Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?

Goto down 
+12
Fazulina
Chrystelle
Ellen
Kristine
Anwiel
wiktoriano
Madlen
dion-fortune
janka410
Soniq
SNlois
Samabel
16 posters

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?
1. 1x20 Dead Man´s Blood
Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_lcap43%Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_rcap
 43% [ 15 ]
2. 2x03 Bloodlust
Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_lcap31%Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_rcap
 31% [ 11 ]
3. 3x07 Fresh Blood
Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_lcap26%Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Vote_rcap
 26% [ 9 ]
Celkom hlasov : 35
 

AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 10:50

Další anketka, tentokrát zaměřená na upíry. Mám ráda různé upíří fikce, ale upíři v SN mě zase tolik netrhli. Což ale nebrání vybrat mi z nich tu, co byla přecijen lepší, než ty dvě zbylé a vám také ne. Tak směle do toho. Wink Twisted Evil
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 11:05

No u mě to tedy vyhrává hned první díl s nimi..jelikož to bylo poprvý co jsme je viděli..Byl tam Daddy a plus že sem pak už nemohla z těch situacích kde se tam John a SAm handrkovali a Dean tam byl jak páte kolo u vozu..plus--konečně zkusili zbraŇ SAmuela Colta..... 702 702
tím neříkám že ostatní nebyli skvělé ale tahle se mi nějak vštípila do paměti dance
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 11:23

Mne určite 1x20 to sa mi strašne páčilo boli tam naši Winchester boys všetci traja a to hádanie sa a Dean im furt za to nadával a upíry nemali chybu proste super časť Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 170639
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 11:25

Já nevím,ale prostě tady jsem automaticky a bez přemýšlení dala 3x07 702 prostě tenhle díl mám strašně ráda a to teda hlavně kvůli těm úžasným rozhovorům. Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 Sammyho přiznání jak vidí Deana....jak k němu od malička vzhlíží...to mě prostě totálně dotalo 702 nehledě na to,jak úžasně Jared zahrál tuhle scénu Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 177401 Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 199226
Neříkám,že bych ty další dva díly neměla ráda,ale tenhle prostě u mě vyhrává. I ten upír tady byl docela pěknej Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 11:33

tak ja som na tom podobne ako janka 603 akože dead´s man blood bola samozrejme super časť a aj bloodlust mám rada, akože lenore sa mi dosť páčila, ale ten rozhovor vo fresh blood Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 71416 Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 ten diel to proste u mňa vyhráva 702
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 12:57

Já jsem zahlasovala za 1x20. Byla to první upíří epka a libilo se mi, jak kluci nejprve nemohli uvěřit, že i upíři existují Laughing Pak tam byl daddy W. Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 a taky se na scénu dostal Colt...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 17:44

Ja milujem epku Bloodlust mám ju dokonca nedzi 10 naj. tam je sa mi páči to že tí upíry nie sú vlastne zlý a bratia ich chránia. a tiež sú tam super tie rozhovory aj to ako sa Dean na začiatku rozpráva s Gordonom tak ako by sa so Samom nemohol
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 19:58

U mě je to jasný... 603 Nejvíc se mi líbila hnedka první epka s upírkama... a vůbec to neni tim, že tam ještě papa W žil.... 603 Teda, je to hodně o daddym, ale i prostě ta celá epizoda byla super!!! A taky první zmínka o coltu....
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 20:03

tak ja som tiež dala Bloodlust Twisted Evil neviem presne prečo, ale túto epku zbožňujem....je tam zase raz iný pohľad na vec, plus ten koniec Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 a to ako sa chalani hádali a keď Dean vrazil Samovi affraid
potom by som dala asi Fresh blood, ten rozhovor ma vážne zabíja Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 87642 a 1x20 nakoniec...nie že by som ju nemala rada, ale nejako mi až tak nesadla confused bol tam daddy a všetko, ale ostatné jednoducho majú navrch 603
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty26.10.08 20:07

Ja som dala 2x03 Bloodlust, najmä kvôli rozhovoru oboch bratov, tomu ako Dean vrazil Samovi, a tomu ako sa vyspovedal Gordonovi ako ho trápi otcova smrť.
Hneď za tým sa mi páčila epka 1x20 Dead Man´s Blood, kedže tam boli všetci traja Winchesterovci konečne spolu.
3x07 Fresh Blood sa mi páčila najmenej, hlavne kvôli Gordonovi, ktorého som proste nemohla vystáť, hneď po Belle.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty01.11.08 22:09

603 Tak konečně jsem se i já rozhodla, kterou zvolím epizodu. Laughing Bylo to fakt těžké rozhodování, protože se mi moc líbí i 1x20, ale nakonec jsem přece jen dala třetí možnost, díky tomu úžasnému rozhovoru mezi bratry, Sam zde byl prostě bezkonkurenční, takhle scéna se mi nezapomenutelně vryla do srdíčka. Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 430869 No a pak ještě navíc ten konec u Impaly, to prostě nemělo chybu. Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 199226 Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 177401
Ale pokud bych měla volit podle toho, jak se mi líbila ta "upíří záležitost", zvolila bych 1x20, protože Gordon jako upír se mi nelíbil vůbec a vůbec celé to bylo na mě moc krkvavé a to já prostě nerada. Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 1319 603 Laughing
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty02.11.08 19:13

Zvolila jsem tu první, protože tam byl i John a postava Gordona mi byla vždy krajně nesympatická a byla jsem naštvaná na Deana, že se mu vypovídal o tom, jak se cítí po smrti otce a že tak lehce v něm našel parťáka... Dean Man´s Blood je mi z těchto nejbližší. Prostě celé trio pospolu:-).
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty02.11.08 20:26

Mne sa pacil bloodlust lebo tam sa da vyzivať v ´´upir tortuoring´´
Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 284389
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: ..................   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty02.11.08 22:18

Nemôžem hlasovať Laughing 3X07 ma ešte len čaká
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty16.11.08 20:28

Tak som konečne pozrela všetky upírske časti cheers Zahlasovala som za 2x03. Bolo to ťažké rozhodovanie, ale napokon som dala túto. 1x20 bola tiež dobrá ale bol to skôr súboj medzi 2x03 a 3x07. Rozhodujúci bol rozhovor medzi brothers, keď Dean vrazil Samovi. 603 A bitka medzi Gordonom a Deanom. To bolo proste super. 702 Bolo úžasné ako sa Dean postavil za upírov.Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 177401 A ten rozhovor na konci.Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? 199226
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty21.03.09 13:36

ja som napokom hlasoval za 1x20 Dead Man´s Blood
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?   Která z upířích epizod je podle vás nejlepší? Empty

Návrat hore Goto down
 
Která z upířích epizod je podle vás nejlepší?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety-
Prejdi na: