Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x08 Wishful Thinking

Goto down 
+18
Sarinka
lenkka
calla
Lirael
Madlen
Dzowika4
Soniq
Weronička
Hiro666
Kristine
lentilka
cleo
SNlois
str8tking
Samabel
Fazulina
wiktoriano
dion-fortune
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 14:02

Bola to dobrá epizóda. Taká oddychová Very Happy. Chalani zase raz hádali také pohľady, že som iba pozerala spod stola na nich 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 316745. Ten rozhovor s tým dievčatko bol bohovský 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 316745 Ake ksichty po nej vrhali a potom na toho medvedíka. Ako Dean otvoril dvere, hladel a potom ich zatvoril. Alebo ako ho chcú zničiť 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 316745 Strašne sa mi páčil príbeh. Studnička prianí, tá minca a potom ako sa do všetko dá zrušil 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 430869 Keď do Sama udrel blesk nevedela som čo skôr. Či sa smiať alebo sa oňho báť lol!. Vyzeralo to tak komicky. Tej malý chlapec bol super. Ako sknokautoval Deana. Tiež mi bolo Wessa ľúto 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 71416 Ten záver bol úžasný. Dean nechce hovoriť o pekle ale pametá si úplne všetko 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 199226
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 15:05

Prave som si to mrkla a bolo to fantasticke Shocked No ako tie kosele to bol len bonus.
Run forrester run bol neskutocny som sa smiala.
No a ten plysovy maco. Som sa smiala jak blazon. "co spravime " a tie pohlady pei tom. boze oni su uzasny. ale urcite to tu uz vsetko bolo takze ja len tak okrajovo.:shame: :shame:

a ten konec ako Dean vravel
Samovi ze si vsetko pamata ale mu to nepovie no OMG vtedy som nemohla 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 71416

a znova velka poklona Erikovi 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 92299 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:08

Tak pre mňa bola epizóda sklamaním.....za prvé, bola som mierne ovplyvnená spoilermi, ktoré ako sa ukázalo, boli blbosť a teda, že sa objaví Lilith a Sam získa novú schopnosť, ktorá Deana vydesí a ono nič.. confused a za druhé, čakala som tak nejako viac...miestami som sa zasmiala, ale zasa mi to miestami prišlo troška trápne... 603 mne sa proste zdá, že tam tých vtipných vecí dávajú až priveľa, od začiatku série ich bolo priveľa a bojím, aby do konca ich nebolo neúnosne veľa, pretože to seriál oberá o atmosféru...keď už tak oddychové epizódy, tak s nejakou legendou poriadnou, nie o studničke želaní... confused stále však bola táto epizóda lepšia ako Monster Movie, cez tú proste neprejdem... Evil or Very Mad Koniec bolo jediné, čo ozaj stálo za to, i keď sme sa v podstate nedozvedeli nič nové, len sa Dean priznal, síce ma troška zaskočilo, že si pamätá všetko, ale to je all..takže hovorím, koniec srandy a šup do roboty.... Twisted Evil lol! chcelo by to viac epizód ako bola siedma...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:12

Hlavně, že po téhle nastoupí už konečně pořádné a temné a akční epizody... aspoň ty dvě určitě.
Tak já nevím, jestli byla epka 5. nebo tahle 8. lepší. Je fakt, že když vím, že tu epku psal Ben Edlund, tak už se toho předem trochu děsím.
A on přitom natočil i 2x12 a nebo 3x09, které podle mě byly dost dobré epky.
Jenže prostě s humornámi je trochu problém. už jen to, že základem SN jsou příšery a hrůza.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:24

Sarinka bereš mi slová z úst. Ja si myslím to isté. Čím Ďalej tým viac lightových epiek dávajú. A tak ako aj ty som bol ovplyvnený spoilermi ktoré som čítal. Žiadna nová silam ani Lilith sa nestavila ani na sekundu len o tom bolo celé že vyšetrujú blbosť. Suspect
No ja jednoducho nadtým neviem prejsť. Suspect . A neviete že kedy bude mať tak new powers. Lebo by bolo už akurát na čase.
BTW: inač Deana v poslednom čase dosť často torturingujú deti. najprv Lilith a teraz ten malí krpec. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:32

Presne, napr. 03x03 bola tiež od Edlunda a rozhodne to nebola zlá epizóda, tuto sa mi proste zdalo, že to prehnal...veľký deprimovaný plyšový maco, ktorý sa navyše pokúsi odbachnúť Shocked confused ako hovoríš, SN je o príšerách a pod., a preto si myslím, že by ten humor mal mať určité hranice...tancujúci ET, dobre...ale keď to takto pôjde ďalej, čoho sa tu ešte nedočkáme.. affraid
Ja sa na tie dve epizódy teraz tak strašne teším, konečné pravý Supernatural... Twisted Evil cheers
str8tking, tak vidím, že máme na to rovnaký názor...mne to proste príde, že jedna temná epka a hneď musia nasilu dať takéto niečo, čo vyslovené budí dojem zbytočnosti a až zavadzia...epizódu Ghostfacers radšej komentovať nebudem, to je samostatná kapitola.. Rolling Eyes
Ako neberte to tak, že len kritizujem, štvrtá séria je jednou z najlepších a ak to takto pôjde ďalej, aj ňou bude, no tieto oddychové epizódy jej to kazia...
No pekne si to s tými deťmi vystihol... lol! ale je to tak... Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:37

Konečne niekto taký sa najde aj tu. Už som si myslel že tu budem sám medzi vami s mojimi názormi ako piate koleso na voze, ale našťastie si tu ty Sarinka a pomôžeš mi. 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:40

Jo, 3x03 byla sice vtipná, ale ta vyzněla skvěle. Hodila se tam, prostě ok. Ale teď mi přijde, že nejdřív 4x05... pak 4x06, která vyzní jako Mystery Spot, takže prostě i styl, jakým to bylo natočené vyzní "světle, lehce" ... pak parádní temná 4x07 a teď tu atmosféru pokazí tímhle...
Takže když odpustím od toho, že ta epka byla vtipná, mě hlavně vadí, kam jí zasadili a mezi epky jakon 4x07 a 4x09 a 10 se to prostě nehodí. Možná proto mi to třeba vyznělo i o něco hůř, než by to bývalo bylo, kdyby jí naservírovali někdy později a necpali nám sem tolik smíchu.
Vždyť s Deanovým humorem jim to jde tak dobře, tak nechápu, proč to vhání až do krajností.
Ale jinak si zase nemůžu stěžovat moc... tahle série je skvělá. 702
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:47

Mám poslední dobou pocit, že jak se blíží konec seriálu, tak se tvůrci snaží prostě vyblbnout a nacpat do SN co by si předtím nedovolili (to taky souvisí s tím, že seriál už má nějakou ustálenou fanouškovskou základnu).
Já tyhle bizarnosti zbožňuju, ale už toho začíná být trochu moc...
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 18:51

str8tking, neboj sa, aj keby si bol sám, nikto ti tu hlavu neutrhne a každý má nárok na svoj vlastný názor a tiež každý má iný vkus, niekomu sa táto epizóda páčila, nám proste nie... Wink
Samabel, úplne s tebou súhlasím, keby s ňou počkali a dali tak o pár epizód ďalej, no ako si hovorila, sem sa proste nehodila a už len z toho dôvodu sa na ňu nedej pozerať inak ako kriticky...mne prijde, že si veľmi dobre uvedomujú, že Deanove vtipy žerie každý a až moc z nich v slabších epizódach ťažšia, no aby sa tých vtipov ľudia neprejedli... confused občas keď niečo vtipné spraví alebo povie, super, zasmejeme sa, no čoho je moc, toho je príliš.. Rolling Eyes
Lirael, tak to je zaujímavý postreh a máš zrejme pravdu a dosť sa bojím, čoho budú schopní v piatej sérii... affraid ak bude, čo teda akože bude.. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:00

Já si nemyslím, že to souvisí s koncem seriálu. Spíš si myslím, že je to odvíjeno od fanoušků. Je jich víc a hodně jich je věrných a oni to prostě chtějí přizpůsobit jim a vědí, že mi toho skousneme hodně, protože už známe všechny dosavadní díly.
Ještě mně nepřijde, že by ty vtipné epizody zase byly tak úspěšné u fanoušků. Oni třeba říkají, že jim nevadí, ale raději mají ty temné... ať už dějové nebo prostě hon na příšery. Taky bych uvítala nějakou novou příšeru. Ne dalšího Měniče a čarodějnici.
Jako ne, že bych si stěžovala moc... ale prostě chci, aby byl SN co nejlepší.... vždyť na to má. 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 430869
str8tking: Tak teď už doufám víš, že tady jsme tolerantí a hlavu ti neutrhneme. Wink
Sarinka: Právě, co jsme nepochopila totiž nejvíc je, proč takovou epizodu švihli zrovna sem... mi chceme pot, dřinu a krev 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 707500 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 707500 :shame:
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:09

No to je druhá vec, že sa Kripke až moc zrejme necháva ovplyvňovať fanúšikmi a tiež, že necháva tomu Edlundovi až príliš voľnú roku, to už tam rovno mohol dať tú rybku, čo plní želania.. lol! prisahám, že keď o tom veľkom hovoriacom mackovi hovorili Kripkovci na Comic cone, automaticky som to brala ako žart, proste ma ani nenapadlo, že by to mohol myslieť vážne, tož...Tretia vec, že si to možno ani neuvedomujú, ale občas robia z Deana idiota, teda teraz už asi hej, potom, čo musel Kripke reagovať na reakciu fanúšika, že Dean idiot nie je, ale môže si za to holt sám...a štvrtá vec, ktorú tu Samabel spomínaš, chcelo by to niečo nové, obdobu wendiga alebo tak, viem, že majú znížený rozpočet a pod, no stále len čarodejnice a meniči, či prípadne ešte trickster? môj brat raz hovoril, že by prijal nejakú poriadnu príšeru, čo nevyzerá ako človek, lenže keď nemajú peniaze...
Skrátka, temné epizódy sú skvelé, smer, kam sa seriál uberá, je skvelý, a vtipné veci, tých už bolo dosť, nateraz určite..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:16

Právě...jenže třeba i Sera v podstatě o Edlundovi básní a rozplývá se nad tím, jak je geniální. Kripke má tenhle druh humoru taky rád, takže Edlunda si pro SN hlídá. Což já osobně bych ho mírnila.
Jo, chudák Dean... vážně -to Sam nepřijde s lepším vysvětlením, než že musí říct, že všechny oběti byly blbci? Tady si vážně Kripke zadělal. A přišlo mi to i od Sama takové shazovačné No ... to není Sam. Už tak víme, že Sam je ten chytřejší, co se informací týče, ale Dean sám blbý není. Jen má prostě jiné priority.
Já vím, že ten jejich rozpočet je kvůli CW dost na dvě věci, ale jedna příšera...C´mon, to snad není tak náročné. bounce bounce
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:18

Tak ono je to obejde i bez nějakých velkých potvor, vždyť ta válka mezi nebem a peklem má obrovský potenciál. Jen aby to nedopadlo jak v s3, která se mi sice jinak líbila hodně, ale Lillith a její armáda démonů tam zůstala skoro nevyužitá. Ale třeba nás čeká pořádná temnota v druhé půlce série...
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:29

Samabel, ako jeho vtipy nie sú zlé, ale fakt by ho mohli trocha krotiť, napr. v Angelovi napísal a režíroval epizódu, kde bol Angel plyšákom a to proste nemalo chybu, smiala som sa ako šialená...fakt nechápem, kam na to chodí, no proste keď chcú od neho vtipnú epizódu, tak nech ju dajú tam, kam sa hodí alebo ho troška skrotia...a s tým vysvetlením máš pravdu, tiež mohli prísť s iným, takto si pekne zavarili...
Lirael, pokiaľ viem, tak Kripke hovoril, že vojna bude môcť byť zobrazená nejako tak ako napr. v Jus in Bello, že na nejaké väčšie scény a tak nemajú peniaze, to je aj dôvod, prečo vraj neuvidíme nikdy peklo...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:41

Jeho vtipy jsou senzační, když to moc nepřekombinovává a nesnaží se tam dát kdejakou hovadinu, která by nás fanoušky měla překvapit, že tam bude.
Jako jenže já se ráda směju s tím, že to vtipné je, ale chci za tím vidět i něco víc... prostě se to nesmí stávat moc povrchní... pak to jde všechno dolu.
Prostě nejvíc mě naštvalo, proč to cpou mezi 7. a 9.epku. Ale zase jak jsem psala ve své první reakci. Mně celkově tahle epka nevadila... přišla mi v pohodě, ne, že by se extra blýskli, ale líbila se mi. Jenže to mnohdy nestačí, kdyje načasování blbé.
Dean se už tak pořád cítí méněcenný a ještě, aby ho shazoval jeho vlastní bratr tím, že mu řekne, že je blbec, když je Dean vystrašený ze všeho kvůli té nemoci. To není jako Bitch a Jerk.
Ale jak ráda bych viděla nějaký ten větší Fight Twisted Evil Ať to démoni rozjedou. Pak se aspoň máme o koho bát. bounce Laughing (já vím, jsem horzný člověk, je mi nejlíp, když jim je nejhůř 603 )
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:43

Sarinka: Jus in Bello byla IMO skvělá, jen jsem čekala, že tam podobných dílů bude víc. Vadilo mi prostě, že má přijít konec světa, Dean má umřít a bratři se zatím flákají v nějaké horní dolní. Tady nejde o peníze, ale o scénáře.
Jsem ráda, že peklo neuvidíme, pro mě je ta hrůznost hlavně v tom, že nikdo neví, co ho tam čeká...
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:45

Asi prvý krát sa mi stalo, že som v dosť veľkej dileme, kam túto epku zaradiť confused confused To je ako to čo sa hovorí - "ani koza, ani cap". Prišlo mi to ako "hŕstková polievka" - za hrsť srandy, za hrsť vážneho rozhovoru, za hrsť nejakej tej legendy atď...

Človek si to môže obracať z každej strany a určite nájde sa pre niekoho niečo, ale epka mohla byť tak viacej ucelenejšia. Kriste neviem, sa nejako vykoktať Rolling Eyes
Proste mi to prišlo ako trošku zle postrihaný film dokopy, kde miestami trčí lepiaca páska od toho, ako sa tam niekto snažil nacpať skoro všetko to, čo mu nenapadlo na začiatku confused

Ale aby som nebola za moc chrumkavú a znalú robenia epiek, oslovila ma tá zmena, ktorá sa udiala v oboch brothers. Až tu mi prišiel Sam ako Dean, myslím to kedysi dávne známe deanovské správanie z 1 season bolo teraz úplne presmerované na Sama. Až som sa tak trochu zľakla tej zmeny. Okey, čakala som to, že to nebude večne sladký Sam, ale tak ťažko sa mi na to teraz zvyká 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:47

no nemám čas tu všetko čítať, ale podľa mňa tá epka bola ok Rolling Eyes akože všimla som si, že na ňu dosť nadávate, ale tak si vezmite, že kvotie, či bude 5 serka a aj tvorcovia sa chcú vyblázniť. toto tuším malo byť aj to, čo ben spomínal na tom cone, že chce tú wishing fish Laughing si proste splnil sen. tiež to pre mňa nie je naj epka a asi najslabšia zo 4 serky, ale aj tak sa mi páčila. proste našla som si v nej veci, ktoré ma zaujali a podľa mňa je ok, že dali takú light atmosféru predtým, čo prichádza. myslím, že teraz to už až do konca bude viac vypäté. začiatok si preto dovolili taký srandovnejší a ja sa rada zasmejem 603
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:53

Zhodneme sa teda na tom, že najhoršie na epizóde bolo načasovanie, presne ako píše Lirael, už toto mi vadilo pri Monster movie a Sam mi bral slová z úst, keď to hovoril Deanovi, že sa blíži koniec sveta a oni sa zahadzujú s kdečím....
dion, ja si myslím, že piata bude, rating ma skvelý a Cw by musel byť už načisto trafená, podľa mňa si Kripke piatu sériu vydupe za každú cenu...
Niektoré pasáže boli v epke super, ako napr. Tina píše, že pekne ukázali, ako sa Sam zmenil...ale hlavná pointa bola proste trápna...niečo ako z Krok za krokom, kde vždy na konci bolo nejaké poučenie, v tomto prípade, nikdy nedostaneš presne to, čo chceš a tiež spôsob, akým to bolo prezentované, bol divný... confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 19:57

pre mňa to tiež bolo v pohode také ticho pred búrkou Very Happy
ale nebola to pre mna osobne najslabšia epizóda tejto série No tam vedie jednoznačne monster movie Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 20:03

Asi jo, mě tahle epka přišla vážně v pohodě. Konec byl senzační... měla jsem svůj moment 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 430869 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 199226
Ale tak sezóna má 22 dílů... rozvrhnout to všechno musí být strašně těžké.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 20:23

no to čo ste tu popísali som síce prečítala len zbežne ale v niektorých veciach s vami súhlasím.ja som celý čas čakala na tú Samovu schopnosť a ono nič a ani Lilith No ten macko bol síce dobrý ale už to fakt zachádza pridaleko ako aj tá studnička po tomto čo možeme čakať nabudúce? 04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 71174 toto možno vyznie morbídne ale vadilo mi aj to že v tejto epke nikto nezomrel ako inak bola v každej epke nejaká mrtvola. ale ajtak najväčšia sprostosť je pre mňa stále 3x13 a toto aj 4x05 sa ešte dalo
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 21:40

Podľa mňa to nebolo až také zlé, hlavne tie bratské rozhovory na začiatku a konci boli fakt dobré, hlavne ma zamrazilo, ako veľmi sa obaja zmenili.

Je však ťažko uspokojiť každého fanúšika ako vidím, veď mne sa zase nepáčila predchádzajúca epka 04x07. Jediný svetlý okamih v nej bol ten Samov súboj so Samhainom.

Ale vrátim sa k tejto epke. Vo väčšine epiek je naháňanie monštier a vyšetrovanie oboch bratov hlavne ako výplň medzi skutočnou dejovou líniou a tým sú osudy rodiny Winchesterovcov. Teraz už len Deana a Sama. Preto ma nesklamalo, že sa vyšetrovala studnička prianí. V niektorých predchádzajúcich častiach a sériach to totiž nebolo o nič lepšie. Podľa mňa sa v tejto epke dej posunul opäť o krok ďalej, hlavne tým, že Dean si všetko z pekla pamätá a tým, ako veľmi sa Sam zmenil.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty08.11.08 22:00

Jak už jsem psala, tak ve mě tato epka nijak neuchvátila. Když jsem viděla toho velkýho medvěda, tak jsem si říkala, že to si snad dělají srandu, že budou kluci zabíjet plyšácké monstra. Nakonec se z toho vyklubala studnička přání, ale i přesto mi to přišlo takový divný. Doufám, že se už příště budou zaobírat jinýma případama. Jediný plus tohoto dílu byl rozhovor bratrů a Deanových vzpomínkách na pobyt tam dole. Tím pro mě tato epka nebyla tak ztracená... Možná jí příjdu někdy na chuť jako jsem třeba přišla na chuť 2x15 Tall Tales až po shlédnutí 3x11 Mystery Spot. No nevím...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x08 Wishful Thinking   04x08 Wishful Thinking - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x08 Wishful Thinking
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 04x08 Wishful Thinking
» 04x08 Wishful Thinking

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: