Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Sraz fanoušků - Objednávka triček

Goto down 
+21
Kristine
lenkka
Lex
Zizi
Anwiel
janka410
dzajnisko
Silvia
Chrystelle
nikita
Madlen
LenkaX22
Faith
dion-fortune
Soniq
Sarinka
SkreechTina
ivan2321
Weronička
SNlois
Samabel
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:04

Samabel: Tak môj názor na tričko už vieš ten je - jasné že chcem. Je mi jedno či bude také isté alebo snáď iné. Dôležité je, aby tam boli naši dvaja brothers a čo sa týka dátumu ja som za tričko bez dátumu, pretože neviem, či by som bola schopná kupovať si na každý meet nové, takže bez dátumu by bolo také univerzálne 603 603 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 430869 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 430869 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 177401
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:06

Samabel: bez problémov. ja už o týždeň budem v pohodlí domova, bez neočakávaného vypadávania siete a internetu a môžem niečo zosmoliť. len mi dajte tých 7 dní, až mi skončia prázdniny v Prahe Razz
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:15

nikita: Dobře. raději jsem se zeptala. V pořádku, pěkný pobyt v Praze...zatím je to jen nástřel...ještě nic nepotřebuju. Wink

Zizi: Tak ono i kdybys neměla nějaká další trika na budoucích meetech, tak je jedno, jestli je s datumem nebo ne... protože to jen přesněji určuje meet, kterého jsi se určitě účastnila. Tady jde jen o to, že v budoucnu by se zase datum muselo upravit. Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:37

ja som za nove logo na tricku 603 a s datumom Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:46

Viete čo? Ja vám to uľahčím. Ja som za tričko a keď sa dohodne na dátume, tak kľudne aj s ním Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 258431
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 20:49

Je SAmabel moj nazor tiež poznáš Takže so mnou tiež počítaj. skor bola A mne je jedno či tam bude alebo nebude ten datum. 603 603 603 704 704 704
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 21:12

ja sa hlásim o tričkoooo lol! lol! mne je jedno či tam bude nové alebo staré logo, kedže to minulé nemám, ale myslím, že pre tých čo ho majú by bolo praktickejšie nové Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 999804 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 999804 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 999804
no a dátum? Shocked I have no idea Laughing Laughing Laughing ale asi skôr bez Rolling Eyes scratch
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 21:27

Tričkooo? Jasnačka, samozrejme, neni o čom... cheers cheers cheers toto mi už nejako vybledlo.. Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 568939 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 568939 ale aspoň som sa poučila a mamu som tiež už poučila - nesahat! Suspect
Som za nové logo, či tam bude dátum mi je jedno..inak bolo by super, keby sa objavili nové promo fotky, tie by sa tam tak krásne vynímali.. 702 a ešte ma napadlo, že na tomto sme mali "All hell breaks loose" a tuna by mohlo byť to part 2.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 22:37

Som všetkými 20 nové tričko, určite so mnou počítaj a odpoveď k otázke number 2. no..... Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 207306 Skôr som za to nové a bez dátumu Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 177401
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty07.09.08 22:47

tak ja chcem tricko, to nie je o čom Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no dala by som tam niečo nové.... proste si myslím, že 2krát mať takmer to isté je blbosť. som za sarinkin návrch, aby tam bolo AHBL part 2 Twisted Evil Twisted Evil to je cool idea Very Happy

dátum: no mne je v podstate jedno... asi by som ho chcela bez neho, ale pokiaľ bude väčšina za nemám s tým problém 603

a ešte ma tak napadlo, že by sme možno mohli zmeniť aj ten zadný text alebo tam ešte niečo pridať.. nejakú novú cool hlášku 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty09.09.08 21:59

Dobře, takže nový motiv.. jen souhlasím.
Komu se bude chtít, zkuste zapracovat na motivu. Bude nejlepší, když to budeme mít připravené co nejdřív.
All hell breaks loose part 2 - to je skvělý nápad

To hlavní:

1)graficky zdatní se pokusí o nový motiv
2)měli bychom se tedy pokusit vymyslet nějakou další skvělou hlášku na záda - jak vás něco napadne, sem s tím
3)kdo ještě neví, jestli bude triko mít, nechť se o nejrychleji rozmyslí, brzy bude podrobnější průzkum a pak také podám přesnější informace
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 0:43

O nejaký grafický návrh sa môžem pokúsiť...ak máte nejaké tipy na obrázky a pod, sem s nimi...keďže ide o meet pred Vianocami chcete to niečo na spôsob "Very Supernatural Christmas"? Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 či klasické?
Na výroku na chrbát skúsim popracovať tiež...zatiaľ ma napadla len taká blbosť, čo by som tam možno ja chcela "making updates, hunting fans, online business" - supernatural.cinemaview.sk Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 17:11

no tak aj ja som za ticko a myslim ze s novym motivom na predu by to bolo super aj novy datum a vsetko........
a ozik podla mna by bolo dobre dat aj na zad ako novy napis aj to co oni chovoria v originale ze saving people hunting thing family business,.....neviem mne je to jedno ....na com sa dohodnete ja sa prisposobim... 702 702 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 103511
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 19:53

no jasnee...meet bez tricka ani nie je meet 601 takze kludne mozete s trickom pocitat aj so mnou lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 19:55

okey tak ja som našla pár sloganov z iných tričiek:

(Heaven)
doesn´t want me

(Hell)
is afraid I´ll take over


tá sa mi celkom páči, akurát, že nesúvisí priamo s sn

a proud walking encyclopedia of weirdness - môj favorit Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937

Christo?- no comment Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937

I´d rather be ghosthunting. Any day of the week.

Am I boring you with this "hunting evil" stuff?

Wanted dead or alive for beeing obssesed with Winchesters.

Paranormal investigator.

Ghost Hunter.

Happy Hunting!

no a pre Sammygirls: The only time Sam Winchester was wrong was when he thought he made a mistake. Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937

heh no tak si niečo vyberte, prípadne skombinujte Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 no a s tým very supernatural christmas súhlasím Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 21:08

Jéj, já jsem se tu tak dlouho pořádně nedostala, že teď nejsem vůbec v obraze s těma trikama... 603
Jen tak orientačně se chci zeptat, že když nepojedu na meet, tak jestli bude možnost, aby se mi triko poslalo domů? Se zimním srazem to nevidím moc dobře, myslím, že mi to fakt nevyjde No
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
rockflower
Nevinná obeť
Nevinná obeť
rockflower


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Bydlisko : Košice
Nálada : mierne destruktivna, napoly kreativna, zcasti pozitivna a dalsia ina ...ivna:)
Registration date : 31.07.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 21:21

tak ja urcite chcem tricko tiez, ak mozem poprosit Laughing mno a kedze som na predchadzajucom zraze nebola, tak newiem sa vyjadrit k tomu, ci by malo byt nove, alebo stare co sa tyka motivu. aj to stare je pekne, ale asi skor nieco nove, nie? (tak som sa nakoniec predsa len vyjadrila Very Happy )

dion-fortune to happy hunting! sa mi moc paci Wink
ale teraz ma tak napadlo, ze keby sme tam dali ze: you fudging touch me again, I fudging kill you a nikto by sa nam nedotykal naseho drahoceneho tricka Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937
len teraz newiem, ci by mi to v skole preslo scratch .. nevadi, treba byt rebel Laughing Cool
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 21:26

dion Paráda, přesně tohle jsou slogany, ze kterých by se dalo vybírat. Wink Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 312566

Madlen: Když jseš z ČR jako já, tak nebude problém ti to triko poslat, i když se nezúčastníš. Wink A kdo se najde ze Slovenska, tak to taky nějak vyřešíme. Smile

Takže další návrhy na slogany piště dál a já to potom dám přehledně dohromady a pak se domluvíme, co bychom si tam dali. Udělá se to pak asi formou hlasování... ale to zatím nechte být a piště jen další návrhy. Wink
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 21:36

Samabel, tak se mnou počítej, že bych si ho objednala. Very Happy Teď tu tak 14 dní nebudu a nevím, jak za tu dobu postoupíte, aby se nestalo, že by potom bylo pozdě...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 21:43

Madlen: Jasný. neboj, nepřijdeš o něj. Wink Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 673161
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 22:26

no s tým happy hunting som aj ja rozmýšľala, že by to mohlo byť keďže by sme mohli mať akože vianočné to triko a namiesto happy holidays by sme tam mali toto Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 23:22

Ježiš, tie slogany nemajú chybu... Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 99937 najviac sa mi páčia tieto dva: a proud walking encyclopedia of weirdness, Christo? Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745 A ten s tým Samom ma tiež dostal... Laughing Laughing To bude ťažké vybrať.. Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty10.09.08 23:25

sarinka: tak na čo vyberat, objednáme celú sadu Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty25.09.08 21:58

Takže prosím o pozornost. Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 107729
Nyní bych opravdu chtěla požádat všechny graficky zdatné (a ochotné ke tvoření), aby se zhruba tak do 5.10. pokusili sesmolit nějaký ten návrh na přední stranu trika. Asi budu muset nechat ty trika nechat udělat dřív, protože se budou zařizovat ještě jiná trika a táta by byl rád, kdyby se to mohlo vyřídit rovnou...navíc není jisté, že spolupráce bude bezchybná, takže kdyby bylo potřeba něco reklamovat nebo předělávat, chtěla bych to mít do meetu vyřešené a neriskovat, že pak na to nebude čas.

Co by mělo být na přední straně - no, nebudu vás příliš omezovat, ale tady je pár styčných bodů.
- Winchester´s boys
- nápis Supernatural ( i když kdyby jste se rozhodli, že ho chcete mít někde jinde na triku budiž... takhle je to ale podle mě nejlepší)
- nápis - All hell breaks loose part 2 - s tím, že by tam nebylo datum meetu - takhle uděláme takový kompromis těm, co na meetu nebudou, ale budou triko chtít.
- dál je to na vás... možná bych tentokrát Impalu vynechala ( i když jí taky bezmezně zbožňuju, ale prostě aby byla změna) a vměstnala tam něco jiného...jestli nějakou příšeru, postavu (třeba daddyho Winchestera Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 ) ... záleží vážně na vaší fantazii a jelikož vy budete autoři, tak vám chci nechat prostor, ať sami předvedete, co umíte. Wink

Každému, kdo se o něco pokusí patří už předem velikánský dík. Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 328356 A určitě ne jen ten můj.
Zadní stranu vyřešíme dodatečně, nejprve potřebuji, abychom pohnuli s tímhle.
Děkuji za pozornost.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty25.09.08 23:08

Ja už mám takú menšiu predstavu, ešte ju hodiť "na papier"... Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389 Ale najskôr sa opýtam takto, chcete ten obrázok na tričku aj s vianočným motívom alebo klasické, číže žiadne čapičky alebo tak.. Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sraz fanoušků - Objednávka triček
Návrat hore 
Strana 6 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: