Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Cesta do pekel

Goto down 
+6
lentilka
shelby
Dzowika4
wiktoriano
str8tking
Madlen
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty08.02.09 20:25

603 aaaaaaaaaaa..kusa zaspoilerovat by si nemohla? 603 to vies co to bude cakat na dalsie pokracko? Very Happy 603 703 fish Very Happy ale nie Smile 704
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty12.02.09 7:44

jeej pokračko dance dance a velmi dobré 704 704 . ako prečo im tak ide o Mashu? Cesta do pekel - Stránka 2 999804 som strašbe zvedava o čo tam pôjde. a ešte tá démonka aj provokuje z Johnom. aspon ju Dean poslal kam patrí Cesta do pekel - Stránka 2 214863 Cesta do pekel - Stránka 2 214863 Cesta do pekel - Stránka 2 949816 Cesta do pekel - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty16.02.09 19:18

No ja si myslím, že by sa tu niečo nové zišlo. myslím na Pokračko. I love you
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty11.04.09 14:56

Děkuji mocinky moc za pochvaly! Cesta do pekel - Stránka 2 348507 Cesta do pekel - Stránka 2 430869 Velmi mě těší, že se vám povídka líbi...
A dnes váš potěším já - jestli po takové pauze vůbec ještě nějací čtenáři zbyli - pokráčko už mám delší dobu vymyšlené, ale teprve dnes jsem měla chuť i na psaní. Takže jen co to přepíšu do pc, tak vám tu hodím závěrečný díl!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty11.04.09 15:15

Madlen tak okamžite mazaj písať, lebo to strašne moc čakám. a švihom pokračko. Cesta do pekel - Stránka 2 43228 Cesta do pekel - Stránka 2 43228 Cesta do pekel - Stránka 2 43228 704 704 704
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty11.04.09 16:21

PART 4

Ručičky hodin na zdi pokoje se pomalu, s hrozivou jistotou přibližovali ke dvanáctce. Lovci se zbraněmi v rukou odhodlaně čekali, aby se alespoň holýma rukama pokusili zachránit dívku. Udělali vše, co bylo v jejich silách, aby zabránili pekelnému psovi vstoupit. U dveří a u oken se táhl pruh soli a na rámech byly zastrčené bylinky. Uprostřed místnosti byl kruh, který vytvořili ze speciálních přísad. Do něj se chystali lovci spolu s dívkou vejít, jakmile hodiny odbijí půlnoc.
Mlčeli, zabráni do vlastních myšlenek a úvah. Marsha seděla na posteli a nepřítomně hleděla před sebe. Pomalu se smiřovala se svým osudem. Sam s Deanem přemýšleli nad tím, proč zrovna o Marshu démoni tak stojí a co je to za bílookého démona.
„Kluci.“ najednou se ozvala dívka „Chci vám moc poděkovat...“
„Ještě neděkuj.“ přerušil ji Dean.
„Ne, tak jsem to nemyslela. Chci vám poděkovat za to, že i když jsem pro vás zcela cizí osoba, tak jste mi přijeli napomoc. Myslela jsem si, že jsem úplný blázen... jak vidím, nejsem. Děkuji, že jste mi přijeli napomoc a ukázali mi, že i když jsem si myslela, že jsem sama a ztracená, tak nejsem.“ vstala a se slzami v očích je obejmula.
„Marsho, nechci aby ses s námi loučila, jako by to nemělo vyjít.“ řekl jí Sam.
„Ne, já chci abyste věděli, že i kdyby to nevyšlo, tak abyste si to nekladli za vinu. Já jsem vám moc vděčná, že jste se mi alespoň pokoušeli pomoci, zatímco mí kamarádi mě měli za blázna a nechali mě v tom samotnou.“
Dean odvrátil zrak, aby neviděli jeho slzy v očích. Sam si toho ale všimnul. Co se jeho bratr vrátil z křižovatky, skoro nepromluvil a začal se připravovat na boj. Sam viděl, že ho trápí ještě něco jiného než osud Marshy a obával se toho, co mu démonka řekla.
„Je čas jít do kruhu.“ oznámil mladší lovec s pohledem na hodiny. Za minutu půlnoc. Dean s Marshou poslechli. Jeden z lovců se postavil čelem k oknu a druhý naproti dveřím.
BIM - BAM
Marsha uslyšela v dálce hrozivé zavrčení, při kterém ji tuhla krev v žilách, a vystrašeně se podívala směrem k oknu.
BIM - BAM
Pekelný pes se blížil.
BIM - BAM
Zavrčel pod oknem.
BIM - BAM
„Musí být už dole.“ zašeptala třesoucím se hlasem a Sam zamířil na okno, kdyby se ho pokusil proskočit.
BIM - BAM
Strašlivé vrčení a štěkot se už ozýval za dveřmi. Marsha nikdy neslyšela nic tak hrůzostrašného.
BIM - BAM
Náraz do dveří až se prohnuly. Dívka poplašeně ustoupila o krok a vrazila do Sama.
„Jen klid, Marsho, zachráníme tě.“ snažil se jí povzbudit.
Další nárazy přehlušily hodiny. Pes se snažil dostat dovnitř za každou cenu. Dean mířil na dveče. Viděl, že bylinky už z nich pomalu odpadávají. Najednou dveře povolily. Rozletěly se dokořán, ale nevběhl dovnitř pekelný pes, jak očekávali, ale prudká záře bílého světla až je oslepila. Slyšeli, jak se vysklilo okno a průvan se protáhl přes místnost. Záře začínala slábnout, pak se ozval náraz, tlumené zaúpění a ticho. Světlo stále zářilo ze dveří, takže neviděli, co je za nimi, ale v pokoji se jim už podařilo rozhlédnout. Dean spatřil Sama, jak leží omráčený vedle stolku, na který byl odhozen a má na hlavě malou ránu, ale dýchal a jinak se zdál být v pořádku. Dean neměl čas ani vykřiknout jeho jméno, když Marsha v hrůze zařvala, jak spatřila pekelnou bestii vpochodovat do pokoje.
„Kde je?“ zakřičel na ni lovec.
„Tam!!“ ukázala třesoucím se prstem. Dean vystřelil. Ozvalo se bolestné zaskučení, ale než stihl znovu nabít, byl neviditelnou silou odhozen na stěnu. Brokovnice mu vyletěla z ruky. A on byl přišpendlený na zdi a nemohl se ani pohnout, neviditelná síla ho držela několik centimetrů nad zemí.
„Marsho! Uteč!“ zařval na ni, protože viděl, že všechnu sůl a bylinky rozfoukal vítr. Ale dívka se v šoku nedokázala ani pohnout, jen v hrůze hleděla na přicházející smrt. Dean psa sice neviděl, ale zato rány, které jí způsobil viděl až moc dobře. Pekelná bestie ji srazila na zem a zakousla se jí do nohy. Marsha bolestí vykřikla, teprve teď jako by se vzpamatovala a chtěla utéct, ale už bylo pozdě. A jako by se pes rozhodl si s ní ještě trochu pohrát, začal jí smýkat po pokoji. Dívka křičel a volala o pomoc...
Dean se marně snažil vyprostit, neviditelná síla ho nemilosrdně tiskla na zeď. Mohl jen sledovat to hrozné divadlo. Pekelného psa nejspíš omrzela jeho hračka a začal svoji oběť trhat. Dívka příšerně řvala bolestí. Deanovi tekly slzy, když viděl četné rány, které se jí na těle objevovaly. Nechtěl se na to dívat, ale nemohl odtrhnout oči. Neviditelný pes pomalu postupoval od nohou výš. Všude bylo tolik krve a dívka ještě stále žila...
Lovec se na to s nepopsatelnou hrůzou díval na její strašlivou smrt, kterou by nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli, aniž by tušil, že on samý má připravený stejný konec.

THE END

Vysvětlení:
Marsha byla jednou z Azazelových vyvolených dětí, ale ještě nedosáhla věku, aby se u ní projevily schopnosti. Lilith tam byla už tenkrát a obávala se Azazelova plánu. Netroufala si ale vystoupit otevřeně proti Azazelovi a jeho dětem, protože on byl mnohem silnější. Tak se je alespoň lstí snažila odstranit.
Jestli bude ještě něco nejasného, klidně se ptejte 703
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty12.04.09 2:38

Madlen tak toto bolo strašne smutné Cesta do pekel - Stránka 2 199226 chúda Marsha a ako sa chlapci museli na to pozerat a nemohli nič robit Cesta do pekel - Stránka 2 71416 ale pekne si to opísala a som rada ze si sa k tejto poviedku vrátila a dokončila ju Cesta do pekel - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty12.04.09 22:16

Madlen Cesta do pekel - Stránka 2 71416 Cesta do pekel - Stránka 2 71416 Cesta do pekel - Stránka 2 71416 to vážne toto bol koniec Cesta do pekel - Stránka 2 71416 ja som tak čakala že ju zachránia a pomožu jej affraid affraid affraid a ono ju tie psy dostali a nevedeli jej pomôcť affraid affraid affraid to biele svetlo to bola lilith však Shocked Shocked a Dean chudák ako ho to trápilo ako plakal 701 Shocked a tá rozlúčka s nimi to bolo skvelé Cesta do pekel - Stránka 2 312566 Cesta do pekel - Stránka 2 430869 Cesta do pekel - Stránka 2 430869 máš moju ohromnú poklonu Cesta do pekel - Stránka 2 104346 bolo to vynikajúce úžasné Cesta do pekel - Stránka 2 104346 nádherná poviedka Cesta do pekel - Stránka 2 214863 Cesta do pekel - Stránka 2 214863 Cesta do pekel - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty12.04.09 22:54

Cesta do pekel - Stránka 2 806497 ja som si tiez myslela ze ju zachrania Sad Cesta do pekel - Stránka 2 199226 to bolo take smutnr Cesta do pekel - Stránka 2 71416 ale velmi pekne napisane!!! dufam, ze sa vrhnes aj do dalsich poviedok ked bude cas:) pretoze pises super!!
Cesta do pekel - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty14.04.09 18:21

Mooooc, strašně moc mě těší, že se vám povídka líbila!! Cesta do pekel - Stránka 2 170639 Cesta do pekel - Stránka 2 170639 Takové krásné komentáře... to je radost si to číst!! Cesta do pekel - Stránka 2 258431 Cesta do pekel - Stránka 2 258431
Já si už od začátku říkala, že by Marshu nemuseli zachránit a definitivně jsem se tak rozhodla, protože jsem doufala, že takový její konec nečekáte.

Ettie, další nové povídky zatím neplánuju, budu se snažit dokončit nejdřív ty rozepsané. A pak když bude inspirace, tak určitě 703
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty14.04.09 18:38

Bože to bolo napínavé 602 602 a pritom také hrozné Cesta do pekel - Stránka 2 199226 Cesta do pekel - Stránka 2 199226 No chuderka Marscha ako sa im ďakovala a tak. Cesta do pekel - Stránka 2 364896 Cesta do pekel - Stránka 2 364896 No a potom ten pekelný pes. Cesta do pekel - Stránka 2 332617 Mi tiež tuhla krv v žilách a cítil som ako prichádza.
Som čakal keď si písala, že Mistnosť pohltila biela žiara, že sa tam objavý Lilith ale nestalo sa. No čo už. Cesta do pekel - Stránka 2 487389 Cesta do pekel - Stránka 2 487389 Ale to bolo tak opísané a najmä tie odbíjania hodín, že som lapal po dychu 603 603
No čo k tomu ešte také napísať. Ten koniec ako ju trhá a tak. No fuha som si spomenul na No rest for the Wicked ako tam trhá Deana. Jednoznačne super napísaná poviedka a teším sa, že si ju dokončila aj keď mala tragický koniec.
Na záver ti za všetko ďakujem a to vysvetlenie bolo super. Tá zbabelá suka si chránila život.
Patrí ti za toto OBROVSKÁ poklona Cesta do pekel - Stránka 2 104346 Cesta do pekel - Stránka 2 104346 Cesta do pekel - Stránka 2 104346 dokonca poklony a samozrejme Cesta do pekel - Stránka 2 92299 Cesta do pekel - Stránka 2 92299 Cesta do pekel - Stránka 2 92299 za tento skvelý zážitok a dúfam, že ešte napíšeš poviedku podobného charakteru. Cesta do pekel - Stránka 2 891817
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty14.04.09 18:47

str8tking, týýý brďoooo! Cesta do pekel - Stránka 2 258431 Cesta do pekel - Stránka 2 258431 To je komentář!! Strašně si mě potěšil! Cesta do pekel - Stránka 2 170639 Cesta do pekel - Stránka 2 170639 Lilith tam s tím svým hafanem byla, protože tušila, že by se mohly vyskytnout problémy, když se do toho zapojili i lovci. Byla ukrytá za bílou září, která po celou dobu zářila ze dveří. Nechtěla si přímo ukázat, aby lovci nezačali moc po ní pátrat. A myslím, že kdyby se do toho nezapojila i ona, tak by naši bráškové Marshu zachránili. Protože to ona je vyřadila ze hry, Sama omráčila odhozením na stolek a Deana připoutala na zeď. Taky jsem vzpominala na No rest for the Wicked, když jsem popisovala, jak ji pes trhal... Sad Sad
Aby byla povídka podobného rázu, tak to se mi zase někdy musí zdát tak živý SN sen, ze kterého vznikla tato Razz
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty14.04.09 19:22

Tebe sa o tomto snívalo? Shocked Shocked To je super. Len nech máš ešte takéto sny. A len tak ďalej. A za komentár nemáš začo. Však si to zaslúžiš. Cesta do pekel - Stránka 2 430869 Cesta do pekel - Stránka 2 430869 Cesta do pekel - Stránka 2 370581
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty14.04.09 19:28

Hej, snívalo. Very Happy Ale ne tak přesně... jen to co měl v první části Sam jako vizi. Já jsem v tom snu byla vlastně Marsha a sen končil tím, že jsem se koukala z okna a měla jsem týden života před sebou... a nedalo mi to, abych to nenapsala jako povídku s několika úpravama. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





Cesta do pekel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do pekel   Cesta do pekel - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cesta do pekel
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Madlen-
Prejdi na: