Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Grafika - wally, blendy...

Goto down 
+46
Chevy666
Dark Angel
Panthera
LenkaX22
bohdy
JMMM
Ellen
janča
Nemix
Lex
Peter67
Wanis
Night Angel
Chrystelle
Mystic
kaja666
Lucy86
mummy
renáta
Sarinka
helps
str8tking
Castiello
Fay
nuni1977
Marion0889
dzajnisko
Samabel
RAZORKO
12NicolAlysska
Silvia
Husitka
SkreechTina
Anwiel
Soniq
Weronička
CrazyD
cleo
janicag
dion-fortune
wiktoriano
Zizi
lentilka
lenkka
Dzowika4
Ewis
50 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty08.04.09 19:37

Baby dík za pochvali Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 891817 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 891817

Castiello:
veľmi pekné. Zaujímavá kombinácia a tú hviezdnu hmlovinu ti musím pochváliť samostatne Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 214863 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566

LittleDevil: little, little, little to čo toto zasa robíš. Ty sa zasa snažíš vyhladiť pol fóra. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Ako som ti už vravela, krásne wallíky sa ti podarili - vlastne ako obvykle Wink Wink Veľmi pekný nápad, prevedenie, fotky drool drool Proste dokonalé 702 702 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty08.04.09 19:55

Little Devil super wally 702 702 a ako si tie fotky dala do písmen tak to sa mi páči. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty08.04.09 20:48

Pane a Boze LD tie wally su uzasne drool ....velmi pekne... 702 702
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty08.04.09 21:09

LittleDevil, ja mám momentálne pocit, že moje nadšenie, slintanie a neviem-čo-všetko-ešte sa nedá vyjadriť žiadnym smajlíkom Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 807248 proste, úžasné wally, totálne dokonalé, ja omdlievam, koniec, dovi dopo 702 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 177401 drool Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 998745
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 2:12

Dlouho jsem tu nebyla, tak to musím napravit... 603

Zizi, parádní wallík na téma Jeffrey a moc se mi líbí po barevné stránce. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566
A potom ty wally s Jensenem Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 no suprová práce v krásném hnědém odstínu. 704

Castiello, první co mě upoutalo bylo to písmo... mám ráda tenhle styl písma. Wink A potom to byla barva a samozdřejmě naši Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 335560 ti se tam krásně na tom pozadíčku vyjímají. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 949816

LittleDevil, nevím jak jsi to udělala ale je to famózní Shocked to písmo ze kterého na nás mrká Sam a Dean je no krááááááááááása. 702 Fakt se nad tím rozplývám. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869

Tohle mě přivádí na myšlenku, že bych taky měla něco grafického spáchat. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 316745
Návrat hore Goto down
Castiello
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Castiello


Počet príspevkov : 14
Registration date : 26.09.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 9:40

tak ocomentujem aj ja niečo Wink :


LittleDevil - ten wall je pekný ale mohlo tam byt viac efektov a to písmo s jensenom a jaredom je velmi jednoduché je to iba clipping maska a nato hodené obrázky to vie aj úplný amatér čo sa týka grafiky
Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 103511
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 12:49

Castiello: hmm vdaka za koment ... ale vies nenapadlo ta ze som mozno chcela tak ten wall spravit a ze som ho nechcela precapat efektami a neviem cim? hm?
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 12:52

Castiello: V jednoduchosti je sla a krása, na to nezapomínej... Tvůj komentář bych čekala tak od 10 letého dítěte. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 13:05

Castiello neviem či som úplný amatér ale ja by som niečo také urobit nedokázala. o to viac sa mi ten wall páči Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Castiello
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Castiello


Počet príspevkov : 14
Registration date : 26.09.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 14:44

Anwiel napísal:
Castiello: V jednoduchosti je sla a krása, na to nezapomínej... Tvůj komentář bych čekala tak od 10 letého dítěte. Rolling Eyes

že od 10 ročného decka Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 316745 takto comentuje každý dobrý grafik na každom dobrom fore o grafike a nesmiete si zvykat len na chválu ale aj na kritiku na kritike sa človek učí nie na pochvale.
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 14:58

Castiello: lenze toto nie je forum iba o grafike... Wink Laughing
Vacsina z nas sa stale uci a robime to hlavne pre radost, nie preto aby to vyzeralo presne ako z knizky. Kazdopadne velmi zaujimavy wall Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566
LD: mne sa to velmi paci...hlavne Dean, co uz so mnou 603 Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Anonymný
Anonymný




Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 15:22

janicag: dik Very Happy
a ako presne toto forum nieje len o grafike tak sorry ze nesplnam predstavy kazdeho ale ja som nikdy nepovedala ze som odbornik tak ako neviem no confused
Návrat hore Goto down
Castiello
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Castiello


Počet príspevkov : 14
Registration date : 26.09.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 15:25

ja viem len som chcel ludí navnadit aby skúšali niečo tažšie a lepšie , lebo potom by si mohli na grafike zarábat, ja si na nej zarábam a slušne mi to vynáša. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 103511

a tu najnovší za tento mi dáva jeden americký časopis 500 $ snád to oceníte aj vy

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 2mc979e.th



--- Prosím o vkládání obrázků na Forum ve zmenšeninách, ať je na první pohled aspoň trochu patrné, o co se jedná. Děkuji Samabel.
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 18:34

Castiello no neviem ako ty ale ten wall od LD je podla mna skvely ako ma ucili an skole v jednoduchosti je krasa! ale beriem ze si nas chcel dokppat k niecomu lepsiemu ale nuz bohuzial tu as robia wally podla toho ako to kto citi a nie aby za to dostal co najviac penazi.
Ten wall je pekny. ale znova upozornujem na pravidla Wink mame davat zmenseniny! Wink
LD: ten wall je k poslintani! drool drool drool
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 18:40

Castiello: Ale tady nejse od toho, abysme se k něčemu dokopávali, ale prot, abysme dělali co chceme a co se líbí nám. Wink Takže nezlob Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 518608
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty09.04.09 18:57

hojte.... tak vam sem taky neco hodim jesi neva... nejsem si uplne jista jesi tyhle wally uz janicag ode me z LJ neposilala 603 kdyby jo,tak se omlouvam..

kód:
[url]http://img80.imageshack.us/img80/883/bringhimbackkopielq2.jpg[/url]
kód:
[url]http://img76.imageshack.us/img76/1420/bleeditoutak9.jpg[/url]

kód:
[url]http://img220.imageshack.us/img220/9696/goodbyetj6.jpg[/url]

tenle je 4.serie,ale tipuju,ze to stejne sichni sledujete soucasne s amikama:)
kód:
[url]http://img6.imageshack.us/img6/9683/morethananythingnoth5.jpg[/url]

sem lina posilat vic,lol tak treba priste... at se libi Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 103511

a Castiello je pravda,ze grafika by mela byt hlavne o tom,ze te bavi... obcas mi to lezlo krkem a v takovejch casech sem stejne nic kloudnyho nestvorla Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 934194
a BTW, za co ti plati americky casak 500$? muzu se zeptat ktery? ja jen nechapu co je u toho tveho posledniho wallu cenne 500? dyt jedine co je tam zmeneno jsou okraje a trocha barev... videla sem original promo a Sam s Deanem sou tam naprosto stejne...confused tak nevim co ti na tom plateji? jinak,ale se mi tvoje nektery arty moc libily...



--- Prosím, abys dával odkazy nesouvisející se stránkou do Code a obrázky propříště vkládala jako zmenšeniny. Děkuji Samabel.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 20:12

Castiello:
Chcela by som sa vyjadriť k k tojmu príspevku na adresu wallov od LittleDevil.
Neviem prečo si sa pokúšal ju zhodiť, vytýkať chyby, či náročnosť práce. Podľa mňa to nie je na mieste. V tejto téme si jednoducho uverejňujeme všetko, čo vo svojom voľnom čase a pre naše potešenie vytvoríme. Dalo by sa povedať, že je to taká téma "Od nás pre nás", nikto od nikoho nečaká wally na profesionálnej úrovni, teda asi okrem teba. tiež nie je nikde napísané, že ak je vo walle menší počet obrázkov a nie je prepchatý všetkými brusmi, ktoré máš v PC, že jeho kvalita je nízka. Tiež nikoho netrápi ako dlho bol wall vytváraný a koľko krát sa pri ňom kliklo. Myslím si, že aj wall zbúchaný dokopy za minútu môže byť kvalitnejší a zaujímavejší ako niekoľko hodinová práca. Dôležitý je výsledný dojem a ten je u LittleDevil dokonalý. Jednoducho sa mi tie wally páčia pretože - "V jednoduchosti je krása" alebo "Menej je niekedy viac".
Neber si to osobne, ja som len photoshopový laik začiatočník, ale ani ten tvoj wall nie je dokonalý. Napísala som ti, že sa mi páči - to nepopieram, ale nevravím, že je dokonalý. Napr. nevidím spojenie medzi hviezdnou oblohou a supernaturalom a ten druhý s ktorým sa chváliš, že ti zaň ponúkli peniaze je podľa mňa tiež veľmi jednoduchý. Ale páči sa mi a nevypisujem ti sem, že by ho zvládlo viacero ľudí na tomto fóre.
A mimochodom, poznám veľa ľudí, ktorí chceli začať s grafikou, ale prvý pohľad na photoshop ich odradil. Mne tiež keďže som nemala žiadne návody ani prístup na net, trvalo určitú dobu, kým som prišla na také triviálne veci ako spojiť 2 obrázky, ako ich dať prelínať alebo ako pracovať s vrstvami.

Nikto tu nečaká len kladné reakcie, ale ak chceš niečo vytýkať, tak by si to mohol vyjadriť ako vyspelý jedinec a nie ako malý chlapec. Ja osobne dávam kladné reakcie, pretože viem aké to je začínať a nevedieť, čo vlastne robím a podobne a pochvala ľudí podporuje k ďalším výkonom a zlepšeniu. Moje wally sú tiež neni na profesionálnej úrovni - majú odtiaľ veľmi ďaleko - ale aj keby mi sem napísalo 99 ľudí, že sa im to nepáči a len 1 že sa mu to páči, tak by ma to tešilo. Pretože toto je náš relax - namiesto strieľania v PC hrách sa radšej venujeme niečomu kreatívnemu a ak to niekto ocení tak okrem radosti z práce máme radosť aj z úspechu.

Jednoducho čo som chcela napísať - neohováraj niekoho prácu a snahu - pretože ani ty sám si neni dokonalý. 703
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 20:42

Castiello a ktorý časopis ti za to dal 500 dolárov? Shocked Nič v zlom, ale mne to príde, ako promo fotka s upravenými okrajmi a na tom použitá/é textúra/textúry, ktoré sú ponastavované cez layery, thats all... confused Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 934194
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:01

Tak už jsme tu dlouho nebyla, udělala jsme wall, ale když to tady tak čtu tak mám strach to sem dát 603 Není to nic světoborného
Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Wallnyn0
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:06

12NicolAlysska: Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Počúvaj. Ničoho sa nemusíš báť. Za to, že má niekto útočnú náladu neobmedzuj seba alebo neber nám možnosť sa s tebou tešiť. Proste si to nevšímaj. Som rada, že si to uverejnila. Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 214863 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566 702
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:09

12NicolAlysska: suhlasim so Zizi ved predsa tu nehladame najdokonalejsi wall kazdy robime to co nas bavi a ako sa nam to paci takze len tak dalej ... a sup sup dalsie wally Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566 cheers Wink
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:10

Veď ho nechajte, len napísal svoj názor trocha kritiky ešte nikomu neuškodila... Rolling Eyes Možno mohol zvoliť iné slova, ale netreba to zbytočne dramatizovať Wink Hlavne pokračujte nech mám čo na plochu 603 Laughing
12NicolAlysska pekný wall Wink
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:13

souhlas se Sarinkou confused

neboj mas moc peknej wall Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 312566

BTW,to ze Cas kritizoval mi vubec neva... at mi klidne wally sjede Very Happy
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:24

Zizi,LittleDevil,cleo,helps:Moc moc všem děkuji.Zkusím ještě něco.Vy to všechno děláte v PS???? Já v PF proto to asi není nic světoborného Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 170639 Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 170639
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty10.04.09 21:30

500 doláčov za jeden wall Shocked však to by bol takmer golden ticket na la con Shocked krucinál asi sa dám na grafiku Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 99937 ja som photoshop ešte ani nevidela, ale ak je to takto dobre platené Laughing

inak už som sa tu dlhšiu dobu neukázala, ale ozaj sa mi všetka grafika páči, čo ste sem dali 702 tie wally sú úplne super Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 430869 nemám veľmi čas sa tu vyjadrovať, ale pravidelne sem chodím 703 a obdivujem aké pekné vecičky viete spraviť Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 103511
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika - wally, blendy...   Grafika - wally, blendy... - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Grafika - wally, blendy...
Návrat hore 
Strana 14 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Grafika - wally, blendy... - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Multimédiá-
Prejdi na: