Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze

Goto down 
+35
inga
funny
Dzowika4
kaja666
janka410
Madlen
lentilka
SNlois
cleo
KACICKA
bareness
SkreechTina
pipo
LenkaX22
Weronička
Chrystelle
Ewis
janicag
Samabel
Soniq
Kacena222
Zizi
sonca12
wiktoriano
calla
Kristine
Ellen
lenkka
Sarinka
CrazyD
Anwiel
Mystic
Faith
Kaja
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty26.12.08 15:57

hm...je to nanič že to ide tak neskoro ale aspoň sn vysielajú...raz sa možno dočkáme aj lepšieho času aj keď myslím že skor to nepojde.ale nádej je pekná Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty27.12.08 18:35

Ejha, Mara sa nejako nezdá....Priznajte sa, kto tam posielal maily na znova vysielanie SN? Wink Supernatural na Markíze - Stránka 12 934194 Ako ten vysielací čas, čo už, to sa ani nejako moc teraz nezmení, ale celkom ma udivuje, ako často ho dajú za sebou, teeeeda, tam niekto musí robiť, kto je tiež SN fanúšikom........
Asi to bude inak prvá séria, bo píšu, že 1/22 a dávajú to tak často Supernatural na Markíze - Stránka 12 807248
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty28.12.08 23:35

Jeeej, díky za info Jani, to je cool správa, aspoň niečo a možno potom nasadia aj tretiu sériu, kiež by.... Supernatural na Markíze - Stránka 12 260605 som pozerala program a určite to je prvá séria, šiesteho ide jeden diel a potom siedmeho a ôsmeho dva a potom v piatok zas nič, tak som zvedavá, že ako to vlastne bude chodiť... Supernatural na Markíze - Stránka 12 934194
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty29.12.08 11:39

SN na markíze??? Shocked no som zvedavá ako to na koniec dajú ale zase je to taký nevhodný čas confused no až na ten dabing nemám rada slovenský dabing pretože to nedabujú tak ako majú ale to si všimol už každý Laughing podla mňa česky je o móóc lepší ale aj tak není nad originál Wink tak som veĽmi zvedavá ako tie časti ustália bo raz sú tak a ptm tak kto má vedieť ako to pojde.
ale som rada že to pôjde bo dalši fanušíci sa ku nam pridajú čo je len a len dobre. a chalanov bude opäť vidieť na markíze lol!
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch
funny


Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty29.12.08 12:38

trpáci zase idú dávať prvú sériu, to len ľudí v Mare môže napadnúť Evil or Very Mad potom zase skončia pred koncom a o rok budú reprízovať odznova 601 Supernatural na Markíze - Stránka 12 487389 Supernatural na Markíze - Stránka 12 487389
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 19:39

akurát dnes som si tak listovala v EuroTelevíziu a zrazu pozerám, že Hrozby z temnoty...najskôr som sa potešila, ale potom ma to akurát zas vytočilo Evil or Very Mad za prvé ten čas Rolling Eyes no ale budiž...to ma až tak neprekvapilo...a potom čítam ďalej ten ich uchvatný opis deja a už len prvá veta "Stále ho prenasledujú spomienky na matkinu smrť"...
to akože koho "ho"...človek by si myslel, že snáď oboch Rolling Eyes
no a mená chalanov ma už totálne dorazili...J. Padelecki a J. Ackless...WTF? to si už nevedia ani riadne zistiť mená?? Supernatural na Markíze - Stránka 12 487389
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 19:59

Ešte keď to dávali predtým tak v programe raz bolo že Jared Ackles a Jensen Padalecki Laughing oni dosť často schomolia mená...ja som zvedavá na ten dabing myslím že v sk som to ešte nevidela... Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 20:03

cleo: ak si to v sk ešte nevidela, ja by som ti asi poradila, aby si na tom nič nemenila Laughing sk dabing je vážne des Rolling Eyes
no a fakt neviem, čo je na tých menách také ťažké Suspect
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 20:10

cleo o ty šťastná že si to nevidela s Slov. dabingom, Supernatural na Markíze - Stránka 12 103511 ono je to ako keby hovorili miestami hotentočtinou nemáš tušenie o čo ide Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 23:00

V mojej Eurotelevizíí je aj chyba že- Ackless normálne som sa zľakla či

nevidím dvojmo. Shocked
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty02.01.09 23:49

Kriste oni posra.i aj mena to su kreteni ja neviem co dodat idioti affraid Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty03.01.09 0:07

Ty kkšo Shocked mám chuť sa trpko rozplakať nad tým, ako dokážu slováci tak úžasne pokašlať mená hercov....ja naozaj nerozumiem, šak si to aspoň vygooglim, abo čo, ako napísať nejakú kravinu do časáku a ten ich opis, NO COMMENT, to je zbytočné mrhnaie slov z ich strany Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty03.01.09 0:14

my eurotelevíziu už nejaký čas nekupujeme. ved ten časopis nestojí za nič len somariny tam píšu Supernatural na Markíze - Stránka 12 43228
v programe čo mám ja naštastie nie sú nejaké mená hercov tak s tým nemám problém ale tam napísané Hrozba z temnoty a horovový serial a už aj to je dosť. No
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty03.01.09 0:22

Práve dnes som si ten opis čítala pripadalo mi to ako keby ani neopísovali SN. Tiež sa mi nepáči to hodnotenie, už dávnejšie tie čiarky za Napätie atd. za Humor tam nie je ani len jedna. A to som videla hodnotenia stokrát menej vtípnejších filmov, ktore tie čiarky mali. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty04.01.09 10:33

No tak, ale teraz sa priznám, že sa smejem, že je táto téma v téme o Mare Laughing Laughing lebo tentokrát oni za to vôbec nemôžu. Skôr len neschopná redakcia časopisu. Laughing Laughing
Ja vždy nový program ignorujem, ale teraz mi ho ocino doniesol a ja som ho prelistovala - síce rýchlosťou akou čítal Číslo 5 knihy, ale v tom mi padla do oka známa fotka. Tak som po prvotnom šoku listovala stranu za stranou, že či to je pravda a keď som zistila, že ma zrak neklamal bola som rada, lebo mám ďalší obrázok, ktorý keď si zoženiem kľúčenku, tak si ho tam môžem dať. Laughing Textom k tomu som sa ani len na 1 sekundu nezdržiavala, pretože to nemá význam. Vždy sú tam písané koniny a včera mi lenkka povedala, že Ackles je tam s dvomi S. No to ma trošku vytočilo, ale tak ako vravím, ja si ten text radšej nikdy nečíam Supernatural na Markíze - Stránka 12 807248 z bezpečnostných dôvodov Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 1:00

Som si zo zvedavosti stiahla jednu časť so slovenským dabingom a zlééé...moc zlééé...
Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Uplne mi to trhalo uši...
Ešte máme tri guľky....no des...Chudák Sam to čo ho dabuje 15 ročný mutujúci chlapec? Hnus....
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 3:24

Fuuu, teda na Mare to bolo niečo Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Nebolo to predabované? Lebo si ešte spomínam na repliky, keď to dávali prvý krát a teraz mi tam zaznievali iné slová, napríklad na tom moste povedal Sam Deanovi "smrdíš ako žumpa/hajzeľ a pod a on tam tresne, že latrína Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Prosím, dávam do pozornosti, že Mara sa dabuje so všetkou slušnosťou, ako sa len dá. To mi pripomína tú Labudovu príhodu o dabovaní, keď miesto vety "Kopnúť do gulí" musel povedať "Kopnúť do mieškov" akože OMG Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Ale užila som si to, spravilo ráno a ešte aj mama to zaujato sledovala, ako za starých časov Supernatural na Markíze - Stránka 12 868694
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 5:55

tak toto bola katastrofa ako vždy affraid načo som to ja hlupana pozerala Supernatural na Markíze - Stránka 12 202744 toľko somarím tam natrepali až som mala dosť. ja som prvé čati s dabingom ešte nevidela. to s tou žumpou bolo myslím v titulkoch a ked Sam trepol že latrína ja som len pozerala že čo to trepe Supernatural na Markíze - Stránka 12 49896 a to že tí dvaja magori čo ich dabujú sú totálny amatéry nebudem ani komentovať Supernatural na Markíze - Stránka 12 332617 tak to nám pokaziť našich chlapcov Supernatural na Markíze - Stránka 12 43228 teraz neviem či to aj dnes pozerať No
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 5:59

Ja som pozerala 1x22 a som si to posúvala a chudák Bobby a John to tiež poriadne schytali.. affraid ale ten Sam... Supernatural na Markíze - Stránka 12 71174 a zabudla som na Meg...tej išla huba uplne inak ako dabing...keď mala zavreté ústa, išiel dabing a keď kecala tak bolo ticho...ale tak lepšie ako rusi alebo poliaci...tam dabuje celý seriál jeden chlapík pohrebným hlasom a do toho sa mieša originál Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 6:09

Ja si pamätám na druhú seriu a tam Bobbyho daboval v každej druhej časti niekto iný No to som si všimla hádam tri rôzne hlasy pri ňom.
no a Sam fakt sa mi zdá ako by mutoval ved aj v 1x01 niekedy mal príliš hrubý hlas a potom zas tenký.
pri mare to schytal každý z hlavných postáv. dokonca aj vedľajšie úlohy sú hrozne dabované.
to ale fakt sme na tom lepšie než rusi
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 8:55

Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Holky, ty vaše komentáře mě zabijí.... Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Pomalu mě začíná mrzet, že nemám šanci to v tom slovenském dabingu sledovat. Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 Ale je fakt, že je to spíš k pláči, než k smíchu...takto drbat nejlepší seriál všech dob. Supernatural na Markíze - Stránka 12 202744
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 9:52

Tina: ja som to tiez pozerala a mama dosla ze to co je za serial? som jej povedala a ona to normalne isla pozerat a ked som dosla do kuchyne hovorim jej ty to pozeras? a jak zapierala ze nie Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745 ale jaa som to pocula z obyvacky ze hej Supernatural na Markíze - Stránka 12 934194 Supernatural na Markíze - Stránka 12 707500


Naposledy upravil LittleDevil dňa 07.01.09 9:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 9:57

Ja som zabudla, ze to ma ist dnes v noci...ako vzdy som surfovala na nete, mam vzdy zapnuty TV namiesto svetla Laughing a zrazu som zdvihla hlavu a pozrela na TV. A tam ze Jared a ja ze "Whoa" a potom zaber na Jensena a ja ze "Wow". Ze co robia na Mare? A potom mi doslo, ze davaju SPN Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937 Pozerala som tak 2 minuty a sla som spat, lebo kvoli takemu vysielaciemu casu a hroznemu dabingu sa na to mozem vy... Supernatural na Markíze - Stránka 12 43228 706
Presne, Samov hlas jak zmutovany imbecil Supernatural na Markíze - Stránka 12 1319 Supernatural na Markíze - Stránka 12 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 13:49

Ja by som sa rada stretla s tým čo toto prekladá...Ako ma dostali tie guľky...to nemohol Sam povedať "ešte máme tri náboje"? Guľky? Som si predstavila ako ma vo vačku guľky a idú hladať jamu a hrať guľky....
Strieľaj..To zmäkčovanie je príšerne...si pamätám jeden film a tam že No tááák strieľaj ty sraľo, no táááák zabi ma ty tĺk...ako na tom sme sa peckovali roky...toto je niečo podobné Supernatural na Markíze - Stránka 12 316745
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty07.01.09 14:08

no ja som sa vcera teda dneska kukala tiez na ten des affraid ....no aj mne sa to zda ze to je predabovane....podla toho ked Dean padol do ten rieky...bo predtym mu Sam povedal ze "Smrdis ako zumpa" a teraz ze "Smrdis ako latrina".... ze WTF?....to co je?. confused ..no neviem ale aj tak bol to des.. affraid affraid .niet nad original.... 702
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze
Návrat hore 
Strana 12 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW - archiv 1
» Supernatural na CW

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: