Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 19:42

Tina: ale Cas je v piatej serii tiez hlavna postava, ci nie? confused
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 19:48

jj je ved to hovoril Misha este pred koncom 4 serie, ze bol stastny, ze ho zaradili medzi Jareda a Jensena ako regularnu postavu...
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 19:49

Fay: hej, je, to mu neberiem, to určite aj napíšeme, len.... ja neviem, to aby sme potom prepísali aj obsahy (niektoré vety), teda o čom seriál je 603 confused lebo je tam veľa tých vedľajších postáv, ale niektoré sú predsa len ešte hlavnejšie ako tie ostatné, tak som si myslela, že aby sme to mohli mať tak "upratané" 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:06

Ja som v názore s Tinou. Ako Eric hneď na začiatku povedal
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=rhXpWYDgGwk
(hneď prvá veta, že je to je seriál o 2 bratoch)
Ja chápem, že Casa teraz dávajú do popredia a v piatej sérií je avízovaný ako čosi viac ako vedľajšia postava, ale proste je to seriál o 2 bratoch a nie o 2 bratoch a anjelovi. Myslím, že spraviť mu special kolonku by bol taký zdravý primeraný a aj logický z pohľadu deja kompromis. confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:27

Já osobně jsem pro, nechat Castiela s Deanem s Samem a žádnou další kolonku netvořit. Podle mě totiž tohle právo náleží jen a jen tvůrcům, aby rozhodovali o tom, kdo je nebo není hlavní či "vedlejší hlavní" postava. Pokud se rozhodli, že v seriálu přibude další hlavní postava, musíme to respektovat, ať se nám to líbí nebo ne. Na wikipedii by měly být pravdivé informace a ne naše upravené. Snad chápete, jak to myslím. Wink

Je to seriál a jako takový se postupně rozvíjí. To, že od začátku to bylo jen o dvou bratrech, už zjevně není aktuální informace a toho bysme se měli držet a příslušně články zaktualizovat. Podle mě bysme právě tím, co jste navrhovali, fanoušky mátli, když by si pak někde přečetli, že Castiel je hlavní postava. Ať už od páté či jiné série.
Že je hned první věta - Je to seriál o dvou bratrech, to je pravda a taky to tak několik let bylo. Ale hold, věci se nejspíš změnily a tak nám nezbývá nic jiného, než hold do toho článku srozumitelně vepsat, že se k nim později přidala další důležitá postava.

Ostatní postavy tam buď hráli opravdu jen vedlejší roli, tedy občas s něčím vypomohli či otrávili bráškům život, ale nakonec buď zemřely nebo se opravdu vyskytují jen minimálně, Proto se nedají mezi hlavní počítat. S Castielem mají tvůrci asi jiné plány a je podle nich právoplatným hlavním hrdinou od následující série. A my bysme z této skutečnosti měli vycházet, ať se nám to zdá fér nebo ne. confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:29

seriál je o dvoch bratoch a dean a sam sú tými najhlavnejšími postavami, ale castiel už patrí medzi hlavné postavy či sa vám to páči alebo nie. v každom jednom oficiálnom popise sa píšu tri hlavné postavy na 5 sériu a všade je to tak uvedené.

nemyslím si, že treba meniť obsahy a podobne, pretože castiel do 5. série hlavnou postavou nebol. treba len spraviť zmienku o tom, že odteraz už je a normálne ho zaradiť tam kam patrí.

čo sa obsahov týka, ešte som pochopiteľne nemala čas sa im všetkým venovať, ale toho deana by som skrátila. nečítala som to, neviem čo všetko ste tam spomínali, ale už pri prvom pohľade sa mi to zdalo trocha pridlhé. skúsim sa na to pozrieť a napíšem o tom viac, ale poprosila by som, ak by ste si aj vy prezreli a zvážili či naozaj všetko, čo tam je, tam aj byť musí 603 tx.

edit: chrys: už zase? Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 99937 vypadni z mojej hlavy Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:32

dion-fortune napísal:
edit: chrys: už zase? Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 99937 vypadni z mojej hlavy Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 99937

Zrovna jdu napsat to samé. Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 316745 Jsem ráda, že se mnou souhlasíš.

Já jsem na české wiki u Casteila uvedla tohle:
(vedlejší role 2008 - 2009, hlavní role 2009 - současnost)

Podle mě je to dostačující, aby to lidi nemátlo a věděli hned, co a jak, ne? Wink Ještě jednou díky, Samabel. Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:43

Tak ja sa na to ešte pozriem a uvidím 603 confused

Na dlžke článku nezáleží, hlavný je obsah a potom ako sa to vyzuálne upraví, to sa vyrieši potom, ale ide o hlavné infos, čo boli aj na aj wiki Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty03.09.09 20:48

Hej hej okie Chrys ja som nevedela o tom ževraj Eric na CC povedal, že bude hlavná postava. Nesledovala som tie videá nijak obzvlášť.
Tak sa to nejako vyrieši

dion
ja neviem, podľa mňa to nie je až také dlhé. Na anj wiki toho bolo ešte oveľa oveľa viac, lenže to som tinke už písala, že sa to tam nehodilo - teda napr. tie jednotlivé série, v ktorých bol zasa vlastne opísaný podrobne podľa epizód dej seriálu. To je podľa mňa zbytočné tam dávať, keďže je to na hlavnej stránke. confused
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty04.09.09 0:05

Shocked Cass hlavní postava?? Suspect No, jak chtějí, ale myslím, že Bobby by si to zasloužil mnohem víc... Ale chápu, že není tak "mediálně zajímavej" jako Cass...

Nějaká prácička pro mě?? Když už mi skončilo to prázdninové neflákání se, tak bych se konečně ráda zapojila Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 14:59

inak, mám v pláne na budúci rok robiť na FF SN CON rozbor démonov - ako to bolo v seriály a ako je to v literatúre, tak keby bol potom záujem, môžem poskytnúť aj to (ale vravím, robím to na budúcoročný FF).. píšem to sem len preto, že keby sa s tým niekto náhodou chcel trápiť, tak .. Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 15:47

Fay: dík mne už aj word vzdal opravu chýba lebo tam bolo priveľa anglických výrazov, tak sa to proste vyplo. Tak dík za upozornenie Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 19:02

Nakoľko som sa dozvedela, že Cass tam bude v celom SN dokopy ani nie 16 epiek, z toho komplet dokopy necelé 4 epky tie všetky jeho šteky dokopy, Cassa ako hlavnú postavu nebudem písať. Dostala som aj vyjadrenie od baby z hlavnej SN stránky, ktorá sa vyjadrila tak, že Cassa tam ANG WIKI posunula len kvôli jeho obľúbenosti u fanúšikov. Druhá, čo vedie SN wiki ale na inej stránke mi napísala, že rozdelenie Vedľajšie hlavné postavy nepozná, ale aj tak sú stále hlavné postavy Dean a Sam. Ak sa vám to nebude páčiť, potom si navštevujte naďalej ang wiki, ale to, že aké bludy sú na tej AJ wiki asi doterz nikto nevidel, preto by tie články nemuseli byť iba ctr+c a ctr+v iba podľa nich. Doteraz sme sa držali iba ich osnovy, ale nemusíme im všetko žrať aj s navyjákom.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 19:16

Nemal by sa SN brat podla toho, ako ho robia tvorcovia serialu? Dnes bol Misha medzi hlavnymi postavami, ako jediny pocas celeho serialu a ziadne guest-starring...ked to tak maju oni, tak by to tak malo byt aj na wiki..mne to je uplne jedno, ako to tam bude, len mi pride nezmysel ist proti tomu, ako to je..
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 19:24

Robte si čo chcete, ak sa na tú wiki dostanete
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 19:56

Přesně jak píše Cleo, mělo by se vycházet z faktů. A ten je, že Misha byl prostě v titulcích mezi hlavními postavami, proto by tomu měly odpovídat i informace na wiki, jelikož wiki je právě o informacích k daným věcem či seriálům. Takžejá na českou wiki nepíšu Case mezi hlavní postavy proto, že by to bylo na en wiki, ale proto, že se tak prostě rozhodli tvůrci. Proto jsem se taky napřed ptala a zjišťovala, jak to ve skutečnosti je. Pokud nastane změna, nebo se ukáže, že tvůrci tam Case nepočítají, tak není problém to zase změnit. Ale do té doby myslím, že úvodní titulky 5x01 podle mě mluví za vše, ať už se nám to příčí jako fanouškům, nebo ne. Cool

Já to prostě neřeším a beru to tak, jak to je. Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 19:57

Tina: vôbec nechápem, prečo sa urážaš a robíš takéto haló okolo toho, že je Misha Collins hercom jednej z hlavných postáv.. Sa tu urážate v poslednej dobe za také kraviny, že človek nemá chuť ani niečo napísať (a písala som to aj do jednej PMky a nemám problém to napísať aj sem), pretože úplne všetko vyvoláva boj. sa cítim jak v materskej škôlke.. Cas je u fanúškov oblúbený, ERIC ho zaradil medzi hlavné postavy, ale vy s tým máte stále problém len preto, že tú postavu radi nemáte..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 20:12

Ako hovorím, robte si milé dámy čo chcete, a keď si myslíte, že nemáme cassa radi, tak si to myslite, mne je to už jedno, isté osoby mi to tu celé znechutili už dávno a mám právo na názor, tak som ho povedala.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 20:15

tvoj názor ti Tini nikto neberie.. len mám občas pocit, že bojujete len preto, aby ste bojovali, nemá to nijaký hlbší význam.. myslím, že medzi tie osoby radíš aj mňa, čo ma mrzí, ale tiež sa nebudem schovávať za to, že budem so všetkým súhlasiť
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 20:18

Fay, na to neviem ako si došla, ale má to cenu presviedčať tu niekoho o opaku? Asi nie, lebo som len malé bezvýznamné hovno v tomto celom sytéme, takže už vážne sorry, že jednoducho sa prešli hranice mojej tolerantnosti. Proti tebe som nikdy nič nemala, dokonca som ťa aj obraňovala, ale...... čo to koho vlastne zaujíma, celý tento môj príspevok je off, takže sa po čase zmaže a na všetko sa zabudne
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty11.09.09 20:20

tak mi to jednoducho príjde, možno je to moja blbosť.. a mňa to zaujíma, keď chceš, môžme sa presunúť do PM
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty12.09.09 12:10

tu sa už aj tu hádate a zase o tom istom Shocked

tina nikto ti nebere, že na wiki robíš veľa roboty a nikto sa ti do toho veľmi nekafruje, ale tento problém sa tu už raz riešil. aký dôvod máte ho tam nedať? je úplne zrejmé, že tvorcovia ho medzi hlavné postavy radia, tak prečo nie my? lebo podľa teba, 16 epizód nie je dosť? povedz mi jedinú postavu okrem deana a sama, ktorá tam bude a bola tak často ako cas? akože príspevky typu, robte si , čo chcete, ak sa tam dostanete sú pre mňa znakom čisto detinského správania. možno robíš s wiki najdlhšie a vieš ako na to, ale vie to aj chrys a nie je problém sa to naučiť aj iným ľuďom, ale si teraz myslíš, čo? že sa všetci pokákame, lebo TY si zdutá?

ja hlasujem, že by castiel mal byť hlavná postava, a nie preto, že ho mám rada, ale preto že to tak proste je.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty12.09.09 14:53

Všichni o mě víte,že jsem Castiela neměla ráda na začátku,je vám jasný proč. Ale kdyby byl napsanej jako hlavní postava, tak bych to respektovala,protože to tak je dané od tvůrců seriálu....ne od fanoušků,kteří ho milují a je jejich oblíbenou postavou. Twisted Evil
A v tomhle případě je teda jasný,že pokud chceme mít pravdivé informace na wiki o celém SN,tak tam dáme všechny informace tak jak jsou a ne že si je budeme upravovat podle toho,jak nám to pasuje .... ať se to líbí nebo nelíbí a ať si je naštvanej kdo chce. Myslím si,že chování některých jedinců v tomhle případě je dost dětinské a přijde mě,že pokud není po jejich,tak mají pocit,že se jim jen ubližuje a jsou oni těma chudáčkama,protože se nerespektuje jejich názor.
Nezlobte se na mě,ale mě vážně už unavuje to,co se děje na foru teď v poslední době. Urážet se jen a osočovat ostatní když není po mém. Takhle se chovají jen malé děti,nedospělí jedinci.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty12.09.09 16:12

Dneska nebo zítra bych se mrkla na Roadhouse a vrakoviště nebo Mary, co jste sem hodili, aby se to mohlo hodit na tu wiki. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty13.09.09 8:06

citácia :
akože príspevky typu, robte si , čo chcete, ak sa tam dostanete sú pre mňa znakom čisto detinského správania. možno robíš s wiki najdlhšie a vieš ako na to, ale vie to aj chrys a nie je problém sa to naučiť aj iným ľuďom, ale si teraz myslíš, čo? že sa všetci pokákame, lebo TY si zdutá?

Dion: Len pre tvoju informáciu, tá veta mala iný význam, ako si to ty pochopila. Ani JA sama sa tam neviem dostať, lebo nejaká dobrá duša zmenila heslo. Lenže nakoľko v poslednej dobe je lepšie všetko zvaliť na to, ako som zdutá a nepýtať sa na skutočnú podstatu problému a vybrať si z celej informácie iba to, čo ti sadne, tak to je podľa mňa dosť detinské. Jediné, čo tu robím detinské je to ohľade Cassa, inak som vždy išla presne podľa toho, čo tu kto napísal.

NIE, nechcem odmenu za niečo, čo dokáže každý a aj NIE, nie som zdutá, problém bol niekde inde, ale to už len zainteresovaní vedia.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 23 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 23 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural ako ANIME
» Supernatural na CW

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: