Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze

Goto down 
+35
inga
funny
Dzowika4
kaja666
janka410
Madlen
lentilka
SNlois
cleo
KACICKA
bareness
SkreechTina
pipo
LenkaX22
Weronička
Chrystelle
Ewis
janicag
Samabel
Soniq
Kacena222
Zizi
sonca12
wiktoriano
calla
Kristine
Ellen
lenkka
Sarinka
CrazyD
Anwiel
Mystic
Faith
Kaja
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 1:16

no ja som pozrela ten hollywood babylon a akože to nemá cenu ani komentovať. proste hrôza Supernatural na Markíze 629176 Supernatural na Markíze 629176 Supernatural na Markíze 629176 na ďalší diel nemám nervy, idem si radšej niečo pozrieť v originály, lebo toto je fakt príšerné.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: ..............   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 2:07

Už viem ako prídem na to ktore časti su zle preložene, tie v ktorých mi uteká počas sledovania pointa, nechápem ničomu čo sa tam deje a ked nad niečim rozmýšľam tak mi to akosi nejde. Neviem či mi v noci nepracuju moje super mozgove závity, ale v dieli prvom Evil or Very Mad som nechápala dosť veľa veciam. Alebo chápala? no pochopila som to až cez reklamu ked mi to spolusledovatel vysvetlil ako to on pochopil čo mohlo byť aj zle vysvetlenie No tak bud som uplne ohlúpla alebo sa nedokážem počas sledovania sustrediť alebo tretia možnosť ta možno najpravdivejšia, že Markíza nevie čo robí. Ale niekedy sa citim fakt mimo
Suspect a blbo a možno som fakt oblbla alebo ma oblbuje Markíza. No
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 9:28

nikdy som si nemyslela, ze je to mozne, ale zaspala som pri sledovani SN 603 zobudila som sa 2:20,ked uz isiel iny film Supernatural na Markíze 99937 ale mala som spustene nahravanie... a urobila som taku vec, ze som si spustila na telke SN z Markizy a na PC original... toto nikdy nerobte, lebo vas to zlozi 602 602 602
Neviem ako vy, ale ja som si vsimla, že na markize nikdy neprekladaju "son of a bitch" ako sukin syn. Vzdy povie hajzel. Ved na tom preklade nie je nic zle,aj tak je to az po polnoci a nie je to az taka hrozna nadavka Supernatural na Markíze 999804
"Let´s finish the tour" - ešte chvíľku
"Cultural heritage" ako kultúrne dedičstvo prelozili ako "filmová klasika"
ked Dean spomínal, že Tyra hrala v "strach.com" a ešte "loď duchov" oni to Lod duchov uplne vypustili 603
ked tam pridu na natacanie ten chlapik hovori na Deana, ze je ten asistent, tak Sam dojde a zacne, ze "on je...hned vam privezieme to Smoothie" a na Markize povedal, ze "ja som asistent" Supernatural na Markíze 999804
ked bola ta pokazena scena, tak ten reziser tam nic nehovori, len ta Tyra ako recituje to po latinsky povie, ze "Prave teraz ta tak velmi nenavidim" a na Markize dali hlas tomu reziserovi a hovoril "Musime to skoncit zajtra?" A Tyra "Ja sa z toho zblaznim" to neviem,preco to takto nadabovali Supernatural na Markíze 999804
toto ma dostalo, ked Sam hovori, ze "Za poslednych 80 ROKOV sa tu udiali tie vrazdy... " Markiza povedala "za poslednych 8 ROKOV" affraid
ked Dean pride za Tyrou, tak Tyra spustí "First Day?" a Dean "Yeah, my big break" a na Markize to dali ako : Tyra:"Si tu nový" Dean:"Hej, môj prvý deň" 603
ked potom ukazuje tie fotky, tak ona povedala, ze aby zahnala nudu, tak si foti clenov stabu a tak a ona na M. povedala, ze si "zaklada fotky" to vyznelo, ze ich zbiera od ostatnych. Teda mne to tak pripadalo 603
ok, zasa Sukin syn prelozili ako "no do pekla"
Sam pri tom, co "akoze" zomrel, povie "ja viem" a na markize bolo "My vieme"
Dean pri nom hovori "Nie je to krute, takto oblbovat dievca" a v originali je "Nie je to krute, takto sa zahravat s ich myslami?"
potom dalsi dabing... akoze...nepochopila som. Ked ten onen (sorry, tie mena tych scenaristov a hentych si nepamatam) nepochopil, ako mozu pocut v pekle to vyvolanie, tak ten resier sa pozrie na toho, co pisal ten scenar a on povie "co keby sme tam hodili nejake vysvetlenie? " ten druhy odpovie "to by bolo super" a na markize dali "Nemienim vysvetlovat" affraid tak ako... toto fakt netusim,ako to nabrali...
To "suits" ani nepovedali v dabingu.
ked nahradia slova nejakym synonymom, tak este chapem... ale ked namiesto meno "Kendra" povedia "Sandra" tak to uz fakt nechapem... 603
potom zasa s tou solou, co Tyra sa s tym nedokaze ztotoznit, tak sa obratia na toho, co pisal scenar a on odpovie "Nemusíme pouzit sol. Mozeme trebars korenie" a na markize "Nechapem, co odo mna chete. CO je na tom zle?" na markize vyznel fakt neochotne pri prepisovani scenara Supernatural na Markíze 999804
potom to s tym "Traja muza a nemluvna" Dean spominal, ze tam hraju ti traja herci a netusi, kto hral to nemluvna. a na Markize ani nespomenul to batola, len "akysi Gutenberg"
moje oblubene, ked on krici, ze "nakopavas zadky a beries mena" Supernatural na Markíze 316745 prelozili iba ako "Si neskutocny talent"
"zahryzni si do jazyka, pohan" a na Markize "Ty kacír, nehanbís sa?"
pri tom hrobe, ked ho uz konecne najdu v originali nic nehovoria, len ze "trefa" ze ho nasli a na Markize bolo pocut "podme na to" "Podme" Supernatural na Markíze 999804
potom v tej uputavke, ze "su spat, aby vyrovnali skore" na markize ako "su spat, aby sa pomstili"
a ked nakoniec ten chlapik rozbije ten talizman, tak Sam mu povie, ze urobil velku chybu, lebo ich tym "oslobodil" -nebudu z toho nadseni, ze mu ublizia. a na markize povedali "teraz si ich NASTVAL" tym padom to tiez zmenilo vyznam...
a celkovo sa mi zdalo, ze Markiza "prepisala" polovicu scenara. Tie niektore dialogy mali uplne inu pointu. To sa ani neda stihat kontrolovat,lebo to je v jednom kuse... na druhu cast zatial nemam sil 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 10:23

tentokárt som aj ja mala problém sledovat pointu... tieto diely som este v originaly nevidela, tak to nebudem nejako posudzovat, ale myslim, ze niektore tie veci co Faith napisala hovoria sami za seba. ja sa vam fakt cudujem, ze ked mate doma aj origos, ze sledujete aj tie markizacke bludy, ja by som nemala na to nervy...
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 10:34

Mystic: říkejme tomu doprovolné mučení...já ani nevim proč se na to koukam, asi možná proto, že si pak můžeš ještě víc vážit originálu!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 11:21

ja by som este dodala, ze aj to ked nazvu deana, hell of the PA, tak na markize bolo nieco ine, tusim, ze si moj najlepsi asistent raz a potom si skvely asistent alebo tak nejako Supernatural na Markíze 999804 aj tým ma nastvali. proste Supernatural na Markíze 555452 Supernatural na Markíze 555452 Supernatural na Markíze 555452

ono ja to pozeram prave zo zvedavosti, ze co zase dokafru. treba mat vzdy nieco, na co mozes nadavat, takze teraz ked mam nervy a mam chut si ich vybit, tak zacnem nadavat na markizu a hned mi je lepsie Supernatural na Markíze 232827
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 11:53

Dion ano, dal tam, ze "ty si ten najlepsi asistent" nechcela som vypisovat vsetky tie veci, ktore prelozili inak, lebo som nechcela privelmi buzerovat Laughing
ako napisala Anwiel. je to dobrovolne mucenie. Ako fanynka si rada pozriem, ako to podavaju divakom, ktori tento serial este nesleduju Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 13:00

jaj ludia....no ja som po prvykrat zaspala pri sledovani SN...to ani neviem ako sa stalo...bola som taka utahana...jaj...
no musim povedat, ze tie dve casti..ju...tesila som sa na nich..
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 14:58

Teď tak přemejšlim, že sem si nevšimla, jak přeložili blue steel. Kdo mi to poví???? Supernatural na Markíze 284389 Supernatural na Markíze 284389 Supernatural na Markíze 284389
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 18:19

Anwiel vies ako Dean zadrel ze "Citim sa ako vo filme." teda tak nejak ... Suspect ja viem ze niektori by ten Blue Steel nepochopili ale mne to tam chybalo Supernatural na Markíze 873139
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 18:24

Ježiškove husličky, dobre, že som to nepozerala, skazili všetko, čo sa dalo..oficiálne si pozriem posledné tri diely, aj to možno a s Marou som skončila, akože tie zlé preklady ešte nejako prežijem, veď čo od nich čakať, no tie mená ma totálne dorazili, ako môžu zmeniť meno... affraid affraid to za chvíľku aj Deana so Samom premenujú... Supernatural na Markíze 71174 Supernatural na Markíze 487389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty14.08.08 23:17

No ja som to nesledovala. Ale Ta Mara ma dosť začina štvať Zmeniť meno? Su oni normálny? Zizi to nahrávala tak som zvedaváSupernatural na Markíze 999804 Supernatural na Markíze 999804

Sarinka
citácia :
to za chvíľku aj Deana so Samom premenujú...
Len to neprivolávaj
Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Vieš že mara je toho schopná. Supernatural na Markíze 999804 Supernatural na Markíze 999804
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 0:35

A čo tá epka vo väzení? Odsledoval niekto chyby? Ja nemám originál, takže ma to zaujíma.

Podľa toho čo tu čítam, ako divák o veľa prichádzam. Ale už aspoň viem, prečo niekedy vôbec nechápem o čo ide. A vďaka vašim upozorneniam na zlé preklady, dodatočne pochopím pointu.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 8:14

okey, takze Folsom Prison Blues - Blues z Folsomskej väznice scratch
no, uz som neopisovala vsetky vsetky chyby. Len take, co mi fakt vadili a bili do usi.
Mam dost problem s tym, ze Markiza dava dabing aj tam, kde ho netreba. Cize postavy v originali su ticho, a Markiza im tam nieco vlozi do ust. Trebars ked ten straznik na zaciatku odchadzal, zahlasil, nech zhasnu svetla a odisiel a on tam este zakrical "Dobrú noc damy" Rolling Eyes
ked sa nechali chytit Sam a Dean, tak mne sa pacilo, ked v originali Sam povedal "nenavidim tento plan" a Dean "pochopil som to po 10 zopakovaniach" proste mi to pripadalo take vtipnô a na markize to podali tak sucho, ze "viem, povedal si to už 100 kraát"
tu uz to niekto spominal, ze to "Blue Steel" -modra ocel prelozili ako "Cítim sa ako vo filme" confused
ked sa bavi s Hendricksonom, tak H. povie "Myslís si, že si vtipný? a Dean opovie, že si myslí, že je "adorable" (rozkosny, okuzlujuci,..." a oni to dali "Som velmi vtipny"
ked mu ukazal tu fotku, povie "Nice shot" na markize ako "fesak"
tam vypustili to "supermax"
"Keep that game face on" - "Len hráš frajera"
ked dojde ta pravnicka, tak povie, ze ma na starosti "vas pripad a vasho brata" na markize dali iba "vas pripad"
potom ked sa bavia o tych kamosov "Sounds like you´re making new friends" na markize "najdes si tu kamosov"
moje oblubene "Pretty sure" ktore tam vtipne vyznievalo, ked sa tam o tom bavili, ze to nestaci skratili na slovicko "asi" No
potom "Taxi driver" prelozili na "Dalsi, co si myslí, že je tu šéf" confused
s drobcom v tej cele, Dean hovorí "Nehýb sa" na markize "bud celkom potichu"
len taka malickost, ze namiesto "tri esa" povedali len "esa" Wink
som si myslela, ze kedze "nasa" Markize tak rada hovadi mena a slova, tak prelozi "Tiny"- "drobca" tak nejak väzensky-neväzensky a na moje prekvapenie markiza nechala meno "TINY" affraid
potom to Randallove "Charles Bronson s hypodermickou ihlou" ako "Infarkty vedela privodit aj na pockanie"
"velvety smooth" - "som dobrý" confused confused confused
ked Dean otvaral obalku od pravnicky, Sam spustil "Nechces to povedat ostatnym?" na markize "Nepovies to celej triede?" Question Question Question Question
"boli sme ti to dlzni" ako "radi pomozeme"
na impalu pred vaznicou "Are you a sight for my sore eyes" = "Dobrý pocit, ze nas tu caka" confused
a na hrobe ked Sam narazi na mrtvolu, tak povie "mam ju" na markize ako "mam to" 603
a ja som si to nikdy nevsimala, ze na zaciatku davaju "hunting things" ako "zahanat zlo" mne to nikdy nedoslo Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745
nj, pozerat Markizu...tak to je fakt "uzasne".
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 10:56

teda Faith, prečítala som si tvoje reporty a musím povedať, že pár perličiek by sa tam určite našlo Suspect Supernatural na Markíze 202744 Supernatural na Markíze 202744 Supernatural na Markíze 202744 Mara je proste Mara Supernatural na Markíze 71174 Supernatural na Markíze 71174 ale zase to nedopadlo až tak zle ako som si myslela Supernatural na Markíze 999804
takže vďaka za reporty Supernatural na Markíze 312566 Supernatural na Markíze 312566 dobre som sa zasmiala Supernatural na Markíze 325299 Supernatural na Markíze 21835 Supernatural na Markíze 316745

len taká drobnosť, to ako Sam povedal "nepovieš to celej triede?" bolo preložené celkom dobre...Sam totiž v origináli povie "You want to share with class, Dean?" Laughing v titulkoch je to zle preložené Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 11:06

fakt? Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 no, Mara sa blisla Supernatural na Markíze 316745 tak fakt sorrac. ja to kontrolujem podla tituliek slovenskych a ked som na pochybach,tak prepinam do anglickych. Len ja mam pri tom vypnuty zvuk. Takze mi to uslo. sorrac. dik za upozornenie 603 Supernatural na Markíze 103511
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 11:18

v stredu som sa nedivala... :cry: :cry: bo som nebola na slovensku a ako na potvoru som nechytala markizu... Mad
Faith tak to som o vela prisla... Supernatural na Markíze 316745 ale dalsie si už nenecham ujst... Supernatural na Markíze 284389
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 11:22

Já doufam, že tam kam dneska jedu, tak tam Maru chytnu (teda já doufam, že tam je vůbec televize). Takže doufam, že mi tu zase pěkně napíšete všechny voloviny, co tam budou mít.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 11:50

no tak ja som folsom prison blues nevidela, takže vďaka za report, aspoň som sa nasmiala Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 tá mara je fakt úžasná Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 Supernatural na Markíze 316745 také zápoty len ona vie vymyslieť Supernatural na Markíze 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 14:51

no ako som už bolo spomenuté pozerať maru je ozaj zábava affraid čo tam tí vždy natrepú, som rada že ťa baví zapisovať tie chyby Faith lebo ja som to skúšala tiež ale potom som to na druhý deň nevedela po sebe prečítať tak s toho nebolo nič. tak si to spísala aspoň ty a myslím že dobre lebo niektoré chyby som si nevšimla tiež, a to v úvode že namiesto hunting things hovoria zaháňať zlo som si nevšimla lebo mi vždy trvá aspoň 5 minúť kým sa to na mare začnem sústrediť
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 14:54

no mne to zapisovanie nerobili problém, takže až bude Faith potrebovať pomoc, kľudne môže dať vedieť 703
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 15:09

no ja mam zvycajne ten isty problem s mojim pismom Laughing lebo v noci je tma a svietim si len mobilom a zvycajne rychlo davam iba v odrazkach a v uvodzovkach a v skratkach a rano pozriem na papier a neviem, co k comu patri, som z toho idiot 603 ale potom si pustim na dvd a hned viem, ktora bije Supernatural na Markíze 316745 len minuly tyzden to bolo fakt ze brutal,lebo som v kuse robila cely tyzden a jedine, co ma zaujimalo bolo, ze ako dopadne dabing na Markize a v robote som z toho bola nervozna. Ale tak som vydrzala, aj ked som spala len pat hodin Wink
ale inak sa dost vyzivam vo vypisovani tych chyb Laughing a sak kludne vypisuj aj ty Dion. Mozno si vsimnes aj chyby, ktore mne unikli. Lebo jak som si dnes vsimla s tou triedou, tak som uz riadne mimo,ked si uz aj original mylim 603 Supernatural na Markíze 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 15:14

heh svietiť mobilom? Laughing Laughing no to ja sa kľudne usadím v obývačke, krásne si zasvietim svetlá v pozadí a už fičím Laughing Laughing Laughing a tak najbližšie teda skúsim aj ja niečo vypísať 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 17:50

aj ja by som si zasvietila. keby som neriskovala, ze za desat minut dojde mama zo spalne, nech to zhasnem,lebo nemoze spat Laughing ono sa jej to totizto odraza od dveri Evil or Very Mad a mne sa inak casto stava, ze prepocujem nejaku vec, lebo ja sa hemzim na gauci a volume je na minimum, a ked sa tak tocim, tak nieco prepocujem a vtedy je dost velky pruser Laughing tak sa tesim nabuduce na tvoje postrehy. uz to bude inak len dva krat ludia. uz len tri casti cheers
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty15.08.08 18:14

ja mam tiež mensi problem... 603 603 mi mame obyvacku na prizemi a spalnu ma mama hore...no ale na obyvacke nemame dvere bo je prepojena s kuchynou...takže si nemôžem dat zvuk normalne... :cry: :cry: takže prepocujem polovicu nevydareného dabingu... Supernatural na Markíze 555452
no posledné 3 casti... Supernatural na Markíze 71416 bude mi smutno...to vstavanie som si oblubila... Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze
Návrat hore 
Strana 1 z 13Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW - archiv 1
» Supernatural na CW

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: