Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x21 When the Levee Breaks

Goto down 
+15
Hiro666
Ettie
janka410
janicag
12NicolAlysska
Weronička
dion-fortune
Fay
str8tking
wiktoriano
beruss
Sarinka
Samabel
Silvia
cleo
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty06.05.09 22:38

Hej jasne Takze teda Voldemort musil Castiela v nebi a teraz je preto taky takze nebude uz chciet byt anjelom a da svoje anjelske schopnosti Deanovi a on s nimi nieco urobi a da Sama do normalu potom tie schopnosti vrati Cassovi a on zabije voldemorta potom sa Cass bude spravat normalne a vrati sa do neba... 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty06.05.09 22:46

Alebo Voldemort je vlastne Lucifer tak vyleze z pekla, priletí Bobby na metle, hodí Deanovi paličku ten trafí VoldLucika, ale kliatba sa obráti a Deanovi ostane jazva v tvare srdiečka a zomiera tak ho Castiel premení na anjela, Dean premení Ruby na prasa a Annu na filcku. Potom odčaruje Sama a bude všetko znova ako predtým. Castiel si založí Car security a ostane na zemi. Laughing Laughing Dobre mi prepína...Kripkeeee si spokojnýý??? 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 404917 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 404917 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty06.05.09 22:47

Ale holky. Vždyť my si to tady docela dobře napíšeme samy. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194 Twisted Evil 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 312566 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 A budeme spokojené. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty06.05.09 23:00

Dean uz Annu nemusi premienat ta uz nou je...Aleboooo Voldemort povstane akurat vtey bude Sam bojovat s Lilith, Lilisth pri boji zrani Deana palickou ktoru chcel dat bobby Deanovi ale Lilith ju uchmatla takze Cas kedze ma Deana velmi rad a nechce aby Dean zomrel da svoje enjelsie chopnosti jemu a tym ho zachrani v tom tam prichadza voldemort a chce vsetkych zabit lenze ako uvidi Lilith uveomi si ze je velmi "pekna" takze sa daju dokopy. Kedze ich oboch obmakci laska nehaju vstkych tak takze nevypukne apokalypsa a vsetci budu zit stastne samozrejme Dean bude amt jazvu od toho ako mu Cas daval jeho schopnosti, a Lilith a Voldik pojdu spolu zit do pekla...

Za toto vsetko moze Kripke ja nie... 603 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty06.05.09 23:16

A potom Dean prekoná svoj strach z lietania pôjdu niekam na dovolenku, ale lietadlo spadne na opustený ostrov, vyspí sa každý s každým, zachránia roztlieskávačku a v pozadí budeme počuť ako si niekto na ostrove brúsi nože.... Laughing The end
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 0:52

Zizi napísal:
04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 sorry za 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 445251 ale dáva mu ruku na čelo - chudák Dean možno je fakt už z toho Sama chorí, tak mu meral tú teplotu. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745 Ježiš nedostatok spánku mi nerobí dobre 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745

Cas mu dával ruku na čelo, bo ho veľmi luuuubi
wiktoriano napísal:
no ja neviem čo proti tomu máte mne osobne sa páči predstava ze dean bude mat anjelske schopnosti Wink
to dufam nemyslis uplne vazne

Zizi napísal:
Ježiš nedostatok spánku mi nerobí dobre 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745

To nerobí dobre nikomu z nás

Zizi napísal:
ie zjavenia Filcky sú náhodou dosť povzbudivé - kuknem na ňu, zlaknem sa a som rada, že nevyzerám až tak zle

a pritom Anna bola osoba, ktorá konečne zviedla Deana spôsobom, akým to robí on.. až ma zaráža, že niekto proti nej niečo má /čo sa práve tohto týka, tiež ju nemusím, bleh/... u mňa má za to (ako jediné) neskutočné body ...

Nemyslím si, že Dean dostane anjelske chopnosti.. už len kvôli Ericovím "nepravdivým" vyjadreniam a kvôli posledným rozhovorom.. Keď mu dajú dočasnú moc, OK, anjela z neho nespravia, bo vedia, že stratia sledovanosť... to si ani CW ani Eric nedovolia.. a ak JO, tak u mňa Eric vrcholovo skončil... Hovoril, že mu je Joss vzorom, keď to v tom najlepšom poserie, tak ho Joss zabije, hehe
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 1:13

baby super teorie 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 312566
Fay ale hej myslim to uplne vazne. čo uz som mnou mam stale vo viac veciach iny nazor ako vacšina
04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 1:28

wiktoriano napísal:

Fay ale hej myslim to uplne vazne. čo uz som mnou mam stale vo viac veciach iny nazor ako vacšina
04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194

nj, skutočne to tak vyzerá.. hlavne by ma zaujímali tvoje odôvodnenia, prečo to tak bude dobré.. akokoľvek nad tým uvažujem, stále to nechápem
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 1:45

no nebudem tu pisat slohovku o tom prečo mam o niečo iny nazor lebo to ani neviem ja to tak skratka citim alebo tak nejako confused ja som zase prekvapena prečo ste všetci proti deanovim schopniam. mne sa pači ta predstava ze by aj dean dokazal niečo ako sam alebo ako castiel. nevravim ze by chcem mal byt uplne ako anjely mat kridla a tak. ale tak ze by mal nejake schopnosti a ostal inak taký aky je tak som bola spokojná
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 1:52

wiktoriano napísal:
ale tak ze by mal nejake schopnosti a ostal inak taký aky je tak som bola spokojná

Dean je práve o tom, aký je výnimočný.. bez schopností, bez akejkoľvek pomoci.. a ak si si to dotraz nevšimla, tak je to veľká škoda, pretože on je úžasný práve tou svojou individuálnosťou.. a schopnosti, hm... jeho špeci žalúdok, ktorý dokáže stráviť to množstvo jedla, ktoré do seba natlačí ti nestačí??? Dean nie je postava, ktorá potrebuje špeciáalne schopnosti... celú dobu ich nepotreboval a nechceme ich ani teraz... Dean s niečim "naviac" mi pripadá ako "ružový slon".. skús sa zamyslieť nad tým, že by vedel napr ovládať počasie.. WTF??
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 1:52

Tak ja viem prečo som proti Deanovym schopnostiam. Pretože zomrel Sam, tak zomrel aj Dean. Sam ma schopnosti musí mať aj Dean schopnosti. Proste celá tato séria sa točí okolo Deanovho zadku a ja sa na ten seriál pozerám ako na celok, nepozerám to kvôli určitému hercovi (postave) a dosť mi vadí, že je Sam dosť odstavený. Neprekáža mi dejová línia Heaven vs. Hell, ale Sam mal aspoň tie schopnosti tým bol výnimočný a teraz ich musí mať aj Dean?
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 2:09

Fay no netreba zase prehanat ved kto povedal ze dean bude ovladat počasie. ved to nerobi ani Cas.
bude stačit aj niečo menšie a nech to bude v novej epke ako chce ja pre toto jedno nebudem nadavat. tiez netvrdim ze deanovi niečo chyba on je pre mna uz dost perfektny aj tak ale či uz bude anjelom alebo nie u mna sa nič nezmení
Cleo chapem ze niektorym vadi ze sa všetko toči okolo deana ale to beriem zase inak. ja beriem deana ako hlavneho hrdinu tak mi to nevadí. ako nič proti Samovi ale ten ma svoje problemy s krvou a s ruby tak si myslim ze je dôlezitý dost. a ak maju byt teraz proti sebe tak dean tiez niečo potrebuje inak bude proti samovi v nevyhode 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 2:14

wiktoriano napísal:
ja beriem deana ako hlavneho hrdinu
WTF??? Ten seriál je o dvoch bratoch. A Dean ma svoje problémy s fňukaním, ako to je dôležitejšie ako to, že Sam sa mení na neviem čo??
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 2:23

wiktoriano napísal:

on je pre mna uz dost perfektny aj tak ale či uz bude anjelom alebo nie u mna sa nič nezmení

ja ti tvoj názor neberiem, ale z tohto rozhovoru mi to príjde tak, ž si absolútne nepochopila celú pointu toho, čo sa Eric snažil vysvetliť. ono to vôbec nie je o tom, čo každý z nich má, nechcel z toho robiť soapku... najdôležitejši je na tom DEANOV a SAMOV vzájomný vzťah, ako ich to všetko spojilo... keď TOMUTO nerozumieš, tak si znova pozri prvú sériu, kde sa celkovo mení ich vzájomný postoj. DEAN je carakterom práve preto, že nemá žiadn schopnosť, Eric sa to snaží vysvetliť celú dobu... Sammyho si John chránil, pretože nevedel, čo z neho bude. XY dielov Dean vraví (alebo to chápeme z deja, podaktorí), že je produktom svojho otca.. Ale práve to, ako miluje svojho brata, ako obetoval VŠETKO preto, aby ho zachránil, je jeho najväčšia moc.. Ericov idol je Joss Wheedon, konečne vidím jeho ideológiu z iného pohľadu
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 2:32

Fay krásne si to napísala. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 430869 Proste to že aj Dean zrazu dostane schopnosti je otrepané. Krásne by bolo keby Sama porazil (porazil to zlo myslím) tým aký Dean je a ako svojho brata miluje. Nie nejakými schopnosťami od Castiela alebo nejakého iného anjela. Rolling Eyes Je fajn, že majú medzi sebou nezhody aj keď to cucanie krvi si mohli odpustiť, ale ok čo už, ale ich vzťah by sa mohol upraviť tým ako sa navzájom majú radi a nie nejakými anjelskými schopnosťami.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 8:07

cleo napísal:
Dean je práve o tom, aký je výnimočný.. bez schopností, bez akejkoľvek pomoci.. a ak si si to dotraz nevšimla, tak je to veľká škoda, pretože on je úžasný práve tou svojou individuálnosťou..
S týmto musím jednoznačne súhlasiť. Jednoducho Dean je a vždy bol úžasný práve preto, že bol sebestačný, nikoho nepotreboval. Dokonca aj tie jeho odmietania pomoci, keď aj tak nemal inú možnosť. Jedinými zbraňami boli jeho odvaha a duša, ktorú napokon aj obetoval, za svojho brata. Ten muž nepotrebuje žiadnu vyššiu moc. Je dokonalý aj bez nej aj keď naozaj nevieme aký bude dôvod jeho schopností, takže ja si počkám do zajtra 603 603

Hlavná postava
- v tomto súhlasím s wiki. Áno aj pre mňa je Dean hlavná postava. Nie je to tým, že by som nevedela, že ide o seriál o 2 bratoch, je to len pocit. Pretože k Deanovi cítim oveľa väčšia sympatie, príťažlivosť a preto si ho vyhľadám aj v epizódach, kde je bokom. Jednoducho ja mám veľmi rada aj Sama, ale Dean je u mňa #1. Pre SammyGirls je to pravdepodobne naopak, pretože každý to vnímame inak. Milujem tento seriál lebo je založený práve na bratskom vzťahu a nedopadlo to s ním ako v PB ale aj PB som proste považovala za hl. postavu Michaela a nie Linca. Proste Oni sú obaja hlavný a ani bez jedného by to nebolo také úžasné, lenže niektorí toho svojho obľúbenca vnímajú hlavnejšie ako druhí. Na tom nie je nič zlé. Je to prirodzené. Veď aj Cas je svojím spôsobom hlavnou postavou, čo sa deju týka. 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 8:21

ja viem ze je je to serial o dvoch bratov a prvú seriu som videla niekoľko krat. ale pre mna je dean dôlezitejší kedze som dean girl ako sam. presne ako piše zizi. pre Sam girls to môze byt naopak.
no a to čo sa teraz so Samov deje za to si v podstate môze sám a neviem prečo by to malo byt dôlezitejšie ako to ze dean prešiel peklom a to doslova. tak je pochopiteľne ze sa trápi alebo fnuka.
Fay nechcem vyryvať ale tvariš sa ako a ako keby som SN ani poriadne nevidela. toto čo sa deje teraz vôbec podla nema uz je spoločne s 1 seriou ved Dean a aj Sam sa veľmi zmenili aj ich vztah. uz tým ze eric dal do serialu anjelou a to ze Castiela Deana zachranil a mal s ním plany uz asi planoval aby mal aj dean nejake schopnosti. však uvidime ako to bude.

ale ja sa na to môzem rovno vykašlat. ja si budem aj tak mysliet svoje a vy svoje. a ked vzdy ked tu poviem svoj nazor tak sa musim neviem ako obhajovat tak. si ho radšej necham pre seba nech tu nespôsobujem zbytočne spory. tak sa radšej budem vyjadrovat len k tomu čom s vami suhlasím. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 8:27

Fay, naprosto mi mluvíš s duše! 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 312566 A vlastně i cleo. Prostě to cítím stejně jako vy. Dean by měl zůstat takový jako byl dřív a ani na vteřinu bych mu žádnou schopnost nedávala. Pořád jsem tak nějak doufala, že zvládne Sama jen pomocí jejich bratrského pouta. Sad Třeba to tak nakonec bude, ale pochybuji, protože už to vyhrotili tak divně, že v zázrak tohoto tipu ani nedoufám. No

Zizi, tak na "hlavní postavu" já mám jiný názor než vy. Pro mě je hlavní postava Dean a Sam. A nikdy jsem to ani jinak nechtěla. Mně na tom láká ten bratrský vztah, nikoliv Dean nebo Sam. Když tam nehraje Sam, tak mě to tolik nebaví a kdyby tam nehrál Dean (zatím se to nestalo, takže říkám kdyby), tak by mě to taky nebavilo. No I kdybych Sama/Jareda milovala sebevíc, bez Deana by mě to k obrazovce tolik nepřitahovalo. Prostě je mám ráda dohromady, když se děj točí kolem nich a ne jen kolem jednoho, jak je tomu poslední dobou. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 202744
Ale chápu, že vy milujete Deana nadevšechno a proto na to máte jiný názor. Každý si hold na tom seriálu hledáme něco jiného, co se nám líbí.

Edit: wiktoriano, to si děláš srandu? Shocked To já kdybych měla mlčet pokaždé, kdybych si měla obhajovat svůj názor, tak bych tady na fóru nemohla ani pípnout. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 Jen hezky piš svoje názory...to že je s tebou někdo nesdílí a natvrdo to napíše, ještě přece nezmená, že si za nimi přestaneš stát nebo se za to budeš omlouvat. Jsme na fóru a fórum je právě k vyjadřování svých názorů. Já když si něco myslím, tak to napíšu a kašlu na to, co si o mě budou druzí myslet nebo psát. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 707500 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 99937 Hold jsme každý jiný. Ale pokud tě nebaví obhajovat svoje názory, tak tě samozřejmě nikdo nenutí, to je jasné. Wink
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 8:28

Ak mam byt uprimna, aj ja si vacsinu toho co si myslim nechavam pre seba Rolling Eyes confused Laughing Pretoze ma to nebavi...stale dookola vysvetlovat co si myslim a ako to myslim, aj tak kazdy mame nejaky svoj nazor Wink Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 8:55

No a to tom to právě je, janicag. Laughing Že někoho to baví a někoho ne. Laughing Mě někdy jo a jindy si zase raději pustím anime. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 188411 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 316745
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 9:50

Chrystelle napísal:


na "hlavní postavu" já mám jiný názor než vy. Pro mě je hlavní postava Dean a Sam. A nikdy jsem to ani jinak nechtěla. Mně na tom láká ten bratrský vztah, nikoliv Dean nebo Sam.
I kdybych Sama/Jareda milovala sebevíc, bez Deana by mě to k obrazovce tolik nepřitahovalo.


s týmto tiež súhlasím. Jednoducho, supernatural bez Deana/Sama, je ako Buffy bez Buffy.. (ospravedlňujem sa za Buffy prirovnanie, ale je to vemi podobná závislosť)...
a ešte je jedna hlavná postava, na ktorú sme zabudli a bez nej by to tiež nešlo.. Metallicaaarrrr... 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 975638
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 9:52

No asi takto. Ja tvrdím, že pre mňa sú dôležití obaja, lebo ani bez jedného by to nebolo ono. To je jasné, keď som napísala, že milujem to, že je to založené na bratskom vzťahu. Ten dojem hlavnejšej postavy je založený čisto na trošku väčších sympatiách k jednému z nich. Dá sa povedať, že ide viac menej o pocit a nie o samotné chápanie pojmu hlavná. Hlavný sú obaja, veď aký by to bol seriál o 2 bratoch, keby tam bol iba jeden že?

Chrys:
ten edit, čo si napísala Wiki je pekne napísaný. Niekedy má možno človek pocit, že sa ocitol v bojovom poli, kde si musí obhajovať svoj názor a prečítať si takéto povzbudivé slová potešia.

wiki: Každý sme iný a každý máme svoj názor aj keď niekedy založený skôr na pocite ako nejakých dôkazoch a jednoducho si za nim stoj. Ak sa ti nechce tak si ho neobhajuj, ale vyjadriť sa predsa môže každý. Ja tiež často zisťujem, že mám iné názory, ale to je na komunikácií to pekné. Možno mi to trvalo dosť dlho kým som prestala za všetkým hľadať niečo, čo tam napokon ani nebolo a cítiť sa ako neustále v boji, ale obhajoba je prirodzená. Pokiaľ sa to nezvrhne do nevraživých hádok a nenávisti, tak je to všetko súčasť komunikácie a to ju robí zaujímavou a pestrou. O čom by sme sa bavili, keby sme si tu doslova všetci čítali myšlienky 701 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 11:24

wiktoriano napísal:
ale ja sa na to môzem rovno vykašlat. ja si budem aj tak mysliet svoje a vy svoje. a ked vzdy ked tu poviem svoj nazor tak sa musim neviem ako obhajovat tak. si ho radšej necham pre seba nech tu nespôsobujem zbytočne spory. tak sa radšej budem vyjadrovat len k tomu čom s vami suhlasím. 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194
Hmm ja som myslela, že toto je fórum a diskusia, ale ty vždy keď niekto nemá tvoj názor radšej prestaneš písať ako keby teba druhe názory nezaujímali. Keby sa každý hneď na to vykašlal tak je tu pekne mŕtvo. Asi si ešte nevidela spor, keď aj obyčajnú diskusiu pokladáš za spor. Ale okey, s tebou si viac písať o veciach, kde máš iný názor nebudem aby si sa nemusela obhajovať. Písať si o rovnakých veciach môžem sama so sebou... confused

citácia :
Niekedy má možno človek pocit, že sa ocitol v bojovom poli, kde si musí obhajovať svoj názor
Ale prečo hneď bitevné pole? Laughing Niekto nemá rovnaký názor a už je to bitevné pole? Nechápem prečo si to wiki berie osobne. Na toľko vecí mam iný názor ako niekto iný a prečo by som to, že ma niekto iný mala hneď brať osobne a stiahnuť sa? Veď o tom to je, že sme ľudia s názormi a prostriedkami na to aby sme si ich vyjadrili. Twisted Evil Ja som rada keď ma niekto iný názor aspoň si môžeš pozrieť veci aj z inej stránky. Aj keď s tým nesúhlasiš...Very Happy

A k téme. Mne už sa o tom, že ma Dean schopnosti aj snívalo. Brrrrr 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 1319 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 21835
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 12:20

ježiši jaká diskusia Shocked akože ja sa spoilerom dosť vyhýbam, ale tak nedalo mi a nakukla som sem a omg Shocked pekne ste to tu roztočili Laughing no nič, idem sa vyjadriť ja 04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 934194

nebudem reagovať na každého príspevok, len tak všeobecne sa k veciam vyjadrím. najprv, čo sa hl. postavy týka, tak ozaj nechápem ako niekto môže považovať iba deana alebo sama za hl. postavu Rolling Eyes je mi jedno kto má koho viac rád, kto je samgirl a kto deangirl, SN bolo vždy príbehom dvoch bratov, a preto vždy malo a vždy aj bude mať dve hl. postavy bez ohľadu na to, koho máš ty radšej. to, že sa viac sústreďuješ na jedného z nich, neznamená, že je hl. postava viac ako ten druhý. to je podľa mňa zlý výber slov. ja som 100% deangirl, ale nedám dopustiť ani na Sama. najviac milujem ten vzťah medzi nimi a SN má celkom jasne dvoch hl. hrdinov.

čo sa týka schopností, tak to je dosť zvláštne, že mu ich chcú dať. mne osobne ten nápad nie je až tak proti srsti, ja som mu predsa schopnosti dala v poviedke faith, ale úprimne v seriály som to nikdy vidieť nechcela Rolling Eyes nebudem ten nápad odsudzovať pokiaľ neuvidím, čo tie schopnosti vlastne budú zač a prečo ich dean dostane a čo s nimi spraví a tak, ale ten nápad vo všeobecnosti sa mi nepáči No a z podobných dôvodov ako cleo. nechápem na čo mu ich dávajú confused pretože Sam má schopnosti? proste mi to príde trochu blbé.

čo sa diskusie týka, tak zase je pravda, že to, čo ste napísali, fay, cleo vyznelo občas trocha tvrde. ono vám sa to tak možno nezdá, ale bolo to tak. preto chápem, že sa wiki mierne naštvala, ale tak zase podľa mňa nešlo o hádku, ale o diskusiu, tak z toho hneď netreba robiť veľkú vec. cleo a fay sa takto vyjadrujú bežne. keby ste si s nimi písali viac, vedeli by ste, že tento spôsob vyjadrovania je u nich úplne normálny. netreba sa preto hneď sťahovať a proste nereagovať viac a podobne. a čo ak so mnou niekto nesúhlasí? mám byť teraz ticho a nepovedať si svoje?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty07.05.09 12:25

Tak k najskôr téme. Ja o Deanovi a jeho schopnostiach nesnívam. Dozvedela som sa to včera úplnou náhodou, keď som porušila svoju prísahu, že k posledným epizódam nechcem vedieť spoilery. Ale pozrela som si ich a v tejto téme som zostala kukať keď Fay napísala, že Dean má mať schopnosti. Nepáči sa mi moja predstava, ale ešte som nevidela ako to skutočne je a preto radšej nehodnotím dôvod prečo by ich mal alebo nemal mať. Možno na to aby zastavil Sama bude potrebovať viac ako len útok na city vetou, "Ak vyjdeš tými dverami, tak už sa nikdy nevracaj." Vetou, ktorú Samovi povedal, pred odchodom na Stanford otec. Možno, aby Sama zachránil bude ochotní prijať aj schopnosti, pretože možno keby ich použil nejaký anjel, tak by Sama mohol zabiť. Ale je to stále len jedno veľké MOŽNO. A ja sa teším na zajtra kedy sa aspoň dúfam, že niečo dozvieme. confused 603

cleo: teraz poviem čosi čo sa ti asi nebude páčiť. Ale nazvala som to bojové pole pretože v rámci niektorých názorových konfliktov sa tu objavujú dosť cynické, negatívne vyznievajúce a agresívne príspevky, ktoré jednoducho niektorým vadia a radšej sú naozaj ticho ako by mali nechcene len preto, že povedia čo si myslia, vyvolávať konflikty. Viem, že to poprieš, ale skús sa zamyslieť nad tónom tejto vety:
citácia :
Ale okey, s tebou si viac písať o veciach, kde máš iný názor nebudem aby si sa nemusela obhajovať. Písať si o rovnakých veciach môžem sama so sebou... confused
Neviem, ale vyznie to ako keby si od zlosti na wiki vyskočila. Možno je to len zle interpretované to, čo si chcela povedať, ale jednoducho takéto vety môžu ľudí s iným názorom odpudiť. Je to skôr ako keby si jej dala na javo, že konečne som si našla dôvod prečo si s tebou nemusím písať. Sorry ja len hovorím ako to pôsobí na mňa.
Ale to naozaj nepatrí do tejto témy, takže sa ospravedlňujem za trošku OFF. Viem, že si poviete, že zasa skáčem a že zasa vyvolávam nejaký konflikt, ale to nechcem. Chcem len upozorniť na to čo mi vadí a čo je niekedy dosť nepríjemné. Lebo často sa dajú opačné vyjadrenia interpretovať aj jemnejšie a bez útočného tónu.
PS: cleo naozaj som ťa nechcela nahnevať alebo niečo. Dúfam, že ma chápeš. 703

PS2: wiki: tým, že zostaneš ticho a prestaneš hovoriť svoj názor, obmedzíš len samú seba.

dion: lenže niektorí, ktorí s Fay, či cleo nemajú veľké skúsenosti to jednoducho môžu zobrať ako útok (áno aj mne sa to už stalo priznávam). Potom vznikajú zbytočné nezmyselné hádky a nesympatie a odrádza to od ďalšej komunikácie.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x21 When the Levee Breaks   04x21 When the Levee Breaks - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x21 When the Levee Breaks
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 04x21 When the Levee Breaks
» 04x21 When the Levee Breaks
» All Hell Breaks Here 2012
» 02x21-22 All Hell Breaks Loose
» All Hell Breaks Loose Sydney, April 18-19, 2009

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Štvrtá séria-
Prejdi na: