Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 So much to say, so little time

Goto down 
+14
Anwiel
Zizi
lenkka
dion-fortune
Faith
dzajnisko
sonca12
renáta
Soniq
SNlois
Violet
Madlen
Wanis
SkreechTina
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty13.10.08 21:30

tak teda, už som sa dostala ku koncu a poviem teda ozaj dojímavé a ja som to tak nejak aj tušila 701 . no slzu som síce nevyronila, lebo tak nejak to na mňa zas nezapôsobilo (som mierne deformovaná-ani neviem z čoho), ale bolo mi Johna ľúto, že ju stratil (zas niekoho, koho miloval)...
mno a vidím, že som sa tak nejak mierne sekla, čo sa týka tej transplantácie heh So much to say, so little time - Stránka 3 377283 tamto rozuzlenie som teda nečakala. bolo dobré So much to say, so little time - Stránka 3 312566 So much to say, so little time - Stránka 3 312566 So much to say, so little time - Stránka 3 312566 704 704 704 to oceňujem, taký nápad...

zabrdnem aj do gramatiky a tak (mne to nejak nedá confused doors ). neušlo mi pár klišé vecí (myslím, že to bolo pri tom vyznávaní lásky, alebo tak), pri ktorých som sa musela zhlboka nadýchnuť --> ja takéto veci veľmi nemusím a prídu mi nereálne a trochu smiešne, asi by som sa aj rehotala, keby som sa s tým stretla v skutočnosti (hej som strašná mrcha, som si toho vedomá).
potom ma rušili niektoré slová, z ktorých som cítila češtinu, že boli české slová poslovenčené a také slová ako dokým a podobne...
ale to je tak baviť sa so študujúcou (čiastočnou) lingvistkou...

no ale nápad super So much to say, so little time - Stránka 3 949816 , spracovanie super So much to say, so little time - Stránka 3 312566 aj nečakané momenty So much to say, so little time - Stránka 3 214863 So much to say, so little time - Stránka 3 214863 , no a ta jedna časť So much to say, so little time - Stránka 3 430869 So much to say, so little time - Stránka 3 430869 702 702 drool drool 704 So much to say, so little time - Stránka 3 319161 So much to say, so little time - Stránka 3 319161 takže super...
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty13.10.08 21:55

No tie klišé ma budú asi prenasledovať dlho So much to say, so little time - Stránka 3 316745 Tie slovíčka, o ktorých hovoríš, som nepostrehla, ale dobré vedieť, pokúsim sa im nabudúce vyvarovať. Som rada, že sa ti poviedka páčila a diki moc aj za predošlé komenty So much to say, so little time - Stránka 3 92299 So much to say, so little time - Stránka 3 92299 Naozaj ma to potešilo So much to say, so little time - Stránka 3 177401
Návrat hore Goto down
Detmar
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Detmar


Počet príspevkov : 10
Age : 36
Bydlisko : On the Highway to Hell(sinki)
Nálada : Back in Black
Registration date : 05.04.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty26.10.08 20:55

Nuz...kde zacat? Trebars na zaciatku. Napr. ti hned na zaciatok poviem, ze tato poviedka sa mi straaaaaasne pacila. Bola neskutocna. Precitala som si ju na Nikino odporucanie a neolutovala som. Fakt je vyborna. Ma vsetko, co ma spravna poviedka mat. Je prijemna, je vtipna, je dramaticka, aj eroticka proste podla mojho skromneho nazoru jej nic nechyba.
Paci sa mi, aky ton si zvolila. Myslim, tym to, ako si rozpravala ten pribeh. cele to bolo take zasnene, romanticke. Aj opisy prirody a jazera, chatiek. Celu dobu, co som to citala, som sa musela usmievat. Strasne sa mi paci Johnov vztah s detmi. Predstava maleho Deana a Sammieho ako sa biju o sluchadlo telefonu...waaaaw. To bolo zlate. Tie ich zabo-mysie vojny, ako si to nazvala. Vacsinou som zvyknuta, ked sa povie Sam a Dean predsatvit si Jensena a Jereda. A teraz boli mali a smiesni...Proste kuzelne.
Pacili sa mi aj tie vtipne momenty. Napr. tie vtipy o namornikoch su super.
Sadlo to tam ako rit na serbel, ked uz to mam tak povedat.
No a John....John je John a jednoducho tam sa neda nic viac povedat.Ked si spomenula ten jeho usmev, presne sa mi vybavil pred ocam, ako ten z filme P.S.I love you. Ako hriesny zadok ma dost dorazil a az mi presiel mraz po chrbte ked som si to precitala.JUUUJ, ze hriesny zadok. Ja odpadnem.
A paci sa mi aj hlavna hrdinka. Je taka krehka a zranitelna. Nie je to typicke dievca, z ktoreho vyzyvavost len tak srsi. Pekne. No a moje nekonecne ovacie sprevadzaju to, ze si ju nakonic zabila. Parada. Asi som posahana ale mam rada,ked sa poviedky koncia tragicky. Zabit jedneho z hlavnych hrdinov? Vyborne.
A tu sa dostavame k hlavnemu bodu dnesneho programu...erotickej scene.
Velmi pekne si sa pohrala s touto castou. Naozaj bola vyborna. Krasne opisy, vyborna hra slov. Ziadne vulgarnosti a veci tomu podobne. Ak tam aj boli nejake tie klise(o kt. sa tu uz hovorilo) ja som ich odignorovala a zozrala ti to aj s navyjakom.
Nasli sa tam aj nejake chybicky krasy,ale kaslat na to. To sa da lahko napravit a uz sa tu o nich hovorilo.
Celkovo hodnotim tuto poviedku ovela viac ako pozitivne. Proste som nadsena a uz neviem ako to povedat. Pozor damyapani..dosli mi slova...to sa mne casto nestava...jezis ja asi neviem napisat kratky koment...
moje poklony So much to say, so little time - Stránka 3 103511

a este ten Kansas....numero uno
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty26.10.08 21:57

Detmar, ďakujem veľmi pekne za tvoj "krátky" koment Razz Som naozaj potešená, že si si ju prečítala na Nikino odporúčanie a že sa naozaj páčila! Ja som asi v siedmom nebi 702 ja teda....no jednoducho som stále z toho happy So much to say, so little time - Stránka 3 170639 ešte raz diki za všetky veci, ktoré si spomenula, bo pri niektorých som sa tak trochu obávala, ako ich kto vezme. Ale nakoniec to dopadlo dobre a to ma naozaj teší So much to say, so little time - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Detmar
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Detmar


Počet príspevkov : 10
Age : 36
Bydlisko : On the Highway to Hell(sinki)
Nálada : Back in Black
Registration date : 05.04.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty26.10.08 22:22

no vies, ked ma nieco naozaj chyti nevie sa mi drzka zavriet...tak preto taky kratucky prispevok...naozaj sa mi tato poviedka pacila, takze nemas preco dakovat. Vzdy poviem len to, co si skutocne myslim, nie len zo slusnosti, a tak si sem tam aj zuby poriadne vybijem...nuz ale co uz...takze este raz, vyborna praca... :flower:
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty17.12.08 22:27

tinka máš rozhodne velký talent So much to say, so little time - Stránka 3 103511 So much to say, so little time - Stránka 3 103511 So much to say, so little time - Stránka 3 103511 So much to say, so little time - Stránka 3 103511
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty15.06.10 11:42

uff Tinka ... týmto tvojim majstrovským dielom si ma odrovnala. Práve som tvoju poviedku dočítala a poviem ti som v príjemnom nemom úžase. Máš obrovský talent dievča Smile Boli časti keď som ledva lapala po dychu a tvoje opisy ZBOŽŇUJEM!!! Ešte teraz sa mi tvoja poviedka premieta ako film, každý malinký detail ... a tie piesne ktoré si tam zakomponovala boli prekrásne a presne podla môjho gusta 702 702 Joj a ked Keira zomrela Sad slzy sa mi kotulali po tvári So much to say, so little time - Stránka 3 71416 So much to say, so little time - Stránka 3 199226 ... obrovské BRAVO ... So much to say, so little time - Stránka 3 103511 704 So much to say, so little time - Stránka 3 949816 So much to say, so little time - Stránka 3 312566 So much to say, so little time - Stránka 3 177401 So much to say, so little time - Stránka 3 214863 a klobúk dole Smile

P.S.: poviedku mám vytlačenú a pripravenú na opätovné prečítanie (kedykoľvek) Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty15.06.10 13:49

Shocked Shocked Shocked Fuha, ja som vážne v šoku, že si si to vytlačila, naozaj o je big ocenenie pre mňa a ešte samozrejme aj to, že sa ti to páčilo Smile to poteší vždy najviac Smile a samozrejme aj to, že si si ju prečítala So much to say, so little time - Stránka 3 430869 So much to say, so little time - Stránka 3 469569 ešte raz diki, you made my day! So much to say, so little time - Stránka 3 177401
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty15.06.10 13:53

Tinka to som ja bola v šoku po prečítani tvojej poviedky, všetky detaily krásne opísané Smile len mi bolo lúto Johna ked Keira zomrela Sad a to je najmenej čo môžem spraviť že si ju vytlačím Smile a vždy ked ju budem mať pri sebe tak hrdo si poviem že to napísala mne blízka osoba 702

som ju čítala v práci a musela som si slzy utierať aby si to nikto nevšimol Very Happy ale proste wow ... you left me speechless Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty09.04.12 20:22

So much to say, so little time - Stránka 3 806497 So much to say, so little time - Stránka 3 806497 So much to say, so little time - Stránka 3 806497 Tina: Wow wow wow So much to say, so little time - Stránka 3 104346 So much to say, so little time - Stránka 3 104346 So much to say, so little time - Stránka 3 104346 Tak teď mi došla řeč... Toto je naprosto S-U-P-E-R a geniální a já nevím, co ještě. Prostě BOMBA!!!!! So much to say, so little time - Stránka 3 258431 So much to say, so little time - Stránka 3 258431 So much to say, so little time - Stránka 3 258431 So much to say, so little time - Stránka 3 258431 So much to say, so little time - Stránka 3 258431 Řeknu to upřímně. Johna jsem nikdy neměla ráda. Ale v téhle povídce z něho prostě nemůžu. Připomíná mi tu dost Deana. Tomuhle Johnovi bych hned podlehla. Ta milostná scéna byla jednoduše So much to say, so little time - Stránka 3 998745 So much to say, so little time - Stránka 3 998745 So much to say, so little time - Stránka 3 998745 So much to say, so little time - Stránka 3 998745 So much to say, so little time - Stránka 3 998745 A ten konec So much to say, so little time - Stránka 3 199226 So much to say, so little time - Stránka 3 199226 So much to say, so little time - Stránka 3 199226 So much to say, so little time - Stránka 3 199226 So much to say, so little time - Stránka 3 199226 Tušila jsem, že to neskončí happyendem. Ale opravdu... tohle jen tak nerozdýchám. Prostě nádhera a já ti za tuto krásnou povídku moc děkuji So much to say, so little time - Stránka 3 177401 So much to say, so little time - Stránka 3 104346
Návrat hore Goto down
Sponsored content





So much to say, so little time - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: So much to say, so little time   So much to say, so little time - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
So much to say, so little time
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 07x12 Time After Time After Time
» 07x12 Time After Time
» 07x12 Time After Time
» FROZEN IN THE TIME
» Stitches in Time

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: SkreechTina-
Prejdi na: