Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester

Goto down 
+24
Madlen
SNlois
renáta
Samabel
calla
Hiro666
SkreechTina
lenkka
Zizi
pipo
janicag
Silvia
CrazyD
wiktoriano
Faith
Sarinka
Mystic
Pa001
Kristine
janka410
Chrystelle
Anwiel
dzajnisko
dion-fortune
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:25

Teďkom mě tak napadlo-není Castiel nějaký divný-Zajde za Deanem, řekne mu, že pro něj má nějakou velmi důležitou práci že ho kvůli ní vytáhl z pekla a pak co? Ahoj někdy příště? Já sem čekala, že mu teď v té truhé epizodě poví, co po něm bude přesně chtít, ale on se o tom zmínil zase, že má pro něj práci, ale proč mu neřeklne jakou? Určitě to bude něco většího než bojovat na straně dobra v apokalipse. To by z někama vyhrabal ví lidí ne? Ten bude mít asi něco zallubem-to by mu určitě řekl z kraje kdyby po němchtěl doživotní donášku oblíbeného piva. Já si fakt myslela, že se to dozvíme už tady. :cry:
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:31

podľa mňa to kripke robí naschvál... čím viac bude napínať, tým viac bude mať pozornosť ľudí... ja by som to pripisovala marketingovému ťahu... ale nevylučujem, že aj castiel nie je taký "biely" ako sa zatiaľ javí byť... predsalen je to vojak... ja osobne mu zatiaľ nejako nedôverujem
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:33

Já nevim proč, ale pořád sde nemůžu odtrhnout od myšlenky, že nakonci budou stát proti sobě Dean a Sammy... Možná tohle je ta práce. confused
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:41

Já sem si taky říkala, že by ten úkol mohlo být něco se Samem. Vemte si to tak, že když Dean šel do pekla v Mystery spotu-byl tam půl roku a nakonec ho musel vytáhnout Sam. Teď po čtyřech měsících ho vytáhne "anděl" a jediný závažný rozdíl mezi teď a předtím možu najít jenom to, že teď Sam používá schopnosti....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:52

no tak mne sa Castiel teda páčil 603 603 603 603 neviem, ale ten herec ma dostáva a páčilo sa mi a čo povedal aj ako to povedal. 603 603 603

čo sa práve týka, tak ja si myslím, že mu to bude postupne objasnovať. možno ho chce najprv niečo naučiť, aby tomu pochopil alebo čo.... no a podľa mňa tá prácu bude o Samovi, Veď kripke furt spomína Star Wars a ja to vidím tak, že budeme mať Dean vs Sam fight.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 12:54

Popravde, nechce sa mi všetky tie príspevky čítať, snáď postupne, pretože dámy, akože 50 postov... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 806497 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 806497
Noooo, ja proste nemám slov. Epizóda bola ohromná, napínavá a miestami sa mi páčila viac než prvá.
Chudák Dean, ako si stále myslí, že si nezaslúži byť zachránený, že je len obyčajný človek.
Scéna s koláčom ma dostala "a nezabudni mi doniesť koláč" a potom kukol do tej tašky "kde mám koláč"... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745
Duchovia boli hustí. Meg, Ronald aj Victor, bravúrni. Chudák Sammy, ako si to pekne zlízol a to umývadlo a tie baby to ešte šmarili na kapotu auta.
Veľmi mi bolo ľúto Meg, ale mala pravdu podľa mňa, že nemysleli na ňu, hlavne keď ju vyhodil Dean z okna a to, že sa jej malá sestra po jej smrti zabila ma úplne dostalo... Shocked Shocked Tiež som rada, že vysvetlili jej outfit, že tak vlastne vyzerala predtým, než ju posadol démon "ostrihal ju a obliekol ako štetku".
Ďalšia vec, čo ma dostala, ako Victor hovoril Deanovi, že nezomreli hneď ale zomierali 45 minút či koľko a ako Nancy Lilith trhala kožu a všetci sa prizerali...kokos...tá malá bitch... Suspect
A ešte ma čosi dostalo... lol! Ako Meg hovorila Samovi, že koľko takých dievčat zabil, keď sa učil vymietanie, opäť mala pravdu a ešte ako dodala to s tým netvorom... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 806497 a Sam len na ňu tak škaredo pozrel, ako by mal v paži a vystrelil... Shocked Shocked
Zaklínadlo bolo ohromné a ten Deanov chmat po miske... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 949816
Opäť nechýbali protective!Dean a protective!Sam...juj.. cheers cheers naši starí známi bratia...
A musím povedať, že Castiel rocks a totálne...ako Deana "sundal"..."že mal by si mi prejavovať viac rešpektu za to, že som ťa vytiahol z pekla,pretože ťa tam môžem opäť poslať".... affraid affraid
A celkovo, ako mu Dean nadával, že čo nič nespravili a on ho sundal, že mu už zomrelo tuším 60 jeho bratov, to číslo si nepamätám a že všetko sa netočí len okolo neho...ale musím uznať, že mal Dean pravdu, že ak je tam skutočne Boh, prečo nič nerobí a dovolí, aby sa všetky tie veci stali...apokalypsa ma neprekvapila, no nečakala som, že sa Lilith poradí prelomiť prvú pečať tak skoro... Shocked Shocked
Inak som hovorila, že Castiela totálne žeriem, tuším hej... lol! len som mu celú dobu mala chuť podať balzam na pery.... Laughing Laughing
No a nesmiem zabudnúť na Bobbyho "Panic room"...a následne Deanove "you are awesome".... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745
Sammy v ponožkách a taký strapatý, žiadny gél... cheers cheers prečo mu to takto nenechajú... Suspect

Oki, takže epizóda ma totálne dostala, opäť predčila moje očakávania...nemôžem sa dočkať ďalšej....táto séria bude proste DA BEST..... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:00

konečne niekto, kto je s castielom spokojní Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil cheers cheers cheers

fakt sa mi tiež páčilo ako meg všetko vysvetľovala. ona a victor boli asi NAJ 603

a zaujímavý postreh s tým Samom Shocked Shocked to je fakt sila, ako sa zmenil.

inak tých bratov bolo tuším iba 6 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:08

Taky mam pocit, že tam řikal jenom 6 bratrů... 60 už by bylo moc přehnaný, aspoň pro mě.

Meg a Victor sou vážně úžasný!!!! Škoda, že už sou oba pryč. Už sem si řikala, že by mohla Sammyho dostat, jak mu tam řikala o těch holkách, ale pak jenom ten pohled a bum!!!! Kdyby jí mířil na břicho, nebo tak, ale on jí namířil přímo do obličeje....
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:11

No ja som s Castielom spokojná nadmieru...je proste úžasný, charizmatický a ten jeho pohľad "zjedol si mi večeru" a zároveň také neviniatko...6? no je to možné, počula som six...idem si to pustiť radšej, bo zo seba zas robím tela... lol! lol! hej, bolo to len šesť, bože, ja tu hromadne vyvražďujem anjelov... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745
Inak musím ešte povedať, že na začiatku hrala super pesnička, hneď si ju idem stiahnuť, ak ju nájdem a potom hodím a sem do hudby... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:14

inak ešte ako sme rozoberali ten plán s Deanom, no neviem,ale neprišlo by vám divné ak by za vami trebárs castiel došiel, že "čauko, ja som anjel Boží a mám pre teba job. Takže sa priprav, musíš si zabiť brata." alebo niečo podobné... proste najprv mu musí Dean uveriť, že to čo hovorí je pravda, až potom mu môže povedať, čo pre neho chystá....

no a mňa tiež dalo ako ju tam sam odbachol... Shocked no ale mne sa inak strašne páčil ten koniec, kde ich vkuse strielali a potom ten deanov skok Laughing Laughing Laughing

no a sarinka sa nezdá aká killerka Laughing Laughing Laughing to je diabolský admin v akcii a anejli bye bye Laughing Laughing Laughing no a ja som s castielom tiež nadmieru spokojná Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

a dúfam, že tú pieseň teda chytro nájdeš Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:21

dion-fortune napísal:
no a sarinka sa nezdá aká killerka Laughing Laughing Laughing to je diabolský admin v akcii a anejli bye bye Laughing Laughing Laughing no a ja som s castielom tiež nadmieru spokojná Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a dúfam, že tú pieseň teda chytro nájdeš Very Happy

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 pamätanie si čísel nie je moja parketa...alebo matika... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 99937 anjeli traste sa... lol! Pesničku už ťahám.. Wink

Tak ten plán, no čo ja viem, troška začínam pochybovať, že je to ono, i keď jedna vec mi nejde do hlavy.
Prečo anjeli nezlikvidujú Lilith, veď sú očividne silnejší než ona, nechápem... confused a druhá vec, ak má Sam tie schopnosti od Žltočočka, prečo dokáže vymietať démonov, prečo by mu dával takú schopnosť...?
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:26

sarinka: ja myslím, že on nemá schopnosť vymietať démonov, ale telekynézu pomocou, ktorej démona dokáže vytiahnuť von a poslať spať. čo sa plánu týka, tak to si musíme počkať, ako sa to všetko vyvinie... prečo nezlikvidujú lilith je dobrá otázka 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:30

Tak to ma nenapadlo, a vlastne to aj sedí...inak, keď ho zavalili tie baby o tú skriňu alebo čo to bolo, tak som čakala, že keby použije nejakú svoju schopnosť, aspoň posunie tú skriňu a ono nič... lol!
Ako sa ja by som proti tomu plánu nič nemala, bola by to proste bomba, ale tak sa mi zdá, že Lucifer je väčšia záležitosť, no uvidíme... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:33

ale to nemohol nič použiť, lebo tam bol dean 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389

no ale my nevieme kto je Lucifer 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389 si mala kedysi istý nápad, že 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389 no ale tak ja fakt neviem... možno Sam bude jedna z tých pečatí 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 868694 fakt som zvedavá ako sa to všetko vyvinie, lebo teraz som z toho 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 404917
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:39

Ja viem, že bol a to viac som chcela, aby niečo použil... lol!
Jeeejda, tak noo, hej, ale to je blbosť s tým Luciferom, nie? Laughing Laughing Laughing No ale ten nápad s pečaťou, že by ňou mohol byť aj Sam je cool, lenže ich je šesť tisíc a Lilith stačí 66, takže ak by aj bol Sam jednou z nich, nemusí ho vôbec riešiť...jedine, že by bol nejakou dôležitou.. confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:41

Přesně, před Deanem ty svoje schopnosti přece nemůže použít... to by bylo moc brzo, ale Dean to jednoho dne zjistí a to bude něco!!! Twisted Evil Už se moc, moc těšim!!!!


Já už chci další díl!!!! Chci vědět, co se to vlastně děje a chci už konečně vědět, jak to byla s Marry s YEDem!!!!! Na vysvětlení toho, proč ho tehdy poznala a proč se Sammymu omlouvala čekam už tak dlouho!!!!! A pořád mi to neskutečně vrtá hlavou!!!! 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 202744 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 202744 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:48

Je dost možné, že Sam má tu schopnost vymítt démony ne že by to bylo nějak přes telekinezi-že by mu ju Azazel dal aby ho démoni v armádě poslouchali. Nebo vůbec nemohl ovlivnit, co se se u těch "šílených děcek" objeví.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 13:58

bozee, ja si zbehnem na styri hodinky do skoly a tu uz pat stran Shocked Shocked Shocked
no neva... nova epka bola uzasna!!!! stale sa spamatavam. hudba v uvode bohovska 703 sa mi zda, alebo v 4.serke davaju take dlhsie tie zostrihy? a este si nemozem pomoct,ale tie cervene napisy ma dostavaju do kolien. Strasne cool 703
momentalne mi mozog vymazal dost podstatnych veci,ale ja si to este dnes pozriem. Ale najviac ma dostal "pie" 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 316745 Bobbyho hlasky boli uzasne. "Panic room" bola tiez uzasna. Len tak som kukala, ze Bobby je jaky borec 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389 rozhovory..super. Inak, ta Ruby sa mi za denneho svetla zdala strasne ovela skaredsia, nez v prvom dieli 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 999804 lebo v 4x01 sa este dala,ale dnes... si hovorim wtf?? vobec nic, najradsej by som ju poslala niekam prec a povolala do sluzby opat Katie, ktora mi tam tak chyba 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 260605
ti duchovia, ci ako ich nazvat sa mi moc pacili. Juj,ako obil Victor Sammyho o to umyvadlo, som myslela, ze vyskocim z gauca a poriadne ho prefackam. Muselo to tak boliet 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 71416 Megan je kocica 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 49896 strasne sa mi pacila. To, co rozpravala, to ako to rozpravala... to co hovorila Samovi o tej Ruby Wink 702 boze...co sa to deje so Sammym. drsny je 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389
Castiel...moja laska velika 702 702 702 preco ho ja len tak milujem? (dnes mal uzasne vlasky). Ako tam nabehol... povedal to o Luciferovi, povyhrazal sa Deanovi... on je bozsky 702 A suhlasim so Sarinkou- aj ja by som mu dala nejaky balzam na pery, cely cas som na ne cumela 603
a pozeram, ze vsetci su paf so Samovych ponoziek 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 99937 aj mna dostali... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 998745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 998745 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 998745
na viac si nespominam,ale bola to uzasna cast
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 15:57

Sakra, lidi zdá se mi to, nebo jak Sammy zastaví na tý benzínce, tak nezačne tankovat.... mam takovej pocit, že když projde okolo toho stojanu, tak tam nenabíhaj žádný čísla... confused
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 16:22

tak som si to konečne pozrela ale vyjadrím sa k tomu až ked si to pozriem s titulkami lebo som s toho rozumela menej než polovicu tak ani neviem o čo šlo. a čo tam ti duchovia chceli.
Shocked ale časť sa mi aj tak páčila aj ked 4x01 sa mi zdala byť lepšia. no a ešte Castiel ten bol zase úžasný 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 998745 len by som ho už rada videla aj viac ako len v jednej scéne na konci.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 17:05

uz fakt neviem co si mysliet...Dean, Sam...uplne sa zmenili....je to pochopitelne...Dean ma pracovat pre Boha...a Sam vie vymienat demonov...ja som uplne vedla...uz nic nechapem...
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 17:09

kedže ani ja nepatrí k angličtyzdatným vyjadrím sa najprv len k dojmu z tejto epizody.bola to jednoducho Bomba vyhýbala som sa opisu až doteraz kedže aaž asi pred hodinou sa mi ju podarilo stiahnuť,ale stálo to zato.Meg,Hendricksom ale aj Ronald to bolo vážne niečo.Naozaj Megina sestra sa potom zabila? och to je mi vážne ľúto.Aj mne sa postava Castiela veľmi páči Sama/Jareda síce nepredstihne,ale je to naozaj cool postava a myslím,že Kripkemu ten výber naozaj padol.Už sa teším na titulky obšírnejšie potom 702 702 702 drool drool ale neodpustím si poznámku,že na konci bol Sam naozaj féšáčisko drool 702 702
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 22:22

Jo a ještě sem zapoměla zmínit tohle: Hrozně se mi líbí, jak řekne Victor to Whitelight!!!! Vážně moc dobrý!!!! 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 319161
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 22:27

Musim sa priznat aj ja, ze dnes Sam vyzeral fakt 702 Slintala som nad nim 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 998745 a to je uz co povedat - DEAN, WATCH OUT!!! Twisted Evil Laughing

Bobbyho hlody boli fakt skvele: "Myslis?" "Idiot..." "Mal som volny vikend..." 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 99937 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 99937

Velmi sa mi pacila ta scena na konci - chudak Dean, ako mu povedal Castiel ze ho moze vratit spat, ked ho na***ie 602

Awww...a ta piesen na zaciatku 606 , ako som spominala uz... 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 214863 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 949816

Meg & Henriksen boli skveli... dance
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty26.09.08 22:32

Joj ste tu zapísali 5 strán a ja som si to pozrel len teraz Evil or Very Mad
Nejdem tu rozpisovať celé slohy ako niektorý 601 takže len stručne:
Akože začiatok bol dosť krutý Sad, v jednej chvíli som si myslel že bobyho zabijú :cry: našťastie sa tak nestalo.
No a nakoniec to všetko dobre dopadlo, takže spokojnosť. Na konci nás zase dostal do nervov Castiel (aspoň máme zase o čom polemizovať celý týždeň Very Happy )

Inak mohla by sa objaviť nejaká nová hetrečka, vy ženy máte postarané ale čo my? 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 999804 tak niekto ako Bela alebo stará Ruby by stačil 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Sponsored content





04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester   04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» Dean Winchester
» Dean

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: