Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Z pera Anwiel

Goto down 
+9
Wanis
Soniq
Faith
CrazyD
dion-fortune
sonca12
lenkka
Zizi
Anwiel
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 20:43

no ono aj taký ľudia musia byť Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes proste sila, čo všetko sa deje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 20:47

Nejhorší je, že on se nám dvoum přímo vysmívá do obličeje... minule sem ho potkala a prej "tak co, jakej je ten váš profesor na matiku?!" A tvářil se u toho asi takhle Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Ale tak co, hnedka jak skončim s touhle školou, tak pudu k tomu kámošovi a předevšema mu dam velkou pusu!!! lol!

Ale v pátek mam anglinu a ekonomii, to by se dalo přežít, snad.... Z pera Anwiel - Stránka 3 999804 Z pera Anwiel - Stránka 3 999804 Z pera Anwiel - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 20:52

heh no tak paráda Laughing Laughing Laughing to my sme tento rok dostali na matiku profku, ktorú sme predtým z triedy vyhnali, takže Suspect tiež je to taká atmosféra, že ehm no Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:03

já mam to štěstí, že z matiky nematuruju, takže je to pohoda. Ale tak zase z těch předmětů, z kterejch maturuju sem taky nedopadla moc dobře. Třeba na právo, to sme dostali mladíka, kterej zrovna vyšel z vejšky a je totálně Z pera Anwiel - Stránka 3 71174 Z pera Anwiel - Stránka 3 71174 Nejenom, že mu vůbec neni rozumět, ale on nám i za hodinu vklidu nadiktuje 6 stránek!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 332617 Z pera Anwiel - Stránka 3 332617 Z pera Anwiel - Stránka 3 332617 Z pera Anwiel - Stránka 3 332617
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:08

no tak to je die katastrofe Rolling Eyes ja tiež z mat nejdem maturovat, aj ked by som v poho mohla Laughing Laughing Laughing ved tak ja myslím, že v našej triede je minimálne 5 ludi, čo matiku vedia lepsie ako nasa ucka a ja som medzi nimi Laughing Laughing Laughing lenže ona to tým pádom neviem vysvetlit a pokial ja nevidím vyrataný príklad netusím o čom točí Laughing Laughing Laughing ale potom niečo vyratáme a hned mám jasno. len ma štve, že matikárka, čo sme ju mali dva roky a bola totálne super musela odísť Rolling Eyes

no a tak to právo je teda ozaj smola Rolling Eyes to nám jedine na sjl tak diktuje, že píses , pišes si na 4 strane a ona povie, že este len začíname Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:18

Já sem měla na matikáře vždycky štěstí i smůlu najednou.... v prváku sem měla jednoho chlápka, kterýho sme všichni zbožňovali, byl totálně úžasnej!!!!! Ale pak při maturitách dostal mrtvici a už se z toho nezpamatoval. Je furt v nemocnici, ochrnutej a vůbec nic si nepamatuje!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Další byl ten, co sem si vždycky myslela, že je perfektní, vždycky se s nim dalo v pohodě kecat, nic nebyl problém, ale pak mi udělá tohle!!! No a teď můj kámoš, kterej tu matiku totálně neumí vysvětlit Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Ale tak já už sem na jeho výklad zvyklá, protože mě už 2 roky doučuje, třeba když sem dlouho chyběla. Mam ho ráda, ale jestli budu mít špatný známky z matiky, tak ať si mě nepřeje!!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 707500 Z pera Anwiel - Stránka 3 707500 Z pera Anwiel - Stránka 3 707500 Z pera Anwiel - Stránka 3 707500
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:33

hmm no tak my sme mali dlhé roky tú učku, čo ju máme teraz, ale mnohí s nou mali problém a tak sa nám zmenila, ale teraz ju spať a je to divné no Rolling Eyes

ale tak vy máte všetko matikárov Shocked to my máme na celej škole dokopy asi 5 profesorov a inak všetko ženské a mňa učí jedine jeden profák Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:38

My to tam máme tak 50:50. Ale celkově to stojí všechno pěkně za nic, až na pár světlejch vyjímek, který mě zrovna neučej. Rolling Eyes Rolling Eyes U nás ja takovym zvykem, že ty dobrý profesoři se prostě seberou a odejdou po roce, maximálně po dvou...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:42

no tak my máme našťastie pár ozaj dobrých profákov a väčšina ma učí Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil akože ja si nemôžem sťažovať, jedina ak tak na matikárku Rolling Eyes ale tak všetci sa dajú zvládnuť 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:45

u nás je to čimdál timvíc horší. Na konci druháku sem si řilaka, že to horší bejt nemůže, ale to sem ještě netušila, co bude ve třeťáku, ale jak to tak vypadá, tak čtvrťák všechno strčí do paksy a bude to ten nejhorší rok, jakej může bejt, už jenom kvůli těm profesorům.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 21:54

no nám sa profáci nejako veľmi nemenili, každý ostal niekoľko rokov, len nj a anj boli dosť premenlivé. neviem, ale ja som bola spokojná s väčšinou našich profákov Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes nájde sa pár individuí, ale .... ja si tiež myslím, že je to aj o prístupe žiakov a tiež tebe. viem, že niektorí na našej škole majú problémy s niektorými profákmi, ktorých ja mám v podstate rada. proste je to aj o tom, ako sa ty vieš prispôsobiť...niekedy to nejde, ja viem a ľutujem ťa, že máte tak veľa blbcov na škole Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 ale zase u nás je skôr chyba v žiakoch a nie učiteľoch.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:00

To je jasný, někomu se dokážu přizpůsobit v pohodě, někomu to prostě nejde. Prostě hrozně moc záleží na tom, jakej náš vkus na lidi a jak moc se přizpůsobíš. Ale třeba taková hitlerka (účto) mi jednou řekla (2 dny po tom, co se mi zabil přítel na motorce), že bych si měla rozmyslet, jestli je pro mě důležitější studium nebo nějakej zparchantělej blbec. Nebejt tam další profesoři, který mě prakticky vystrkali ven, tak bych jí zabila a to doslova. Někdy je nevýhoda nosit do školy nůž.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:04

no páni tak to je drsné. a tvojho priateľa mi je ľúto Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 aj toho profesora, čo mal mŕtvicu. to je ozaj hrozné Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 Z pera Anwiel - Stránka 3 71416 a ja byť tebou, tak ju asi fakt zabijem. viem, že nám minulý rok ochorela dejepisárka, ale už sa má lepšie a o tú so sa veľmi bála, lebo to s ňou vyzerali miestami dosť zle a ja ju mám strašne rada. takže som tiež z toho bola dosť hotová...
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:07

No, já sem tehdy byla dost mimo sebe, ale za to bych jí zabila ikdyby to řekla třeba teď nebo třeba za 20 let. Ale tak prostě stalo se a od tý doby se nesnášíme. Já tam nemít toho svýho kámoše, tak bych dávno přestoupila na jinou školu a kdybych věděla, že mě bude učit, tak bych tam šla hned, zařídila bych si, aby mě vzali ze dne na den. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:10

no tak jasné... ono niektorí ľudia sú hrozne necitlívý No akože ja sa tiež v podstate emocionálne veľmi nenaväzujem na nikoho a to má robí necitlivou, ale tak viem pochopiť čím prechádzajú ostatní... to, čo ta hitlerka povedala bola riadna rána pod pás a bolo to dosť kruté.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:13

Já vlastně taky nějak nevyjadřuju moc city k ostatním. S nikym nechci chodit a ani se to asi nezmění pěkně dlouho, ale když se někdo trápí, tak dělam všechno, aby mu bylo líp a ne, že bych šla a ještě ho srazila víc na zem!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:16

presne!!! to som v podstate aj ja až na to, že ja by som už nejaký ten vzťah brala, ale jedine vážny. už nechcem týždňové romániky. to ma už prešlo.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:19

To mě se to pořád drží. Problém u mě je ten, že já sem na chalpy tak okolo 30 let. Nevim, ty mladší mi připadaj jako liboví frajírci, který se dokážou jenom předvádět, nebo se naopak strašně styděj před holkou.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:26

aj ja som na starších 603 603 603 tiež mi tí v mojom veku pridú Suspect inak nie sme vôbec off topic Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Z pera Anwiel - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:34

Ani trošičku.... Ale tak co, tohle je můj topic a já nám dovoluju bejt tu off topic!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

No, já mam zálusk na toho profesora. řekněme, že už sem ho měla pěkně zpracovanýho a pak tohle!!! Ale hnedka jak vypadnu ze školy, tak se budu snažit dál. Když on má tak úžasný dlouhý vlasy!!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 202744 Z pera Anwiel - Stránka 3 202744 Z pera Anwiel - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:38

heh, no tak snáď ti to s ním vyjde. veľmi ti to prajem. a vďaka, že si mi dala povolenie Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:39

Uvidíme a ikdyby ne, tak aspoň vim, že mam úžasnýho kámoše a to je hlavní!!!!

Tak ještě aby ne!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Z pera Anwiel - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:43

hej už to vidím, že správa v novinách: anwiel musela vykopnúť samú seba z jej vlastného topicu za nedodržiavanie svojich pravidiel Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 samozrejme dion by jej robila doprovod Z pera Anwiel - Stránka 3 99937

no a tak je ozaj super mať takého kamoša.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty13.09.08 22:47

Dneska sem ale moc unavená nato, abych tu někoho kopala natož sama sebe. Ono se to moc dobře nedá v normálnim stavu. Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Z pera Anwiel - Stránka 3 99937 Ta představa mě zabíjí!!!!!! Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Z pera Anwiel - Stránka 3 316745 Z pera Anwiel - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty15.09.08 17:53

Tak aby to tu nabylo zas tak moc off-topic, tak sem hodim jednu věc, co sem dneska spatlala dohromady... měla sem celkem klid, protože sem neměla spolusedící, ale moje hlavní myšlenka byla na to, jestli mi náhodou už nepřimrzla ass k židli. Z pera Anwiel - Stránka 3 21835 Z pera Anwiel - Stránka 3 21835 Z pera Anwiel - Stránka 3 21835

Ta básnička je taková divná, hrozně sem tam skákala v čase, ale snad to nevadí

Můj život


Celý život přemýšlím, co jinak mohl jsem udělat
nemusel bych při vzpomínce na ní naříkat
ale stačí se na moje milované syny podívat
a vím, že mam ještě čeho si užívat.

Ten jediný okamžik mě navždy změnil
a jednu šťastnou rodinu navždy zničil.
Něco jsem však naučil
a taky to v jejich výchově využil.

Vím, že by sis tohle nikdy nepřála,
ale pomsta tehdy jasně vyhrála.
Možná bys to trošku pochopila
kdybys v mojí kůži na chviličku se ocitla.

Nad tvým hrobem tisíckrát jsem brečel
a "Co mám dělat!" dokola jsem křičel
když sem ale na lov démonů vyšel
jako bych o svou citlivou duši přišel.

Když jsem z našeho života Sama vyhnal
cítil jsem, že jsem totálně zklamal.
Proč jen s tou zatracenou školou začal
a proč já jí tak jasně odmítal?!

Sammy, Dean mi tu sice zůstal,
ale oba nás tvůj odchod zříral.
Věř mi, že jsem tě pečlivě hlídal
a o tvůj život se velice zajímal.

A ikdyž jsem umíral
a v pekle muka prožíval
věděl jsem, že jsem dobře udělal,
že jsem jeho život zachoval.


Naposledy upravil Anwiel dňa 15.09.08 20:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sponsored content





Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z pera Anwiel   Z pera Anwiel - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Z pera Anwiel
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Z pera Ewis
» Z pera Dzowiky
» Z pera Panthery
» Z pera CrazyD
» Z pera Soniq

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Básničky-
Prejdi na: