Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 RPG- WORLD - archiv 1

Goto down 
+6
Ettie
cleo
Anwiel
wiktoriano
lentilka
dion-fortune
10 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:41

Judith sa pozbierala zo zeme.
"No to je teda vec. útočiť na ženu" odpľula si a rozbehla sa k nemu. Kopol ho dobrucha a keď sa zaň chytil tak mu kopla do tváre.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:43

Brian sa cítil ako v cirkuse. Okolo neho lietali kamene, poličky a ten chlapík, čo ho objímal mal krídla. On umrel a znova ožil. Pokrútil hlavou a zbadal Edwarda na zemi a cez tu vzdialenosť počul ako zašepkal jeho meno. Pomaly vstal a prešiel k nemu. Zobral ho na ruky a odniesol ho do kúta. Po ceste videl ako ten druhý muž, mláti tu šialenú ženskú. Iba pokrčil plecom a išiel ďalej. Hneď vedel komu drží palce.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:45

" Ha , že žena , sa nehraj na bezbrannú ." hovoril rozčúlene. Zrazu zacítil nepríjemnú bolesť brucha a hlavy . Chvílu sa zatackal , no potom jej vrazil niekoľkrát do tváre a z nosa sa jej začala valiť krv a aby nemala málo ,vrátil jej kopanec do brucha.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:46

Jessy vošla do kuchyne nikto tam nebol zdola sa ozývali rany ale momentálne jej to bolo jedno zase sa pozrela na ruku a skúsila ju vyliečiť no po chvíli sa zase rana vrátila zanadávala a otvorila lekárničku na stene a obviazala si ju. Potom od´tvorila chladničku a vytiahla odtiaľ nejakú čínu super zo šuplíka vybrala paličky a pustila sa do jedla. Potrebuje niečo na pitie postavila sa a tentokrát vtiahla fľašu vína presne moja značka pomyslela si a aký skvelí ročník. Otvorila fľašu a naliala si víno do krásneho pohára na stopke ovoňala ho a s pôžitkom si upila. To bola teda pohoda po tak šialenom ráne.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:48

Judith cítila ako sa jej valí krv z nosa a cítila úder do brucha. Chytila markovi nohu a vyrazil ho z nôh. Stúpila mu do rozkroku a silne začala krútiť nohu.
"Tak teraz sa už konečne ukľudníš?"
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:50

Edward cítil ako ho niekto nadvihol a odniesol. Nemal silu sklopiť krídla, lebo vedel, že by to zase bolelo a tak ich nechal rozprestrené. Všimol si, že je to Brian, kto ho niesol a položil ho do kúta. Pritiahol si ho k sebe a do ucha mu zašepkal len tri slová.
"please remember me" a na to ho pobozkal.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:52

Mark ju zo seba ztrhol a spamätával sa z bolesti. " Toto si prehnala ,ty suka!" takto nebol vytočený už dávno. Chytil ju pod krk a začal ňou trieskať do steny .
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:54

Judith si jedným úderom od seba odstrčila marka a keď bol na zemi tak ho chytila démonickou silou a pritasila k stene. Potom si pretiahla končatiny lebo bola celá dolámaná z toho trieskania do steny
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:56

Mark cítil , že ho priplešitla o stenu. " Si myslíš , že máš vyhraté?" spýtal sa jej otrávene a spokojne pozoroval jej bolestné grimasy.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:56

Keď Edward Briana pobozkal prebehla mu hlavou spomienka. Rýchlo sa od neho odtiahol a šokovane na neho pozeral. "Zbláznil si sa?" povedal a pozeral mu priamo do oči. "Tie oči" pomyslel si a snažil sa sústrediť na spomienku. "Kto si? Kto si, pre mňa?" opýtal sa ho nedôverčivo. Spomienka bola vzdialená, ale bola tam. Nevedel prečo to robí, ale naklonil sa k Edwardovi a pobozkal ho. Keď sa im stretli jazyky Brianom prebehla triaška. Zavrel oči a videl obrazy seba a Briana v nejakom bistre ako sa k sebe túlia. Odtiahol sa od Edwarda a zamyslene na neho pozeral.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 13:59

Judith podišla k Markovi a chytila ho za krk.
"Takže ty sa hráš na tvrďasa?" skonštatovala a pustila ho. "Ja na takéto zbytočné výbuchy nemám čas" a hbed nato sa vyparila
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 14:04

Mark sa odpútal do sili , ktorá ho držala a hodil Démonku o zem. S celou silou jej začal kopať do tváre.No vzápätí sa vyparila . " Zasa zdrhla ! To je pre teba tipické, však !" zakričal aj keď Judith ,bola už dávno preč.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 14:37

"Tak to je dosť" povedala si pre seba Judith. "Serem na nich" stlačila gombík, modrej farby. škodoradostne sa usmiala a išla ďalej.
"zrušila som všetky kúzla v dome. Máte všetko prázdne. Skrine, chladničky aj barový pult.Priania sú v keli. Takže vy sa odvďačujete tak, že do mňa narážate tak Vám všetky dari domu oberiem." Bol to jej dom takže si mohla robiť čo len chcela.
Zavrela za sebou dvere a kúzlom neviditeľnosti ho ukrila


Naposledy upravil str8tking dňa 05.04.09 14:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 14:39

Brian sa pozrel na muža, ktorý sa práve pobil s tou ženskou a usmial sa na neho. Edward vyzeral, že je mimo, tak vstal a prišiel k mužovi. "Ja som asi Brian" zasmial sa a podával mu ruku.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 14:40

To víno je super pomyslela si a šla si zobrať ďalšiu fľašu, otvorila chladničku a nič tam nebolo, a sakra chcem piť . Vyšla na chodbu a zakričala, ,,Idem nájsť nejaký bar a ožrať sa ide niekto so mnou pozývam Vás.,,
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty05.04.09 14:42

Mark videl ako k nemu ide nejakú muž , ktorého nepoznal. "Ja som asi Brian" zasmial sa muž. Mark sa pousmial . " Ja som Mark ." a podal mu ruku tiež. Zrazu začul krik. ,,Idem nájsť nejaký bar a ožrať sa ide niekto so mnou pozývam Vás.,, započul Jessy. " Ideme?" spýtal sa Briana.

-------

https://supernatural.canadaboard.net/viewtopic.forum?t=709
Návrat hore Goto down
Sponsored content





RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 40 Empty

Návrat hore Goto down
 
RPG- WORLD - archiv 1
Návrat hore 
Strana 40 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2
» JARED - archiv 1
» JARED - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Srandičky a hry-
Prejdi na: