Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?

Goto down 
+14
Soniq
lenkka
Dzowika4
lentilka
kaja666
sisel
Zizi
Silvia
12NicolAlysska
wiktoriano
janicag
dion-fortune
Weronička
Samabel
18 posters

4x16 Čekali jste, že z Uriela bude "špatný hoch"?
- Ano, už od začátku.
4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_lcap24%4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_rcap
 24% [ 8 ]
- Ano, ale nebyl/a jsem si tím úplně jistá.
4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_lcap42%4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_rcap
 42% [ 14 ]
- Ne, ale přál/a jsem si to.
4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_lcap18%4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_rcap
 18% [ 6 ]
- Ne, vůbec mě to nenapadlo.
4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_lcap15%4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Vote_rcap
 15% [ 5 ]
Celkom hlasov : 33
 

AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty31.03.09 21:49

Tentokráte se trochu zaměříme na postavu Uriela. Co jste si o té postavě mysleli, napříč jejím objevováním se v SN epizodách?
Prohlédli jste masku zlého hošíka už na začátku nebo jste ho měli jen za arogantního blbce, který má sice kopu poznámek, ale v jádru zlý není, i když se o Winchestery nezajímá ani trochu?

Já osobně rovnou přiznávám, že jsem ho měla za blba, co se dělá důležitým, ale pracuje pro "nebe" a jeho pravá podoba vraha andělů tak pro mě byla docela šok.

Uvidíme, jestli dokázal ošálit vás nebo jakou měrou. Směle do toho...budeme se těšit na výsledky. Wink Wink
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 13:06

Super anketa...dlho som rozmyslal co dat. 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 312566 a nakoniec som dala moznost c. 3
No tak mne bol Uriel uz od zaciatku nesympaticky a taky odpudivy, negativny a este neviem aky....ale nemyslela som si ze toto z neho nakoniec bude....Ale som rada ze to takto dopadlo lebo som ho nemala velmi v laske 603 takze asi tak Wink


Naposledy upravil Weronička dňa 01.04.09 15:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 14:29

ja osobne som to nečakala, teda rozhodne nie tak skoro Laughing no priala som si to. proste od začiatku som z neho mala taký zvláštny pocit a chcela som, aby bol zlý, ale nemyslela som si, že to fakt spravia Rolling Eyes proste na mňa pôsobil ako príliš veriaci anjel 603 dala som teda možnosť 3 Wink
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 15:06

Sranda, ake je to hlasovanie vyrovnane Laughing
Dala som moznost c. 2, lebo som nejako tusila, ze bude nejaky kontroverzny...a ze je len otazkou casu, kedy sa prejavi, len som si nebola ista kedy Razz
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 15:39

Ja som dala ze uz od začiatku. teda nevien či som hned vtedy čakala ze bude zradca ale vedela som ze bude zlý a potom neskôr som uz len čakala kedy zradí aj ked mi k tomu asi pomohli aj nejaké poviedky ale ked som sa dozvedela ze on zabíjal tých anjelov tak som si povedala niečo v tom zmysle ze no konečne sa ukázal Wink
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 15:44

No ja som si myslela, že to bude nějaký suchar, který to všechno "moc žere" takže možnost 4 .Že bude zlý jo, ale že bude zlý jako "Jsem humus a vysvobodim zlo" me teda nenapadlo. 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 999804
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 16:27

môj hlas patrí 3.nejak som chcela aby bol zloduch a Castiel odhalil,že tento "anjel" nemá vôbec plány nato,aby zachraňoval ľudí a potom ho niekam odpratal. fish fish fish
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 20:38

Áno ale nebola som si tým úplne istá - proste som mala takého inštinktívneho tušáka. Neviem to opísať. Možno to bolo len prianie, ale vedela som, že on na strane dobra stáť dlho nebude. Asi ma ovplyvnil Prison Break 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 99937
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty01.04.09 21:58

ja som hlasoval za druhu moznost...
napadlo ma ze bude zaporak, ale tak ma ja napadlo, ze preco by mal byt zase zaporak... takze som nejako ignoroval svoj instinkt....
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty02.04.09 20:53

tak ja som nad ním nejako veľmi nerozmýšľala, ale keď vysvitlo, že je zlý nebola som sklamaná 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 934194 nebol si symapatický už od začiatku takže jeho smrť som len uvítala... Very Happy
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty12.04.09 1:43

ja som to čakal už keď sedel s casom na tej lavičke Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty12.04.09 11:45

neviem prečo ale on mi bol už od začiatku nesympaticky a nemala som ho rada.Už od začiatku bol taký čudný ku deanovi a taký drzí proste čakala som že je zly neako ma to ani neprekvapilo keď nakoniec to dopadlo tak ako to dopadlo.A som rada že tam už není nechyba tam Twisted Evil
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty12.04.09 11:49

No ako mne osoben bol uriel nesympaticky ale nikdy som si nemyslela ze je zly mna to prekvapilo! Shocked Shocked Shocked Ale no teda som si myslela z etam hore v nebi maju lepsiu organizaciu a ze vedia co sa tam deje a koho prijmaju do svojich radov! Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty13.04.09 11:05

No ja osobne som nad tým ani nepremýšlala , že by mohol byť zlý , ani ma to nenapadlo , no ale dúfala som v tom , takže logicky som zvolila odpoveď 3 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 934194
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty14.04.09 19:08

Ja som si nebol na 100 percent isty . A tak som hlasoval za 2 bod
Návrat hore Goto down
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty18.04.09 1:20

Dala jsem možnost 2... taky jsem si nebyla na 100% jistá, ale i tak jsem cítila, že to nebude žádný lidumil. Twisted Evil A že z něho bude časem pěkné kvítko, což se nakonec i stalo. No, nemusela jsem ho a podle toho jeho chování a předhazování popela směrem k Samovi, Evil or Very Mad jsem si přála, aby ho někdo vysvobodil z těch jeho křídel. 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? 707500
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty03.05.09 14:11

Já jsem zahlasovala za ANO.
Už od začáku mi Uriel coby anděl neseděl. Prostě to jak se choval, jak zacházel a jednal s bratry. Přišlo mi, že on hlavně hleděl na sebe a na to, aby on z toho všeho vyšel nejlíp. A v tomto jsem se jen utvrdila, v 4x16 hned na začátku. To jak byl s Cassem v tom motelu a čekali na bratry a následný rozhovor Uriela s Deanem. Jemu bylo jedno, že umírají lidé, na to se vůbec neohlížel a pak ještě to, že se vůbec neptá, co říká Dean na to, že by měl jít mučit Alastera! To jsem si říkala, že takhle by se anděl neměl přece chovat! A na konci se krásně vyklubalo, co je zač.
Doufám, že toto se nebere jako spoiler...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty05.05.09 20:40

No ja som tiež nevedel na 100% či bude zlý ale niečo mi naznačovalo, že hej ale tak ako som sa aj prekvapil. 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?   4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"? Empty

Návrat hore Goto down
 
4x16 Čekali jste,že z Uriela bude "špatný hoch"?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety :: Štvrtá séria-
Prejdi na: