Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty30.03.09 22:50

tak tu je menší spoiler k zajtrajšej časti

Spoiler:

taký malý nevinný spoiler Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 934194
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty31.03.09 21:17

Ako vždy tak aj teraz som zmenil sppoiler lebo som si myslel, že by sa zišlo také nenaplánované pokračko. Tak si ho užite
ENJOY. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Chapter 17 – LILITHIN PRÍBEH

Lilith sa tak rýchlo ako jej nohy vládali bežala von oznámiť Luciferove povstanie.
„Podarilo sa mi prebudiť nášho pána a konečne sa dožijeme apokalypsy na zemi.“ Povedala Lilith a hneď nato všetci démoni začali kričať od radosti a navzájom sa objímali. Peklo bolo po prvý krát v histórií šťastné. Jeden démon vystúpil z rady a postavil sa na plecia iného démona aby ho každý videl.
„Čo chceš?“ odštekla mu Lilith a démon sa zamračil.
„No ja, ja by som chcel vidieť nášho pána. Kde je,“ začal sa obzerať či sa niekde neschoval.
„Išiel prebudiť svoju armádu“ povedala Lilith pokojne a všetci démoni stíchli.
„Ako to myslíš, že ide oživiť svoju armádu,“ už sa to opýtal iný démon „Ja som si myslel, že my budeme jeho armádou“ Lilith sa nato začala smiať a chytila taký záchvat smiechu, že to počulo celé peklo. Démoni sa ňu len škaredo zazerali a keď sa konečne pozbierala tak sa zhlboka nadýchla a rozprávala.
„Tak vy si fakt myslíte, že taký úbohí, bezradní démoni by vedeli priniesť apokalypsu na zem? Tak to si nemyslím“ a kútikmi ju zase trhalo. Démoni nato začali nadávať a hulákať lebo nesúhlasili s ňou.
„Aj my by sme vedeli zniesť na zem apokalypsu“ povedal jeden démon a nato hneď všetci súhlasne prikyvovali. Po celej miestnosti znelo „Áno vedeli by sme“ Lilith sa na tom už nesmiala. Keď démoni uvideli, že ako sa pozerá tak stíchli.
„tak ujasnime si niečo vy banda tupcov“ začala nahnevane a cítila nutkanie niečo rozdrtiť. Chytila prvú vec čo sa jej dostalo pod ruku a bola to hlava jedného démona. Chytila ju a začala tlačiť. Po pekla sa niesol zjap démona a smiech ostatných démonov. Nakoniec mu Lilith rozdrtila hlavu a hneď nato sa usmiala. Odhrnula si vlasy dozadu a pokračovala.
„Vy nemáte silu nato aby ste mohli priniesť apokalypsu“ démoni by jej do toho skočili ale ona sa škaredo zaksichtila a radšej nepovedali nič.
„Ale Luciferov klan, ktorý s skladá z piatich najstarších démonov sveta prinesie apokalypsu na tento svet za niekoľko dní.“ Dokončila a chystala sa odísť. Démoni nato zatarasili východ a nepustili ju von a začala kričať.
„Pusťte ma vy prašivý démonský sviniari“ zdvihla prst a a keď sa dotkol démona tak ho celého spálila. Ale démoni boli v prevahe a nevedela vyjsť. Zabíjala ich po jednom a nakoniec to vzdala.
„Čo odo mňa chcete“ spýtala sa a išla naspäť na svoje miesto.
„Chceme vedieť viac o Luciferovom klane“ povedal rázne démon a Lilith si vzdychla.
„tak dobre. Máte to mať“ nadýchla sa a začala rozprávať.
„Keď Lucifer zradil boha“ posledné slovo povedala s najväčším odporom „tak vyhľadal vtedajších najsilnejších démonov podsvetia“ démoni len pozerali.
„Áno boli démoni aj pred Luciferovou zradou“ pokračovala Lilith a nadýchla sa.
„No našiel a keďže bol prvým padlým anjelom tak mal veľkú moc. Priviedol na svet päť démonov oproti ktorým ste len odpad. Lucifer im dal ešte väčšiu moc a ako vďaku ho prenasledovali a dávali mu vodcovské slovo. Nazvali sa bohmi apokalypsy prepadli a spoločne nebo a zem. Nakoniec zvíťazili anjeli lebo ich bolo aspoň o stokrát viac ako ich. Lucifera zavreli za zradu do hĺbky pekla a ostatných spolu s ním. Uspali ich všetkých kúzlom a prebudiť ich vie len Lucifer lebo len anjel vie oslobodiť tých démonom a keďže on kedysi bol anjelom tak pozná zaklínadlo na zlomenie kliatby.“
„A ako ich vedeli uväzniť keď boli takí silný“ Lilith sa len uškerila nadýchla sa a vyčarovala si stoličku a pokračovala posediačky.
„Vtedajší „bohovia“ ako sa oni nazvali boli ako jedinci silný ale keď si svoje schopnosti spojili tak boli nepremožiteľný. A to práve využili anjeli a oddelili ich od seba. Hecate dostali tak, že na ňu poslali príval dobrej mágie. Aby ste vedeli tak ona je požieračka dobrej mágie a tak chce dostať zem pod čiernu mágiu. Ona je prvý element apokalypsy. No späť k veci. Anjeli ju dostali tak, že dobrú mágiu infikovali jedom.“ Lilith sa pozerala na podivné výrazy démonov a bolo vidieť, že veľa jej z toho nerozumejú.
„Dobrá mágia sa dá nájsť vo všelijakých formách. Sú neviditeľné ako je láska alebo šťastie ale sú aj viditeľné ako je svetlo alebo slnko. Anjeli teda pomiešali dobrú viditeľnú mágiu s jedom a tak sa im podarilo dostať Hecate, že sa dostala do bezvedomia. Mali len zlomok sekundy lebo omdlela len na minútu ale anjeli boli rýchli a dostali ju ako prvú. A tak sa oslabila spoločná sila a ostatní nevedeli, že ako dosiahnu to čo chcú. Nebo už zničiť nemohli ale zem by zničiť vedeli. Tak sa vybrali na zemský povrch, kde pustošili v plnej sile. Aby ste vedeli, tak v nebi sú démoni oslabnutí a nevedia používať svoju plnú moc.“ Lilith sa nadýchla a pokračovala vo vysvetľovaní. Démoni na ňu ticho pozerali a ústa mali otvorené do korán.
„Lucifer sa potom rozhodol, že keď stratili Hecate tak aspoň zabijú toľko anjelov koľkých len budú vedieť. Vyrobili si svoje zbrane. Každý mal niečo nové. Lucifer mal svoj meč. Terzian mal luk, Kali mal svoju kuš a Mectain zase svoj bič. Všetkými sa vedeli zabiť anjeli lebo na nich Lucifer dal kliatbu a keďže zbrane boli odolné aj voči všetkým druhom anjelských útokov tak im am zabezpečili maximálnu ochranu. Podarilo sa im zabiť celkom okolo päťtisíc anjelov, kým Hecate bola uväznená. Nakoniec ju vyslobodili a tá poslala na celý svet čiernu mágiu. Všetko čo sa týkalo dobrej mágie tak behom sekundy bolo mŕtve. Ľudia trpeli a na svete vládla panika.“ Lilith si vtedy predstavovala tú krásu. Neboli nič lepšie od toho ako keď človek trpí. Zamyslela sa ale potom pokračovala vo vysvetlení.
„Hecate bola vtedy vyčerpaná a musela sa niekde schovať aby ju anjeli nedostali. Ale všetko bolo márne lebo anjeli spojili svoje sily. Vtedy bolo sakramentsky veľa anjelov v nebi a vyhľadali ich. Vďaka spojeným silám sa im podarilo v pekle spraviť dokonalé väzenie pre všetkých piatich. Boli každý sám vo svojom vyhradenom mieste v podsvetí ďaleko od seba lebo ako som hovorila tak niektorí boli okrem spoločnej sily viazaný na seba aj podobnými vlastnosťami. Požierači duší dostali na dvere svojich väzení jednu ochrannú pečať aby sa nevedeli nájsť. A nakoniec zostal len Lucifer proti anjelom a tí mali za rozkaz aby ho zabili ale Lucifer bol silnejší ako väčšina anjelov. Pozabíjal ich svojim mečom a už len zostala nejaká malá stovka anjelov. Nakoniec že vraj sám boh uväznil Lucifera v tejto krypte a zapečatil šesťdesiatimi šiestimi pečaťami a kľúče do pečatí dal do čarovných dóz, ktoré boli prekliate. Myslím tým to, že ten kto by sa pokúsil zlomiť nejakú pečať tak dostane úder bleskom a podobne. Ale to sa mu nejako neosvedčilo lebo jeden anjel – prorok predpovedal prelomenie pečatí a keď bolo proroctvo vyslovené tak všetky dózičky stratili svoju ochranu. Mali len jedno úbohé ochranné kúzlo, ktoré sa musí prelomiť.“ jeden démon skočil Lilith do reči.
„tak prečo si ich nezlomila už vtedy“ Lilith nato vyvolala čiernu dieru a ten sa do nej prepadol.
„neskákať mi do reči. Ďakujem“ Chcela dokončiť svoj príbeh a zase sa nadýchla
„takže ako som hovorila tak stratili svoju čarovnú moc ale boli magicky schované po celom svete. Hľadalo ich veľa ľudí aj démonov dokonca aj niekoľko anjelov. Nikto neuspel a nato som sa vybrala na hľadanie ja. Zistila som si veci o Luciferovej minulosti a začala som hľadať ale nenašla som nič. Povedala som si, že niečo je špatne a vyhľadala som knihu temnoty. Tam bol podrobný rozpis pečatí a ako prvá pečať sa musela prelomiť tá, ktorá bola akurát vyšitá na Deana Winchestera. Keď poctivý človek preleje krv v pekle tak prvá pečať bude prelomená. V ten deň mi prišla Desy povedať, že práve si Dean uzavrel dohodu za svojho brata a to mi vnuklo myšlienku, že by som predsa len využila príležitosť a už vtedy som povedala Alastairovi aby ho nútil preliať krv. Našťastie sa to po tridsiatich rokoch podarilo prelomiť Deana a s tým aj pečať. No hneď v ten deň som začala pátrať po ostatných pečatiach a vtedy som už vedela, že nejakú nájdem. Som sa čudovala, že len prvá pečať mala aj svoje podmienke. Ostatné som prelomila len protikúzlom a bolo to. Deana vyslobodili a ja som našla elixír Luciferovho potomka. Ale vtedy tá čubka Ruby začala cvičiť Sama na vymietanie a zabíjanie démonov. Musela som to zaraziť a keď som mala len posledných sedem pečatí tak mi prišlo vchod to, že ma naštvala tak surovo, že som stratila hlavu. Zavolali proti mne anjelov a nebiť Deana tak tu niesom a keď som sa ho dotkla tak som cítila zvláštnu silu, ktorá v ňom bola. Mučila som ho aj ja niekoľkokrát v pekle predtým akoby ho anjeli vyslobodili ale tú silu som v ňom necítila. No vtedy som si spomenula na elixír a mala som aj vhodnú obeť tak som ho zabila a ten sa samozrejme dostal do pekla. Prekliala som jeho dušu aby ho anjeli nevedeli dostať von z pekla a prinútila som ho nech vypije elixír Luciferovho potomka. Primiešala som si do toho aj vlastnú krv aby som ho vedela ovládať ale nemusela som ho zatiaľ vôbec magicky ovplyvňovať. Pomocou neho sme prelomili pečate a zničili nebo a dostali sme sa sem. Takže to by bolo všetko.“ Dokončila Lilith a hneď nato sa za ňou objavila jedna žena, ktorá mala dlhé nechty a prekrásne vlasy. Lilith sa vspamätala.
„pokloňte sa kráľovnej čarodejok“ vykríkla Lilith a všetci sa pred ňou poklonili.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 198137
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty01.04.09 9:02

mno eeeeeeeeeeeeeeeeeejha Very Happy to vyzera dobre Very Happy Very Happy Very Happy kralovna carodejok Very Happy mno ppc Very Happy rychlo porkacko! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty01.04.09 20:22

Twisted Evil Twisted Evil príbeh v príbehu super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 lilith je teda brutalita normálne som tých démonov sem tam ľutovala Twisted Evil Twisted Evil a ten príbeh ako sa to všetko vlastne začalo a zomlelo bol vynikajúci Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 super že si ho tam dal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 no a tá čarodejnica na konci takže ju zobudili Shocked Shocked Shocked waw bude boj Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 934194 vynikajúce to bolo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty01.04.09 20:27

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 602 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 87642 To čo zas boloooo!!!!!! Ty kokos to je , to je nevyjadritelné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 prostee oooo eee uuuuu aaaaa iiii omg Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 11674 Shocked Shocked 602 nechápem kde sa to v tebe berie ,ale ten príbeh čo Lilith rozprávala Démonom bol proste úžasný Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 ja som ho čítala a absolutne som nevnímala okolie úplne , že som si to predstavovala tak som sa do toho zažrala úplne ani odtrhnúť som sa nemohla study 704 a fakt som nedýchala ani nič to bola SILA Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 kokos ako to všetko na seba nadvezovalo to bol proste úžasný čitatelský zážitok Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 469569 neviem ako inak by som ti to vyjdrila tie moje pocity to by si tu musel byť so mnou a vidieť ma leboo to nemalo chybu perfektná časť vážnee Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 103511 704 dance Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 733500 a ešte nemôžem zabudnúť , že sa mi páčilo aj to čo Lilith hovorila o Deanovi , že kázala Alaisterovi ,aby ho prinútil preliať krv fúúú super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 a ešte som sa rehnila na Lilith , že ked jej niekto skočil do reči tak mu odtrhla hlavu a toho druheho poslala do čiernej diery to bola haluz Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 , že neskáčte mi do rečii Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 má zmysel pre humor to sa mi pááčii Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 ... no a samozrejme ani tejto časti sa nevyhol koniec v najlepšom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 202744 ako Lilith povedala , že poklonte sa kráľovnej čarodejok no páni Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Shocked královná čarodejok to je už jaká pecka ale toto kriste Shocked to čo bude zač Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 707500 chcem okamžite ďalšiu časť ,ale rýchlo vážneee Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 449740 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 202744
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty01.04.09 20:28

Ettie budem sa snažiť o pokračko. 703

Lenka tak ďakujem za koment a boj teda bude. Twisted Evil Twisted Evil a Hecate je len prvá z piatich. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Soniq zase úžasný koment. 702 702 ja neviem čo napísať. Ináč pokračko zajtra. Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty02.04.09 19:14

Nesie sa Vám ďalšie pokračovanie. Podľa mňa je začiatok nudný ale iné ma nenapadlo takže nezaspať pri začiatku I love you I love you
Ale enjoy. Wink


Chapter 18 – ZRODENIE HECATE

Lucifer sa spolu s Deanom ocitli v nejakej chodbe. Okolo boli všade sochy všelijakých démonov a aj samotného Lucifera. Dean Len pozeral všetky tie sochy a zdali sa mu úžasné. Všetky boli zo zlata a mali na sebe nápisy. Dean uvidel jednu skupinku sôch a podišiel k nim. Bola to socha piatich démonov a Lucifera.
„Kto sú tí démoni?“ spýtal sa Lucifera Dean a Lucifer sa usmial.
„Oni sú môj klan a chystáme sa ich práve teraz oživiť“ Lucifer sa pozrel na sochu démonky a oči mu presvietili sochu a tá sa rozžiarila. Dean cítil ako do seba Lucifer normálne ťahá energiu zo sochy.
„Ukáž smer k tvojmu väzeniu“ prikázal soche a tá náhle ožila a celou silou sa rozbehla k stene a narazila do nej. Stena sa spolu so sochou rozbili a za ňou bola jedna dlhá chodba.
„Poďme“ prikázal Lucifer a obaja cítili ako vstúpili do chodby, že ich priťahuje nejaká energia.
„Čo to je?“ spýtal sa Lucifera a ten si vybral meče.
„Chystaj sa na útok“ povedal mu a Dean len zazeral do ničoty. Okolo nebolo ani duše ale keď to povedal Lucifer tak určite niečo bude.
„Však tu nikto nieje“ akonáhle dokončil vetu tak sa zniesla na chodbu hustá hmla. Dean vytasil svoje reťaze a čakal, že čo bude. Zrazu sa pred nimi začali objavovať nejaké veci. Dean to nevedel inak definovať ako vec lebo mali koňskú tvár a ľudské telo. A plus k tomu mali krídla. Bolo ich čoraz viacej a pozerali sa na nich. Akonáhle sa objavili tak Lucifer začal na nich útočiť. Svoje meče nad hlavou prekrížil a keď povedal nejakú vetu ale Dean to nerozumel a len videl ako sa mu nad hlavou objavujú malé meče, ktoré leteli smerom k tým veciam a pokúšali sa im odrezať hlavu. Oni však vytasili štíty a všetky nože nalietali do nich. Odhodili štíty a začali útočiť.
„Všetko daj do toho synak“ Dean ani na sekundu nelenil a svoje reťaze prežhavil a keď bol jeden z tých vecí blízko tak seknutím s reťazou sa mu snažil odseknúť hlavu. Ten však chytil deanovu reťaz a pritiahol si ho k sebe a chytil ho za krk. Dean cítil ako sa v ňom hromadí zlosť a oči sa mu rozžiarili. Lucifer bol na tom tak isto a zelená žiara od nich odpudila všetkých obrancov. Pozreli sa na seba a chytili sa za ruky. Medzi nimi vznikla jedna zelená žiarivá guľa a začala pohlcovať veci do seba. Pomaly pohltila všetkých a pustili sa za ruky. Zelená guľa zmizla a spolu s nimi aj tie veci.
„Čo boli tie veci“ spýtal sa Lucifera a pomaly vzdychal. Ten len stál a díval sa dopredu.
„To boli Galgamešoví konský nosiči smrti.“ Dean len civel nad ich menom a radšej zostal pri tom, že ich bude volať vec.
„Takže tieto kone či čo boli nosičmi smrti,“
„Áno a oni boli strážcovia Hecateinej hrobky“ povedal po tichu Lucifer a Dean len civel.
„Ináč tá Hecate je vlastne kto?“ spýtal sa ho a Lucifer sa zastavil.
„Hecate bola medzi prvými démonmi v histórii. Má schopnosť pohlcovať dobrú mágiu a ešte pred mojou zradou bola mocná démonka a čarodejnica. Keď sa ku mne pripojila v zničení ľudstva a neba tak priniesla na zem samé utrpenie. Bude dobrá na začiatok apokalypsy.“ Skonštatoval Lucifer a išiel ďalej. Dean sa chcel niečo spýtať ale Lucifer sa náhle zase zastavil.
„Už sme tu. Cítiš ten príval energie?“ Dean sa sústredil a cítil stále silnejšie tú priťahujúci silu.
„Áno cítim“ Lucifer prešiel rukou po stene a objavili sa náhle pozlátené dvere. Dean v sebe cítil hnev ale nebol jeho. Oči mu zmenili farbu a dal si ruku do výšky. Povedal niečo nejakým divným jazykom a spojil ruku v päsť. Tam sa mu objavovala oranžová silová guľa a hodil ju na dvere. Tie sa rozleteli na milión kúskov a Lucifer sa pyšne pozeral na Deana. Ten už mal normálnu podobu a už necítil ten hnev.
„Ako vidím, tak ovládaš Luminestenciu“
„Ja? Čo ovládam?“ spýtal sa neisto lebo nevedel čo myslí
„to bol ten jazyk, ktorým si práve vyvolal svoje vnútorné pocity“ skonštatoval Lucifer a poudieral ho po chrbte.
„tak preto mi prešiel hnev tak rýchlo?“ už mu to dávalo zmysel.
„Áno preto. Ale teraz choďme zobudiť Hecate“ Obaja sa pobrali do hrobky a videli jednu striebornú rakvu. Okolo nej boli strieborné amulety, ktoré teraz žiarili a vytvorili okolo Hecate štít. Dean sa toho dotkol a odhodilo ho to na druhú stranu miestnosti. Lucifer len krútil hlavou.
„Ten prekliaty Florián“ zaklial a vyzliekol si svoje brnenie.
„Čo je? Čo to robíš?“ pýtal sa ho Dean
„Anjel menom Florián uzatvoril Hecatinu hrobku a dal na ňu ochranné kúzlo, ktoré môže prerušiť len čistokrvný anjel.
„Však ty si anjel nie? Alebo si bol“ Dean sa trošku začervenal a cítil ako ho Lucifer prepichuje pohľadom.
„Akonáhle som neposlúchol tak mi bola odobratá hodnosť anjela nosiča svetla. Potom som sa sta diablom. Ale ja si ju môžem privolať naspäť“ Lucifer bol celý bez brnenia a mal na sebe len jednu plášť. Sústredil sa a jeho rohy zmizli. Nad hlavou sa mu objavila glória a jeho teraz čierne krídla sa teraz zmenili na biele. Deanovi padla sánka. Ani v sne by ho nenapadlo, že Lucifer vie nabrať podobu anjela. Začal pomaly vzdychať a skoro spadol. Dean mu išiel na pomoc ale keď sa ho dotkol tak sa popálil. Nechápal to.
„Teraz......sa.....ma nedotýkaj“ hovoril s ťažkosťami ale prísne „Mohol by si sa poraniť. Teraz som anjel a ty máš démonickú krv. Lucifer sa natiahol k štítu a dotkol sa nej. Všetko ho bolelo, celé telo cítil ako keby mal v plameňoch. Deanovi sa podlomili nohy lebo cítil neznesiteľnú bolesť. Z očí sa mu valila krv a hlava mu išla prasknúť. Obaja boli na tom tak isto. Lucifer už mal čierne ruky. Každou bunkou mu prechádzal oheň a začal zaklínadlo.
„Peno arive marte nuis artemis. Urasale norilie pa exemna omne aprohexal.“ Cítil, že už nevládze ale mal už len jednu vetu. Dean ležal v kaluži krvi a celé telo ho bolelo od utrpenia.
„Amnis mare extreminum resurecto“ dokončil a hneď nato zmizol štít. Rýchlo sa premenil naspäť v diabla. Glória mu zmizla a rohy mu narástli. Oči mal krásne prenikavo zelené a nasadil si svoj ochranný štít. Dean náhle cítil ako sa mu vracia život do tela.
„Nieje ti nič? Som ťa mal varovať, že sa mi mení aj moja krv takže to bude bolieť“ dean lapal po dychu
„Že trochu? Celé telo mám dopichané a cítim akoby som mal zlomené všetky kosti v tele“ pomaly sa postavil.
„A ako to, že to bolo až také hnusné“ ešte stále cítil krv vo svojich ústach. Odpľul si a pozrel sa na Lucifera.
„Moja démonická krv sa vtedy zmieša z anjelskou. Tú nikdy nezapriem. Aj keď som samotný diabol tak mám v sebe anjelskú krv a viem ju len potlačiť a nie zničiť“ povedal nešťastne a podišiel k Hecatinej hrobke. Tak spala jedna krásna žena. Lucifer ju pohladkal po líci a položil svoju ruku na jej srdce. Vtom sa celá miestnosť striasla a Hecate otvorila oči. Mala ich modré a postavila sa.
„Vítam ťa späť Hecate.“ Povedal jej Lucifer a ona sa len obzerala.
„ja toho prekliateho Floriána zničím“ povedala nahnevane a z očí jej sršili blesky. Celá miestnosť sa začala rozpadať lebo blesky boli také intenzívne, že rozbili aj tú najodolnejšiu skalu.
„Hej kroť sa ešte. Ideme zobudiť Terziana a ty zatiaľ choď za Lilith. Počkaj tam na nás a spolu zničíme svet“ Hecate len prikývla a unudene sa pozrela na Deana.
„A ty si kto?“ spýtala sa ho a Dean len zazeral na ňu ako na zjevenie
„Ja, ja, ja som Dean a...“ Nevedel čo povedať a tak sa obrátil na Lucifera aby mu išiel na pomoc.
„On je môj potomok. Dostal moju krv aby zlomil pečate na mojej krypte. Takže je to moja krv“ hecate len vyvalila oči a poklonila sa pred deanom. Ten sa sčervenal a nevedel, že ako má nato reagovať.
„Takže choď za Lilith a počkaj nás tam“ Povedal jej dean a otočil sa spolu s Luciferom. Hecate sa dostala do krypty a počula ako niekto vysvetľuje niečo. Vstúpila do miestnosti a Lilith náhle vstala.
„Pozdravte kráľovnú čarodejníc. Pokoňte sa jej“ prikázala Lilith a všetci sa poklonili.
Dean s Luciferom stáli pri Ostatných sochách a Lucifer teraz oživil Terzianovu sochu. Bola to zlatá socha. Bola vysoká asi päť metrov a pomaly išiel do jednej jamy. Dean s Luciferom za nim skočili a začalo sa pátranie po Terzianovi.


Pokračovanie nabudúce.
Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 198137
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty02.04.09 20:55

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 TY kokos zasee mi to robiš vieš jakože velice píšeš , že začiatok je nudný , no ja som zase ani nedýchala pri ňom 602 602 si blázon , že začiatok nudný som sa už pripravovala , že konečne nebudú žiadne šoky , no ale samozrejme zase samé som mala ach aj s tebu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 11674 ďalši pecková časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 som len pozerala na tie písmenká jak ani neviem jak ale dobre , že ma pri tom nikto nevidel lebo by si asi o mne pomyslel Suspect Razz Laughing fúú to vyslobodovanie Hecate bolo úžasnéé 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 úplne brilantne si to opísal fakt však ako vždy namakané Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 704 strašne sa mi páči ta spolupráca Deana a Lucifera neviem ,ale strašne sa mi spolu páčia 702 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Twisted Evil a v tvojej poviedke som si Lucíka oblúbila lebo ma rad Deana a ako sa k nemu pekne správa sa mi páči jaj krásny su spolu ach 702 702 drool Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 dobre nebudem sa rozplívat radšej 601 a keď si zase písal o tích krásnych zelených očkach tak som bola v obláčikoch 702 jaj zelené očká ako vás milujeem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 a torturing Dean bol úžasný Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 keď Lucifer sa premenil na toho Anjela tak zase som hladela jak tela na monitor Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 a keď sa ho Dean dotkol ako krvácal joj to už som slintala ach to bolo ÚŽASNÉ úplne , úplne moooooc drool drool Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 707500 a Hecate je voľná a ako ju Lucík pohladil na tváry ehmm pekné I love you a vyzerá byť riadne hustá keď tie blesky hádzala a Lucifer ju musel krotiť Twisted Evil Twisted Evil aaa ešte by som zabudla na to, že sa mi páčilo ako sa poklonila Deanovi hahahahahah to bolo supeer Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 Dean je proste brutalny Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Twisted Evil úžasná časť a už sa teším na toho Terziana Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 a samozrejme rýchlo ďalšiu čaasť !! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 449740
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty02.04.09 21:01

Soniq tak ty ma stále dokážeš aj v nasratých situáciach uspokojiť svojimi príspevkami a komentármi. 702 702 702 ďakujem.
A čo sa týka pokračka tak bude v sobotu.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty02.04.09 23:26

Ramon ta k som si konečne našla čas a prečítala všetky zameškané časti a pri čítaní som asi celý čas vyzerala takto Shocked Shocked
píšeš to veľmi zaujímavo a strašne sa táto poviedka páči. uz som si asi aj na tie brutálnosti zvykla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 to ako dobili nebo tak to bola fakt sila rovnako sa mi strašne páčilo ako Ruby trenovala Sama Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 a tiez ten boj medzi Samom a Deanom a ako Lucifera vypustili Shocked a ešte ze Dean je teraz jeho potomok affraid a ten príbeh toho Luciferovho klanu bol fakt zaujímavý Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 a potom tá Hecate a ako sa Lucifer premienal na anjela. no ja nemám slov. ke to úplne super a som zvedavá ako bude tá apokalypsa pokračovat 704 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty03.04.09 10:23

Wiki taksom rád, že ťa poviedka zaujala. Ja som si už myslel, že ťa to nebaví.
Jednoznačne ďakujem za komentár a ďalšie pokračká sa budú týkať práve Luciferovho klanu. Wink ďakujem 702
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty05.04.09 19:21

King Shocked Shocked Shocked toto bolo super to s tou sochou bolo skvelé ako ožila s rozbila tú stenu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 a tá lucíková premena tak to bola bomba tie krídla a ešte aj svätožiara vynikajúce Shocked Shocked Very Happy a deanove bolesti super skvelé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 a potom ako ju oživil a ona sa klaňala deanovi affraid affraid waw super časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 sa mi to ohromne páčilo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty05.04.09 19:24

Lentilka som rád, že sa ti to páčilo. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 .
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty11.04.09 13:20

Tak po nejakej tej dlhšej prestávka sa Vám nesie pokračko. Užite si to.


Chapter 19 – TERZIAN

Po skoku do jamy sa Lucifer spolu s Deanom začali vznášať vo vzduchu. Terzianova socha nebola nikde a oni vyzerali, že sú stratení. Okolo nich nebolo nič len hmla a sem tam okolo nich pobehovali nejaké svetlice.
„kde sme sa do čerta dostali?“ pýtal sa Dean svojho otca a pozrel sa naňho. Ten len stál ruky v bok rozmýšľajúc o tom istom.
„No synak práve, že ani ja neviem“ po chvíli rozmýšľania vytasil svoju ruku do vzduchu.
„demonstrate navigatio“ povedal Lucifer a pred nimi sa hmla rozplynula a stáli oproti jednej diere. Terzianova socha tam stála a čakala na nich a obaja sa vybrali za nim. Na stenách bolo načarbaných veľa nevylúštiteľných obrázkov a ako prenasledovali sochu tak stena tej chodby začala elektrizovať.
„nedotkni sa steny lebo ťa to odhodí do temnoty“ povedal Lucifer a obzeral sa či niekde nenájde nejakú pascu ale zatiaľ nič necítil. Po chvíli sa ozval Dean.
„Kto alebo čo je vlastne Terzian zač?“ Lucifera táto otázka nezaskočila a začal mu ju vysvetľovať.
„Terzian je starodávny boh vojen. Živý sa dušami, ktoré zabil a tak si zbiera svoju silu.“ Lucifer sa zastavil a Dean naňho len pozeral.
„V pekle bude po jeho oživení čoraz menej démonov lebo ich požerie. Preto ti hovorím, keď budeme pri jeho hrobke tak sa premeň“ Deanovi sa nechcelo zase premeniť, lebo podľa seba bol ako ropucha.
„Dobre“ Nakoniec prikývol „ a nepovedal si, že sa živý tými dušami, ktoré on sám zabije?“
„No prakticky áno ale keďže po niekoľko tisíckach rokov spal vo svojej hrobke, tak bude hladný a peklo je plná duší a démonov. A keďže musí nazbierať sily tak nič iné mu nezostáva“ povedal Lucifer pobavene a potom sa zasmial.
„čo je také smiešné“ spýtal sa ho Dean lebo podľa neho bolo požieranie duší a démonov nechutné. Lucifer trochu zvážnel a pozrel sa na Deana.
„No len som zvedaví, že Lilith ako pred nim unikne“ Nato sa aj Dean začal smiať. Predstavil si ako Lilith beží pred Tertianom a zjape naňho. Lucifer už zvážnel.
„Takže teraz vážne. Musíš sa premeniť, keď tam budeme lebo ťa pohltí“ Dean znova prikývol a spoločne sa vybrali tunelom.
**********
Sam sa spolu s Ruby objavili pred Bobbyho domom a to čo videli neveštilo nič dobré. Okná porozbíjané, strecha spolovice spadla a vchodové dvere viseli na strome.
„Čo sa to tu do pekla stalo?“ pýtal sa Sam Ruby a pozrel sa na ňu. Tá len stála prikovaná na mieste a keď sa k nej Sam otočil tak len mykla plecom.
„Sam. Lucifer je na žive a od apokalypsy nás delí len niekoľko hodín. Nemysli si, všetko bude na svete v poriadku a každý si bude žiť svoj život tak ako predtým“ Sam len pokrúztil očami a išiel do domu.
„A teraz kam ideš?“ pýtala sa ho Ruby a keď jej neodpovedal tak sa za ním vybrala. Sam vošiel do domu a Ruby za ňou.
„Bobby tu nebude“ povedala mu a Sam sa zastavil.
„Tak prečo nás sem potom Castiel poslal?“ Ruby nato nevedela pohotovú odpoveď
„No neviem. Určite preto lebo tu býval“ povedala trocha neisto.
„A ešte tu aj býva“ Niesol sa k nim hlas z kuchyne. Aspoň z tej časti domu kde bola predtým kuchyňa lebo teraz tam bola len miestnosť kde bolo všetko. Sam sa pozrel do miestnosti. Bobby si tam zariadil svoj druhý dom. Mal tam všetko. Sporák, posteľ, umývadlo, veci na vymietanie, knihy. Proste všetko. Práve sedel na zemi.
„Bobby akoto, že tu ešte si?“ na Samovu otázku len Bobby zamumlal niečo v zmysle „lebo je to môj dom“ Sam sa pozrel na Bobbyho a videl, že má zaviazanú nohu.
„čo sa ti stalo?“ pýtal sa Samu ustarane.
„No keď som sem niesol posteľ tak na mňa padla omietka zo steny a posteľ mi padla na nohu“ skonštatoval a chytil si ju.
„Pomôž mi“ povedal Samovi a ten ho chytil pod pazuchu a pomohol mu vstať. Posadil ho na stoličku a sadol si vedľa neho.
„Bobby nemôžeš tu zostať. Musíš ísť s nami“ Bobby sa pozrel na Sama a prikývol. Ten nečakal, že tak rýchlo prikývne a obrátil sa k Ruby.
„Ako sa teraz premiestnime keď tu nieje Cas?“ Ruby naňho škaredo pozrela a Sam sa zarazil.
„Nemysli si, že Castiel je jediný na svete, ktorý dokáže ľudí premiestňovať“ povedala nazúrene a vytiahla zo svojho vrecka jednu tašku. Začala sa v tom hrabať a po čase našla čo hľadala. Vytiahla z nej jeden čierny prsteň a dala si ho na ruku.
„A načo nám bude jeden čierny prsteň“ pýtal sa jej Sam lebo sa mu nechcelo uveriť, že pomocou toho sa chce Ruby niekam dostať.
„tento prsteň sa mi podarilo stvoriť ešte strašne dávno. Bolo to veľa času takže prosím ťa nepodceňuj to“ povedala ešte stále naštvane a chytila Sama za ruku.
„Chyť sa ho“ povedala Samovi a ten sa aj chytil Bobbyho. Ruby otočila na prsteni čierny kameň.
„Wioming“ vykríkla a prsteň sa hneď rozžiaril. Sam cítil ako ich svetlo vychádzajúce z prsteňu ich sťahuje do seba a zatvoril oči. Keď ich otvoril tak stál na tom istom mieste kde predtým s Ruby trénovali a rozvíjali jeho schopnosti.
„tak poďte“ vydala Ruby rozkaz a išla dopredu. Sam chytil Bobbyho pod pazuchu a spolu išli za ňou.
Zastavila sa asi päť metrov od miesta kde predtým trénovali. Niečo sa jej nezdalo. Sam cítil, že niečo nieje v poriadku a Bobbyho posadil na zem. Podišiel k Ruby a zatavil sa hneď vedľa nej.
„Cítiš to aj ty?“ spýtala sa ho Ruby.
„Áno cítim“ odpovedal jej a začal sa obzerať. Nevidel nič ale pocit toho, že niečo alebo niekto tam je ho nechcel opustiť. „Démon“ povedal po chvíli a Ruby len prekvapene pozerala.
„Odkiaľ si to vedel, že je tu démon?“ Ruby sa naňho usmiala a prikývla „Ako vidím, tak tvoje schopnosti rastú. Áno je tu démon len neviem, že kde“ povedala úprimne a aj ona sa začala obzerať.
„Hľadáte mňa?“ znel hlas za nimi. Bol to Bobbyho hlas ale nie tak celkom. Ruby sa so Samom otočili ako jedno telo a už len cítili ako letia smerom na druhú stranu.
Samovi s prefarbili oči na žlto a zastavil sa vo vzduchu. Ruby urobila to isté len ona mala čierne oči. Bobby sa len smial a išiel smerom k nim.
„Bol si v ňom od začiatku?“ pýtala sa ho Ruby lebo ona by určite spoznala démona na prvý pohľad ale v dome v ňom nevidela démona.
„No jasné, že som bol“ povedala démon posmešne a mal hnedé oči. Ruby sa otriasla v základoch a zniesla sa na zem.
„Mephysto ty jeden sukin syn“ pozrela naňho Ruby a hodil smerom k nemu ohnivú guľu. Ten ju v lete chytil a začal sa s ním hrať. Samovi zostala len otvorená huba. Nevedel uveriť, že je Bobby posadnutý a ešte ani to nie, že tak ľahko zastavil Rubyin útok.
„Ale, ale divča. Nemala by si hádzať ohnivé gule na úbohého starca ako som ja.“ A hneď nato poslal na Ruby svoju ohnivú guľu len ju trošku zmenil. Ruby ju nevedela zastaviť a keď sa pred ním chcela schovať tak ho prenasledovala a nevedela sa jej zbaviť.
„Sam pomôž mi“ kričala naňho a Sam sa konečne prebral. Vytasil ruku a ako vysávač vsakoval do seba ohnivú guľu. Morfeus nevedel uveriť tomu čo práve videl. Sam to celé vstrebal a začal žiariť. Sam si dal nad hlavu ruku a v ruke jej začala vznikať biela žiara. Morfeus sa na tom len smial a čakal, že čo bude ďalej. Samovi prestala v ruke rásť žiara a teraz z nej bola jedna biela guľa. Morfeus naňho poslal ďalšiu ohnivú guľu a Sam sa pred ním z otočky vyhol hodil naňho bielu žiarivú guľu. Tá ho trafila presne v strede hrude a bolo počuť úbohé nariekanie. Nakoniec Bobbyho telo odpadlo a pred ním zostala len žiariaca biela guľa v ktorej sa krútil čierny dym. Guľa do seba vtiahla démona a uväznila ho v sebe. Sam si ho privolal k sebe a podal ju Ruby. Tá sa len nechutne pozerala na čierny dym.
„Rob si s ním čo chceš“ povedala jej Sam a išiel k Bobbymu. Ten bol na zemi a práve sa preberal.
„Čo sa to stalo, a kde to som,“ pýtal sa Bobby trochu nahnevane a obzrel sa. Teraz ste ma poslali preč z tohto miesta tak prečo som zase tu?“ Sam sa pozrel na Ruby.
„Bol si posadnutý démonom“ povedala Ruby a začala pred sebou hádzať žiariace väzenie. Bobby neveril vlastným ušiam a potom mu začalo dochádzať. Keď ťahal dole posteľ ako omietka padá zo stropu a oko sa dovnútra dostáva čierny dym a posteľ mu padne na nohu.
„Bože naozaj. Ako som mohol byť tak hlúpy“
„Bobby to je jedno. Démon je už neškodný“ Sam vytasil ruku smerom k žiary a začal ju silou sťahovať. Po asi minúte zostala len malá gulička. Ruby si ju dala do tašky a usmiala sa.
„Takže môžeme ísť?“
„Áno môžeme.“ Sam pomohol Bobbymu a pomohol mu na jeden kameň. Zatial kým Sam s Ruby trénovali tak si masíroval nohu, ktorá ho nesmierne bolela.
**********
Lucifer s deanom sa konečne dostali na koniec chodby a videli, že tam sú jedny dvere. Stála tam obrova socha a teraz ju prerazil a tak isto ako Hecateho socha aj táto sa rozletela na milión častí a uvoľnila im cestu.
„Poď ale dávaj pozor lebo sa teraz začnú objavovať pasce a prekážky, ktoré nám sem dali anjeli.
„Dobre budem na pozore“ povedala dean a išiel za Luciferom. Išli niekoľko metrov, keď sa pred nimi objavil jeden vlk. Obaja sa zastavili a dean vytasil oči.
„Čo tu ten robí?“ pýtal sa Lucifera a chcel k nemu ísť ale on ho zastavil.
„Dean čo som ti práve povedal?. Never ničomu čo tu uvidíš“ Vlak sa premenil na jednu obludu, ktorá mala minimálne tisíc zubov a sedem hláv a siahal do veľkých výšok.
Dean nelenil a premenil sa na zeleného démona.
„Fexo demolitio“ povedal Dean a vtom momente vzplanul oheň a začal vytvárať obrovský ohnivý vír, ktorý pohlcoval to monštrum. Ten sa bránil ale Deanova schopnosť bola silnejšia a celého pohltila behom pár sekúnd. Nakoniec uzavrel vír z vrchu a začal úžiť oheň. Nakoniec zmizol celý aj s tým monštrom. Dean sa premenil naspäť a otočil sa k Luciferovi.
„Hotovo“ povedal odhodlane a Lucifer sa len čudoval.
„Odkiaľ si vedel, že to máš zničiť práve týmto spôsobom?“ pýtal sa ho
„No neviem, len som si v tom bol istý“ povedal úprimne.
„Vieš si predstaviť, že keď to nezvládneš si v keli?“ dean sa naňho len čudne pozeral.
„Toto bola hiéna smrti. Tú keď nezničíš na prvý krát tak ťa zabije ale našťastie si zvolil oheň a ten je jediný účinný zdroj na jeho zničenia“ poplieskal ho na ramene a dean sa usmial.
„tak teraz choďme“ a obaja sa vybrali k ďalším dverám. Ten Lucifer telekinézou odstránil a cítil, že to ešte nieje koniec. Išli ďalej a zo všetkých strán na nich začali útočiť nejaký hadi. Boli z ohňa, z ľadu a piesku. Nebezpečne sa k nim blížili a Dean nevedel proti nim použiť žiadnu svoju schopnosť lebo mu ich odsával jeden z hadov.
„Lucifer pohni kostrou lebo ti neviem pomôcť“ Ten sa rýchlo vybral k hrobke kde ležala jedna gigantická postava a začal odriekavať kúzlo na vzbudenie Terziana. Po asi desiatich minútach už Dean cítil ako mu hadi sajú život tak sa zvalil na Zem. Lucifer dokončil kúzlo a išiel k Deanovi. Odpratal z neho hadov a pomohol mu vstať.
„A teraz sa rýchlo premeň na zeleného démona“ prikázal mu Lucifer a on to aj tak urobil. Sila sa mu vrátila akonáhle Lucifer odpratal hadov takže teraz sa bez problémov vedel premeniť. Zrazu sa otriasla zem a videli, že pred nimi stojí samotný Terzian Boh vojen.
„Vítam ťa medzu živými Terzian“ privítal ho Lucifer.
„Je dobré byť späť“ hlas mal mohutný a hrubý. Dean videl, že z jeho brucha vychádza ako vlčia hlava.
„Toto je môj syn“ ukázal na Deana a Terzian sa pred nimi poklonil. Dean sa zase cítil trápne a Lucifer mu prikývol nech vstane.
„Choď do mojej krypty. Tam je už Hecate. Ale varujem ťa. Ešte nezačni požierať démonov, len vtedy keď tam bude aj Mictain“ dopovedal Lucifer a Terzian poslušne prikývol a vybral sa smerom k Luciferovej krypte. Lucifer s Deanom išli k sochám a išli oživiť ďalšieho člena Luciferovho klanu.


Pokračovanie nabudúce

Plus Vám prikladám obrázok Hecate a Terziana.
Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 61131825.th

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Godofwarconceptartz0bdz.th
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty11.04.09 15:17

tak totot bola fakt sila Shocked tak ten Terzian bude pozierat duše? to bude zaujímavé Twisted Evil a Bobbby bol posadnutý, to by som nečakala. ale strašne sa mi páčilo ako Sam dostal z neho démona je fakt sikovný Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566
a som rada ze to Bobby prezil.
ale tie hady tam nakoniec. ked si to predstavím Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 1319
som zvedavá čo bude dalej Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty11.04.09 15:33

Wiktoriano tak neboj sa to dozvieš. Twisted Evil Twisted Evil A to sú len na slobode dvaja s piatich. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 284389
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty11.04.09 18:18

Do pekla to bola ďalšia PECKA časť !!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Mne sa hrozne páči ako opisuješ to vysloboďovanie tích Démonov Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 ...Lucifer je inakší ty kokos Shocked Twisted Evil , keď zablúdili že "demonstrate navigatio" to bolo namakané strašne sa mi to páčilo 702 Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 707500 ..alebo ako si vymyslel , že tie steny elektrizujú to bolo úžasné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 , no a keď Lucifer rozprával Deanovi čo je vlastne ten Démon zač a že sa živý dušami to je proste úplne perfektné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 nemám slov noo a keď tam bol ten vlk a ako sa premenil na tú obludu to som len oči zase vyvalovala že čoo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 a Dean sa znova premenil a ako vedel , že má oheň naňho poslať to nemalo chybu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 a Lucifer ako ho potlapkal po ramene jaj oni dvaja sú fakt úžasný drool 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 ...
citácia :
No len som zvedaví, že Lilith ako pred nim unikne“ Nato sa aj Dean začal smiať. Predstavil si ako Lilith beží pred Tertianom a zjape naňho.
ty kokos tu som sa začal rehotať jak blázen Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 táto predstava je úplne brilantná Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 ...no a keď už boli pri tom Démonovi tak ako sa na Deana nalepili tí hadi a on strácal silu ach torturing drool drool 702 no som slintala sice hadi no brrrrr Razz ale torturing jeeeeej aach juuuj aaa uuuu krása drool 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Twisted Evil Twisted Evil , no a keď sa Démon pred Deanom uklonil tak proste fenomenálne Twisted Evil 704 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 ...aaa ešte by som zabudla na Sama a Ruby ako išli za tým Bobbym tak to bolo že best Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 úplne ten dom keď som si predstavovala v ako je stave a Bobby ja som sa zase rehotala Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 ja viem , že to nie je nasmiech , že chudákovi Bobbymu padla na nohu postel , no ale ja som rehnila zas pri tej pedstave Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 nemôžem si proste pomôcť nooo heh Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 316745 a potom som zase otvárala hubu Bobby je posadnutý Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 a Ruby navyše toho Démona poznala a ako naňho hodila tu gulu a on ju zastavil Shocked a potom Sam išiel do akcie a to som si vychutnala Twisted Evil Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 , no totálne namakané táto časť bola úžasná Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 704 všetky sú úžasné mimochodom veď ale to vie Very Happy a už sa veľmi teším na ďalšiu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 a výstraha platí aj u teba na ďalej to len ,aby si vedel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 449740
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty11.04.09 21:37

Soniq znova ti ďakujem za tento strašne krásny komentár. Však od teba som nič iné nečakal. Stále pekné napíšeš. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 A ja si toho vážim a snažím sa dodržať výstrahu. Wink
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty12.04.09 21:50

str8tking tak ten začiatok ma doklal Dean normálne rozmýšľa o Luciferovy ako o svojom otcovi affraid affraid affraid a to s bobym chudák bol posadnutý Evil or Very Mad a tá Samova schopnosť to bolo super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 skvelé ako uväznil toho démona Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 no a to peklo nemá chybu tie pasce sú tam vynikajúce a ten nový démon affraid affraid affraid požierač duší a démonov affraid waw skvelé pokračovanie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 paráda Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty14.04.09 21:45

Lentilka ďakujem za skvelí komentár. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869
A teraz Vám nesiem ďalšiu časť. Enjoy Wink


Chapter 20 – KARIM
Terzian sa vďake jeho veľkosti nôh dostal za niekoľko minút do Luciferovej krypty. Pozrel sa dovnútra a nebol tam nikto. Zrazu počul niekoho veľmi nahlas kričať nech sa pred ním ostatní poklonia. Vybral sa za hlasom a zbadal pred sebou Hecate a vedľa nej jednu démonku.
„Čo to tu je?“ hlasno zakričal a každý ako jedno telo pozreli na neho. Videli tam jedného obra, z ktorého trčí vlčia hlava a celý elektrizuje. Hecate sa naňho pozrela a celá sa rozžiarila.
„Ahoj Terzian, sme sa dávno nevideli“ povedala mu a podišla k nemu. Ten mu opätoval pozdrav a sklonil sa k nej.
„Čo tu ešte robíme, mali by sme pustošiť po celom prekliatom svete“ povedal jej netrpezlivo a ona sa len zasmiala.
„Dobre vieš, že musíme byť všetci nato aby sme sa odtiaľto vedeli dostať“ povedala mu potichu a otočila sa k Lilith.
„Potrebujeme vyhradené miesta kde si môžeme sadnúť a čakať na ostatných“ povedala Lilith a tá len stála ako prikovaná.
„Samozrejme“ prikývla a tromi potleskami vyčarila päť krásnych pozlátených trónov. Boli odstavené na vyššie miesto aby na nich každý videl a aby ich ani tak nikto nerušil.
„Potrebujeme aj stôl“ povedal Terzian a Lilith sa to vôbec nepáčilo, že práve ju žiadajú o také veci ako sú stoličky a stoly. Prikývla a ďalším potleskom sa tam objavil zlatý stôl.
„Dúfam, že sa Vám to páči“ precedila.
„Ujde to“ povedali naraz a obaja si sadli na svoje miesta. Terzian mal presne takú veľkú ako je on sám a na zadnej strane operadla bolo napísané: Boh vojen.
„Tak toto sa mi už páči. Zaslúžime si aby si nás uctili“ povedal a pohodlne sa usadil. Hecate sa tiež pozrela na svoje operadlo a tam mala zlatými písmami vyryté: Kráľovná čarodejok.
„Aj mne a máš pravdu. Úcta nikdy nezaškodí“ povedala a uvelebila sa na svojom mieste.
Lilith bola trošku naštvaná a preto ani k nim nešla len čakala, že kedy sa objaví ďalší z Luciferovho klanu.
*********
Lucifer a Dean stále už len pred troma sochami a Lucifer chytil tú, ktorá mala dlhý krk a mohutné telo. Hlavu mal ako nejaký drak a Deanovi sa jeho výzor ani málo nepáčil.
„Kto je to?“ spýtal sa Lucifera a ten práve oživil sochu.
„Ukáž nám tvoje väzenie“ prikázal a hlava sochy, ktorá bola omotaná okolo druhej sa teraz stiahla a premenila sa na jednu ohnivú guľu. Žiara, ktorá z nej vychádzala bola málom neznesiteľná a nakoniec začal krúžiť vo vzduchu a obrovskou silou narazil do plafónu. Tam vznikla jedna diera a za nim chodba.
„Takže poďme“ povedal Lucifer Deanovi a vzletel hore do diery. Dean spravil to isté a vybrali sa spoločne do chodby.
Keď videli, že pod nimi nieje žiadna normálna podlaha tak vytasili svoje krídla a obaja rozsvietili ich prenikavo zelené oči. Keď zelená žiara pohltila celú chodbu tak videli, že na konci sú jedny dvere. Obaja sa vybrali smerom k nim ale predtým akoby nabrali rýchlosť tak narazili do ohnivej steny, ktorá sa tam objavila z ničoho nič. Obaja doňho narazila a Deanovi začali horieť krídla. Lucifer ho rýchlo uhasil ale Dean cítil ako mu horúci oheň stále páli jeho pokožku.
„Čo je to za oheň?“ spýtal sa Lucifera ale ten len tam stál ako prikovaný. „Tak už konečne povedz čo je to zač“ zakričal Dean a otriasli sa steny od hlasitosti. Lucifer sa prebral a vzdialil sa od neho.
„Otoč sa“ povedal mu a Dean to aj spravil. Lucifer vytasil svoj meč a odsekol Deanovi krídlo, lebo oheň stále postupoval vyššie a spaľoval mu na nich perie aj kožu. Dean cítil ako mu meč odrezal končatinu a hlasno začal nadávať. Z rany jej začala tekať krv a pomaly strácal svoje sily.
„Prečo si to urobil?“ ziapal na neho nahnevane a Lucifer si práve odložil meč.
„Kľud chlape. Je to len pre tvoje dobro“ Videl ako Dean odpadáva a keďže pod nimi nebola okrem temnoty nič tak ho schytil a svoju ruku položil Deanovi na zranenie. Po asi minúte sa mu začala rana hojiť a Dean cítil, že mu rastie nové krídlo. Behom sekúnd ho mal nové a obzeral si ho ako nejaké zjavenie.
„ďakujem“ precedil a uprel pohľad na oheň, ktorý sa začal násobiť z ničoho nič.
„Ako to zastavíme?“ pýtal sa a Lucifer sa naňho s úsmevom pozrel.
„Je to oheň vytvorený anjelmi z Karimovej moci s prísadou dobra takže preto ti to spôsobovalo to, že sa oheň rozširoval a nie uhasínal“ povedal z úsmevom a vytasil ruky
„My ako démoni máme oheň v krvi ale keďže je to anjelské tak nato musíme vytiahnuť iné prostriedky“ povedal a prstom ukázal na oheň. Ten sa začínal krútiť a pomaly to vchádzalo do Luciferovho prstu. Ten to prijímal ako keby nič a Dean sa mu rozhodol pomôcť. Vytasil svoj prst taktiež ako on ale keď začal do seba vsakovať oheň tak ho to nesmierne pálilo a po čase radšej prestal. Lucifer to do seba celé vtiahol a pozrel sa na Deana. Ten len lapal po dychu lebo cítil ako ho z vnútra požiera oheň.
„Neviem prečo si to spravil. Povedal som, že to je anjelské“
„Chcel som ti len pomôcť“ povedal mu nahnevane a premenil sa na zeleného démona. Vtedy mu bolesť ustúpila a pomaly dýchal. Lucifer sa pohľadom na neho zamyslel ale nepovedal nič. Dean sa po nejakom čase premenil naspäť a už mu bolo dobre.
„Ja ako anjel môžem pohltiť anjelský oheň ale ty ako démon nie, lebo ťa to požiera z vnútra. Máš šťastie, že si prežil“ karhal ho Lucifer a Dean nepovedal ani slovo len išiel ďalej.
Lucifer išiel za ním a schytil ho za krk.
„Čo je zase“ povedal Dean keď ho Lucifer chytil za krk a ťahal naspäť.
„keby si sa aj trošku obzeral tak by si vedel, že tadiaľto nemôžeš ísť.“ Povedal mu s kľudným hlasom. Potom ukázal sa jednu stenu kde bol jeden nákres. Bol na ňom jeden labyrint. Dean si ho prezrel a nevidel na tom nič nezvyčajné.
„Demonstrate suum arcanus“ povedal Lucifer po latinsky a na Labirinte sa objavilo niekoľko bodiek.
„Tieto bodky znázorňujú všetky pasce, ktoré sa tu nachádzajú“ vysvetľoval mu Lucifer a ukázal na jednu.
„keď sa pozrieš na túto tak uvidíš, že si do nej skoro vošiel.“ Dean len pozeral lebo nič pred sebou nevidel ale podľa mapy labyrintu by pred ním mala byť ďalšia pasca.
„Je neviditeľná,“ pýtal sa a Lucifer nato len prikývol.
„A je ich tu veľa“ povedal a premenil sa na Satana. Parohy mu narástli a medzi nimi bola jedna žiariaca guľa. Telo sa mu zväčšilo a všetky svaly mu vytŕčali z pod pancieru. Pleť mal teraz červenú a oči čierne. Dean pozeral a vyvaľoval oči. Lucifer si to všimol a usmial sa
„Nie len ty sa vieš premeniť“ povedal hrubým mocným hlasom až to Deana striaslo.
„Tak to teda vidím“ a premenil sa aj on aby nezaostal za Luciferom. Behom sekúnd z neho bol zelený démon a vytasil svoje reťaze. Lucifer svoje meče a chystali sa premôcť všetky prekážky.
„Takže ty choď doľava a ja idem doprava. Stretneme sa za niekoľko minút v strede labyrintu“ povedal mu Lucifer a Dean len prikývol. Zničili pred sebou neviditeľnú stenu a každý sa vybrali iným smerom. Dean narazil na nejakých ohnivých duchov a ich deštrukcia bola ľahšia ako si Dean pomyslel. Úderom blesku ich zničil a zabočil doľava. Tam bol nejaký stroj čo hádzal naňho ohnivé gule a zničil to jednoducho. Chytil jednu ohnivú guľu a hodil ho do stredu prístroja.
„Bože to ste teda naivní“ povedal si pre seba keď uvidel nejakých malých psíkov poskakovať pred ním, ktorí mu nesiahali ani po koleno. „Ste si mysleli, že ma dostanete malými psami“ hlasno sa zasmial a išiel ďalej. Traja malí ohniví psici sa ho chytili a on to nezbadal. Nakoniec sa dostal do stredu labyrintu a premenil sa naspäť. Zrazu sa objavil Lucifer. Bol celý dotrhaný a na tele mal škaredé škrabance.
„To čo sa ti stalo“ pýtal sa ho prekvapene Dean, ktorý si nevedel predstaviť, že čo sa mu mohlo stať.
„Ale nič len tam boli taký malí psy, ktorý sa premenili na mňa a pokúšali sa ma zabiť. Podarilo sa mi ich zničiť ale bolo to len o vlások“
„Aj ja som mal takých ale nič mi nespravili“ povedal mu a Lucifer naňho vyvaľoval oči.
„Akoto?“
„No to tak bolo tak, že sme ho nechali aby nás sem zaviedol“ povedal jeden hlas za Deanom a hneď sa otočil. Videl tam sám seba premeneného v zeleného démona a krúžil tam svojimi elektrizujúcimi reťazami. Zrazu sa objavili ešte dvaja a tak isto tam stáli.
„Ako je to možné že....“ nestihol dopovedať lebo naňho letelo šesť elektrizujúcich reťazí. Dean nestihol reagovať a schytal šesťnásobný šok elektrinou. Zniesol sa k zemi. Mal šťastie lebo pred dverami už bol povrch na zemi. Zrútil sa naň a celý sa triasol.
„Okamžite ho pusťte“ povedal Lucifer a jedného presekol svojím mečom ale ten sa behom sekúnd poskladal a na Lucifera poslal ohnivú guľu. Ten to vybránil a nad hlavou si prekrížil ruky. Oči sa mu zafarbili na modro a žiara každého oslepila.
„Texo imperios anima e amulo ignis“ povedal temným hlasom a všetci traja falošný zelený démoni z ohňa boli preč a neďaleko od nich bolo počuť tri výbuchy. Lucifer zložil svoje ruky a hlasno vzdychal. Podišiel k Deanovi, ktorá sa preberal zo šoku, ktorý mu spôsobili jeho napodobeniny.
„Poďme vzkriesiť Karima“ povedal Lucifer a postavil sa pred dvere. Bol na nich nápis: AFERRO CRUOR.
„Bože to je trápne“ povedal si pre seba a prerezal si žilu. Krv mu vystriekla na stenu a hneď sa otvorili. Dean len čumel a pozeral, že ako sa otvorili dvere.
Obaja vstúpili do hrobky a videli, že na stenu je pripevnené jedno telo a videli len dlhý krk a hlavu nikde.
„Kde má hlavu“ pýtal sa Dean a Lucifer ukázal do výšky. Dean tam videl jednu obrovskú dračiu hlavu.
„Tak ho teraz?“ začal
„Ideme oživiť“ a hneď nato začal po latinsky zaklínadlo na vzkriesenie Karima a keď dokončil tak sa náhle oteplilo a bolo počuť len prasknutie raťazí, ktoré ho držali na uzde. Krk sa mu stiahol a hlava sa prispôsobovala telu.
„Vitaj Karim“ povedal Lucifer a Karim sa pozrel na Deana.
„A ty si kto?“ spýtal sa Deana. Z úst mu vyžarovalo horko, ktoré pálilo Deanove oči.
„Ja som Luciferov syn“ precedil cez to horko a otočil sa mu chrbtom. Karim sa len zaksichtil a otočil sa k Luciferovi.
„Takže si konečne na žive. To ti teda trvala“ povedal mu a Lucifer ho šťukol do pleca.
„A čo myslíš, že mňa nebolo treba vyslobodiť“ povedal naštvane
„Tak teraz choď do mojej krypty. Tam už budú Hecate s Terzianom. Tam na nás počkajte. Ideme vyslobodiť ostatných“ povedal mu a Karim len zdvihol obočie.
„Ako chceš“ povedal a keď zbadal pred sebou stenu tak sa jej dotkol špičkou prsta a nato začal horieť celý labyrint. Karim sa tiež premenil na oheň a rýchlosťou blesku s dostal k sochám a krypte.
Tam stáli Lilith aj ostatní démoni spolu s Hecate a Terzianoma len videli ako sa vedľa Terziana objaví ohnivá guľa a premení sa na dračiu hlavu a s ľudským telom. Lilith padla sánka. Rýchlo sa prebrala a otočila sa k démonom.
„Privítajte ďalšieho člena Luciferovho klanu Karima boha ohňa“ povedala a ten len pyšne zdvihol hlavu na hulákanie a vykrikovanie. Nakoniec si vyložil nohy na stôl a čakal kedy sa objavia poslední členovia Luciferovho klanu.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 198137

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Balrogbyironshod.th
A toto je Karim
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty15.04.09 20:40

Počkaj hľadám sánku ,lebo mi počas čítania niekde spadla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 a teraz asi takto vyzerám Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 806497 Shocked Shocked sila fakt toto je sila úžasná časť ach torturing 702 jooj keď Deanovi horelo to krídlo a Lucík mu ho urezal a Dean "chudáčik" Twisted Evil sa zviezol k zemi tak to som lietala v obláčikoch 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 a utierala som si sliny drool fakt si niekto pomyslí , že mám slintavku Laughing ..haha páčilo sa mi ako sa tí z toho klonu stretli a usadili na tie stoličky a stôl a Lilith hlavný poskok ha ha tak jej treba koze Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 pekne jej dávaš Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 49896 noo proste ja si totálne vychutnávam tie tvoje opisy ako Lucifer a Dean vysloboďujú tích z Luciferovho klanu a teraz to bolo úplne namakané Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 ako si navzájom pomáhajú je vážne krásne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 vážne som si Lucifera oblúbila , takže dúfam , že s ním nechystáš nič zléé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 449740 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 43228 páčilo sa mi ako Lucifer vsakoval ten oheň do prsta a Dean , že to po ňom zopakuje,ale je mu to robilo zle tak to bolo supeer Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 ty kokos potom normálne mi oči vypadli skoro Shocked Shocked 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 677692 keď som to čítala , že Lucifer sa premenil na Satana , ty kokos tak to je nenormálne úžasné ani neviem ako sa mám k tomu vyjadriť , pretože to sa mi pekelne páči Lucik sa nám meni na Satana tak to je paráda Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 325299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 a potom sa aj Dean premenil a obaja úžasná predstava Twisted Evil a keď išli cez ten labyrint fúúú drsné a tí ohnivý psi ako Deana napadli ,ale nič mu nespravili a keď sa stretol s Luciferom a ten bol do drápaný a Dean nič a že im to bolo čudné a keď tie Deanove napodobneni prišli tak to bolo inak husté úplne perfektné Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 949816 a ďalšie torturing bože ja ťa milujem to je také úžasné čítať samí torturing a v tvojej ff je skoro stále Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 891817 si to nesmierne vychutnávam keď doňho tie reťaze šlahli juuuuj supeeer Twisted Evil drool a ten Karim vyzerá byť v poho taký riadne sebavedomí típek , keď sa hentak správal k Luciferovi , no som zvedavá na ďalšiu časť strašne sa tešíím Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 258431 a POZOR výstraha , nezabúdaj Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 449740
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty15.04.09 20:48

Bože bože bože. Soniq ty si ma zabila 602 602 tento koment je fakt za všetky prachy. ďakujem strašne moc. 702 702 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869
citácia :
som si Lucifera oblúbila , takže dúfam , že s ním nechystáš nič zléé

To myslíš vážne? Radšej nič nepoviem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 886945 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 886945

citácia :
Karim vyzerá byť v poho taký riadne sebavedomí típek , keď sa hentak správal k Luciferovi

No ten tam bude mať ešte nosnú funkciu. Takže ti strašne moc ďakujem a budem sa snažiť napísať čo najskôr pokračko. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 891817
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty17.04.09 19:39

Takže nesie sa Vám ďalšia časť poviedky. ENJOY. I love you I love you

Chapter 21 – MICTAIN
„Tak všetko do toho Sam. Musíš byť prefíkanejším a rýchlejším“ karhala ho Ruby a práve mu pomohla vstať zo zeme. Sam mal napuknutú dolnú peru a z nosa mu tiekla krv.
„Viem, že čo mám robiť ale nejde to“ povedal jej Sam
„Nie je nič také čo by ti nešlo len sa musíš viac snažiť“ akonáhle dokončila tak naňho zaútočila mečom a seknutím z neho vyšlo dvadsať malých mečov, ktoré sa nebezpečne približovali k Samovi. Ten sa sústredil a podarilo sa mu ich väčšinu zneškodniť ale tri sa mu zapichli do stehna a teraz ležal na zemi a kričal od bolesti. Vybral si ich a zatvoril oči.
„Ettiamsi sannitase“ povedal po latinsky a noha sa mu zahojila. Bol prekvapený lebo nikdy predtým nevedel toto kúzlo a teraz sa s ním vyliečil. Sam sa postavil a Ruby na neho spokojne hľadela.
„Tak konečne si sa naučil liečiť. Ti to trvalo.“ Povedala Ruby a videla ako Samovi znovu naberá jeho dolná pera pôvodnú farbu a formu.
„Ja..ja neviem, že odkiaľ to všetko viem“ povedal úprimne
„To máš všetko vďaka Azazelovej krvi. Keď dosiahneš fázu liečenia tak ti chýba už len posledný krok k tomu aby z teba bol démon najvyššieho rádu“
„Ale ja niesom démon a ani nim nebudem“ odvetil
„Ja viem. Myslela som to obrazne“ povedala a otočila sa k Bobbymu.
„Teraz zatvor oči“ prikázala mu a Bobby to aj urobil.
„Sam poď a vylieč mu nohu“
„A čo keď niečo pokazím alebo mu nejako ublížim“ znervóznel ale Ruby to akoby nepočula.
„Nestane sa mu nič, to mi ver. Len mu daj ruku na ranu, zatvor oči a v sebe si povedz to zaklínadlo, čo si pred chvíľou povedal“ Sam k nemu podišiel a dal si svoju ruku na Bobbyho nohu. Zatvoril oči a sústredil sa. Nakoniec vyslovil v sebe zaklínadlo ettiamsi sannitase a otvoril oči. Videl ako mu z ruky žiari zlatá žiara a po chvíli Bobby cítil úľavu. Otvoril aj on oči a neveril vlastným očiam.
„ďakujem“ povedal Samovi, ktorý sa teraz strašne moc tešil z toho, že dokáže ľuďom aj pomáhať.
„Nemáš začo Bobby“ odvetil mu
„A čo bude teraz“ spýtal sa Ruby
„Tvoj tréning je u konca. Ostatné je už na tebe, že ako trénuješ. Ja som ťa naučila všetko čo som vedela. Už ti len zostáva čakať na vhodnú príležitosť aby si to vedel využiť aj v praxi“
Sam nato len hodil grimasu ale nič nepovedal. Bobby sa postavil a bol strašne rád, že mu už noha nebolí.
„Viem, že to bude pre nás všetkých ťažké ale myslím si, že sme mali vytvoriť nejaký plán aj na zabitie Deana“ povedal Bobby a Samovi spolu s Ruby padla sánka.
„Ako to myslíš?“ spýtala sa napokon Ruby.
„No nemyslí to nijako“ povedal Sam a škaredo sa pozrel na Bobbyho.
„Viem, že je strašne mocný a že je mŕtvy ale musíme mať niečo nato keď na nás zaútočí. Áno môže sa aj to stať“ povedal Bobby keď uvidel Samov výraz tváre „Musíme sa nejako obrániť“ dokončil a Sam nato nevedel ani ceknúť
„Bobby ty niečo vymysli ale my so Samom máme v pláne, že ideme nejako presvedčiť Deana aby to nerobil“ odvetila Ruby a Bobby len čumel ako v kine.
„vy ste sa s čista zbláznili čo? Si myslíte, keď je Lucifer oživený tak sa k nám len tak pre tvoje dve krásne oči obráti proti nemu a bude s nami bojovať?“ Z Bobbyho sršal hnev a nechcel uveriť tomu čo chcú spraviť Sam s Ruby
„Ale nejako sa o to musíme pokúsiť. Viem, že démonická sila ešte nad ním neprevzala kontrolu a je ešte možnosť aby sme ho obrátili na našu stranu. A ja teraz idem a keby som aj musel zomrieť aj tak ho donútim“ Ruby nato ani nereagovala len si myslela svoje.
„Poď Ruby ideme do pekla“ povedal rázne a ona len súhlasne prikývla.
„Dobre takže chyť moju ruku a môžeme ísť“ Sam jej chytil ruku a vybrala si z tašky jednu fľašku v ktorom bola biela tekutina.
„Počkajte.....“ Bobby kričal ale Ruby hodila na zem fľaštičku a obaja zmizli. Kľakol si na kolená a tvárou mu tiekli slzy.
„Saaaaaaam“ vykríkol a zvalil sa na zem.
Ruby a Sam leteli prázdnotou až nakoniec cítila ako sa vzduch otepľuje. Zrazu stáli na tom istom mieste ako vtedy keď išli zabrániť pokusu o znovuzrodenie Lucifera.
„Rýchlo sa schovajme“ povedala ruby a cítila strašný príval energie z chodby, ktorá vedie do Luciferovej krypty. Lapala po dychu aby sa upokojila a Sam zbadal, že je jej nejako zle.
„Čo ti je?“ spýtal sa ale Ruby len nad tým mávla
„Nič len sa mi zamotala hlava“ povedala „Poďme ale musíme byť neviditeľný“ vytiahla z tašky biely prášok a ako predtým tak aj teraz ňou zasypala Sama aj seba. Išli do chodby a po dlhom čase sa dostali do predsiene krypty. Tam sa ešte stále hemžili démoni a Sam videl ako traja démoni sedia za jedným stolom a pozerajú sa na ostatných. Samovi z nich prišlo zle lebo cítil ťažký príval čiernej mágie. Lapal po dychu a zbadal Ruby ako si pre seba niečo mrmle
„čo je Ruby?“
„Ticho“ povedala a sústredila sa. „Chcem sa dozvedieť niečo o ich pláne“ Sam sa začudoval a zostal ticho. Po desiatich minútach sa ozvala.
„Sú to démoni Luciferovho klanu“ odvetila
„Čo? A načo sú?“
„No aby mu pomáhali nie. Aby spolu s ním priniesli na svet apokalypsu. Ale teraz poďme lebo musíme nájsť Deana“ Sam prikývol a pomalými pohybmi sa horko ťažko dostali cez dav démonov, ktorí si mrmlali svoje. Dostali sa do Luciferovej krypty a videli jednu dieru v stene.
„Poď tadeto“ prikývla Ruby a spolu so Samom išli do diery. Za ňou bola jedna chodba a za nejaký ten čas sa dostali k zlatej soche. Sam sa naň pozrel a začal ho skúmať.
„Poď tadeto. Tu je jedna diera“ zakričala mu Ruby a ten sa strhol.
„Tichšie bože, však nás budú počuť“
„Dobre no“ odvetila a prekrútila očami. Sam k nej podišiel a vybrali sa do jednej diery, ktorá bola v stene a keď do nej vstúpili tak im prišlo zle. Cítili smrad zhnitého mäsa a obaja sa chytili za nosy.
„Bože čo to je za príšerný smrad“
„Neviem ale nič dobrého to neveští“ povedala mu Ruby a zrazu cítil fúkať vietor.
„Chyť sa ma a nepúšťajme sa“ Pred nimi bola prázdnota ale na druhom konci uvidela pokračovanie cesty.
„Preskočíme“ povedala a Sam prikývol
„Na tri. Raz...dva....tri“ a skočili. Pred cieľom sa zastavili a nevedeli pohnúť. Cítili ako sa okolo nich omotáva niečo. Boli to nejaké zelené ruky. Držalo ich to v zajatí a nevedeli sa pohnúť.
„A..teraz čo....budeme robiť“ ťažko precedil Sam
„Hneď niečo vymyslíme“ odvetila mu a cítila ako sa zovretie obrovskej zelenej ruky zosilňuje. To jej nepomohlo v myslení lebo sa jej začala točiť hlava. Sam zatvoril oči a sústredil sa. Zrazu zasvietilo biele svetlo a cítili ako ruky povoľujú.
„Skoč“ zakričal Sam a spolu preskočili na druhú stranu. Sam pristál na nohách ale v tom momente sa aj zrútil. Ruby k nemu pribehla a začala si ho obzerať.
„Sam čo ti je?“
„Nič len som vyčerpaný“ hlasno vzdychal a snažil sa rozprávať „Len som použil veľa energie to je to“ Ruby hneď došlo, že čo Sam spravil.
„Prečo si musel povolať silu duchov? Vieš, že to odsáva energiu na deväťdesiat percent. Buď rád, že ešte žiješ“ karhala ho Ruby a Sam sa len smutne zatváril.
„Takže teraz nemôžem zastaviť Deana keby sa ma pokúšal zastaviť“ Ruby nato len pokrútila hlavou.
„Ja ti pomôžem“ a vtisla mu svoje pery na Samove. Ten cítil ako sa mu do teľa vracia energia a Ruby zase, že v nej energia ubúda.
„Ďakujem, že si mi pomohla“
„Nemáš začo ale teraz už poďme“ odvetila a vybrali sa po ceste. Videli, že na konci uličky sú jedny dvere. Sam sa pozrel do nich a videl ako Lucifer niečo mrmle vedľa jednej hrobky. A vedľa neho stál Dean. Videl ako žiary celá hrobka a z nej sa zobudí jeden démon.
„Vítam ťa späť medzi živými Mictain“ vítal ho Lucifer a Sam cítil, že slabne.
„čo to?“ nestihol dopovedať lebo sa zniesol na zem. Ruby taktiež. Sam sa pozrel smerom na Deana a cítil ako kúzlo neviditeľnosti stráca svoju silu.
„A vy ste kto?“ spýtal sa Mictain a ukázal prstom na Sama a Ruby. Dean s Luciferaom sa na nich pozreli a obaja k nim vystreli ruky.
„Destrukcion“ povedali naraz a z rúk im vychádzala neviditeľná sila, ktorá Sama aj Ruby odhodila a obom začali praskať kosti. Obaja kričali od bolesti ktoré im spôsobovala Luciferova sila spolu s Deanovou. Nakoniec keď videli, že sa nehnú tak prestali s kúzlom a obaja sa vzniesli k zemi ako dve handry.
„Tak to by sme mali“ povedal Dean
**********
Lucifer s Deanom stáli znova pred sochami a Lucifer teraz oživel tú menšiu. Stál tam s mečom v ruke a bol celý obrnený.
Socha tak ako aj predchádzajúce sa zobudila a tento krát vrazila dieru do protiľahlej steny kde stáli sochy. Deana pri rýchlosti akou sa rozbehla skoro prešla.
„Kto je tento démon?“ spýtal sa pobavene Lucifera a ten len s úsmevom povedal
„To je Mictain, Boh smrti“ Deanovi to stačili aby sa mu postavili chlpy na nohách tak sa radšej ani nevypytoval ďalej. Išli do diery a Lucifer lusknutím privolal svetlo do temnoty. Videli, že pred nimi je ďalšia stena tak sa obzreli.
„Asi musíme ísť tým smerom lebo inde cesta nevedie“ povedal mu Dean
„Máš pravdu“ Nato položil svoju ruku na stenu a zatvoril oči
„Frendo“ povedal Lucifer a ustúpil. Stena pred nim sa rozletela tna milión kúskov a prach ktorý sa niesol po celej chodbe Deanovi štípali oči.
„Anima rebelio“ vyslovil Dean a vietor vyfúkol všetok prach von z chodby a dostali čerstvý vzduch. Nato, že boli v podsvetí bol až príliš čerstvý. Deanovi sa to nepáčilo. Jeho obavy boli hneď opodstatnené lebo pred nimi stálo asi sto príšer. Každá bola skoro neviditeľná a všetky mali v rukách meče.
„Tak teraz čo bude. Proti vzduchu mečom nemôžme bojovať“ začal dean a pomaly mu dochádzalo, že predsa by sa dalo.
„A prečo by sa nedalo? Však oheň pohltí vzduch nie?“
„Incendium no“ povedal Lucifer a vzniesol sa oheň. Začal pohlcovať tie strašidlá ale nezničilo ich to. Lucifer odvolal oheň.
„Čo to do pekla je?“ vyšlo z neho a Dean sa premenil.
„Ja viem čo to je. Sú to svätojánske duše“ Dean vytiahol svoje reťaze a jeden za druhým ničil bleskom, ktorý mu prechádzal oboma reťazami. Fungovalo to lebo začali miznúť a hneď potom aj útočiť. Lucifer išiel Deanovi na pomoc a spolu sa pobili so svätojánskymi dušami.
Išlo im to dobre a nakoniec sa im podarilo všetkých zabiť. Práve sa pozerali na ich pozostatky a víťazne si podali ruky.
„Bolo to fakt jednoduché“ precedil Lucifer ale Dean ešte nebol spokojný.
„Myslím, že ešte nieje koniec“ akonáhle dopovedal tak sa začali premieňať pozostatky na zombíkov a bol cítiť strašný zápach zhnitého mäsa. Obaja sa chytili za nos a pustili sa do nich. Hádzali ich o stenu, posielali na nich ohnivé gule ale nič nepomohlo. Stále ich obkľúčili a chceli ich zjesť.
„Čo budeme teraz robiť?“ Dean hodil blesk do jedného ale ten išiel ďalej.
„Má nápad“
„Dessulutio“ vykríkol Lucifer a rozbil ďalšiu stenu. Tam bola jedna veľká diera a obaja spojili ruky. Rozžiarili sa im obom oči a naraz začali odriekavať kúzlo.
„Adversitos annulo divesus. Pollens anima avento eorum profenditar“ vytasili vpred ruky a a zozadu začali zombíkov chytať neviditeľné ruky, ktoré ich potom hádzali do priepasti. Nakoniec všetkých pohltil a obaja si položili ruky. Ešte stále bol smrad a rýchlo išli ďalej. Preskočili na druhú stranu a videli pred sebou dvere. Podišli k nim a tak isto ako steny predtým Lucifer zničil vchodové dvere.
„Konečne sme tu“ povedal si pre seba Dean a išiel za Luciferom do hrobky. Otvoril hrobku a videl, že tam je ten istý démon ako bola tá socha len nebola zlatá ale čierna. Lucifer mu dal ruku na hruď a začal odriekavať kúzlo. Dean zacítil zvláštny príval energie ale potom to odišlo takže mu nejakú väčšiu pozornosť nevenoval a pozeral sa ako Lucifer oživuje Mictaina. Nakoniec sa mu to podarilo a Ten vstal.
„Vítam ťa späť medzi živými Mictain“ povedal mu Lucifer a Mictain sa otočil smerom k dverám.
„A vy ste kto,“ spýtal sa a dean spolu s Luciferom ako jedno teľo uvideli v dverách Sama s Ruby. Nečakali na nič a obaja vytasili ruky.
„Destrukcion“ povedali naraz a bolo počuť ako Samovi aj Ruby praskajú kosti a nakoniec padli na zem ako nejaké handry.
„Tak to bolo niečo“ povedal Mictain.
„Zoberiem si ich duše“ precedil a už chcel vytasiť svoju ruku nato aby pohltil Samovu a Rubynu dušu ale dean sa pred neho postavil.
„Nie nezoberieš“ povedal mu hrubo a Lucifer len prikývol.
„Má pravdu. Dohodli sme sa s Terazianom na tom, že len vtedy budeš požierať duše, keď budete vlastnoručne loviť a zabíjať. Zabili sme ich my takže ich nemáš“
„Ale no tak. Vy ste teda kaziči nálady“ Povedal pobúrene a vybral sa dverami von. Za nim išiel Lucifer a nakoniec Dean. Ten sa zastavil pri telách a zohol sa k Samovi.
„Sammy, Sammy.“ Krútil hlavou „Nemal si sem chodiť“ postavil sa a pred tým ako odišiel kopol jednu poriadnu do Ruby a keď sa nepohla tak odišiel za Luciferom.

Pokračovani nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 198137

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Yenflatmed.th
A toto je obrazové znázornenie Mictaina
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty20.04.09 11:13

Takže ja mám na Vás jednu otázku. Budete to ešte čítať niekedy alebo nie? Lebo keď nie tak to prestanem písať. Ale bol by som strašne rád, keby mala nejaké tie odozvy. ďakujem.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty20.04.09 13:03

JA NESTÍHAM ALE DOHÁŇAM TA NEPANYKÁR A PEKNE PÍŠ ĎALEJ
Tak to bolo niečo Lucík sa premenil už to nebol ten anjelsky krásavec ale prví diabol affraid affraid affraid a Dean ten vyzerá že je už celkom stratený jak s ním spolupracuje ako keby to robil vždy Shocked Shocked no a mám dojem že Lilith už aj ľutuje že pomohla Luciferovi povstať už nebude najsilnejšia v pekle po tých démonoch čo si tam z nej slúžku robia Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 934194 tak jej treba mrcha jedna Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no a Samy vie hojiť super ako pomohol Bobymu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 ale tá bobyho hláška že zabiť Deana to k to bolo čo affraid affraid affraid nech ma neštve no a potom v tom pekle tie zelené ruky waw to mi pripomenulo jednu moju nočnú moru affraid Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 99937 affraid brrrrrrrr a potom dean a lucík jak sa do nich pustili nemali tí dvaja proti nim šancu ale dean ich aspoň red zobratím tých duší ochránim žeby mu na samym aspoň trochu záležalo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 430869 a najlepší bol ten záver jak kopol do ruby to bolo fakt skvelé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 som sa tu vytešovala Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 170639 skvelé časti to boli Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 104346 tí démoni sú supe Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 312566 skvelé skladám poklonu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 214863
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 6 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: