Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Never say goodbye

Goto down 
+7
Ellen
Mason
lentilka
wiktoriano
12NicolAlysska
str8tking
Soniq
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty05.04.09 12:28

Takže konečne to naliehanie bolo na niečo dobré. Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Takže ide sa nato:
naštvaná Lilith a Ruby sa bojí affraid affraid Ty vole to čo spravil sam ruby Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 že sa nehanbí. No Melissa má strach o Deana. Tak to je super. Sa dočkáme nejakej erotickej scény v budúcnosti? 703 confused confused
No Sam je silák. Sa mi to strašne moc páči cheers 704 704 704 Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 284389 Never say goodbye - Stránka 2 284389 Never say goodbye - Stránka 2 284389
Jaj Dean a melissa sú zlatý a zapierajú to. NEVERÍM. Never say goodbye - Stránka 2 316745 Never say goodbye - Stránka 2 316745 Never say goodbye - Stránka 2 316745 A to šteklenie. Never say goodbye - Stránka 2 258431 Never say goodbye - Stránka 2 258431 Never say goodbye - Stránka 2 258431
hahaha Melissa spolus ruby že je Dean namyslenec. Never say goodbye - Stránka 2 316745 Never say goodbye - Stránka 2 316745 Never say goodbye - Stránka 2 316745 a hneď potom ako sa začali naháňať a ruby ako mater nad nimi stála Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937
A objavil sa Cas a démoni. Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497
Fuj Lilith je teda zbabelá. Fuj sa konečne bojí. 704 704 704 Sammy len tak ďalej. tvrdé slová fungujú.
To čo si spravila? Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497 že ho bodol do brucha 602 602 A ešteže prišiel sam a zachránil situáciu a ten psychycký torturing sama. cheers cheers ešteže ten sacher došiel a zachránil ho. no tak nejako. dance dance dance
No Dean sa cíti machrom no škoda, že to nezvládol bez injekcie. a cas ako sa obviňoval Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 len tak ďalej
No Lilith je jednoducho bombová. Ja tú osobu v každej poviedke mám rád. Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 že démon a vidieranie je to čo majú robiť, alebo niečo také. No dovi dopo. A chce aby zabil dean Castiela. Však by Lilith sama nevedela zabiť. sa len machruje. a tá posledná veta ako si ho z úsmevom obzerala. Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937
Amove žlté oči. Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 len tak ďalej. Super Never say goodbye - Stránka 2 104346 Never say goodbye - Stránka 2 104346

A výstraha platí naďalej soniq.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty05.04.09 14:22

v žádném případě nesmí Dean zabít Casse nebo Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 487389 Never say goodbye - Stránka 2 487389
Jéé jiak to bylo super a co se stalo s Mell když byl Dean v nemocnici??? Never say goodbye - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty05.04.09 18:38

supeeeeeeeeeeeeeeer pokracko!!! Smile len ziadne straty na zivotoch ktore by sme len tazko ozeleli...taze zaaaaaaadna smrt okrem demonova smrt sa nepriposti!
aaaaaaaaaaa rychlo pokračko! Never say goodbye - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty05.04.09 19:36

Soniq to bolo skvelé Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 tak Ruby im v tom lese pomohla a Sam ju zmlátil Twisted Evil Twisted Evil skvelé a potom ako ich obkľúčili a Deana pichli Shocked Shocked Twisted Evil tak to bola sila ako sa tam potom zjavil Sam a ako plakal Never say goodbye - Stránka 2 677692 chudáčik a potom ten anjel čo ho privolal aby pomohol Deanovi to bolo super Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 no a tá nemocnica hadičky a bolesť tak to bolo niečo pre mňa Twisted Evil Twisted Evil a Sam ako sa mu priznal že ho to ovláda Shocked Shocked a ako dokázal odhodiť lilith affraid affraid affraid no a potom ten záver on a Cas ako sa bavili na tej chodbe Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 no a to s Lilith čo to zase Dean vyvádza Shocked to nech nerobí a Samove oči jaj to nie Evil or Very Mad Evil or Very Mad bolo to skvelé pokračovanie Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 úžasné fantastické Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 skladám obrovskú poklonu Never say goodbye - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty09.04.09 9:42

king ty ma fakt akože zabiješ takými krásnymi komentkmi 602 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 325299 som bola hotová , keď som si ho čítala ďakujeeem Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 177401 cmuq Never say goodbye - Stránka 2 891817
Nicol neboooj veď Casovi by som ja v živote nemohla toto spraviť 601 ďakujem za komentárik Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 92299 a všetko sa podozvedáš v ďalších častiach Never say goodbye - Stránka 2 170639 ďakujem moooc Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869
Ettie jeee ďakujeeem za komentíík Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 92299 ,noo nemôžem slúbiť , že straty na životoch nebudú , no veď uvidíš v ďalšej časti Laughing ďakujeeem eče raz
Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 177401
lentilka bože tvoje komentííky sú také supeeer ďakujeeeem strašnee mooc Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 430869 a môžem ti sľúbiť , že v tejto poviedke bude torturingu až ,až
Twisted Evil Twisted Evil Never say goodbye - Stránka 2 707500

No takže je tu ďalšia časť ,ale veľmi krátka ,začo sa ospravedľňujem , no ale proste som to tak chcela ukončiť a vyšlo to takto , no dúfam , že sa nehneváte aj tak neviem či pri tom nepospíte Never say goodbye - Stránka 2 11674 706 .A ešte som sa zase neudržala a moja torturing mánia sa tu plne preukáže 603 Laughing . Takže tu je Never say goodbye - Stránka 2 934194


Časť V.

" Zabi toho, tučka, Uriela." Lilith a Dean stáli na ceste , kde Deana bodol Démon. Sledovali Uriela , ktorý sa rozprával so Sachaelom.
" Uriela , aj ten ti dýcha po krku?" pýtal sa lovec chrapčavo a držal sa za brucho.
" Ach , si bledý, mala som ťa v tej nemocnici nechať , mŕtvy mi budeš na prd." hovorila znechutene, pri pohľade na Deana.
Po tom, ako Sachael zmizol ,Uriel sa ešte obzeral po okolí , no Dean využil situáciu a postavil sa pred neho.
" Dean Winchester , čo tu robíš ?" spýtal sa Anjel prekvapene. Lovec sa ledva držal na nohách . " Prišiel som ťa zabiť ." hovoril , no pri tom sa chrapčito nadychoval . Uriel sa začal smiať . " Mňa ?" spýtal sa neveriacky. " Do pekla, áno." odpovedal mu Dean a trochu sa zaknísal.
" A ešte v tomto stave , to sotva." začal sa smiať ešte viac . V tom Lilith vystúpila z úkrytu. " Čomu sa smeješ ty svätuškár?" spýtala sa, so značným znechutením.
" Takže Winchester sa zahadzuje s tebou ,ale čo." čudoval sa Uriel. Dean sa musel oprieť o strom ,aby sa nezosypal. Keď ho Lilith videla , vedela , že dnes nikoho nezabije. " Och , aspoň ťa pošlem do neba , ty sukin syn s krídlamy." Lilith Uriela odhodila do stromu a začala niečo odriekavať. Anjel začal svietiť, až kým sa jeho telo bezmocne zrútilo k zemi. Lovec sťažka dýchal a pozoroval , čo Démonka robí. " Aspoň o jedného magora menej ." zamrmlal.
" Dean , hej ." počul šepot , nevedel či mu už začína šibať alebo to sú ozajstné zvuky. Nazrel za jeden hustý strom , za ktorým sa skrývala Melissa. Tá k sebe Deana stiahla .
Lilith sa obzerala . " Kde, do čerta, sa vyparil?" spýtala sa sama seba rozčúlene. " Dokelu aj s Winchestrom." povedala naštvane a zmizla.
" Čo tu robíš ?" pýtala sa Melissa. " Nemáš byť náhodou v nemocnici alebo niečo také ?"
" Asi hej , je to na dlho." hovoril lovec , no vedel , že dlho nevydrží.
" Tá suka sa ti vyhrážala , však." skôr mu to oznamovala akoby sa na to pýtala.
" Ako vieš?" nerozumel Dean.
" Veľmi dobre ju poznám ." odpovedala.
"Čože ?!"
" No vieš , veľa toho o mne nevieš." krútila hlavou. " Ja a Lilith sme si boli dosť blízke. Po tom ako som sa dozvedela , že sa moja mama obetovala za Castiela , nenávidela som ho . Túžila som ho zabiť , spôsobiť mu takú bolesť akú som cítila ja . Obviňovala som ho z jej smrti a....no Lilith sa zrejme dopočula , že som polovičný Anjel , ktorý mimochodom dokáže zabiť iného Anjela , čo Démon nedokáže. A kedže Lilith mala množstvo nepriateľov medzi Anjelmi , chcela sa so mnou spojiť . Ja som jej mohla pomôcť zbaviť sa Anjelov , ktorý po nej išli a ona mi na oplátku sľúbila , že Castiela nájde a zariadi mi to tak ,aby som ho mohla mučiť koľko sa mi bude žiadať. No to chvíľu trvalo a za ten čas sme sa začali viac spoznávať a bola som proste mrcha , vieš vtedy keď som bola sama a nikoho som nemala, tak Lilith bola pre mňa ako sestra." rozprávala nešťastne, očividne znechutená sama so seba. Dean ju len počúval s otvorenými ,ústami a neveril vlastným ušiam. Dcéra Anjela spolupracovala s takou mocnou Démonkou . Vážne to bolo ako nejaký zvláštny sen. Melissa sa mu až teraz dokázala pozrieť do očí a bála sa, čo z nich vyčíta. No jeho oči si prestala všímať , pretože si uvedomila ako veľmi je na tom zle. Ruku mu položila na čelo.
" Celí horíš , do pekla a ja tu vykecávam ." bola naštvaná sama na seba. Zobrala jeho ruku a prehodila si ju cez plece . Ešte stále si pamätala auto , ktoré zaparkovali za lesom . Dúfala , že tam ešte bude , no museli prejsť cez les. Keďže túto cestu už absolvovali dúfala , že sa v lese vyzná lepšie než predtým.
******
Nakoniec dorazili na miesto , na ktorom ich Lilith dostala do pasce a samozrejme tu bolo ešte stále zaparkované , ukradnuté , auto. Hnedovláska otvorila dvere spolujazdca a uložila naňho opatrne Deana . Ten už nevnímal okolitý svet ,akoby sa to všetko dialo vo veľkej diaľke.
" Prosím vydrž." žiadala hnedovláska so slzami v očiach , ktoré aj keď nechcela, sa jej drali z očí. Po uložení lovca , rýchlo sadla za volant a plnou rýchlosťou vyrazila na cestu.
*****
Lilith stála v budove , v ktorej bol kedysi hotel.
" Kde je Dean ty špina!" zhúkol Sam.
" Oh Sammy , som rada , že si ma prišiel pozrieť." usmiala sa a pristúpila k nemu bližšie. " Vieš na to isté ,som sa chcela spýtať ja."
" Nehraj sa so mnou a hovor ! Je na tom zle , takže mi okamžite povec , čo si s ním urobila!" kričal Sam a jeho oči opäť nabrali žltú farbu.
" A do pekla." povedala Lilith skoro šeptom a odstúpila od Sama. " Tohto som sa obávala." hovorila .
" Takže preto si ma chcela zabiť ,aby sa so mňa nestalo toto však?" usmieval sa , no inak .
" Vieš si vážna konkurencia a ...,do reči jej skočil Sam.
" A môžem ťa zabiť ."pri tej predstave sa usmial ešte viac . Lilith sa nervózne nadýchla a pohladila Sama po líci. " Ale ty mi neublížiš ." hovorila zvodným hlasom.
" To kto povedal?" zasmial sa Sam. Démonke zmizol úsmev z tváre , vedela , že je zle. " No tak Sam pridaj sa ku mne , spolu budeme silný , neporazitľný." nevzdávala sa.
Sam prevrátil očami . No potom sa na ňu Démonsky zahľadel a opäť ho začala ovládať jeho temná stránka . " Máš pravdu , čo ma po Deanovi." pousmial sa a venoval Lilith drsný bozk.
******
" Do riti!" zanadávala hnedovláska. Uvedomila si , že zablúdila , v tíchto lesných cestách sa absolutne nevyznala a navyše už nemala moc času. Dean tam bezvládne ležal ,ak by sa mu nenazdvyhoval hrudník myslela by , že je mŕtvy. Navyše jej dochádzal benzín . Do očí sa jej opäť nahrnuli slzy , no boli to slzy hnevu. Prudko zabrzdila a rukou treskla do volantu. Rozčúlene nadychovala a vydychovala ,akoby sa tým chcela upokojiť.
" Môžem ti pomôcť." ozval sa ženský hlas. Melissa nechápavo vyšla z auta. " Oh, Lilith." vyslovila sebavedome.
Lilith nahodila ten svoj povýšenecký úškrn. " Predsa ty si mi pomohla , tak prečo by som nepomohla aj ja tebe."
" Áno pomohla a teraz sa za to preklínam !" hovorila hnedovláska.
" Ale no tak , musíš uznať , že v tích chvíľach som ti dosť pomohla."
Melissa sa začali vybavovať spomienky na ňu a Lilith. Nakoniec sa vytrhla zo zamyslenia. " Fajn , nebolo to s tebou až tak zlé , ale každá stojíme na inej strane hry." pozrela jej do očí.
"Anjeli , Démoni všetko na jedno kopyto. Nezdá sa ti to trápne ,večné súboje a čo z toho , kopec preliatej krvy a strata času." hovorila Démonka.
Melissa sa zasmiala . " Zrovna ty máš , čo hovoriť o preliatej krvy, ty ktorá ju prelievaš najviac! Čo ,do pekla, chceš?!" pýtala sa rozčúlene.
" Deana." povedala ,jasne, Lilith. Melissa sa jej zahľadela do očí. "To nikdy."
" Okej , tak ho nechaj zomrieť , mne to je jedno Anjeli ho predsa nemôžu oživovať naveky , všetko má svoje medze." hovorila drsne.
Hnedovláska pozrela do auta. Lovec bol bledý až priesvitný. Zrazu mala nepríjemné sucho v ústach. " Na čo ho chceš?" spýtala sa nakoniec.
" Vieš Winchestrovci ma odjakživa lákali. No a Sammyho už mám ,tak prečo nie aj Deana." zoširoka sa usmiala.
" Je mi z teba zle." povedala Melissa s odporom . " Deana dostaneš len cez moju mŕtvolu." hovorila odhodlane .
Lilith sa posmešne zasmiala. Následne Melissu pritlačila neviditeľnou silou o strom.
" Čo ,nedokážeš ma zabiť!" vykríkla po nej hnedovláska, hneď po tom čo sa spamätala. Bolo vidieť , že v Démonke sa búri hnev. Pôvodne chcela ísť za Deanom , no jej kroky zmenili smer. Podišla k Melisse. Chvíľu na ňu hľadela. " Samozrejme , že ťa dokážem zabiť , nie si úplný Anjel , " preglgla .
" Priznaj , že máš na mňa slabosť." hovorila s úsmevom Melissa. Lilith sa otočila nemienila sa nechať vyprovokovať. Zobrala Deana , ktorý bol v totálnom bezvedomí a pri živote sa držal z posledných síl . Chytila ho za tričko a vystrčila sa s ním pred Melissu.
" A ty, ako som si všimla, máš slabosť na tohto krásavca , však."
Hnedovláska zaťala zuby , pri pohľade na bezvládneho lovca v jej rukách. " Nedotýkaj sa ho!" povedala výstražne .
" Oh , ale vieš ono je to dosť ťažké , navyše môžeš si za to sama , nemala si ma provokovať, ber to ako odplatu." usmievala sa a šľahla Deana o zem . Schuťou mu uštedrila kopanec do tváre. " Páči sa ti to?" opýtala sa Melissi nevinne .
Hnedovlásku išlo poraziť . " Ty hnusná, prekliata, Démonska suka ! "
" Aha , asi nestačilo , však." uškrnula sa, spokojne, Lilith a kopla lovca znova a znova. No nachvíľu nechala Deana napokoj a podišla k Melisse.
" Mimochodm nemám na teba slabosť , to si nemysli ."
Medzitým ako Démonka rozprávala sa Dean začal preberať. Zistil , že mu krv tečie z nosa a pery. Chvíľu bol totálne dezorientovaný , no keď zbadal Melissu pritlačenú o strom a Lilith , začal sa stavať na nohy.
" Dean ." zrazu pred ním stál Sam , jeh oči mali tú nepríjemnú žltú farbu , ktorá sa Deanovi tak hnusila a pripomínala mu toho parchanta.
Lilith sa obzrela , no nebola prekvapená . " Ahoj zlatko!" pozdravila sladko mladšieho z bratov. Sam jej venoval úsmev a pristúpil k bratovi.Videl , že sa horko-ťažko drží na nohách a tak, aby mu to uľahčil, pritlačil ho o strom,tiež. " Vieš Dean , si to jediné čo mi stojí v ceste , musím sa ťa zbaviť , prepáč." hovoril Sam arogantne . " Fajn." odvetil mu lovec s nechuťou v očiach .
Medzitým Lilith vysvetlovala hnedovláske, základy slušného správania. Ako sa zaobísť bez nadávok a iných vecí.
" Ach ty suka, drž už tú hubu!" tieto keci ju vôbec nezaujímali, no znervózňovalo ju , že cez Lilith nevidí na Deana .
Sam položil ruku na Deanovo čelo. Ten cítil , že sa mu z vnútorností robí kaša. Začal vykašliavať krv , veľa krvy.
" Prestaň Sam!" mladší lovec započul krik. Lilith to taktiež prekvapilo a obzrela sa. " John?!" vyhŕkla zo seba prekvapene.

Medzitým

Bobby nervózne pochodoval po miestnosti a snažil sa dovolať obom Winchestrovcom. Snažil sa ich aj vystopovať , no márne . Vedel , že sa niečo deje , jeho inštinkt bol bezchybný. No potom sa od nejakých Démonov , ktorých chytil ,aby získal informácie podozvedal , priam hrôzostrašné veci. Sam oficiálne prestúpil na druhú stranu. Dean zomrel , no Anjel ho priviedol späť , opäť. Mladší lovec sa chce zbaviť svojho vlastného brata a Anjelom sa nedarí zastaviť lámanie pečatí. Bolo to až príšerne veľa informácií . Skoro dostal infarkt , no jediné čo mu napadlo , bolo priviesť, späť, Johna. Len ten jediný mohol svojho syna priviesť k rozumu , teda aspoň v to dúfal.
Obloha bola zasypaná hviezdami . Nebol na nej ani jediný mrak , bola to pokojná noc.Až na to , že starý lovec stál na križovatke a čakal na príchod Démona alebo Démonky.
" Bobby , no teda, teba by som tu rozhodne nečakala." započul za sebou a tak sa otočil.
"Čo by si chcel, hm?" spýtala sa s úsmevom.
" Chcem ,aby si priviedla späť Johna Winchestra." povedal lovec rozhodne .
"Ale ,ale ,ale bohužiaľ, to ti splniť nemôžem ." pozrela naňho s falošným smútkom.
" Dám ti za Johna čokoľvek , čo chceš." hovoril Bobby odhodlaným tónom.
" No tak musím uznať , že vlastne ty si Johnov učiteľ a zabil si množstvo veľa Démonov a veľa sa ich poslal do pekla , počítam , žeby chceli pomstu." usmiala sa a podišla k lovcovi bližšie. " Fajn , vrátim ti Johna Winchestra , nepoškodeného a s obnoveným telom , no do pekla pôjdeš hneď ."
Bobby si vydýchol . Netešilo ho to ,ale bola to jediná správna vec , ktorú mohol pre chlapcov spraviť. Dohodu ako obvikle späčatili dlhým bozkom .


___________________________________________________________
Chcem ešte dodať , že to nepíšem prestne podľa info zo seriálu , takže v mojej ff John z pekla neušiel a ani nič noo Laughing Razz
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty09.04.09 10:47

Shocked Shocked Ten konec . Bylo to naprosto super. 704 704 704 Lilith se kamarádila s Mell jo.Tak to jsem zvědavá co všechno provedla .
Chudák Dean a Sam úplně super evil. A John doufm, že dá Samovi pěkně dlouhé zaracha. Never say goodbye - Stránka 2 949816 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty09.04.09 13:17

Soniq jeee to bolo skvelé chudáčik Dean ako trpel ako sa ledva držal na nohách Shocked Twisted Evil Twisted Evil a lIlith to je teda riadna mrcha Evil or Very Mad nieže by mi bolo ľúto Uriela Never say goodbye - Stránka 2 934194 a Sam čo to robí veď ako sa strachoval o Deana Shocked Shocked at eraz sa bozkáva z Lilith Evil or Very Mad Never say goodbye - Stránka 2 1319 no a ten záver to teda bolo Sam zabíja Deana Never say goodbye - Stránka 2 71416 affraid affraid čo sa o vykľulo z melissi tak ona sa kamarátila s lilith affraid affraid affraid a je tam John 702 702 702 john je špať huráááááááááá Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 ale boby chudák on sa obetoval a musí ísť hneď do pekla Never say goodbye - Stránka 2 71416 Never say goodbye - Stránka 2 71416 to nie Never say goodbye - Stránka 2 568939 skvelé pokračovanie Never say goodbye - Stránka 2 104346 vynikajúce ten tourturing Deana Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 skladám poklonu a rýchlo píš ďalej Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 949816 Never say goodbye - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty09.04.09 17:10

Sonig uzasné pokračko 704 Dean tam prišiel aj v takom váznom stave Twisted Evil Twisted Evil Melisa a Lilith Shocked a čo je to zo Samom ze chcel Deana zabit? affraid John je spät Never say goodbye - Stránka 2 312566 ale chudak Bobby teraz pojde do pekla Never say goodbye - Stránka 2 71416
ale strašne sa mi to páčilo Never say goodbye - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty09.04.09 17:44

ááááááááááááááááááááááááááááááááá SUPER. Ty vole to je bolo dokonalé 702 702 702 603 603 603 I love you I love you I love you
No začiatok ako Melissa hovorila ako sa s Lilith spojila proti Castielovi a že zabila niekoľko anjelov, tak som len vílal oči Shocked Shocked Shocked .že čo? Suspect Suspect Ale bolo to super. No a torturing Deana je ako obvikle servírovaný na striebornom podnose. 704 704 704 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 312566
No a Sam je nejako moc labilný. Sa ľahko premení na zlého Sammyho. Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 dance dance A ten bozk. Never say goodbye - Stránka 2 854585 to bolo niečo. Lilith sa ho bojí a je to super. Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639

citácia :
Lilith vysvetlovala hnedovláske, základy slušného správania. Ako sa zaobísť bez nadávok a iných vecí.

Tak na tomto som sa ohromne smial Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Ja nemôžem. Som si predstavil ako nad ňou Lilith matersky stojí a ukazuje prstom aby nebolo zlé dievčatko. Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 316745 Never say goodbye - Stránka 2 316745 confused confused
A Sam sa usmial na Lil a Deanove vnútornosti. No uf. SUPER: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

No a ten koniec tak to nedám. Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497 Never say goodbye - Stránka 2 806497 No chúďa Bobby. Ho ľutujem. Never say goodbye - Stránka 2 460216 Never say goodbye - Stránka 2 460216 No ale čo už. Aspoň je naspäť Daddy Winchester. Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Zase niečo nové. Dúfam že obratí v Samovi teľa a Lilith pošlú niekam do pi**.
Ináč stále super pokračko a vôbec nieje krátke. Tak primerane dlhé. Never say goodbye - Stránka 2 325299 Never say goodbye - Stránka 2 325299 A samozrejme ďakujem a patrí ti za toto vééééééééééľká poklona Never say goodbye - Stránka 2 104346 Never say goodbye - Stránka 2 104346

No a samozrejme platí ešte výstraha. Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 Ináč Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty11.04.09 18:40

Nicol ďakujeeeem také úžasné komentáriky 702 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 92299 noo veď nechaj sa prekvapiť Never say goodbye - Stránka 2 284389 601 Never say goodbye - Stránka 2 891817
lentilka no jasne Dean a chudáčik len sa nehraj ty torturingáčka Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 707500 som rada , že si rada , že je John späť Never say goodbye - Stránka 2 284389 prostee taký krásny komentárik aký si mi napísala sa k nemu ani vyjadriť neviem 702 už ďakujeem úplne mooc strašne si to vážim Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 92299
wiki božee jaký krásny komentík Never say goodbye - Stránka 2 891817 ja ti ďakujeeem moooc Never say goodbye - Stránka 2 92299 ha ha šak torturing Never say goodbye - Stránka 2 707500 Twisted Evil no Bobby je chudák aj mne ho je lúto Never say goodbye - Stránka 2 199226 ďakujeeem Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299
King juj ty kks ja normálne kolabujem z tvojich komentov Never say goodbye - Stránka 2 87642 Never say goodbye - Stránka 2 87642 602 heh a som rada , že ta tá veta rozosmiala to si ma potešil Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 702 veru máš pravdu chudák Bobby ja viem , že som zlá Never say goodbye - Stránka 2 934194 ja ti hrozne neskutočne moc ďakujem za ten úžasný komentárik Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 325299 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 92299 aa výstrahu si rovnako ako ti beriem k srdcu Never say goodbye - Stránka 2 177401 Never say goodbye - Stránka 2 284389
no však preto je tu nová časť Never say goodbye - Stránka 2 934194

Časť VI.

Dean bol ešte stále pritlačený o strom , svet vôkol seba nevnímal. Sam prglgol a vyvalil svoje , žlté , oči. Lilith začala zúriť.
" Ktorý , ktorý blbec ťa pustil z pekla ! Všetci sú somári , keď sa mi dostane pod ruky ten ,ktorý uzatvoril túto dohodu tak ho tak zmučím , že z neho neostane nič , vôbec nič ,ani len prach !!!!" kričala Démonka a oči jej zbeleli.

Pred niekoľkými hodinami

Bobby po uzatvorení dohody zomrel , aj keď žiadal Démonku ,aby sa ešte mohol uistiť , či Johna skutočne oživí tak, ako mu to sľúbila, no to mu bolo zatrhnuté a tak musel veriť , že svoj sľub plne dodrží.
John sa prebudil na tmavom mieste . Bol obklopený Anjelmi, to dokázal vycítiť hneď.
" John Winchester , počuli sme o dohode , ktorú za teba uzavrel Bobby Singer . " hovoril jeden z nich.
John len preglgol. Spamätával sa , z toho všetkého . V pekle bol neuveriteľne dlhú dobu, no návrat medzi živých nečakal. Zrazu mu začalo všetko dopínať. Najprv si na nič nespomínal , nemal žiadne spomienky , no teraz po Bobbyho mene si spomenul , na všetko.
" Nie!" dostal zo seba . " On nemohol za mňa uzavrieť dohodu , to nie!" neveril lovec.
" Je mi to ľúto ,ale je to tak . No vlastne spravil dobre , ide o tvojich synov ,ak si spomínaš. " pokračoval Anjel.Johnovi okamžite preblesli mysľou spomienky na jeho synov . Jeho tvár zvážnela ešte viac. V pekla sa k nemu dostávalo veľa informácií , no tam nevnímal fakt , že tí bratia Winchestrovci, o ktorých sa v pekle pravidelne rozprávalo, boli jeho synovia. Až teraz si tento fakt uvedomil. " Musím niečo urobiť." súril John a postavil sa na nohy. Uvedomil si , že má svoje telo , aj keď netušil ako je to možné , určite ho spálili. Tým si bol istý. Anjeli akoby vedeli na čo myslí. " To je menšia služba od nás ." povedal jeden z nich.
John nechápal , no nemal čas na vykecávanie.
" Musíš zastaviť svojho syna v tom čo robí, my zlyhávame." pirznali Anjeli.

Prítomnosť

Liltih zbadala , že John neprišiel sám . Bolo tam niekoľko Anjelov , no bolo ich dosť . Démonka nechcela nič riskovať a tak sa veľmi nerada a s takými nervami vyparila. Sam tam len stál ako skamenilina a pozoroval svojho otca.
" Ty si mŕtvy , tak sa vráť , do pekla !!" skríkol naňho.
Johnovi sa nechcelo veriť , čo jeho mladší syn povedal. Pozrel na Deana . Srdce sa mu rozbúchalo ešte viac, cítil v ňom nepríjemné pichanie .
" Sam pozri , čo robíš , veď je to tvoj brat!!"
Mladší lovec sa zo smiechom pozrel na Deana . " On , on nie je môj brat a už to nikdy nehovor !!" hovoril podráždene . Najradšej by sa vrhol aj na Johna ,ale tích Anjelov tam bolo skutočne veľa ,akoby len pozorovali situáciu. Nakoniec sa vytočene vyparil ,tiež . Melissa sledovala , čo sa odohráva a radšej čakala . Anjeli začali miznúť a John sa rýchlo rozbehol k svojmu strašiemu synovi, ktorý sa po Samovom odchode zviezol k zemi. Jemne mu zodvihol hlavu a snažil sa ho prebudiť . Po tak dlho čase opäť videl svojich synov, aj keď ešte stále nemohol uveriť , čo sa zo Sama stalo. Pozeral na Deana cez uslzené oči. Keď premýšľal o tom, čo všetko si po jeho smrti musel vytrpieť , čo všetko sa podozvedal v pekle . Nenapadlo ho nič iné, len ho pevne objať. Otcovsky ho pobozkal na vlasoch a premýšľal , ako mu pomôže. Jeho oči zablúdili na vystrašenú,mladú ,skutočne krásnu ,ženu.
"Kto si ?" spýtal sa jej.
Melissa si utrela slzy a pozrela na muža. " Som dcéra Anjela , ktorý Deana vytiahol z pekla. " snažila sa mať pevný hlas , no keď sledovala Deana , nedokázalo to.
" Dcéra Castiela?" opýtal sa John. Melissa prikývla.
" Už som tu ." ozval sa Anjel a pohľadom prebehol po všetkých, ktorý tam boli. Hnedovláska vedela, čo má robiť. Totiž dorozumievala sa s Castielom myšlienkami.
Prišla k Johnovi , ktorý stále držal v náručí svojho syna , a vzala ho ďalej od Deana .
" Čo to robíš ?!" nechápal John a snažil sa vytrhnúť. " Musíš ísť ďalej , on mu pomôže." vysvetlovala Melissa a sledovala Cassa , ktorý sa dotkol Deana a obaja zmizli.
" Kam ho , do pekla , vzal?!" kričal John a vytrhol sa od Melissi.
" Ja neviem kam ho vzal ,ale viem že mu pomôže ." vysvetlovala . " Má ho rád ako ,ako syna." vydýchla si.
John na ňu civel a aj chcel niečo povedať , no akosi to nešlo.
" Teraz poď te do môjho domu , býva tam aj Dean."
" Dean býva s tebou ?" pozrel na ňu starší lovec.
" Cestou vám to vysvetlím . " nasilu sa usmiala a išli k autu.
*****
Castiel vzal Deana do domu , ktorý obývala jeho dcéra. Uložil ho do jeho postele .
" Neviem či nerobím chybu , tým že s tebou spolupracujem ." hovoril Castiel a pohľadom si premeriaval Démonku.
" Viem , že je ťažké veriť Démonovi , no prosím ver mi." žiadala Ruby a z vrecka vyberala malú fľaštičku s neznámou tekutinou.
" Nechápem to ,ale verím ti ." povedal Anjel a pozorval Ruby . Tá nadvihla Deanovi hlavu a cez pootvorené ústa mu liala do krku tekutinu z fľaštičky.
" Po tomto by sa mu mali orgány vrátiť do pôvodného stavu ." povedala a pozrela na Anjela . "Čo plánujete robiť so Samom?" spýtala sa nervózne.
Castiel sa zahľadel na Deana . " No ja , ja neviem čo s ním chcú , jednoducho mne tieto veci nehovoria ." hovoril a stále hľadel na lovca.
" Vydali nejaké rozkazy na jeho zabitie ?"
Castiel pokrútil hlavou. " Tích rozkozov bolo mnoho , no všetky boli neúsmešné. Sam je stále silnejší a silnejší."
" Ja viem." vydýchla si smutne Ruby a zmizla.
*****
Po tom ako John a Melissa dorazili do domu. Starší lovec si to namieril do Deanovej izby a nepohol sa odtiaľ. Hnedovláska nechcela vyrušovať a tak sa zavrela na terase a užívala si studený vánok , ktorý jej vial do tváre.
" Máš strach ?" spýtal sa jej Cass.
Melissa sa zahľadela do neznáma. " Mám."
Anjel na ňu hľadel smutnými očami . Hnedovláska podišla k nemu a objala ho. Bolo to prvý krát , čo objala svojho otca. Potichu mu plakala do ramena a Castiel ju súcitne hľadil po chrbte.
*****
Dean už pol hodinu hľadel na Johna , divným výrazom. Vyzeralo to , že chce niečo povedať , no akoby nenašiel správne slová.
" Si zo mňa niekto robí srandu , však?" pýtal sa neveriacky .
" Nie Dean som skutočný ." usmial sa John , bol šťastný , že znova mohol počuť synov hlas a vidieť jeho, nechápajúci ,výraz.
" Nie, nie si skutočný , tak ma neklam , nech si hocičo. Otcove telo sme spálili a je mŕtvy už ani neviem koľko, v matike som nevynikal. " brblal Dean a pri spomienke na matiku sa zatváril kyslo.
" Ja viem , že si v matike nevynikal Dean , predsa som tvoj otec. "
" Nie , ty to vieš preto , lebo som ti to teraz povedal." protirečil mu .
John to nevydržal a aj v tejto situácii sa musel hlasno zasmiať. " Ako ťa mám presvedčiť , že som to skutočne ja ?"
" Noo . " Dean sa zamyslel . " Dobre ,takže ako ste sa s mamou spoznali? To vedel zaručene len otec."
" Pred školským večierkom , skoro ma zrazila autom ." uškrnul sa John.
" Do pekla to nie je možné , doteraz som si myslel , že sa mi niečo sníva ,ale ... " Deanova tvár zvážnela .
" Musím ti niečo povedať chlapče." Johnova tvár zvážnela ,taktiež. Smutne sa pozrel do zeme. " Bobby on , za mňa.. uzavrel... dohodu ." vyšlo z neho pomaly.
Dean si okamžite sadol a nevnímal bolesť , ktorú si tým spôsobil. " Takže ty si vážne skutočný a Bobby ..... nie ." lovcovi sa nahrnuli do očí slzy. Cítil šťastie , že to je skutočne jeho otec , otec , ktorý sa za neho obetoval. No Bobby mu otca nahrádzal a teraz je mŕtvy.
" Požiadal som Castiela ,aby sem preniesol jeho telo." hovoril a v očiach sa mu leskli slzy .
*****
Dean , John , Melissa a Castiel stáli vonku na nejakom opustenom mieste . Pozorovali plamene , ktoré požierali Bobbyho telo . Dean naňho hľadel svojou mŕtvolne bledou pokožkou so slzami . Hnedovláska ho pridržiavala,pretože nebol vyliečený úplne . Aj keď Bobbyho nepoznala osobne , vedela, že to bol dobrý človek. John bol ako zhypnotizovaný a nevnímal nič iné ,ako plamene. Po zakopaní toho , čo z Bobbyho ostalo sa všetci pobrali preč. John oznámil , že ide do nejakého baru . Castiel odišiel , tiež , no nikto nevedel kam. Ostali už len Dean a Melissa. Vonku sa stmievalo a na oblohe sa vynímali mraky. Dean pozoroval miesto , kde ležali Bobbyho pozostatky. Hnedovláska ho chytila za ruku a pevne ju stiskla. Chvíľu si hľadeli do očí , bez slov, potom sa začali ich tváre k sebe približovať ,až sa ich pery a jazyky stretli. Nedokázali sa od seba odtrhnúť ,obaja cítili niečo zvlášne ,krásne . Melisse sa zrazu pred očami zjavili obrazy . Bola tam biela húpacia lavička. Dean a ona na nej sedeli a niečomu sa veľmi smiali. Vyzerali šťastne . Až potom zbadala , na čom sa to toľko smejú . Na záhrade , na ktorej sa aj lavička nachádzala ,bolo malé dievčatko a chlapček . Mohli mať nie viac ako dva roky. Boli to dvojičky . Dievčatko malo krásne hnedé vlásky a prekrásne modré oči ,rovnako ako Melissa. Chlapček mal vlasy rovnakej farby , no jeho oči boli nádherné zelené , presne ako má Dean. Spoločne šantili .
Obrazy zrazu zmizli a Melissa sa od Deana odtiahla. Vedela , že to čo videla bola budúcnosť , no nie vždy sa tá budúcnosť , ktorú videla splnila. Neverila , že to čo videla sa skutočne môže stať .
" Si v poriadku?" spýtal sa jej lovec s obavamy.Hnedovláska naňho pozrela. "Áno som ." povedala ešte stále zamyslene .
" Mali by sme ísť začína pršať." oznámil Dean a sledoval oblohu ,z ktorej padali drobné kvapky. Melissa sa k nemu privinula a Dean si ju ovinul rukami, okolo pásu. Tak spoločne kráčali , v daždi.
******
Johna to už v bare nebavilo , no bolo príjemné si po toľkom čase vychutnať alkohol . Tak sa šiel prejsť. Noc už bola v plnom prúde a všade bolo ticho, okrem kvapiek dažďu , ktoré ťukali o betónový chodník .
" Sam!! To tak Sam , ukáž sa !!!" kričal do vetra.
" Prečo ma vyrušuješ ?!" spýtal sa Sam naštvaným hlasom.
" Asi ti jednu vrazím !" hovoril John vytočene.
Sam sa umelo zasmial . " To si robíš srandu , môžem ťa do pekla poslať aj teraz !"
" Sammy , do pekla , počúvaš sa , čo je to s tebou , uvedomuješ si ,že si sa stal tým ,čím si sa stať nikdy nechcel , bál si sa tejto svojej osobnosti , no ale nevyzerá to , žeby si proti tomu bojoval!" hovoril John už kľudnejším hlasom .
" Do pekla,asi sa rozplačem ." povedal mladší lovec sarkasticky.
" Videl si sa v zrkadle ?" spýtal sa John . Sam očividne nerozumel ,kam tým mieri.
" Videl si tie tvoje žlté oči, presne ten Démon , ktorý mal rovnaké oči ti zabil mamu a zničil ti život a nie len tebe, aj tvojmu bratovi, mne , on môže za všetko naše nešťastie a ty , ty si teraz presne ako on!!!" kričal John.
" Ja , ja nie som ako on!!" zahučal Sam a zviezol sa na kolená. Jeho oči už nemali žltú farbu. Tvár si vložil do dlaní. John si k nemu klakol a objal ho.
" Sammy , no tak."
" Pomôž mi ." zašepkal Sam cez dlane , ktoré si ešte stále držal na tváry.
"Na to som tu . Preto sa za mňa Bobby obetoval ,aby som ti pomohol , ja ani Dean ťa v tom nenecháme." utešoval ho starší lovec." Hlavne sa musíš naučiť ovládať ."
Sam si vzdychol. " Ovládať , keby to šlo . Len ono je to silnejšie než ja , mám strach. Zabil som nevynných ľudí oci , ublížil som Deanovi , jemu by som nikdy neublížil a skoro som ho zabil." hovoril lovec trasúcim hlasom a slzy mu stekali po tváry. Johnovi skoro srdce roztrhlo , keď videl ako je jeho syn zúfalí.
*****
Kým Melissa a Dean prišli do domu , boli celí mokrý ,akoby práve vyšli z bazénu. V dome nebolo nikoho, Dean mal trochu strach o otca , no rozumel mu , aj on potreboval po návrate z pekla vypiť niečo tvrdé. Hnedovláska už bola zababušená v teplúčkej deke pri krbe . V ústach cumľala lízatko a šibalským očkom pozorovala lovca, ktorý zo seba odstraňoval premočenú bundu. Dean sa ani nestihol diviť ,aká je Melissa rýchla.
" Hej , je tam plac aj pre mňa?" spýtal sa s úsmevom. Melissa sa robila , že silno premýšľa. " No , myslím , že by sa tu kúsok našiel. " uškrnula sa beťársky.
Dean si k nej pomaly sadol , pretože ho rana začala , opäť, bolieť. Hnedovláska sa naňho ustarostene pozrela. No za chvíľu zistila , že jej z ruky zmizlo lízatko.
"Čo do pekla..." až potom si všimla , že lízatko sa nachádza v Deanových ústach . " Daj mi ho!" načahovala sa poň , no lovec ju pošteklil. Potom si lízatko vytiahol z úst a začal ju bozkávať. Melissa to nečakala,no pri jeho bozkoch jej bolo lízatko ukradnuté a bozky mu opätovala. Dean jej hrabol rukou do vlasov a ona si ruky preplietla cez jeho krk.Pomaly sa ocitli ležiačky na sedačke a stále sa vášnivo bozkávali. No v tom niekto zaklopal na vchodové dvere. Museli sa od seba odtrhnúť a Melissa s nadávkami šla otvoriť. " Do pekla so všetkými." hundrala. Keď otvorila dvere ostala nehybne stáť. V dverách stál John spolu so Samom.
"Čo tu on robí?" spýtala sa prekvapene.
" Musíme mu pomôcť." povedal John a obaja vchádzali do vnútra. Dean rýchlo vyskočil na nohy.
" Sammy?" hľadel naňho. Videl , že už nemá žlté oči a vyzerá normálne.
" Dean prepáč." omluvil sa mu Sam s umučeným pohľadom.
" Sammy , to nič." usmial sa Dean .
" Pôjdem si lahnúť ." oznámil John.
" Ukážem vám izbu." navrhla Melissa a vydali sa hore schodmi aj s Johnom.
Zrazu sa v dome objavila Ruby. S úsmevom ,prekvapeného, Sama objala.
" Ako , akosi vedela , že som normálny , teraz?" spýtal sa Sam ešte stále prekvapene a lapal po dychu.
" No to je Deanova práca." usmiala sa na Deana. " Vieš má telepatické schopnosti." vysvetlovala .
Dean sa na nich spokojne usmieval. Uvedomil si , že Ruby je vlastne fajn a už nebol proti ich vzťahu.
" Sam dúfam , že dlhšiu dobu neuvidíme žiadne žlté oči." poznamenal Dean.
Mladší lovec zosmutnel. " Budem sa snažiť. "
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty11.04.09 18:40

****
Keď už všetci obyvatelia domu spali, Dean zaklopal na izbu , ktorú obýval jeho otec. Vedel , že nespí , po návrate z pekla sa to ani nedá.
Otvoril dvere . John sedel na posteli a vyzeral, že premýšľa. Dean si sadol vedľa neho. John ho z očakávaním pozoroval , vedel , že má niečo na srdci.
" Oci , prepáč." Dean pozrel do zeme.
" Za čo?" spýtal sa nechápajúc.
" Je toho fakt veľa. Kvôli mne si išiel do pekla.No a keď som išiel do pekla ja , zachoval som sa ako najväčší slaboch. Vydržal som úbohých tridsať rokov , k tomu som začal apokalypsu a ..." ďalej už nemohol pokračovať.
John neveril vlastným ušiam , neveril tomu , že sa jeho syn obviňuje z takých vecí." Bol som v pekle v tedy , keď si tam bol aj ty . Nevišlo im to a neprelomil som pečať , tak očakávali , že ju prelomíš ty . No vedeli , že sa im to zrejme nepodarí , tak na teba Lilith dala zavolať ,najkvalifikovanejšieho ,Démona v mučení z celého pekla. Tak ako teba, nemučili ešte žiadnu dušu , ktorá kedy v pekle bola. Pri takom mučení by nevydržal nikto. Ja osobne pochybujem , že by som vydržal toľko čo ty." hovoril John úprimne. " A nehovor mi , že sa , do pekla , obviňuješ aj z mojej smrti.Tú myšlienku okažite vypusti z hlavy . Nie ,vlastne všetky tieto myšlienky ,okamžite, vypusti z hlavy !" prikázal mu otec. Dean sa naňho ďakovne pozrel . Potreboval povzbudiť a to sa vždy podarilo, iba jeho otcovi.
" Myslíš , že Sammy sa to naučil ovládať?" spýtal sa po chvíli.
" No , popravde nie , ale my mu pomôžeme ." povedal John rozhodne .
" Vieš oci , ja som sa snažil splniť tvoje posledné želenie , to aby som ochránil Sama pred týmto , no nešlo to." hovoril mladý lovec.
" Ja viem synak. A som rád , že si nesplnil , moje úplne posledné želanie."
Dean okamžite vedel aké posledné želanie má na mysli. Zabiť Sama. " To by som nikdy nedokázal a to ty vieš." pozrel naňho Dean.
" Ja viem Dean , ja viem." pousmial sa.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty11.04.09 19:10

Hej super, chudák Dean a John affraid .Sam a jeho problém se ovládat 706 .Ruby balí pořád Sama????
Cassík Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 si začal rozumět s Mell.A Mell to asi potáhne s Deanom=to je Super Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty11.04.09 19:18

Takže znova máme za sebou jedno super best pokračovanie, ktoré bolo plné emócií a aj trošku torturingu. 704 704 704 Never say goodbye - Stránka 2 949816 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 214863
Na začiatok ako tam Lilith kričala som si myslel, že ide prasknúť. Never say goodbye - Stránka 2 555452 No ale bohužial sa to nestalo. no škoda no. 603 603 A ďalej ako chúďa Bobby je v pekle affraid affraid doors doors a tam sa smaží no teraz budem tvrdý za dobrú vec lebo Johm bol jediný kto ich teraz udrží pokope takže ajtak Never say goodbye - Stránka 2 629176 Never say goodbye - Stránka 2 629176 Never say goodbye - Stránka 2 629176
No a ďalej ako John s anjelmi prichádzal bolo super. Lilith zase na nič odšla aj so Sammym ale neva. Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 Never say goodbye - Stránka 2 43228 Ináč keď Mala Melissa tú víziu o tých deťach a tak to bolo trošken smiešne ale aj dobré. 603 603 Takže malý Dean a melissa. hah to je predstava. 703 703
A potom ako sa k sebe cez lízatko dostali až k bozkom bolo tiež dobre napísané. 704 704 704
No a tá časť keď sa Sam rozprával s Johnom mi prišiel trošku rýchli tým smerom, že sa Sam strašne moc rýchlo poddal. Ja by som ho na Samovom mieste neposlúchol. Ja by som bol evil syn. 603 603
A na koniec ako sa Sam ospravedlnil Deanovi a ten že bude všetko v poriadku. tak to bola pecka.
Jednoznačne super pokračovanie Soniq a patrí ti za toto veľká poklona. Never say goodbye - Stránka 2 104346 Never say goodbye - Stránka 2 104346 A samozrejme vďaka aj potlesk. Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299 704 704 704 dance dance dance
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty11.04.09 19:55

toto bolo nádherné pokračko 702 som is to naozaj uzivala. Never say goodbye - Stránka 2 430869 aj trochu torturingu bolo. Twisted Evil a John bol úplne úzasný. ako presvedčil Sama aby sa zmenil a ešte aj čo povedal Deanovi na koniec. takého ho milujem 702 tá Melissina vízia to bolo podľa mna tiez milé a potom aj to ich bozkávanie Never say goodbye - Stránka 2 312566 a tiez sa mi páčilo ako Ruby pomohla a to ze Deanovi uz nevadí, super 704 704 skladám obrovsku poklonu Never say goodbye - Stránka 2 104346 Never say goodbye - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty12.04.09 21:35

Soniq Shocked Shocked Shocked john bol skvelí ako tam nabehol hrozne sa teším že má svoje telo Twisted Evil Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 a Sam nedokázal ho hneď presvedčiť a ako sa mu vyhrážal že ho pošle do pekla 602 affraid affraid to som nemohla a potom dean chudáčik a ruby Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad no aspoň že mu pomohla Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 a john nakoniec Sama presvedčil Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 430869 a ako plakal 701 Never say goodbye - Stránka 2 430869 no a ten rozhovor s Deanom čo mal na konci Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 430869 to bolo skvelé že mu nemá čo odpúšťať Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 vynikajúca časť dean a malissa to tiež vyzerá zaujímavo Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 som zvedavá čo sa z tej jej vidiny naplní scratch skvelé pokračovanie Never say goodbye - Stránka 2 104346 úplne super Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty15.04.09 20:09

OMG!! Shocked Zase také úžasné komentííky , že ja teraz poletujem v nebíčku z nich 702 702 , vážne straše ma to dokáže potešiť Never say goodbye - Stránka 2 170639 Never say goodbye - Stránka 2 258431 Never say goodbye - Stránka 2 430869 , no a po prečítaní mi vaše komentáriky dodávajú múzu , za čo vám vďačím Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 177401 ...lentilka , Wiki, Nicol, King ĎAKUJEEEM !! Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 430869
No a tak tu je ďalšia časť , dúfam , že vás neuspí Laughing Never say goodbye - Stránka 2 934194

Časť VII.

Bolo skoro ráno , na oblohe sa vynímali mraky , ktoré ukrývali teplé slnečné luče. Aj napriek tomu , že všetci spali , Dean do seba lial ešte teplú kávu.
" Dean ." ozval sa Cass. Lovec naňho pozrel. " Prišiel si mi zaželať dobré ráno?" spýtal sa.
Anjel sa smutne pousmial. " Rád by som prišiel len pre toto ,ale máme väčší problém. Lilith sa zrejme zbláznila , pretože láme pečate takou rýchlosťou , že ani my Anjeli nestíhame reagovať ."
" Šikovná je potvora." usmial sa Dean.
" Áno , to máš pravdu. No prišiel som ,aby si pomohol zabrániť ďalšiemu lámaniu pečatí , máš schopnosti , ktoré treba využiť ."
Dean nadvihol obočie. " Keď myslíš ." povedal lahostajne.
Castiel sa zatváril prekvapene. " No nečakal som , že budeš súhlasiť a k tomu ešte takto rýchlo."
" Tak o čo ide ?" Dean si sadol za stôl a počúval.
Castiel si odkašľal a pridal sa k nemu. " Malé mestečko Involutus town je úplne odtrhnuté od vonkašieho sveta , žije tam nie viac ako stovky obyvateľov ,no v minulosti to bolo úplne inak, ľudia sa tam sťahovali z iným miest , jednoducho mesto bolo plné života a bolo obľúbené. Jedného dňa tam začali za záhadných okolností umierať ľudia . Obyvatelia tvrdili , že videli duchov a iné nadprirodzené bytosti , niektorý sa zbláznili iný odtiaľ , čo najrýchlejšie utiekli. Až na pár jedincov , ktorý mestu ostali verný a žijú tam dodnes." skončil Anjel. Deanovi pripadalo akoby počúval nejakú rozprávku , no vyzeralo to zaujimavo.
" Takže , nechápem ." ozval sa lovec nechápajúc.
" Lilith chce toto mesto naplno ovládnuť , ona chce ovládať všetkých duchov , ktorý tam sú , proste chce si tam zbudovať akúsi základňu pre Démonov ." vysvetľoval Castiel.
" Aha a my tomu musíme zabrániť ?"
" Áno ,ak nechceme ,aby sa prelomila ďalšia pečať. Mali by sme ísť hneď teraz ."
Dean si ešte posledný krát odpil s kávy a v tom zacítil, ako sa ho Cass dotkol.
Ocitli sa uprostred vážne dosť zničeného malého mestečka. Budovy , ktoré tam stáli boli rozbúrané a pôsobili , že sa čochvíľa rozpadnú. Mesto bolo obklopené kopcami , na ktorých boli husté lesy. A k tomu ho od vonkajšieho sveta oddeľovala široká rieka . Na rozbúraných cestách poletovali odpadky a všade bolo hrobové ticho , až na vietor .
" No wow." dostal zo seba Dean." Fakt to tu páchne."
Castiel prikývol. " Lilith tu ešte nie je ."
Lovec sa obzeral po mestečku. Zrazu pred ním stála špinavá žena v dotrhaných šatách. Pozrela na lovca. " Zmizni!" zasyčala a vyparila sa.
" Veľmi prívetivý duchovia." okomentoval Dean . Obzrel sa , no Castiela nevidel. Za jedným sĺpom započul hlasy.
" Prečo si ho sem vzal! Čo keď sa mu niečo stane !!" počul známy krik. Melissa stála oproti svojmu otcovi a vyzerala nazúrene.
" Upokoj sa. Vysvetli mi ako si sa sem dostala?" pýtal sa Anjel pokojne.
" Sachael ma sem preniesol." vysvetlila už kľudnejším hlasom.
" Ja ho pretrhenm." povedal už rozčúlenejšie. " Bež za Deanom a počkajte ma tu , nikde nechoďte ." prikázal Cass a zmizol.
Dean sa vystrčil zpoza stĺpu . " Dobré ráno." zaželal s úsmevom.
" Skutočne ,veľmi dobré ráno ." povedala podráždene ,ale aj tak mu venovala úsmev a chytila ho okolo ramien. On si ju chytil za pás a začali sa bozkávať.
" Ale čo, koho to tu máme ." ozval sa arogantný hlas. Obaja sa strhli a hľadeli na Démonku.
" Á Lilith , kde by si ty chýbala , však." falošne sa usmiala hnedovláska.
" Len vám chcem oznámiť , že toto mesto je prekliaté , pred chvíľou som dokončila rituál. Takže drahý Castiel sa sem nedostane , vlastne žiaden Anjel sa sem nedostane a samozrejme človek , už vôbec nie.No a vaše ctené schopnosti , tu nefungujú , takže sa o nič nepokúšajte. " hovorila so sladkým úsmevom .
Melissa vyskúšala pomocou telekinézi zodvihnúť jeden papier zo zeme, no Lilith mala pravdu, schopnosti tu nefungovali. " Sakra!" zakliala potichu.
" Toto mesto bývalo známe veľkou mraziarňou, je tam veľká mraziaca miestnosť , kde sa mrazilo mäso, presne také z akého ste vy ." povedala znechutene . V tom sa obaja zviezli k zemi.

Dean sa pomaly prebúdzal a začal si obzerať miestnosť , bola veľká a biela , na zemi boli zaschnuté stopy krvy , po mäsa , ktoré sa tu mrazilo. Zacítil chlad , bola tam príšerná zima a on mal iba, čierne, tričko s krátkymi rukávmi. Kúsok od neho ležala hnedovláska, ktorá sa tiež začala prebúdzať.
" Do pekla ,ona nás sem skutočne zavrela." povedala a postavila sa. Dean sa postavil tiež a obaja sa snažili nájsť , niečo cez čo by sa mohli odtiaľ dostať.
Dean sa snažil vykopnúť dvere , no boli železné a riadne hrubé. " Do čerta!"
Melissa hľadala nejakú dieru alebo niečo , no nič tam nebolo . Steny boli pevné , dvere tiež a okná tam neboli.
" Sme v pasci." zahlásil lovec , sadol si a oprel sa o stenu.
" Nikdy by ma nenapadlo , že zomriem na zmrznutie v obrovskom mraziacom boxe." povedala a sadla si k lovcovi. Dean si ju k sebe silno privinul a snažil sa ju zahriať vlastným telom . Hnedovláska sa k nemu schúlila a zapla si rozopnutú bundu.

O niekoľko hodín

Dean bol už celkom zmrznutý . Bol v takom štádie , že necítil či mu je taká zima alebo také teplo. Melissa bola na tom omnoho lepšie , mala bundu a lovec ju hrial. No keď sa rukou dotkla jeho ruky a zacítila aký je ľadový , snažila sa ho zahriať ona.
" Dean musíme sa rozprávať." povedala cez drkotajúce zuby.
" Fajn ... o ..čom?" spýtal sa šeptom , pretože mu dochádzal hlas.
" Vieš Dean , ja viem že toto prežijeme , nezomrieme tu." povedala.
" Ty si jasnovidka či čo ?" spýtal s lovec a pokúsil sa umiať , no zistil , že zrejme zmrzli aj jeho svaly.
Melissa sa slabo pousmiala. " Niekedy vidím budúcnosť, no nie vždy sa vyplní . Napríklad , keď som bola malá , našla som zatúlaného psíka a vzala si ho domov. Keď som ho raz pohľadkala , videla som obrazy. Bol na nich môj pes a zrazilo ho červené auto. Vtedy som netušila, čo som to videla ,až keď som ho išla vyvenčiť. Zrazu som zbadala presne také isté červené auto aké som videla . Cítila som , že sa mi chce vytrhnúť z vodítka . Pevne som vodítko schmatla a čakala kým červené auto zmizne. Keby som psa nechytila ,tak by sa mi vytrhol a auto by ho zrazilo a tak som zmenila budúcnosť. Hovorím ,nie vždy sa to vyplní. " vysvetlovala.
" Aha.. a teraz... si videla , že toto... prežijeme?" spýtal sa cez fialové pery.
" Nie , ja som pri našom prvom bozku mala víziu. Bol si tam ty a ja , sedeli sme na záhrade a smiali sme sa na našich deťoch , ktoré sa spolu hrali." povedala pomaly. Dean chvíľu spracúval informácie. " Oh , my a ..deti?" spýtal sa neveriacky.
" Áno , boli sme tam živý a zdravý , takže z toho usudzujem , že tu nezomrieme."
" Vieš tá predstava , aj keď sa mi páči, tak je veľmi nepravdepodobná. Vieš neverím , že prežijem... apokalypsu a všetko to , čo sa ..chystá a neverím , že raz budem mať taký život . " hovoril drkotajúco.
" Ty si myslíš , že apokalypsa bude , čo ak sa Lilith nepodarí prelomiť pečate , nad tým si neuvažoval?"
" Popravde , neverím , žeby sa jej to ...nepodarilo a aj keby... apokalypsa nebola , stále budú na svete... tie príšery a neviem ,..čo všetko a pochybujem , že by ma nechali žiť... taký pokojný.. život , v ktorom by.. som žil s tebou a mali by.. sme deti."
******
" Suka , tá prekliata suka , keď sa mi dostane pod ruky , rozdrvým ju!!" Sam totálne vytočene behal po miestnosti a išiel sa zblázniť.
John a Castiel ho pozorovali . " Len na chvíľu som odtiaľ odišiel, no keď som sa chcel vrátiť nešlo to. Lilith je veľmi šikovná a je vidieť , že to má premyslené." Castiel práve vysvetloval, čo všetko sa stalo a kde Melissa a Dean zmizli. John si snažil zachovať chladnú hlavu , no Samovi sa to nedarilo a úplne vybucho , podarilo sa mu rozbiť lampu a vázu. " Do pekla , Sam upokoj sa , chceš aby ťa zase ovládla tá tvoja zlá stránka !"
Sam sa neupokojil. " Fajn , takže sa tam môžu dostať len Démoni , však?" pozrel na Anjela .
" Áno , len oni." povedal Cass nešťastne. Sam sa usmial. " Super , neviem ako vy,ale ja mám plán."
Johnovi zrejme došlo aký plán jeho mladší syn chystá. " Sam nech ťa to ani nenapadne !"
" Ale no tak , som jediný kto sa tam môže dostať a pomôcť im." hovoril Sam horúčkovito.
" Sam nebudem riskovať , že ťa to zase ovládne !" kričal John. Vedel , že jediný kto sa tam môže dostať, má aj, keď si to nerád priznával Démonsku krv.
Castiel len sedel a načúval ich rozhovoru , sám nevedel čo je správne a tak sa snažil nechávať veciam voľný priebeh. Mal neskutočný strach o svoju dcéru a Deana. Dokonca ani nevedel , či ešte žijú , aj keď v iných prípadoch cíti ich duše , cíti či zomierajú . No teraz nič.
" Je mi jedno , čo hovoríš , ja tam idem aj bez tvojho súhlasu . Nenechám Deana tej suke!!" povedal Sam bez hlavo , nečakal na žiaden súhlas a zmizol.
John len nahnevane treskol do stola.
*****
" Dean ...DEAN." Melissa sa triasla ,no nebolo to len od zimi ,ale aj od strachu. Bola schúlená pri Deanovi , no keď sa ho niečo opýtala zistila , že nereaguje. Šťuchla doňho , no nehýbal sa. Snažila sa ho prebrať , no keď svojimi ľadovými prstami hmatala lovcov tep , zistila , že je veľmi slabí.
" Nie.." povedala šepky a do očí sa jej opäť hrnuli slzy. Tak veľmi verila tej vízii , ktorú mala ,ale teraz začala strácať aj tú poslednú nádej. Zahľadela sa do Deanovej tváre. Až teraz zistila , že jeho tvár je hrôzostrašne bledá, mal fialovo-modré pery , ktoré sa chveli. Hnedovláska ho nežne a opatrne pobozkala na studené pery ......, začala si uvedomovať ako veľmi ho ľúbi.
*****
Lilith stála na námestí mesta , ktoré sa jej podarilo ovládnuť . Vedela , že tým prelomila ďalšiu pečať a navyše sa nachádzala v nedobitnej pevnosti Démonov , ktorú si sama vytvorila. Nedostanú sa sem ľudia a ani Anjeli. A ako bonus chytila staršieho Winchestra aj s tou šlapkou, ktorí teraz skapínali ,ak už neskapali.
" Dnes je taký prekrásny deň." povedala nahlas a pozrela na čiernu oblohu. Mám chuť niekoho mučiť. pomyslela si a premýšľala , komu by spríjemnila deň mučením. Na námestí sa pomaly začali zhromažďovať Démoni.Všetci venovali Lilith obrovský potlesk za tento úspech.Lilith sa tvárila , že to bola pre ňu maličkosť a obzerala si nechty na prstoch. Keď potlesk uhasol Démonka začala rozprávať : " Neuveríte ,ale mám Deana Winchestera . Jediný , kto by mohol zastaviť apokalypsu. Takže teraz sa už nemusíme ničoho báť. Navyše dnes sa mi podarilo prelomiť ďalšiu pečať, a ako iste všetci viete , zo 66 pečatí ostáva úbohých 16 pečatí , čo nám dúfam nebude robiť problém." rozprávala Lilith so širokým úsmevom , bola šťastná ako blcha.
Sam stál opretý o strom a pozoroval nadšenú Lilith a natešených Démonov , ktorý neustále tlieskali a výskali.
" To je vážne trápne." zabrblal . Chcel nájsť svojho brata , no nevedel kde by mal hľadať , cítil , že je v tomto meste ,ale nevedel kde . Hoci by sa to mohol spýtať samotnej Lilith , no bola tu príšerné množstvo Démonov oproti , ktorým by on sám nemal najmešiu šancu.Neostávalo mu nič iné ako nenápadne prešmátrať celé mesto.
******
Melissa zúfalo sledovala Deana , cítila sa ako v pekle,vedela že ona tu nezomrie - pretože je polovičný Anjel a zima na ňu ,až tak veľmi nepôsobí- naopak z Deana sa život už vytrácal. Sledovať ho umierať so svedomím , že mu nemôže pomôcť , bola neuveriteľná bolesť.
" Hovorila som mu ,aby odtiaľto zmizol." začula hnedovláska . Keď sa obzrela ,videla špinavú ženu v roztrhaných šatách. " Kto si?" spýtala sa Melissa uplakane.
" Keď som žila, priatelila som sa s jeho matkou, Mary. Vtedy mi rozprávala ako sa zaľúbila do Johna Winchestera a iné hlúposti . Bývala som lovkiňa a to mi bolo osudným. Raz mi prišla oznámiť , že s lovom končí a že je tehotná. Keď sa Dean narodil , bola som ich navštíviť. Nádherné bábätko , skutočne. Hneď ako som od nich odišla a dorazila domov , napadol ma Démon a zabil ma." hovoril duch ženy a pohľadom sledovala lovca.
" Môže-môžeš nám...pomôcť?" spýtala sa.
" Je mi ľúto ale nie, dvere sú zo železa a inak sa odtiaľto dostať nedá. Ibaže by som privolala niekoho , kto by vám chcel pomôcť."
Melissa vedela , že v tomto prekliatom meste nikto taký nie je.
" Ak by si chcela vedieť po meste sa pretĺka aj druhý Winchester." povedal duch.
" Druhý , myslíš Sama?"
" Áno on, zrejme vás hľadá. Privediem ho k vám."
Hnedovláska sa na ženu vďačne usmiala- teda aspoň sa o úsmev pokúsila- a duch žený zmizol.
Melissa sa snažila Deana zahriať , čo najviac .
******
" Do pekla , posraté mesto." Sam blúdil špinavými uličkami a nadával.Svojho brata nemohol nájsť , privádzalo ho to k šialenstvu.
" Viem , kde je tvoj brat." povedala žena.
" Neviem či ti mám veriť." hovoril lovec neveriacky.
" A máš na výber?"
Sam jej naznačil , že ju bude nasledovať.
*****
Keď už duch aj so Samom vošli do mraziarne ,až k ťažkým dverám ,za ktorými boli údajne Dean a Melissa, lovec svojimi schopnosťami vyvalil dvere , aj keď to nebolo vôbec ľahké.
Medzitým sa Dean prebral , aj keď miestnosť videl dvojmo a cítil sa príšerne slabí a zmrznutý. Zrazu sa obaja strhli.
" Dean!" Sam k nemu priskočil takou rýchlosťou , že sa aj hnedovláska čudovala. Pozrel na Melissu , ktorá bola očividne v poriadku až na trochu modré pery. Opatrne si prehodil bratovu ruku cez rameno a snažil sa ho rýchlo dostať z tej zimi. Bol taký ľadový , že mladšiemu lovcovi bola z neho zima . Dean by aj niečo povedal , no zistil , že rozprávať nemôže, zrejme mal zmrznuté aj hlasivky.Keď sa všetci dostali von , kde aj tak nebolo mimochodom bohvieaké teplo , zistili , že majú problém. Sam sa nemohol premiestniť , vôbec mu to nešlo , nerozumel tomu. No keď uvidel vyškerenú Lilith , ktorá ich sledovala , pochopil , že má v tom prsty ona.
" Hups ." povedala a začala sa neskutočne smiať , očividne si myslela , že je nejaká vtipná. Sam sa snažil použiť nejakú svoju schopnosť , no zistil , že mu nefunguje. Pozrel sa na Démonku , akoby očakával vysvetlenie.
" Och áno, toto mesto mám pod palcom , takže si tu môžem robiť čo chcem a keď jednoducho poviem , že drahý Sammy nebude mať schopnoti , no tak ich nemá."hovorila a hýbalo jej kútikmi. No zrazu sa jej tvár z veselej grimasy, premenila na nazúrenú . " Dean Winchester ešte žije!!!" zakričala takým najedovaným hlasom , že si všetci mysleli , že snáď praskne. Dean na ňu pozrel zničeným pohľadom a aj cez to všetko, jej venoval výsmešný úškrn.
" Musíš zomrieť !!" zakričala stále nazúreným hlasom a všetkých troch odhodila o stenu budovy.

_______________________________________
P.S. No takže ten príbeh o tom meste je vymyslený , rovnako ako názov mesta ...No a len tak pre zaujímavosť Involutus znamená vo voľnom preklade "temný"
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty15.04.09 20:34

hah to bolo super pokračko v ktorom bolo strašne veľa dobrých chvíľ. I love you 704 704 704
No v prvom rade ako ho tam Castiel dostal a Lilith nato hneď dala to kúzlo či čo a potom zavrela Deana a Melissu bolo vinikajúco opísané. dance dance dance
A potom ako Sam mal o neho strach a John aby do toho nešiel a ten sa zobral a išiel ho zachrániť bolo fakt hrdinské. 704 704
No a Lilith je jednorázna suka, ktorá má strašne veľkú tvár. Som sa na tom smial ako divý. Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 Never say goodbye - Stránka 2 99937 že si pozerala nechty a chcela by niekoho pomučiť. No paráda.
No a ten koniec ako ich Sammy vyslobodil a nakoniec tá mrcha. No fuj. A hodila ich o stenu. Som zvedaví čo bude ďalej Never say goodbye - Stránka 2 207306 Never say goodbye - Stránka 2 207306
A samozrejme som si to užil a strašne sa mi páči ako spreskakuješ z jednej časti do druhej. Never say goodbye - Stránka 2 104346 Never say goodbye - Stránka 2 104346 A nakoniec ti patrí strašne veľké Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 92299 za pokračko
A naďalej platí výstraha.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty15.04.09 20:39

Néééé Dean Never say goodbye - Stránka 2 202744 Never say goodbye - Stránka 2 202744 Never say goodbye - Stránka 2 202744 Never say goodbye - Stránka 2 202744 Sam zas zdrhl , ale aspoň to udělal pro dobrou věc Never say goodbye - Stránka 2 49896 Never say goodbye - Stránka 2 49896 Never say goodbye - Stránka 2 49896 Never say goodbye - Stránka 2 49896
A Mellisa šla za Deanom a řekla mu o předtuše.Super Never say goodbye - Stránka 2 932600
Cassík super. Chudák už se do toho města nedostal Never say goodbye - Stránka 2 460216 Never say goodbye - Stránka 2 460216 Never say goodbye - Stránka 2 460216 A vzteklý John Never say goodbye - Stránka 2 707500 Never say goodbye - Stránka 2 707500 . A Lilith. Dobře naplánované. o jsme zvědavá jak to dopadne . Jeom nás dlouho nenapínej Never say goodbye - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 32
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty15.04.09 20:40

Btw som zabudol: Dobré že sa Dean nerozbil o stenu keď už ho Lil hodila k stene. 603 603 603
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty20.04.09 13:42

Soniq Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 dean v mraziacom boxe to booo super Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 430869 a sam aký bol nazúrený a išiel ho zachraňovať aj keď mu to nechceli dovoliť Never say goodbye - Stránka 2 312566 Never say goodbye - Stránka 2 430869 Never say goodbye - Stránka 2 430869 a lilit zakliala mesto a nikto nemá schopnosti tak to je sila affraid affraid affraid a ten duch tej ženy to bolo super ako im pomohol Never say goodbye - Stránka 2 312566 a pozná mery Shocked super pokračovanie Never say goodbye - Stránka 2 104346 ale ten záver rýchlo píš ďalej som zvedavá čo s nimi bude keď sú teraz bezbranný Shocked Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863 Never say goodbye - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty21.04.09 23:06

Soniq to čo mi tu robíš takéto šoky Shocked Shocked to čo má byť ten koniec čo je s Deanom affraid a Lilith pripravila Sama o schopnotisti Shocked ale veľmi dobrý nápad mučit ho zimou v tom mrazničke Twisted Evil Twisted Evil inak super pokračko tešim sa dalšie nech je skoro Never say goodbye - Stránka 2 260605 Never say goodbye - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty10.05.09 12:24

ĎAKUJEM !! Never say goodbye - Stránka 2 430869 Všetkým za prekrásne komentíky Never say goodbye - Stránka 2 891817 Never say goodbye - Stránka 2 92299 Never say goodbye - Stránka 2 177401
Noapo dlhom čase je tu nová časť , tk dúfam , ž nepospíte všetci heh Never say goodbye - Stránka 2 968235 Laughing



Časť VIII.


Všetci traja čakali tvrdý náraz o stenu , no nič sa nedialo. Miesto toho sila , ktorá ich odhodila ,zastala. Vymenili si zmätené pohľady, no neboli jediný kto bol prekvapený . Lilith taktiež nerozumela, čo sa deje .
" Ahoj Lilith!" pred Démonkou stál muž okolo štyridsiatky. Jeho oči mali bohatý nádych bordovej farby.
"Ty?!" Démonka naňho prekvapene hľadela. V očiach mala strach , ktorý sa miešal so zlosťou.
Démon sa výsmešne usmial a spolu s bratmi a Melissou zmizol.
*****
Ocitli sa v tmavej,špinavej, miestnosti . Steny boli nasiaknuté vlhkom. Bola tam dotrhaná postel, starý stôl , na ktorom boli odpadky.
" Kto si ?" spýtal sa napokon Sam.
Démon naňho pozrel . " Som Azazelova poistka. Keby náhodou zomrel a nemal na teba dávať kto pozor , tak si vybral mňa. Vlastne som jeho zástupca a pokrvný brat." dopovedal a napil sa z fľaše , v ktorej bolo whysky. Sam naňho prekvapene vyvalil oči , Dean nadvihol obočie a bolo vidieť , že sa v ňom búri hnev .
" Takže ty si s takej rovnakej krvy ako ten bastard!" Dean sa naňho chystal vrhnúť , no Sam ho zadržal.
" Áno Dean , som. A tiež viem , že ty si ten kto mi zabil brata. Akoby sa ti páčilo keby som ja teraz zabil Sama?" Démon stál oproti nemu a hľadel mu do očí.
" Ten tvoj brat mi zabil mamu !A koho tebe zabil môj brat?" hovoril Dean vytočene.
Démon na otázku neodpovedal a zase sa napil z fľaše.
" Takže teraz čo?" ozvala sa Melissa.
Démon na ňu pozrel . " Oh, akoto , že som ťa prehliadol. Také nádherné stvorenie. Máš anjelsku krásu." pomaly sa k nej približoval.
Zrazu sa pred neho postavil Dean. " Tak na to ani nepomysli." povedal výhražne.
" Fajn. " odpovedal s úsmevom ,pozorujúc hnedovlásku. " Dovol ,aby som odpovedal na otázku. Nemohol som dovoliť ,aby Sama Lilith zabila. Samozrejme nemohol som dopustiť ani to ,aby zabila teba Dean." pozrel na lovca. " Veď vieš , ja sám ťa chcem zabiť , ale to necháme naneskôr. Musím uznať , že tích Démonov , ktorý ťa chcú vidieť mŕtveho , je naozaj veľa . " rozprával .
" Tak to nie je žiadna novinka." odvrkol mu Dean a posadil sa na špinavú stoličku. Pod ňou objavil fľašku nejakého alkoholu. Nečakal na ponúknutie a začal do seba obsah doslova nalievať.
" Hm , pekné." poznamenal Démon pri pohľade na staršieho z bratov. "Cíťte sa tu ako doma." povedal napokon .
" Cítiť sa tu ako doma , tu?" spýtal sa prekvapene Sam. S Deanom boli už rôznych motelových dierach ,ale toto .
" Sammy , radšej poslúchni lebo on je náš hrdina." povedal sarkasticky Dean a prekvapene sa pozeral na už takmer vypitú fľašu. " Á do pekla ,dochádza mi chlast." povedal a pohľadom zablúdil na stôl . Na ktorom sa nachádzala ďalšia fľaša alkoholu. " Super !" potešil sa . Zodvihol sa zo stoličky a prekymácal sa k stolu.
" Keďže sa tu máme cítiť ako doma , tak si beriem toto." oznámil starší lovec Démonovi a načahoval sa po fľašu.
" Ty mi vypiješ všetok chlast." povedal Démon rozčúlene. Dean nahodil svoj typický žiarivý úsmev .Fľašu si vzal a prekymácal sa s ňou k stoličke.A začal do seba liať.
" Dean konči!" prikázal mu brat.
" Ty sa máš čo ozývať . Keď ťa ovládala tá tvoja temná stránka a ja som ti prikázal ,aby si s tým skončil , tak si neskončil . Takže radšej buď ticho a napi sa tiež alebo radšej nie ešte mi tu nič neostane."
Sam len prevrátil očami a pozrel na Melissu. Tá vyzerala ešte stále dosť zmätená. Akoby nad niečim premýšľala. " Nad čím rozmýšľaš?" spýtal sa jej mladší lovec šeptom. Hnedovlásku to vytiahlo z myšlienok . " Ja , nad tým ako sa odtiaľto dostaneme." hovorila a sledovala Deana , ktorý dopíjal už druhú fľašu alkoholu.
" Ja ho zabijem!" povedal Sam naštvane pozorujúc svojho brata, ktorý si sadol k Démonovi a spoločne začali popíjať ako najväčší kamaráti.
"Je namol." poznamenala hnedovláska. " Čo akože teraz budeme robiť? Ten Démon , ktorý tvrdí , že je brat Azazela, chce Deana zabiť a aj napriek tomu sa spolu ožierajú. Teraz ako sa na nich budeme pozerať alebo čo ?"
Sam sa cítil ako idot . Nevedel či sa má nad touto situáciou smiať alebo plakať . " Do pekla , ja ani neviem . Ten Démon nám zachránil život . A ak má rovnakú krv ako žltoočko , no tak má rovnakú krv ako aj ja. Ale je to Azazelov brat a on nám zabil mamu , zničil život . Chce ma ochraňovať ,ale na čo ,aby sa zo mňa stala obluda?"
" Sam , máš Deana a ten nedopustí ,aby sa splnilo to , čoho sa tak bojíš." utešovala ho Melissa.
" Ale to, čoho sa tak bojím sa už deje! Síce sa to snažím ovládať , no na ako dlho? To je otázne aj pre mňa."
" Možno sa ti to bude zdať zvlášne ,ale rozumiem ti , zažila som si to." vydýchla si a jej pohľad napovedal , že sa ponorila, do nie práve najkrajších, spomienok.
Lovec na ňu pozrel zachmúreným pohľadom.
Zatiaľ Dean zisťoval ako sa Démon , s ktorým popíja volá.
" Hm, Sinor, Hanor , Canor." hádal Dean a na tváry sa mu zračilo silné premýšľanie.
Démon sa len smial a neustále sebe a Deanovi ulieval. " Celé zle , chlapec páčiš sa mi." smial sa opito.
" Ja fakt už neviem ,vyčerpal som všetko , jedine , žeby si mal ženské meno. Nie si náhodou Azazelka?" spýtal sa.
Démon sa rozrehotal ešte viac. " Do pekla , tak potom ty si Deanka." smial sa z plného hrdla a Dean sa taktiež pridal. Hodili do seba ďalší pohár.
" Azazelka , kde máš ďalší chľast?" opýtal sa starší lovec . Zodvihol sa zo stoličky , no hlavu sa mu tak motala , že ani nevedel ako padol k zemi.
" Hups ." smial sa sám na sebe Dean.
" Deanka si v pohode!" zakričal naňho Démon so smiechom.
" Ja som vždy pohode Azazelka." smial sa Dean a opäť sa postavil na nohy. " Idem sa vyvracať, ale neviem kde , nechcem ti to tu zašpiniť."hovoril lovec .
Démon sa začal tak smiať , že to vyzeralo akoby sa dusil. Totižto bolo to tam už také špinavé ,že bolo skutočne jedno, kde sa lovec vyvracia .
Sam a Melissa sa pozerali na toto všetko s vyvalenými očami a obaja krútili hlavami.
" Sníva sa mi alebo čo. Mali by sme ich už stopnúť nie?" hovoril Sam.
" No to som zvedavá či sa ti to podarí."
" Fajn , idem to skúsiť." Sam sa vydal za Deanom , ktorý práve vyvrátil obsah žalúdka.
" Dean už nepi prosím ." žiadal ho. Dean sa naňho pozrel s úsmevom.
" Sammy hej , kto je tu straší ,ja či ty?Logicky by som ti mal rozkazovať ja a nie ty mne , okej." hovoril starší lovec a popritom hľadal nejaký alkohol.
" Do pekla Dean , mám ti jednu vraziť alebo čo?!" spýtal sa ho výhražne. Dean ho nevnímal pretože zrovna objavil ďalšiu fľašu.
" Pusti to Dean !" prikázal mu brat a snažil sa mu fľašu vziať, no vôbec sa mu to nedarilo. Ani nevedel ako a zrazu jeho starší brat letel k sklenenej skrinke , do ktorej vrazil a celá sa naňho rosypala. Melissa pozerala na Sama."Sam ty si sa zbláznil!"
Mladší Winchester bol totálne zmätený. " Ja ...ja som nechcel." vydral zo seba. Dean sa medzitým spamätával . " Ha, takže schopnosti." povedal opito.
Hnedovláska mu pomohla vstať a uložila ho na niečo podobné posteli. Dean skoro okamžite zaspal . Hučalo mu v hlave , no nevedel či to bolo alkoholom alebo nárazom.
"Je v poriadku?" zaujímal sa Sam zlaknuto.
" Áno až na rozbitú hlavu." povedala Melissa. " Čo sa to stalo Sam?"
"Ja neviem asi som sa opäť prestal ovládať ,do čerta!" lovec bol sám zo seba zúfali. " Začína sa mi to čoraz viac vymykať, zase ."
" Ha, skvelé Sam . Veľmi pekný kúsok. No ,ale teraz nemám s kým piť." kričal Démon s úsmevom .
Sam sa vybral k Démonovi. " Hej jasne." povedal a jednu mu vrazil. Démon okamžite padol hlavou na stolík.
" Dobre , vypadnime odtiaľto." zahlásil.
" Castiel on sa nedá privolať, ako sa inak odtiaľto dostaneme?" pýtala sa Melissa a sedela pri Deanovi.
" Do čerta , zrejme to tu má chránene." premýšľal nahlas Sam a snažil sa vykopnúť dvere. Hnedovláska hladila Deana po vlasoch a venovala mu bozk.
" Sme v pasci , opäť." poznamenala.
Mladší lovec kopanie do dverí vzdal a bezmocne sa posadil k stolu." Jedine , že by som použil svoje schopnosti. " navrhol.
" Áno , aby ťa to zlo opäť ovládlo?!" Melisse sa nápad vôbec nepáčil.
Zrazu započuli stonanie. " Do pekla, do pekla.. moja hlava."
" Dean!" Melissa zbystrila a sledovala staršieho lovca. " Opil si sa ,teda riadne si sa opil." povedala mu vyčítavo.
Dean si inštiktívne chytil hlavu , ktorá ho príšerne bolela. Zrazu zacítil na ruke lepkavú tekutinu. " Krv ?" spýtal sa prekvapene.
" Za to môžem ja , ja som sa neovládol." ozval sa Sam smutne.Dean si zrazu spomenul. " Aha." povedal sklesnuto.
V tom všetkých v miestnosti ofúkol jemný vánok. " Už som tu . " ozval sa zadychčaný hlas.
" Cass?" povedala Melissa potešene .
" Ten Démon to tu má dobre chránene ,ale nie až tak dobre." rozprával. " Je mi to ľúto."
"Čo?" pýtal sa Dean prekvapene.
Castiel pozrel na lovca. " Nemal som vás v tom meste nechávať samých." v očiach mal smútok.
" Dobre ,ale mali by sme odtiaľto radšej vypadnúť." ozval sa Sam. Castiel prikývol. " Fajn ,ale môžem vás preniesť len po jednom."
" Dámy majú prednosť." usmial sa Dean na hnedovlásku. Tá mu vyplazila jazyk a podišla k svojmu otcovi. Vzápätí obaja zmizli.
" Čo s tým Démonom ?" spýtal sa mladší z bratov.
" To neviem Sammy ,ale chlastá sa s ním dobre." zaškeril sa Dean.
" To som videl." usmial sa Sam. " Keď sa vráti Cass, kto pôjde prvý?" spýtal sa.
" Stryhneme si." navrhol Dean a mladší brat prikývol.
" Vyhral som ." radoval sa Sam .
" Nenávidím túto hru." frflal starší lovec.
" Okej , ďalší." ozval sa Anjel .
"Oh , ty si teda rýchli ." poznamenal Dean a pozrel na Sama. Ten po chvíli taktiež s Castielom zmizol. No v tom sa Démon začal prebúdzať.
" Do pekla s vami!" zahučal a kráčal k Deanovi.
" Dean rýchlo!" poháňal ho Cass , ktorý sa opäť zjavil. Anjel aj lovec stihli zmiznúť . No nepremiestnili sa na miesto , na ktoré chceli.
" Kde to sme?" spýtal sa Dean trochu neisto.
" Ja netuším." odpovedal Cass a bolo vidieť , že je zmätený. " Niekto sa s nami zahráva."
Obaja sa ocitli v úplne tmavej miestnosti-aspoň si mysleli , že je to miestnosť- , ktorá bola plná sviečok.No aj napriek ich množstvu, osvetlovali len trochu.
Dean zrazu videl ako z tmy vychádza Sam . V jeho očiach boli slzy . Potom zbadal samého seba , ako ide svojmu bratovi vrážať dýku do hrude. Po chvíli sa Samovo telo zvalilo bezhybne na zem.
Dean túto scénku sledoval s hrôzov v očiach. " Čo to má byť ..."vyšlo z neho šeptom a mierne trasúcim hlasom.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty10.05.09 12:29

Castiel naopak videl svoju dcéru. Stála pred ním a pozerala mu do očí. Jej oči boli plné nenávisti a zlosti. Vedľa nej stála Lilith. Na tváry mala povýšenecký úsmev. " Ja mám tvoju dcéru v moci a ja ju môžem ovládať." povedala Démonka.
" Nie..." Castiel bol pri pohľade na to zúfalí. Jeho najhoršou nočnou morou bolo vidieť svoju dcéru, po boku tej Démonky. Vedel , že to nie je skutočné , no jeho myseľ to ako skutočnosť brala.

Dean ešte stále pozoroval bratovo mŕtve telo. No potom jeho pohľad padol na druhého Deana , ktorý Sama zabil.
" Dean ,ak nechceš ,aby sa stalo to ,čo si práve teraz videl , musíš zabiť Castiela. To on ťa prinúti zabiť Sammyho. A to sa nemôže stať." rozprával mu druhý Dean.
" Nie ." nechcel veriť lovec.
" Áno , on je ten , ktorý ťa prinúti zabiť vlastného brata." presviedčal ho druhý Dean.

Lilith a Melissa stále stáli oproti Anjelovi.
" Ak nechceš ,aby som znova prebrala kontrolu nad tvojou dcérou, tak musíš zabiť Deana Winchestera. Len kvôli nemu si Melissu už nebudeš všímať , pretože všetok čas budeš venovať jemu. No a tvoja dcéra sa dobrovoľne pridá ku mne . Ak sa ti to nepáči , tak zabi Deana." hovorila Lilith s vážnosťou v tváry.

Ani jeden z nich nechcel , no pôsobila na nich neznáma moc , ktorá ich nútila uveriť tým klamstvám.
" Musím ťa zabiť ." povedal Cass a sledoval Deana.
" Nie , ja zabijem teba ." hovoril lovec. Než Anjel stihol reagovať , Dean ho odhodil pár metrov ďalej a Castiel dopadol na zem.No spamätal sa rýchlo a taktiež odhodil Deana. Ten narazil o tvrdú stenu.
" Zabijem ťa." ozval sa Dean rozčúlene. Postavil sa na nohy a očami začal Anjela zabíjať. Ten padol na kolená a z očí mu vychádzala žiara. No tá sa zrazu stratila a Cass bol opäť na nohách a vyzeral dosť rozčúlene.V tom sa Dean ocitol na zemi . Cítil sa príšerne slabí. Počul Cassov hlas ako niečo mrmlal v neznámom jazyku. Lovec cítil akoby mu niekto bodal nôž po celom tele . Snažil sa po zemi plaziť , snažil sa zodvuhnúť , no bolesť bola čoraz silnejšia. Chcelo sa mu kričať , plakať , no nezmohol sa na nič. Zrazu bolo jeho telo ako v plameni. Dean bolestne zastonal a začal zrýchlne dýchať. " Cass..." vydal zo seba .Trvalo to ešte hodnú chvíľu až všetká tá bolesť zrazu pominula. Dean sa uvolnil z napätia a začal zhlboka dýchať.
" Prepáč." omlúval sa vystrašený Anjel.
" Nie , mne prepáč." zachrapčal lovec. Castiel si prehodil Deanovu ruku okolo ramien. " Niekto chcel ,aby sme sa navzájom zabili. Musíme odtiaľto zmiznúť ." rozprával Cass.
" Vy chcete ísť preč , aká škoda." započuli ženský hlas. Obaja sledovali mladú a veľmi príťažlivú ženu. Mala na sebe vyzývavé červené šaty , ktoré jej dokonale ladili k jej čiernym dlhým vlasom.
" Allysa." ozval sa Castiel.
" Ty ju poznáš ?" spýtal sa lovec prekvapene.
" Áno."
" Dovoľ nech sa Deanovi predstavým sama." prehovorila žena. " Som padlý Anjel , ktorý spravil chybu a poslali ma do pekla , kde som pobudla pár pekných storočí a stala som sa tam docela známou. Musím povedať , že peklo nie je až také zlé, sem-tam som si zbehla s Lilith na kávičku. Naopak v nebi boli len samé prekliate pravidlá a iné kraviny . A ak sme jedno posrané pravidlo porušili, tak koniec, choď do pekla!" zasmiala sa kývajúc hlavou. " No Dean , keď si zrovna bol v pekle ty , tak som to prešvihla , pretože ma poslali vyriešiť niečo na zem. Skoro ma porazilo keď som zistila , že som prešvihla návštevu Deana Winchestera v pekle, osobne. Do pekla s tebou Castiel , mohol si mi ho tam nechať dlhšie." pozrela sa na Anjela zamračane.
Dean ju sledoval so zodvihnutým obočím. " Zaujímavé." zabrblal.
" Čo si chcela dokázať tým ,že si nám ukazovala tie veci ?" nechápal Cass.
" Oh, no čo ja viem, chcela som vidieť Deanové schopnosti." usmiala sa na lovca.
" Vieš rád by som ostal ,ale zmeškám môj obľúbený seriál takže , Cass ideme?" hovoril Dean a obrátil sa na Anjela .
" Alečo nebodaj mi chcete utiecť. Prepáč Dean ,ale teba si rozhodne nenechám ujsť." zahryzla si do pery.
" Allysa nerob hlúposti." žiadal ju Castiel.
" Ale no tak Cass , Dean je v pekla mániou a ja ho teraz mám ." usmievala sa . " Myslíš , že si ho nechám len tak ujsť."
Castielova tvár zvážnela . Vedel , že sa dostali do riadnej kaše. Allysa bola mocná Démonka, zaúčala ju samotná Lilith a ďalší mocný Démoni.
" Vieš , keď Lilith uvidí , aké mám pre ňu darčeky , určite sa poteší. Aj keď teba Dean jej odovzdám nerada. Chcela by som si ťa nechať ,ale rozkazy sú rozkazy. " pokrčila plecami.
Zrazu sa ocitli v nádhernej a obrovskej miestnosti . Bolo v nej plno farebný kvetov, bolo počuť spievanie vtákov a miestnosťou poletovali motýli. Vedľa krásneho stromu s fialovými kvetmi bolo obrovské kreslo, na ktorom sedela Liltih. Okolo postávalo plno Démonov. Lilith si prehodila vlasy a nadávala nejakým Démonom.
"Čo to , do pekla , má byť ?" nerozumel Dean .
" Táto miestnosť sa mení podľa Lilithinej nálady. Lilith si ju vytvorila sama. Nemôže sa sem dotať nik , len ona a jej verný Démoni. Nikto nevie , kde sa toto jej obidlie nachádza , nedá sa nijak vystopovať." vysvetloval Castiel.
" Aha , takže teraz má dobrú náladu?" spýtal sa lovec.
" Nie práve naopak , má veľmi zlú náladu. Ona je Démon ,ak by mala náladu dobrú , tak by tu bolo kopec krvy , mŕtvol a dotrhaných tiel .
" Oh." zamračil sa Dean. " To je husté."
" Allysa!" privítala ju Lilith. " Ja neverím vlastným očiam." Lilith pri pohľade na Castiela a Deana vyskočila zo svojho kresla . " Tak za toto ťa čaká obrovská odmena Allys." usmiavala sa prekvapená Démonka.
" Vitaj Dean !" pozdravila lovca so zákerným úsmevom. Dean sa na ňu znechutene pozrel , no vzápätí sa miestnosť začala meniť. Všetká tá krása , ktorou ovplývala sa vyparila . Miestnosť začala tmavnúť , takmer všade sa začala objavovať krv. Stromy boli suché a bez života. Namiesto motýľou tu poletovali čierne havrane a sem-tam nejaký netopier. Obloha bola čierna a sypali sa z nej falošné dažďové kvapky. Miesto zelenej trávy tu bolo blato a vyschnutá pôda.
" Z toho usudzujem , že má dobrú náladu." poznamenal Dean pri pohľade na okolie.
" Oh, aj náš modrooký Anjelik prišiel, aké potešújúce. Lilith jedným razom obidvoch pritlačila o stromy. Castiela aj Deana omotali železné putá ,na nohách aj na rukách, ktorými nemohli vôbec pohnúť. " Do pekla!" zaklial Dean.
" Takže Dean , už ma nebavý tvoje väčšné zabíjanie , mám pre teba vymyslené niečo lepšie." uškrnula sa zlomyseľne a v očiach jej skákali plamienky .
" A od teba Cass budem potrebovať informácie. Keď už si tu , tak to musím využiť." pozerala na Anjela.
" Ach Lilith, nemusela si to kvôli nám toľko preháňať s make-upom." poznamenal lovec sarkasticky.
Démonka sa len usmiala a privolala k sebe niekoľko ďalších Démonov. " Allysa , kým budem mať debatu tuto s Castielom , tak zabav Deana , však vieš nech sa nám chlapec nenudí." škerila sa na Allysu. Čiernovlasá Démonka s úsmevom prikývla a celá natešená sa vyparila spoločne s Deanom preč od Lilith a Castiela .

Lilith stála oproti Cassovi. " Tak povec aké sú vaše nebeské plány ?" pýtala sa s odporom.
Anjel sa len usmial.
" Tak odpovec!" kázala mu Démonka. No Castiel sa len stále usmieval.
" Ach , ten tvoj Anjelský úsmev ti čoskoro zmizne z tváre." hovorila rozčúlene . Castiel zrazu pocítil silnú bolesť akoby mu niekto drvil pľúca.Nemohol sa nadýchnuť chcel do seba dostať kyslík , no nemohol.
" No čo ,povieš mi to ?" pozrela naňho s úsmevom.

" Si prefarbená alebo to máš origoš?" zaujímal sa Dean. Allysa sa naňho neustále usmievala. " Milujem tvoje sarkastické poznámky." priznala a rukou ho hladila po líci. Deanovi to bolo nechutné , no nemohol s tým nič robiť.
" Čo robia Castielovi?" chcel vedieť z napätím.
" Castielovi , to nech ťa nezaujíma ." povedala a začala ho bozkávať. Lovec cítil ako mu jej bozky berú silu. Čím dlhšie ho bozkávala, tým bol bledší a slabší. Vôbec sa nedokázal brániť. Démonka prestala až vtedy , keď videla , že začína strácať vedomie. " Vidíš aké su moje bozky silné." škerila sa .
Lovec sa chvíľu spamätával a snažil sa nestaratiť vedomie.

Lilith na Castiela použila už rôzne metódy , no Castiel mlčal. Po tom všetkom horšie vnímal okolie a zťažka dýchal.
" Môžeš urobič čokoľvek , ale ja ti nič neprezradím , som na to cvičený." oznámil jej Anjel.
Lilith sa usmiala.Vyzeralo to , že dostala výborný nápad. " Však počkaj uvidíme ,ako dobre si cvičený." smiala sa a sila , ktorá Anjela držala pominula , no bol stále spútaný. Prikázala dvom Démonom nech Anjela vezmú. Tí ho surovo chytili za ruky a ťahali ho za niekoľko stromov. Tam sa nachádzal Dean a Allysa. Lovec sa na ňu škeril a očividne hovoril niečo nepekné , pretože Allysa vyzerala dosť nazúrene.
" Allys, môžeš uhnúť prosím?" spýtala sa jej jemným hlasom Lilith. Čiernovláska sa vzdialila od lovca a nenávistne naňho zazerala.
Castiel mal hrôzu z toho čo Lilith vymyslí. Démoni ho pevne držali a mal presný výhľad na Deana .
" Cítim tu priam tajomnú atmosféru." hovoril Dean výsmešne aj napriek tomu ,ako slabo sa cítil. Videl , že ani Anjel na tom nie je najlepšie.
" Takže Cass , som zvedavá ako sa ti bude páčiť toto." Lilith mala na tvári široký úsmev.
" Hm , tak toto by som zaradil medzi úsmev roka ." komentoval lovec.
" Dean ,ak si myslíš , že má tými poznámkami vytočíš , tak si na veľkom omyle. Náhodou sa príjemne bavím." oznámila mu Démonka.
" Wow!" povedal Dean naschvál šokovane.
Lilith zrazu začala rozprávať latinčinou. Ostatný Démoni zapolovali sviečky do kruhu a kreslili neznáme znaky. Jeden z nich vzal nôž a rezol Castiela na ruke. " Potrebujeme Anjelsku krv." vysvetlovala Lilith.Potom sa Lilith rezla sama. Démoni krv Anjela a Démonky nakvapkali do stredu nákresu .
Castiel a Dean toto všetko nechápavo pozorovali a vymenili si zmätené pohľady. Keď Lilith dokončila svoju reč z kruhu začal vychádzať čierny dym, ktorý na jej povel zastal vo vzduchu.
Démonka sa s úsmevom pozrela na Castiela ." Predpokladám , že vieš čo chystám." Anjel nervózne preglgol .Lilith naznačila čiernemu dymu , že môžem pokračovať. Dym začal vchádzať do Deana. Hneď ako doňho vošiel, lovcovi prišlo zle.
" Čo to malo byť?" spýtal sa Cass vystrašene.
" Ach som myslela , že vieš." vzdychla si. " Vyvolala som najmocnejších padlých Anjelov. Jeden z nich je už v Deanovi , no koľko takých mocných Démonov zniesie ľudské telo?" zasmiala sa. " Tí padlý Anjeli, Deana budú mučiť v jeho tele, niet lešpia smrť ." začala sa smiať ešte viacej . Z kruhu vyšiel ďalší dym, ktorý opäť vstúpil do Deana. Ten len zatínal zuby ,aby vydržal všetkú tú bolesť. Netušil , že jednu ľudskú schránku , môže posadnúť viacero Démonov, no vlastne to boli padlý Anjeli a o tích nevedel vôbec nič. Keď doňho vošiel ďalší čierny dym , začalo sa to zhoršovať. Do očí sa mu nahrnuli slzy, no nevidal ani hlásku. Z pekla bol zvyknutý na bolesť akéhokoľvek druhu.
Castiel to sledoval s hrôzov v očiach. Celý sa triasol,ale nemohol Lilith nič prezradiť. Tým by všetko pokazil , porušil asi tak milión pravidiel a mal na svedomí kopu ľudských životov. No prizerať sa ako Dean , ktorého berie ako syna , trpí bolo to najhoršie.
" No ako Cass , ešte stále mlčíš?" ozvala sa Lilith , ktorá sa očividne výborne bavila.
" Zastav to !" prikázal jej Anjel. Démonka sa rozosmiala. " No jasne , povec čo chcem a zastavím to."
Medzitým do Deana vchádzali ďalší a ďalší padlí Anjeli.Cítil , že stráca vedomie , no nemohol ho stratiť. Padlý Anjeli , ktorí v ňom boli mu to nedovolili.Tak si len hryzol do pery a čakal na ďalšiu vlnu bolesti.
Castiel sa snažil vytrhnúť Démonom , ktorý ho držali ,ale nemal šancu. Pozoroval ako do Deana vchádza jeden čierny dym za druhým. Videl ako trpí , ako proti tomu bojuje, no Castiel vedel , že už dlho nevydrží. Nie je možné ,aby niekto také niečo vydržal.
" Nechaj ho , prosím." žiadal zúfali Anjel.
" Povec mi to a nechám ho."
" Jednoducho ti to aj tak nepoviem, len nechaj Deana napokoj a vybi si zlosť na mne."
" Ha ha !" uškŕňala sa Démonka.
Dean už vôbec nič nevnímal , nevnímal ani dym , ktorý doňho neustále vstupoval. Mal čoraz silnejšie nudkanie vyvrátiť všetko , čo jeho žalúdok obsahoval, no potom si uvedomil , že vlastne neobsahuje vôbec nič.Už si ani nepamätal kedy naposledy jedol. Jediné čo si pamätal bolo , kedy naposledy chlastal. Pri tej spomienke sa bolestne pousmial.
Castiel pri pohľade na jeho úsmev vyvalil oči . V tejto situácii sa usmieva. pomyslel si.
No lovec to už dlhšie nevydržal a vyvrátil žlč . Vzápätí sa vytrhol z pút , ktoré ho držali . Odhodil šokovanú Lilith a Démonov , ktorý sa naňho chystali vrhnúť.
Lilith sa prekvapene zodvihla zo zeme. Dean ju schmatol pod krk a zodvihol do výšky. Lilith chcela použiť nejakú schopnosť , no pri lapaní vlastného dychu sa nemohla súsdrediť. " Ty hnusná suka!" povedal jej lovec s najväčím znechutením.
" Ešte...nie si taký....silný ...aby si ma..mohol zabiť. Môžeš mi robiť ... čokoľvek ,ale ..zabiť ma ešte ..nedokážeš." hovorila Lilith prerývane a snažil sa nadýchnuť.
" Ale raz budem a zabijem ťa." povedal jej výhražne a surovo ju šlahol o stĺp. Potom schmatol Castiela , ktorý nestihol nijak reagovať a vyparili sa.
Ocitli sa na nejakej prázdnej križovatke . Bola noc a fúkal trocha silnejší vietor.
" Dean máš v sebe Démonov , musíme ich z teba dostať kým ťa začnú ovládať." rozprával Castiel.
Lovec zrýchlene dýchal a začalo ho napínať . V očiach sa mu leskli slzy a cítil ako sa Démoni , ktorý v ňom boli , snažili nad ním prevziať kontrolu.
******
Medzitým

" Kde môžu byť tak dlho." stresoval Sam.
" To..to netuším." hovorila Melissa so strachom. Obaja boli v Melissinom dome .
" A kde do čerta je otec!" nerozume lovec. " Kam mohol ísť."zúril.
" Do pekla ja neviem celé je to divné, počkajme ešte chvíľu , možno sa len zakecali alebo čo." snažila skludniť situáciu hnedovláska.

O pár hodín neskôr

Sam vypil asi tak piatu šálku kávy a Melissa sa snažila spojiť so svojim otcom.
" Určite sa im niečo stalo."
" No tak Sam , mysli optimisticky." hovorila hnedovláska.
" Myslieť optimisticky v tomto svete , tak to chceš odo mňa veľa." Sam do seba hodil ďalší dúšok kávy.
" No ,ale čo môžeme robiť?"
" Ja idem zavolať otcovi." oznámil Sam a šiel do svojej izby. " No tak oci zodvihni to." prosil a rukou si pretrel tvár.
*Tu John Winchester , momentálne nemôžem telefonovať ....*
Ozvala sa z mobilu. " Do čerta!" zanadával lovec a začal vyťukávať ďalšie číslo.
" Bože Sam si v poriadku." ozvala sa vystrašená Ruby z telefónu.
" Hej Ruby , prosím príď." žiadal ju Sam.
" Hneď som u teba."

Za niekoľko minút sa Ruby zjavila v Samovej izbe.
" Čo sa stalo ?! Vieš ako som sa bála !" objala ho a bozkala na pery.
" To je na dlho,ale nevieš , kde do pekla je môj otec?" spýtal sa jej sklesnuto.
" Oh , tvoj otec , to netuším." pokrčila plecami Démonka.
" Navyše Castiel a Dean zmizli! Do pekla , takto je to stále , nikde nie sme v bezpečí!" kričal lovec.
" Zmizli , fúha ,ak chceš skúsim niečo zistiť od Démonov ,ale nič nesľubujem." navrhla Ruby.
" Nemohol by som ísť s tebou?" spýtal sa .
Ruby to trochu zaskočilo. " Okej , v pohode." vydrala zo seba a obaja zmizli.
*****
" Dean musíme ísť rýchlo za Samom a Melissou a dostať to z teba." súril Castiel a dosť zúfalo sledoval lovca.
" Nie." odpovedal drsnejším hlasom.
" Ešte to vydrž ovládať."
" Je ich veľa." povedal už normálnym hlasom , no bolo v ňom cítiť bolesť.
Castiel už na nič nečakal a oboch ich premiestnil do domu.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty10.05.09 12:30


Tam Deana uložil na sedačku a pomocou schopností ho o ňu zviazal lanami. Nepáčilo sa mu to ,ale musel to urobiť pre jeho ochranu.
Deanom prechádzala jedna vlna bolesti za druhou. Mal v sebe priveľa Démonov a začínalo to byť čoraz ťachšie.
" Do riti!" zachrapčal Dean a jeden Démon v ňom sa snažil vytrhnúť z lán.
" Melissa!" zakričal Castiel , na ktorom bol vidieť strach.
Hnedovláska nazerala do Samovej izby , no nebol tam. " Divné." povedala si sama pre seba. Zrazu započula stotanie a potom krik. Bol to hlas jej otca. Rýchlo zbehla dolu zo schodov. No vzápätí skamenela. "Čo sa to tu do pekla deje?" spýtala sa traslavým hlasom. Dean pripútaný o sedačku a snažil sa vytrhnúť , na tvári mal bolestné grimasy. Castiel bol v panike a mal zúfalý pohľad.
" Sú v ňom Démoni - padlí Anjeli. Je ich veľa , dlho to nevydrží." vysvetloval Anjel rýchlo. " Dávaj naňho pozor . Musím niečo priniesť , hneď som späť." vychŕlil zo seba Cass a zmizol. Melissa k nemu rýchlo podišla.
Deanove oči zrazu zmenili farbu. Boli čierne, Démonsky čierne. " Musíš ma pustiť !" prikázal jej.
" Vypadni z neho ty parchant !" povedala hnedovláska drsne.
" Oh , nie srdiečko , páči sa mi tu ." zaškeril sa , no v tom jeho oči mali opäť krásnu zelenú farbu. Zahryzol si do pery a snažil sa potláčať slzy.
Melisse sa pri pohľade naňho, začali tlačiť slzy do očí .
" Ako sa drží?" započula Anjelov hlas.
Hnedovláska zistila , že nemôže vydať ani hlásku. Jej srdce išlo puknúť . Castiel ju trochu odstrčil a začal Deanovi liať do úsť neznámu tekutinu . Hneď ako ju lovec prehltol , začal opäť vracať. Zrýchlene dýchal , no zrazu z neho začal vychádzať hustý čierny dym. Nestihol si vydýchnuť a hneď sa z neho dral ďalší čierny dym a potom ďalší.
" Čo si mu to do pekla dal?" pýtala sa Melissa zhrozne.
" Tích Démonov by to malo vyhnať." hovoril jej Anjel.
" Veď mu to ešte viac škodí."
Cass preglgol. " Ale tích padlých Anjelov z neho dostať musíme a je len tento spôsob. Ani mňa to neteší."
Dean začal miesto zvratkov zo seba vracať krv. Bol príšerne bledý a mal čierne kruhy pod očami. Na čele mal pot a ústa od krvy. Jeho telo sa triaslo bolesťou , aj napriek tomu koľko Démonov sa z neho už dostalo , bolo ich v ňom ešte dosť.
" Musíš to zastaviť." žiadala Melissa s plačom.
" Ako?" spýtal sa trasúcim hlasom.
" Ty si tu Anjel." pozrela naňho a išla k lovcovi. Z rukávom mu utrela krv z úst , no nie moc dobre, lebo ruky sa jej dosť triasli.
"Koľko je v ňom tích Démonov?" spýtala sa Melissa.
" Ja neviem nedokážem ich vidieť ,ani cítiť , zrejme je to nejakým zaklínadlom alebo nieviem čím." priznal Anjel.
" Takže možno v ňom už žiadny nejsú ." rozprávala s nádejou a sledovala Deana , ktorý upadol do bezvedomia.
" Ja neviem , možno máš pravdu vyšlo ich už dosť ,ale aj tak."
" No tak oci ."
Castiel na ňu pozrel. " Fajn." povedal a pohybom ruky odstránil laná z lovcových rúk.
" Kde je vlastne Sam?" pýtal sa Cass s podozrením.
" No to neviem , zmizol."
" Pôjdem sa po ňom porozhliadnuť. Ostan tu." povedal a vyparil sa.
Melissa chvílu pozorovala Deana , no potom sa rozhodla , že mu pôjde aspoň po deku. Vošla do svojej izby a hrabala sa v skrini. Tvrvalo jej to pekne dlho , totiž mala tam neskutočný neporiadok. Zrazu začula kroky. Bleskovo sa otočila. " Preboha Dean! " povedala prekvapene. " Do pekla, prečo neležíš?!"
Dean sa podopieral o stenu a podlamovali sa mu kolená. No na jej otázku neodpovedal , bál sa , že by opäť niečo vyvrátil.
" Je ešte nejaký Démon v tebe?" spýtala sa hnedovláska.
" Asi nie." zachrapčal a sťažka dýchal. Melissa k nemu rýchlo podišla. Jeho ruku si prehodila cez plece a nasmerovala si to do kúpelne. Tam sa posadili vedla záchodu.
" Čítaš...mi ..myšlienky." povedal Dean a bolestne sa uškrnul. No už nevyržal nutkanie dostať zo seba ešte niečo a tak začal opäť vracať, no len krv a žlč.
Hnedovláska sa na to zhroznene pozerala. " Do pekla , to vôbec nie je dobré." šepla. V tom začula buchnutie dverí.
" Haló!" začula kričanie.
" Tu sme!" zakričala ona na neznámu osobu. Počula ako kroky rýchlo kráčajú po schodoch a až osoba stála vo dverách kúpelne.
" John." vyšlo z hnedovlásky.
" Bože môj." povedal John zhrozene pri pohľade na Deana. Okamžite k nemu pribehol a pritiskol si ho k sebe . Dean už nevnímal nič , ani to že tu bol jeho otec , proste vôbec nič. Bol vo svojom vlastnom svete. Vnímal len bolesť , bolesť a bolesť. John ho hladil po vlasoch a cítil aký je horúci. Musel mať teplotu najmenej 40 stuňov. Staršiemu lovcovi sa nahrnuli do očí slzy , no v tom sa prudko zatvorili dvere na kúpelni. Všetci okamžite zbystreli až na Deana ,ten pomaly strácal vedomie.
"Čo to má byť?" nechápala hnedovláska a zmätene podišla k dverám. Boli zamknuté. Zrazu zhaslo aj svetlo, keďže v kúpelni neboli žiadne okná, bola tam úplná tma.
*****
Ruby a Sam mučili nejakého Démona.
" Sammy , Sammy ,Sammy.." začuli hlas a obaja sa otočili.
" Ale no tak , ty." Sam znechutene hľadel na Démona , ktorý tvrdil , že je Azazelov brat.
" No čo , mám na teba dávať pozor a mám dávať pozor aj na to ,aby si sa stal Azezolovým nástupcom.Čiže ,ak ma nebudeš počúvať tvoj otec, tvoj brat a fešanda Melissa zomrú." hovoril Démon s nadšením.
"Čože?" lovec nerozumel o čom to hovorí.
" No zatvoril som ich v kúpelni a nedostanú sa odtiaľ .Môžem ich tam povraždiť , utopiť, nechať zhorieť." škeril sa a pri tích predstavách ,nahodil prihlúpi ksicht.
" Ty sukin syn!" pozrel naňho Sam vražedne. Ruby len stála a pozorovala situáciu.
"Takže čo chceš?" spýtal sa lovec.
" No pôjdeš so mnou. No ale, aby si mi veril , že tích tvojich milovaných z tej kúpelne pustím , tak ti to ukážem ." povedal a spolu so Samom zmizli. Ruby len stála s pootvorenými ústami a spamätávala sa z toho , čo sa práve stalo.
****
Melissa sa snažila nájsť v tej tme dvere alebo aspoň chcela skúsiť rozsvietiť svetlo , no pri tej tme sa jej nič nedarilo. John mal ešte stále v náruči svojho staršieho syna a modlil sa nech to vydrží . V tom sa svetlo opäť rozsvietilo a v miestnosti stál Sam spolu s Démonom.
" Sammy?" John naňho neveriacky hľadel. " Ty si sa s ním spojil?"
Sam zosmutnel . Chcel odpovedať , no potom zbadal svojho brata. Srdce ,akoby mu chytila neznáma ruka a silno ho stlačila. " Dean." šepol. Démon zatial otvoril dvere na kúpelni. " No svoju dohodu som splnil Sam a teraz splníš ty svoju." usmieval sa.
" Sammy , o čom to hovorí?" spýtal sa ho John nechápajúc.
" Musím ísť s ním , je mi to ľúto." vydral zo seba a stále hľadel na svojho brata. V tom obaja zmizli.
******
Sam sa nachádzal v Démonovom príbytku.
" Aké je vlastne tvoje meno?" pýtal sa ho lovec vytočene.
Démon sa zaškeril a jeho bordové oči sa zaleskli.
" Volám sa Deumos." oznámil mu.
Sam nadvihol obočie ."Niekde som čítal , že to je ženské meno." zasmial sa.
Démonovi zmizol úsmev z tváre. " To je mužské meno." povedal dotknuto.
Samovi hýbalo kútikmi. " Okej. No a čo teraz?" spýtal sa ho Sam .
" Ideme do pekla." povedal Deumos akoby nič.
Lovec si myslel , že zle počul. " Do pekla ?! Dúfam, že si robíš srandu!"
" Nie nerobím . Naberieš tam nové skúsenosti , len si pomučíš zopár duší, neboj sa bude sa ti to páčiť ." diabolsky sa usmial. A spolu so Samom zmizli v plameňoch.
Návrat hore Goto down
Peter67
Pocestný duch
Pocestný duch
Peter67


Počet príspevkov : 54
Age : 34
Bydlisko : Skalica :D
Nálada : Šetrím na nové auto..to staré som akosi rozdrb*l :D
Registration date : 30.09.2008

Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty10.05.09 13:05

No ty vole Sonka toto je super ff Never say goodbye - Stránka 2 104346 ..strašne sa mi páči skvelo si to vymyslela Never say goodbye - Stránka 2 430869 ..príbeh je fajnový a toho torturingu , no chudák Dean Never say goodbye - Stránka 2 316745 ty si fakt už závysláčka na torturing keď mu toto robíš heh Never say goodbye - Stránka 2 49896 nechýba tam akcia a stále je tam napätie ,čo si ma páči pretože niektorých poviedkach su len zbytočné keci ,ale tu to je bombovéNever say goodbye - Stránka 2 214863 a táto posledná časť to je ,ale dĺžka Never say goodbye - Stránka 2 806497 a Sam ide do pekla aj s tým démonom tak to som zvedavý čo ideš vymysleť Shocked teším sa na dalšiu časť Never say goodbye - Stránka 2 325299
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Never say goodbye - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Never say goodbye
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» No need to say goodbye - The story of Narnia
» 08x17 Goodbye Stranger
» 08x17 Goodbye Stranger

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: