Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Rány minulosti

Goto down 
+10
Kacena222
Samabel
Pa001
Violet
SNAdeline
Soniq
Ettie
Mason
dion-fortune
Madlen
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty05.02.09 19:25

Madlen, chcela by som sa opýtať, kedy bude ďalšia časť? Už totiž začínam mať "absťák"!!! Rány minulosti - Stránka 6 934194
Prosím, prosím. Rány minulosti - Stránka 6 260605 Rány minulosti - Stránka 6 260605 Aj tá posledná časť bola super, tipujem, že žena, čo okradla Johna, bola tá malá, však? Rány minulosti - Stránka 6 284389 Rány minulosti - Stránka 6 284389
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty07.02.09 18:48

Madlen Shocked Shocked Shocked tak toto bolo niečo vynikajúce Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 to ich detstvo to bolo niečo Shocked Shocked Shocked celí ten príbeh v prvej časti bol vynikajúci to ako sa Dean pobil koli Samovi ako sa k nemu John správal to bolo niečo fantastické úžasne napísané Rány minulosti - Stránka 6 214863 sem tam som ani nedýchala Rány minulosti - Stránka 6 214863 fantastické nádherné nevedela som sa od toho odtrhnúť Rány minulosti - Stránka 6 430869 Rány minulosti - Stránka 6 949816 Rány minulosti - Stránka 6 430869 ako si ten ich vzťah opísala to bolo niečo a ten záver keď bol dean zranení a mal ten sen a ako potom sam vybuchol to bolo super presne tak to mohlo byť tie rozbroje medzi nimi a boby ako sa tam snažil aby si viac rozumeli Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 a začiatok tej druhej časti to obdobie keď sam odišiel a ten denník to bola tá malá z ich minulosti Shocked Rány minulosti - Stránka 6 312566 Rány minulosti - Stránka 6 312566 ešte stále hľadá démona tak ako John som zvedavá čo sa medzi tým z nej stalo a ako to pôjde ďalej dúfam že ďalšia časť bude čoskoro lebo ten príbeh je vynikajúci Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 skladám ohromnú poklonu Rány minulosti - Stránka 6 104346 Rány minulosti - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty08.02.09 18:18

Já se tu úplně rozplývám, jak čtu vaše komentáře!! Rány minulosti - Stránka 6 170639 Rány minulosti - Stránka 6 170639 Moc jste mě potěšily!! Rány minulosti - Stránka 6 258431 Rány minulosti - Stránka 6 258431
shelby, další část už mám rozpracovanou, jen jsem teď pracovala hlavně na pokráčku Cesty do pekel, tak to vázlo, ale tento týden bude docela ve škole volný, tak snad ho sem do konce přidám.

lentilka, jsem moc ráda, žes to tak pěkně celé rozepsala, co tě zaujalo a co se ti líbilo! Ano, máš pravdu, je to ta malá holčička, i když teď už větší. Smile Pátrá ještě po Azazelovi a hodně dobrá otázka je, co z ní mezitím vyrostlo Rány minulosti - Stránka 6 284389
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty12.02.09 13:15

PART 3 -ÚTOK
ROK 2005


Pozorovala ho nenápadně z dálky. Byl tak šťastný, přímo to z něj sálalo. Záviděla mu. Studoval, byl úspěšný, zamilovaný, měl velké plány do budoucna. Tohle ona nikdy mít nebude. On se dokázal odpoutat od rodinného podniku, od honu za pomstou, a jít dál vlastní cestou. Tohle ona nedokáže, příliš prahnula po pomstě toho, kdo ji zabil matku. Dokonce pochybovala o tom, jestli by jí její démonický učitel dovolil, aby ho opustila a šla si dál svojí cestou. Ale jedna otázka ji trápila ještě víc. Dokázala by vůbec ještě vést normální život? Bylo to strašně dávno, co z něj byla vytržena.
Zatřásla hlavou, aby se znovu začala soustředit.
Poslední dobou toho o Samovi Winchesterovi hodně zaslechla. Dokonce se dozvěděla, že žlutooký vrah po něm půjde. Od té doby ho nespustila z dohledu. Více než o jeho dobro, ji šlo o setkání se žlutookým démonem. Nebyla si jistá, jestli ho dokáže porazit, ale věděla, že se jí zase dlouho nemusí naskytnout příležitost se mu postavit.
Té noci za Samem přijel muž v černém Chevroletu a nakonec spolu i odjeli. Neváhala, vypůjčila si nejbližší auto a vydala se za nimi. Jak záhy poznala jeli na lov. Nepletla se jim do toho, jen je z dálky pozorovala. Nechápala, co mohlo Sama přimět, aby šel lovit. V muži, co pro něj přijel, poznala jeho staršího bratra Deana, a nakonec Sam trval na tom, aby ho zavezl zpět za Jessicou po dokončení práce. Předehnala je, chtěla se ujistit, že žlutooký nepřítel na něj někde nečíhá. Zaparkovala kousek od jeho bytu. Vystoupila a zarazila se. Něco tu nehrálo, vzduch byl prosycený elektřinou a když se přibližovala k domovním dveřím, rozpoznala zápach síry. Pravou rukou si opatrně otevřela, zatím co levou stisknula pentagram na svém krku. Do nosu ji praštil ostrý zápach síry. Ostražitě vešla. Nikde nikdo. Potichu prošla pokoje až se dostala do ložnice. Naskytl se jí hrozný pohled na Samovu přítelkyni přišpendlenou ke stropu.
Do háje! Tak takhle to měl vymyšlené. Žádný přímý útok na Sama, ale zabitím jeho dívky něco sleduje.V očích se jí mísilo sklamání se zlostí, žádný soucit.Dobře ti tak, měl sis dávat větší pozor, copak sis myslel, že když začneš žít normální život, zlo na tebe zapomene? Bláhový!Zlostí uhodila do stolu. Představa, že se s žlutookým démonem minula jen o pár minut, ji rozzuřila. Ale nebyl čas úplně podlehnout emocem, bratři se mohli každým okamžikem vrátit. Rychle se dala do prohledávání bytu. Ale kromě síry nic nenašla. Nic co by ji napovědělo, proč zaútočil právě na Jessicu a kde by démona mohla nyní najít. Sklamaně vyšla ven. Nepřála si bratry už ani zahlédnout. Kvůli nim byla obelstěna, tak to cítila. V dáli za sebou slyšela motor černého Chevroletu. Rychlým krokem zabočila do postraní ulice. Rozhodla se projít, aby se uklidnila než se vrátí za Siriusem, nesmí na ni poznat její rozrušení a hlavně, co to způsobilo! Ale klid ne a ne nalést.
Proč to udělal? Proč zabil Jessicu a ne jeho? Hmmm.... Sam patří mezi jeho vyvolené děti, ale proč ho nenechal v klidu žít než ho bude potřebovat? Proč zabil jeho přítelkyni a sám zmizel? Uvažuj! Uvažuj, ty na to přijdeš! Některé matky zabil, protože se mu postavili do cesty... mezi něj a dítě... Jak mu ale mohla Jess stát v cestě? Ne, na to musím z jiné strany. Jak na toto zareaguje Sam? Začne znovu lovit a mstít se. Ano, no jasně! O toto mu jde! Nechtěl aby se Sam oženil a měl poklidnou prácičku. Chce, aby byl stále v akci, aby bojoval a byl neustále v kondici, to proto aby jednoho dne obstál. Ale v čem...?
Ale některé děti uhořely spolu s matkou...
Znenadání jí blesklo hlavou.Do hajzlu!Zaklela a zarazila se. Dean musí jet po hlavní cestě! Snad už není pryč!?
Rozběhla se k hlavní silnici a napínala uši. Doufala, že tudy opravdu pojede od bratra. Nemýlila se, kousek před sebou spatřila černé auto. Bez rozmýšlení si stáhla kapuci do obličeje a vletěla mu do cesty.
Dean ponořený do vlastních myšlenek si tmavé postavy, stojící mu v cestě, všiml v poslední chvíli. Dupl na brzdu. Impala začala s protestem brzdit. Zastavila sotva dva metry od dívky. Mladý lovec stáhl okýnko. Osoba k němu přiběhla. Byla velmi rozrušená.
„Musíš se vrátit.“ vyrazila okamžitě ze sebe.
„Proč? Co se děje?“ marně se snažil poznat tvář neznámé, viděl jen dva modré zářící body – její oči. Ty ho přímo hypnotizovaly.
„Hrozí mu smrtelné nebezpečí. Žlutooký démon...“
„Jak to víš?!“
„Neptej se, času je málo! Musíš ho zachránit! Na odpovědi není čas!“ vyrážela ze sebe naléhavě. Deana se najednou zmocnil strach o bratra. Rozhodl se ji poslechnout.
Musí jít o nějakou lovkyni, jinak by o Žlutoočkovi nemohla vědět.„Dobře, dík!“ zařadil, sešlápl plyn a donutil Impalu, aby se skoro na místě otočila, a hnal ji zpět za Samem. I kdyby si z něj dělala srandu, tak měl alespoň důvod, proč se za ním ještě na chvíli vrátit.
Dívka sledovala odjíždějící Chevrolet. Věřila, že dojede včas.
Proč jsem mu vlastně zachránila život? Napadlo ji.Mě taky nikdo nezachránil matku... Proč jsem teda Deana upozornila na to, co se stane? Tiše odcházela z města uvažujíc nad těmito otázkami.
Půjdou taky po žlutookém démonovi... asi proto. Čím víc lovců po něm půjde, tím dříve ho uštveme, vypátráme a pomstíme se. Moc bych chtěla ho zabít sama, ale jestli mě někdo předběhne, smířím se s tím. Hlavně že už nebude dýchat stejný vzduch jako já! Ano, proto jsem Sama zachránila, pomůže mi ho uštvat.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty12.02.09 13:28

Madlen vďaka za pokračovanie bolo vynikajúce Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 takže je to naozaj ona a prahne po pomste Shocked Shocked páčili sa mi tie jej myšlienky a žltooký ho chcel naozaj zabiť affraid affraid affraid Dean to dúfam stihne Shocked a som zvedavá či prídu na to kto je tá čo im pomohla Question teším sa na pokračovanie Rány minulosti - Stránka 6 104346 toto bolo super Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863 Rány minulosti - Stránka 6 214863
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty12.02.09 13:33

lentilka, tý jo, to byla rychlost Smile děkuju Rány minulosti - Stránka 6 177401 jsem ráda, že se pokráčko líbí Rány minulosti - Stránka 6 170639
Tato část se jako by odehrávala v úplně prvním dílu SN, Pilot. Pro mě je doposud nepochopitelné, jak Deana napadlo, aby se přece jen ještě vrátil za Samem a v pravou chvíli... Razz Tak jsem se rozhodla jedno pokračování věnovat této záhadě Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty12.02.09 16:59

jeeeeeeeeeej Smile pekne vyriesena zahada Smile tesim na dalsie pokracko! Smile Rány minulosti - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
renáta
Pocestný duch
Pocestný duch
renáta


Počet príspevkov : 128
Nálada : black and white
Registration date : 27.05.2008

Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty02.04.09 14:36

Po dlhom čase som sa znovu pustila do čítania fanfiction a som prekvapená ako sa to tu všetko pohlo dopredu. Takže bratia už nie sú chlapci, vidím, že to máš všetko dobre vymyslené. Páči sa mi ako popri riešení prípadov a príbehu toho dievčaťa, ktorého Sirius oklamal, nezabúdaš ani na určité prepojenie so seriálom, ako sa Dean vyrovnával so Samovým odchodom alebo ako si spomínala tú nedoriešenú vec s Deanovým návratom na konci prvej časti. Nejako tuším, že napriek tomu, čo to dievča prežilo nebude úplne zlé, ako si naznačila na konci. Takže už sa tu nebudem ďalej rozpisovať, fanfiction ti naozaj ide, si talent a mne osobne sa táto poviedka veľmi páči, neviem prečo ale vždy sa pri nej odreagujem, pôsobí na mňa veľmi pohodovo Rány minulosti - Stránka 6 92299 .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rány minulosti - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rány minulosti   Rány minulosti - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Rány minulosti
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Ozvena minulosti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: