Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x03 In the Beginning

Goto down 
+33
Chrystelle
SNlois
cleo
Violet
rockflower
pipo
Night Angel
Peter67
renáta
calla
lenkka
Sarinka
sisel
Soniq
keksiiq
onomyfriend
janka410
Hiro666
Samabel
Madlen
CrazyD
Kristine
Anwiel
Pa001
Mystic
Zizi
Faith
wiktoriano
Fazulina
janicag
SkreechTina
dion-fortune
bookika
37 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty05.10.08 22:57

to vážne predtým nikdy nehrala? tak to má pred sebou určite skvelú karieru lebo jej to naozaj išlo a Mary zahrala úžasne.
a Dion máš pravdu keby som mala hrať s Jensenom tak by som zabudla text hned ako by na mňa pozrel 04x03 In the Beginning - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty05.10.08 23:04

no ja byť vedľa neho ako plače tak by som hneď zabudla na všetko okolo a len sa mu hodila okolo krku ako najväčšia trapka na svete a začala by som revať a utešovať ho, že to bude dobré a všetci by na mňa zazerali Suspect Suspect však on to len hraje...
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 8:37

Mě zase Mary nějak moc výrazně nezaujala, stejně jako mladý John. Chrys má pravdu, přišly jsme si my Dean Girls na své, ale Sam mi trochu chyběl, bez něj to není ono. A nezdá se mi, že by Dean hrál nyní druhé housle, od začátku je to v podstatě o něm (myslím teď 4. sérii). ne, že by mi to vadilo:-)), ale moc se těším na další díl, kde bude asi nějaká konfrontace mezi bratry (doufám) ...

A že Dean nemá tajemství? Má, jedno velké... Že v podstatě není takovej drsňák, jak se tváří:-).

myslím, že klub Torturing!Dean si v této sérii přijde na své, vypadá to na velká psychická muka pro Deana... Hurááááá:-))).
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 9:19

ale pokial si ja spomina, este stale nam nevysvetlili preco deanovi krvacali oci v 1.05 04x03 In the Beginning - Stránka 5 284389 04x03 In the Beginning - Stránka 5 284389 moze to byt hocico 04x03 In the Beginning - Stránka 5 284389

a s mladou mary som, tiez spokojna, ale pacilo by sa mi to viac keby hrali smantha a jeffrey 04x03 In the Beginning - Stránka 5 258431 04x03 In the Beginning - Stránka 5 258431 ved za desa rokov sa clovek az tak nezmeni :shame: asi maju teraz inu pracu ako sn 04x03 In the Beginning - Stránka 5 80513
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 13:21

Mně právě zase tak nepřijde, že by Dean v podstatě žádná tajemství neměl. S tím peklem je pravda, že když se ho Sam ptal, co si pamatuje, tak mu nelhal, protože v tom okamžiku nevěděl nic, kdežto jak mu Sam potom zalhal v tom autě ohledně jeho schopností a jejich užívání Shocked 04x03 In the Beginning - Stránka 5 579569
Ale přesto... teď už si něco vybavuje a Samovi nic neřekne, je tu ta věc s Bloody Mary... ted jsem zvědavá, co všechno mu řekne ohledně toho výletu do minulosti. Shocked
Sam je teď takový víc nepřístupný, ale podle mě tak jedná, protože se bojí, jak by Dean reagoval a není to o tom, že by nechtěl, aby se mu do toho Dean pletl... tedy nechce, aby se mu do toho pletl, ale já myslím, že jeho důvodů je víc a není to tak černobílé.
První epizoda byla spíš zaměřená na Deana, ale tak zase neříkejte, že když se dostal ven z pekla, není to velká věc. Suspect a Sam zas úplně na otec nepřišel. Druhá epka bych řekla byla vyvážená... říkejte si co chcete, já to vidím takhle. A třetí... dobře Sam tam byl jen velice krátce, ale kolik věcí se točilo kolem něj a jeho narození... Je mi jasné, že když mám Deana raději, nikdy vás svými slovy úplně nepřesvědčím, ale vždyť Sama milujeme/te právě díky tomu jaký je... a výlet do minulosti, který pomáhá odhalit všechno, co souvisí s tím jaký je,proč takový je a jaký by mohl být, jaký by mohl být jeho osud ... prostě svým způsobem to podle mě pomohlo zasadit spoustu dílků skládačky fanynkám Sama a jistým způsobem tam bylo Sama víc než Deana... a pokud si vážně nemyslíte, že víc, tak určitě stejně. To že jsme ho neviděli fyzicky... jasně, pro nás je to důležitá věc... já vás chápu, protože by se mi taky nelíbilo, kdyby v nějaké epce Dean nebyl, taky bych byla naštvaná, ale i přesto ... zkuste si tu epku nechat v hlavě projít z různých úhlů pohledu zjistíte, že nějaká plus to ne vás určitě zanechalo.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 14:16

Opět jsem nemohla sledovat vaši debatu kolem této epky od začátku... No
Musím říct, že mě tento díl zaujal hlavně tím, že jsem se konečně dozvěděli, co se událo na začátku a proč Mary Azazela znala a proč se Samovi tenkrát omlouvala. Plno záhadných věcí se vysvětlilo. Ale jsem docela zvědává, co měl Azazel v plánu, když Deanovi tvrdil, že mu nešlo jen o to, najít si vůdce a kam to všechno se Samem spěje. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 999804 04x03 In the Beginning - Stránka 5 999804
Mladý John mě moc nezaujal, ale mladá Mary docela jo...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 15:23

Ohľadom tej zmeny počas desiatich rokov...tiež som nad tým uvažovala a Mary ešte dajme tomu, ale John? Tam mal koľko, tak 20? O desať rokov by sa podľa mňa až tak veľmi nezmenil na Jeffa....
Ohľadom toho, či je tam viac Deana alebo Sama. Som čakala, že prvé diely sa budú viac točiť okolo Deana, ale čo som čítala spoilery, tak sa o Sama nebojím...myslím, že táto séria bude vyvážená..na jednej strane Dean a jeho úloha, na druhej Sam a jeho osud...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 15:40

no okey ja musím zareagovať na samabel a sarinku, pretože s vami veľmi súhlasím dievčence 603 603 hlavne samabel veľmi dobre vystihla všetko, čo mám na srdci v tom svojom príspevku 603

ja ako deangirl som veľmi spokojná so 4 sériou, lebo chcete nechcete musíte priznať, že prvé dve série boli takmer len o Samovi. už som to písala vo vip a nechcem sa veľmi opakovať, takže to trocha zostručním, snáď sa aj tak pochopíme Laughing . proste ja Sama milujem a nedám naňho dopustiť, ale musím povedať, že ma aj troška mrzelo, že sa zo začiatku akoby všetko točilo okolo neho. na jednu stranu zbožňujem, keď sa Dean o Sama stará, ale na druhú ma trocha mrzelo, že Dean nemá schopnosti, že on nemá tajomstva, ani nejaký špeci osud, proste, že nie je pre príbeh ako taký až tak dôležitý. Preto som sa potešila tretej serke, kde to už bolo viac menej vyrovnané a teraz v 4 konečne vidím, že aj Dean v sebe toho dosť veľa skrýva. Neviem, ale ja som mala vždy pocit, že o ňom všetko nevieme a nie len to, prečo mu krvácali oči v bloody mary. No deanove tajomstvá sa týkajú podľa mňa minulosti, jeho detstva, možno obdobia keď bol Sam na Standforde... no teraz podľa mňa to bude inak. neviem to s istotou, lebo spoilerom sa ako-tak vyhýbam, čiže čo-to viem, ale nie veľa, no z toho, čo sme zatiaľ mali možnosť vidieť... no neviem, ale veď už ani v 2 nepovedal Samovi o tom luciferovi a ja silne pochybujem, že mu bude všetko hovoriť. a teraz to, čo mu povedal castiel... no neviem, ale nemyslím, že príde za Samom "hej, castiel mi povedal, že ťa mám zastaviť alebo to spravia oni, takže by som ti radil prestať s čímkoľvek, čo robíš, inak si dead." neviem, ale myslím, že bude aj Dean poriadne tajuplný.

Sammy je jasný, ten od začiatku skrýva viac než dosť Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 15:51

Tiež mám taký dojem, že mu to Dean s tým Castielom nepovie, i keď možno v návale hnevu hej, niečo ako výčitku...no som veľmi zvedavá, ja osobne by som bola za, keby mu to povedal..ale on sa asi bude báť to čo i len vysloviť...
Mne nepripadalo, že by sa prvé dve série vyložene točili okolo Sama, ja som to brala tak, že Sam má schopnosti a tak, ale Dean má tiež svoju úlohu a tie s svoje vtipy, ktorými každého ohúri...čiže, neviem no... confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 16:05

Já nevím, já se k tomu už nebudu vyjadřovat, protože je jasné, že se neshodneme ani v jedné věci...vidím, že vy za každou cenu chcete mít z obou hlavních hrdinů "vyjímečné lidi", no já jsem byla spokojená tak, jak to bylo doposud, Dean se mi líbil právě tím, že je obyčejný, nemá žádné schopnosti, žádné extra tajemství spojené s mytologiíí nebo co já vím. Prostě tady byl vždycky pro Sama a právě TÍM byl pro mě vyjímečný. A opravdu nechápu, jak se vám může třeba jen trošku zdát, že by jeden z nich byl někdy upřednostňovaný nebo že by se prostě všechno mělo točit kolem obou stejnou měrou...to fakt nechápu. confused Podle mě je úplně jedno, kdo z nich má víc tajemství a kolem koho se točí nebo netočí děj, pro mě je prostě důležité, že oba vidím na obrazovce a že se mi líbí děj, který vidím na obrazovce. Rozhodně nepřemýšlím nad tím, jestli si Dean zaslouží nebo nezaslouží být "středem vesmíru" nebo ne. Suspect Jediné o co mi jde, je vidět oba spolu, všechno ostatní je mi fuk, protože dokud jsou spolu, je to pro mě záruka, že mě to bude bavit a že budu spokojená - stručně, velice stručně řečeno.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 17:00

no ja som nechcela povedať, že chcem, aby mal dean schopnosti, to ani náhodou, len mi proste prišlo, že hlavné otázky prvých dvoch sérií sa týkali Sama. S ním mal Azazel plán, on mal špeci schopnosti a atď... nevravím, že Dean nebol dôležitý alebo, že by som to chcela inak, to nie. Mne sa tiež veľmi páčil celý vzťah bratov a celý príbeh, ako to bolo podané, ale proste myslím, že je fajn, že je už aj Dean viac zakomponovaný do mytológie, lebo ak by to bolo pokračovalo rovnako ako predtým, myslím, že by sa to postupne stalo nudné... neviem... samozrejme je to vec názoru, ale ja myslím, že je fajn, že aj dean už má nejaký ten osud, nejakú prácu, ktorú ma spraviť. myslím, že to pekne ukazuje ako seriál rastie a je stále lepší a lepší. samozrejme, že aj mne stačí, že sú tam obaja a hlavne keď bojujú bok po boku proti duchom, démonom a bohviečomu ešte, no aj tak sa mi veľmi páči ako sa celý príbeh vyvíja. keby stále šlo len o Sama a špeciálne deti, tak by sa to skôr či neskôr stalo nezáživné... tiež si myslím, že ak by aj deanovi nedali možnosť skrývať pred Samom nejaké veci a podobne, veľa ľudí a teraz nehovorím o nikom tuto na fóre, ale myslím, že by prestali mať Sama radi, dokonca by ho možno aj začali nenávidieť, ak by pokračoval v tajení veci pred deanom a podobne... no opäť to závisí od uhla pohľadu a ako sa vraví, pravda je vždy v oku toho, kto sa díva...
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 17:52

Oukej, přesně tohle jsem nechtěla... aby se ta diskuze zase zvrtla takhle, protože já na mysli měla trochu jiné věci. Už raději budu na tohle téma držet pusu... aspoň do dalšího dílu nebo se to tady rozjede zase směrem, který jsem vůbec neměla na mysli.
Jen jedo bych chtěla podotknout... vážně nehodlám řešit, kdy, kde a v jaké sezóně se komu z bratrů dostalo takové a makové pozornosti. Protože přesně tohle Is so NOT the point toho, co jsem zrovna myslela.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty06.10.08 22:19

Takze ja som sem este nepisala nic o tejto epke...bo som ju videla len nedavno.....takze som si to musela pozriet znova....taakze:
Hned prve opat uzasny Castiel 702 702 nemohla som z neho ked sa tam zjavil v tej izbe drool potom v tej kaviarnicke ked Deanko zpoznal v Johnovi jeho otva....ten jeho pohlad 04x03 In the Beginning - Stránka 5 430869 04x03 In the Beginning - Stránka 5 430869 04x03 In the Beginning - Stránka 5 430869
Ked sa deanovi znovu zjavil castiel v "minulosti" a to Deanove Son of a bitch 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 dalej sa mi lubilo jak Dean odporucal Johnovi Impalu 04x03 In the Beginning - Stránka 5 975638 04x03 In the Beginning - Stránka 5 312566 04x03 In the Beginning - Stránka 5 312566 a ked sa Dean predstavil ako DEAN VAN HALEN 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 to som uz nemohla... 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937
No strasne sa mi lubilo jak Dean sledoval Johna a Mary....a ked povedal ze: "Sammy kdekolvek si...mama je kocka." 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 tak to nemalo chybu...a aj to za tym ze: "zato pojdem do pekla...znovu." 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 tej jeho pohlad pri tom jak to povedal... 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 04x03 In the Beginning - Stránka 5 99937 Ked Dean zistil ze jeho maminka bola lovkyna ze coooo???? affraid affraid affraid ja len take oci....no pekne bolo ked sa isiel s noou rozlucit....Cely ten rozhovor a jak mu tam vyhrkli slzy 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416 no to uz aj mne vyhrkli 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416
Dalsi rozhovor s Castielom v Impale...juuuj to bolo tiez nieco.... 702 702
no najvacsmi sa mi luuuubil Torturing Dean na tej stolicke ked bol Azazel v Samuelovi.
a hlavne posledna scena ked tam bol Castiel a ked Mary uzavrela dohodu ten Deanov smutny vyraz tvare... 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71416
No a uplny koniec rozhovor medzi Deanom a Castielom ze na co to vlastne vsetko bolo dobre aby to videl a aj o Samovi aby ho zastavil on alebo ho zastavia "oni"....
No proste cela tato epka bola uuuuzasnaaa....a uz sa tesim na dalsiu to bude "nieco"....
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty07.10.08 12:27

Tak ma napadlo, že je ešte jeden dôvod prečo asi Sam tají používanie svojích schopností.
Okrem toho, že to jeho brata hnevá, už v druhej a aj tretej sérii Sammyho trápilo, ako sa na neho Dean díva kvôli tomu. Asi sa obáva, že sa na neho bude Dean dívať zase ako keby sa mal stať nejakým netvorom. Pamätáte?
Sam: "Takže teraz som netvor?"
Dean zahovára: "Vždy si ním bol.."

Pri tejto predstave mi prišlo Sammyho veľmi ľúto. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 199226 Sam má možno ešte väčšie tajomstvo, ako skrývanie sa pred bratom. Ktovie ako sa trápil potom, čo sa Dean dostal do pekla. Podľa mňa to je dôvod, prečo sa tak bezhlavo vrhol do toho divného paktovania s Ruby. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 71174

Tak či onak, dúfam, že niečo o tom, čo jeden pred druhým skrývajú sa dozviem v ďalšej epke...mám strašnú chuť na srdcervúce scény medzi bratmi. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 364896 04x03 In the Beginning - Stránka 5 364896 04x03 In the Beginning - Stránka 5 364896
Presne TOTO mi totiž od začiatku štvrtej sérii tak chýba! 04x03 In the Beginning - Stránka 5 177401 04x03 In the Beginning - Stránka 5 177401 04x03 In the Beginning - Stránka 5 177401
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty07.10.08 13:35

Ellen: No to je určite jeden z dôvodov, prečo mu to nechce povedať, pretože sa bojí, ako sa na neho bude pozerať a snáď aj správať k nemu...sám Ruby v 04x01 povedal, že mu to povie, no musí nájsť vhodný spôsob, pretože to Dean nechápe...a Dean zasa na druhej strane sa toho bojí, nevie, čo z toho môže vzísť a teraz už vie, takže bude dvojnásobne nahnevaný, nielenže mu Sam klamal rovno do očí, vyťahoval to posledné želanie, no ešte k tomu vyhrážky od Castiela...Sammy mu možno aj povie, že sa mu práve kvôli tomu bál povedať...aby sa na neho nedíval ako na monštrum...
A nie si sama, komu takéto scény chýbajú, snáď sa v piatok konečne dočkáme 04x03 In the Beginning - Stránka 5 260605 04x03 In the Beginning - Stránka 5 260605
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty07.10.08 19:32

mohla by som sa pre ujasnenie opýtať, že:

Dean teda vie, že v Samovy koluje démonská krv a že okrem vidín môže nadobudnúť po smrti YED-a aj iné schopnosti?

Sam predsa vie, že Dean ho bude mať vždy rád, aj keby sa čokoľvek stalo, veď mu to jasne dokázal už aj vtedy, keď bol z neho Evil!Sam, nie?

Páči sa mi, že obaja niečo skrývajú zo strachu o toho druhého, ale to ich práve od seba moc vzďaľuje, ako naopak, jejda, no bude to o nervy affraid
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty08.10.08 15:59

Pre mňa to budú dvojnásobné nervy, lebo mi zaštrajkoval comp a teraz je v oprave u známej. A vyzerá to tak, že do piatka sa nebude mať čas naň pozrieť. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 280742
SkreechTina: Dean doteraz nevedel o tom, že v Samovi koluje démonská krv, ale v práve v tejto epke 4x03 mu to vlastne YED sám prezradil. 04x03 In the Beginning - Stránka 5 449740

A čo sa týka tých ďalších schopností, to sa asi Dean dozvie, keď nachytá Sama ako ich už používa. A bude veselo!
04x03 In the Beginning - Stránka 5 335560 04x03 In the Beginning - Stránka 5 707500 04x03 In the Beginning - Stránka 5 404917
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 15:12

Možná už ste to tu řešili, ale pořád si nemůžu zvyknout (vadí mi), že tak šíleně změnili barvu očí Johnovi. Je to sice jenom detail (pro mě moc velkej), ale tak prostě toho si nejde nevšimnout...

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Th_21746_wmplayer_2008-10-05_16-06-35-13_122_750lo
04x03 In the Beginning - Stránka 5 Th_21874_1553812380_786e82ffb2_122_503lo
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 15:36

No jo, mladý John bol akože feši herec, ale k SN Johnovi mal hodne ďaleko, hlavne sa mi tam nepáčilo, ako ho odprezentovali ako také naivné desiatnikovské ucho.

Ohľade veku je to naozaj dosť divné, bo ako uvádzajú rôzne stránky, vraj sa obaja narodili v tom istom roku (1954) a v tejto epke má mladý John len 19 a už je desiatnikom a má za sebou vojnu vo Vietname? Suspect
Ale možno to sedí, neviem, ako to naozaj v armáde chodí, len som si myslela, že je Mary od neho o pár rokov mladšia.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 16:19

No, nevim nevim, když si to vezmu, tak v americe se dosahuje plnoletosti ve 21 letech. Podle mě je celkem blbost, aby byl v 19 desátník a navíc už měl za sebou válku.. Jedině, že by byli tak moc zoufalí, že tam posílali totální ucha a John se tam vyšplhal až na desátníka... confused confused
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 16:23

Podľa mňa to tiež nejako nedomysleli, pretože ak tam mal 19, tak to znamená, že keď tam prišiel YED, tak mal 29 a akože fakt nič v zlom, ale Jeff tam vtedy na toľko nevyzeral... confused rozhodne na viac...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 16:53

Myslíš vtedy, čo Mary uhorela na strope? No tiež neviem prečo Jeffa dávali viac za staršieho (pričom vraj vekovo mali okolo 30, keď sa to stalo).
Ale potom, po 22 rokoch (tj. John mal okolo 50) je na to až moc mladý, čo sa potom s ním chalani stretli.
No je to divné vekovo Suspect
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 16:59

No jo, máš pravdu, raz vyzeral na staršie a potom teda akože rozhodne nie na... 50 Shocked tak to ma vôbec nenapadlo, že oni ho potom vlastne videli 22 rokoch...ani trocha to vekovo nedáva zmysel... 04x03 In the Beginning - Stránka 5 404917
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 17:54

Přesně, chudák Jeff, když ve svym věku musí hrát chlapa, kterýmu je 50 a jeho synové sou vlastně jenom o pár let mladší než on...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty19.10.08 18:29

To kolik je Jeffovi bych moc neřešila.
Ale taky nemám ráda, když vyberou herce, co má hrát mladší verzi nějaké postavy a lítá jim barva očí. Aspoň na tom by si měli zakládat! Suspect
Návrat hore Goto down
Sponsored content





04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x03 In the Beginning   04x03 In the Beginning - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x03 In the Beginning
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 04x03 In the Beginning
» 04x03 In the Beginning

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: