Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Objednávka triček - NEW

Goto down 
+5
Kristine
Zizi
Anwiel
Sarinka
Samabel
9 posters
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty08.11.08 10:27

Tato téma je věnována objednávce triček.
Druhé várce.

Jakékoliv dotazy, nápady, návrhy bez váhání napište. Vzhledem ke změně plánů vám tady píšu zatím dostupné informace a potřebuji, abyste se mi nahlásili. Ten, kdo mi už dával vědět,že triko bude chtít, tomu pošlu zprávu s dotazem ohledně věcí, které potřebuji upřesnit.
Prosím, pokud o objednání trika uvažujete, pošlete dejte mi v případě zájmu vědět co nejdřív, abych ty trika mohla objednat.

Trika si mohou objednat i ti, kteří se meetu nezúčastní.

Tady jsou návrhy od Sarinky. Přední a zadní strana.

Objednávka triček - NEW Tricko2nk0.thObjednávka triček - NEW Thpix Objednávka triček - NEW Chrbatcr5.thObjednávka triček - NEW Thpix


Triko si objednali:

- moje maličkost
- dion-fortune
- rockflower
- Faith - 2x
- Silvia
- bookika
- Weronička
- SNlois
- SkreechTina
- Soniq
- dzajnisko
- calla
- Anwiel
- Zizi
- cleo
- nikita
- Ellen
- Kristine
- lenkka
- Sarinka
- janka410
- Madlen


Ceny za trika:
Dámská i pánská trika budou za jednotnou cenu. Ta se bude pohybovat kolem stejné částky jako minule. Tedy něco kolem 300,- Kč a 400,- Sk
Přesně vám to napíšu, až po vyřízení detailů se zařizující firmou. Nakonec to budu muset zařídit rovnou, proto potřebuji vědět, jestli máte zájem skutečně co nejdřív. Aby pak nebylo pozdě.

- poštovné (platí pro ty, kteří se meetu nezúčastní a triko jim pošlu) - 50,- pro ĆR .......... 50,- pro Slovensko

S bankovními poplatky je při platbě mezi státy v podstatě stejný problém jako s poštovním doručováním ....tedy, že poplatky jsou nehorázně vysoké.
Proto jsem hledala ještě nějaké jiné řešení a to co se v tomhle případě jeví ještě jako schůdné je, když ti, kteří se našeho meetu účastní mi prostě celou částku zaplatí až na místě.
Jinak to nevidím. Kdo na meet jede, částku mi platí až na místě, opakuji.

Ti, kteří se ho nezůčastní a jsou z SR, tu částku pošlou na účet Sarince. Ta se s vámi ohledně toho ještě domluví.
Doufám, že nebudete mít problém vypočítat si, kolik máte přesně poslat.


Naposledy upravil Samabel dňa 16.11.08 11:50, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty11.11.08 18:51

Ráda bych vás upozornila, že uzávěrka objednávky triček je 13.11. !!!
Kdo tedy ještě váhá, zda-li si triko pořídí, ať se rozmyslí co nejdřív a v případě zájmu se mi ozve. Tento termín je konečný.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty13.11.08 23:22

Do prvního příspěvku jsem vložila seznam všech, kteří si triko s rodinkou Winchesterů objednali. Pokud se tam náhodou nemůžete najít a psali jste mi, okamžitě se mi ozvěte.
Také pokud chtěl náhodou ještě někdo více než jedno triko a nenapsala jsem to k vašemu jménu, tak mě na to také upozorněte.
Úpěnlivě doufám, že jsem žádnou chybku neudělala, ale stát se to mohlo, takže za to se řípadně předem omlouvám.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty30.11.08 23:11

Ak ste si objednali tričko, nejdete na meet a ste zo SR a nedošla vám súkromná správa, napíšte mi, prosím, ďakujem.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 8:47

Ahoj, vyskytl se problém...s Sarinkou, cleo a nikitou jsme tady ty nápisy na zadní stranu řešili jako blázen, poslala jsem jim to tam ve všech možných formátech, protože pořád říkal, že to z toho nemůže natisknout.... no, včera se uráčil napsat, že se na to další, co jsem mu poslala mrknul a že ty nápisy na zadní stranu z toho prostě neudělá... že dávat na zadní stranu takový celistvý obdelník je blbost a prostě, ať jsme mu tam s holkama poslali cokoliv, tak žekl, že to nestačí...

Proto se chci zeptat... ta samtoná trika už objednali... no, můžu nechat natisknout aspoň tu přední stranu? Aby se to stihlo a mohla jsem si ta trika ještě před meetem vyzvednout... protože jinak vážně nevím... pak leda, že bychom tohle s holkama dořešili po meetu, ale tímpádem bych vám trika dodala teprve, až bych zase jela na Slovensko...

Omlouvám se, ale já jsem z toho celá otrávená a smutná a prostě nevím, jak jinak to momentálně řešit.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 9:00

On je nějakej divnej....no, asi bych to napsala jnak, ale nechci tu být sprostá.... Ale sice je to škoda, ale já bych dala klidně i bez toho zadku. Dyť stejně to nejhezčí je ve předu...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 11:10

Sakriš aj s takým zamestnancom - tú skvelú vetu som si tak priala, ale tak môžeme to skúsiť s tou vetou na prípadné ďalšie tričko - svet sa predsa nezrúti. Ja som za aj bez toho zadku. Ako píše Anwiel nech to para tlačí - radšej tričko bez nápisu ako žiadne.603

Volala som aj s lenkkou a ona tiež súhlasí Wink A Samabel hlavne hlavu hore Wink
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 11:32

no myslím, že to prežijem aj bez tej zadnej strany... Wink Wink
je to vážne škoda, že sú s tým nápisom také problémy, ale nedá sa nič robiť, no...tak, Samabel, hlavu hore, veď ty za to predsa vôbec nemôžeš 701
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 12:31

no trocha neskoro, ale predsa Laughing musím povedať, že mne to tiež nevadí ak tam tá zadná strana nebude 603 proste ten predok je dôležitý 702
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 13:10

Ok, já tam jdu zavolat. Díky holky za podporu 603 603 702
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty02.12.08 14:42

Jejda, no ako nechcem byť vulgárna...ale tak...aj takí ľudia sú... Rolling Eyes
Samabel, nevadí, predok úúúplne stačí... Wink si king, že to pre nás všetko vôbec robíš... Objednávka triček - NEW 673161 Objednávka triček - NEW 177401
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty03.12.08 11:55

To je nějaký zdechlý a nepříjemný zaměstanec... hrůza Rolling Eyes hlavně, že posledně to nebyl problém.... ale nevadí, hlavně, že ta přední strana se dá natisknout Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty04.12.08 16:12

Takže, za chviličku jdu vyzvednout trika... nějaké info, co by ještě bylo potřeba vzkážu po Anwiel, protože jsem stále bez internetu.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty04.12.08 20:11

Takže čerstvé novinky od Samabel:

Trička sou vyzvednutý, ještě je zkontroluje. Cena je 350 Kč, 450 Sk a poštovné je 50,- u obou.

Takže dále sledujte naše vysílání a vše se dozvíte jako druzí.... Wink
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty05.12.08 10:47

Na známosť dávam, že mi dnes prišli peniaze za tričko od Silvie a Ellen, a čo ostatné, dámy, hmmm? confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty05.12.08 18:52

vďaka za správu som rada,že dorazili Laughing Laughing v poriadku Objednávka triček - NEW 261136 tá zvedavá teta za pultom sa aspoň poponáhľala, Objednávka triček - NEW 673161
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty06.12.08 17:21

Sarinka ja som posielala v stredu. Teda mama z jej účtu. 603 Nedošli? Objednávka triček - NEW 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty07.12.08 19:55

calla v piatok ráno tam ešte neboli, zajtra zistím a dám vedieť. Niekedy to poslanie trvá aj tri dni, vždy to záleží od banky a pod. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty30.12.08 19:10

Takže, dámy, mám tu doma ešte nasledujúce tričká:
1 kus pre Bookiku
1 kus pre Soniq
2 kusy pre Callu

Cena naďalej platí, 500 sk za kus, je tam zahrnuté aj poštovné. Tento rok to už určite nestihnete poslať a tak Vás prosím, posielajte mi peniaze už v eurách, aby som potom nemusela zbytočne behať do banky a mohla Samabel odovzdať už eurá.

Čiže 500,- sk - 16,60 eur Ak Vám nevyhovuje poslať ich na účet, môžeme sa dohodnúť inak, napr. poslaním na dobierku.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Objednávka triček - NEW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednávka triček - NEW   Objednávka triček - NEW Empty

Návrat hore Goto down
 
Objednávka triček - NEW
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: