Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSIA

Goto down 
+17
nikita
Soniq
bookika
Kristine
rebeca
Jimmy
LenkaX22
Kaja
SNlois
Madlen
jana7413
Chrystelle
Blanka
Samabel
janka410
dion-fortune
Sarinka
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 5:58

SUPERNATURAL-OBETOVANIE SA

Dean cakal na Sama v motelovej izbe a nervozne pozeral na hodinky. Coho tak zdrzalo? Isiel si len kupit sodu. To by nemalo trvat dlhsie nez desat minut. Ak vezmeme do uvahy tu peknu predavacku, kvoli ktorej tam Sammy chodil po sodu kazdy den trikrat, tak pol hodinku. No Sam bol prec uz hodinu. Dean sa snazil ukludnit tym, ze sa mozno rozhodol ist poprechadzat, ved Sam bol ten “prechadzkovy” typ. Ale preco nezavolal? Dean vytiahol svoj mobil a vytocil Samovo cislo, na to zacalo vyzvanat vrecko v bunde zavesenej pri dverach. Aha, tak preto… Dean opat pozrel na hodinky. Hodina a pol. To uz bolo pridlho. Dean si navliekol bundu a vybral sa hladat brata. Vosiel do obchodu s tou peknou predavackou a spytal sa na Sama. Ta mu odpovedala, ze sa tu zastavil asi tak pred hodinou, ale ked uvidel skupinku podivinov vchadzat do obchodu, rychlo sa vytratil zadnymi dvermi.
“Aka skupinka?”nervozne sa spytal Dean.
“No vsetci vyzerali dost strasidelne. Bledi, obleceni v ciernom. Vyzerali ako upiri, teda ak by nejaki existovali.”odvetila predavacka.
“Vdaka,”zamrmlal Dean.
Upiri?No toho teda upokojilo. Vybral sa dozadu za obchod pohladat stopy, ktore by ho zaviedli k Sammymu. Uz pri prvom pohlade ho zamrazilo. Vyzeralo to tam ako po boji. Na zemi pri jednom s kontajnerov nasiel kvapky krvi.
“Do pekla, Sam!”
Dean sa zacal preklinat, ze ho nechal ist sameho. Bol este primlady, mal len dvanast, mal byt s nim. Slubil, ze sa onho postara, ze nanho da pozor, ale slub nedodrzal, nechal ho napospas tym upirom uplne sameho.
“Nie, nie, nie…”
Rychlo sa vratil do izby a zacal hladat odlahle budovy v okoli mesta, kde by sa upiri mohli zdrziavat. Dospel k zaveru, ze najpravdepodobnejsia je stara farma 20 km od mesta. Pripravil si zbrane a nasadol do Impali. Ked dorazil k farme vsimol si stopy po pneumatikach, ktore viedli dozadu, za farmu. Potichu tam prikracal a uvidel otvorene dvere do stodoly. Opatrne nazrel dnu. Bolo tam sest upirov, vsetci zhromazdeni okolo sputaneho vazna.
“Sam…….”
Deanovi presiel mraz po chrbte. Sest bolo prilis vela. Sam nemal sancu dostat ich vsetkych, ale nemal cas zavolat niekoho na pomoc. Oni ho chceli premenit, videl im to v ociach. Nie, nemohol cakat uz ani chvilu dlhsie. Najprv odputal ich pozornost hodenim par kamenov od stodoly. Traja z upirov to odisli skontrolovat, traja ostali. Dean tam vbehol a zasiahol ich sipmi otrvenymi krvou mrtveho muza. Potom rychlo odputal Sammyho a prikazal mu utekat. Nemali vela casu. Sammy sa nanho ustarostene pozrel.
“Ale co ty, Dean?”
“Sam, prosim ta, bez. Skry sa v izbe a zavolaj otcovi. Nemal by byt daleko. Nic nepodnikaj, kym nepride, okey?”
“Sam?”
“To je rozkaz! A teraz bez a neobzeraj sa spat. Nech sa deje cokolvek nezastavuj, rozumies?”
Sam prikyvol a zacal utekat. Dean sa obzrel, uz prichadzali. Rychlo popravil tych troch, co sa tam valali v bolestiach na zemi a otravenymi sipmi stihol zasiahnut este dvoch dalsich, ale posledny ho zdrapol a hodil o steno. Dean citil ako mu praskaju kosti v tele.
“To nie je dobre, to nie je vobec dobre…”
Jedine na co vsak dokazal mysliet bol Sammy. Dostal sa dostatocne daleko? S namahou otvoril oci a videl Sammyho len ako tien v dialke. Avsak posledneho upira ta vzdialenost zjavne neodradila a chystal sa Sama prenasledovat. To Dean nemohol dopustit. Zacal pomaly vstavat. Musi nieco urobit, nieco vymysliet. Musi mu ziskat cas!
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 13:38

Skvelá poviedka, už sa teším na pokračovanie. Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 14:04

Super...vidíš není čeho se bát... zápletka dobrá ... konec napínavý... Dean zraněný.... prostě ukázka klasického SN dnu Laughing
Těším se na pokračování VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 14:07

d-f no a jako ted mi řekni jak mám vydržet na pokračování jo? VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 87642 Super, napínavý a chudáček Dean to zase schytal VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 71416

Samabel a jak tvoje pokračování povídky Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 14:21

Janka: Moje?.... no tak furt čekám, kdy na českým webu přestanou být líný a dají to tam... Rolling Eyes
a sem Sarince jsem zatím poslala čtyři části.
Ojda, jsem vážně zvědavá, co budeš říkat až budeš tu 6.část číst confused VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 666500
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 14:26

No ty jsi mě vážně úplně vyděsila co jsi tam provedla affraid :pale:
A tak jako jenom tak nějak trošičku naznačit ......... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 328356 to by asi nešlo,že???? Jééé já jsem tak zvědavá VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 14:33

Když já se bojím něco říct VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 666500
Měla si vidět výraz kamarádky, která to moje dílo taky čte. Jé, ale stjně, já ohledně toho neměla radši psát vůbec nic.... a naznačovat něco... počkej prostě a uvidíš... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 707500
Jo a BTW-dneska mě napadla třetí varianta, kterou mám na pokračování... o Vánocích budu pracovat na 7. části. Smile
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 21:33

Pokiaľ si niekto chcete prečítať prvú časť poviedky od Samabel, práve som ju nahodila na web: extras-fanfiction-Metus Tenebrae-Metus Tenebrae part1 Nebudem sem dávať priamy odkaz, bo sa to zobrazí na celej obrazovke a je to divné potom celé...Ostatné ešte treba prerobiť do html a tie budú už aj v aktuálke, o ktorej ja nerozhodujem, kedy bude.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty19.12.07 21:38

no ja si pocka na aktualku ale sa tesim. znie to dobre ta poviedka Very Happy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:12

Samabel affraid affraid cos to udělala VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 80513 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 to je jako dárek k Vánocům tohle jo? VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939
Teda ale ...... no tohle snad nerozdejchám VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:14

Nooo, já jsem si myslela, že to asi vezmeš trochu.....ehm, že mě budeš chtít přizabít :oops: :pale: VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 377283
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:19

Prej trochu.... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 80513 Cos to udělala VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939 Teda ale teď jsi si to pěkně zavařila,protože tě tak budu uhánět o další část VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 555452 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 707500 že mě budeš mít za chvilku dost Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:26

Ojda VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 377283 no, tak nevím jestli to je pro tebe dobrá zpráva, ale o Vánocích budu pracovat na další části...

A ehm, když se odprostíme od té maličkosti :oops: , že mě chceš přizabít... co si o tom myslíš? Jako jaký to je a tak.... hodilo by se pár poznatků VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 328356 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 260605 jestli se ti to nechce dát sem, tak mi písni na mail...normálně samabel...na seznamu... a prosím...ať to nejsou jen samý výhružky VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 932600 lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:30

PANEBOŽE!!!!! TO ČO MÁ BYŤ? Čo si to vlastne spravila, keď ťa chcú všetci zabiť, ja len že sa pridám alebo tak... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:32

No Sarinko to nechtěj ani vědět co udělala, nebo ji budeš chtít se mnou hned přizabít Evil or Very Mad VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 132752
Já nevím jestli můžu psát sem,abych někomu kdo to ještě nečetl něco nevyzradila VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 377283
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:33

Přidat se.... ach jo, vás ještě bude :pale: :oops: :cry:
zjistíš až ti pošlu ty zbývající dvě části Sarinka :shame:

Janka: tak hih....zvesela na mail(nemůžu uvěřit, že používám tenhle výraz)
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 20:39

Tak to sa neviem dočkať, keď sa tiež dostanem do tej "vraždiacej" nálady... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 21:12

Samabel tak abych tady něco neprozrazovala, tak já ti to tady hodím do soukromé zprávy jo? Wink Ať můžu použít i smajlíky a to si piš, že teda některé s radostí použiju Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 21:52

boze to aby som si uz aj ja tu poviedku sakra precitala ked tu vsetci tak nervacia-samabel co im to robis? hadam si nas nechces pohnevat Wink tak rychlo chod pisat nech ta nezabiju Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 22:29

Tak já už jsem tady taky s vražednou náladou!!!! affraid affraid VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 555452 Co to jako bylo, Samabel?????!!! Shocked Shocked Shocked Ten konec mě dorazil!!! Já jsem seděla s otevřenou pusou a hleděla jsem na ten závěr, jakobych tam chtěla silou vůle "přičarovat" pokračování. Laughing To jako vážně???!!!!!!! Já to nepřežiju, čekat až do nového roku na pokračování. VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 202744 Mně se chce bečééét... To přece bráškům nemůžeš dělat, todle to.....VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 886945
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 22:32

AJAJAJAJAJAJAJAJ VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 377283 to jsem si fakt zavařila...další zabiják affraid :pale:
když ono to tak nějak přišlo zčistajasna samo ten závěr :oops:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 22:35

hmm no mozte mi prosim niekto povedat kde si tu poviedku citate alebo kedy bude tu alebo na stranke? ja by som si naozaj chcela precitat toto "vrazedne" dielko ale akosi nemam stastie a nikde ho nedokazem najst VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 568939 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 579569 please
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 22:38

Sarinka hodí na stránky první dvě části a postupně další. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 22:40

tak dufam ze uz skoro-nemozem sa dockat Smile
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty20.12.07 23:00

Samabel, ty masochystka... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 316745 Aj keď neviem, čo tam spravíš, ako vidím, baby sú z toho nejako mimo... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSIA
Návrat hore 
Strana 2 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» RPG-diskusia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction-
Prejdi na: