Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Anjeli Ťa ochraňujú..

Goto down 
+5
wiktoriano
Zizi
Weronička
lentilka
Soniq
9 posters
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty08.12.08 20:28

Tak napísala som niečo nové Laughing ... dúfam ,že sa to bude páčiť.
Jediné čo prezradím je , že bude torturing Dean, torturing Sam a trochu torturing Castiel Twisted Evil ....hlavné postavy Dean , Sam , Ruby,Amadeus ,Castiel, Uriel ..asi všetko čo poviem a ešte vopred sa ospravedlňujem za chyby Laughing Anjeli Ťa ochraňujú.. 934194

Anjeli Ťa ochraňujú


Castiel sa prechádzal po ulici. Žiarivý mesiac mu osvetloval cestu , ktorá bola ponorená do hustej tmy . Cez rozsvietené okná na domoch pozoroval ľudí ako so žiarivými očami zdobia vianočný stromček. Videl úsmev na ich tvári , videl iskryčky v ich očiach . Videl ľudí plných šťastia a lásky . Bola to príjemná zmena po tom , čo videl v jeho svete. Ďalšia prelomená pečať . Lucifer je opäť o krok bližšie k slobode . A ak to takto bude pokračovať ďalej , títo ľudia , na ktorých zrovna hľadel už viac nebudú. Všetko šťastie a láska sa z nich vyparí. A ak sa šťastie a láska z ľudí vyparí , už to viac nie su ľudia. Anjel si nahlas vydýchol , pokračoval v ceste a pomaly sa ponáral do tmy.

Dean sedel pri jazierku a sledoval ako sa odraz mesiaca v ňom trbliece. Zobral do rúk pár kamienkov a hodil ich do jazera. Kľudná hladina sa začala vlniť a kazila odraz mesiaca. Pozrel sa do nebies a premýšľal , kde asi Anna teraz je alebo čo sa vlastne tam hore deje , čo robia Boží služobníci celkovo. Anjeli ho sklamali , očakával , že sú iný jednoducho , že rozdávajú tomuto skazenému svetu dobro. No očividne sa o to ani nesnažia. Spomenul si na Urielove slová " Castiel má jednu slabosť a to je , že ťa má rád." Ale je to pravda ? Má ho Cass skutočne rád? Deanovi sa to ani veľmi nezdalo. Keď si spomenul , že sa mu vyhrážal tým , že ho môže poslať naspäť do pekla, to mu veľmi láskavé neprišlo. Dean si užíval nočný vánok vejúci mu do tváre. No zrazu pocítil na hlave ostrú bolesť . Mesiac spolu s jazerom sa mu rozmazali a stratil vedomie.

"Nie Ruby, jednoducho nie ja tie schopnosti už nechcem !"
" No tak Sam , Dean je preč máme príležitosť , tak prečo ju nevyužiť ."
" Povedal som nie !"
" Vieš dobre , že ich potrebuješ, keď sa tu objavý ďalší taký démon aký je Alaister možno aj silnejší a bude chcieť zabiť tvojho brata , ako ho zachrániš ? Sám si videl , že môj nôž akosi nezaberá .
Sam na ňu nazúrene hľadel a odpil si piva , ktoré ležalo na stole oproti nemu. Bolo očividné , že sa k tomu nechce vyjadrovať.
" Tak fajn , teraz ťa s tým nebudem zaťažovať . A kde vlastne je Dean?"
" Povedal mi , že sa ide prejsť a žeby chcel byť sám. A ja mu rozumiem , tak som ho nechal."
"Hej no neviem či to bol dobrý nápad nechať ho ísť samého." pokrútila Ruby hlavou.
" A to už prečo?" nechápal Sam.
"No jednoducho po ňom ide dosť veľa Démonov. A podľa mňa môžu využiť toho , že je sám."
V Samovich očiach bolo vidieť nervozitu a strach. Znova si chcel odpiť piva , no zistil , že je prázdne.
"Okej , ja mu zavolám." Sam si vzal mobil a priložil si ho k uchu. Zrazu počul známu melódiu Deanovho mobilu , ktorý ležal na jeho posteli.
"Sakra , hovoril som nech si mobil so sebou všade berie ! " rozčuloval sa mladý lovec.
" Hej Sam , ja sa pôjdem po ňom pozrieť . Ty ostaň tu keby sa náhodou vrátil . "
"Áno a kde ho chceš hľadať?"
"Zlato som Démonka mám na to čuch." pousmiala sa Ruby a zavrela za sebou dvere.

Ruby prišla až k jazierku , pri ktorom pred tým sedel Dean. Obzerala si okolie či ho náhodou niekde nezahliadne , no nič nevidela. Otočila sa . Stál pred ňou muž s úsmevom na tvári. Bolo na ňom vidieť spokojnosť.
" Ty?" spýtala sa Ruby vystrašene.
" Hej ja, viem ,že hľadáš Deana . "
" Čo ste s ním spravili ?" pýtala sa nervózne.
" Nič jednoducho sme si ho požičiali na nejaké info." povedal sarkasticky.
" Ty ak , ak..
" Ak čo ?" zasmial sa Démon
Ruby preglgla , no vzápätí zistila , že Démon , ktorý ešte pred chvíľou stál oproti nej zmizol .

" Sam oni ho majú." rozprávala Ruby rozrušene.
" Kto ho má?"
"Démoni."
"Aký Démoni ?"
" Veľmi mocný Démoni , je to ako keby spolok, veľa Démonov na jednou mieste . Od najslabších až po tích najmocnejších Démonov . Sam musíš zosíliť svoje schopnosti , aby sme mali voči nim aspoň nejakú tú šancu."
" Nie mám lepší nápad."
" A to je?" pýtala sa prekvapene Démonka.
" Závolám Castiela , ten už bude vedieť čo robiť."
" No skvelé, to je skutočne úplne geniálny nápad, som z neho celá bez seba." povedala Ruby a preložila si ruky v bok. Sam myslel na Castielovo meno , chcel sa sním nejako spojiť , nejako ho privolať.
" Viem , čo sa deje." Zrazu začul za sebou . Obrátil sa a stál tam Castiel.
" Eh , vieš , vieš o Deanovi?" Sam bol na pokraji zrútenia.
" Áno , je to zlé , je to veľmi zlé . " povedal Anjel smutne.

Dean cítil pevné reťaze na svojich zviazaných rukách . Chvíľu s nimi súperil no napokom to vzdal. Nemal proti nim šancu. Poobzeral sa po miestnosti. Zistil , že je veľmi veľká . Zazrel asi 5 Démonov , ktorí ho zrejme strážili. Zbadal ako do miestnosti vchádza ďalší Démon. Nevedel čím to bolo, no vyzeral byť silnejší . Do miestnosti vniesol energiu vyjadrujúcu bezmocnosť , chuť po krvy a bolesti.
" A ty si , čo zač?" spýtal sa Dean .
" Dean, konečne medzi nami, vitaj."
" No to je milé privítanie ,ale čo chcete?"
Démon pobavene pozrel na ostatných . "Čo chceme , no ja som si myslel , že to je jasné." povedal kľudne.
" No akosi to jasné nie je."
" Chceme vedieť , načo ťa Anjeli potrebujú."
Dean sa naňho nechápajúc pozrel. " Ale ja netuším , načo ma potrebujú."
" Myslel som si ,že budeš zapierať , no uvidíme ako dlho." povedal s úsmevom na perách.
Dean mal sucho v krku. Tak toto vyzerá fakt zle.

" Tí Démoni majú veľmi dobré krytie , no myslím ,žeby nebol problém ich nájsť. Horšie je to ,že je ich veľa a nachádzajú sa tam aj dosť mocný Démoni , čo je problém."
Ozvalo sa zakašlanie. Zpoza Castiela vykukol Uriel. " Tak som tu , ako si si želal." povedal Castielovi.
" Áno výborne."
" No to je skvelé . " ozvala sa Ruby. " Ďalší Anjel , toto je vážne svetové."
Sam sa na ňu zamračene pozrel. Uriel si ju nenávistne prezeral , čo ju dosť znervózňovalo.
" No čo ideme na tích ochechulákov alebo tu budeme na seba pekne zízať." povedal Uriel.
" Nie je to také ľahké vieš v akej situáci sa nachádzame. Sam , ja a Uriel teraz pôjdeme pozisťovať určité veci , zatiaľ nič nepodnikajte kým sa nevrátime." rozkázal modrooký Anjel.
Sam prikývol na súhlas.
"Konečne zmizli." odlahla si Ruby. " Takže Sam, vidíš aj samotný Anjeli sú zmätený, takže už si zmenil názor na použitie schopností?"
" Ja no ...áno pusťme sa do toho." povedal mladý lovec trochu neisto.

" Tak čo už si si vybral nástroj , ktorým ťa budem mučiť?" spýtal sa Démon výsmešne.
" No ja ..mne sa páči tá malá koková týč." pousmial sa nervózne Dean.
" Veď teba to prejde. Takže tá tyč a vieš , čo sa s takou tyčou robí?"
" Ehm no..
" Tá tyč sa dá do ohňa, rožeravý sa a zvyčajne ju celú žeravú prikladám na určitú časť tela."
" Hej no super." povedal Dean a vzápätí pocítil žeravý kov na svojom tele.


Sam bol celí nervózny a pozoroval Ruby , na ktorej bola vidieť nadmierna spokojnosť.
" Páni , teda vážne ,keď ide o tvojho brata dokážeš celkom jednoducho schopnosti zosíliť." hovorila a popritom pozrela na mŕtve telá , ktoré ešte pred niekoľkými hodinami ovládali Démoni.
" Ani jeden to neprežil." povedal smutný Sam.
" No tak Sam zato predsa nemôžeš ,ale aspoň vieme , že už dokážeš naraz zabiť viacero Démonov , čo je výhoda ."
" Hm , asi hej. Mali by sme sa vrátiť do motela a čakať na Castiela a spol. Pokiaľ sa teda už nestihli vrátiť."
"Sam si okej?"
"Ja, áno som."
" Fajn tak poďme."

Z Deanovho čela pomaly stekali kvapky potu . Po jeho líci sa kotúľalo zopár slaných sĺz , ktoré sa tvorili z neuveriteľnej bolesti, ktorú spôsoboval žeravý kov.
" Tak už mi povieš aké plány s tebou tí Anjeli majú?"
" Opakujem , že nemám ani šajnu ." zachrapčal Dean.
" Hm , smola chlapče to je chybná odpoveď." zaškeril sa Démon. Do miestnosti vošla veľmi príťažlivá mládá žena ."Predstavujem ti moju dcéru Floriu. Tiež by sa s tebou chcela troška pohrať a dostať z teba tú informáciu , ktorú toľko utajuješ ." Démon spolu s ostatnými odišiel . Vmiestnosti ostali len oni dvaja.
" Takže Dean aj by som si vypýtala podpis , no máme prácu." vzala do rúk ostrý nôž a prstom sa dotkla čepele." Perfektný." povedala pre seba.
Dean ju s obavami pozoroval . Vyzerala , že je schopná všetkého a to ho trošku desilo. Vzápätí ho rezla do brucha . Nie moc hlboko , no vyznala sa v tom natoľko , že vedela trafiť do bolestivého miesta. Začalo ju to baviť a tak v tom pokračovala.

Sam a Ruby sa vrátili do motela , no Anjeli tu ešte neboli.
" Sme tu ." ozvalo sa zrazu . " Viem , že nám to trvalo dosť dlho preto sa ospravedlňujem. " povedal Castiel.
" Na čo sa ospravedlňuješ tím opiciam . Ou , teda pardon a jednej pripečenej a namyslenej Démonke. " povedal Uriel hľadiac na Ruby.
Sam nemal náladu na Urielove rečičky,mal čoraz väčší strach o Deana vedel , že čas beží neúprosne. " Tak čo budeme robiť? spýtal sa napokom.
"Dospeli sme k jednému plánu." začal Castiel. " Porozdeľujeme sa . Sam ty si vezmeš Rubyn nôž a zautočíš ním na slabších Démonov spoločne s Ruby. Uriel si poddá tích ako oni nazývajú mocnejších a ja vyrazím k Deanovi , ktorý zrejme bude s ich veliteľom , no uvidím či budem mať proti nemu nejakú šancu."
" O no, zaujímavý plán tak poďme." Sam nad plánom dlho nepremýšľal ,chcel už vidieť svojho brata živého a zdravého.

Dean strácal čoraz viac krvy . Zrazu do miestnosti vtrhol nejaký Démon.
" Máme náštevu." povedal Florie .Tá nasledovala Démona .Dean si chrapčovito vydýchol.
Castiel vedel presne kde Dean je, cítil ho bol s ním spojený a tak kráčal rovnou cestou k nemu. Uriel vypaloval oči Démonom , bolo vidieť , že si to užíva. Ruby dala sygnál Samovi , ktorý jej hodil nôž proti Démonom . Sam zodvihol ruku a začal vymietať asi šiestich Démonov , ktorí sa naňho chystali. Ruby každého bodala , rezala a kútikom oka pozorovala Sama.

Castiel sa dostal do nejakej miestnosti. Zazrel zničeného a krvavého Deana. Pribehol k nemu .
" Cass ." zachrapčal lovec.
" Áno , počkaj dám ti to dole."
Bezproblémov octránil reťaze z jeho rúk . Dean by padol k zemi keby ho Anjel nezachytil. Zrazu Castiel zacítil zlú energiu. Oprel nevnímajucého Deana o špinavú stenu a postavil sa oproti Démonovi. " Amadeus, nebolo to trochu riskantné uniesť toho , ktorého si vybral samotný Boh?" spýtal sa Castiel upierajúc pohľad na Démona.
" Vieš nemám zrovna náladu na vykecávanie s Anjelom. " oznámil mu a rozbehol sa k nemu. Strhol sa súboj. Castiel mu chcel vypáliť tvár , no Démon sa bránil.
Amadeus odhodil Anjela . Ten dopadol prekvapený na zem. Démon použil neznámu energiu , ktorá Castiela uberala o silu. Medzitým sa Dean dal trochu do kopy a žeravou tyčou , ktorú predtým Démon použil na neho mu pritlačil k chrbtu. Démon bolestivo vykrýkol a prerušil energiu , ktorá oslabovala Anjela.

Sam už nevládal, hlava mu išla prasknúť a z nosa sa mu husto valila krv. Zosunul sa k zemi a držal sa za hlavu . Zabil šiestich Démonov naraz , čo mu úplne zobralo energiu. Všetko sa mu roztočilo ako na divokom kolotoči a pomaly strácal vedomie. Ruby si ho okamžite všimla , bodla ešte jedného Démona a pribehla k nemu.
" Sam , Sam ! " snažila sa ho prebrať , no márne. Utekal k nim ďalší Démon , ktorý zaútočil na Ruby a pritlačil ju k stene .
" Ruby , Ruby , Ruby si na zlej strane." uškrnul sa. No úškrn mu veľmi rýchlo zmizol z tváre , keď ho Uriel tresol so svojou mocnou dlaňou .

Démon naštvane chytil Deana za krk a zdvyhol ho do výšky . Castiel odhodil Démona a Dean sa skotúľal k zemi. Modrooký Anjel pristúpil k Amedeusovi , ktorý ležal na zemi. Zviazal ho žiarivými lanami a z Démona začal vyliezať čierny dym , ktorý sa ponoril do svetla vychádzajúceho z Castielovej ruky.
" To bol fakt skvelý kúsok." zahlásil lovec, ktorý sa snažl postaviť zo studenej dlážky.
" Ďakujem ." povedal Anjel a pomohol mu vstať.

Medzi tým celú miestnosť ,kde prebiehal súboj ožiarilo svetlo a Démoni začali miznúť. Až tam ostali len tri osoby.
Sam sa začal prebúdzať . Ruby mu pomohla vstať .
" Tak ,Castiel sa zrejme postaral o toho tĺka." povedal Uriel. Všetci traja upriamili zrak na dve siluety vychádzajúce z rohu. Samovi sa rožiarili oči , jeho brat bol živý nedalo sa povedať , že aj zdravý ,ale bol šťastný , že ho vidí.
" Ahoj Sammy." usmial sa Dean na svojho mladšieho brata a objali sa. Sam mal v očiach slzy šťastia , že sú opäť spolu.
" No dobre už ma nebavý sa pozerať na túto franfáliu rád by som už išiel ." povedal Uriel a pozrel na druhého Anjela.
" Čoskoro ťa navštívim." žmurkol Cass na Deana. Ten prikývol a Anjeli sa vyparili.
" Vieš ,že si mi celkom chýbal." spomenula Ruby Deanovi pri odchode.
" No to ti tak verím."
" Vážne , nemal sa so mnou kto hádať ."
Dean sa zaškeril a všetci traja kráčali k Impale.

Dean sa prebudil uprostred noci. Nočné mory ho zabíjali, nedali mu ani chvíľu pokoja. Sam kľudne spal na svojej posteli. Dean s menšími ťažkosťami , ktoré spôsobovalo jeho dokaličené a pozošívané telo, vyšiel von na čerstvý vzduch.
" Opäť nemôžeš spať?" spýtal sa Anjel.
" Wow , keď si vravel čoskoro ťa prídem naštíviť nečakal som , že tak skoro. odvetil Dean. " Castiel ja...ďakujem." povedal po chvíli.
" A začo ?" spýtal sa prekvapene.
" No už druhý krát si mi zachránil život viem ,že to robíš len kvôli rozkazom ,ale aj tak ďakujem ."
" Prečo si myslíš ,že to robím len kvôli rozkazom ?"
" No neviem , prečo by si to inak robil?"
" Od vtedy , čo som ťa vytiahol z pekla cítim povinnosť, chrániť ťa." hovoril pomaly. " A nie som jediný kto tu zachraňuje , keby si ho netresol tou palicou zrejme by ma zabil." pousmial sa Cass.
" Aj napriek tomu som tvojim dlžníkom."
" Chcem ,aby si vedel , že môžeš so mnou vo všetkom počítať .Viem ,že sa ti niekedy zdá ,že som príšerný ako môžem byť Anjel , keď prijímam také hrozné rozkazy.Ale ver mi ja ...neplnia sa ľahko najmä ak mám zabíjať . To je pre mňa najťahšie . " Castielovi sa v očiach leskli slzy. " Milujem ľudí oni... majú city všetko . Chápal som Annu , prečo si vybrala život človeka.Veľmi ma bolí , keď ich vidím trpieť a preto nemôžeme dopustiť ,aby Lucifer povstal. Ak tak učiníme bude všetkému koniec . Z ľudí sa stanú bezcitné tvory.Už to nebudú oni. "
Dean prikývol.
" Už musím ísť." oznámil Anjel. Dean sa naňho ďakovne pozrel a Castiel zmizol pod rúchom tmy.

The End


Naposledy upravil Soniq dňa 30.12.08 20:35, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty08.12.08 20:40

Soniq skladám poklonu Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 ten torturing Dean bol affraid affraid affraid skvele opísané a aj Samovi a Castielovi sa ušlo, vynikajúce Anjeli Ťa ochraňujú.. 312566 Anjeli Ťa ochraňujú.. 312566 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty08.12.08 21:04

Waaaa Soniq...paradna poviedka....Torturing Dean Anjeli Ťa ochraňujú.. 998745 Anjeli Ťa ochraňujú.. 998745 no paradny bol posledny vylev Cassovho srdca Anjeli Ťa ochraňujú.. 99937 Anjeli Ťa ochraňujú.. 138653 Anjeli Ťa ochraňujú.. 138653
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty08.12.08 21:12

Soniq: No úžasné. Torturing Dean a tiež aj Sammy. A to rezanie no uff, hneď by som ho zachraňovala. Castielove slová boli krásne a Ruby ako povedala, že jej Dean chýbal, lebo sa s ňou nemal kto hádať - klaniam sa ti. Veľmi pekná poviedka 702 702 Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 177401
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty08.12.08 21:44

waw Soniq toto bolo úžasné Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 949816 toľko torturingu naraz. ja som v siedmom nebi 702 702 to s tým rozpáleným železom a potom tým nožon. affraid jednoducho úžasné Twisted Evil a ešte to ako Sam odpadol. ešte musím spomenúť že aj Cas a Ruby boli super Anjeli Ťa ochraňujú.. 312566 fantastická poviedka. musím zložiť obrovskú poklonu Anjeli Ťa ochraňujú.. 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty11.12.08 20:40

Bože baby vy ste ma šokovali totálne Shocked také krásne slová Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 ani neviete aká som hrozitánsky šťastná , že to niekto čítal a že sa to dalo čítať dance Anjeli Ťa ochraňujú.. 258431 srdce mi poskočilo pri čítaní vašich komentov Anjeli Ťa ochraňujú.. 177401 fakt ďakujem Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 Anjeli Ťa ochraňujú.. 170639 lentilka,weronička,Zizi,wiktoriano všetky vás Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty11.12.08 21:14

Vaaaaaaaaazne skveleee. Len skoda, ze take kratke Anjeli Ťa ochraňujú.. 934194
Tak rada by som napisala, ze sa tesim na pokracko, ale nemozem. Tak aspon napisem, ze sa ti fakt vydarila a super sa to citalo a ... waw cheers 704 Anjeli Ťa ochraňujú.. 214863 Anjeli Ťa ochraňujú.. 312566 Anjeli Ťa ochraňujú.. 949816
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty11.12.08 22:04

Soniq, opäť tak pekne precítená poviedka. 702
Musím sa priznať, strašne ma dostalo to slovo ochechuláci. 601 Síce ho poznám, ale nenapadlo by ma ho využiť v poviedke, no dobre to sedelo. Anjeli Ťa ochraňujú.. 49896
No, tomu Deanovi si zase dala zabrať, za čo ti ďakujem. Anjeli Ťa ochraňujú.. 177401 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869
Ešte jedna malá pripomienka: Kedy budú pokračovať rozpísané poviedky? 603 Anjeli Ťa ochraňujú.. 934194
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty11.12.08 22:06

Soniq ta poviedka je fantasticka. Moc sa mi pacila. Ten zaciatok no OMG krasne napisane. a ten torturing super praca. 704 Anjeli Ťa ochraňujú.. 104346 Wink Moc sa mi to pacilo. A ten boj no proste skvele. Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty12.12.08 20:27

Juj Shelby teraz si ma prekukla 603 Laughing 601 fúúú to keby som ja vedela akosi si stále nemôžem nájsť na to čas , ale budem sa snažiť Anjeli Ťa ochraňujú.. 934194 ...je tak to som rada , že som to tími ochechulákmi nepokazila Anjeli Ťa ochraňujú.. 49896 a ďakujem za krásne slová Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 neuveriteľne ma potešili Anjeli Ťa ochraňujú.. 177401 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817
Violet heh krátke , no budem sa snažiť teda aj dlhšie Laughing Anjeli Ťa ochraňujú.. 316745 ... ĎAKUJEM mooc, moc Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817
lenkka ďakujem Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 joj ani nevieš akú radosť si mi spravila Anjeli Ťa ochraňujú.. 258431 Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 vy všetci ste mi spravili radosť ĎAKUJEM ešte raz všetkým Anjeli Ťa ochraňujú.. 92299 Anjeli Ťa ochraňujú.. 177401 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817 Anjeli Ťa ochraňujú.. 891817 Anjeli Ťa ochraňujú.. 430869 Very Happy
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty13.12.08 12:28

Soniq Shocked Shocked nóó táto poviedka bola vážne úžasná ani som pri nej nedýchala aká napínava bola Smile aaa to mučenie deana 603 proste bolo to celé pekne a Castiel sa ukázal ako dobrý heh on je úžasný aj v pôviedke 702 veľmi pekne napísaná affraid proste veľká poklonaaaa Anjeli Ťa ochraňujú.. 104346
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anjeli Ťa ochraňujú..   Anjeli Ťa ochraňujú.. Empty

Návrat hore Goto down
 
Anjeli Ťa ochraňujú..
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Soniq-
Prejdi na: