Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x10 Heaven and Hell

Goto down 
+28
Chrystelle
12NicolAlysska
Madlen
Zizi
majo
Samabel
lenkka
keksiiq
Hiro666
Lirael
Dzowika4
Klenotka
Weronička
Mystic
SNlois
Anwiel
lentilka
Kristine
str8tking
Fazulina
Ettie
Sarinka
SkreechTina
janicag
wiktoriano
bookika
Faith
cleo
32 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 21:58

To byl parádní díl 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 103511 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 103511 Moc se mi líbil. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Hodně mě překvapilo, že Anna je vlastně padlý anděl, to jsem nečekala Shocked Když potom skončila s Deanem v Impale, tak jsem ani moc překvapená nebyla, spíš jsem něco podobnýho čekala. Very Happy Ruby si mě trošku získala, jak statečně čelila mučení Twisted Evil Když ke konci si přišel Castiel s Urielem pro Annu, tak mi bylo Deana líto, jak jsem viděla, jak se pro svoje rozhodnutí trápí... ale místo toho následoval souboj andělů a démonů. No super to bylo, jen to mohlo trvat ještě dýl Twisted Evil Twisted Evil
A závěrečný rozhovor brášků při autě 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 199226 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 199226 jak Dean povídal o pekle 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 199226 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 199226 to byl mazec. Jen jsem chtěla, aby ještě Sammy na to něco málo řekl, ale nic konec a pokračování až za hodně dlouho....
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 22:26

Hezká anketa Laughing Ráda bych se sice tvářila, že jsem nad podobné věci povznesená.... Ale jednoznačně je to c) Castiel 702 Prostě se mi líbí díl od dílu víc a víc...
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 22:48

No naprosto super epka. Laughing
Ta Anna jako anděl bylo to pro mě velké překvápko.
Ale nic proti ní,ale potom co sončila s Deanom v Impale už jsem jí neměla tak ráda.... To spíš už Ruby...A u ní mi sympatie vzrostly.

No a Uriel.... Mad Ten mě štval...ale jako hraje ho ten herec dobře...

Sam a Dean byli prostě perfektní a hlavně Dean na konci.... Měla jsme daleko od breku....


A to nejlepší nakonec CASTIEL lol! .
On je úplný borec a ta Anna mě naštvala ..... On city má.Má rád Deana.. A soucítí. Ať si kdo chce co chce říká podlě mě city má a basta.
04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 430869 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 430869


A Misha a jeho psí očka.....No prostě nádhera. Jak ho škrtil....

A teraz k té anketě....Vždycky jsmem měla raději Deana než Sama.....Ale od té doby co je tam Castiel...Tak váhám či ho nemám raději než Deana...

Takže asi s Deanom nebo Castielom....Každá má něco do sebe .
Dean=zelené oči, vlasy, tělo, úsměv a to jeho vystupování a charisma. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 975638
Castiel=Jeho nádherně velké modré oči, super vlasy (jak je má volně ...hlavně at mu je neulíznou) a taky jeho vystupování a hlavně to charisma ono z něho naprosto něco vyzařuje tak, že mě to hodí do kolen.... 702

TAKŽE asi s Cassom 702 702 (Ale druhé místo má hned Dean)


Naposledy upravil 12NicolAlysska dňa 22.11.08 23:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 22:54

Jeeej ja som si tú anketu ani nevšimla.
Takže ja som úplne jasná. Skočila by som do nej s DEANOM - u mňa je to 100% jasná voľba bez sekundy zaváhania.
Dôvod: úžasný typ - hrdina, ktorý nehľadí na seba, ale bráni druhých. Sám trpí, ale nedovolí aby trpel niekto iný, či už vinou zla alebo niekoho iného. Je to big brother na ktorého sa dá 100% spoľahnúť. A proste sa v ňom troška vidím, pretože ani ja nedokážem hovoriť o všetkom čo cítim s hocikým. No a tie jeho vtípky a rôzne hlášky z filmov - úplne jasná voľba. Pridajte zelené oči, tie jeho vlasy a nádherný úsmev a 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 677692
Takže DEAN Wink 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 177401
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 22:57

12NicolAlysska napísal:
No a Uriel.... Mad Ten mě štval...ale jako hraje ho ten herec dobře...
Hej velmi dobre ho hrá...ako nemám ho moc rada ale som rada že tam je...
A k ankete: jednoznačne C 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 177401 proste tie jeho modré oči ma dostali...a tie pery...vlasy...hlas..všetko 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 23:26

Ked uz sme pri tej ankete... 603 Dean all the way, ale to nie je nic nove Twisted Evil Laughing

A Zizi presne si vystihla moje myslienky Very Happy Nie sme my sestry? Suspect 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 932600
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty22.11.08 23:31

janicag: no nič o tom neviem. Ale ja by som to nazvala asi, že sme 100% kompatibilné Dean Girls 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 348507
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 12:28

Neměla jsem čas a chuť komentovat předchozí epizodu (někteří z vás vědí proč), tak alespoň teď stručně napíšu svůj názor na tuhle poslední ( a vlastně i tu předchozí). Nejsem sice jediná ze všech, ale přesto asi jedna z milionu, které se poslední dvě epizody nelíbily. Asi teď všechny překvapím, ale vůbec se mi nelíbí, jakým směrem se SN ubírá. No Nikdy bych nevěřila, že se tohle stane, ale bohužel stalo. Prostě všechno, co se mi na SN líbilo a co jsem milovala, je pryč. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 202744 Nevím, jestli se to v dalších dílech může najednou obrátit k lepšímu...spíš o tom pochybuji. Ale modlím se, aby to tak bylo, aby se stal zázrak a "vrátil se mi" SN takový, jaký jsem si ho zamilovala, protože momentálně jsem hrozně zklamaná vším, co se tam děje. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 968235
Návrat hore Goto down
majo
Nevinná obeť
Nevinná obeť
majo


Počet príspevkov : 8
Age : 37
Nálada : I'm awesome
Registration date : 22.11.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 12:50

Chrystelle napísal:
Prostě všechno, co se mi na SN líbilo a co jsem milovala, je pryč. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 202744
Táto séria je úplne iná ako predchádzajúce, to je fakt. Čo takého Ti tam chýba?
Návrat hore Goto down
http://conikomunepoviem.blogspot.com/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 13:18

Chrys: 701 ja viem, prečo si nemala chuť komentovať tieto epizódy. A áno, súhlasím s tým, že SN sa zmenilo. Keď si porovnáme prvú a poslednú sériu, tak je tá zmena veľmi cítiť. Premýšľala som nad tým pár dní dozadu, keď sa mi zachcelo Deana v bielom nemocničnom tričku, a tak som si pozrela 2x01. Už nelovia rôzne monštrá, už nehľadajú odpovede v otcovom denníku, už je to len o Apokalypse a démonoch a ktovie kam zaliezli upíri, duchovia a rôzne iné temné tvory, ale na druhej strane nemôžem povedať, že SN sa zmenilo k horšiemu. Nie každá zmena musí viesť automaticky k horšiemu. Viem, že Eric ťa vývojom postáv asi sklamal, ale ešte nenastal čas zanevrieť nad niečím čo si tak dlho mala rada a nebojím sa povedať, že aj milovala. Daj tomu ešte šancu. 701
Ja SN proste milujem a aj keď sa jeho dej vydal iným smerom, stále je každá epizóda pre mňa 40 minútová jazda plná adrenalínu 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 13:34

Já osobně tuhle sérii beru jako úplně jinej seriál a proto mi nijak nevadí jakym směrem se ubírá. Kdybych to brala jako jeden seriál, tak bych byla taky hodně zklamaná. Je pravda, že ybch chtěla zpátky to co bylo, hlavně bych poslala do háje všechny ty anděli, celou apokalypsu a nechala bych hezky brášky jezdit v Impale ze státu do státu a řešit normální případy jako předtim. Ale když se na to kouknu odděleně, tak je to mnohem lepší. Wink Další věc je pak vývoj postav. S tim se prostě musí počítat a smířit se s tim.


Zrovna sme s kámošem nadávali, že tam nebyl Bobby. Sakra, když už sou u něj doma, tak proč tam neni on, tohle mě šíleně naštvalo, Bobby můj miláček a oni si ho jen tak pošlou někam pryč, zrovna když tam může bejt!!! Evil or Very Mad 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 873139 Ale zase na druhou stranu, byla tam Pamela a to mě potěšilo hodně, ta ženská je prostě perfektní!!! Mohla by tam bejt častěji!!! 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 13:55

tiež si myslím že v tejto serii zachádzajú pridaleko. niekedy sa až bojím pozrieť si novú časť že čo tam zase bude. Shocked ale týmto smerom sa to začalo uberať už v 3. serii ale tu príchodom anjelov ešte pritvrdili. nehovorím že sa mi to nepáči. milujem tento serial a som rada že aspoň máme nové časti. a ked sa mi zažiada nejaký klasický lov pozriem si niektorú z prvých častí a nemám problem že som ich videla už x krát.
práve som si to znovu pozrela a uvedomila som si že mi Pamela začína vadiť. hádam aj viac ako Anna. No a Bobby na začiatku ked som videla že sú u neho čakala som kedy sa tam objaví a potom povedali že je v dominikánskej republike. úžasný nápad takto sa ho zbaviť 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 316745
len dúfam že po novom roku sa tam ešte objaví
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:05

majo napísal:
Táto séria je úplne iná ako predchádzajúce, to je fakt. Čo takého Ti tam chýba?
To se vážně těžko vysvětluje. Takže za všechno uvedu především vztah mezi bratry. Vím, že ta změna musela být, ale prostě se mi to nelíbí. Není to jediná věc, ale pro mě jedna z hlavních.

Zizi, to jsi napsala pěkně. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 312566 Přesně to mi tam chybí. Milovala jsem, když lovili potvory a přitom dělal Dean přiblblé vtípky. Laughing Teď nám servírují v jednom kuse anděly a Boha a to se mi prostě nelíbí, nebaví mě to. No Netvrdím, že změna je k horšímu...asi těžko, když je většina fanoušků nadšená...jen se to prostě nevivíjí k mé spokojenosti. confused
Zizi napísal:
Viem, že Eric ťa vývojom postáv asi sklamal, ale ešte nenastal čas zanevrieť nad niečím čo si tak dlho mala rada a nebojím sa povedať, že aj milovala. Daj tomu ešte šancu. 701
Nehodlám na SN zanevřít, jen se prostě modlím, aby mě začal bavit jako dřív, protože jinak budu strašně zklamaná, že se nakonec stalo to, o čem jsem byla přesvědčená, že se nikdy stát nemůže. Sad Největší problém je, že u mě už to právě není 40 minutová jízda plná adrenalinu, jako u tebe. A to mi právě strašně chybí. Že jsem v předchozích sériích seděla u monitoru s otevřenou pusou, celá nadšená od začátku až do konce, těšila jsem se na další díl jako malé dítě. A teď mám pocity spíš takové, že se bojím, co dalšího mě v nové epizodě naštve, vytočí, zklame. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 202744

Anwiel a to já právě neumím...brát to jako jiný seriál. No S vývojem postav jsem se snažila smířit, ale zdá se mi to čím dál víc uhozené, přitažené za vlasy, prostě děs. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 568939 Sam je za pitomce a Dean za mučedníka. O Ruby a Castielovi ani nemluvím, už jsou na obrazovce pomalu častěji než Sam a to mi na náladě nepřidá. Nebudu to zde všechno vypisovat, co mě štve, protože je mi jasné, že to nikdo z vás nepochopí. Být na vašem místě, taky bych se nechápala. Laughing
V každé sérii jsem byla nadšená hlavní dějovou linií...hledání otce, Samovy schopnosti a žlutoočko, záchrana Deana před peklem...ale andělé a Bůh....to už je na mě moc.... Rolling Eyes Pořád čekám, kdy se to obrátí "k lepšímu" a místo toho se dočkám toho, že se Sam vyspí s démonem a Dean s andělem. 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 677692 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 11674 Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to uhozené, pardon. 603
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:07

Hej táto séria sa dosť zmenila, Shocked už to nieje o tom tento je zlý ideme ho loviť akosi sa po posúvali hranice, dobra a zla, a ja tiež pozerám medzi novými aj staršie časti a tiež mi ten klasický lov dosť chýba ale na druhej strane aj tieto nové časti majú niečo do seba, len sa to dosť skomplikovalo

a boby v tangáčoch a šiltovke to je predstava Evil or Very Mad Twisted Evil

ešte jeden postreh: to stretnutie démonov a anjelov bolo dohodnuté medzi bratmi takže dean sa vôbec nerozhodoval medzi annou a samym, aspoň tak som to pochopila z toho čo sam na konci v stodole povedal Question Question Question
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:14

Chrys: jediný, co se mi furt nedaří překousnout je Cas, Ruby a všechny tyhle potvory, který se tam neustále cpou. Kdyby tam dali místo Case Bobbyho, tak bych byla asi nejšťastnější. A je pravda, že co se týče Sammyho, tak sem celkem nešťastná, jak jeho vývojem, tak tim jak 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 261136 často 04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 261136 tam je. Zrovna si tak řikam, jestli bych se pomula neměla začít bát, co bude v další sérii...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:28

Asi Chrys taky chápu, ale přesto se mi nyní SN strašně líbí. Asi proto, že jsem naprosto fascinovaná tím, co se děje kolem Deana, jsem prostě skrznaskrz Dean Girl a líbí se mi, co s jeho postavou dělají. Co se týče děje, poslední epizody jsou trochu atypické, takové víc provázané, nejsou to jen jednotlivé příběhy o tom, že někde příšera, kluci tam jedou, zničí ji a zase jedou dál. Ale i ve čtvrté sezóně takové díly jsou, jen teď se to trochu víc točí kolemk apokalypsy, andělů a démonů.
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:45

Já jsem z těch andělů taky nebyla moc odvázaná. Teď už mi to tak nevadí, ale taky mi trochu vadí, že je tam teď pořád Dean a jak se chová k Samovi a Sam tam vlastně letos ještě neměl pořádnou epizodu. Chápu, že Dean si "prošel peklem", ale Sam to taky neměl snadný, když se na něj potom, co Dean umřel, vrhly všechny potvory široko daleko a zůstal úplně sám. Jediná Ruby se mu snažila pomoct, a na tu Dean reaguje, jako by to byla ona, kdo ho zabila, či co. Jasně, je to démonka a to, co provádí se Samem, se mi nezdá. Hlavně už Sam skoro není v žádné scéně sám, pořád se kolem něj motá ona a je tam teď skoro víc, jak on. Trochu mě štve, že se odklonili od toho původního "Dean se Samem jedou krajinou, honí potvory, řeší svůj story-arc, ale jsou pořád spolu, lezou si na nervy, ale skvěle se doplňují". Letos je tam těch postav trochu moc.
ALE, věřím, že to byly prostě tradiční dvě, tři spojené epizody, a pak tam nahodí něco na odlehčení, jak to Kripke tak báječně umí. Navíc, já mám ráda temnější témata a rozhodně se to dalo čekat potom, co třetí série skončila Deanem v pekle.
Beztak mám dojem, že ani ti andělé ani démoni, nejsou to, za co se vydávají a každý kope nějak za sebe. Možná tam mají nějaké frakce, které mezi sebou vedou válku a Dean se Samem mají tu smůlu, že jsou chyceni uprostřed. Doufám, že neudělají takovou pitomost, že Deana se Samem obrátí proti sobě. To by totiž asi skončilo špatně.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:54

Mně tyhle věci kolem andělů nevadí. Já spíš jsem zvědavá, jak si tu mytologii Kripke přizpůsobí a vůbec.
A SN, i když se ten seriál hodně vyvíjí a mění, tak já ho pořád vnímám jako jeden příběh. Přesto, že tam tak často už nejsou ty příšery a jednotlivé případy.
Ohledně Castiela, Ruby, Uriela ... já jsem ráda, že tam ty nové postavy jsou... přesto, že mám nejraději brášky pěkně po kupě, prostě nechci, aby ten seriál byl zase vymezený tím, že na delší dobu by se tam nemohla objevit nějaká nová postava.
A teď Sama ukazují v temnějším světle... ale tak já nevím, jako evila ho vidět chceme a přejeme si, aby tam byl, ale když by k tomu teď měl tíhnout, tak se nám to zase tolik nelíbí...
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 14:59

Mně ta temnější Samova stránka nevadí. Potom, co čtyři roky mlátí démony, přijde o otce, zjistí, že ho matka prodala démonovi, přijde o přítelkyni, bratra...já nevím jak vy, ale se mnou by to sakra zamávalo Very Happy
Ráda ho vidím používat ty schopnosti, co má, a rozhodně si nemyslím, že by to způsobilo nějaký jeho odklon ke zlu. Uvnitř je to pořád dobrák a s Deanem po boku nevidím důvod, proč by nemohl ty schopnosti využívat.
Hlavně tedy trochu odšoupli poslední dobou Lilith, se mi zdá. Nejhorší démon a je to nějak přestalo zajímat. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 16:06

Taky jsem nad tím dříve uvažovala, že se SN docela dost změnilo. Byla jsem tím taky ze začátku docela dost zaražená, ale vyrovnala jsem se s tím a nevadí mi to. Ano, tato série je jinačí než předchozí a to se mi na ní líbí. Každá z předchozích také měla svoji vlastní dějovou linii, každá měla něco svojeho a to bylo skvělý, že nám nikdy nepřišla stejná. Když jsem poprvé zjistila, že mimo démonů jsou tam i andělé, tak moje reakce byla: "To si děláte srandu." Několik dílů jsem ještě Castielovi nevěřila, že ten anděl fakt je. No, ale tak nakonec jsem musela přiznat, že Kripke tam fakt zakomponoval i anděly. Proč ne, když se Lilith snaží pustit Lucifera. Mám ale takový pocit, že možná časem bude docela těžké poznat, které strana je ta "dobrá" a která je ta "zlá". Klenotka, to napsala pěkně. Taky souhlasím s tím, že kluci mají tu smůlu, že jsou chyceni ve středu té války. Jinak taky se mi zdá, že se nějak pozapomnělo na Lilith. Ale myslím si, že se toho ještě dočkáme jako se dočkáme i nějaké typické lovecké epizody.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 17:35

Uhm, asi Chrys rozumiem. Moja prvá reakcia na použitie postavy anjela bola Shocked ale po tých rečiach s Bohom a pol, no Kripke ide dosť vysoko a už mi bolo jasné, že to nebude také ako predtým.
Chrys: Ako si napísala to, že miesto nových vecí sa Sam vyspí s démonom a Dean s anjelom, no je to trošku dosť crazy Razz
Ale zmena je život....tiež mi dlho trvalo, lež som si zvykla na "nového" Sama napríklad confused
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 18:24

Tak v tom, že se Sam vyspí s démonkou a Dean s andělem je něco symbolického. A hlavně, nejsou to náhodou bráchové? Very Happy Ta scéna, jak se jim na zadním sedadle veze démonka s andělem byla zároveň i strašně vtipná Very Happy Při té Deanově scéně s Annou jsem si až říkala, "ti dva se nezapřou, že jsou bratři". Svým způsobem přemýšlejí oba stejně a chovají se stejně - jenom k tomu každý dojde po svém. Jestli mi tedy rozumíte. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
majo
Nevinná obeť
Nevinná obeť
majo


Počet príspevkov : 8
Age : 37
Nálada : I'm awesome
Registration date : 22.11.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 18:45

Baby,
mne sa nové smerovanie Supernatural celkom páči. Nemôžem si pomôcť, ja tých anjelov a démonov žeriem. Asi som to tvorcom zhltol aj s navijákom čo? Very Happy
Ale nie. Túto sériu budem radšej hodnotiť až potom keď skončí. Súhlasím s tým, že klasický lov chýba a niekoľko tém by mohli dokončiť keď už ich tak pekne roztočili, napr. Lilith alebo Trickstera.
Návrat hore Goto down
http://conikomunepoviem.blogspot.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 18:57

Já si furt řikam, že kdyby se mi líbil Misha jako většině tady, tak bych asi byla z týhle série taky unešená, ale tohle je právě to co mě tam nejvíc štve, vždycky tam vtrhnou dva namachrovaný andělé, kteří neustále jenom vyhrožujou a nic, vždycky si pak řeknu, že zrovna tuhle scénu mohli klidně vynechat.... no jo, sem prostě satanistka.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty23.11.08 19:01

Taky s tím nemám problém. Možná proto že se mi 1. série až zas tak moc nelíbila... Nevím, podle mě byla jen otázka času, než se proti absolutnímu zlu postaví absolutní dobro a hrozně se mi líbí, že to rozdělení na dobré a špatné není až zas tak jisté. A Dean se Samem se musejí zaplést do největších problému co se dají najít Laughing
Ale s hodnocením si taky raději počkám na příští rok...
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Sponsored content





04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x10 Heaven and Hell   04x10 Heaven and Hell - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x10 Heaven and Hell
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 04x10 Heaven and Hell
» 04x10 Heaven and Hell
» Heaven and Hell
» 12x15 Somewhere Between Heaven and Hell
» FORBIDDEN HEAVEN

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: