Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jakou hudbu posloucháte?

Goto down 
+50
Marion0889
kaja666
Fay
nuni1977
kattie
Husitka
str8tking
janicag
wiktoriano
Dzowika4
cleo
Faith
Lirael
Ewis
bareness
lenkka
evetka
calla
sonca12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
Hiro666
Anwiel
Weronička
nikita
keksiiq
CrazyD
ivan2321
Ettie
Madlen
Chrystelle
Zizi
sisel
Kaja
Soniq
LenkaX22
bookika
Kristine
SkreechTina
SNlois
aryana7
Silvia
janka410
zoehart
Samabel
dion-fortune
Kika
Sarinka
Night Angel
54 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty13.12.07 15:43

Tak to by fakt nemělo chybu, mě stačí ty pohledy na tu zvučku a ještě, aby lidi slyšeli ten skřípavý zpěv bratrů Laughing teda hlavně Deana
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty16.12.07 17:58

Tak ja zas fičím na Within Temptation a ich songoch ako sú See who I Am,Pale,Angels,Forgiven,Memory..., Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 258431 dalej The Rasmus,Linkin Park,HIM,3 Doors Down,Dishwalla,Frou frou... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty25.12.07 14:41

no within templation je super-na tom ficim aj ja
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty26.12.07 20:21

Tak už mám stíhnutou tu jejich Silent Night jako MP3 Very Happy
takhle bez obrazu, když to začne řvát z toho mobilu Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 316745 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 316745 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 316745 no comment

kdo by chtěl taky
kód:
http://www.4shared.com/account/file/32769320/97d7c2f6/
Silent_Night.html?sId=daXt4qoZKOdArwv7
račte stahovat Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty27.12.07 17:17

no jejda dikes uz som si to konecne aj ja stiahla-ale mi to trvalo co? no ale je to strasna pecka a to aby som to sup sup isla hodit do mobilu Wink
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty04.02.08 17:33

ja tych skupin pocuvam naozaj privela tak to tu nejdem rozpisovat...no len tak pre prehlad su to napr.: three days grace,sum41,nightwish,linkin park,lostprophets......a pokial ide o najoblubenejsi song v sn tak je to jednoznacne moja srdcovka carry on my wayward son...strasne sa mi paci ze to davaju vzdy na konci serii potom to k tomu serialu tak neodlucitelne patri Wink Wink Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty05.02.08 9:53

to si ž děláte srandu ne? mi tady fakt všichni posloucháme stejnou skupinu?? THREE DAYS GRACE?? mě klepne jak je tohle možnééé affraid affraid Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty05.02.08 10:08

no za to, ze ju pocuvam ja moze aryana, takze dakujem Very Happy, ze si ma navnadila Very Happy je to skvela skupinka a strasne sa mi pacia jej pesnicky a videoklip na never too late Very Happy no a najlepsie je kombinacia tdg a supernaturalu na YT Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty05.02.08 21:31

no naozaj neuveritelne ze tu poznate three days grace...ja som si myslela ze je to dost neznama kapela bo v mojom okoli ich nikto nezna...teda d-f uz hej Very Happy:D
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty05.02.08 22:16

Ja počúvam posledným časom taký gothic rock ako Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Linking park, .... nejak dokážem pri tom relaxovať a mám viacej nápadov potom :flower:
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty05.02.08 22:33

mne totálne vyhovuje hudba zo SN...to je niečo pre mňa... Twisted Evil Twisted Evil od rána do večera fičím na ad/dc, zeppelinoch či metallice...takže Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299 ale kedysi som fakt mala rada linkin park...aj teraz si ich vypočujem ale už dosť menej...tiež mám rada skupiny ako red hot, nirvana a tak... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 733500 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 733500 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 733500
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty08.02.08 17:39

ja asi tiez patrim k Three days Grace, zboznujem Scorpions a Def Leppard, Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 707500 samozrejme acdc, kansas, boston(piece of mind na konci hookmana) a rush a nesmiem zabudnut na moj uplne najoblubenejsi song od Blue Oyster Cult - Reaper.Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 312566 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 312566 a pripajam este salivu, simple plan, Linkin park, nickelback a vsetky krasne sladaky ku ktorym sa vacsinou dostanem cez YT.- a este zboznujem pesnicku walking on sunshine a shes a lady(tom jones)Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 284389 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty10.02.08 20:41

jj, já ám ráda ty skupiny, od kterých jsou písničky v SN.....a AC/DC....to je fakt něco... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ....... a Three Days Grace......no ty jsou super....jo a ještě Breaking Benjamin....jinak opravdu to podobné co vy....na tom frčím Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty11.04.08 20:30

toto som nasla na jednej madarskej stranke o jensenovi a kned som sa do tohto zamilovala 702 702 702
vraj jensen sam hraje na gitare a tiez nazivo spieva 702 702
ni som si ista, ci je to pravda 603 ale podla hlasu usudzujem ze asi ano Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 170639 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 325299

Jensen Ackles - Just You
kód:
http://www.ulozisko.sk/47537-jensen_ackles___just_you.mp3.html

zdroj: jensen-central.extra.hu/
ja som to len upla na ulozisko Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty11.04.08 22:51

bookika dakujeem velmi pekne za pesnicku, je naadherna 704 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 214863 ... velmi sa mi paci..momentalne ju uz pocuvam tusim 6 krat za sebou a stale nemam dost.. i ked,vazne to je jensen?? hmmm..asi hej,ja som hlucha,takze fakt neviem to nejako rozoznat Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 7:01

ja ju pocuvam stale dookola a prvykrat sa mi zdalo , ze je to naozaj on, no potom nie, a teraz zas...........hlavne v tych nizsich polohach Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 999804 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 999804 ale nie som si ista Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 328356 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 328356 nebolo by uzasne, keby jensen naozaj spieval takto? Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 328356 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 328356
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 10:26

SkreechTina-My máme asi rovnaký vkus ja počúvam úplne to isté v poslednej dobe haluz konečne niekto kto počúva to čo ja lebo v mojom okolí všeci len rap a tak Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 10:39

praveze to je ten problem Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937 vsade len samy hip-hop a podobne ....
a ked ja vytiahnem svoju hudbu, tak vsetci len pozeraju, ze z akej som planety Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 99937
nikto nikdy nepocul o nazvoch ako boston, blue oyster cult, scorpion, deff lepard ci black crows Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 316745 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 316745 ACDC samozrejme zname po mene, ale nikto netusi co je to vlastne za hudba, vsetci to tipuju na nejaky metal.ja som proste rada, ked sa lisim, a hlavne ak je to skvelou hudbou
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 11:00

Presne moj prípad ja si pustím moju muziku a všetci že vypni tú trapošinu a tak no nech sa strčia Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 873139
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 11:25

no hej po mne tiez ludia zazeraju, ale tak ja vacsinou pocuvam to iste, co aryana takze nie som sama Very Happy prave si inak idem stiahnut cele albumy skupin hranych v SN, lebo som nemala len vybrate pesnicky a uz mi to vadi Very Happy hlavne tych scorpions si idem stiahnut Very Happy

ja inak tiez aj na linkin som ficala a niektore pesnicky z ich noveho albumu sa mi pacia, ale niektore maju dost divne... proste ich pesnicky bu milujem alebo nenavidim, takze je to taka kontroverzna kapela u mna Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 20:52

ilovejensensam: Jeeeej, to je super, rovnaká dušička ako ja Razz

Ja mám zatiaľ také šťastie, že v mojom okolí sa hip a hop a trop moc nevyskytuje a mama sa zmierila s mojou rockovou stránkou, veď ona sama má rada moju druhú záľubu, ako disco a dj hity a tak 603

bookika: Nevedia, o čo prichádzajú..

Dionka: 603 Mohla by si sa potom so mnou podeliť o tie stránky, bo aj ja som nad tým uvažovala, moc sa mi páči Bad Company, Styx, Fall out boy ma zaujal, ale vlastne všetko sa mi tam páči Razz
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 20:54

tina: ja to stahujem cez torrenty, ale mi povedz pesnicku od fall out boys napr a ja ti ju poslem Wink ak mam. tie ostatne skupiny zatial su len vo faze vyvinu Rolling Eyes

inak send me an angel od scorpions je uzasna piesen 702 702 702
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 21:51

Dion:Som veľmi rada že sa Ti táto pesnička páči pretože je to tiež moja obľubená 702

V tejto téme som ešte veľmi nepísala,tak sa troška viac rozpíšem.Kebyže mám písať všetkých moje oblubene skupiny,speváčky,spevákov ta by mi to trvalo možno celý deň a príspevok by bol veľmi dlhý.A ani nebudem konkretizovať mena pretože by som nechcela na nikoho zabudnúť.Tak tak všeobecne: Wink
Počúvam skoro všetko.Najradšej však mám 80´roky čo sa hudby týka a je absolutne jedno aký štýl.90´roky a 70´ roky a skoršie roky- tiež veľmi uznávam.
A k tejto dobe(2000-08) môžem povedať len to že v roku 2000 som si pomyslela že hudba ide dole vodou,že to je niečo strašne a trvalo to dosť ale za posledne roky som si uvedomila,že sa to oveľa viac zlepšilo a ešte sa dá aj niečo počúvať a nejde to až tak dole vodou ako v roku napr 2004.Takže počúvam aj hudby z tejto doby.Mám rada ked je človek všeobecne zameraný čo sa týka hudby ,v rokoch alebo aj štýloch preto sa u mňa nedá povedať žeby som počuvala dookola to isté.A bola naviazaná len na jeden štýl,treba v každom hľadať niečo pozitivne.Pretože hudba ma prinášať radosť do života.Čo sa týka štýlov moje srdcove štýly(znamená to že, keby som mala uviesť naj štyly boli by to oni)sú Rock,Metal,Punk,Milujem rock a rôzne zmiešaniny týchto štýlov su to jednoznačne moje srdcovky.Aj ked su to moje naj štýly nikdy som sa nechcela škatuľkovať tak počúvam a mám rada aj ine štýly,ktore musím a aj chcem počúvať ako som už povedala zbláznila by som sa z jedneho jedineho štýlu hudby.Napr.Mám rada pop,country,disco,jazz,blues,regaee,swing,latino,etno,techno,soul,r´n´b,house a aj modernu operu proste všetko .Dúfam,že som niečo nezabudla ale ak ano patrí to sem.
Z každého štýlu mám určite pár naj interpertov ktorý tento štýl prezentuju.
Čo sa týka hip-hopu a rapu aj ten vždy som bola proti ale najdu sa naozaj aj tí ktorí mi v tomto štýle dobrí a sedia mi a naozaj to nie je až take zle ,aj ked som bola vždy proti tomuto štýlu,ale už nič proti tomu nemám teda okrem Slovenskeho (to sa nedá absolutne zniesť)Čo sa týka narodnostne tak najviac mám rada hudbu prichádzajucu od Zapadu teda USA,VB,a hlavne Južnu Ameriku tuto krajinu zbožnujem a hlavne piesne v španielskom jazyku :je to dosť odlišne počúvam z tamať hlavne veci ktoré nie su až tak známe po celom svete skôr len v konkretnej krajine,tak isto i severne štáty ako Fínsko a okolie .Vždy uprednostnujem medzinarodnu hudbu ako tu našu Slovensku aj ked zopár obľubených interpetov na SR mám ,ale inak na slovenske veci až tak nie som.Väčšinou počúvam veci ktoré druhí ani nepoznáju absolutne nepoznáju hlavne tých interpetov,ale začínam si uvedomovať že sa to troška zlepšuje ale aj tak skôr len u skupín.Čo sa týka hudby v SN - milujem ju a nie su to pre mňa nove skladby skoro všetky som poznala aj predtým a mnohé su moje obľubene Wink takže nič nove pre mňa ale celkovo ked pustím SN a pesničky tu tak mi to navodí skvelu atmosferu,a väčšina sa zaraduje k môjim naj oblubeným štýlom takže super.Vytvorila som si z nich Cd-čka hlavne preto lebo tieto piesne bud poznám a nemám v Pc alebo hlavne koli tomu,že ich mám roztrusene po iných Cdčkách mojich oblubených skupín. 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 22:01

pani si sa nam rozpisala kaja Very Happy

ja sa musim priznat, ze pred sn som o takuto hudnu neprejavila zaujem, ale vdaka nemu som vlastne objavila tento svet a uplne sa donho zblaznila. neviem si predstavit den bez piesne na styl sn a prave preto som sa rozhodla aj stiahnut cele albumy interpretov, nie len soundtracky SN.

zacala som skupinou scorpions a ich kompletnou discographiou Very Happy zatial ma albumy z rokov 1972-1982 teda po album Blackout.

modernu hudbu tiez velmi nepocuvam. neznasam lacinne pesnicky bez hlbsieho vyznamu vytvorene len pre komerciu. stylovo by som sa asi priradila k pocuvaniu gothickeho stylu, teda prevazne, mno... ved tak uz som vypisovala tie kapelky. Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty12.04.08 22:13

já jsem taky svět těch starších písniček pořádně objevila až díky SN....a jsem za to strašně vdečná.....teď prostě nechápu, jak jsem se v hudbě mohla omezovat jen kvůli tomu, že jsem si říkala - Je to starý= Je to hrozný 603
ale teď na tu hudbu nedám dopustit...RnB čkářky ve škole, co se omezují jen na ten styl hluboce lituji, protože po dvou třech měsících tu písničku, co momentálně žerou odkopnou a zvolí!nejnovější hit", aby to bylo COOL

kdežto já si pořád poslochám jen to, co mě baví, co mě dokáže opradvu povzbudit, nebo si dokážu krásně posmutnit, podle nálady
novější písničky mi taky nevadí, ale prostě mám teď mnohem širší rejstřík.....a je to super 703 703
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jakou hudbu posloucháte?
Návrat hore 
Strana 2 z 31Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: