Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 02x01 In My Time Of Dying

Goto down 
+18
Soniq
Faith
CrazyD
Anwiel
sisel
ivan2321
keksiiq
Weronička
Kaja
SNlois
Silvia
bookika
Madlen
dion-fortune
Chrystelle
janka410
Sarinka
Samabel
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x01 In My Time Of Dying   02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty04.07.08 23:06

No ja na jeho mieste uz davno zahodim scenar, vyvrieskam sa na rezisera, ze po 25 raz uz neumriem, v Sammym prebudim jeho schopnosti aby pomohol Deanovi uzdravit sa a v ziary zapadajuceho slnka sa aj so synmi nastahujem do krasneho domu pri jazere. And live happely ever after cheers
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x01 In My Time Of Dying   02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty09.08.08 14:49

ked si spomeniem na to ako Dean skoro zomrel prejde mi mraz po chrbte...
bolo to strasne..a ako prisli o svojho tatka...
02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 71416
Johnova smrt ma uplne dorazila...
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: ..............   02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty25.08.08 21:59

Pre mňa je táto časť jedna z najlepších časti zo SN celkovo. I love you Tým, že je dosť odlišná, sa mi vždy veľmi páčila, zbožňujem túto časť. Nečítala som si ešte vaše príspevky v tejto teme , ale po dopísani sa k ním dostanem. 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 430869

Najviac ma dostávali a aj bavili momenty ked Dean nebol vo svojom tele,
snažil sa pochopiť to čo sa stalo, chcel komunikovať, nikto mu neodpovedal, Wink taktiež ako počúval rozhovory Johna so Samom a vždy k tomu niečo dodal. Bolo to fantasticke, mne sa ten nápad niečo take urobiť od tvorcov SN veľmi páči. Taktiež ta komunikácia so Samom , ked odpovedal na tie otázky, proste niečo skvele, aj ked na druhej strane to bolo veľmi smutne Sad že zomiera.

Túto časť som videla viackrát takže teraz som to brala s tým že som vedela že nezomrie ,brala som to s takým odľahčením , takže možno preto to teraz neberiem až tak smutne ked to píšem. Ale nebolo mi všetko jedno.
Veľmi emotivna časť , čo sa týka všetkého dôležitého, zničená Impala, zomierajuci Dean a John ,ktorý sa obetoval a zomrel. Sad

Veľmi silný diel na emocie, hádky, napätie, a všetko možné. Emotivne boli veľmi rozhovory ,napr. Deana s tou smrtkou ktorá mu už vravela že už nemá šancu sa vrátiť živý, že si môže len vybrať, proste celý rozhovor bol ťažký, horne to bolo Sad , taktiež ked prišiel John a Sam sa s ním hádal a on vravel že sa už nechce hádať, ked vravel Deanovi že nech sa o Sama postará , proste uplne tým dal najavo že už dlho živým nebude.
No a nakoniec ako 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 460216 zomrel.

Veľmi silný diel , ale aj napriek tomu že bol taký smutný tento diel zbožňujem. 702

A pár vtipných hlášok ktore sa mi páčili (skoro všetko čo Dean rozprával ked ho nebolo počuť).

Dean: No tak Sammy! Nájdi nejakého woodoo šamana, nech urobí svoje čáry-máry! Budem v pohode

Dean: Ty si zo mňa strieľaš! (keď zbadá v Samových rukách hru)
Sam: Dean, Si tu?
Dean: Cítim sa ako na pyžamovej party...


Dean: Preboha, máš zvláštne schopnosti, mal by si počuť šepkanie duchov! (adresované Samovi)

Sam: (na impalu) Dean bude zúriť...
Bobby: Pozri Sam, toto nestojí ani za odtiahnutie. lol!


Skvelý diel 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 430869 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 430869 02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 430869

Edit: Tak prečítala som si príspevky , na ktore musím reagovať , dokonca aj svoj , som sa skoro zľakla, nevedela som že som tu už písala 603
Inak musím súhlasiť so Sarinkou tiež ma upútalo to teda nie uputalo ale lielzo mi na nervy ked sa Sam začal hádať s Johnom. A to som si všimla že to nerozčuluje len mna ale aj pár ludí čo SN niekedy videlo a ked sa hocikde Sam začne s hocikým hádať , tak to vie poriadne rozčúliť, nie vždy niekedy s ním súhlasim , ale su fakt momenty , pri ktorých viem že nie som na jeho strane a žeby mal byť radšej ticho.. Neviem prečo 603 ale viem že su aj ludia vy viete, ktorí to hádanie sa Sama zbožňujú a ja to chápem , chápem aj to.

Kamo, trumfnul jsem Swayzeyho - Ano bolo to v českých titulkách , a dosť ma to pobavilo, Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x01 In My Time Of Dying   02x01 In My Time Of Dying - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
02x01 In My Time Of Dying
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 07x12 Time After Time After Time
» 07x12 Time After Time
» 07x12 Time After Time
» So much to say, so little time
» Stitches in Time

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Druhá séria-
Prejdi na: