Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Foretime

Goto down 
+5
Dark Angel
Peter67
Madlen
Wanis
Soniq
9 posters
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Foretime   Foretime Empty22.10.08 21:27

Foretime



Two Brothers foreverღ


Dean hľadel znechutene na svoj obraz v zrkadle.Po chvíľke doňho vrazil päsťou tak silne až sa rozbilo.Na podlahu dopadli kvapky krvy... Dnes som zabil človeka..neustále mu behalo mysľou .Nemal pri sebe nikoho kto by mu v tejto situáci pomohol.Sam utiekol od tohto všetkého na školu.A otec ten je niekde ani on sám nevedel kde .Zostal sám a nikto sa oňho nezaujímal.Práve sa začala jeho najväčšia nočná mora ,že ho všetci ,ktorých ma rád opustia .

John čakal na jednej z lavičiek pred veľkou Standfordskou univerzitou ,ktorú navštevuje jeho mladší syn.Naposledy ,keď ho videl sa príšerne pohádali .No zistil,že spravil obrovskú chybu .Neuvedomil si , ako to všetko znáša jeho starší syn .Síce nič nedal najavo ,ale jeho otec ho veľmi dobre pozná všetko dokáže vyčítať z jeho smutných očí ,ktoré žiaria len v tedy ,keď je v jeho blízkosti malý braček.A preto sa to rozhodol prísť napraviť. Už sa viac nedokázal pozerať na tie smutné oči,ktoré si všetkú zlosť vybíjali na duchoch a iných potvorách.

Už je to 2 roky ,čo opustil Deana, otca a ten svet ,ktorý tak nenávidel ,svet zlosti,bolesti a utrpenia.Teraz sa cítil byť šťastný .Poznal dievča svojich snov .V škole sa mu darilo a navyše ho bavila .Chodil aj s Jess na brigádu . Spoločne im práca išla , zažili pri nej kopu zábavy a zárovaň si zarábali na ubytovanie a školu.Aj napriek tomu všetkému cítil v srdci kus prázdneho miesta,ktoré dokázal zaplniť jedine jeho brat.Uvedomoval si ,že on vlastne za nič nemohol bolo to len medzi ním a otcom. Síce sa s bratom tiež nepohodli ,ale aj tak má stále v hlave obrázok jeho smutného pohľadu,keď odchádzal.

John pozoroval hlavný vchod do školy .Kopu študentou nimi prešlo no jeho syn nikde .John sa obzrel a zbadal ako naňho zozadu hľadí Sam."Čo tu robíš?" spýtal sa naštvane."Sammy rozumiem ,že si naštvaní ,ale Dean ťa potrebuje. Bez teba je ako chodiaci zombík, ktorý nevie čo zo sebou ."
"Mňa ani jeden z vás nezaujíma mám svoj život a ty a Dean máte zase ten svoj .Našiel som si skvelé dievča, študujem právnictvo a plánujem mať úplne normálny život."
"Tak fajn ,ako chceš ja sa ti nebudem doprosovať ,ale ver mi ten svet, ktorý tak nenávidíš si ťa časom nájde a nijak sa mu nevyhneš. " hovoril John nahnevane no zároveň aj sklamane ."Vieš čo už sa sem jednoducho nevracaj ,okej." Sam sa otočil a vybral sa do knižnice.Po otcových slovách sa vôbec nemohol sústrediť na učivo.Po pol hodine z vrecka vybral mobil.Chvíľu váhal no napokom to urobil, vytočil Deanove číslo.

"Áno?"
Sam ostal ticho nevedel čo povedať po 2 nekonečných rokoch počul bratov hlas.
"Je tam nie..
Dean vetu nedokončil .Sam počul už len šuchot a nejaký cudzí nezrozumiteľný hlas.Behal mu mráz po chrbte.Vedel ,že sa niečo stalo ,ale nevedel ako má reagovať ,cítil ako sa mu trasú ruky a v krku mal nezvyčajné sucho."Sam, deje sa niečo?" spýtala sa Jess vystrašene.
"Hm no ja... musím si zavolať ." povedal strasúcim hlasom.
"Otec ja... proste musíš prísť čakám ťa pred školou."

O pol hodinu pred školou

"Bože Sam stalo sa niečo ,ak máš výčitky svedomia...
"Nie ,ja volal som Deanovi a niečo sa mu určite stalo.Počul som ako mu spadol telefón a potom cudzie hlasy no jednoducho niečo sa stalo!" hovoril Sam totálne vystrašene .
"No dobre, viem kde je ubytovaný môžeme tam ísť ,ale čo škola?"
"Je piatok a po piatku je víkend, čiže to nie je problém."
"Tak fajn." Johnovi sa to nejako nezdalo myslel si ,že Sam chce len nejaký dôvod na to ,aby sa mohol stretnúť s bratom.


Dean sedel zničený na posteli ,keď mu v tom zazvonil mobil.
"Áno?" opýtal sa no na druhom konci sa nik neozýval. Znervóznovalo ho to a tak sa ozval znova.
"Je tam nie...no v tom sa pred ním zjavila mladá žena .
"Dean Winchester, potrebujem pomoc."
"Pomoc, najprv mi povec kto si,čo tu robíš a ako si sa sem do pekla dostala."
"Ja ti hovoriť nič nemusím zlatko ." dopovedala a odhodila lovca do poličky s knihami ,ktoré naňho popadali spoločne s regálom a stratil vedomie.


"Už tam budeme?"
"Áno nebuď taký nedočkavý Sam."
Zastavili pred malým motelom.John zaklopal na dvere, za ktorými by mal byť Dean. No keď nikto neotváral Sam ich vykopol.
"Dean?!" Sam prehladal izbu aj kúpeľňu.
"Možno,že si len niekde odskočil alebo čo." snažil mu vysvetliť John.
"To určite." Sam ukázal na zhodený regál a rozhádzané knižky.To Johna taktiež vystrašilo .Vyzeralo to tak ,že jeho syn vravel pravdu.
"Okej,nebudeme robiť uchvátené závery." zahlásil znepokojený John.

Dean bol zviazaný o stĺp a pozoroval ženu stojacu pred ním.
"Takže teraz ti odpoviem na otázky. Som démonka , presnejšie povedané polovičný démon a polovičný upír. A pomoc, ktorú od teba potrebujem je jednoduchá.Potrebujem ťa tak trochu využiť.Počítam, že si počul o Žlto-okom démonovi."
Dean znechutene prikývol na súhlas. "No tak pre neho pracujem a mám rozkaz dostať tvojho brata zo školy.To však nebolo jednoduché a tak som sa rozhodla ho prilákať zmiznutím jeho staršieho bračeka."
"O tom pochybujem , Sama neprilákaš nejsme totišto v kontakte už také 2 roky." zaškeril sa Dean.
"A ty si skutočne myslíš ,že tvoj brat aj napriek všetkému na teba zabudol , hm? Obaja vieme , že tomu tak nie je . No a zariadila som si to tak , aby ťa určite šiel hľadať .Padne priamo do pasce . "
"Ou , ja tak neznášam tieto keci." odpľul si Dean. "Vieš ,že ma rozčuľuješ.No na tvoje nešťastie mi nik nezakázal ,aby som sa s tebou trošku nepohrala." pohľadila ho po líci.
"Takže si démon a upír v jednom , čo tá príroda ešte nevymyslí." pokrútil hlavou. "To by si sa čudoval čo všetko chodí po zemi."
Dean zacítil ostrú bolesť . Počul pukot svojich vlastných kostí.
"Zábava sa iba začína."
Návrat hore Goto down
Wanis
Pocestný duch
Pocestný duch
Wanis


Počet príspevkov : 56
Age : 33
Bydlisko : Bratislava
Nálada : 5 séria ...hurá!
Registration date : 20.06.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty23.10.08 16:01

Takže nová poviedka affraid affraid .No začiatok je úžasný a vybrala si si aj skvelú tému Foretime 104346 Foretime 104346 skutočne krásne napísané ,opísané je to napínavé a nič mi v tom nechýba Foretime 177401 Foretime 214863 Foretime 312566 Foretime 949816 Foretime 214863 Foretime 312566 Foretime 949816 Foretime 103511 nemôžem sa dočkať ďalšej časti Foretime 325299 Foretime 170639
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty23.10.08 16:21

affraid affraid Wow Wanis ďakujem ti strašne moc si ma potešila som rada ,že si niekto moju poviedku prečítal dance dance Foretime 430869 Foretime 430869 proste som sa tak nudila tak som písala a vzniklo toto no dakujem Foretime 891817 Foretime 92299 Foretime 92299
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty23.10.08 17:53

Tak to je opravdu parádní začátek tvojí nové povídky Foretime 103511 Foretime 103511 Soniq, zlepšuješ se zlepšuješ 704 704 Vybrala sis skvělé období, málo je takových povídek před Johnového zmizení Smile Skvělé je, že Sam i přes dva roky, co nebyl s bratrem v kontaktu, byl ochotný hned mu přispěchat na pomoc! Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine... těším se na další část.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty25.10.08 18:46

Madlen ty si ma tak strašne moooc potešila Foretime 170639 Foretime 258431 dance ,že ani neviem čo povedať ,ďakujem za krásny komentárik Foretime 430869 Foretime 430869 Foretime 177401 a hrozne ma potešilo ,že si myslíš ,že sa zlepšujem Foretime 92299 Foretime 92299 Foretime 170639 vážne ďaaaaakujem moooc Foretime 891817 Foretime 891817 Foretime 92299 Foretime 92299 Foretime 430869 Foretime 430869
Návrat hore Goto down
Peter67
Pocestný duch
Pocestný duch
Peter67


Počet príspevkov : 54
Age : 34
Bydlisko : Skalica :D
Nálada : Šetrím na nové auto..to staré som akosi rozdrb*l :D
Registration date : 30.09.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty26.10.08 9:37

No tak som si to teda precital Shocked Dost dobre teda nepovedal by som ,ze dokazez nieco napisat ,ale nie Foretime 49896 vyzera to zaujimavo teda presunula si sa do minulosti čo hovori aj nazov velmi sa mi to lubilo Foretime 104346 som zvedavy kedy napises dalsiu cast Foretime 986581 Foretime 284389
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty07.11.08 22:13

No teda Peto dííky ty si milý Foretime 518608 Foretime 986581
a tu je ďalšia časť Smile

Part II.



Po nekonečných hodinách mučenia démonka prestala. "Už je veľa hodín asi si pôjdem ľahnúť . Nikam neodchádzaj." povedala výsmešne a odišla.
Dean bol vyčerpaný ,no nemienil tam tvrdnúť .Snažil sa uvoľniť a po chvíli sa mu to podarilo.Sám bol prekvapený ako ľahko.No nečakal ani chvíľu.Podarilo sa mu dostať z domu.Uvedomil si ,že dom sa nachádza v rodinnej štvrti ,čo bolo až príliš divné. Mal bohatý výber zaparkovaných áut na širokej ceste .Dlho nepremýšlal a jedno ukradol.

Sam a John boli v Deanovej motelovej izbe a premýšlali , čo by mali robiť.John obvolal zopár svojich priatelov či náhodou niečo nezačuli . Potom sa vybral do miestneho baru.Sam zostal sám v izbe .Za pár minút začul odomykanie zámku.Okamžite zbystrel.Dean otvoril dvere a uvidel za nimi stáť svojho brata , ktorého dobré 2 roky nevidel ."Dean kde si pre Boha bol?"
spýtal sa ho zdesene pri pohľade na jeho bledú a spotenú tvár. "Čo tu robíš Sammy?"
"Eh, ja no ...mal som strach , okej.Čo sa vlastne stalo?" Deanovi sa zatočila hlava a musel sa podoprieť o skrinku . "Dean si v pohode?"
"Áno ja len..je mi trochu ...ale nič."
"Sadni si." navrhol mu znepokojený brat."Tak už mi konečne povieš čo sa stalo." Dean mu všetko v krátkosti zhrnul ,samozrejme mučenie a iné veci vynechal. "Ou, no prečo by ma tá démonka chcela dosať zo školy lepšie povedané, prečo by jej to ten Žlto-oký démon prikazoval?"
"Možno ,že ti raz na tieto otázky odpoviem Sam." ozvala sa démonka .
"Ty?" pozrel na ňu zelenooký lovec." Dean ty si skutočne myslel , že mi len tak utečieš." v tom do miestnosti vtrhol John . Polo démonka sa vyparila ."Čo to bolo?" pozrel na svojich synov.

O pár hodín neskôr

"Okej , takže po Samovi idú nejaký démoni hej." pozrel John na svojho staršieho syna ."Áno , tak mi to tá démonka či čo to je povedala."
"Ja som to vedel." zašomral John.Sam sa postavil . "Tak fajn, ja sa musím vrátiť tak ,ak bude niekto z vás taký láskavý a zavezie ma na moje ubytovanie?" John naňho prekvapene pozrel. "Ty sa chceš vrátiť teraz ,keď nám Dean objasnil situáciu, idú po tebe Démoni Sam, to nie je sranda." hovoril John vážne . "Oh, tak zrazu máš o mňa strach hej, na tieto veci si mal myslieť skôr, ok .A ak ma nie si schopný zaviesť, tak idem na autobus alebo si zavolám taxík. "Bože Sam počuješ sa čo rozprávaš, nerozumiem ako som ťa to vychoval a máš pravdu, rob si čo chceš bež si ,ale nabudúce ma neotravuj hlúpimi telefonátmi!" zhúkol naňho naštvaný John . Dean to všetko len pozoroval a ani nestihol nič povedať a Sam zabuchol dvere na motelovej izbe."Oci ako si ho mohol takto poslať preč, veď som ti práve povedal ,že po ňom idú Démoni a ty ho necháš len tak odísť ?"
"Sam ma už nezaujíma už to nie je môj syn."
Dean dobre vedel ,že otec nemyslel tieto slová vážne ,ale aj tak ,ako to len mohol povedať nech je akokoľvek nazúrený.
"Dobre ,ak sa mu niečo stane je to tvoja vina." povedal Dean a zmizol za dverami. John si utrápene a nešťastne sadol na posteľ .
Dean sa bolestivo chytil za brucho a kráčal von z motela. "Sakra!" zanadával. Začali sa mu podlamovať kolená .Cítil pálivú, nepredstaviteľnú bolesť , ktorá pochádzala z jeho poškodených kostí. Chcel nájsť Sammyho, nemohol ho predsa nechať len tak odísť po tom, čo povedala démonka.

Sam čakal nervózne na taxík .Stál na slabo osvetlovanej tmavej ulici. Otec ho neskutočne nazúril, no aj sklamal, opäť. Pri tom všetkom však zabudol na svojho brata.Brata , ktorý jediný sa oňho vždy staral. Brata, ktorý ho vždy ochraňoval a vždy chápal jeho rozhodnutia.
No ,ale čo som mal robiť? Chcel som sa s ním aspoň rozlúčiť ,no situácia mi to nedovolila. Ach , keby len vedel ako mi chýba.

Dean kráčal čoraz vyčerpanejšie . Zabočil do tmavej uličky .Zrazu zbadal Sama ,ako sa nervózne prechádza sem a tam. Bol šťastný ,že ho stihol , no bolesť mu nedovolila pokračovať v ceste.Pomaly sa zosunul k zemi ,snažil sa s tým bojovať ,ale bolo to silnejšie ako on. Začal strácať vedomie pri tom stále sledujúc prechádzajuceho sa brata. Sam sa pozrel smerom na oblohu a pozoroval prvé čerstvé kvapky dažďa ,dopadajúce na zem. Zistil ,že mu je zima až teraz si uvedomil ,že jeho bunda ostala v moteli. Kde je ten taxík toľko. "Ach, konečne Sammy." ozvala sa Démonka. "Ty si bola v tej motelovej izbe však?"
"Ou, áno myslíš prečo som Deana nechala tak ľahko ujsť , predsa preto ,aby ma k tebe priviedol. Mala som všetko naplánované do posledného detailu." na perách sa jej objavil zlomyselný úsmev . "To áno si skutočne šikovná."
"Vieš o tom ,že pár metrov odtiaľto leží tvoj brat."
"Čože, nechápem."
"Ten chudáčik ťa šiel hneď po hádke s vašim otcom hladať ,ale vážne si si myslel ,že by som sa Deana ani nedotkla."
" Čo si mu urobila?" na Samovi bolo vidieť narastajúcu paniku.
"Ale nič len, pár hodín mučenia ,ale to je všetko." povedala sarkasticky. Sam preglgol . Chcel sa okamžite vybrať za bratom , no v tom mu zabránila démonka ,ktorá ho omráčila.

"John znepokojene pozrel na hodinky ,boli 3 hodiny ráno.Miestny bar zatvárajú o druhej čiže tam Dean zrejme nešiel ,ak sa vybral za Samom tak to už by sa vrátil alebo by zavolal aj keby bol naštvaný.Johnovi sa to nepozdávalo. Preto sa ho vybral hľadať. Prebehol celé okolie ,ale nič nenašiel. Zostávala už len jedna ulička . Vonku dosť ljalo a preto sa obával ešte viacej Dean odišiel preč pred 4 hodinami ,ak je niekde vonku lejak ho musel dosť zasiahnuť. Vošiel do uličky . V hustom daždi zazrel osobu ležiacu na zemi . Okamžite vedel kto to je.
Návrat hore Goto down
Wanis
Pocestný duch
Pocestný duch
Wanis


Počet príspevkov : 56
Age : 33
Bydlisko : Bratislava
Nálada : 5 séria ...hurá!
Registration date : 20.06.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty08.11.08 20:49

No omg úžasné pokračovanie Shocked veľmi sa mi to páči Foretime 104346 je to strašne napínavé ...krásne opísané Foretime 430869 Foretime 430869 a aj tá hádka bola super Shocked rýchlo ďalšiu časť 704 Foretime 260605
Návrat hore Goto down
Dark Angel
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dark Angel


Počet príspevkov : 10
Age : 38
Bydlisko : In Heaven with Angel..
Nálada : dark...
Registration date : 08.11.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty08.11.08 21:03

Wow , tu je kopa super poviedok Shocked táto ozaj úžasná Foretime 430869 Foretime 214863 skutočne sa mi veľmi páči Foretime 170639 teším sa na ďalšiu časť 704
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty08.11.08 22:06

Moc povedené pokračování! Foretime 103511 Foretime 103511 Tak jak to mám ráda 603 Razz Trochu mě zarazil Sammy, že se bezhlavě hnal do školy, i přestože věděl, že po něm jde démonka. Jako mohl se alespoň trochu připravit na setkání s ní, aby se jí mohl alespoň postavit... ale zase po hádce s otcem, se ani nedívím, že se tak bezhlavě hnal pryč od nich. A jak John tvrdil, že to už není jeho syn... to je na facku! A chudák Dean jak se za ním vydal... Foretime 430869 Foretime 430869 Jsem zvědavá, jak moc je to s ním vážný.
Těším se na další pokračování a jsem zvědavá, jak se to všechno bude dál vyvíjet! Vážně moc pěkný Foretime 949816 Foretime 949816
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty09.11.08 15:25

Wanis, Dark Angel,Madlen strááášne vám ďakujem za krásne komentáriky Foretime 177401 ani neviete ako ma potešili dance Foretime 170639 strašne moc Foretime 258431 fúú ďalšia časť no budem sa snažiť čo najskôr Very Happy
Návrat hore Goto down
Dark Angel
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dark Angel


Počet príspevkov : 10
Age : 38
Bydlisko : In Heaven with Angel..
Nálada : dark...
Registration date : 08.11.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty09.11.08 15:39

Nie je začo Foretime 312566 zaslúžiš si chválu Foretime 949816
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty17.02.09 22:16

Soniq tak okamžite mazaj písať ďalšiu časť, lebo bude zle nedobre.


Strašne dobrá a napínavá poviedka. Ako torturing bol u teba samozrejmosťou, to som aj čakal, keď som to začal čítať. Wink Wink . Inač všetko v poho, len to POKRAČOVANIE tu nechce byť.

Foretime 92299 Foretime 92299 Foretime 104346 Foretime 104346 . A švihom švihom, lebo... Foretime 449740 Foretime 449740 Foretime 43228 Foretime 43228 Foretime 43228
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty23.07.11 16:29

Soniq KEDY BUDE POKRACKO???!dufam,ze si sa na tuto poviedku nevykaslala!!! Foretime 141995
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty25.07.11 23:03

Soniq: Taky doufám, že bude nějaké pokračování, protože tato povídka za to stojí 703
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty26.07.11 13:51

No souhlasím a taky doufám v pokračování Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Foretime Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foretime   Foretime Empty

Návrat hore Goto down
 
Foretime
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: