Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 The Bad Blood

Goto down 
+7
SkreechTina
dion-fortune
wiktoriano
dzajnisko
janka410
calla
Faith
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 19:44

THE BAD BLOOD


Kapitola 1



Stála tam. Ako dokonalé stelesnenie niečoho neskutočného, čo prišlo z nezmáma. Svoje oči upierala na ľudí, ktorí sa pre ňu stali anomáliou od chvíle, keď sa jej život premenil na hrôzostrašný boj medzi dobrom a zlom. Neznášala, keď si musela vyberať z dvoch, či viacerých možností. Hlboko vo vnútri totiž tušila, že si zakaždým vyberie tú nesprávnu cestu a potom všetky problémy, plynúce z jej rozhodnutia musí niesť na svojich pleciach.
Zatvorila oči a na chvíľu sa snažila zabudnúť na všetky svoje starosti. Skúšala si predstaviť, aké by to bolo, keby bola jednou z nich. Jednou z ľudí, ktorých trápia povrchné banálnosti, ktoré by ona vyriešila behom sekundy. Pomaly otvorila oči a sledovala deti na pieskovisku, ako svojimi malými ručičkami berú do rúk lopatky a formičky a snažia sa svojim mamičkám postaviť hrad, či upiecť v skutočnosti nejedlý koláčik. Aké sladké. Pomyslela si. Nikdy som nebola ako oni, no pritom mám s nimi toľko spoločného.
Ľudia okolo nej prechádzali a nenápadne po nej pokukovali. Dokázala v ľuďoch, i iných tvoroch, čítať. Vedela presne, čo ostatným pri pohľade na ňu napadá. U všetkých, ktorí ju poznali vzbudzovala rešpekt, hoci bola vo veľmi mladom veku. Jej výzor tomu však ani tak nezodpovedal. Dlhé čierne vlasy po lopatky, nádherná oválna tvár, zelené mačacie oči, z ktorých ste vyčítali odvahu zmiešanú s bolesťou, ktorej si už vo svojom živote vytrpela dosť; plné poprsie a celkovo dokonale tvarované telo, ktoré táto žena skrývala pod čiernym oblečením. Čierna farba patrila jej. Presne popisovala stav jej duše, jej myšlienok. Táto žena, ktorá tam len tak stála, bola až hrôzostrašne tajomná. Ukrývala v sebe toľko tajomstiev, ktorých by sa nikdy nezriekla... Ktoré by nikdy nikomu neprezradila. Všetci ju uctievali, no zároveň ani netušili, kým v skutočnosti je. Poznali jej totožnosť, no tou boli len fakty a hlúposti, ktoré sa dozvedeli od iných. Pre niektorých bola vzorom. Pre niektorých prekliatím. Peklo bolo pre ňu druhým domovom, hoci ju tam nikto neposlal, no ani nikto nepozval. Znie to až tak zvláštne? Pre ňu boli zvláštnosti súčasťou jej každodenného života. Mala rodinu, no zároveň ju nemala. Poznala lásku, poznala bolesť, poznala strach. Poznala každý jeden ľudský cit, pretože každý minimálne jeden krát okúsila na vlastnej koži. Nemala priateľov, práve naopak. Nepriateľov mala nespočetne veľa. Báli sa jej a vzhliadali k nej s úctou, pretože ona nebola len obyčajnou protivníčkou, bola jednou z najlepších. Každý to vedel. Každý, s kým dokázala mať aspoň pochabý vzťah bez bojov jej to prízvukoval. Niekedy ju to už unavovalo. Zakaždým však odpovedala vetou "Mám to v krvi".

Obloha potemnela. Zdalo sa, že sa schyľuje na dážď. Ten milovala. Nikdy sa ho nedokázala nabažiť. Akoby z nej zmýval všetky nekalé nechutnosti, ktorým cez deň musela čeliť. Tento deň tu však stála z jediného dôvodu. A ten práve prichádzal...
Samuel Winchester. Tento urastený chlapík bol pre ňu veľmi doležitý, pretože sa mu snažila pomôcť, no zároveň možno aj potopiť. Ktože ho vie. To však momentálne neriešila. Keď bol v dostatočne veľkej vzdialenosti, pomaly ho začala nasledovať. Kráčala za nim vcelku nenápadne, vyšla za ním po schodoch a bola mu v pätách aj vtedy, keď vošiel do dverí prvotriedneho hotela. Toto by o ňom nepovedala. Toľký luxus by ju aj uchvátil, no svoju prácu musela vždy odviesť dokonale a nerozptyľovať sa detailami. Stihla sa o ňom dozvedieť množstvo vecí. Z toho by teda usudzovala, že po tom, čo jeho milovaný braček skončil v pekle, sa Sam bude zožierať vlastnou neschopnosťou. Že bude bývať v ponurých moteloch, ničiť každého démona, na ktorého cestou natrafí, že bude tak zlomený, že nedokáže robiť nič iné, len nenávidieť. O to viac ju zarazilo, keď mu na tvári zbadala úsmev, keď sa v hale hotela zvítal s pre ňu neznámou blondínkou. Tak či onak v jeho očiach zachytila chvíľkové zúfalstvo a nekonečný smútok. To jej dodalo odvahu, že to, čo sa chystá urobiť, bude mať zmysel a vybrala si naozaj správne.

Sam na sebe zacítil cudzí pohľad a preto sa obrátil. Zbadal mladú ženu, oblečenú celú v čiernom, ako postáva pri stene, asi 10 metrov od vchodu do hotela. Na prvý pohľad ho zaujala. Hoci mu pripadala oceľovo chladná, nedokázal od nej odtrhnúť zrak. Pomaly sa otočila a upriamila na neho svoj pohľad. Sam bol zaskočený. Tie oči ho zasiahli priamo do srdca. Čítal v nich bolesť, strach, no zároveň sa v nich miešala aj nádej, odhodlanosť a víťazstvo. Cítil z nej niečo nadprirodzené, no zároveň neskutočne krásne a blahosklonné. Rozhodol sa, že k nej podíde a nadviaže kontakt, no v tom mu vo vrecku nohavic zazvonil mobil. Kým sa stačil pozrieť späť na tajomnú neznámu, bola preč. Nerozumel tomu. Vybehol z dverí a pozeral sa všetkými možnými stranami, no nedokázal ju nájsť. Zmizla bez stopy... Sam si povzdychol a vrátil sa späť dovnútra.

Hľadela na neho spoza stromu, ktorý stál za pieskoviskom, pri ktorom sa ešte stále hrali deti. Prvú úlohu, ktorú si zadala teda zvládla. Vybrala si správne, to je podstatné. Tá ľahšia časť je za ňou. Spoznala už tretiu osobu z klanu Winchestrovcov. Konečne aspoň jeden člen, ktorý zostal živý, pousmiala sa. Je načase to trocha pozmeniť. Rozopla si koženú bundu a rýchlo ju zo seba zhodila. Dnes mi ešte bude poriadne horúco, pomyslela si a vykročila smerom na sever.


Naposledy upravil Faith dňa 23.07.08 22:13, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 19:45

Snad ma neukrizujete 603 tak teda... enjoy a uvidime, ci sa vam to bude pacit Wink


Naposledy upravil Faith dňa 08.09.08 6:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:00

Faith neboj to sa nestane....zaciatok sa mi velmi paci... 704 704 704 krasne si opisala pocity tej ženy... The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863
len dufam že nespravis to co si myslim... No 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:04

jeeeeej, tak mam cloviecika, ktoremu sa to paci, dakujem The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 cheers

co??? co si myslis??? affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:14

no je to iba môj dohad...ale nechystas sa zabit Sama vsak?? No
nemas zaco...ja rada citam skvele poviedky... 603 a tie zacinajuce na tom si zgustnem...(v dobrom zmysle slova) The Bad Blood 430869 The Bad Blood 430869
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:18

to je fakt tazka otazka 603 ja som povodne mala celu poviedku naplanovanu,ale kedze som sa stala medzitym Sammy girl,tak som to troska zmenila a teda este nie som ista, kto zomrie... mozno... no ale na zaver urcite niekto zomrie Very Happy ale nechystam sa Sammyho zabit hned affraid jezis, ja fakt neviem,co mozem a co nemozem napisat, ja som sa uz zamotala The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745
ale tak fakt vdaka.si ma potesila The Bad Blood 258431 lol!
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:19

Ooooo ....Faith začátek dobrý The Bad Blood 284389 tak jak jsem se bála podle toho co jsi naznačovala,tak zatím to je výborný The Bad Blood 284389 sice bych to nebyla já abych neměla nějaké výhrady ohledně Sammyho a ženskejch v jeho blízkosti The Bad Blood 555452 The Bad Blood 555452 Já nechápu, tak když už víte jak mě to strašně vadí,že to tam pořád musíte dávat Evil or Very Mad Pěkně si mě vychutnáváte. A bojím se, co ty jsi si dál naplánovala Faith Twisted Evil Ale opravdu začátek hodně zajímavej The Bad Blood 312566
No a co mě teda dostalo affraid
citácia :
Spoznala už tretiu osobu z klanu Winchestrovcov. Konečne aspoň jeden člen, ktorý zostal živý, pousmiala sa. Je načase to trocha pozmeniť
To jako co má být????? affraid
No ted se bude netrpělivě dožadovat pokračování ....prosíííím co nejrychleji The Bad Blood 260605

EDIT ....jestli zabiješ Sammyho The Bad Blood 873139 The Bad Blood 873139 tak s tebou jsem skončila The Bad Blood 873139 The Bad Blood 43228
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:21

ja vezmem vsetko...aj znesiem.... 603 603 aj mna si potesila že Sam nezomrie...aspon nie hned... 603
este jedna otázka Dean je zo Samom vsak?? 703 dalsiu poviedku kde su rozdeleny by som asi nezvladla.. 602 602
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:24

Faith tak toto vyzera vazne zaujimavo Shocked 703 The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 dobry zaciatok The Bad Blood 312566 a teraz som zvedava co planujes affraid ... sup sup pokracko bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:34

no toto Faith! to je fakt dobré Twisted Evil Twisted Evil 704 704 704 začína sa to super - smutný Sammy, Dean v pekle The Bad Blood 707500 a nejaká ženská, ktorá chce pozmeniť Sammyho status "živý" The Bad Blood 284389 len tak ďalej, už sa teším na pokráčko The Bad Blood 170639 ešte len začiatok a je to bomba - čo bude potom na konci? The Bad Blood 284389 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:45

Janka dakujem Very Happy no tak naplanovala som toho velmi vela Laughing ale ja mam Sammyho rada a nechcem mu ublizovat, uvidime,ako rozhodne "ona" Very Happy a neboj sa, u teba skoncit nechcem,takze budem volit opatrne pokracko Very Happy
calla fakt znesies vsetko? to som si aj ja hovorila The Bad Blood 316745 nie, Dean je v pekle. nadviazala som na koniec tretej serky Very Happy
LittleDevil jeej,dakujem velmi krasne cheers Very Happy
dzajnisko dakujem krasne Very Happy koniec je desivy... rovnako ako prostriedok The Bad Blood 316745 ale fakt dikes The Bad Blood 258431

inak, tym, ze som to tam napisala, tak som mozno nemyslela, ze chcem ten status zmenit tak, ze bude cela W. family mrtva, ale ze ich mozno chcem dat znova dokopy... mozno... mozno naopak. no proste, uvidite The Bad Blood 284389 ale fakt diky za vase krasne komenty The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:52

tak som prečítala tu tvoju poviedku a musím povedať že začiatok vyzerá zaujímavo tak som zvedavá čo s toho bude
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 20:55

wiktoriano dakujeeem Very Happy ver mi, ze aj ja som celkom zvedava, co to teda vymyslim lol!
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty22.07.08 23:21

okey tak precitala som si aj ja prvu kapitolu a wow affraid akoze fakt to mas velmi krasne naisane. mne sa pacia vyjadrovacie prvky aj stylizacia pvej kapitoly a pocity neznamej si opisala velmi krasne. na prvy pohlad ma tato nova postava zaujala. ocas mi dokonca pripomenula mna 603 som velmi zvedava, co sa z nej nakoniec vykluje. hlavne ma zaujima ako tam boli narazky na to, ze asi nie je clovek, tak by ma velmi zaujimalo, ze co teda?
The Bad Blood 999804 tiez ta veta s peklom bola velmi zaujimava, ze ju tam nikto neposlal, ale ani nepozval The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 to sa mi fakt pacilo. tiez ma zauima, ze co ma v plane so Samom a ci teda poznala aj Johna alebo Deana alebo aj oboch, ked sa tam zmienovala o ich rodine The Bad Blood 999804 hmm no a co sa smrti tyka, tak 602 dufam, ze to nakoniec skonci happyendom, lebo inak neviem, neviem, co budem robit The Bad Blood 71416 mohla by mu ale pomoct dostat Deana von z pekla, nie? The Bad Blood 260605 The Bad Blood 260605 The Bad Blood 260605 to by bolo super The Bad Blood 284389 inak to s tymi detmi v pieskovisku bolo tiez krasne opisane The Bad Blood 430869 The Bad Blood 430869 The Bad Blood 430869 proste zatial sa mi poviedka velmi paci a mas moju poklonu The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 som zvedava, co si si este pre nas pripravila a dufam, ze sa tu coskoro objavi pokracko The Bad Blood 177401 The Bad Blood 177401 The Bad Blood 177401
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 8:02

Dion The Bad Blood 891817 The Bad Blood 891817 The Bad Blood 891817 The Bad Blood 891817 The Bad Blood 92299 dakujeeeeem.si ma potesila 601
ja som sa strasne snazila, aby ta postava bola taka strasne tajomna,ale aby bola aj celkom oblubena, keby sa dalo, lebo bude zohravat velmi dolezitu ulohu v zivote The Bad Blood 335560 aj ked im sposobi aj par neprijemnosti... pripomenula ti teba??? no teda affraid to je fakt sok Laughing ja som si ju zasa stylizovala do svojej osoby akurat jej pridala par super schopnosti a trosku som ju pekne zobrazila, nemoze byt taka skrata ako ja Laughing
co je ona zac? to sa dozvieme coskoro... snad sa mi uz podari prezradit aj jej meno, ktore som si dufam vybrala spravne Wink
ona sa pozna s Johnom,aj s Mary, s Deanom tiez,ibaze on ju este nepozna Rolling Eyes no a happyendom to rozhodne neskonci. ked si nas tak namotala na take ine veci,ved ty vies Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fakt dikes cheers pokracko by mohlo byt aj dnes, kedze vonku je tak nadherne (je riadne zima a prsi, co ja zboznujem toto pocasie) takze sa lepsie nieco temne pise Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 12:22

nebude happyend? The Bad Blood 568939 The Bad Blood 568939 The Bad Blood 568939 to co? The Bad Blood 71416 The Bad Blood 71416 The Bad Blood 71416 a ja som ta na taketo naviedla? vsak moje poviedky maju vsetky happyend (istym sposobom sa vsetky koncia stastne) a ty mi chces hned tvojou prvou poviedkou sposobit infarkt, ze? no nic, snad sa s tym zmierim The Bad Blood 199226

hmm no a vazne mi obcas pripomenula mna, takze pozeram, ze sme asi dost podobne The Bad Blood 316745 no ale ze sa pozna skoro so vsetkym winchestrovcami Shocked wow toto bude este pekne zaujimave. no ale ty rozhodne nie si skrata, takze takto uz nehovor The Bad Blood 518608

na meno sa ohromne tesim, lebo to je moja vasen The Bad Blood 258431 The Bad Blood 258431 The Bad Blood 258431 a dufam teda, ze pokracko bude dnes The Bad Blood 260605 uz sa neviem dockat Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 16:03

no tak istym sposobom si mi dopomohla k nekalym myslienkam The Bad Blood 284389
ale ja mam rada take trpke zavery Wink
no tak ja si spominam na meet, ze sme si velmi podobne hlavne v kecani. ja niekedy tiez neviem skoncit, takze konecne som nasla dusicku, pred ktorou sa nemusim krotit a mozem rozoberat vsetko od rana do vecera The Bad Blood 99937 The Bad Blood 99937 The Bad Blood 99937
no tak dakujem, ked to hovoris ty Wink
v povodnom koncepte pribehu vystupovat John, tak snad sa ten koncept nezmeni:)
mena su celkom aj mojou vasnou a ani som netusila, ze som sa pritkladom tak trafila, takze som na seba mierne hrda, ze mi to napadlo The Bad Blood 316745
kujem, tak usilovne pracujem, tak hadam aj ano Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 16:38

No teda....wow....paráda...ja skoro nemám slov, tak sa to super rozbieha, ale musím sem niečo napísať, lebo to vyzerá naozaj zaujímavo....Aha, myslím, že toto vystihuje najlepšie moje faces: 602 602 602 Shocked Shocked Shocked Shocked The Bad Blood 677692 The Bad Blood 677692 a samozrejme The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 Takže aj John tam bude? 603 Už sa moc moc teším 703 703
Ešte menší pokec k štýlu - páči sa mi, opisy a slová, ktoré používaš, sú napísané super, aj tie vety opisu jej pocitov boli zaujímavo napísané, že človek naozaj rýchlo pochopí, ako to autor myslel.
Celé je to opradené závojom tajomstva a záhady, tak som zvedavá, ako to bude pokračovať The Bad Blood 312566 The Bad Blood 430869
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 17:51

Tini dakujem krasne, ja nemam slov Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tak kde by mohol chybat John? vsak on je nenahraditelna a dokonala postava, ktora tu nesmie chybat 702
a dakujem za opis stylu. tvoj koment by si mala precitat moja profka zo slovenciny Laughing som rada, ze sa to da pochopit, lebo mne v hlave bezi milion scen, kde to vidim uplne dokonale, zafuka vetrik, jej sa rozveju vlasy, vyzaruje z nej to a to ale opisat to...to mi robit dost problemy. keby sa tu dali tocit filmiky The Bad Blood 316745 ale nie, cenim si to a som rada, ze to pripada take tajomne a zahadne,lebo prave o to som sa snazila. takze velke The Bad Blood 92299 The Bad Blood 891817
po takych skvelych komentoch sa mi dnes bude o dost lahsie pisat pokracko Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty23.07.08 21:32

Faith: The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 paraada,že si sa konečne odhodlala i ty prispieť svojou poviedkou Very Happy Very Happy a urobila si veeľmi dobre,pretože táto tvoja práca - začiatok tvojej poviedky je supeeeer,veeľmi dooobrýý,perfektnýý The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 úúplne ma dostal The Bad Blood 312566 máš talent,dievča The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 takže ten návod na to,aby som i ja našla svoj talent mi musíš dať ty The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745
celá tá časť je veeľmi dobráá a tie slová o tom ako neznáma (inak veeľmi dobre si ju tež opísala) o tom jako zbadala v Sammyho očiach chvíľkové zúfalstvo a nekonečný smútok..to ma veru i riadne dostalo The Bad Blood 71416 a inak: nechystaš sa zabiť Sama hneď??? to čo?! The Bad Blood 999804 takže je uuplne isté,že poviedka sa nekončí happyendom,čoo?? The Bad Blood 284389 601 601 601 a inak si ma veeľmi potešila tým,že sa v poviedke objaví i John - paraada The Bad Blood 258431 a inak bola by tu tež i šanca,že by sa objavil tež Dean?? The Bad Blood 260605 The Bad Blood 312566
lol! uff..veeľmi neviem sa dočkaať ďalšieho pokračoovania,dúfam,že príde čoskoro!!! The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 Len tak ďaleeej! 703 703 703
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty26.07.08 12:58

Kacena dakujem velmi velmi krasne The Bad Blood 92299 no, ja to hladanie talentov radsej este prenecham na teba,lebo este som ten svoj nenasla, cakam totiz stale na tvoju radu Laughing som rada,ze sa opis pacil. neviem,preco si kazdy mysli, ze sa chystam Sama zabit. Preco nikoho nenapadlo, ze to chcem pozmenit tak, ze mu vratim Deana? 603 The Bad Blood 316745 hoci ma napadlo nieco ine ohladom inej poviedky The Bad Blood 999804 John sa dufam objavi podla mojho planu o trosku neskor,ale bude a bude... mat bojovu naladicku 601 Dean sa objavi uz v tejto casti Very Happy dakujem velmi pekne Very Happy

Tak pridavam druhe pokracovanie... pisala som ho vcera v noci, nechala som si to do rana, nech sa mi to ulezi v hlave,ale na nic lepsie som neprisla. Sice som mala o tom trosku inu predstavu, tu vsak opisem az potom, neskor, nech to na vas nevybafnem naraz. snad sa bude pacit Very Happy


KAPITOLA 2


Peklo. Miesto večného zatratenia, nekonečného utrpenia. To všetko boli prázdne slová.

Pomaly kráčala úzkou uličkou. Vnímala hluk okolo seba, zúfalé výkriky o pomoc. Cítila pach potu a hniloby. Na to si už však zvykla. Veľa krát sa sebe samej zaprisahávala, že na toto miesto už nikdy nevkročí, no zakaždým svoj sľub porušila. Nakoniec však musela uznať, že sa jej tu aj celkom páčilo. Nevreli tu žiadne kotly, nebolo tu až tak horúco - keď počúvala všetky tie ľudské výmysly, musela sa zasmiať. Netušila, odkiaľ na toto všetko prišli. Keby mohla, tak by im prezradila pravdu. Na to však mala príliš dobré srdce, nechcela im ubližovať ešte viac. Popred ňou sa mihol dlhý tieň, rýchlo sa však vyparil. Už sa nezľakla. Hoci sa to nezdá, aj na takéto veci sa dá zvyknúť. Obzerala sa vôkol seba a každým krokom cítila, že jej cieľ je čoraz bližšie. Cítila sa, akoby bola uprostred nejakého veľkolepého ohňostroja. Múry okolo nej sa na pohľad zdali chladné, no ak by sa ich ktokoľvek dotkol, pocítil by horúčavu a ich drsnosť, ktorá však bola pominuteľná, ako všetko ostatné. Spomínala na to, ako sa tu ocitla prvýkrát. Nostalgia dáva veciam lesk veľkoleposti.... Opäť ju pohltil ten pocit, ktorého sa celé roky pokúšala zbaviť.

Odrazu zastala. Zbadala ho tam. Ležal bez jedinej známky života. Aj by uverila, že je mŕtvy... keby nebol v pekle. Bol pripútaný na reťaziach, po tele mu stekala krv a na obnažených kusoch tela sa mu leskol pot. Jeho oči boli zatvorené. Nechcela, aby ho už trápili, nariadila, aby ho nechali na pokoji. Veď sa tu nakoniec možno ešte vráti.

"Nečakala som ťa tu tak skoro," keď začula ten tenučký hlások, až ňou mierne myklo.
"To sa nečudujem," odpovedala potichu, "sleduješ ma?" opýtala sa.
"Tak by som to nenazvala. Len dávam pozor, kam vedú tvoje kroky. Veď ma poznáš. Si pre mňa príliš cenná, musím si na teba dávať pozor," odvetilo malé dievčatko.
"Vieš, prečo som prišla, Lilith"
"Takže si sa nakoniec rozhodla, že to skúsiš? Neverila som, že naberieš toľkú odvahu, že sa mi postavíš tvárou v tvár a že ma o to požiadaš. Tak veľmi si ma prekvapila.." odpovedala milo Lilith.
"Dúfam, že si nezmenila názor. Na to by už bolo neskoro."
"Nie. Dala si mi svoje slovo. To je cennejšie, než akékoľvek pozemské diamanty. Vzdám sa ho. Ak splníš, čo si mi sľúbila." povedala prísne Lilith. Jej oči sa opäť zaliali bielou farbou. To znamenalo len jedno - pre ňu je ochotná vzdať sa všetkého. Aj toho, po čom celý ten čas túžila.
"Dobre. Vytiahnem ho von z pekla. Zariadim, aby sa opäť stretol s bratom. Uvidím, ako sa vyvinie zvyšok. Ale v žiadnom prípade mi do toho nezasahuj. Nech sa deje čokoľvek. Už toľkokrát si mi zasiahla do života, že by hádam už aj stačilo. Neočakávam, že mi dovolíš žiť podľa vlastných predstáv, no toto som si vybrala ja. Plne preberám zodpovednosť za svoje činy, odteraz aj za jeho činy." prísne zašepkala tajomná žena.
"Ty sa už hádam nezmeníš. Možno niekedy..." smutne pokrútilo hlavou malé dievčatko.
"Nie. To odo mňa neočakávaj Lilith."
"Mohla si mať všetko. Obetovala by som pre teba všetko! Prečo si sa toho vzdala? Ako si vôbec mohla?" Lilith sršali z očí iskry.
"Ja sa ti nemám za čo ospravedlňovať."
"To naozaj nemáš. Ale ty si predsa mo..." Lilith neodpovedala, pretože ju prerušil zvuk rinčiaceho kovu.
Prebudil sa.
Obrátila sa k Lilith. Tá iba prikývla. "Ber si ho" Jej oči z nej nespúšťali zrak.
Podišla k nemu, priložila mu ruku na čelo a zašepkala "Teraz si v mojich rukách, Dean Winchester."

Dean sa znenazdajky prebudil. Ležal na posteli v motelovej izbe. Nepamätal si takmer nič. Sammy... Ruby... Sam... Lilith... To bolo všetko. A potom opäť Sam. Jeho malý braček Sammy. Tak dlho ho nevidel. Chýba mu. Musí sa o neho postarať. Veď mu to sľúbil! Vyskočil z postele. Až vtedy si ju všimol. Sedela na stoličke konča jeho postele. Pamätal si ju. Jej chladivú ruku, ktorú pritisla na jeho horiace čelo. Ona ho zbavila bolesti, ona ho zachránila.
"Kde to som?" opýtal sa s neistotou v hlase Dean. "A kde, dočerta, je Sam?"
"Príliš veľa otázok. Máš za sebou veľmi zložité životné obdobie. Mal by si si ešte oddýchnuť Dean."
"Odkiaľ poznáš moje meno? Prečo a ako si ma sem priviedla? Ja som bol... tam... Kto vlastne si???" zvýšil hlas Dean.
"Volám sa Vivienne. Vytiahla som ťa z pekla. Nechcem ti ublížiť, tak tu nevyrábaj zbytočné scény." odpovedala mu pokojným hlasom.
"Tak to si mi teda napovedala veľa. A kde je ta suka Lilith? Čo sa s ňou stalo? Ak ešte nie je dávno v pekle, tak ju tam sám pošlem, prisahám!" kričal znova Dean.
"Hej! Prestaň, dobre? Lilith je v pekle častejšie, než ktokoľvek iný. Tým by si ju nezničil. Mal by si ísť opláchnuť tvár. Je načase vydať sa na cestu." odpovedala mu Vivienne.
"Na cestu? Kam?" horel nedočkavosťou Dean.
"Myslím, že vieš."
Deanovi netrebalo viac hovoriť. Postavil sa a zamieril do kúpeľne. Postavil sa pred zrkadlo a premeriaval si svoju strhanú tvár. Čo sa to tu deje? Ako môžem byť tu? Mal som byť v pekle. Bol som tam. Zažil som to na vlastnom tele. Nedokážem pochopiť, čo sa tu deje. To nie je možné. Musí to byť nejaký sen. Dean sa v duchu upokojoval. Tušil, že odhalenie, či ide o skutočnosť, príde už čoskoro. Dôležité je, aby sa dostal k svojmu bratovi. V tom momente mu na ničom inom nezáležalo, nechcem ju zbytočne zaťažovať otázkami, ktoré jej môže položiť aj neskôr. Bude krotký ako baránok, len nech ho dovedie k Samovi.

Vivienne stála pred oknom a pozorovala hviezdy na oblohe. Zhlboka sa nadýchla a duševne sa pripravila na tvrdý boj, ktorý práve spustila. Možno to bola osudová chyba. Možno ho odtiaľ nikdy nemala dostať. Mala však ten dar. Tento krát si vybrala práve jeho. Musela priznať, že to bolo aj kvôli Samovi. A keď ho potom uvidela... Vedela, že len on dokáže pochopiť, kým v skutočnosti je a možno jej pomôže. Možno ju bude odcudzovať, no pokúsi sa dokázať mu, že ona nie je tá zlá.
Obrátila sa a zbadala Deana, ktorý k nej kráčal s výrazom hrôzy. "Pripravený?" opýtala sa ho.
"Myslím, že hej." odpovedal trochu vystrašene.
"Fajn, tak teda poďme pohľadať tvojho brata." otvorila dvere a spoločne vykročili do čiernej tmy.
------------------------------------------------------------------------------------
Chcela by som sa velmi velmi podakovat dzajnisku, ktoru som otravovala otazkami o Lilith 603 velmi pekne ti dakujem, ze si sa na mna nevykaslala a ochotne si mi odpovedala na moje nezmyselne vymysly a hlavne, ze si ma upokojila, ked som mala pocit, ze som prisla o hlavnu zapletku. dakujem The Bad Blood 891817

A este jedna vec: Meno Vivienne - z francúzskeho "živá" (do ang. "alive", "lively"). Je opakom Lilith - čierna Luna (smrť); čiastočne sa mi to meno zapacilo vdaka Angeline Jolie ( Vivienne Marcheline Jolie Pitt - najmladšia dcérka); vďaka ešte raz dzajnisku, ze mi k tomu napisala to, co napisala Very Happy a v podstate sa neskor dozviete, preco prave toto meno a preco je jeho vyznam dolezity...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty26.07.08 13:20

aaaaaaaaaa The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 ja som to vedela, ze ona ho dostane von The Bad Blood 49896 The Bad Blood 49896 The Bad Blood 49896 ale to ako kracala cez peklo, no paaani, pripomenulo mi to constantina The Bad Blood 177401 a to meno sa mi straaaaaaaasne paci The Bad Blood 430869 The Bad Blood 430869 The Bad Blood 430869 to si si vybrala velmi dobre The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 no a vsetky tie tvoje opisy a styl vyjadrovania no ja nestiham vyvalovat oci Shocked Shocked Shocked ty si normalne, ze genius s perom v ruke 704 704 704 velmi sa tesim na pokracko, hlavne teraz, ked je aj dean opat v hre 603 603 603 a opat skladam klobuk pred tak skvelou poviedkou The Bad Blood 103511 The Bad Blood 103511 The Bad Blood 103511 si macher The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty26.07.08 13:27

Dion The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 The Bad Blood 92299 tak hrozne si ma potesila The Bad Blood 891817
myslis film Constantine? lebo ak ano, tak ja som si ho cely cas predstavovala 603 v tom filme sa mi strasne pacilo, ako zobrazili peklo a presne tak nejako si ho predstavujem aj ja. Ale prave v poviedke Vivienne nebola v tom "srdci" pekla, ona si len sla "vyzdvihnut" Deana Wink
som rada, ze sa meno paci cheers
genius? The Bad Blood 316745 tak to hadam nie. priznavam, ze toto som troska odflakla 603 chcela som tam viac opisat jeho i jej emocie, ale ... proste to nevyslo 603 ale v dalsom pokracku sa chystam emocie opisat az velmi Wink fakt dakujem moja, velmi si ma potesila Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty26.07.08 15:04

Faith nadherne pokracovanie... The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 Dean je von z pekla... 704 704
velmi vas obdivujem ako dokáže písat..skladat vsetko do kopy...proste je to jedna nádhera cítať... The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346
meno Vivienne je krasne a to ako si ho vysvetlila...ako povedala Dion si macher... The Bad Blood 104346 The Bad Blood 104346 som zvedava kde bude Sam...takže sup sup pokracovanie... 704 704
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty26.07.08 15:50

Faith:
citácia :
neviem,preco si kazdy mysli, ze sa chystam Sama zabit. Preco nikoho nenapadlo, ze to chcem pozmenit tak, ze mu vratim Deana? 603 The Bad Blood 316745
- The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745 to ma veru nenapadlo,že si mala v pláne vrátiť Deana z toho hnusného pekla,aale veeľmi pekne ďakujeeem za to The Bad Blood 92299 703 táto tvoja druhá kapitola bola teeda riaadna peckááá The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816 The Bad Blood 949816,veeľmi sa mi to pááčilo,a nielen pre ten Deanov návrat The Bad Blood 49896 pri čítaní tejto časti ma napáda doosť otázok,hlavne okolo Vivienne The Bad Blood 284389 čo má spoločné s Lillith a čo jej vlastne slúbila a prečo? The Bad Blood 999804 škooda,že Lillith tú svoju vetu pre zvuk rinčiaceho kovu nedokončila The Bad Blood 202744 a inak ten opis Deana pripútaného na reťazciach - to ma veru dostalo The Bad Blood 71416 The Bad Blood 71416 The Bad Blood 71416 jááj..veeľmi sa teším na ďalšie pokračovanie - na to jako sa The Bad Blood 335560 stretnú 601 601 a samozrejme i na Johna aa jeho bojovú náladičku The Bad Blood 316745 The Bad Blood 316745 veeľmi doobráá prááca The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863 The Bad Blood 214863
Návrat hore Goto down
Sponsored content





The Bad Blood Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Bad Blood   The Bad Blood Empty

Návrat hore Goto down
 
The Bad Blood
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 12x09 First Blood
» 7x22 There Will Be Blood
» 07x22 There Will Be Blood
» 07x22 There Will Be Blood
» 03x07 Fresh Blood

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: