Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 JENSEN - archiv 2

Goto down 
+45
Husitka
str8tking
Janka
lentilka
cleo
lajda
Ewis
Dzowika4
Wanis
wiktoriano
janicag
Ellen
bareness
calla
lenkka
rajona
Fazulina
Violet
keksiiq
Kacena222
Faith
FeeBee
evetka
sonca12
Weronička
dzajnisko
GoreGasm
Chrystelle
Soniq
janka410
Silvia
Anwiel
SNlois
CrazyD
SkreechTina
Ettie
Zizi
Madlen
LenkaX22
bookika
dion-fortune
Kristine
Sarinka
Samabel
Kaja
49 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty06.05.09 8:21

No Sam v poslední epce taky neměl do upíra daleko. Laughing Ale říkala jsem Jance, že by se měl od Zara učit, jak se pije krev, aniž by se u toho tolik zapatlal. Suspect JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 99937

No a mohli by prozradit, kam jedou na dovolenou. Na otočku bych se za nimi jela podívat. 702 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 316745 Ano, přesně proto to budou držet v tajnosti, je mi to jasné. 603 Laughing Chudáci, musíme jim dopřát i trochu klidu a soukromí. JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869 Ale mohly by se pak objevit třeba ze dvě fotečky....aspoň třeba na letišti nebo tak. 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty06.05.09 8:28

hah svätá pravda Laughing Laughing Laughing aj keď ono ani zero nebol práve najčistejší po pití krvi Laughing

tiež si myslím, že by mohli povedať kam idú JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 934194 taká ckll by to mohla vypátrať Laughing ale hej, potom by asi nemohli robiť to, čo chcú na tej dovolenke, takže radšej aby sme o tom nevedeli, čo? 603 ale aspoň jedna-dve fotky 702 to by bolo super.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty06.05.09 16:23

Dion: to bola veľmi dôležitá večerná debata.. Smile vyriešili sme problém svetového mieru a Elta bol len bonus.. ( lol! ja sa musím stále smiať, keď to počujem.. Very Happy ).
Neviem kam na dovolenku, bolo viacero "možností", Elta vravela, že idú spolu, ale myslím že boyz vraveli, že idú oni spolu (neviem či nie ten Texas?? ale to si niesom istá... 702 )
Náš ostrov (veď-ty-vieš-ktorý) bohužiaľ ešte nie je v prevádzke..
znova pridávam dve fotečky, tentokrát Jensena a malého Alana.. sú spolu soo cute, aaa... 702 drool
upozornenie: spôsobuje nadmerné slintanie
JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 19678734922893JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 2a395e34922895
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty06.05.09 17:33

Tu fotku som uz videla...su strasne zlati Twisted Evil ...taketo fotky fakt zboznujem.... 702 702
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:00

dion-fortune napísal:
...ale ona a jensen, nuž my normálni na to máme svoje vysvetlenie a toho sa držím JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 934194

No, já se k tomu už nevyjadřuju. Jen mi to už zprotivilo jak úžasný vztah mezi Jensenem a Jaredem, tak samotného Jareda, tak dost jinak moc pěkných fotek obou, tak mnoho jinak zajímavých historek o obou, tak spoustu scén v SN, atd., a to mě dost mrzí. Jen při pročítání posledních 3 stran tohohle topicu jsem těch narážek našla trochu moc na můj vkus.

dion-fortune napísal:
prepáčte za dva príspevky pod sebou, ale pred istým časom sme sa s husitkou bavili o tom, že jensen by mohol byť Captain America a dnes som našla toto:
kód:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/superherostories/news/?a=5739

možno ste to už čítali, ale tak ak nie, radšej som sem dala odkaz. o bože, prosím nech to jensen dostane JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 260605 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 260605 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 260605

Zní to zajímavě, ale ten kluk myslím psal, jak by film mohl vypadat. Ten skutečný pak může vypadat jinak. Ale vzhledem k tomu, že mám tenhle druh filmů ráda, tak bych mu tu roli opravdu přála, navíc by to pro něj nejspíš znamenalo smlouvu na víc filmů, větší popularitu, víc peněz a nakonec i víc hereckých příležitostí. Nebylo by špatný, kdyby ho ten film zviditelnil tak jako X-Meni Hugha Jackmana.

Fay napísal:
hehe, no to teda yo.. na IMDB je ako rummor, ze bude v Resident Evil 4.. kua, to aby som si to aj kukla, aj ked mam k tym filmom odpor, asi ho zacnem uznavat, ked tam bude hrat, hehe.. a strasne som sa pobavila na tomto:

To jsem slyšela už hodně dávno, a prý to nebyla pravda.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:07

Husitka napísal:
Jen mi to už zprotivilo jak úžasný vztah mezi Jensenem a Jaredem, tak samotného Jareda

A můžu se jako zeptat,co takového Ti Jared udělal,že se ti tak zprotivil? Cool že ti to teda nezprotivilo i Jensena...když se to týká obou Twisted Evil koukám,že je tu někdo hodně zaujatej JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 934194
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:13

Husitka napísal:
Jen mi to už zprotivilo jak úžasný vztah mezi Jensenem a Jaredem, tak samotného Jareda, tak dost jinak moc pěkných fotek obou, tak mnoho jinak zajímavých historek o obou, tak spoustu scén v SN, atd., a to mě dost mrzí. Jen při pročítání posledních 3 stran tohohle topicu jsem těch narážek našla trochu moc na můj vkus.
Ale veď je to podľa teba blbosť, tak sa ti to nemôže sprotiviť. To čo si napríklad ja a ostatné baby myslíme ti môže a myslím, že aj je ukradnuté takže si nenechaj znechucovať to čo máš rada. Mne Danneel nič neznechucuje dokonca mi prestala úplne vadiť. confused A prečo ti to znechutilo iba Jareda? Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:23

No super fotečky sa tu objavili JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869
jensen a baby sladkéééééééé JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869
Husitka čo ti na tom môže sprotiviť ich vzťah JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 999804 alebo Jereda veď ich jednoducho musí človek milovať keď ich vidí ako sa majú radi a nech už je ich vzťah akýkoľvek sú spolu jednoducho neprekonateľný JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:41

janka410 napísal:
A můžu se jako zeptat,co takového Ti Jared udělal,že se ti tak zprotivil? Cool že ti to teda nezprotivilo i Jensena...když se to týká obou Twisted Evil koukám,že je tu někdo hodně zaujatej JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 934194

Janko, Jared nic, jen bych nečekala, že tu určitá teorie bude zasahovat do tolika topiců. Zaujatá nejsem, i když, vlastně ano, protože Jared je ten, co pořád na Jensena skáče. Takže za všechno může on. Wink Pokus o vtip.

cleo napísal:
Ale veď je to podľa teba blbosť, tak sa ti to nemôže sprotiviť. To čo si napríklad ja a ostatné baby myslíme ti môže a myslím, že aj je ukradnuté takže si nenechaj znechucovať to čo máš rada. Mne Danneel nič neznechucuje dokonca mi prestala úplne vadiť. confused A prečo ti to znechutilo iba Jareda? Laughing Laughing

Problém je v tom, že si tu skoro nemůžu přečíst jediný topic bez toho, aniž bych nečetla něco o J2. Jsem natolik otevřená, že jsem tu napsala, že mi to vadí. Vaše názory mi nejsou ukradené, jinak bych neuznala za vhodné vám dát vědět, ne?

Ono to samozřejmě souvisí víc s teorií, než s Jaredem, ale proto, že Jared je ten, co skáče. Wink

lentilka napísal:
Husitka čo ti na tom môže sprotiviť ich vzťah alebo Jereda veď ich jednoducho musí človek milovať keď ich vidí ako sa majú radi a nech už je ich vzťah akýkoľvek sú spolu jednoducho neprekonateľný

Ano, mně se moc líbí, jak si rozumí, ale asi jsem té teorie už přeplněná. Přečetla jsem o ní tolik, aniž bych chtěla, že už pohár asi přetekl.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:49

husitka: k tomu filmu, ja som nepísala nič bližšie k tomu článku, je mi jasné, že to písal len ako by mohol film vyzerať, len som si myslela, že to sem hodím, aby baby videli, že nie sme samé, kto by to tak chcel 703 nikdy som netvrdila, že sa fakt už niečo podniká s jensenom alebo tak 703

tie fotky som obe videla a sú zlaté 702 díki za pripomenutie JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 854585 milujem jensena&babies JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869

husitka napísala
citácia :
No, já se k tomu už nevyjadřuju. Jen mi to už zprotivilo jak úžasný vztah mezi Jensenem a Jaredem, tak samotného Jareda, tak dost jinak moc pěkných fotek obou, tak mnoho jinak zajímavých historek o obou, tak spoustu scén v SN, atd., a to mě dost mrzí. Jen při pročítání posledních 3 stran tohohle topicu jsem těch narážek našla trochu moc na můj vkus.

pozri sa, my sme sa dlho, dlho, ozaj veľmi dlho krotili. boli ticho, nevyrývali. začali sa hádky a tak sa to vystupňovalo, že už ani mňa nebaví si klásť servítku pred ústa. ja som bola tá, ktorá sa to snažila dať do poriadku, písala som pmky, donekonečna vysvetľovala, prečo si myslíme to, čo si myslíme, že to nikoho nenútime si myslieť tiež a JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 595650 a hovno z toho, lebo stále boli provokácie, ľudia ma aj tak stále ohovárajú a človeka to potom prestane baviť. takže sorry, proste moje príspevky ignoruj ak ti tak moc vadia 603 ja sa už totižto viac obmedzovať nebudem. nevravím, že musím j2 spomínať stále, myslím si, že ja som ten typ, ktorý tie náražky robil ojedinele alebo resp vôbec, ale proste každému raz rupnú nervy. a v poslednej dobe som toho musela riešiť ozaj veľa a tak ozaj nemám náladu ešte riešiť to, čo komu vadí. ja chápem, že si proti. nikto ťa predsa nenúti myslieť si niečo iné. ale keď vieš, že my si myslíme to, čo si myslíme a vidíš, že sa niekde zvrháva j2 debata, na čo ju čítaš? ja tiež nečítam v tih ako tam ospevujú danneel 703

k tomu sprotiveniu sa nevyjadrujem. príde mi to divné confused aj po tvojom vysvetlení.

edit: pls nebrať ako útok na seba 603


Naposledy upravil dion-fortune dňa 28.05.09 16:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:51

Husitka
kód:
Přečetla jsem o ní tolik, aniž bych chtěla, že už pohár asi přetekl.
kašli na to JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 319161
keby som sa ja rozlučovala nad všetkými pokémoninamy čo sa o jensenovi a jeho vzťahoch napísalo tak som už JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 994403


Dion JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 312566 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 312566 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 430869
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 16:53

Husitka: ako by som to napisala, aby to nevyznelo agresivne... hmm.. ja sa snazim, skutocne snazim nepchat J2 vsade (po fore), zmenila som si kvoli urcitym narazkam ikonku, banner, nase vzajomne hobby riesime inde ako tu.. obcas nam to ujde, ale o tom je sloboda vlastneho nazoru.. a fora su o tom, aby sa na nich diskutovalo, takze... diskutujeme... ja tiez nepisem babam, co maju radi Eltu, aby si dali prec ikonu, pretoze sa na nu nemozem pozerat... ked mi ujde nejaka poznamka na jej meno, tak tym nechcem urazit ludi, ktori ju uznavaju a maju ju radi.. nie sme nabozenstvo ani politika, ktore si vybrali do svojich spisov len to, co sa im hodilo a to co sa ludom pacit nemusi si nechali pre seba.

citácia :
keby som sa ja rozlučovala nad všetkými pokémoninamy čo sa o jensenovi a jeho vzťahoch napísalo

nezabudaj ale, ze pokemoni sa mozu transformovat do vyssieho levelu... co pak? 603

EDIT: vsetci sa tu skryvate za slova utok, agresivita.. aj pri normalnom rozhovore clovek vnima emocie tak, ako je na nich nauceny - zvysenie hlasu, mimika tvare.. taketo veci fakt neberiem...
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 17:05

Prosím vás, držte se tématu "JENSEN", ať se to zde zase nezvrhne v off topic debatu. Pokud máte potřebu probrat něco ohledně nechuti k "J2", přesuňte se do Off-topic sekce. Píšu vám to hned, protože nemám poslední týdny vůbec čas, tak bych nerada přišla za pár hodin a musela zde zase něco přesouvat nebo mazat. Zde se má řešit Jensen, nikoliv naše soukromé "problémy", ať už se týkají čekoholiv. Na to je opravdu jiná sekce. Díky moc za pochopení. Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty28.05.09 17:16

dion: Já vím, však já jen reagovala, nic víc.

Promiň, ten můj příspěvěk byl původně jiný, ale pak jsem si myslela, že bude lepší jisté věci napsat v PM, a ne veřejně, aby to nepůsobilo jako útok, takže jsem to tady editovala, a smazala jsem i část pro Tebe, kde stálo něco jako: Nemyslím tím Tebe osobně.

Však to vysvětlení byl vtip, dion. Promiň, ale neber všechno tak vážně.

lentilka: Však teď už se k tomu vracet nehodlám. Vyjádřila jsem se a šlus.

Fay: V pohodě, já jen řekla, co si myslím. Dál se k tomu nevracím, protože tohle je stejně topic o Jensenovi. Wink
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty29.05.09 20:47

Ja zomrem Jensen má dlhé vlasy... Laughing Laughing Nejde mi sem vložiť fotka, mám ju od kamošky z LJ čo je na Asyle, ale vyzerá čudne.. JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 316745 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 316745
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty29.05.09 20:49

Cozeee?.... JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 99937 JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 99937 jezisi kriste nejak pocaruj aby to islo..chcem to vidiet ... JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 99937

-------

https://supernatural.canadaboard.net/viewtopic.forum?t=755
Návrat hore Goto down
Sponsored content





JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 2   JENSEN - archiv 2 - Stránka 40 Empty

Návrat hore Goto down
 
JENSEN - archiv 2
Návrat hore 
Strana 40 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN
» One Day with Jared and Jensen
» Misha Collins

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: