Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?

Goto down 
+10
Zizi
lenkka
calla
Fazulina
Samabel
Sarinka
janka410
Anwiel
dion-fortune
Chrystelle
14 posters

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?
1. 01x08 Bugs
Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_lcap26%Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_rcap
 26% [ 10 ]
2. 01x13 Route 666
Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_lcap39%Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_rcap
 39% [ 15 ]
3. 02x06 No exit
Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_lcap34%Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Vote_rcap
 34% [ 13 ]
Celkom hlasov : 38
 

AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty16.10.08 22:17

Tak jsem tady z první otázkou, jejíž odpověď by nás velice zajímala. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 284389 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 Myslím, že možnosti jsou víc než dobré, sama nevím, kterou vybrat. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745
Pokud budete chtít, můžete zde i napsat své názory nebo důvody, kterou a proč jste zvolili. Jsem vážně zvědavá, která nakonec zvítězí v oblíbenosti. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty16.10.08 22:30

hmm no to si teda vybrala epky Suspect ale tak u mňa to teda vyhráva route 666, pretože hoci cassie nemám rada Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 487389 tak vidieť deana v tej posteli bolo niečo neskutočné Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 998745 tie jeho ramená Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 998745 .... bicepsy, tricepsy... proste to bola LOVE 702 takže môj hlas bol jasný
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty16.10.08 22:34

Dion: tak to sme dvě, z těhle je vážně (pro mě) nejlepší route 666. A nejenom kvůli tý scéně s Deanem (která byla teda vážně úžasná drool ). Taky se mi moc líbilo, jak se na Deana řítil ten jeep a pak ten rozhovor se Sammym, to je jedna z mejch oblíbenejch scén Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 49896
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty16.10.08 22:38

Já vím,že většina z Vás nemá Bugs ráda,ale mě zase až tak nevadí. Rozhodně ji mám daleko radši,než tyhle zbývající dvě. pro mě to jsou asi dvě nejhorší epizody vůbec. Evil or Very Mad U Bugs...některé ty scény tam jsou dobré....nejvíc mě tam asi dostal rohovor Deana se Sammym,kdy mu řekl o tátovi,jak se o něj bál když byl na škole atd.... však víte co myslím. 702 A pak scéna Deana jak vykoukne z té koupelny.... to bylo super, ten ručník na hlavě Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 Pravdou je,že na můj vkus je tam až moc pavouků Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 21835 a ostatní všelijaké havěti :alien: ale stejně ..... dávám hlas téhle epce Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty16.10.08 23:28

To je schválne výber tých najhorších? lol! Škoda, že tam nie je odpoveď ani jedna... Twisted Evil
Mne osobne sa totiž ani jedna z vyššie uvedených nepáčila. Bugs...aaaa, nikdy viac, až na tie srandovné scény to bola snáď najhoršia časť vôbec, pričom koniec nedával absolútne zmysel.. Evil or Very Mad
Route 666 by som ešte nejako prežila, takže hlasujem za ňu. I keď myšlienka vraždiaceho auta...no doobre teda Very Happy ale volím menšie zlo..
No exit, ďalšia katastrofa...samá Jo, žiadny Sam...tešilo ma...
Ešte by som tam dala epizódu Red Sky at Morning, tú tiež taaak strašne "zbožňujem"... Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 812801
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 14:24

dion-fortune napísal:
hmm no to si teda vybrala epky Suspect
To vybírala Samabel. lol! Ale je fakt, že já jsem to schválila. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 To by nebylo tak zajímavé, dát nějaké oblíbené epizody. Spíš nás zajímalo, jak si u vás vedou tyhle "nejslabší". Twisted Evil

Přesně tak, Sarinka. Tyhle jsou schválně. Twisted Evil Laughing Jak jsem psala, sama jsem nevěděla, kterou vybrat. Laughing Ale nakonec zvítězila epizoda Bugs, protože tam byly pěkné momenty mezi brášky. 702 A to mi v těch ostatních epizodách chybělo. Navíc se mi hrozně líbilo, jak v 1x08 do sebe Sam s Deanem zase ryli. Twisted Evil Laughing Route 666 mi leze na nervy kvůli té Cassie, tu fakt nemusím. 603 A děj mě taky nijak moc nezaujal. Za Deanovy ramena mi ta postelová scéna tedy rozhodně nestála. Evil or Very Mad Vůbec se na tuhle scénu nemusím dívat víckrát. Úplně se mi přitom otevírá kudla v kapse. fish 603 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 99937
Ne, vážně...Bugs se mi prostě z těchto líbí nejvíc. Sice ten konec byl divnej, ale mně to nevadilo. I tak jsem byla spokojenější než u Route, kde se většina děje točila kolem Deanovy ex. Suspect

Red Sky at Morning??? affraid Tu epizodu miluju! cheers Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 170639 Nechápu, jak se ti nemůže líbit. Vždyť Sammy tam byl úžasný v tom obleku a ty hlášky v celém díle neměly chybu. Prostě paráda. Na tuhle bych se tedy dívala pořád dokola, oproti těm výše jmenovaným. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 141995 Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 14:35

Nějak se Chrys snaží odvést od sebe pozornost. Laughing Ano, vybírala jsem ty epky, problém! Suspect Laughing

Já jsem dala taky Bugs... No exit s Jo je zkrátka okamžitě mimo výběr. Route 666 ... toho Deana je tam vidět bez tun košilí tak málo, že mě spíš naštvalo, že toho nebylo víc, takže jsem se taky rozhodla pro ne.
Bugs mají divný konec, ale Dean a sprcha je skvělá scéna a aspoň je tam pár zajímavých momentů.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 14:40

Samabel napísal:
Nějak se Chrys snaží odvést od sebe pozornost. Laughing

Ale co tě nemá! To se ti jenom něco zdá. Rolling Eyes Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 886945 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745
No koukám, že nakonec nebudu s Jankou jediná, kdo dá Bugs. cheers To jsem až překvapená. Čekala jsem to víc jednoznačné, ale zatím to vypadá docela vyrovnaně. Shocked Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 284389
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 14:41

Já mám epizodu Bugs docela dost ráda... z těchto tří rozhodně nejvíc... Route 666 je taky dobrá, ale tam mi vadí Cassie (žárlím:-)) a v No exit mi vadí Jo (nežárlím, ale její postava mi k srdci moc nepřirostla).

Takže jsem dala Bugs, nejste jediné.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 17:56

Fazulina, takže se opět vezeme na stejné lodi? cheers Laughing Mně se vážně 1x08 líbila, přestože ji řadím mezi své "nejméně" oblíbené.
Na Jo jsem taky ani tak nežárlila, jako mi celkově ta postava lezla na nervy. Ono vlastně ani nebylo dohromady na co žárlit, když s ní nikdy Dean nic neměl. Navíc věřím Evil!Samovi, že ji bral vždycky jen jako sestru. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 96421 Laughing

No a jak se tak dívám na průběžné výsledky, 2x06 dostává "překvapivě" na frak. Laughing
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 18:07

tak ja som hlasovala za Bugs. Pozerala som ju tusim včera alebo predvšerom a strasne ma okúzlila. Rozhovor pred tou univerzitou bol úžasný. 2x06 tam bola Jo tak to nie nie Evil or Very Mad Route 666 som nevidela. Sad zatial Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 18:24

Jej, calla, tak to sis měla nechat hlasování až po shlédnutí Route, Třeba by tě leda ve snu okouzlila. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 284389 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745

Jinak už dřív jsem ti chtěla pochválit banner. Je naprosto úžasný. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 87642 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 312566 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 18:36

hmm no tak akože ja bugs celkom môžem... tiež sa mi tam páčili tie momenty medzi bratmi, ale route 666 proste u mňa z týchto troch vedie 603 dean je dean 702 a mne sa ten džíp páčil 603 no a red sky at the morning mám tiež rada affraid tú epku milujem!
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 18:44

chrys to je až taká dobrá? Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 no zatial som len pri Bugs z prvej seria takže neviem keby sa k route 666 dostanem. Ale asi sa nemusím ponáhlat lol! Ďakujem Very Happy ale red sky at the morning som videla cheers pozerám každý týžden aspon raz. Nemôžem z toho Deanovho blablabla alebo čo to povie Bele ked odchádza. Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 22:29

no u mna zvitazila Epka route 666. asi pre tie iste dovody co sem napisala Dion Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 284389 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 V tejto epke sa mi pacil konec ked Deana nahanal ten truck a sam mu cez telefon vravel kam ma ist a ked ho teda znicili a pytal sa co ak by to nebolo spravne to ma dostalo Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745
a hmyz moc nemusim Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 999804 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 22:37

no presne ten koniec cheers tam sa mi rátalo to deanove "maybe? maybe?!!!!" no koniec... a na konci ešte ako zadrel "i´m gonna kill him" Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 99937 no a jeho telo proste totálne rocks v tejto epke... akože tú jeho posteľovú scénu si hocikedy pustím Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 998745 celú epku veľmi nie, ale naňho v posteli sa môžem pozerať stále a nikdy ma to neprestane baviť 702
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 22:49

Nenávidím všetku zver z hmyzej ríše, takže The Bugs určite nie, aj keď dozvedieť sa, že Jareda pri natáčaní uštipla včela do zadku bola riadna sranda - pre mňa, nie pre neho Laughing (no ale vedela si mrška malá vybrať miesto)

No Exit - ja proti Jo nemám nič a v tejto epke sa mi páčila jej košeľa, ale to je tak akurát všetko, lebo sa chcela len predviesť a nakoniec spravila viac škody ako osohu a chlapci mali o nezvestnú naviac Rolling Eyes

Dala som hlas Route 666 - dionka to vystihla (Deanove telo stálo za pohľad). Proti Cassie nemám nič, možno len nemusela tak histerčiť, kvôli trucku pred domom. Skvelá scéna ako Dean uteká pred truckom a Sam ho naviguje k hranici toho bývalého kostola a keď sa to auto rozplynie na prach a Dean sa spýta Sama ako to vedel, tak Sam na to len, že nevedel. Krásna brothers scéna na konci v aute, keď Dean povie Samovi, že ju miluje, ale ich vzťah nemá budúcnosť. Je to zlaté - chápete Dean a vážny vzťah Wink )
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty17.10.08 23:02

ja budem asi vyčnievať z radu ale ja som dala No exit akože na prví krát ma to nejako nezaujalo ale potom čo som si to pozrela niekoľko krát som si tú epku obľúbila Jo a Elen tam boli super ja som ich mala rada.a k Route 666 tá je hned po nej tá scéna s Cassie drool akurát jej strašne závidím.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty26.10.08 13:13

To je opravdu "kouzelnej" výběr Suspect Co zvolit? Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 999804
No exit mě dějově nějak moc nezaujala, Jo mi sice moc nevadila, ale tam mi po chvíli už lezla na nervy s těma jejíma narážkama ohledně Deana...
Bugs - tak epka se mi líbila, bavila jsem se u ní, jak měly bratry za gaye a jejich rozhovory byly pěkné, ale nedomyšleným koncem se celá ta epka pokazila Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 555452
Route 666 nebyla taky úplně špatná... Dozvěděli jsme se, že i Dean dokáže milovat (ale proč zrovna do "ní"??!!)
Takže zvolím Bugs (i když ten knec Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 43228 ) ale bráškové tam byli skvělí a za ten konec nemůžou Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty26.10.08 18:31

ok takže moje volba nebyla tak těžká jak se zdálo..bugs jsem vyřadila hned.naprosto o ničem díl.... confused nechápu co to bylo tohle zakalení v první serii...no a exit šel hned po něm jelikož Jo nemůžu ani cítit... 603 603 a pak Route 666---duch byl skvělý..když jsem i odmyslela to černý ženský něco....tak sem viděla jen jensenovi svali, jeho tělo a postel--o víc si přát 702 702 702 a pak ten nejvíc konec ppři rozhovoru bratrů na telefonu...maybe maybe?? tohle nevymažu z paměti ani kdybych chtěla Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 99937 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 99937 Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? 99937
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty21.03.09 13:38

Uprimne ja tieto epizody povazujem za najhorsie . A neviem ,si vybrat ktora z nich bola najlepsia
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?   Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc? Empty

Návrat hore Goto down
 
Která z této trojice epizod se vám líbila nejvíc?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety-
Prejdi na: