Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty14.07.08 13:13

Tak jsem si všimla, že tato epizoda tu ještě není, a protože jsem se na ni nedávno koukala, tak jsem si řekla, že se podělím o to, jak mě bere ten závěr, když Dean Samovi vylévá srdce ohledně otce... Aaach, zase jedna z těch chvilek, kdy člověku musí plesat srdéčko:-)... Vůbec mám tuto epizodu ráda, Dean se v ní tak pěkně rozčiluje a to jeho "What's dead should stay dead" je prostě super (zvlášť když si uvědomíme, co pak udělá, aby zachránil Sama).

Je mi líto Deana, jak nechce k matčinu hrobu, já osobně sdílím jeho názor, byl to v podstatě jen kus kamene, ani tělo tam nebylo, on měl v sobě vzpomínky na ni, i když chápu, jak to cítil Sam, když matku v podstatě neznal, nic jiného, než ten hrob neměl.

Celkem humorná mi přijde scénka, kdy předstírají, že jsou školní poradci pro zvládání těžkých životních situací:-))). Jinak ta epizodka je pěkně temná, to já ráda.

Jen tak na okraj, dívala jsem se těď o víkendu na film The Perfect Stranger, s Brucem Willisem a Halle Barry a hrála tam ta holka, co hrála v této epizodě tu mrtvou. Taky tam hrála herečka, co hrála Meg.
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty14.07.08 13:36

ja som tuto epizodu nevidela Sad Sad ale dost som o nej citala.... Very Happy
Dean bol naozaj dost kruty..aj ked na zombie treba tak... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 677692
ale chudak Sam ked mu povedal že ma asi zlomenu ruku a on na to že je slaboch... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 99937 viem bolo to hrusne ale Dean je Dean... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 891817
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty14.07.08 13:48

Epizodka stojí za to, tady určitě na fóru najdeš nějaký super odkaz, kde si ji můžeš stáhnout. Tu ruku měl pk Sam v sádře pěkně dlouho, ne?:-)
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty14.07.08 14:08

to hej...ale že vraj sa mu to stalo na nakrucaní a tak to museli nejako zakomponovat do serialu... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 886945 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 886945
ale podarilo sa Sam bol super aj so sadrov... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 214863
teraz sa pokusam stiahnut prva cast..ale neviem si to pustit...nemala som program ale už som ho stiahla tak dufam že mi pojde..... 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 170639
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty14.07.08 15:24

tato cast bola cool...Very Happy...keby Dean slohol dennik tak v tom momente ho zacinam strasit...a to ,ze mal Sam zlomenu ruku..chudatko moje...ale tak sa stalo...ale Dean ma prekvapil tim aky bol agresivny...ale len tak trochen..
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty29.07.08 12:40

Tohle byla taková dobrá epka s lehkým hororovým závanem. lol! Ok, Zombie jako myšlenka dobrá.... chlapeček byl tedy pěkně zkažený, když chtěl, aby ho milovala mrtvá holka...no, nakonec ho potrestala- což si zasloužil Twisted Evil
opět se mi líbil popis vztahu mezi bratry....Dean je pořád dost Edgy a stále neví, jak to zvládat. 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 199226 ... a jak se mu Sam snaží domlouvat. 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 177401
Navíc ten úplný konec... a pohled na Deana u Impaly. 702 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 199226 702
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty29.07.08 15:51

Samabel aj mna dostal ne koniec 702 a bolo to take dojemne 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 199226 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 199226 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 199226
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: .............   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty20.09.08 23:54

Tiež veľmi pekná epka. I love you

Čo sa týka toho hrobu,v tomto s Deanom suhlasim úplne. Tiež sa mi nepáčilo to, že Samovi je tento prípad ľahostajný, ved koľkokrát sa riešili také prípady, že to na prvý krát ani nevyzeralo, že na svedomí to ma niečo mysteriozne. Pre mňa to bolo dosť záhadne, okolie jej hrobu, že všetko bolo mrtve.Šokovalo ma to, že nie je v truhle, celkovo to, že je oživená. Hrozne zvratené, že ten chalan niečo take urobí a ani sa nedbá na to čo všetko sa môže stať-- po tom, ked ju oživí, ved aj prišiel o život kôli, tomu, to ako ho zabila bolo dosť kruté, hlavne už len preto, čo pre ňu urobil. Ale - v zmysle toho to ani nebola ona, ale doplatil na to. Inak to, že na rade je Lindsey ma ani nenapadlo, to, že práve jej frajer ju podviedol s ňou. Museol to byť pre ňu dosť veľký šok, ked ju ta Lindsey zbadala živu - ale inak bola nepekné bielá, affraid a ako s ňou súperila. Hrozne. Taktiež ako ju oklamali s citnorínom bolo super, tiež beh Sama, affraid hrozne ako mu bola za pätami a taktiež, to ako už ho mala v pláne zabiť tiež tak hnusne zlomiť väzy ako tomu jej priateľovi, ked len tak-tak našťastie zasiahol Dean. Bolo to ešte rovno v tej sekunde. 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things 666500 dosť napínave.

Koniec bol tiež veľmi emotivný. Ťažko si niekedy uvedomujem, že v tejto epke , ešte netušia , ale myslím ked to bolo aktuálne nová epka ťažko sa mi to uvedomovalo, že Dean o tom ,že ho zachránil otec na 100% netuší. Pretože mi sme to videli, ale on o tom nevie tak až potom mi došlo , že naozaj, 701 Pekná epka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things   02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things Empty

Návrat hore Goto down
 
02x04 Children Shouldn't Play With Dead Things
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 01x03 Dead in the Water
» 01x20 Dead Man's Blood
» 10x09 The Things We Leave Behind
» 10x09 The Things We Left Behind
» 10x15 The Things They Carried

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Druhá séria-
Prejdi na: