Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Váš názor na vztah Sam/Ruby?

Goto down 
+15
Marion0889
Samabel
Zizi
Ellen
lenkka
Soniq
dion-fortune
Silvia
janka410
12NicolAlysska
janicag
Weronička
Anwiel
wiktoriano
Chrystelle
19 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Váš názor na vztah Sam/Ruby?
1. Líbí se mi spolu. Děj je tak zajímavější.
Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_lcap30%Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_rcap
 30% [ 10 ]
2. Je mi ukradený.
Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_lcap15%Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_rcap
 15% [ 5 ]
3. Naprostá katastrofa!
Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_lcap55%Váš názor na vztah Sam/Ruby? Vote_rcap
 55% [ 18 ]
Celkom hlasov : 33
 

AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:25

Jsem moc zvědavá, kolik se zde najde fanoušků, kteří jsou spokojení se "vztahem" těch dvou, ať už je mizi nimi cokoliv. Schválně možnosti nijak nerozvádíme, protože by to bylo na dlouhé debaty a myslím, že úplně stačí vědět, jestli většina vidí ty dva ráda "pohromadě", či nikoliv. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 284389 Můj názor je tentokrát jasný, snad ho sem ani nemusím psát. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 934194 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937
Ale tak pro pořádek, tentokrát bez sebemenšího zaváhání hlasuji pro třetí možnost. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 707500 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 707500 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 707500 603 Když ty dva vidím, tenhle smajlík mě vystihuje přesně - Váš názor na vztah Sam/Ruby? 3682251e53eb Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:31

tak ja idem prvá lebo mi je jasné že budem takto hlasovať jediná. ale Sam a Ruby sú jednoducho krásny pár a neviem si predstaviť pre Sama lepšiu partnerku ako Ruby. sú spolu strašne zlatý a brala by som aby mali spolu ajj viec scén. no tak ja končím s provokáciami a padám kým ma tu začnete niečím ohadzovať doors
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:33

Já musim dát poslední možnost... kdyby to byl vztah Sam + Ruby (Katie), tak bych to brala a byla bych moc ráda, že je Sammy s ní, ale takhle... Prostě ta nevá Ruby mi leze na nervy, nemam jí ráda a ani jak se teď chová....
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:35

Hned jak jsem uviděla ten hlas, bylo mi jasné, komu patří, wiktoriano. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 Máš štěstí, že na tebe nemůžu, ale počkej jestli se uvidíme na nějakém meetu. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 43228 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Ne vážně, absolutně nechápu tvůj názor Shocked Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 , ale máš na něj samozřejmě právo. Wink A myslím, že zdaleka nebudeš jediná. A právě mě zajímá, kolik vás bude. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 284389 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 43228 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 49896
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:36

Ja musim suhlasit s Anwiel...nepaci sa mi to keby bola fakt Ruby Katie tak by sa mi spolu lubili...katie mi bola taka xympaticka ale tato Ruby no to je fakt katastrofa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:38

Aby Wiki nebola sama Laughing tak cislo 1. Niezeby som z nich bola uplne na vetvy Laughing ale robi to dej zaujimavejsi, nikdy neviem co z toho bude a to mam rada Twisted Evil 603

Ale to uz par ludi o mne asi tusilo, takze nic nove. Bezim sa skryt... doors Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 20:46

Janicag dik za podporu Laughing
Chrys ja sa ťa nebojím pokojne ti toto poviem aj do očí Váš názor na vztah Sam/Ruby? 986581 Ruby mi bola skrátka sympatická od začiatku a nech by ju hrala aj tá najškaredšia a najneschopnejšia herečka nič by to nezmenilo. no a ešte trochu podpichnem, ja nevidím na Genevieve nič také zlé ako píšete vy len jednoduchu žiarlite pretože Ruby môže zo Samom viete čo a vy nie. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 21:00

Tak dávám taky možnost číslo 1
Připadá mi to tak zajímavější. Ale nevím jestli se to dá považovat za vztah jako neco víc a nebo čistě "pracovní" lovení atd....
Ale co.Sranda musí být. dance dance
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 21:30

Jen to čtu a už se ježím hrůzou Váš názor na vztah Sam/Ruby? 1319 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 132491 tohle prostě ani náhodou Evil or Very Mad jako teda Sam x Ruby nikdy Evil or Very Mad (a není to kvůli tomu, že jde o Sammyho 603 ...je pravda,že ho nerada vidím v blízkosti jakékoliv baby Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 ) ...ale mě fakt vadí to,že ho dávají s démonem dohromady Váš názor na vztah Sam/Ruby? 873139 tohle fakt NE Váš názor na vztah Sam/Ruby? 873139
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 23:32

ja tiež jednoznačne a naveky dávam hlas číslu 3. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 A pre tých ktorý súhlasia s prvou možnosťou dať tu hlasovanie na vzťah Anna a Dean?
Toto bude stála vojna. 706 Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty14.02.09 23:48

Silvia, tak teď jsi ťala do živého. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 Myslím, že Samabel by ani takovou anketu neschválila. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Ne, kecám, kdyby tady byla, už jednu chytím. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 92652 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 666500 Laughing

wiktoriano, to přiznávám, že na ni žárlím...ale jen proto nejsem proti jejich vztahu. Je to hlavně proto, co píše Janka. Že je to démonka. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 Kdyby si našel hodnou obyčejnou holku, třeba i tu Caru, i když ta mi k němu přišla stará, nevím proč. confused Ale dalo by se to pochopit...že se zamiluje a tak. Ale tenhle druh "vztahu" já prostě nikdy nepřijmu a hrozně mě tím Kripke zklamal. Suspect
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty15.02.09 0:01

no u mňa jednoznačne 3 možnosť. akože aj keby bola ruby kattie, tak je to 3. kattie som mala rada, ale ruby/sam Suspect thanks, but no thanks... to proste odmietam... však je to démon!!! a neverím tomu skunkovi ani pol slova Váš názor na vztah Sam/Ruby? 934194
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty15.02.09 0:11

Ja som tiež za 3 lebo však oni dvaja mi nejdú vôbec dokopy a presne ,ako napísala Dion ,ona je Démonka a tím ja neverím absolutne nič a určite má niečo za lubom... chce zo Sama urobiť nejaké monštrum ,alebo čo keď mu núti tie schopnosti, proste oni dvaja nee eee konec No Suspect Váš názor na vztah Sam/Ruby? 1319 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 449740
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty15.02.09 15:22

vidíte niesme v tom len my na tvguide sa odhrala akási anketa,alebo také niečo a objavil sa tam (bohužiaľ) aj Sam 6 miesto:Television's Worst Couples
citácia :
Sam and Ruby, Supernatural
As much as we want to see our Winchester boys take the occasional break from the hunt and cater to their libidos, "hot sex" should not involve a hellhound. For starters, bedding a demon calls into question stalwart Sam's allegiance.
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty15.02.09 20:10

No ako moj nazor je ajsny. ICh vztah sa mi vobec nepaci. Bola by som raad keby nebol! Váš názor na vztah Sam/Ruby? 707500 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 900747 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 449740 Tot moj nazor. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 873139
Ruby vobec nemam rada. Keby ju hrala Katie tak mi ten vztah Sam ruby nevadi Wink Váš názor na vztah Sam/Ruby? 934194
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty15.02.09 20:49

dion-fortune napísal:
... však je to démon!!! a neverím tomu skunkovi ani pol slova Váš názor na vztah Sam/Ruby? 934194
Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745 Dion to nemalo chybu!

No dobre, keď som sa už ukľudnila, tak môžem povedať, že ja som dala tretiu možnosť, teda katastrofa. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 202744
Mne dokonca ani nevadí, že je Ruby démonka, aj keď nemôžem povedať, že by som tým bola nejak nadšená, ale keď ich vidím spolu tak mi na nich niečo vadí. Asi je to tou herečkou, ale proste sa mi k sebe navzájom nepasujú. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 332617
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty16.02.09 19:09

Ja nehlasujem. Ja Ruby nemám rada - teda kedysi keď to bola Katie tak som ju rada mala, ale teraz už proste nie. Proste mi tá postava nesedí k tej osobe.
Ale nie je tu ani jedna možnosť, ktorá by to vystihovala. Mne ten vzťah nie je ukradnutý, len proste to nejako neriešim. Sam je chlap, bol v koncoch, nešťastný, sám a ona mu rozumela a ako vravím je to chlap, tak proste no 603 Neviem, či ma tu niekto chápe, ale dúfam, že sa aj taký človek nájde. Proste radšej si počkám na ďalší vývoj a uvidím 603
Proste tvrdím že spolu sa mi nepáčia, ale zas až taká katastrofa to nie je, ale tiež mi to nie je ukradnuté confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty16.02.09 19:38

Zizi, my jsme tu druhou možnost myslely celkem všeobecně...tedy myslím, že právě vystihuje i to, že ten vztah nijak zvlášť neřešíš. Wink To zas nemůžeme u těch anket tak slovíčkařit, protože to by se tady nikdy nenašlo dost možností, aby mohli všichni hlasovat přesně podle svého mínění. Je to jen přibližný průzkum, kolik lidí má jasno v tom, že je jako pár nesnese nebo naopak. Další možnosti jsou podle mě shrnuty v té druhé možnosti. Cool
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty16.02.09 20:42

Chrys: Aha no dobre teda, tak teda možnosť 2. Ja len, že proste mi to nie je ukradnuté, ale zasa nejako extrémne to neriešim - lol ja už nechápem ani samú seba a nie to ešte ten ich vzťah Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty16.02.09 20:47

Zizi: to poznam...ja niekedy uz neviem ani ako sa volam Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 Váš názor na vztah Sam/Ruby? 49896 Ja som niekde medzi moznostou 1 a 2 Ale dala som 1 doors Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty08.03.09 0:27

Taky už jsem se mohla vyjádřit a zahlasovat dřív... no já nemůžu jinak, než varianta číslo 3.
Nejde mi jen o to, že Ruby hraje Genevieve... ale celkově o to, že se postava Ruby ve 4.sezóně chová nějak moc divně.
Sex...když už to tam chtěli, no, ehm, dobře. Ale s tím vším okolo... divné a nelíbí se mi to.
Bohužel Genevieve mi ten názor nevylepší. Prostě to nešlo jinak. lol!
Návrat hore Goto down
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty12.03.09 4:36

Tak jsem hlasovala za třetí možnost... já prostě vztah Sammy-Ruby nemůžu ani vidět... brrrr Váš názor na vztah Sam/Ruby? 555452 To jak po něm okatě jede a vrhá ty snad zamilované pohledy... být Sammym, tak ji jednoduše vymítnu a byl by pokoj ne? Váš názor na vztah Sam/Ruby? 99937 A co to řekl Dean, že ho vlastně znásilnila, ta ta... no nějak ji nemůžu přijít na jméno. Twisted Evil
Je fakt, že tahle bruneta se nemůže blond Rudy rovnat... ta měla alespoň charizma, ale tahle je taková no... řekla bych, že působí dost prkeně. Rolling Eyes Ale tak nakonec bych k Samovi ani jednu z nich nedala... už tak dost, že má v sobě tu démonskou krev a ještě si k tomu přibrat Ruby, no katastrofa. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 202744
Uf a to jsem si potom divokém sexu říkala... hm, no jestli tohle nebude mít za 9 mesíců následky!? Váš názor na vztah Sam/Ruby? 707500 To by asi strýček Dean nebyl moc rád... se bojím, že by to Samovo potomstvo zlikvidoval hned během porodu. Váš názor na vztah Sam/Ruby? 316745
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty12.03.09 10:07

Dala jsem 1. Tahle Ruby (herečka) se mi sice moc nelíbí, ale jejich vztah okořeňuje děj. Právě to se mi líbí, že to není tak černobílé, nějaká obyčejná holka by byla nuda. Líbí se mi, když se ukáže, že někdo z té "Dark Side" nemusí být až tak zlý.

Co se týče Deana a Anny, budiž, ale Anna jako ta postava se mi nelíbí, Deanovi bych přála někoho jinýho.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty12.03.09 16:33

tak ja som síce dala prvú možnosť, ale táto nová ruby sa mi nepáči.s katie sa podľa mňa ani nedá porovnávať.keby boli spolu sam a ruby-katie tak by som bola šťastná, ale tá nová...no čo ja viem...je taká divná. prečo vlastne dali katie preč? Mad
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty12.03.09 17:45

No tak sKatie by tá scéna v 410 vypadala úplne inak. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Si to viem živo predstaviť. 603 603
A mne to je jedno confused
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš názor na vztah Sam/Ruby?   Váš názor na vztah Sam/Ruby? Empty

Návrat hore Goto down
 
Váš názor na vztah Sam/Ruby?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ruby
» 01x01 Pilot
» 05x11 Sam, Interrupted

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety :: Štvrtá séria-
Prejdi na: