Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jakou hudbu posloucháte?

Goto down 
+50
Marion0889
kaja666
Fay
nuni1977
kattie
Husitka
str8tking
janicag
wiktoriano
Dzowika4
cleo
Faith
Lirael
Ewis
bareness
lenkka
evetka
calla
sonca12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
Hiro666
Anwiel
Weronička
nikita
keksiiq
CrazyD
ivan2321
Ettie
Madlen
Chrystelle
Zizi
sisel
Kaja
Soniq
LenkaX22
bookika
Kristine
SkreechTina
SNlois
aryana7
Silvia
janka410
zoehart
Samabel
dion-fortune
Kika
Sarinka
Night Angel
54 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AutorSpráva
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty24.06.08 18:28

mne sa momentalne paci tato vecicka...Very Happy...tak prajem prijemny hudobny zazitok...Very Happy
Gabriela Cilmi- sweet about me
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=ElY5Gr845Fw
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty24.06.08 18:38

CrazyD: ta pesnicka mi je nejaka povedoma Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 999804 netusim odkial ju poznam Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 999804
to ja som niekolko mesiacov patrala po jednej pesnicke co som pocula v Simpsonovcoch a nakoniec som ju uplnou nahodou nasla ked som stiahla vyberovku Styx lol! lol!
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty24.06.08 19:16

CrazyD: nooo tak táto speváčka je super aj mne sa strašne páči, keď som ju najprv len počula tak, tak som si povedala, že aha ďalšia čierna speváčka, čo má krásny príjemný pop-jazz a potom som videla klip a jaká zlatá brunetka to na mňa kuká!! I love you a ten klip na Sweet About Me je geniálny riadne peckový Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 177401

LittleDevil: tú pesničku požili do reklamy na Rexonu postavenú na hlavu, tak asi odtiaľ je ti povedomá
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty25.06.08 19:28

Tak ja momentálne počúvam Eddieho Veddera a jeho soundtrack k filmu Into the wild, nádherné piesne na zamyslenie..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty25.06.08 19:53

no ked tam su LP tak to je pecka...Very Happy

Busta Rhymes ft. Linkin Park - We Made It [GREAT QUALITY!]

kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=JAMbCmK0iHg
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty25.06.08 19:56

Sarinka napísal:
Tak ja momentálne počúvam Eddieho Veddera a jeho soundtrack k filmu Into the wild, nádherné piesne na zamyslenie..

Aj mne sa to paci
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty25.06.08 21:35

Nádherné sú, ja ten soundtrack počúvam dnes asi 20x, stále dokola a dokola a dokola.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty25.06.08 22:32

Ja som tu dnes zabrdla celkom nahodou, ale asi si budem musiet precitat vsetkych 15 (ci kolko) stran. Asi tu bude vela zaujimavych odkazov. Uz sa tesim. Tak len tolko som chcela 603
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty10.07.08 20:32

taka pohodacka muzicka...Very Happy
Official Jason Mraz - I'm Yours video
kód:
http://youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty10.07.08 22:07

Ja som počas sledovania seriálu Moonlight narazila na túto pesničku a nemôžem si pomôcť, ale strašne sa hodí na nejaké videjko Sam a Dean.. 702 702

Your Guardian Angel - The Red Jumpsuit Apparatus
kód:
http://youtube.com/watch?v=jRehmX3zlwE

CrazyD, parádna pesnička, nie je to k nejakému filmu?
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty11.07.08 2:14

Sarinka: tá pieseň je nádherná Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 71416 A ten text, no omg, akurát sa mi hodí do ff , kde 2x rúžový happy end sa nekoná Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 460216
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty11.07.08 17:35

Sarinka: tá pesnička je krásna Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 568939 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 568939 a pred hodinkou sa pod tým videjkom na YT zjavil tento koment:
citácia :
this song is wicked. my boyfriend dedicate to me when he ask me to marry him
proste Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 87642 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 87642 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 87642 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 87642 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 677692 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 677692 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 677692
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty11.07.08 18:39

CrazyD, díky za song, já podobné písničky miluju. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 949816 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 170639 Nejraději je poslouchám v autě, když při tom pozoruji krajinu. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 258431 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 430869

Sarinka, tahle písnička je jedna z mých nejoblíbenějších. Když jsem si ji kdysi poprvé stáhla, tak jsem si ji týden pouštěla pořád dokola, nic jiného jsem ani neposlouchala. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 316745 Divím se, že se mi nezhnusila. Laughing Na téma Dean/Sam už je s ní vytvořena hromada klipů, vlastně díky jednomu takovému jsem na tuhle píseň tehdy narazila. 702 702 702 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 170639 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 170639
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty11.07.08 19:54

Chrys vazne??? tak to ti zavidim....aj ten vodicak..aj to auto..
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty11.07.08 22:37

Chrys, myslela som si, že ich už "zopár" bude... Laughing Laughing ono ani tuším nie je žiadny song, ktorý v SN videu nebol použitý.. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 21:20

Jo, tak to máš pravdu, Sarinka. Laughing Víš na kolik úžasných písniček jsem za poslední rok a půl narazila jen díky klipům ze SN? Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 325299 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 170639 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 99937 Takže jsem za to vděčná. Twisted Evil Neodolala jsem a musela jsem sem znovu hodit ten můj oblíbený klip s touto písní, díky kterému jsem si ji vlastně poprvé zamilovala. Jestli jsi ho ještě neviděla, tak mrkni, třeba se ti taky bude líbit. Podle mě je udělaný krásně...slova se tam pasují...prostě doják jako blázen. 702 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 71416
https://supernatural.canadaboard.net/multimedia-f7/music-videa-by-fans-t44-795.htm#46484

CrazyD neboj, taky se dočkáš. I řidičáku i auta. Wink Very Happy Já jezdím hrozně ráda hlavně díky té hudbě, kterou v něm poslouchám. Musím říct, že při řízení (nebo třeba i jako spolujezdec) si vychutnám hudbu mnohem lépe, než při jakékoliv jiné činnosti ... nebo nečinnosti. Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 22:56

Mám ďalšiu strašne dojemnú pesničku a aj video má krásne a úplne som zostala že.. Shocked Shocked Shocked keď som zistila, že oni sú Rumuni... Shocked Shocked

Morandi - Angels
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=92j8Y262FqY

Vďaka, Chrys, mrknem na to...presne vďaka SN a aj iným seriálom či videám človek narazí na také nádherné piesne.. 702 702
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 23:03

Teda, nejdřív sem se rozmýšlela, jestli sem mam taky hodit něco z toho, co já posloucham, když vidim, že sem žánrově někde úplně jinde, ale teď si řikam, že bych to mohla zkusit. tohle sou moji kámoši a já sem totálně ujetá na jejich textech.

Rimortis - Zvony Fantazie
kód:
http://youtube.com/watch?v=08bPLN6npqo
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 23:51

Anwiel: Náhodou, majú super text a je to počúvateľné, takže neboj sem hádzať hudbu akú počúvaš Wink

Prihodím niečo od Nightwish

Nightwish - Amaranth

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ&NR=1
Návrat hore Goto down
sonca12
Žltočočko
Žltočočko
sonca12


Počet príspevkov : 792
Age : 31
Bydlisko : Kúty
Nálada : BLEEEEEE nemam rada zimuu
Registration date : 10.05.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 23:54

Jaaa frciim na vsetkommoznom lol! lol! lol! napriilad teraz ma najviac bere Simple Plan Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 316745 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 316745 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 316745
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty13.07.08 23:55

Já Rimortis vážně zbožňuju, jejich basák píše nádherný texty a jejich klávesák 702 702 702 (sem šíleně ulítlá na klávesy!)

ale kdybych sem měla dát svojí nejoblíbenější kapelu, tak myslim, že by všichni ohluchli...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty14.07.08 1:33

Takže kedže mám tolkých čo milujem v rámci hudby ako som už raz spomínala tak sa budem postupne pri vás ktorým sa niečo zapáči a hodi to sem priznávať čo je aj u mna number 1. Laughing

Nightwish milujem proste celkovo patria medzi moje naj kapely. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 430869 tu niet o čom .

Morandi - Angel krásna pieseň ako to už predtým nepozrela som to až teraz proste patrí posledný mesiac k mojim obl. piesnam.

Takže som rada že ste sa zmienili Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 312566 o tom.

Anwiel: Ved ty si super to je skvelá vec, moje naj žánre su práve tie ktore máš ty najradšej a nehovorím to len tak. Len ja sa potom odlišujem tým
že ma to nepohltilo tak ako teba pretože som potrebovala ( je to ťažke vysvetliť ale potrebovala som pozrieť všade Laughing , nechce sa mi vysvetlovať) a ani to na mne nevidno ja som sa toho vzdala tým že to na sebe neukazujem ale vždy je mi to
srdcu najbližšie a aj vždy bude. Inak máš super štýl a vždy ked vidim niekoho takeho ako si ty tak si poviem, to je super, pecka. To som si pomyslela hned aj pri fotkách zo Sn meetu ked som ta zbadala. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 103511
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty14.07.08 11:07

suhlasim morandi je nadherne...a ten angels... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 999804 Very Happy
od Nightwish zboznujem tuto pesnicku...a ten klip.... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 886945
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty14.07.08 16:08

no momentalne som zazrata do albumu The best damn thing od avril...

Avril Lavigne Contagious Complete
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=RV3-ewwNWcI



*Odkazy, které nesouvisí se stránkou supernatural.cinemaview.sk, vkládej do "code", viz.: Pravidla. Díky, Chrystelle.


Naposledy upravil CrazyD dňa 14.07.08 16:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty14.07.08 16:10

avril zbožnujem...ale nepaci sa mi jej klip k pesnicke the best damn things...tam kde robi tu roztlieskavacku... Mad Mad
vôbec sa to na nu nehodi... No
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jakou hudbu posloucháte?
Návrat hore 
Strana 9 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: