Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
AutorSpráva
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty21.07.08 23:58

Impala je jasný, ta tam prostě nesmí chybět Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 177401 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 177401 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 177401 stejně jako hudba!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 0:06

Dionka: Dobrý nápad I love you

Baby, niečo som spáchala a urobila provizórnu SN bábovečku. Celý text v "code" som hodila do wordu a poslala som to na tú našu spoločnú mailovku. Celý ten text po prihlásení na wikipédiu hoďte do "pieskoviska" a povedzte, čo a ako, lebo ja už z toho mierne magorím Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 404917 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 404917
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 10:10

dion, souhlasím. Taky bych to tak nějak sestavila. A to by bylo, abysme časem nepřišli ještě na něco dalšího. Twisted Evil Díky, že jsi to zde tak pěkně vypsala. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 103511

Tina, ty jsi borec! cheers Už jsem si "uplácala" tu tvoji bábovičku a klobouk dolů! Vůbec nechápu, jak jsi to udělala. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 To je super, vidět, že se konečně něco narýsovalo. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 258431 Jen si mi mírně točí hlava ze všech těch barviček v tom textu. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 404917 Ale vidím, že nakonec to vážně zvládneme, pokud budou všichni aspoń trošku tak šikovní, jako ty. Twisted Evil Laughing
Pokud budu mít dneska čas, tak se kouknu na to rozvržení stránky, jak to mají Amíci a jak bysme to mohli zhruba udělat my. Myslím, že není kam spěchat, takže si to musíme pořádně všechno promyslet a doladit, než něco plácneme mimo pískoviště. 704 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 325299 Já musím promyslet ty fotky, aby nebyl nějaký problém s autorskými právy a další blbosti. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 10:16

Počkať čo sa vlastne robí???
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 10:19

To, co psala Tina nademnou. Wink Přihlaš se do naší společné emailové schránky, zkopíruj si z wordu naši první "bábovičku" a zkus i ji hodit na pískoviště, jak ti to půjde. Twisted Evil

Edit: Wow" cheers Není to tak těžké, jak se zdá, holky! Už se mi podařilo napsat několik nadpisů různé důležitosti a automaticky mi vyskočila tabulka s obsahem. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 258431 Taky už umím psát tučně a kurzívou. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Ale nevím, jak se pracuje s těmi tabulkami, co mají vždycky na okrajích a tam údaje o postavách a tak. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744

Edit 2: Sakra, sakra Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 . Vypadá to, že tam asi nakonec nebudeme moct použít ani jednu fotku ze seriálu. Všechno je chráněno autorskými právy, takže nevím, jestli by z toho později nemohl být problém. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 13:21

Chrys: Šikulka Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 312566 a tá tabuľka, čo sú tam tie všetky info, tiež neviem ako ju tam dať, ale možno je to niekde v pravidlách, musíme sa lepšie pozrieť, bo bez toho to nejde. A čo sa týka tých obrázkov, autori nechcú dať povolenie? Ak by mali moc problém, skúsime si urobič vlastné... 603 ale to len taký nápad 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:16

Na ty tabulky jsem se dívala, ale nejsem z toho moc moudrá. scratch Jsou tam nějaké šablony, takže 100% použijeme některou z nich, pokud mezi námi není zdatný editor znalý HTML a podobných blbostí. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Zkoušela jsem si tu šablonu hodit do náhledu a snad by to nějak šlo, ale je to prostě jen ukázka, takže výsledný vzhled a vůbec text uvnitř už bude jen na nás. Když sjem se tak dívala na tu anglickou stránku, tak jen u Deana měli v té tabulce tolik informací, že je dlouhá skoro na celou stránku. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 404917 Tak nevím, jestli to nějak zestručníme nebo jak. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804

Co se týče těch obrázků....pokud vím, tak všechny fotky ze seriálu jsou majtkem CW, tzn. že nejspíš i případné screeny z TV. Aspoň já to tak pochopila, protože seriál je prostě jejich, takže i všechno kolem toho. No a fotky + veškeré materiály jsou určené pouze pro jenotlivce, můžou si je volně používat pro vlastní účeli lidé jen pro jeden (svůj) PC! Exclamation Z čehož mi vyplynulo, že když dáme cokoliv ze seriálu na net, už tím porušíme práva, protože je to šíření a to je zakázáno. Suspect Můžeme na to samozřejmě hodit bobek, protože mi připadá, že to tak dělá většina lidí, ale po prostudování popisků licencí souborů mi spadla čelist. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 806497 Tomu prostě vůbec nerozumím, protože skoro všechno je nějak omezeno a potřebujeme povolení od autora. A od CW ho jen těžko dostaneme. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Má někdo nějaký návrh? Question Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 769418

Řekla bych, že i vlastnoručně vytvořený obrázek podléhá právům, pokud na něj použiješ jejich fotky. Podle mě, je jediná možnost - zajet do Kanady a kluky si osobně vyfotit! Pak ti na to nemůže nikdo nic říct. Takže děvčata, balíme kufry a co nejdřív odlétáme, protože já tam prostě chci aspoň jednu jejich fotku!!!!! Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 583517 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 583517 Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:21

No ja sa skúsim na to pozrieť a nájsť v tom dieru, aby nám nič nehrozilo, ale to bude neskoro v noci, čo budem na nete. Sakriš, Sarinka nám tu chýba Rolling Eyes A to s tými tabuľkami si super, ja som bola z toho magor, keď so tam všeličo postláčala a tabuľka furt nikde Razz
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:26

Já bych na nějaký práva totálně kašlala, takhle to dělá prostě každej! Ale s tim balenim kufru souhlasim, budeme mít i něco vlastního Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
No, já mam vlastní blog, kde se používá jenom HTML a CSS, ale teďkon nevim co přesně máte na mysli, potřebovala bych se pořádně kouknout na danej problém.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:28

Tina, ono to zas není tak složité, když se stačíš orientovat v té nápovědě. Laughing Je to docela síla, když se proklikáš na desátou stranu a pomalu zapomeneš, co jsi vlastně původně chtěla. Razz Laughing Laughing

Sarinka
má teď bohužel 7 dní nepřetržité práce, takže neví, kdy se tady bude mít čas zastavit. Sad

Hele, zkuste si hodit na pískoviště do náhledu tenhle infobox (nechce se mi to posílat na mail, nestíhám 603 ), takhle nějak by měla vypadat ta naše stránka. Samozřejmě s informacemi, tady je to bez. Laughing

{{Infobox}} případně [[Soubor:Obrazek.jpg|thumb|Obrázek]]
'''Název článku''' je významným prvkem úvodního odstavce. V následujících větách bývají doplněny další důležité charakteristiky.

== První sekce ==

=== První podsekce ===
Nějaký text.

=== Druhá podsekce ===
Nějaký text.

== Druhá sekce ==
Nějaký text.

== Třetí sekce ==
=== První podsekce ===
Nějaký text.

=== Druhá podsekce ===
Nějaký text.

== Literatura ==
* {{Citace monografie}}
* {{Citace periodika}}

== Reference ==
<references />

== Související články ==
* [[Název prvního souvisejícího článku]]
* [[Název druhého souvisejícího článku]]

== Externí odkazy ==
* [http://www.priklad1.cz/text.html Výstižný název odkazu] – případné další informace
* [http://www.priklad2.com/doc.pdf Dokument pdf] – případné další informace

[[Kategorie:Název kategorie]]
[[Kategorie:Název další kategorie]]

[[de:Název německé verze článku]]
[[en:Název anglické verze článku]]
[[ru:Název ruské verze článku]]
[[sk:Název slovenské verze článku]]
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:45

No jasné, aj táto tabuľka je super! Len sa ešte dopracovať k tej, kde je navrchu obrázok, nadpis a pod tým tie všetky infos.... Wink
Je super, že pomaly robíme malé pokroky Razz
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 14:50

SkreechTina napísal:
Len sa ešte dopracovať k tej, kde je navrchu obrázok, nadpis a pod tým tie všetky infos.... Wink

Jo, tu už jsem měla taky v náhledu, ale blbě se to představuje, když nevím, jaké info tam přesně bude. Takhle jsem tam měla jen jeden nadpis a jinak nic. Rolling Eyes Laughing Potřebovala bych nějakého dobrovolníka, který umí anglicky, aby přeložil tu tabulku na anglické stránce (jak je tam obrázek názvu SUPERNATURAL) a napsal to pod sebe v češtině nebo slovenštině, abysme si dokázaly shruba představit, jak to napíšeme. Já bych byla pro, použít místo toho jejich obrázku, screen toho nejnovějšího intra ze 3. season, líbí se mi víc. Ten kovový nápis mě prostě magicky přitahuje. Twisted Evil
Anwiel, tak já nevím, pokud to budou chtít všichni risknout a nějaké obrázky tam naházet bez povolení, tak rozhodně nebudu protestovat. Jen vážně doufám, že z toho nemůže být nějaký malér. 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:00

baby...mozno som totalne blba, ale mne hapruje ten mail. akoze normalne do neho vojdem ale nejde mi otvorit posta 603 mozno robim nieco zle. ale ono je tam javascript a mne nic nevyskoci ani nic..neviete mi niekto poradit? Wink
k tym obrazkom- ja som myslela, ze je to volne siritelne, pokial tam dame zdroj CW, samozrejme, ze je toho vlastnikom, no ak by sme to tam uviedli, tak by z toho hadam nebol problem a ved kazdy pouziva tie obrazky na svojom webe Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:02

Neboj, kdyby to tak bylo, tak by nikdo nemoh na svejch stránkách mít obrázky, klidně to tam hoď.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:08

No právě, taky jsem si říkala, že to mají všichni na webech, ale když jsem četla ty jejich Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 595650 , tak tam výslovně zakazují šíření. Rolling Eyes Ale čert ví, co je to "šíření", že. Laughing

Faith, mně to ráno taky blblo a nemohla jsem se dostat do pošty, ale třeba do profilu jo. Laughing Což mi bylo celkem na nic. Laughing Ale pak to šlo v pohodě. Tak jsem si říkala, že je možná zrovna Tina nebo někdo, přihlášená. Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:14

ved prave to. ze to "sirenie" teda lepsie povedane zakaz sirenia nikto poriadne nedodrziava. ved to potom na nijakych weboch nemohli mat tie obrazky, nie?
no tak teda neviem,lebo mne to ani vvcera neslo 603 ja som uz skusala aj vytlacit ten mail,ale ani to mi neslo Suspect
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:26

No jo, já si právě říkám, jestli weby nejsou trochu něco jiného, než wiki. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 207306 Tady mi to přijde takové víc na očích, když je to encyklopedie.... Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804

A jak ti nic nevyskočí? Shocked Jakože jsi už ve schránce a nejde ti kliknout na doručenou poštu nebo se vůbec nedostaneš do schránky? Já tam teď byla a jde mi to v pohodě. Nechybí ti třeba v prohlížeči nějaké rozšíření? Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 15:57

no to je sice pravda, ze wiki je verejna encyklopedia... ale ved na anglickej wikipedii tam maju tiez tie obrazky, nie?
no na dorucene spravy mi ide kliknut.ale nejde mi ziadnu otvorit 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 16:37

Právě že mě zarazilo, že na anglické stránce wiki nemají skoro žádný obrázek. Vlastně žádný, když nepočítám ten malinký s Impalou. affraid Aspoň jsem zatím na žádnou jinou fotku nenarazila. Jen na Jensena a to je fotka pořízená fanoušky z Comic conu Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 a pak Jared z jednoho scanu z časopisu. Jinak ani Dean ani Sam tam nemá fotku. Shocked Shocked Shocked Nebo vy jste na něco narazili? Já ne.

No a teda fakt nevím, proč ti nejdou ty zprávy otevřít. scratch Nemáš náhodou ještě nějaký jiné prohlížeč, že bys to vyzkoušela v něm? Já mám Firefox a jde mi to.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 16:42

coze??????? no tak to je teda.... problem... no sak aj bez obrazkov to pojde Wink a scany mame,tak co? 603
Chrystelle Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 891817 si bohovska! skusala som cez FF a ide mi to! Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 99937 ja pouzivam totiz operu. fakt diky za pomoc Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 214863
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 16:52

Já bych se nebála a klidně bych tam něco vrazila, stačí jeden obrázek! Bez obrázků je totiž cokoli na nic, takový nic.

Faith: já mam taky operu a de mi to v poho... Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 999804
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 16:57

ja si tiez myslim, ze obrazky tam treba,aspon na ozivenie. vsak ilustracie musia byt vsade Wink
Anwiel: to fakt?? to je mi zvlastne...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 16:58

Mně se to právě bez fotek taky nelíbí. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 202744 Lidi ani nepoznají, o co přicházejí. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 80513 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 284389

Faith, jsem ráda, že to pomohlo. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 258431 Já už s tímto mám pár zkušeností, že mi některý prohlížeč něco neotevřel a jiný ano. Ale od té doby, co používám Firefox, tak už s tím problém nemám. Ten už mi otevře všechno, pokud si ho automaticky aktualizuji. Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 312566
Anwiel, třeba jí v té opeře chybí nějaký ten doplňek nebo něco...možná zastaralá verze. Proto jí to třeba nejde. Záleží na každém, jaká mají rozšíření či doplňky. Já myslím, že Firefox je na tohle nejvíc komplexní. Cool
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 18:18

Ježišku na krížku...čo to? kto to? ako to? za čo? prečo? z koho? z čoho? komu? čomu? Shocked Shocked Shocked Normálne nestíham, akú silnú akciu ste tu rozprúdili.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty22.07.08 18:19

Sarinka nic si z toho nerob ja som stratila prehlad pri strane 5 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 5 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: