Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Osudový polibek

Goto down 
+12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
renáta
dion-fortune
sonca12
milleniumfalcon
Madlen
Soniq
SNlois
Ettie
Mason
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty10.08.08 20:00

OMG!!!Toto je totálne fantastická bomba..Len prídem z tábora a už tu nájdem 3 časti ,ktoré sú úplne najnajnajúžasnejšie ešte stále rozdýchavam situáciu ,ktorá tam nastala takže Deana mučili to bola paráda Twisted Evil Twisted Evil Sam je späť!!!!!! Osudový polibek - Stránka 5 258431 Osudový polibek - Stránka 5 258431 Osudový polibek - Stránka 5 258431 Deira tá hnusoba je mŕtva ,ale teraz neviem či sa mám radovať alebo plaka pretože Dean zrejme zomrel spolu s ňou :cry: :cry: Ellen chudátko ,keď si opisoval ako je na tom tak normálne katastrofa Sad Sad Bobby je posadnutý Lilith jaj tá sviňa sa musí všade strkať chudák Bobby dúfam ,že z neho vypadne kdesi preč lebo už ma riadne rozčuluje Osudový polibek - Stránka 5 812801 Osudový polibek - Stránka 5 812801 Osudový polibek - Stránka 5 812801 táto poviedka je jedinečná napínavá a vždy sa tááák hrozne teším na ďalšiu časť netrpezlivo chodím nakúkať či už tu je ..teda ,ale som zvedavá či sa Dean preberie alebo čo lebo,ak je zase mŕtvy tak neviem čo so mnou bude Osudový polibek - Stránka 5 629176 Osudový polibek - Stránka 5 629176 Osudový polibek - Stránka 5 629176 Osudový polibek - Stránka 5 629176 Je to fakt drsné a ja chcem okamžite ďalšiu časť inak ma to čakanie zabije a nebudem si ju môcť prečítať takže pííííš Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 312566 Osudový polibek - Stránka 5 312566 Osudový polibek - Stránka 5 312566 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 325299 Osudový polibek - Stránka 5 325299 Osudový polibek - Stránka 5 325299 Osudový polibek - Stránka 5 891817 Osudový polibek - Stránka 5 891817 Osudový polibek - Stránka 5 891817 Osudový polibek - Stránka 5 177401 Osudový polibek - Stránka 5 177401 Osudový polibek - Stránka 5 177401 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty10.08.08 22:19

Sonig: Moc dekuju, ale v Bobbyho tele je Deira:)
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty11.08.08 7:06

Deira to ako fakt ja som si stále myslela ,že Lilith neviem prečo takže ,ak je Deira v Bobbym tak Dean by mal byť živý Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty12.08.08 12:38

Asi dva kilometry od domu, kam se Sam, Bobby a také Dean uchýlili, se nacházela malá dřevená bouda, ve které bylo tak místo, pro jednoho člověka.
Na tom místě se nacházela Lilith.
Mohla se vrátit do honosného domu, neboť věděla, co bude v nejbližší budoucnosti následovat, ale chtěla mít klid.
Chystala se udělat něco, co se neschvalovalo ani u démonu a čím míň očí to bude vidět tím lépe.
„Rozhodne, nechtěla jen čekat. Když dostala tu jedinečnou příležitost, rozhodla se jí využít.
Na podlahu kolem dokola nasypala tolik prášku, kolik ho byla potřeba.
Doprostřed vyznačeného kruhu položila nějakou věc.
Vypadalo to na ostatky lidské ruky.
„Tak to bychom měli,“ zamumlala spokojeně a poté upřela pohled na označené místo a začala tiše odříkávat:
„Ty jenž si se nám zaprodal, ty, který se nám dobrovolně vzdal, Já Lilith démonka vyšší sféry ti přikazuji zjev se tady!“
Napjatě čekala. Tohle bylo popravdě její první vyvolávací kouzlo a ještě k tomu v tomhle těle, ale byla přesvědčená, že to dokáže, že se tu ten, koho vyvolává objeví, ale uběhla minuta, pak dvě a poté tři, ale stále se nikdo neobjevoval.
„Copak jsem udělala něco špatně,“ zamumlala rozmrzele.
Obešla celý kruh a pak to zjistila.
Na jednom místě bylo méně prášku.
Možná, že se to nepovedlo kvůli tomu…,“ blesklo jí hlavou.
S úsměvem na rtech tam ten prášek dosypala a poté znovu obešla celý kruh a když zjistila, že už nikde nic nepřebývá a ani nechybí, vrátila se zpět k oknu, u kterého poprvé vyvolávala a zkusila to znovu.
Ty jenž si se nám zaprodal, ty, který se nám dobrovolně vzdal, Já Lilith démonka vyšší sféry ti přikazuji zjev se tady!“
Ozvalo se zasyčení, slabé světlo, které ozařovalo onu chatu na chvíli pohaslo.
Lilith se pousmála. Tohle bylo dobré znamení.
O vteřinku později byla ta chata zase tím světlem ozářená, ale jak si zklamaná Lilith povšimla v kruhu nikdo nestál.
„Že by se zase něco pokazilo,“ zabručela a chtěla to jít zkontrolovat, ale v tom se to syčení ozvalo znovu a před jejíma očima uprostřed toho kruhu, se začala zjevovat nějaká postava.
V prvním momentu nedokázala rozeznat, jestli je to muž či žena či dokonce něco jiného, ale zprvu rozestřená postava, začala pomalu získávat své obrysy a Lilith byla čím dál tím přesvědčenější, že se jí to povedlo, že dokázala to, co mnozí považovali za nemožné. Povedlo se jí přivést někoho ze světa stínů.
Proces zhmotnění nebyl ještě úplně dokončen, ale ona už věděla, kdo to je.
Před ní stal otec těch, kteří se jí snažili zabít, muž, co se kvůli svému synovi upsal temnotě John Winchester…
John na ní beze slova pohlédl a v očích se mu zračila bezedná bolest.
„Tak ráda tě vidím, Johne,“ zasmála se Lilith.

Sam přišel za Bobbym, který seděl u stolu a jedl chleba.
„S kým si to mluvil Bobby?
Bobby tázavě zvedl oči.
„Vím, že jsi s někým mluvil. Slyšel jsem hlas nějakého muže.“
Bobby neodpověděl a dál v klidu žvýkal svůj chleba.
„Na něco jsem se ptal,“ Sam k němu přistoupil blíž.
„Možná, že si jen unavený Same,“ promluvil nakonec Bobby, když předtím polknul.
„Já jsem v pohodě. S kým jsi to mluvil?“
„Nikdo tady nebyl. Kdyby ano, nemyslíš, že bych vám o tom řekl a potom, neměl bys být u svého bratra?“
„Dean je na tom pořád stejně.“
Bobby se zvedl a přešel k oknu.
„Myslím, že nemá cenu dál čekat, kdyby se mě Dean probudit, nejspíš by se už probudil.
„A to ho mám podle tebe zabít, zahrabat do země anebo odvést do nemocnice, když jsou…“
„Plné démonů no jen to řekni, Same, ale co jiného s ním chceš dělat?“
„Já nevím, ale přece ho nezabiju, je to můj bratr.
„Dovedu si představit, jaké to pro tebe musí být, ale věř mi, že kdybych musel, tak bych Jacka zabil. Nemáme tušení, co s ním Deira provedla teď už se to sotva dozvíme, když je mrtvá…“
nemohl jsi to vědět, nebyla to tvá vina.“
jo. Asi máš pravdu, ale to mému svědomí neulehčí,“ zamumlal Bobby a oči mu zaplály.
Sam si toho nevšimnul, neboť byl zadumaný
Otočil se směrem k pokoji, ve kterém ležel Dean.
„Možná máš pravdu. Nejspíš bych ho mel nechat jít.“
„Jo. Není fér, že ho tady držíme. Kdyby byla nějaká šance, jistě by se probral, vzhledem k tomu, že je to velký bojovník.“
„Jak to skončíme? Polštářem?“
Bobby chvíli mlčel a pak přikývnul.
„Myslím, že polštářem, to bude nejlepší, není to tak bolestivé.
„Kde je Jack?“
„Mel by být na výzvědách. Hledá nějaké lovce, ale já pochybuji, že se mu podaří nějaké najít.
„Taky si myslím,“ souhlasil Sam a jeho hlas byl tak chladný.
„Dojdu pro polštář, předpokládám, že to chceš udělat ty.“
O minutu později přistoupili oba dva k bezvládnému Deanovi. Slyšeli, jak slabě oddychuje.
Bobby mlčky přistoupil k jeho rukám a chytil je.
„Raději ho podržím, kdyby se přece jen probudil, tak, aby dlouho netrpěl.
Plně s tebou souhlasím,“ Sam pomalu přistoupil k Deanovi a začal mu ten polštář pomalu pokládat na obličej.
„Do toho Same. Je to nutnost,“ povzbudil ho Bobby, když si všimnul, že Sam váhá.“
„Ano. Je to nutnost,“ zamumlal Sam a poté ten polštář položil na Deanův obličej a chystal se přitlačit, ale v tu chvíli Dean otevřel oči.
Sam se však nehodlal vzdát svého plánu a začal Deana dusit.
Dean se pokusil osvobodit své ruce, ale Bobby ho držel pevně.
„Pokračuj. Nenech ho dlouho trápit.“
Dean z pod polštáře cosi vykřikl, ale nebylo mu rozumět a Sam přitlačil.
„Za chvíli to bude!“ povzbuzoval ho Bobby, který Deanovi stále držel ruce a ten sebou jako už po několikáté marně škubnul.
„Snažíš se zbytečně Deane,“ usmíval se Bobby a Sam mezitím stále více tlačil a Dean pomalu ztrácel vědomí, síly ho opouštěla, docházel mu vzduch, díky tomu polštáři neměl jak dýchat. Ještě tak minutu a Dean by zemřel nadobro, ale v poslední chvíli srazil sama někdo k zemi a Dean mohl zase volně dýchat.
„Ty!“ zasyčela Deira skrz Bobbyho na Jacka, který na poslední chvíli zabránil Deanovu zavraždění.
„Ani hnout Deiro,“ varoval jí Jack, kterému u nohou ležel Sam v bezvědomí.
Dean malátně nadzvedl hlavu.
„Co se stalo, proč me Sam chtěl udusit?“
„To ten démon. Pořád v něm je.“
„A co Bobby?“
„Posedla ho Deira, kterou předtím zabil a díky tomu jsi upadl do bezvědomí, ale vzhledem k tomu, že si našla těla, vaše spojení se obnovilo.
„Ta děvka!“ zasyčel Dean a pokusil se vstát, ale v tu chvíli se mu zkroutila tvář do bolestné grimasy, oči mel vytřeštěné.
„Co je Deane?“ Jack k němu přiskočil.
„On je tady, on je tady…,“ zalapal Dean po dechu.
„Kdo je tady? O kom to mluvíš?“
„Ona ho vyvolala…, ona ho vyvolala…,“ Dean sebou několikrát škubnul.
„Koho vyvolala?“
„Mého otce. Ona vyvolala mého otce…,“ Dean se vyčerpáním zřítil zpět na postel.
„Tak už to začalo…,“ Jack se zachvěl.
„Co začalo?“ chtěl vědět Dean, který se trochu vzpamatoval.
Jack zaváhal.
„No jen mu to řekni,“ pobídla Deira, skrz Bobbyho tělo.
„Co podle tebe začalo?“ zopakoval Dean svou otázku.
„Proroctví, které tvému otci před mnoha lety, předestřela jedna cikánská vědma.
„O jakém proroctví to mluvíš?“
„Jednoho dne, až se ocitne na pokraji smrti, bude nucen poté, co bude znovu přiveden k životu, bojovat proti zlu, se kterým se ještě nikdy nesetkal.
Po jeho boku nebude stát nikdo. Jeho bratr bude proti němu, stejně tak nejlepší přítel jeho otce. Jeho jedinou naději je peklo. Jedině to ho může uchránit…“
„Něco takového je přece nesmysl anebo ne…?“
„Obávám se, že ne.“
Dean potřásl hlavou.
„A jak to toho zapadá můj otec?“
„Jeden syn musí zemřít, aby ten druhý mohl žít a jejich soudcem, bude jejich otec,“ tak zní celé to proroctví a i když tomu tvůj otec nevěřil, zřejmě se začíná pomalu naplňovat.“
„To je nesmysl. Já přece nejsem sám anebo i ty jsi s nimi?“
„Ne. Nejsem ani s tebou a ani s nimi,“ a poté Jack zmizel.
„Jacku! Já přece nezabiju svého bratra!“
„Jeden z vás musí zemřít Deane. Musíš Sama zabít, protože jinak toho démona neporazíš.“
Ještě jsem se o nic nepokusil!“
„Jak chceš porazit někoho, jehož hlavní zbraní jsou tvé vzpomínky.
Jestli se jich zmocní, budeš bezbranný.“
„Tvrdil jsi mi, že v pekle budu mít větší šanci!“
„Ano! Budeš mít větší šanci ho zabít! Smiř se s tím Deane, svého bratra nemůžeš zachránit!“
„Já se nikdy nevzdávám!“
Jack se objevil vedle něho.
„Tentokrát ne Deane, tentokrát jeden z vás zemře a bud o tom rozhodneš ty anebo tvůj otec.“
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty12.08.08 13:07

affraid affraid affraid affraid Papa W. je spat cheers no ale to proroctvo ma dostalo. a ako chcel Sam zadusit Deana, som uz fakt myslela, ze koniec. Nenormalne napinave... no teda som fakt zvedava, co bude s tym proroctvom a ako to Dean vyriesi affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty12.08.08 13:17

Faith: Jo je zpátky i když by byl tisíckrát raději, kdyby se tak nestalo:)
Jo Dean to bude mít těžký. Bud on nebo Sam... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty15.08.08 11:21

Udělá to, co myslíte?:-)

Dean hleděl na bezvládného Sama, v mysli se mu pořád dokola opakovala Jackova slova:
„Toho démona zabiješ jen tehdy, pokud zabiješ sama. Jeden z vás musí umřít, aby ten druhý mohl žít.“
„Musí to být těžké co?“ ozvala se Deira skrz Bobbyho.
Dean se jí snažil ignorovat, ale ona se jen tak lehce nevzdala.
„Jaký to musí být pocit zklamání. Nejprve zjistíš, že máš nevlastní sestru me, pak se dozvíš, že tvůj otec, kdysi vyslechl takovou věštbu a nic ti o ní neřekl a ke všemu tomu, tvůj bratříček Sammy je stále v moci toho démona a ten hlupák Jack má pravdu. Toho démona nelze z jeho těla vyhnat, tedy alespoň ne s možností, že by tvůj bratr přežil.“
Dean jí i tentokrát ignoroval, i když to nebylo nic lehkého, protože se mu její slova zarývaly hluboko do jeho duše.
Nemohl uvěřit, že mu jejich otec něco takového zatajil.
Chtěl po něm, aby se o Sama postaral, ale jak si mu zapomněl říct jednak o té čubce Deiře a především o tom proroctví, podle něhož, musí jeden z bratrů umřít, aby byla zachována rovnováha.
„Musíš mít na svého otce strašný vztek, co? Řekla bych, že právě teď máš jedinečnou příležitost Deane,“ Bobby k němu přistoupil, ale Dean ucuknul dozadu.
„Lilith ho přivedla, přestože se to nesmí,. Copak v tobě není ani špetka touhy, hned teď se za ní rozeběhnout, zabít ji a vyříkat si to se svým otcem?“
„Můj otec je mrtvý,“ odvětil stroze Dean.
Deira se zasmála.
„On není mrtvý, ale není také živý, ale ona ho chce přivést k životu, aby mohl rozhodnout mezi tebou a Samem, protože jak vidím, ty sám nejsi schopen rozhodnout.
Na co čekáš, Deane? Chceš snad, aby se probudil? Myslíš si, že to pak bude víc fér, že ten démon hraje Fair Play? Jestli jo, tak si ještě naivnější, nežli jsem si myslela.
„Zmlkni!“ zařval Dean, který už jí nedokázal poslouchat.“
„To je všechno, co umíš? To tady Bobby a prstem se dotkla Bobbyho hrudi, měl alespoň tu odvahu a zabil me, ale jaksi nepočítal s tím, že by mohl zabít i tebe…“
Sklapni!“ zařval Dean znovu a chtěl Bobbyho uhodit, ale ten jeho ruku zachytil.
„Tohle se nedělá. Měl bys mi být vděčný, vzhledem k tomu, že jeho tělo teď ovládám já, jsi zase mezi svými Deane.“
Dean stisknul zuby.
Ozvalo se slabé zasténaní, vypadalo to, že se Sam pomalu probouzí.
„Je to na tobě Deane, ale oba dva víme, že Sama zabít nedokážeš, tak co kdybychom navštívili Lilith a tvého otce.“
„Proč bych měl věřit někomu, jako jsi ty? Celou dobu si jim sloužila!“
„A co bys dělal na mém místě ty? Já vím, ty bys mu vzdoroval do konce svých dnů, ale ty by dle mého byly velmi blízko, ale řekněme, že mě podvedli, nechali me umřít, aniž by pro me hnuli prstem.
„Už ti nevěřím.“
„Tak fajn. Dělej si, co chceš, ale jestli ho nezabiješ teď, tak tě pak zabije on. Pamatuj, že on nebude váhat,“ a poté Bobby s úšklebkem na rtech zmizel.
Znovu se ozvalo slabé zasténání a Sam se maličko pohnul.
Dean k němu pomalu přistoupil a v ruce se mu objevil nůž.
Zhluboka se nadechl a poté se k němu sklonil.
Zahleděl se na jeho slabě se zvedající hrudník, slyšel, jak dýchá.
Potřásl hlavou. Pokusil se na něho myslet jako na člověka posednutého démona, jako na někoho, komu nemůže pomoci. Popravdě nejspíš by z jeho těla nedostal ani nohem slabšího démona, ale zabít vlastního bratra, kterého přísahal chránit.
Ruka s nožem se mu chvěla. Znovu prudce potřásl hlavou.
„Mysli na to, že už to není Sam! Mysli na to, že už to není Sam!“ snažil se sobe vnutit toto přesvědčení, ale moc se mu to nedařilo.
Když tam tak ležel, vypadal tak nevinně.
„Je to pro něho! Ty to dokážeš, Deane! Jestli ho nezabiješ, tak on zabije tebe, a kdo toho démona potom zastaví, když je Bobby v moci té čubky?“
Sam se znovu pohnul a vypadalo to, že se musí každou chvíli probudit.
Ruka s nožem se mu stále třásla a tak k tomu přidal i tu druhou a hned se cítil o něco pevnější.
Zvedl obě dvě ruce i s tím nožem do výšky, nasměroval si to na Samovo bijící srdce a nůž začal pomalu ale jistě klesat k Samovu srdci…
„Ne Deane!“ ozval se za ním nějaký mužský hlas.
Dean se otočil a ohromeně zašeptal:
„Tati…“
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty15.08.08 20:42

ty koxo. napinas ako o zivot affraid takze uz ho nezabije Wink som fakt zvedava, co to bude s Johnom preboha 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty15.08.08 21:22

A kdo řekl, že ho nezabije?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty15.08.08 21:25

no ja Laughing ber ako ultimatum Very Happy ale nie. no ja som myslela, ze ked dosiel daddy, tak akoze Dean sa otoci a zabudne na Sama...mozno...pri troche stastia. Bude boj s papa a potom nejako vynajdu sposob ako zachranit Sama. prilis jednoduche Question
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty16.08.08 15:17

waaau..Faith to vystihla doosť dobre,no ty kokso! Osudový polibek - Stránka 5 316745 Osudový polibek - Stránka 5 316745 ten koniec je fakt,že totáálne dobrý a hlavne napínavý!!!! nevieem sa dočkať ďalšej časti,pretože som straašne zvedaava,jako to bue pokračovať ďaleej 703 a inak Mason: síce tvoju poviedku čítam už dlhoo,no ozývam sa až teraz 603 603 vždy mi totiž do toho niečo vbehlo,hehe 603 603 no a poviedka je veeľmi veeľmi doobrá!!! Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 moooc sa mi pááči Osudový polibek - Stránka 5 949816 chváálim! Osudový polibek - Stránka 5 312566
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty16.08.08 15:40

Kačena: děkuju za koment i za verné čtení a i za další komentáře:)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty16.08.08 18:38

okey, tak dočítala som zameškané a wow Osudový polibek - Stránka 5 677692 fakt sila toto. akože Bobby má za brata démona Osudový polibek - Stránka 5 806497 deira posadla Bobbyho affraid Papa Winchester je späť Osudový polibek - Stránka 5 430869 Dean sa musí rozhodnúť, či zabije brata 602 človeče, však toto bol jeden infarkt za druhým Osudový polibek - Stránka 5 87642 chúďa ellen, takto si jej dal Osudový polibek - Stránka 5 71416 no, ale jo mi chýbať nebude 603 fakt je to veľmi napínavá poviedka 703 ja som mala dosť z každej časti Osudový polibek - Stránka 5 629176 Osudový polibek - Stránka 5 629176 Osudový polibek - Stránka 5 629176

musím povedať, že tie deanove bolesti hlavy, keď ho oberali o spomienky boli super Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil to vieš, ja milujem torturing!deana 702 a evil!sam bol skvelý, hlavne ako tam boli tie mierne erotické scény s jo Osudový polibek - Stránka 5 998745 juuuj fantázia pracovala na plno 603 no ale Lilith ma sériozne štve Osudový polibek - Stránka 5 555452 toľko problémov spôsobila, že dostať ju pod ruku, tak Osudový polibek - Stránka 5 132752 Osudový polibek - Stránka 5 132752 Osudový polibek - Stránka 5 132752 ale samé nečakané zvraty tam boli. napr to s deirou, že najprv im vlastne akoby pomáhala a potom ich zradila a fakt, že Dean vlastne nezomrel. to je proste geniálne Osudový polibek - Stránka 5 103511 inak aj to proroctvo ma totálne odrovnalo Osudový polibek - Stránka 5 188411 som len civela, že ty vole. u teba človek fakt nevie, čoho sa dočká 601

no a veľmi sa mi páčili aj Deanove vízie 603 Osudový polibek - Stránka 5 177401 proste krása. ja neviem, ale bola som úplne unesená vývojom príbehu. no ten koniec poslednej časti Osudový polibek - Stránka 5 583517 Osudový polibek - Stránka 5 583517 Osudový polibek - Stránka 5 583517 takto nás trápiť, ty devil Laughing

skrátka a jednoducho patrí ti moja poklona Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
milleniumfalcon
Pocestný duch
Pocestný duch
milleniumfalcon


Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.12.2007

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty16.08.08 21:25

Juchúúú. Daddy is back. Dúfam, že na to, aby pomohol a nie naopak. Lebo pri tebe človek nikdy nevie, ako to bude ďalej, vždy tam dáš niečo strhujúce a to je skvelé. Len tak ďalej.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty16.08.08 21:54

skvelá poviedka mason vieš veľmi dobre napínať, som zvedavá či to nakoniec prežijú obaja a čo urobí John, dobrá práca Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 12:42

Dion: To už jsi to přečetla celý? Děkuji za obsahlý komentář a máš pravdu jsem strášný dábel:-)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 12:58

Mason: jj, včera som si k tomu sadla a prečítala to Laughing Laughing Laughing som sa nevedela odtrhnúť od toho, lebo si to napínavo napísala a mala som trocha voľného času, tak som to proste dočítala do konca a potom som si nadávala, že aká som sprostá, lebo teraz to čakanie na pokračko Osudový polibek - Stránka 5 202744 no ale fakt super poviedka Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 15:22

ja som na tom bola podobne ako Dion, len som zacala citat troska skor. A ako som sa do toho pustila, tak to sa nedalo odtrhnut od toho a islo to proste Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 19:25

Tak už mám napsanou další čast, ale zatím jen v sešitu, ale pokusím se to, co nejrychleji přepsat, ale už ted vám můžu slíbit, že Sam je na deana opravdu hnusný... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 19:43

vážne? tak to sa teším Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil zbožňujem, keď to má Dean ťažké 603
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 21:05

O môj bože ty ma totálne ohromuješ tak za prevé Johny is back Osudový polibek - Stránka 5 258431 potom nejaká vešba ,ktorá toto predpovedala len jeden z nich môže zostať na žive Osudový polibek - Stránka 5 806497 Osudový polibek - Stránka 5 806497 najprv Sam skoror zabil Deana potom Dean skoro zabil Sama a nakoniec ho v tom zastavil otec zabije ho alebo nie??povec mi to Osudový polibek - Stránka 5 202744 Osudový polibek - Stránka 5 202744 kto koho zabije a či bude nakoniec jeden z nich mŕtvy alebo sa to skončí dobre alebo čo no a John som veľmi zvedavá čo teda bude som strašne nedočkavá príšerne ÁÁÁ Táto poviedka je čoraz pekelnejšia ,úžasnejšia,dokonalejšia,fantastickejšia,ohromujúcejšia,najvýbornejšia,najskvelejšia už neviuem ako ešte to mám vyjadriť je velkolepá a ešte k tomu to aj suprovo píšeš a všetko ja nestíham zírat Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 177401 Osudový polibek - Stránka 5 177401 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 469569 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 103511 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 430869 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 949816 Osudový polibek - Stránka 5 312566 Osudový polibek - Stránka 5 312566 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 325299 Osudový polibek - Stránka 5 104346 no a ešte niečo mám na srdci chcem okamžite ďalšiu časť prosím ,prosím 704
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty17.08.08 22:51

Sammy??? hnusny na Deana?? juuuuj,to bude vzruso Osudový polibek - Stránka 5 284389 Osudový polibek - Stránka 5 258431 Osudový polibek - Stránka 5 258431 Osudový polibek - Stránka 5 258431 take ja rada. akze sup sup zo zosita na forum Osudový polibek - Stránka 5 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty18.08.08 12:33

Tady je ta slíbená část a můžu vám slíbit, že se po této časti leccos změní a ve vztahu Deana a Sama už to nikdy nebude jako dřív... Laughing

„Tati! Co ty tady děláš? Ty jsi přece mrtvý!“
John se odvrátil. Nechtěl, aby Dean viděl, jak moc ho jeho slova zasáhla.
Dean na Johna hleděl s opovržením.
„Nevím, co jsi a ani jestli tě vyvolala Lilith a nebo někdo jiný, ale me neoblbneš, tak jako se vám to povedlo u Sama, když jste ho donutili uvěřit, že to s ním komunikuje Jess!“
John se otočil zpátky k Deanovi a zahleděl se mu do tváře.
„Chápu, že to pro tebe není lehké, ale musíš me vyslechnout!“
John se k němu pokusil přiblížit, ale Dean zaujal bojové postavení, nůž měl namířený před sebe.
„Udělej ještě jeden krok a já přísahám, že ho zabiju,“ zasyčel Dean a pak se otočil k Samovi, který něco zamumlal a pak sebou trhl, ale oči ještě stále neotevřel.
„To neuděláš! Je to tvůj bratr!“
„Můj Bratr?! Dean sám ani nevěděl proč, se hlasitě rozesmál.
Sammy je mrtvý! Říkala to Ellen stejně tak i Bobby, ale já jsem si to stále odmítal připustit. Teď už ale vím, že je to pravda, že je Sam bezpochyby mrtvý..,“ John na pár okamžiků zahleděl Deanovi oči a celým jeho tělem, projelo slabé mrazení, protože ty oči v sobe měly odraz, počátečního šílenství.
Dean se nadechl a stále Johna velmi pozorně sledoval.
Jeho tělo stejně tak jeho duše patří tomu démonovi a jediná možnost, jak toho démona zastavit, je ho zabít!“
„To nemůžeš! Nedovolím ti to!“
John udělal další krok vpřed i přesto, že mu dean vyhrožoval, že jestli udělá ještě jeden krok, zabije Sama, ale on to musel risknout.
Koutky deanových úst se stáhly v nenávistný škleb.
„Nevím, jak jsi získal jeho tělo démone, ale udělej ještě jeden krok a já přísahám, že ho opravdu zabiju!“
„Sakra Deane! Moc dobře víš, že v mém těle, nemůže být žádný démon a i když tomu nechceš věřit, já jsem tvůj otec!“
Dean se znovu zasmál a v tom smíchu bylo něco, co Johna děsilo. Přišlo mu, že svého syna pomalu, ale s jistotou ztrácí, ale to nehodlal připustit.
„Co to na me zkoušíš? Jen zůstaň na místě!“
Deane! Vyslechni me prosím! Nechci nic jiného, než, aby sis me poslechnul.“
„Dean mlčel jen ho stále nenávistněji pozoroval.
„Lilith me přivedla, protože me chtěla k něčemu využít, ale něco se tam stalo a já teď můžu být tady! Prosím věř mi! Já jsem v tomhle okamžiku, stejně živý jako ty, přísahám na ženu, kterou jsem vroucně miloval, přísahám na tvojí matku Mary…“
„Zmlkni!“ přerušil ho prudce Dean, který mu mířil nožem na srdce, ale ruka se mu chvěla, cítil se najednou tak slabý.
„Chci si s tebou jen promluvit! Stejně jako jsme spolu mluvili, když jsme se setkali po dlouhé době, jako chlap s chlapem!“
Dean zavrtěl odmítavě hlavou.
„Hraješ to na me dobře démone, ale me nezvikláš!“
John si všimnul, že „Sam“ otevřel oči.
„Deane! Já si chci s tebou opravdu jen promluvit,“ zopakoval svojí žádost jako už po několikáté.
Dean mu chtěl cosi odseknout, ale v momentě, kdy se chystal mluvit, vycítil, že je „Sam“ naživu, že jestli hned teď nic neudělá, bude to on kdo tady v této místnosti v tomto dome zemře a to zásadně, nehodlal připustit.
Bleskově se otočil, ruka mu vystřelila k Samovu srdci a dýka, která k němu mířila, by jistě splnila svůj účel, kdyby ho John na poslední chvíli nesrazil k zemi.
Překvapený Dean na několik vteřin ztratil dech, nůž mu vypadl z ruky a ocitl se na podlaze.
Když zase chytl dech, rozhodně se nehodlal vzdát, nechtěl umřít, snažil se Johnovi vyškubnout, ale ten ho držel velmi pevně.
„Pust me! To na me musíte být dva, abyste me dokázali zabít?!
„Já jsem jako ty!“ zakřičel John a pustil ho.
„Tohle tě možná přesvědčí,“ zakřičel a poté sebral ze země ten nůž a zabodl si ho do dlaně, ze které vytryskla krev, která malinko postříkala i prudce oddychujícího Deana.
„Myslíš, že kdybych byl démon, že by mi tekla krev a celým mým tělem by mi pulsovala bolest, právě jako teď?!“
Dean na něho hleděl, nebyl schopný jediného slova, oči mel dokořán rozevřené.
John pokračoval.
„Chceš snad říct, že kdyby me sem poslala Lilith tak by její přikaz zněl:
„Zachraň, Deana! On je tak sladký?!“
John se několikrát zhluboka nadechl a stejně zhluboka vydechl a Deanovi začalo docházet, že i když to zní neuvěřitelně, chlap, co si pravě před chvíli probodl nožem dlaň, by mohl být jeho otec z masa a kostí!
„Tati… tati… jsi to vážně ty…,“ zašeptal a onen plamínek šílenství v jeho očích pohasnul.
„Ano. Jsem to já a..,“ John nemohl pokrčovat, jelikož v ten moment k Deanovi přiskočil „Sam“, který se mezitím dočista probral.
Uchopil oběma rukama deanovu hlavu a Dean cítil, že se mu z mysli začínají ztrácet vzpomínky.
„Same! Nech toho zakřičel John, který se k němu pokusil dostat, ale „Sam“ ho pohybem ruky odhodil na protější zeď a John se s bolestným výkřikem svezl k zemi.
„Sam“ tedy mohl pokračovat v absorbování vzpomínek bezmocného deana, který jako by byl paralyzovaný.
V „Samovi“ mizela jedna, druhá, třetí vzpomínka a zdálo se, že ten démon má v úmyslu, vysát z Deana veškeré jeho vzpomínky a nikdo ho nepřicházel zastavit.
John se nedokázal odlepit od země, Bobby byl v moci Deiry.
Deanovi tekly z očí slzy, celý se chvěl a v obličeji byl bledý.
„Sam“ však nepřestával. Jako by se snažil Deana vysát do poslední kapky, tak jako se to povedlo Deiře skrz Bobbyho u Billa.
„Same, přestaň! Vím, že tam někdo jsi!“ zakřičel John, který se na to nedokázal dívat, ale stále nebyl schopný se zvednout.
V tu chvíli se mu vynořila před očima vzpomínka na slova, které pronesla ona cikánská věštkyně.
„Jednoho dne, až se ocitne na pokraji smrti, bude nucen poté, co bude znovu přiveden k životu, bojovat proti zlu, se kterým se ještě nikdy nesetkal.
Po jeho boku nebude stát nikdo. Jeho bratr bude proti němu, stejně tak nejlepší přítel jeho otce. Jeho jedinou naději je peklo. Jedině to ho může uchránit…“
„Sam“ mezitím nerušeně pokračoval ve vysávání Deanových vzpomínek a ten se cítil stále slabší a slabší, začal ztrácet sluch, zrak, z ucha mu začal vytékat pramínek krve, ale nemohl proti tomu bojovat, neměl sílu, neměl možnost, neměl chuť, jako by se v něm tomhle okamžiku něco zlomilo, jako by zatoužil po jediném, po smrti.
Teď, když byl na pokraji svého života, byl nucen si připustit, že i přes veškerou snahu, přesvědčování, by nebyl nikdy schopen zabít svého mladšího bratra Sama, i kdyby to mělo znamenat, jeho vlastní smrt.
John mezitím napnul všechnu svojí sílu a začal se pomalu po zemi plazit k „Samovy“ a ii když do toho dával maximum, jeho vědomí bylo na pokraji zhroucení.
Čím dál tím víc mu bylo jasné, že se prostě nedokáže k „Samovy“ dostat včas a zabránit tak Deanove vraždě.
S každou další vzpomínkou, která opustila jeho mysl, ztrácel Dean schopnost udržet se při vědomí a bylo jen otázkou času, kdy se zhroutí a život z něho definitivně vyprchá.
Nakonec mu zůstala jedna jediná, která zaručovala deanovi žití a Dean připravený na smrt, čekal, až jí Sam vytáhne, ale to se zatím nestalo.
„Sam“ se sklonil k jeho uchu a zašeptal:
„Vážně sis myslel, že se me ty anebo tvůj slaboučký bratříček zbavíte tak snad, že je tak lehké se me zbavit? Doufám, že ses dostatečně poučil Deane Winchestere a na druhé straně, budeš všem vyprávět, jak moc hloupý si byl, jak tě zabil tvůj vlastní bratr, kterého si nebyl schopný ochránit!“
Dean sebou škubnul, ale na víc se nezmohl.
„Budu ctít tvojí památku, tím, že jich zabiju co nejvíc a všichni budou vědět, že já jsem v těle Sama jen díky tomu, že jsi jako jeho starší bratr selhal a nechal si ho v tom úplně samotného!“
Dean chtěl něco říct, otevřel ústa, ale nic z nich nevyšlo.
„Jsi tak ubohý Deane,“ zamumlal „Sam“ opovržlivě a poté se dotknul Deanovi hlavy a chystal se absorbovat poslední vzpomínku, ale náhle bez jakéhokoliv varování mu do břicha někdo vrazil postříbřenou dýku.
Démon zařval bolestí, pustil Deanovu hlavu a poté Sam zmizel.
Dean, který viděl rozmazaně, spatřil jak se k němu sklání Jack.
Chtěl sebou škubnout, dostat se od něj co nejdál, ale díky absolutnímu vyčerpání, se mu zatočila hlava a on se zhroutil k zemi, kde ztratil vědomí.
Jackovi oči se střetly Johnovými a ten se vděčně usmál.
Jack mu ten úsměv oplatil, ale byl to takový smutný úsměv.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty18.08.08 12:52

AAAAAAAAA Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 Osudový polibek - Stránka 5 104346 super, super, super. fakt sila toto a john vyzerá, že je dobrý Osudový polibek - Stránka 5 325299 a dean nezomrel Osudový polibek - Stránka 5 170639 sam je stále zlý Osudový polibek - Stránka 5 258431 bože som ja ale zlá 603 no a jacka začínam mať fakt rada Osudový polibek - Stránka 5 316745 už sa teším na pokračko Osudový polibek - Stránka 5 49896 Osudový polibek - Stránka 5 49896 Osudový polibek - Stránka 5 49896 super si toto napísal Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863 Osudový polibek - Stránka 5 214863
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty19.08.08 10:40

affraid affraid affraid co sa stalo so Samom, kam sa podel?????
no ale pani, napisal si to uzasne. ja som len cumela ako puk. Takze John je vazne John? ja som myslela, ze take dobre to nemoze byt. Myslela som, ze ked sa vratil, tak bude zly Wink ale ako sa "Sam" snazil zabit Deana... a to,co mu povedal. No to ma dostalo. Esteze dosiel Jack a pomohol mu. Fakt nadhera! prosim ale rychlo pokracko,lebo toto je tak napinave, ze to ani nie je zdrave pre moje srdce affraid affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Osudový polibek - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osudový polibek
Návrat hore 
Strana 5 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: