Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Goto down 
+57
nuni1977
Marion0889
Lucy86
inga
Husitka
Sashenka30
kaja666
Lirael
str8tking
Dzowika4
lenkka
Ewis
bareness
Mystic
calla
Faith
Kacena222
Pa001
sonca12
Anwiel
FeeBee
Hiro666
CrazyD
333
Soniq
Zizi
sisel
keksiiq
veronika
Weronička
Dr.Bna
nirgana
Ettie
funny
rbl
aryana7
SkreechTina
Silvia
Blanka
LenkaX22
Kaja
Kristine
ivan2321
Madlen
SNlois
Elendilka
Chrystelle
Katka
Sarinka
bookika
Kika
janka410
Samabel
Night Angel
zoehart
dion-fortune
Willo
61 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorSpráva
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 13:09

Kaja: nemáš za čo a neboj hlavne si každú časť vychutnaj a prinajhoršom keby si sa k nim nemala ako dostať tak ti nejako pomôžem Very Happy Very Happy Very Happy veď preto sme predsa tu, aby sme si pomohli keď treba. Smile Smile Smile Smile
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 13:47

Blanka napísal:
Kaja: nemáš za čo a neboj hlavne si každú časť vychutnaj a prinajhoršom keby si sa k nim nemala ako dostať tak ti nejako pomôžem Very Happy Very Happy Very Happy veď preto sme predsa tu, aby sme si pomohli keď treba. Smile Smile Smile Smile

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 673161 Dakujem Ti krásne Blanka,ale naozaj veľmi si ma potešila cheers
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 15:35

Vitaj Kaja v našej SN rodinke, sme strašne radi, že sa tak utešene rozrastá.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 23107 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695 Každý ďalší fanúšik nás veľmi teší, pozdravujeme otca.. Wink
Vidíte, baby, mali by sme si dávať väčší pozor na to, čo píšeme, po nás to čítajú normálni ľudia.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745 Nechceme predsa, aby nám odtiaľto zutekali.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 15:44

ahoj Kaja, aj ja ťa tu vítam....aj keď ja som tu tiež nová, ale cítim sa tu už ako doma.... lol! Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 16:35

Kaja: tak vítaj vitaj u nší šílené, ale neskutečně skvělé SN rodinky Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 348507 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 348507 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 77756 koukám že poslední dobou máme docla dosto nových..ty taky vítám ak sem to zapoměla předtím Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 949816 vítejte všeci Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 862204
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 17:03

ze aky novacikovia Very Happy jeej rodinka sa nam rozrasta Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 348507 VITAJTE!!!! Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 23107 no ale tak ja som potom tiez novacik lebo ja sn sledujem len od leta, takze ked som to ja skoncila s druhou seriou mala som takmer vzapeti uz aj tretiu Very Happy takze no ja som v podstate dost pozadu tiez, ale statocne sa snazim drzat krok Smile aj ked v hre hadajte scenu podla fotky som uplne stratena, lebo sn este tak dobre fakt nepoznam Sad ale tak ziadne strachy aj na to jedneho dna dojde pri tej mojej zavislosti nie???
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 17:16

no jasné že to príde d-f....ja som závislá od kedy to bolo na prime.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 733500 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 733500 ..a môžem o sebe povedať že napozerané to mám už dosť.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 18:29

ja som zavislacka uz pomaly rok ale predtym som sa tomu nejak nevenovala. iba raz ma napadlo z nudy si pozriet nejake stranky a hned mi naslo tuto nasu perfektnu slovensku ktora len tazko moze konkurovat ina Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 325299 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 325299 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 325299 cheers
a teraz zabijem denne tak zo tri hodiny z mojho drahocenneho casu a bohuzial aj toho vyhradeneho na ucenie aj ked priznavam ze to ide nad ocakavanie ... proste sn vsade.hladam nove spoilery, interviews, proma kazdeho druhu, kontrolujem tlac ci sa nieco nenajde, sledujem v asi v 5 jazykoch minimalne dve pizody dennne....som proste fanatik. a nevynecham ani jednu epizodu aj ked ide o pol druhej co sa odraza na mojom vzhlade ked ma zobudia pred 12.00 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 188411 :shame: Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 188411 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 44266 :shame:
niekedy je mi to az luto ale nemozem prestat hlavne citat prispevky vo fore aj ked na ne casto neodpisujem . no co uz so mnou... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 518608

PS: Neberte to ale uplne vazne, len mam naladu na prehananie Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 177401 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 261136
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 18:34

tak já nemůžu zůstat pozadu a vítám tady na fóru nové fandy a přírůstky do naší SN rodinky Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 23107 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 660854
doufám, že z pročítání některých těch našich rozhovorů vás moc netrefilo a berete to s nadhledem lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 19:31

bookika: z toho si nič nerob, tiež namiesto učenia radšej behám po nete. Vždy sem idem "len" na pár minutiek a vykľuje za s toho pár hodín.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 19:48

akoze toto poznam velmi dobre a hlavne ked pridem sem akoze len na "skoks". ako som ja vzdy naivna, ze??? ale tak aspon si dobre pokecama a pripadne sa ja nasmejeme ci kolektivne poplaceme Smile Sad

ps: ko napisala samabel dufam, ze vas niektore nase rozhovory prilis nevystrasili. to viete, ono nam obcas fakt riadne preskoci ( a niektorym z nas preskakuje neustale, takze tychto uletov, si prosim nevsimat)
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 19:54

Jak pozoruju,tak všechny sem jdeme vždycky jenom na skok Rolling Eyes No čím to teda může být,že tady potom tak zamrzneme Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 261136 a nemůžeme se od pc odpoutat Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 280742 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 862204 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 862204
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:09

no ja hneď ako prídem domov tak sa prihlásim....a som prihlásená v podstate stále....a vravím si že "sem tam" Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 261136 skočím pozrieť čo je tu nové, aké príspevky....no lenže to moje "sem tam" sa akosi často mení na to, že pozerám nové príspevky každých 5 minút... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 280742 ..tak neviem....myslíte že som zrelá na liečenie???? Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Dakujem   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:17

Sarinka : Dakujem veľmi pekne, Wink a pozdravím a Dakujem.
Twisted Evil Tak to by ste mali,ale nie,potom by sa mi to zdalo skôr nenormálne Laughing

Kristine: Dakujem veľmi pekne, cheers Tak to je super,Takže aj ja Ta vítam tak opozdené ked si nová,ale ja viem že nie si teda podľa mňa Wink .Ked sa tu citiš ako doma tak to je super Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 312566

SNlois: Dakujem veľmi pekne Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695

DionFortune:Dakujeme, Wink ,to nech Ta ani nenapadne,že sleduješ len od leta a že si pozadu Laughing Tak to skôr by som ja mohla k tomu niečo povedať,že pozadu.Ani ja nie som veľmi na tie fotky,myslím že ani tak mi to veľmi asi nepôjde

Samabel: Dakujeme santa skôr som tie vaše príspevky hltala radosťou cheers
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:23

Takže trošku opozdene Vitaj medzi nami Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 23107 závislákmi Kaja.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:34

Kaja: vlastne som tu len o dva dni dlhšie ako ty.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:49

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745 Wav tak toto ma dostalo,to je len dva dni,waw a to si kde nazbierala tolko príspevkov Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804 Shocked

EDIT: Laughing jaj už viem ved ja som bola sice registrovaná,ale to neplatilo až teraz som oficiálne písajúca Laughing dlho som len čítala

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695 Dakujem krásne.


* Ty další dva příspěvky, které jsi měla pod tímto, jsem ti dala sem do "editu". Janna.


Naposledy upravil dňa 14.01.08 21:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:52

Kaja: no ja som sa pustila do písanie hneď.... lol! ...možno až príliš horlivo....ale tak ja si nemôžem pomôcť.... :shame: :shame: Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 20:57

Laughing ja som i to tu zase musela dobre poprelistovať pretože to bolo na

mna moc,dosť veľa príspevkov,ale dá sa povedať že je to dosť mladé

forum ešte,čo to bude neskôr. affraid možno o niekoľko rokov


Naposledy upravil dňa 14.01.08 21:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 21:03

ak tu budeme ešte o niekoľko rokov tak to bude super....aj keď to už sem budeme asi všetci písať z psychiatrie.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937 ...
a máš pravdu že keby si začala hneď písať bez prečítanie tak by to bolo asi dosť chaosné.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 999804

P.S.:inak ak chceš ešte niečo dodať k príspevku tak to napíš ako edit do tej predošlej správy a nie ako novú správu....vieš ako...spamovanie... lol! ...a to nechceme predsa.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 312566
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: ...........   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 21:10

Tak to by určite bolo. Wink

Jasne Dakujem za vysvetlenie, len som nevedela,či nie je lepšie citovať ,

ale ked tu nie tak nevadí,teda na tomto fore Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 21:13

Kristine, tak s tou psychiatrií souhlasím. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 99937

Kaja, přesně jak píše Kristine, pokud reaguješ na poslední příspěvky, zbytečně nepoužívej citace, jen napiš vždy jméno, na které reaguješ, my si to určitě přebereme a pochopíme, na co reaguješ. Wink Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 312566 Citaci používej jen na příspěvek z dřívější doby nebo když chceš uvést z příspěvku třeba jen jednu větu a na tu konkrétně reagovat. A pokud chceš ještě něco dodat a za tvůj příspěvek zatím nikdo nic nenapsal, vždy to vepiš do toho tvého příspěvku a před to dej třeba "EDIT". Ať tu nemám zbytečnou hromadu "spamů". Jsi nová, tak tě musíme taky informovat. lol! Wink Jinak, vše je uvedeno v pravidlech fóra.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 22:01

Oh, super baby, že to tu vediete k poriadku.. Wink Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 312566 Zrovna som chcela ísť "poučovať"... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty14.01.08 22:29

už jsme se báli, že si to tady s poučováním vezmeš do parády, tak už to holky radši obstaraly za tebe to poučování lol! ... chceme, aby tady všechno fungovalo řádně dlouho lol!
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: ............   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty15.01.08 2:25

Dakujem veľmi pekne za to poučovanie,naozaj nemusíte to už toľkokrát
opakovať,nemyslím si,že som až taká nechápava.Takýmto prístupom sa človek lachko naľaká.Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 141695

Nech žije toto forum,ľudia na ňom a hlavne nech tu vládne dobrá Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 430869 atmosféra a energia ale aj porozumenie. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 348507
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
Návrat hore 
Strana 3 z 15Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: