v presnom case....nemusis ich ani posuvat ani nic... HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 312566
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 19 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 19 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: