Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze

Goto down 
+39
Klenotka
lentilka
cleo
str8tking
janicag
lenkka
Fazulina
calla
Ellen
Lex
Kacena222
Ettie
sonca12
Faith
Zizi
SNlois
SkreechTina
beruss
CrazyD
sisa41176
sisel
Hiro666
SNAdeline
Silvia
Violet
Chrystelle
bookika
keksiiq
wiktoriano
Soniq
dzajnisko
janka410
Sarinka
Anwiel
dion-fortune
evetka
LenkaX22
Samabel
Pa001
43 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
AutorSpráva
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty16.05.08 18:49

Co myslíte, dostane v tomto díle Sam Deana z pekla nebo ho spíš pohřbí-spálí jeho tělo?
Pokud de o můj názor, tak tipuju, že když Ruby bývala ta čarodějka, tak by mohla znát nějaké kouzlo jak někoho dostat z pekla a samozřejmě by za to něco chtěla. Prakticky nemám šajnu, co by se tu mohlo dít, ale po takovém díle jako je 3x16 to nejde se nezeptat.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty16.05.08 18:59

Já jsem z 3x16 tak mimo,že zatím vážně nejsem schopná nějakých pořádných úvah na téma - co by mohlo být v 4x01, který navíc uvidíme až za 4 měsíce --- později se tady určitě zapojím, ale ten mám v hlavě konec 3x16 a černo. Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 968235 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 87642 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 968235
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty16.05.08 19:08

pre mna je teraz najhorsie to,ze deano je mrtvy Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226 a tak nemam vobec ziadnu predstavu o tom,aka by mohla byt 4x01... mozno ma nieco napadne,ked prehrmi 3x16,ale to bude este dlllllho trvat Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226 ..takze z mojej strany asi tolko Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 12:32

taky musím říct, že se pořád vzpamatovávám z 3x16 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226 snažím se učit, ale stejně si na ten díl pokaždé vzpomenu a přehrávám si ho pořád dokola. nicméně abych sama sebe uklidnila, tak jsem trošku začala přemýšlet nad tím, jak z toho sakra chtějí deana dostat. vím, je to předčasně brzo, vzhledem k tomu že spoiler přijde bůhví za kolik měsíců... ale i tak mě napadají jedině dve možnosti. je-li dean uvězněn někde ve své mysli napůl cesty z těla do pekla, tak by mohl sam využít ten africký kořen snů, co byl v Dream a little dream of me a dostat se mu do hlavy. což je ovšem totální blbost Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 71174 vzhledem k tomu, že dean umřel (pokud teda není v komatu) a netušíme, kde je, ale bohužel je tam, tak je to asi jedno. no a druhá možnost je asi trickster, který přece umí vrátit čas, tak by sam věděl, že ruby bude posednutá lilith a hezky by tu malou bitch zabil a byl by klid. ale protože to by bylo moc rychlé skoncování s lilith, tak to taky nebude pravda a eric stejně vymyslí něco, s čím zase nebudeme počítat (teda aspoň v to věřím a taky doufám, jak již bylo řečeno, že to nebude moc přitažené za vlasy). tím jsem zcela skončila a jdu se opět utápět do "menší" deprese Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 71416 takže tolik k tomu, co jediné mě k 4x01 zatím napadlo a berte to prosím s rezervou, holt výplody mé momentálně nešťastné mysli Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 13:11

tak ja som sa uz ako-tak spametala a ja stale dufam, ze Deana dostane spat Sam. Teraz, ked sa v nom prebudili tie schopnosti, by sa mu to mohlo nejako podarit Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 260605 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 260605 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 260605 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 260605 proste ja chcem Evil!Sama no Very Happy Very Happy Very Happy ale tak trickster mi uz tiez napadol, aj ked no neviem, neviem Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804 podla mna uz kripke ma vymyslene ako ho chce vratit spat a podla mna to zase bude nieco, s cim neratame.... ved tak vsetky sme boli viac-menej pripravene na to, ze Dean zomrie a pojde a dopekla a pozrite sa, ako to spravil kripke affraid proste neviem ako vy, ale ja som teda nemyslela, ze to bude takto krute, ze to este aj Sam uvidi a podobne,... takze aj teraz sme si viac-menej iste, ze Dean sa vrati, ale sposob, akym to Kripke urobi nas urcite prekvapi... ja by som najviac chcela toho Sammyho ako Antikrist Superstar Very Happy ale tak uvidime no....
Návrat hore Goto down
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 14:43

dion-fortune: Aj mě by se líbilo, kdyby to tak nějak provedl Sam-no nějak. Čím dřív tím líp.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 15:01

podle mě bude Sammy poznávat svoje schopnosti a zkoušet, jestli dokáže i tohle.a doufam, že Dean se vrátí brzo, protože čim dýl tam bude, tak ti víc se změní.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 16:05

Ten trickster aj mňa napadol, ale nemyslím si, že by Kripke išiel touto cestou, pretože je až moc predvídateľná, ako tu spomínate tú Ruby...neposlala ju Lilith naspäť do pekla? Viete, že by sa tam ocitla aj ona a nejako by sa im napokon spolu podarilo ujsť, každopádne sa jej to už podarilo a je dosť prefíkaná a má prehľad. Ďalšou možnosťou je Sam. Ako sme videli, jeho schopnosti budú riadna šupa, takže bohvie, čo všetko dokáže...Lilith sa pre ním bude teraz ukrývať, bo aká z neho potom bola dosra.á. Vážne neviem, čo maestro vymyslí, no viem, že to čakanie ma zabije.. Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 16:50

No Ruby...ale kdyby se vrátila, tak už by jí nemohla hrát Katie Cassidy, že ne? .. Protože by si musela asi najít jiné tělo.

Ono - co by mohlo mohlo být v 4x01 - záleží na tom, jaká časová mezera tam bude....jestli to bude pokračovat hned po tom, co jsme viděli na konci nebo pár dní potom nebo dokonce nějakou delší dobu...každopádně jsem z toho Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 87642

a čím déle to bude, tím déle bude Dean v pekle a .... Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 568939
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:17

Podľa mňa to bude nasledovať hneď potom, lebo predsa len, čo bude s Deanovým telom a tak..inak nehovoril Kripke, že Ruby bude v štvrtej sérii.. Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:20

Přesně Sarinko, to je to co mě napadlo. Ruby by měla být ve 4 sérii....ted teda jestli by ji hrála Katie...tak potom jak by to bylo možný,když ted je přece na konci 3 série mrtvá,ne? Tak si říkám,jestli vážně tohle všechno bylo opravdu nebo jestli to byla nějaká vize,sen Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804 Protože jak by tam jinak mohla být znovu Katie
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:24

já taky doufám, že to bude následovat, protože nechci Deana-démona. to jsme si s kripkem nedomluvili a to bychom pak nebyli kamarádi Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 555452 myslím, že tam ruby bude. i když je otázka, jestli neřekl jen že tam bude katie cassidy. protože to by už pak nemusela být ta démonka ruby, ale ten nový lovec (lovkyně), který měl být údajně na konci série představen (je-li to pravda). a pak by třeba měla v hlavě nějaké info, co jí zbylo po ruby a pomohlo by jim to deana vrátit. no vařím z vody, ale holt to tak dlouho nevydržím Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:26

Myslíš, že by sa Kripke "zbavil" aj Lauren aj Katie? Ja by som osobne chcela, aby Ruby hrala opäť Katie a nie niekto iný, pretože jej vážne sadla a v 03x16 ma dostala...fakt neviem, ako to bude...mne sa tam aj zdalo, akoby mala krv pri ústach alebo tak, no nie som si teraz istá.. Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:37

Já si právě nemůžu uvědomit,jestli Kripke říkal,že bude v 4 season Kattie jako Ruby. Že tam bude Ruby to vím,ale jestli to bude stejná herečka....kdo ví. Shocked Ale pak mě teda vážně nenapadá jak by to chtěl udělat,když tady je to "tělo" , ve kterém byla Ruby, na konci přece zabité Lillith,ne? Aspoň mě to tak připadlo...jak tam ležela Shocked
A proto mě právě napadá,že tohle všechno nemusela být skutečnost. Nio prostě fantazie pracuje na plné obrátky 603 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:46

Katie v tomhle díle hrála vážně dobře...její výkon se mi moc líbil...a když ještě navrch zahrála tu Lilith...brrr, až mi šel mráz po zádech....mimochodem, ta malá holčička to taky hrála úplně úžasně...tam jsem měla zimomrávky dvojnásobné Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 666500

Takový blbý dotaz, ale protože bude ta 4měsíční pauza...kdy by se tak mohly objevit první spoilery??? 603 Abych si počítadlo nastavila aspoň o nějaký ten den před vysíláním 4x01 603 603 protože to budou čekací muka Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 87642

No nevím, ale ta ženská, kterou ruby posedla, tak musí být určitě mrtvá... už jenom nakládačka, kterou dostala v 3x09 musela být pro člověka smrtelná a bůhví, co se ještě stalo. takže buď by 4x01 vážně muselo navazovat brzy po tom, co jsme viděli my nebo pochybuju, že by Katie mohla hrát zase Ruby.... Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804 ... a stejně, kdyby to navazovalo hned po těch scénách, tak že by se Deanova duše vrátila do toho rozdrápanýho těla a že by ta zranění nějak zmizela nebo co.....to je blbost....
sakra, kripke!!! Co to má znamenat!!! Cos nám to udělal Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 80513 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 568939

A vize .... to semi taky nelíbí... podle mě, kdyby to byla vize, tak tam není ta konečná scéna s Deanem a ani se mi ta myšlenka nějak nepozdává...že by to Kripke takhle všechno, co jsme viděli, spláchnul vizí???? Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 868694 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 868694
to je divný Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804

takže momentálně vážně nemám snad jediné vodítko, co by se mohlo dít dál Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 199226
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 18:49

Tiež vôbec neviem, to je strašná, absolútne nemôžeme ani vytušiť, čo sa bude teraz diať...mne tiež Ruby pripadala potom mŕtva, neviem, či to na tej tvári má vlasy alebo krv, no každopádne sa nehýbe, takže neviem teda... Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804

Edit: Samabel, prvé spoilery sa začnú objavovať niekedy v júli alebo v auguste, ale asi už aj v júli, tuším vtedy niekedy začína natáčanie...inak s tebou súhlasím, vízia by bola chabá..


Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze SN316_750
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 19:02

To na tváři jsou vlasy...ale ono je to jedno...podle mě se Ruby vrátí, ale nevím, nevím, Katie Cassidy... to by leda musela vyhledat jako Ruby nějaké dvojče té žesnké a to pak posednout, aby se mohla vrátit do stejnýho těla a katie by se tedy mohla objevit i v4.sérii Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 316745 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 316745 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 316745
což je kravina na Ntou, takže já bych byla spíš pro variantu,že se objeví v těle někoho jiného a že tedy uvidíme jinou herečku Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 999804

Ok, moje SN počítadlo je nastavené na léto a prázdniny ani ten nejmenší spoiléreček mi neunikne Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 284389 ...no, rozhodně to bude lepší, až nějaký spoiler bude. Čím jsem teď možnost, že bych se pokoušela spoilerům vyhýbat zcela vyvrátila, protože já to bez nich vážně nevydržím. Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 87642 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 63280 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 63280 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 87642
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 19:06

s tou vizí - hodně lidí se vážně zabývá tím tricksterem. že prý když ho sam šel prosit, ať deana vrátí, tak mu říkal něco o tom, že on je jeho slabé místo a musí se žít naučit bez něj. no a pak že teda "dobře, já už vím, ale ty to zjistíš" a vrátil mu deana. a teď v 3x16 měl zjistit, jak to stejně nakonec dopadlo - že dean tak či tak umřel. i když jsem taky na trickstera myslela, tak se mi už nezdá, aby to nějak souviselo. byl by to jen začarovaný kruh, kdyby sam šel zase prosit o vrácení času. to už bych radši, aby to celé byla samova vize. holt jestli byl kripkeho plán dostat fanoušky absolutně s prominutím do p*dele, tak hlásím, že jsem úspěšně tam Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744

co by mě asi položilo už úplně, kdyby to bylo jako se smrtí bobbyho v seriálu dallas - tam se to celé té jeho pamele zdálo (ne že bych to sledovala:D) a vrátili se asi o půl roku dopředu. ale tak to nehrozí, akorát nutně potřebuju nějaký spoiler, ať můžu nějak přežívat Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 71416

jinak souhlas - ruby bych určitě v další sérii taky chtěla, vzhledem k jejímu výkonu v 3x16, ale ne v podobě jiné herečky, protože sotva si na někoho člověk zvykne, už by ho zase nahradili jinou postavou a to se mi nelíbí
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 19:10

Evetka, pekné prirovnanie s tým Dallasom.. Laughing Holt, Kripke si na seba ušil riadnu búdu, len aby mu teraz nepadla na hlavu, dúfam, že to má sakramentsky premyslené a nám opäť budú padať protézy na zem.. Shocked a zo zásady odmietam trickstera či víziu..i keď ten trickster by sa teraz hodil, aby posunul čas aspoň na koniec augusta... Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 202744
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 20:32

mne sa ani vizia ani trickster nepozdavaju Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad neviem, ale pride mi to slabe... ja od erica cakam viac....

co sa rubi tyka.... no tak lilith nepovedala kam presne ju poslala Very Happy velmi daleko nemusi hned by peklo Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 99937 ale tak chcela by som ju spat a jednoznacne v tele kattie.... podla mna ak sa Rubi vrati, teda nejako ujde z pekla, tak sa vrati do tohto tela pokial uz nebude pochovane alebo tak.... no ozaj by som kattie chcela spat Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 260605 i ked podla mna je definitivne mrtva teraz Sad

no a dej podla mna naviaze hned na tieto udalosti, mozno par hodin potom, ale urcite nie vela.... nieco ako bolo ahbl1 a ahbl2... aj ked no ktovie Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 868694

ja sa ale najnovsiu seriu asi idem pokusit sledovat bez spoilerov... len trailery a ukazky, ked budu... na tuto prvu epku, ale asi nevydrzim a budem v lete striehnut kedy sa co objavi Very Happy
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 21:53

to s tou Ruby - videli sme predsa, ako Lilith popukala kostičkami v krku, keď hovorila, že Ruby poslala pekne ďaleko, takže jej určite zlomila väzy a následne poslala do pekla. Teda, aspoň mňa to tak napadlo. Ale je to fakt škoda, keby Kattie nehrala Rubi, len ju stvárnila perfektne. confused
Ale ma napadlo, že ak bude Deana hrať stále Jensen (lebo niekde som čítala, že veľa ľudí sa bojí o to, aby sa nezmenilo obsadenie - ja by som Erica fakt zabila už) a to aj s takým telom, tak Rubi sa môže zas vrátiť do rovnakého tela...aspoň myslím, že keď Sam zoberie z toho domu Deanovo telo, tak by mohol aj Rubyno:thinking: ...lebo neviem, či som to prespala, ale zdá sa mi, že Kripke nehovoril o tom, že Kattie nemá byť v 5. sérii...confused
Ale fakt...ak Deana nebude hrať Jensen, tak končím 602 602 602
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 22:03

dzajnisko, neboj sa, Jensen nikam nejde, Kripke len žartoval a niektorí ehm, ľudia to nepochopili a šíria hlúpe kecy... Evil or Very Mad Kripke hovoril, že Ruby bude aj v štvrtej sérii, takže som tiež zvedavá, s tými zlomenými väzmi to je good postreh.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 22:04

uff, tak to som rada za toho Jensena, už som skoro začala prežívať ďalší stres rovno po tom škaredom včerajšom Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 568939 Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze 568939
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty17.05.08 22:05

myslím, že eric by si nedovolil dát na místo deana někoho jiného. to je podle mě blbost a nebyl by to nejchytřejší tah... takže bych dala ruku do ohně za to, že tam jensen bude (tyjo abych se nespálila). navíc kripke říkal, že 4 série bude spíš o vztahu mezi bratry než o válce Very Happy ale koukala jsem na wikipedii (pravda, nevím je-li to zrovna důvěryhodný zdroj a jak moc present je present), ale u Lauren Cohan je tam třeba napsáno "Lauren Cohan as Bela Talbot (2007 - 2008)", zatímco u "Katie Cassidy as Ruby (2007 - present)". takže stále si myslím, že Katie i Jensen pokračují oba dva Wink, když u Lauren už to má tak nějak uzavřené.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty18.05.08 8:25

áno aj ja si to myslím ved to by už ani nikdo nepozeral až na niake výnimky to je somarina ja som strašne zvedavá ako to Eric urobí lebo ja si to neviem predstaviť juj ,ale 4 mesiace to je neskutočné ,ale čo už no.. a Ruby šak ta tam bude ona s toho tela stihla ujsť nie no som fakt zvedavá a zlomené väzy to som si ani nevšimla hi.. neviete niečo o tom novom lovcovi???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze   Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze Empty

Návrat hore Goto down
 
Co očekávat ve 4. sezóně? - diskuze
Návrat hore 
Strana 1 z 34Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Štvrtá séria-
Prejdi na: