Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x09 I Know What You Did Last Summer

Goto down 
+27
Ewis
Kristine
Night Angel
Dzowika4
pipo
lenkka
Madlen
Hiro666
Lirael
Ellen
Anwiel
Janka
SNlois
str8tking
Pa001
Samabel
Mystic
Silvia
lentilka
Zizi
cleo
dion-fortune
Sarinka
SkreechTina
janicag
Fazulina
wiktoriano
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 0:00

Taky se mi ta epka líbila. Sam je vždycky kouzelný, když je nadraný Laughing A Ruby - od začátku jsem ji měla ráda, ale změna herečky mě dost zamrzela. Jak už tu někdo psal, ta pokojská byla původní Ruby mnohem blíž než Jane Doe. Je taková hrozně dřevěná. Že kvůli Sammymu posedla tu holku v kómatu, je sice hezké, ale to si nemohla vybrat jinou? Wink Zato ta scéna, kdy se ji Dean omlouvá byla perfektní.
Anna byla sympatická, ale zatím neměla moc prostoru, tak ji budu soudit až po dalším díle.
Hmm, co dál? Doufala jsem, že Dean vyklopí něco o tom démonovy... No nic, další věc, na kterou si musím počkat do příště. A Dean má nějaké poslání - to bude ještě zajímavé... zdá se mi to, neb se opravdu blíží chvíle, kdy dojde ke střetu mezi bratry?

S hodnocením mám trochu problém, když to byla jen půlka příběhu. Už se prostě nemůžu dočkat dalšího pátku 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 0:32

no tak mne to nedalo a našla som vám k tým očiam vysvetlenie, lebo ja som od začiatku vedela, že ono to má význam, lebo som sa tým už niekde stretla. proste o niečom podobnom som počula a nech sa páči, pre zvedavcov je to tu pekne vysvetlené:
kód:
http://kruhy.blog.cz/0712/sochy-roniace-slzy-a-krv
v podstate by to malo symbolizovať ľútosť panny Márie, s tým som sa aj ja stretla. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 0:46

Inak, teraz po zistení, že Sam a Ruby majú k sebe hodne blízko, to vidím na nasledovné:
Ruby sa obetuje za Sama kvôli niečomu (možno aj pred samotnou Lilith)
Cass sa obetuje za Deana, alebo aj Sama, keď ho bude chcieť Uriel zničiť
Anna sa obetuje za Deana, jednoducho, lebo sa radšej obetuje ona, ako The Dean
Potom bude veľký fight medzi bráškami, kde každý z nich bude na opačných stranách
Koniec bude - TBC in season 5 a smejúci sa Lilithin hlások v pozadí

Wiktoriano: Tiež som si hovorila, že je to iné tričko, ale tak naozaj by som bola rada za to zakrvavné 603 keby mu tam nechali

Dionka: Ty si náš Legend!Master 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 9:58

Tina: ty máš jediný štěstí že Kripke neumí po slovensky lebo keby si tohle přečet a vzal si z tebe inspiraci tak bych tě asi zamordovala 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 132752 jakože to bych fakt už umřela tohle vše tam být 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 666500 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 316745

Dionka: jeej ty si master prostě 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 49896 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 214863 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 214863

Ellen: tak to doufám že si tu epizodu pořádně užiješ/užila protože je skvělá 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 660854
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 11:59

Tato epizoda bola famozna . Nema slov Prekvapilo ma ,ze nieje 66 pecati ale 600 . A nikto nieve ,ktore Lilith mieni otvorit.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 12:00

heh díki baby 603 ja proste rada snorím po takýchto veciach Laughing

no a k tomu ako to vidí tina, no 602 však to by bol môj infarkt, ale ten koniec, že TBC a smejúci sa Lilithin hlások v pozadí sa mi pozdáva
Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 15:17

Bomba díl 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 806497 To je jinačí kafe oproti předchozímu! 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 170639 Děj mě strhnul hned na začátku a s očima přilepenýma na obrazovce jsem se nemohla odtrhnout. Postava Anny mě zaujala a jsem zvědavá, jak to s ní dopadne! Taky jsme se konečně dozvěděli odpověď na naši otázku z 4x01, jak je to mezi Ruby a Samem, opravdu jsem hleděla! Shocked Tuto variantu jsem si opravdu nějak nechtěla připustit. Kripke hodně rád překvapuje. Když se Sam vracel ve vzpomínkách co dělal po Deanově smrti, tak mi ho bylo hodně líto. Takový zoufalý byl 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 71416 Zasmála jsem se tomu, jak Ruby se ptala kde je nuž a Dean jen "Na mě se nedívej." 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 316745
Takže příští týden bude pokračování tohoto dílu, že? Jenom nějak nechápu, proč chtějí Annu zabít? Jako to je nějaký divný, jsem si myslela, že andělé ji spíš budou chtít zachránit a ne jako démoni jí budou chtít odstranit. A zase ten Uriel tam... nemám ho ráda!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 15:28

No ja sa musim vyjadrit neda mito.
Sam spomina co sa stalo cez tie štyri mesiace ked tam Dean nebol. Otvorene mylsela som si ze on a RUby nieco medzi sebou mali. Lebo Je to chlap a oni na nic ine nemylsia Wink 603
Moc sa mi pacilo ked Dean chchela vediet co sa stalo za tie mesiace a Sam sa na neho obratil a ze aj on chche vediet co sa dialo v pekle. 702
Dean bol fantasticky ked prerusil Sam "menej nahotiniek poprosim" 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 316745 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 316745 vtedy som nemohla. Sam a Ruby a ich scena no poviem vam mna vyjadruje najviac tento smajl drool chodte po takejto scene do roboty a neusmievajte sa blahom.
Ann bola super. dufam ze ju Cass s Urielom nezabiju je symposka a moze mat na SN este velky vply. 603
OMG co este napisat Konec? tie tri slova ktore sya mi zjavili na konci epky z duse nenavidim." To be continued" v tu chvilu som mylsela ze niekoho zabijem Wink
Zhrnutie epka bola fantasticka uz sa tesim na pokracovanie a ked sme sa uz dozvedeli co sa sialo so Samom uz by sme sa mohli dozvediet co robil Deqan v pekle! moc ma to zaujima. Kripke si Boh . mas moj obdiv!!! 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 103511 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 17:17

Madlen napísal:
Jenom nějak nechápu, proč chtějí Annu zabít? Jako to je nějaký divný, jsem si myslela, že andělé ji spíš budou chtít zachránit a ne jako démoni jí budou chtít odstranit.

Nebe nechce riskovat, že by je démoni mohli "odposlouchávat", kdyby Annu našli. Když ji andělé zabijí, bude po nebezpečí... Ale jak k tomu příjde chudák holka, je všem jedno Mad Vážně jsme čekali, že andělé budou absolutní dobro?
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 17:44

dion: Jak jsi sem hodila ten odkaz, tak při čtení mi hned došlo, že ... vždyť já tohle už před nějakou dobou četla taky--- ach ta pamět. Každopádně díky za připomenutí.

Jo, to jak se Sam ptal- Co to sakra bylo za démona... to jsem nečekala, že Dean odpoví jen - Nikdo dobrý... a nic víc Shocked Já myslela, že mu poví s kým mají to dočinění... on má vážně strach, že kdyby mu řekl, že to je Alastair, musel by mu povídat o pekle. Je vidět, že to peklo je pro něj vážně tabu. No, ne že bych se divila 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 17:51

citácia :
Moc sa mi pacilo ked Dean chchela vediet co sa stalo za tie mesiace a Sam sa na neho obratil a ze aj on chche vediet co sa dialo v pekle. 702

Cože?? to se ti akože vážně líbilo affraid affraid to já teda jsem Sama v tu chvíli z duše nenáviděla..uplně mi tam připomenul dosud nepochopenou scénu ze Scarecrow kdy na něj přesně takhle hnusně vyjel o tom, že mu umřela jessica a také keci co měl v tom autě..přesně tahle scéna jako by se mi živě promítla do téhle epizody když svým samolibím hlasem řekl deanovi at nevynechá deatily..i když jasně ví, že peklo bylo pro Deana ještě 10000000 horší než tn nejhorší zážitek v jeho životě ....fakt nechápu 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 202744 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 873139 nechápu jak mu tohle mohl říct.... 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 900747
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 18:32

SNlois súhlasím s tebou. to bolo naozaj hnusné od Sama takto mu to povedať. čo sa to robí s naším milým Sammym že je niekedy takýto No
ale fakt nech by on zažil za tie 4 mesiace čokoľvek s tým čo zažil Dean v pekle sa to nedá porovnávať. tým ma fakt naštval. ved pre Deana je ťažke už len že si to pamätá a on chce od neho ešte aby si znovu pripomínal všetky detaily akoby vôbec neuvažoval o tom ako sa Dean asi cíti a myslel len seba
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 19:17

Jo, taky mi přijde, že Sam tyhle situace bere trochu jinak.
To jak na něj vyjel v tom autě, to bylo vážně pěkně hnusný. Shocked No
Já chápu, že Sam si prošel neskutečnou hrůzou během doby, kdy byl Dean v pekle a byl úplně na dně, ale on si nějak neuvědomuje, že život je přecijen něco úplně jiného než peklo a že tam se dějou úplně jiné věci, které člověka děsí a trápí. Přišel mi malinko netaktní.... takový hrubý a že chce ty informace z Deana vytáhnout dost netaktně... Svěř se mi a svěřím se ti já.---- to je přístup... když jejich zkušenosti jsou úplně rozdílné. 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 568939 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 87642
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 19:45

Za toto ma znenávidíte ale v tomto sa musím zastať aj Sama.Prečo? Myslím,že potom čo mu povedal Dean v minulej epizode o tom,že s ním rozprávať nebude čo myslím sa ho dosť "dotklo" a tým,že sa ho v aute Dean začal pýtať na tú dobu myslím,že každému by praskli nervy a reagoval by podobne. Twisted Evil Veď každý vie,že Dean má rád občas sarkastické poznámky a zo svojho brata si uťahuje. A stále je tu ten nazvime ho klin na jednej strane je Dean a jeho spomienky na peklo a to čo prežil a na strane druhej Sam,ktorý stále akoby cítil zodpovednosť zato,že jeho brat bol v pekle práve kvôli nemu o čo ho nemôže nik obviňovať on sám nežiadal a tio,že jeho brat to zatiaľ pred ním tají.Spomenťe ako bolo Deanovy po tom čo rovnako ako on uzavrel zmluvu za jeho život John.Tiež nebol nadšený a bol teda riadne podráždený.Myslím,že za tie štyri mesiace sa v Samovy pomaly ale isto niečo zlomilo. confused
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:02

tak čakal som že sa vrátia v jednej epke do minulosti ked bol Dean v pekle ale myslel som si že to bude niekde na začiatku 4.serie alebo na konci, inak paráda, začína sa to vyostrovať, ešteže zatiaľ demoni nezískali to dievča čo vie načúvať anjelom inak by bolo zlééé, som zvedaví či bude Ruby stále dobrá ako bola predtým alebo to len hrá aby sa dostala Samovi pod kožu (moj nazor:podla mna to len hrá a na konci ich zradí), tak som sa trošku rozpísal
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:02

Myslím že sam deana velmy dobre pozná, 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 430869 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 430869 hnusne mu to povedal to je pravda, 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 707500 ale nadruhej strane deanovi by pomohlo keby o tom hovoril aj ked si to nemyslí a všetko do seba užiera

Pipo presne to si i ja o ruby myslím že ich zradí možno nieje na strane lilith ale určite nie je na strane dobra Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:06

Já neříkám, že chování Deana ohledně tohohle je správné. On si to taky zbytečně ztěžuje... ale tady mi přišlo, že Sam to bere až moc tvrdě. On to dělá hlavně proto, že chce Deanovi pomoct, ale podle mě si zvolil špatný způsob.
No oba jsou to tvrdohlaví mezci Rolling Eyes A pak je trápení víc, než by bylo nutné. 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 579569
Ale jsem ráda, že Sam se nakonec Deanovi svěřil. Myslím, že takhle by si k sobě zase mohli najít cestu. 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 260605
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:17

Samabele tak to máš úplnú pravdu obaja sú tvrdohlaví mezci, ale už by mohli nájst opat k sebe cestu to by ma velmy potešilo 702 702


toto je trochu od témy scratch ale keť ruby vstúpila do tej dievčiny tak na monitoroch nenabehol opat puls 602
znamená to ze samy spal s mrtvolou Question

člen klubu neznášam ruby Twisted Evil
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:24

Lentilka mna trápi niečo iné ohľadne tohto. ako že nám neukázali čo bolo dalej potom akosa prebrala a už len ako sa zjavila Samovi vo dverách s tým papierom. no ju len tak pustili z nemocnice alebo ich tam všetkých zmlátila a ušla. nechápem to 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 999804 a to že s nou spal je podla mna v poriadku. ved kým je v tom tele Ruby tak to je živé. ona ho udržuje pri živote takže podľa mna nespal s mrtvolou ale bolo to akoby spal naromálne zo ženou. no a neodpojili ju náhodou aj od tých monitorov? tak preto tam nič nebolo?
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:35

wiktoriano
nvšimla som si že by ich odpojily len prestali ist ked zomrela ale aj s tým odchodom je to fakt divné ako jej vystavili umrtný list ked odtial odkráčala po svojich a kde je ten čierny dym confused ak tam bola už dlhšie tak klamala že v tele nikto nebol ked prišla Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 20:48

Vždyť třeba v 1x22 se démoni taky nedostali do těla člověka přímo ústy... myslím, že mají více způsobů, jak posednout člověka, ale ústy je to pro ně asi nejpohodlnější... taky asi záleží, jak je ten člověk zranitelný. 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 999804
Podle mě ten úmtrní list asi ukradla. A proč by jí v nemocnici drželi, když už jí jako pacientce nic nebylo. Něco jim napovídala, odkráčela předními dveřmi a ukradla ten list. Tečka.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 21:14

Samabel aj to dáva zmysel. len to mi nesedí. bola v kome vlastne aj zomrela potom sa preberie a nič jej nie je. tí lekáry s toho museli byť celkom 04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 404917 preto sa mi nezdá že by ju nechali len tak ist ved to pre nich bolo asi niečo ako zázrak. alebo také niečo vidia často tak sa o nu vobec nezaujimali .: ja už asi až príliš nad tým rozmýšľama ani to nie je až také dôležité. čo už ked som taký detailista confused
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 21:19

Ale aj Dean v 2x1 umieral a zrazu mu nič nebolo...a lekar nebol až v takom šoku... confused
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 21:30

To je taky pravda. A myslím, že když chce pacient pryč z nemocnice, když mu nic není, těžko ho tam doktoři můžou držet. A kdyby za ní chtěli poslat specialisty, tak se mohla jednoduše vytratit... přece by jí nehlídali nějakýma strážema, když by byla lékařský zázrak. A kdyby zmizela, tak jediné, co by jim zbylo by bylo vyhlásit po ní pátrání a s tím si ona taky umí poradit... to by nebyl problém.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty15.11.08 21:39

no tak ja to už teda nechám. nemusím to až tak rozoberať. ak chcela odísť tak odišla a ked je ešte aj démonka nebol to pre nu až taký problem aj sa odtiaľ vypariť bez stopy skor ako sa tam spamätali.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sponsored content





04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x09 I Know What You Did Last Summer   04x09 I Know What You Did Last Summer - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x09 I Know What You Did Last Summer
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 04x09 I Know What You Did Last Summer
» 04x09 I Know What You Did Last Summer

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: