Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jakou hudbu posloucháte?

Goto down 
+50
Marion0889
kaja666
Fay
nuni1977
kattie
Husitka
str8tking
janicag
wiktoriano
Dzowika4
cleo
Faith
Lirael
Ewis
bareness
lenkka
evetka
calla
sonca12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
Hiro666
Anwiel
Weronička
nikita
keksiiq
CrazyD
ivan2321
Ettie
Madlen
Chrystelle
Zizi
sisel
Kaja
Soniq
LenkaX22
bookika
Kristine
SkreechTina
SNlois
aryana7
Silvia
janka410
zoehart
Samabel
dion-fortune
Kika
Sarinka
Night Angel
54 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next
AutorSpráva
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty08.10.08 18:59

Evetka ani neviem aku radost si mi spravila, ze si to sem dala...
pretoze Stereophonics hraju iba v jednom slovenskom radiu a ked mozem tam urobim reklamu radio fm. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty08.10.08 20:42

evetka, CrazyD dakujem vaaaaaaaam. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 214863 ....strasne sa mi luuuuubi ten sooong Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 319161 .......dakujem....este mam takych kratkych viac co sa mi lubia a neviem od koho su.... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 71416
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty08.10.08 22:45

Stereophonics je skvelá skupina a majú fakt super pesničky. Namotala ma na nich spolužiačka na strednej a teraz keď tak nad tým premýšľam prichádzam k záveru, že som si ešte nezohnala tie ich albumy čo som chcela. Musím sa do toho pustiť - evetka dík za pripomenutie Wink 603
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty09.10.08 8:05

jeje není zač, já Stereophonics poslouchám asi od začátku střední, takže nějakých 4-5 let nebo tak a zamilovala jsem si je Very Happy sice i od nich se mi nelíbí úplně všechno, ale prostě hlas Kellyho mě dostal Twisted Evil jinak Zizi jestli chceš a ať to nemusíš shánět, mám v pc tyhle jejich CD:

Word gets around
You gotta go there to come back
Language. Sex. Violence. Other?
Pull the pin
(to je, pokud vím, zatím poslední)

tak jestli to budeš chtít pisni a já to někam upnu Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty09.10.08 9:33

evetka: to fakt? to by si pre mňa urobila. Ja totiž neviem, ktoré albumy to tá kamoška mala. 603 Nerobí mi problém žiadny server, tak ak sa budeš nudiť, mohla by si mi to upnúť 603 603
Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 891817 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 891817 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 891817 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 673161 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 177401
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty09.10.08 12:36

Stereophonics jsou super Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Nemám od nich moc písniček, ale mě dovedou strašně pozvednout náladu. Dakota je jedna z mých nejoblíbenějších.
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty10.10.08 19:01

tak jak jsem slíbila, tady jsou linky na některá cd od stereophonics. podařily se mi upnout bohužel až dneska 603

CD Stereophonics
Pull the pin
kód:
http://www.ulozisko.sk/91167/Stereophonics_-_Pull_the_pin.rar
Language. Sex. Violence. Other?
kód:
http://www.ulozisko.sk/91170/Stereophonics_-_Language._Sex._Violence._Other.rar
Word gets around
kód:
http://www.ulozisko.sk/91173/Stereophonics_-_Word_gets_around.rar
You gotta go there to come back
kód:
http://www.ulozisko.sk/91176/Stereophonics_-_You_gotta_go_there_to_come_back.rar
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty10.10.08 19:09

evetko, ty jsi poklad!!! 702
Vážně moc děkuju. Moje sbírka se konečně rozroste. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 92299
Jestli je aspoň většina těch písniček tak pěkných jako ty, co mám v MP4, tak tak okamžitě putují taky a já si dám Stereophonics, Lifehouse a 3 Doors Down maratón.
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty10.10.08 19:21

Samabel není vůbec zač, věř mi Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 103511 mi se právě všechny jejich písničky nelíbily, tak jsem si vytvořila svoje vlastní bestofko Stereophonics a to mám v mp3 Very Happy

jinak jsem teď nedávno v pc objevila jednu písničku od Of Montreal a vůbec netuším, odkud jsem ji vzala, jestli nakonec ne právě odtud Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 999804 ona je tak divná, ale tak divně divná, až mi přijde dost dobrá a skoro pořád ji poslouchám. Laughing trvá 10 minut a to jsem si myslela, že moji oblíbenou Bohemian Rhapsody od Queen už asi nic v délce nepřekoná Laughing tak ji tu dávám, třeba se tež někomu zalíbí.
Of Montreal - Past is a grotesque animal
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=G2p9fDJsHNo

jo a hodně se mi zalíbil Fight song od Republic Tigers z 4x01, takže ta je tež momentálně mezi mými nej a ještě tahle:
The Republic Tigers - Buildings and mountains
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=R6VuCl-flto
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty11.10.08 19:12

evetka: tak jsem zvědavá, jak budu spokojená já, ale určitě budu. Very Happy

Teď sem zase hodím písničku, kterou si teď pouštím pořád dokola já. Líbí se mi melodie, líbí se mi tempo, text je taky skvělý.
A klip taky není špatný. Wink No a druhá písnička mě přesvědčila o tom, že jejich CD jednoduše musím mít! Twisted Evil

Muse - Time is running out
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=64wBgV62IKA

Muse - Hysteria
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=DR2DpgV8fPw&feature=related
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty11.10.08 19:35

affraid affraid Muse??? affraid jej Samabel, to si musím hned pustit. protože co jsem od nich slyšela "Supermassive black hole" si pořád říkám, že bych si měla poslechnout něco víc a stáhnout i cd, takže tentokrát moc děkuju já za tip 702
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty11.10.08 19:42

Já se s touhle kapelou setkala před delší dobou, ale nakonec jsem se koukala po jiných písničkách a nedávno mi Muse znovu přišli pod ruku a tentokrát už je neopomenu... Hned mě to chytlo a ta Time is running out obzvlášť.
Nění zač... aspoň to můžeš brát jako moje poděkování za tamto. Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty11.10.08 19:44

evetka si anjel ďakujem ďakujem ďakujeeeeeeeem Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 312566 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 214863 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 891817 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 891817 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 258431

Edit: Dnes som si sťahovala pieseň Have a nice day od Stereophonics a keďže som našla celý album tak nám ho sem prihadzujem Wink
Stereophonics - Just_Enough_Education_To_Perform
kód:
http://rapidshare.com/files/67821564/Stereophonics-Just_Enough_Education_To_Perform.rar
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 16:55

Ja som mierne oblbnutá tým Súmrakom, ale táto pesnička je celkom dobrá zo soundtracku z tohoto filmu:

Paramore-Decode [HQ] Official Twilight Soundtrack
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=iSMN1Ahw0kk
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 19:36

wow pozerám, že sa tu objavili celkom dobré skupiny, tak to budem musieť posťahovať Twisted Evil

ale ja som vám prišla napísať, že ma kamoška dokopala k stiahnutiu skupinky avantasia. zatiaľ od nej mám len metal operu, pt 1 a 2, ale je to totálna pecka Twisted Evil v podstate obe albumy sú akoby fantasy príbehom.

zhruba obsah:
citácia :
The Metal Opera: diel prvý

Hlavnou postavou je mladý Gabriel Laymann ktorý je novicom v Dominikánskom kláštore v Mainzi v Nemecku. Píše sa rok 1602 a Gabriel sa spolu so svojím rádom podiela na vtedy všadeprítomnom hone na bosorky. Gabriel sa dostáva do rozporu s vlastným svedomím, keď sa stretáva zo svojou nevlastnou sestrou Annou Held, ktorá je označená ako bosorka a čaká na svoj proces. Gabriel začína pochybovať a tak sa tajne vkradne do knižnice kde sa dostáva k zakázanej knihe. Keď jeho mentor brat Jakob zistí že s knihy čítal uvrhne ho do žalára.

V žalári Gabriel stretáva starého Druida menom Lugaid Vandroiy. Druid rozpráva Gabrielovi o inej dimenzii, o svete fantázie nazvaného Avantasia. Tento svet je v nebezpečí. Druid učiní mladému Gabrielovi ponuku na záchranu jeho sestry pod podmienkou, že on pomože zachránit Avantasiu. Obom sa podarí z vezenia utiecť a Vandroiy zavedie Gabriela ku kamennému kruhu kde je ukrytá brána medzi dimenziami. Vandroiy bránu otvára a posiela Gabriela do Avantasie.

Medzitým sa Mainzký biskup Johann Adam von Bicken spolu s bratom Jakobsom a vogtom (staronemecký výraz latinsky: advocatus, slovensky: královský richtár, teraz právny zástupca) Falkom von Kronberg vydávaju do Ríma za Pápežom Clemensom VIII. Na cestu sa vydali spolu s knihou z ktorej čítal aj Gabriel. Podla starých dokumentov sa jedná o knihu ktorá je poslednou, siedmou časťou pečate, ktorá dopomôže svojmu majiteľovi k dokonalej múdrosti za predpokladu, že bude prinesená k veži ktorá sa nachádza v samotnom centre Avantasie.

Po prichode do Avantasie stretáva Gabriel elfa menom Elderane a trpaslíka Regrina. Týto mu rozprávaju o boji proti mocnostiam zla, papežovom pláne a dôsledkoch tohoto plánu. Pokial by došlo k použitiu pečate znamenalo by to koniec spojenia medzi oboma dimenziamy s katastrofalnymi následkami pre oba Svety. Gabriel sa musí pokúsit zabránit použitiu pečate. K veži príde práve včas. Zakiaľ sa pápež rozpráva s Vnútornym Hlasom, podarí sa Gabrielovi pečať odsudzit. Využíva všeobecný chaos a knihu sa mu podarí priniesť do mesta elfov.

citácia :
The Metal Opera: diel druhý

Gabriel nie je spokojný, o Avantasii sa chce dozvedieť viac. Elderane ho posiela k Stromu Poznania. Pri Strome Poznania sa Gabriela zmocnuje vízia v ktorej vidi brata Jakoba v mori plameňou trpeť. Elderan rozpráva Gabrielovi o Klalichu ktorý sa nachádza v katakombách pod mestom Rím. V kalichu sú uveznené mučené duše a je stážený beštiou. Gabriel sa ale nedá odradiť a spolu s Regrinom sa vydáva spät do materialneho sveta. Nájdu kalich a obratia ho hore dnom, tak aby mohli trápené duše unikmúť. Ich počínanie ale prebudí beštiu ktorá na nich zaútočí. Útok si vyžiada trpaslíkov život, Gabriel stačí príšere uniknúť.

Gabriel sa vráti naspät za Vandroiyom ktorý už na neho čakal. Vandroiy svoje slovo dodrží a v noci vnikne do vezenia, aby oslobodil Annu. V žalári stretáva "očisteného" Brata Jakoba ktorý sa pokúša o to isté - oslobodiť zajatcov. Obaja sú odhalený. Falk von Kronberg je upovedomený o vniknutí do vezenia a ponáhla aby mohol oboch zatknúť. Strhne sa boj v ktorom zabije najskôr von Kronberg Vandroiya ktorého následne Jakob umláti k smrti. Anne sa podarí uniknúť, a tá sa spolu s Gabrielom vadá na cestu do neznáma.

neviem, ale ohromne sa mi to páči. fakt odporáčam, ja si idem stiahnuť aj ich zvyšné albumy,lebo tie piesne sú peckové.
napr.
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=HPPHIMp0aHo&feature=related
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 19:48

Dion: AVANTASIA cheers cheers milujem 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 21:18

LD: ja som to v podstate iba teraz objavila, ale strašne na tom fičím. ja milujem fantasy a toto je proste niečo neskutočné pre mňa. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 21:24

dobre, takze prave som sa dokopala k tomu aby som prelistovala cely tento topic a uz naplno stahujem Laughing dakujem baby za vsetky skvele tipy Wink ta avantasia sa mi strasne pozdava a prave taham europe a discografiu metallicy Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 22:57

dion: no ja to poznam uz dlhsie kedze na metale frcim a Avantasiu zboznujem (som sa k nej dostala vdaka brachovi...vlastne celkovo aj k metalu) ani by som z nej nevedela vybrat oblubenu pesnicku bo je to cele skvele dielko a aj ten pribeh Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 430869

takze tiez mozem odporucit 703 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:19

sa chystám zajtra dosťahovať aj ich ostatné albumy, bo mám len tu metal operu a ja som teda rock girl, ale pomaly a isto prechadzám aj na metal Laughing Laughing táto skupinka si ma proste strašne získala a ja ju neviem prestať počúvať 702 už mi hrá asi 7 hodín vkuse Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 99937 len sa mi jedna pieseň zle stiahla Sad seká mi, ju budem musieť ešte raz stiahnuť Sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:22

dion: no to nebudes mat narocne to su tieto part 1, 2 a este jeden potom nejake EP Laughing Laughing
7 hodin fu to by mi z toho riadne hrabalo ale ved preco nie Laughing Laughing a inak keby to nejde ta piesen daj vediet ja to mam Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:27

jasné, zajtra ti napíšem Wink ale ja som pozerala na torrentoch, že majú viac albumov Shocked ešte by mali mať, scaregrow, lost in space, a aj single tuším majú jeden. tak to vieš zajtra bude riadny download Laughing Laughing Laughing Laughing neviem, ale táto skupinka nemá chybu a tak ja vždy keď sa na niečo nové namotám, tak mi to hrá dokola a dokola... ako nejakému cvokovi Laughing Laughing Laughing ale ja si nepomôžem... 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:30

no viem poznam ja som sa cez toto namotala na toho spevaka co Avantasiu vymyslel Laughing Laughing my to mame doma secko tusim Laughing Laughing Laughing chapes zavislacime Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:38

no musím toho speváka potom bližšie preveriť, len teraz ešte nestíham, bo sa učím Sad ach jaj, ale fakt je to bohový nápad. ja žasnem nad celým príbehom aj nadtým ako skvelo tie texty a celá hudba sedí, proste toto ma neprestáva udivovať Shocked akože už som to počula asi miliónkrát a aj tak som z toho zakaždým totálne vedľa
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty13.10.08 23:41

no jo ten pribeh je fakt skvely ked sa donho zapocuvas Twisted Evil a este ked tam je zopar mojich oblubenych spevakov no niet co dodat 702
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jakou hudbu posloucháte?
Návrat hore 
Strana 14 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: