Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?

Goto down 
+19
Dzowika4
lentilka
Ewis
Madlen
CrazyD
wiktoriano
lenkka
Ellen
Kaja
Kristine
Chrystelle
Zizi
dion-fortune
SkreechTina
calla
janka410
Weronička
Anwiel
Samabel
23 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?
1. Federální agenti
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap51%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 51% [ 31 ]
2. Strážci parku
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap0%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Vězni
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap15%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 15% [ 9 ]
4. Hasiči
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap0%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Duchovní otcové
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap34%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 34% [ 21 ]
6. Opraváři
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_lcap0%V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 61
 

AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 15:31

A je tu další kolo. Very Happy Co je pro vás nej tentokrát? Nestyďte se a podělte se s námi o svůj názor. Wink
Sečtěte dohromady různá pro a proti a prozraďte nám, ve kterém převleku vás něčím (čímkoliv) upoutali nejvíc.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 15:34

A do kelu!!! Teď si mě totálně dostala, vůbec nevim co si mam vybrat!!!! confused affraid Du si hezky pustit všechny možnosti, ať můžu porovnávat... Pak budu hlasovat.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 16:31

no tak u mna jednoznacne ako Federalni agenti v oblekoch drool drool 702 702 zbozunujem ich ked maju obleky...hlavne deana on je v tom taky sexy 702 702
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 16:45

Takže po dlouhém uvažování a rozmejšlení sem se rozhodla, že nejvíc jim to prostě sluší v těch oblekách, když tak okolo sebe mávaj těma odznakama FIB!!! drool
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 17:01

Jééé tak tohle je těžké. Protože teda vážně tady mám velkej problem vybrat ze dvou možností....jasné že je jednou z nich ta první...obleky a oni jako agenti...to je pohled 702 702 ale pro mě byl i úžasnej pohled když byli jako vezni...to oranžové vězeňské oblečení jim taky tak slušelo...teda hlavně Sammy se mě v něm strašně líbil 702
Ale tak po dlouhém přemýšlení scratch dávám nakonec ty agenty Twisted Evil obleky....ty jim oboum seknou vážně asi nejvíc 702 702
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 17:12

Aj ja som dala agentov. V oblekoch sú neprekonateľný 702. No skvelý boli v 2x12 Night Shifter na konci keď boli preoblečený za Swat. A keď si dávali dole kukly V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 998745 Dean sa mi rátal v 1x16 keď bol za opravára. Taký rozkošný bol v tom. 702
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 17:13

Zahlasovala som za väzenské oblečenie 603 Ako obleky sú vždy cool a sú v nich naozaj na 705 705 ale keď boli vo väzení, nejako ich to zvýraznilo, že na obrazovke doslova svietili 601 plus tie topánočky k tomu, alebo keď mali na vrchu bundy 703 Hneď by som sa stala bacharkou, ak by som mala pod rukou takýchto lovcov, ešte by som ich zavrela na špeci blok, aby im nikto nič neurobil, heh V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 868694
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 18:13

no ako agenti sa objavujú dosť často a hoci milujem, keď sú v oblekoch, tak som tentokrát zahlasovala za tých väzňov 603 proste to mali na sebe len raz a tak ti to nejak potom utkvie v pamäti... aj keď som dlho váhala medzi nimi a duchovnými otcami, lebo to tiež vyzerali sakramentsky dobre Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 18:26

Jsem ráda, že své hlavičky namáháte. lol! V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389
Já jsem tedy také váhala, ale nakonec jsem zvolila agenty FBI. Mně se totiž hrozně líbí, když házejí ty drsné výrazy jakože jsou z těch lidí, co vědí to, co by ostatní vědět neměli. V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 316745 A přitom o tom nemají ani páru.
Ale vězni byla taky žhavá volba. Jako duchovní nezklamou nikdy. V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 316745
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 19:32

Okey-dokey dillema jak špina. To čo je za výber. Ja som sa 2 hodiny rozhodovala za čo zahlasujem a teda nakoniec vyhrali agenti FBI - tie obleky na mňa predsalen zapôsobia vždy maximálne. Sú v nich na spapkanie Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 20:03

Tak koukam, že jako agenti sou totálně nejpopulárnější!!! Wink
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 20:33

Tak po dlouhém uvažování (protože je miluju fakt ve všech těchto převlecích Laughing ) jsem nakonec dala vězně. A to ze stejného důvodu jako dion. Prostě to bylo něco vyjímečného a podle mě jim to neuvěřitelně seklo. 603 A nejen to, mně se strašně líbili v celé té roli vězňů.... jak se choval Dean a jak Sam, jak byl chudák takový vystrašený z toho všeho a nervózní. 701 A to jsem si naprosto zamilovala. V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 177401 Laughing A naopak Dean si hrál na drsňáka, který je v lochu jako doma. Laughing No neměli chybu, hošani. Twisted Evil

V oblecích se mí líbí především Sam, Dean trochu méně. 603 Ale hlavně co mi vadí na těch angentech FBI, jsou Samovy až moc ulízlé vlasy a to já prostě moc nemusím. 601 Takže vězni rulez. 606 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 316745 Né, že bych je tak chtěla vidět častěji...a nebo že by jo? V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 20:38

no chrys to si super napísala Laughing zase nemôžem z toho tvojho príspevku. ale tak veru samove vlasy Evil or Very Mad inak ja som fakt ešte dosť zvažovala tých duchovných otcov, ale tam sa mi zase páčil len dean 603 teda aj sam bol fešák, ale nie až taký ako dean. no a ako väzňom im to obom strašne seklo a aj to ako sa správali V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 no proste love.

a mne sa páči aj dean v obleku 702
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 20:44

U hasičů je trošku horší, že jim není vidět do obličeje a nevidíme ty jejich výrazy. Jako opraváři byli taky roztomilí. Laughing
z toho vězeňského prostředí se mi hrozně líbila ta Samova hláška - uvědomuješ si, že stojí za povšimnutí, jak dokonale sem zapadáš. Laughing Nebo tak něco. A Dean zavrtí nechápavě hlavou. V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 316745
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 20:55

tak ja som dala nakoniec FBI Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
aj keď tí väzni tiež lákali, ale proste naši V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 335560 v oblekoch V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 998745 a keď nahodia tie autoritátívne tváre a začnú sa vyhrážať V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389
ale ako vidím, že nikoho nezaujali hasiči ....že by to bolo tým, že sme na nich nemali dobrú výhľad ? V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: .............   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 21:13

Ja som dala niečo vtipné, nie najlepší look Laughing ale najsmiešnejší.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 22:11

No hlavně, aby to byla možnost, ve které se ti nejvíc líbili. Laughing Je fuk, jestli směšná nebo ne. Laughing bwt, mně přijdou směšné ty převleky všechny, jen tak mezi námi. Laughing
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty19.10.08 23:37

Po dlhom váhaní som dala duchovných, asi som zvrátená, ale tá kombinácia kňažstva a chlapcov mi pripadá strašne sexi.

Hneď za tým by boli agenti FBI, obleky im strašne seknú.

Do tretice samozrejme väzni, to im sedelo mne ako domáce oblečenie. V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 99937

V hasičoch som ani nevedela poriadne rozoznať, kto je kto a nebolo dobre vidieť ani aké výrazy hádžu, takže to by som hlasovala ako posledné.
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty20.10.08 18:29

No dobre som zvazila vsrtky ich prevleky a najviac sa mi pacili ako federalny agenti. oni dvaja v oblekoch to je ako davka nejakej silnej drogy. 702 702 702
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty20.10.08 20:19

ja som za duchovných otcov hlavne u Deana z neho je naozaj krásny kňaz V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 998745 keby sme mali v našom kostole takého knaza som na omši každý deň a to platí aj o Samovi. a druhom mieste sú federálny agenti tie obleky im tiež pristanú V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 284389
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty23.10.08 18:59

no tazke rozhodovanie lebo oni vo vsetkom vyzeraju dobre....ale nakoniec som sa rozhodla pre ducovnych otcov...pretoze sa mi v tej casti strasne pacili ked boli duchovni otcovia...Very Happy...
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty30.10.08 15:17

Kdyby byla otázka, u kterého obleku jste se nejvíc nasmály, tak bych zvolila duchovní otce... jak jsem je v tom viděla poprvé, tak jsem se jen nevěřícně smála V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 99937
Jako angenti, jsou sice skvělí, ale už mi to přijde jako taková rutina... Rolling Eyes
Ale jako vězni byli úžasní Smile Jak už psala, myslím, Chrys, tak to jak se tam Dean choval jako doma... Bylo to originální a o skvělý nápad. Volím vězně Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty17.11.08 17:46

No mne sa páčili aj keď mali tie väzenské oblečenie..No trška mi to pripomínalo Príson Break...603 603 603

Ale u mňa aj tak jednoznačne vyhráva keď majú federálne obleky...No sú tam taký zlatý a hlawne božský...702 702
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty12.04.09 1:45

jednoznačne agenti V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 tie ich obleky a keď vytihnu odznaky to je skvelé V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? 430869 aj keď aj tí hasiči boli super 702
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty12.04.09 11:42

tak ja som rozmýšlala medzi duchovni oblek alebo FBI ale som nakoniec sa rozhodla na FBI drool keď oni su taky úžasný v tom obeku proste wrrr:603: keby tak častejšie to nosievali nič by som nemala proti:lol:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty
OdoslaťPredmet: Re: V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?   V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc? Empty

Návrat hore Goto down
 
V kterém z těchto převleků se vám Sam a Dean líbili nejvíc?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Ankety-
Prejdi na: