Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural screensaver

Goto down 
+6
Soniq
Samabel
Weronička
bookika
dion-fortune
SkreechTina
10 posters
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 12:11

Raz som počula, že niektoré veci sú dobré ( a sexi Supernatural screensaver 284389 ) vo veľkom Razz Myslím, že táto "dvojzmyslená" pravda platí o SN tiež a tak som našla pár vecičiek, ktorými si môžete spestriť comp alebo laptop

1.
kód:
http://www.bestvistadownloads.com/download/t-free-supernatural-screensaver-download-mrdqtadf.html

Tento screen je bez hudby, sú tu použité rôzne krásne wally, na niektoré by človek dokázal pozerať stále dokola a dokola a dokola.....
Veľmi rada by som upozornila, ako to stiahnuť: na podčiarknuté "click here" treba stlačiť PRAVÝM a potom dať "uložiť cieľ ako.."
Súbor je v rar., po otvorení sa otvorí okno, kde po pár opýtaniach si to už nainštalujete

2.
kód:
http://www.scifithemes.com/screensavers/supernaturalscreensavers.html

Tak tu sa nachádzajú rovno 2 screeny, obe sú s hudbou, ktorá je použitá ako záverečná zvučka v titulkoch.
Supernatural v1 SS je kratšia verzia, použité fotky najviac so Season 2
Supernatural v2 SS je dlhšia verzia, použité sú fotos so Season 1 a 2
Súbor je v rar., použité fotos sú v dobrej kvalite a krásne sa pozerá na Deana alebo Sama "z očí do očí" Razz
Stahnuť to treba tak isto ako v screene nad Supernatural screensaver 518608 , pravým stlačiť na "Download Screensaver" a potom už len "uložiť cieľ ako..."

3.
kód:
http://data.hu/get/87513/SamWinchester.exe.html

Tento screen je s rockovou hudbou (neviem, či nie náhodou od 3DD, ale to len hádam Supernatural screensaver 999804 ), sú tu použité fotos Sama z dielu 3x12 Mystery Spot. Na stiahnutie stačí klinúť na to zelené "Letöltés indítása" a otvorí sa vám okienko na stiahnutie. Po stiahnutí sa objaví ikonka, na ktorú stačí kliknúť a nainštaluje sa to

4.
kód:
http://data.hu/get/76637/Metallicar_Season_1..scr.html

Toto je niečo aj pre chlapcov, lebo tento sreen je venovaný Impalke, alias našej krásnej Metallicar. Hudba je taký remix hip-hopu a rocku, ale text super pasuje Razz Stiahnutie podobne ako v odkaze č. 3.

5.
kód:
http://data.hu/get/70612/SN221.exe.html

Tento sreen je už bez hudby, použité sú tu snímky z 2x21. Stiahnutie je rovnaké ako v odkaze č. 3

6.
kód:
http://data.hu/get/70616/SN222.exe.html

Toto je pokračovanie, presnejšie snímky sú použité s 2x22, tiež je to bez hudby. Stiahnutie je rovnaké ako v odkaze č. 3

Momentálen je to všetko, čo som našla, čo je aj také pekne pozerateľné a v dobrej kvalite. Dúfam, že sa vám jedno z toho zapáči (alebo aj viac) a "okoreníte" tak svoju plochu o niečo zaujímavé Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 13:41

jeej tak ten prvu je krasny 702 702 702 ozaj nadhera, ale tie s hudbou mi nejdu nainstalovat Supernatural screensaver 999804 stiahlo mi ich v poho, ale potom mi uz nejdu spustit Supernatural screensaver 579569 no nic idem este na tie posledne Very Happy dakujem krasne za ne Supernatural screensaver 92299 Supernatural screensaver 92299 Supernatural screensaver 92299 su skvele
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 17:18

WOW TINA
uz stahujjem Supernatural screensaver 104346 dufam ze mi to vydrzi asponm tu chvilku kym pridu bratia Supernatural screensaver 261136 Supernatural screensaver 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 17:22

tak uz sa mi to podarilo nainstalovat a myslim, ze pesnicky su to od 13 stones, ak by mal niekto zaujem viem dodat Very Happy mam obe ich albumy Very Happy
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 17:30

jeziiiis jak si ma potesila 702 ....dakujem velmi kraaaasne......uz to stahujeem.... Supernatural screensaver 214863 Supernatural screensaver 214863 Supernatural screensaver 214863
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty12.06.08 21:15

Díky, díky, díky...už se vrhám na instalaci...ještě jen, který si vybrat lol! 702
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty16.06.08 13:33

Jeeeej, naozaj ma vaše commenty potešili :shame: Supernatural screensaver 170639 Supernatural screensaver 170639 Supernatural screensaver 170639 Som naozaj happy, že sa vam screeny páčia, ak ešte nejaké pekné nájdem, určite sa s vami o ne rada podelím Supernatural screensaver 469569
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty16.06.08 14:06

To budeme radi 601
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty17.06.08 17:46

v tom metallicaru mi to hlásí trojského koně tak pozor 603 603 603 Exclamation Exclamation Exclamation

ale ty ostatní jsou bomba moc děkujuuuuuuuuuuu 702 702
Návrat hore Goto down
KACICKA
Nevinná obeť
Nevinná obeť
KACICKA


Počet príspevkov : 33
Age : 29
Registration date : 25.09.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty05.11.08 20:05

stiahla som si z toho 2. linku ten 2. screensaver ale neviem ho naistalovat... pomoze niekdo?
Návrat hore Goto down
http://www.schoolofrock.estranky.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty05.11.08 20:17

KACICKA: takže najskôr si rozbal rar súbor a v ňom sa ti objaví textový dokument a ešte jeden súbor s koncovkou SCR - tento súbor SCR skopíruj do zložky Windows - system32 a to je všetko Wink Malo by to fungovať 603
Návrat hore Goto down
KACICKA
Nevinná obeť
Nevinná obeť
KACICKA


Počet príspevkov : 33
Age : 29
Registration date : 25.09.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty05.11.08 20:36

oh ono to ide!!! diki moc
Návrat hore Goto down
http://www.schoolofrock.estranky.cz
Bella
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 15
Registration date : 13.12.2008

Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty31.12.10 14:51

Uz tu prvu zmazali a tu druhu neviem otvorit... Sad Nevie mi to niekto poslat,prosiiiiiiim ? Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural screensaver Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural screensaver   Supernatural screensaver Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural screensaver
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Supernatural Bloopers
» Supernatural na CW - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Multimédiá-
Prejdi na: